Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Alex@ είπε:

      Όχι, δεν είναι στο παπαγεωργιου, στην γραμμή των ραντεβού μου ειπανε δε μπορω να επιλέξω γυναικολόγο,.όποιος τύχει εκείνη την ημέρα. Δεν ξέρω που θα γεννήσω,.είναι νωρίς ακόμη, η επιλογή έγινε βάση ευκολίας, ειδικά με το κυκλοφοριακό στην Θεσσαλονίκη. Ήθελα να με παρακολουθούν κ σε νοσοκομείο.

      Όπως σε βολεύει ναι. Εγώ μένω ανατολικά,ο,τι χρειαστείς κατά δώ στείλε μου😀

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Στο BBC πάντως η πρώτη εκτίμηση είναι ως εξής:

This could spell intense instability for Greece. New Democracy may be unable to form a government, there may be calls for a fresh election and possibly even anti-bailout parties from the left and right may attempt to form a coalition.

That could threaten Greece's austerity path and raise fresh questions over its membership of the euro. Another deeply uncertain chapter in the Greek drama might now begin, sending shockwaves throughout the eurozone.

Ωωωωχ το βλέπω το όνειρο. Θα πέσουν τα ανέκδοτα για τη δραχμή σύννεφο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ΟΚ σόρρυ που ρώτησα.

Biggi μου, δεν μου παρεξήθηκες, έτσι? Κι είμαι και πολύ ευαίσθητη με τους Έλληνες του εξωτερικού... Ήθελα να πω πως είναι πολύ δύσκολο να σου μεταφέρω την εδώ πραγματικότητα, μέσα σε λίγες γραμμές, διαδικτυακά.

Στο BBC πάντως η πρώτη εκτίμηση είναι ως εξής:

This could spell intense instability for Greece. New Democracy may be unable to form a government, there may be calls for a fresh election and possibly even anti-bailout parties from the left and right may attempt to form a coalition.

That could threaten Greece's austerity path and raise fresh questions over its membership of the euro. Another deeply uncertain chapter in the Greek drama might now begin, sending shockwaves throughout the eurozone.

Ωωωωχ το βλέπω το όνειρο. Θα πέσουν τα ανέκδοτα για τη δραχμή σύννεφο.

Η δική μου πρώτη εκτίμηση είναι... ότι δεν είναι τόσο απειλητικά... όσα φοβάται το BBC...


Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος θα δείξει Ζωπ...

Και όχι, δεν παρεξηγήθηκα, αλλά όπως καταλαβαίνεις με γρίφους και υπονοούμενα δεν μπορώ να κάνω κουβέντα, γιατί ενδέχεται άλλα να εννοείς εσύ και άλλα να καταλαβαίνω εγώ.

Ελπίζω ο φίλος σου να χαίρεται.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κινδυνολογια εχει πεσει συννεφο αυτο να λεγεται..πρωτα ελλαδα και υστερα εδω..Λενε , λενε , πως αν βγει η Αριστερα στη Γαλλια και υστερα Ελλαδα παμε για καταστροφη και διαφορα αλλα τετοια...:?

Επι του παροντος βλεπω απο το σαιτ του υπουργειου Εσωτερικων τις εξελιξεις, η ΝΔ βγαινει πρωτο κομμα (αναμενομενο) αλλα χωρις αυτοδυναμια (επισης αναμενομενο)..Δευτερο κομμα ο Συριζα και τριτο το Πασοκ..

Καλα για τη ντροπη της Χρυσης Αυγης ευθυνεται ΑΠΟΛΥΤΑ η κυβερνηση του Πασοκ...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα για τη ντροπη της Χρυσης Αυγης ευθυνεται ΑΠΟΛΥΤΑ η κυβερνηση του Πασοκ...

Γιατί το λες αυτό Ελένη;

Στη Γαλλία βγήκε ο Ολλάντ έτσι δεν είναι; Ο Σαρκοζί αποχαιρετά.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί το λες αυτό Ελένη;

Στη Γαλλία βγήκε ο Ολλάντ έτσι δεν είναι; Ο Σαρκοζί αποχαιρετά.

Ναι ο Σαρκοζυ παιρνει την κυρια του και παει σπιτι του...

Γιατι νομιζεις η ΧΑ ειχε τετοια αποτελεσματα? Τυχαιο δεν ειναι...

Η ΧΑ κοιμαται και ξυπναει με τους μεταναστες. Οι μεταναστες αυτο, οι μεαναστες το αλλο..Οταν στην Αθηνα και ειδικα σε καποιες γειτονιες υπαρχει μηδεν αστυνομικη παρουσια, οι ανθρωποι βαζουν πορτες ασφαλειας ΜΕΣΑ στα σπιτια τους και αφηνουν λεφτα πανω στο τραπεζι για τον κλεφτη..Οταν στα Πατησια δεν τολμας να κυκλοφορησεις βραδυ και η πλειονοτητα των επιθεσεων ειναι απο αλλοδαπους και η κυβερνηση σφυριζει αδιαφορα...

Οταν κανουν την Αθηνα χαβουζα ψυχων και παρατανε στην τυχη τους χιλιαδες μεταναστες χωρις καμμια μεριμνα..

Οταν εχουν 500 Ματατζηδες να φυλανε το Συνταγμα μη βγαλει ποδια και φυγει , πινουν καφε και κανουν καμακι ενω πισω απο την Ομονοια σε σκοτωνουν για 50 ευρω και δε βρισκεις αστυνομια για δειγμα...

Η Πολιτεια λοιπον και ειδικοτερα το κομμα στην εξουσια δεν εκανε ενα ωραιοτατο δωρο στους Χρυσαυγιτες και την προπαγανδα τους?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! Τι έγινε κορίτσια? Εγώ ανοίγω τα ρολά σήμερα? Περίεργο μου φαίνεται!

Λοιπόν σήμερα το μενού έχει φακές.!

εγω δεν ειχα υπολογιστη στη δουλεια την παρασκευη και γιαυτο δεν μπηκα. ελπιζω να ειναι ετοιμος απο τον τεχνικο αυριο:?:-?
Αυτό που τους χρειάζεται είναι να μην καταφέρουν να πάρουν ικανοποιητικό ποσοστό οι δύο μεγάλοι! Να πρέπει να συμφωνούν περισσότερα από 3 κόμματα για να ψηφιστεί το οτιδήποτε. Να σταματήσουν ανα κάνουν ότι γουστάρουν. Αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω....
ουτε και εγω!!!:evil::evil::evil:
Η Αφροδίτη κι αυτή στην δουλειά θα είναι.

ΟΙ υπόλοιπες που είστε καλέ?????

ναι ναι, δυστυχως
τις ξαναεκλογές δεν τις θεωρώ πεταμένα λεφτά, μια χαρά θα τους τσακίσει τον τσαμπουκά! λαμόνια που λέει κ το συσάκι μου!

ρε παιδιά κάθε φορά που βλέπει τον Βαγγέλη τον λέει κακό κ κάθε φορά που βλέπει τον Αντώνη γελάει!και δικιο εχει!!!απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια!!!

χθες επιτέλους πέτυχε η θήκη. την δοκιμάζει, κάνει κάτι μικροδιορθώσεις κ όλα καλά. μου λέει να βάλουμε προσωρινή κόλλα. βάλε χριστιανέ μου του λεώ οριστική. βαρέθηκα.

βάζει κόλλα κ δεν στρώνει καλά η θήκη....:mad:

στο μεσοδιάστημα στεγνώνει η κόλλα! προσπαθεί να βγάλει τη θήκη βαρώντας με ένα ματσούκι κ να νιώθω το κρανίο να μου το βαράνε με γκασμά!

-παλάβωσες; τί με περασες; για μπετόν αρμέ; τρόχιζε μέσα στο στόμα κ τελείωνε!

ίδρωνε, ξείδρωνε ο ντόκτορ! μετά από 1ώρα κ 45 λεπτά ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση επιτυχώς!!!!!!!

την επόμενη τρίτη έχω καθαρισμό δοντιών. ήδη εξόφλησα, αλλά ....ούτε στον εχθρό μου! άει σοιχτίρ!παλι καλα που τελειωσες!!!!

Φεφάκι για τέτοια θέματα να αφοσιώνεσαι!

Μάλλον έχει πέσει ίωση οδοντιατρίτιδας! Της μαμάς μου της έσπασε ένα δόντι που στηριζόταν μία γέφυρα που έχει και άνοιξε κι αυτή δουλειά με την οδοντίατρο.

αμαν αυτα τα δοντια!!!επιδημια τα σκασμενα!!!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμείς σήμερα τρώμε πένες με κιμά (ανακατεμένα)!

Τρεχω συνέχεια με το μωρό και με τις δουλειές του σπιτιού, γι' αυτό δε σας γράφω συχνά. Σας διαβάζω, όμως, κάθε μέρα.

Φιλιά σε όλες!

να γραφεις οποτε μπορεις, φιλια
Βρε εχετε δει κατι δημοσκοπήσεις;

Εχω βγει από τα ρούχα μου!!!

Είδα τα ποσοστα της ΧΑ και έχω πάθει!!!

εγω εχω εξοργηστει με τα ποσοστα και τις εδρες που πηρε το συγκεκριμενο κομμα.
Φαντάσου Περιστεράκι σε τι σημείο μας έχουν φτάσει που η ΧΑ παίρνει τόσο υψηλά ποσοστά!
ειμαστε αξιοι της μοιρας μας:evil::evil::evil:αυτες ειναι οι αξιες και οι αρχες μας???

Όσο για τις ντουλάπες... μην μου το θυμίζεις!!!!

Λέω το σκ να τα φτιάξω τα ρούχα αλλά το σπίτι είναι μεζονέτα και αυτό το πάνω κάτω με πεθαίνει κάθε φορά!!!!:?

μετα απο μια βδομαδα, καταφερα και τις τελειωσα την παρασκευη.ντουπιιιιιιι!!!!:D:D
τον φρονιμήτη τον έσφαξα περιστεράκι μου ορθογραφικά!

τέτοιος που είναι...καλά του έκανα! χοχοχοχο!!!!!!!!

πολυ καλα τουκανες, του χρειαζοταν και χειροτερα
Αυτό που μου κάνει τεράστια εντύπωση είναι η ανταπόκριση του κόσμου και η συμμετοχή του σε εκδηλώσεις-συγκεντρώσεις υποψηφίων των δύο μεγάλων κομμάτων

Το βλέπω στις τοπικές εφημερίδες και παραξενεύομαι,γιατί όπου σταθώ κι όπου βρεθώ όλοι ξεσπαθώνουν ενάντια στον δικομματισμό και παραπονιούνται για την κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί,αλλά στις συγκεντρώσεις σπεύδουν...

Δεν μπορεί το ίδιο άτομα που βρίζει την προηγούμενη κυβέρνηση,να μοστράρει στις πολιτικές συγκεντρώσεις φάτσα φόρα...Με χαλάει αυτό!

Αυτή η χειραγώγηση είναι που με τρελαίνει!

και μενα αυτο μου κανει εντυπωση!!!αυτοι οι ανθρωποι ζουνε σε αλλη ελλαδα???:rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

πιεσης να πω για τα αποτελεσματα της Χρυσης Αυγης οτι ενα σοκ το εχω παθει, απο ποτε νεοναζι, μαχαιροβγαλτες και τραμπουκοι μπαινουν στη Βουλη? (Βλακεια ρωτησα ε?:rolleyes:) Να ναι καλα η Βιαννος στο Ηρακλειο και τα χωρια της Μεσσαρας που πηγαν λεει να κανουν τουρνε (τα παλλικαρια τα Χρυσαυγιτικα) και τους περιμεναν στην εισοδο του χωριου οι κατοικοι με σιδηρολοστους :D φυσικα εφυγαν σα βρεγμενες γατες τα παλλικαρια.ποσο με εκφραζουν τα λογια σου!!!!!...
Ασχετο,αλλά μιας και είναι ένα από τα θέματα των ημερών και το καφέ μας όλα τα σφάζει,όλα τα μαχαιρώνει,δεν μπορώ να μην το σχολιάσω...

Είδατε τις φωτογραφίες των ιερόδουλων που νοσούν από έιτζ;

Μα πόσο κτήνη μπορεί να είναι αυτοί που πλήρωσαν για να πάνε μαζί τους;Αυτοί που το προφίλ τους είναι του οικογενειάρχη,του φοιτητή,του ανθρώπου της διπλανής πόρτας;

Πόση διαφθορά μπορεί να υπάρχει;

Τι σκέφτονταν αυτοί οι άνθρωποι εκείνη την στιγμή και δεν μπήκαν καν στην διαδικασία να προφυλάξουν τον εαυτό τους;

Οχι μόνο γιατί αυτές είναι όλες τους ελεεινές και τέρατα ασχήμιας...

Γενικότερα...

Γιατί ενώ έχει κάποιος τη γυναίκα του,τη φίλη του ή εν πάσει περιπτώσει την δυνατότητα να επιλέξει ανάμεσα σε αμέτρητες ελεύθερες γυναίκες κάποια και να κάνει σχέση μαζί της,καταφεύγει σε τέτοιες λύσεις;

Σε τι κόσμο ζουν τα παιδάκια μας...

το συγκεκριμενο θεμα δεν μπορω να το καταλαβω!!!γιατι εδωσαν τοσα στοιχεια, ονοματα,κλπ των γυναικων??/επισης και σημαντικοτερο:πως ενας αντρας αποφασιζει να παει με μια τετοια γυναικα χωρις προφυλαξη???
Εμεις ειμαστε πολυ καλα...(Δοξα να χει Ο Θεουλης!!!!)

Βολταραμε ολη μερα...πηγαμε και για ψωνια,πηραμε παπα στο θησαυρουλη μου.

Πεδιλα για την ακριβεια.Ενα καθημερινο κι ενα καλο.

Ξετρελαθηκε το μωρο μου...:P

Του πηρα και καλτσακια μεχρι τον αστραγαλο...καπελο μπλε....

Ολη την ωρα πηγαινε στο καθρέφτη να δει τη φατσουλα του με την καπελουρα...:lol:με γεια σας!!!καλοφορετα!!!να μας βαλεις φωτο:D:D

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε;

Ησυχία βλέπω σήμερα...

Είστε σε περισυλλογή;:tongue::tongue:Για τις εκλογές;:tongue:

Από το πρωί κάνω πολλές και διάφορες δουλειές...Τα εχω γραψει δίπλα

Είμαι κουρασμένη,αλλά συνεχίζω για όσο αντέξω...

Χθες βράδυ έφτιαξα μακαρονάδα φούρνου και θα βολευτούμε μια χαρα σημερα.Για τον μικρό έκανα κοτόσουπα και με το κοτόζουμο έφτιαξα και κριθαράκι κοκκινιστό,να του δώσω το βράδυ.ελπιζω να ξεκουραστηκες σημερα

QUOTE=fefi;1564562]καλησπέρα κόρες! σήμερις γιορτάζουν μανούλα μου κ μανούλα άννας μας! να τις χαιρόμαστε γερές κ χαρούμενες.

κ κόρη εβίρις. χρόνια πολλά κ γλυκά κ πάντα καλότυχη!!!!να την καλοπαντρέψεις!!φεφακι να χαιρεσαι την μανουλιτσα σου. αννα και εσυ επισης, πολυχρονη. εβιρακι να χαιρεσαι και να καμαρωνεις την κορουλα σου, ναναι γερηκαι καλοτυχη

χθες παρέλαβα ένα εκλογικό κέντρο..............................................................

κ μετά σταυροκοπιόμουν πού θα πάω η έρμη....................................

ώσπου το βράδυ πήρα τηλέφωνο στον πρόεδρα κ του είπα βρες άλλο μέρος για εκλογές.

παρατημένο σχολείο για 10ετία, σκουριασμένα παράθυρα, χορταριασμένο 10 μέτρα ύψος, τουαλέτες με σπασμένες πόρτες-ση θρου, τούρκικες σπασμένες, θα έβγαινε ο όφις.......τέρμα Θεού!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχώς μου υποσχέθηκε αλλαγή κτιρίου γιααύριο πρωί με τουαλέτα. ήμαρτον!!!!!ευτυχως!!!

θα έχω κ τη φίλη μου μαζί.

το παιδί μου το άφησα η άσπλαχνη από το πρωί στα πεθερικά, την βολτάρουν κ της ψωνίζουν συνέχεια πράγματα-κουλικά, μέχρι γυαλιά ηλίου, πέδιλα, κολιέ, βραχιόλι, χέλο κίττυ, τζην μπουφάν...γενικώς τα σήκωσαν τα μαγαζιά.

κ εγώ της πήρα 3 μπλουζάκια.με γειες, με γειες!!!φανταζομαι χαρα το συσακι σου!!!μπραβο και στο πεθερικο για τα δωρα.εμεις ουτε κοκκαλακι!!

έκανα μαλλί .λανί.

πήγα γαμοβάφτιση στους γεωργανάδες...ελιωσα μιλάμε κ πρήστηκαν οι 2μετρες ποδάρες μου..............αύριο εκλογές με φλατ ελίτ κ πολύ τους είναι!!!!

αδιαθέτησα κ ολοκληρώθηκε η ομορφιά.......πονάω! έχω άπλετη ροή. ρεζίλι θα γίνω!

κατά τα άλλα έβαλα μια σκούπα, άλλαξα σεντόνια, πετσέτες, έβαλα πλυντήριο σύσας κ άπλωσα. πάω να ξεκουράσω το πνεύμα μου γιατί το σώμα μου είναι σε υπερένταση.

περιστεράκι μου μερσί για το γλυκό σου μήνυμα. είσαι σουήτ χαρτ.

καταρρέω. φιλιά. καλό ξημέρωμα κ κακό βόλι να τους εύρει!!!!!!!τους φταίχτες!!!!ελπιζω να εισαι καλυτερα και να μην πονας. μακια σου και καλη ξεκουραση. περιμενω νεα σου αυριο

Παιδια η κινδυνολογια εχει πεσει συννεφο αυτο να λεγεται..πρωτα ελλαδα και υστερα εδω..Λενε , λενε , πως αν βγει η Αριστερα στη Γαλλια και υστερα Ελλαδα παμε για καταστροφη και διαφορα αλλα τετοια...:?

Επι του παροντος βλεπω απο το σαιτ του υπουργειου Εσωτερικων τις εξελιξεις, η ΝΔ βγαινει πρωτο κομμα (αναμενομενο) αλλα χωρις αυτοδυναμια (επισης αναμενομενο)..Δευτερο κομμα ο Συριζα και τριτο το Πασοκ..ναι οπως τα λες, τουλαχιστον για την ωρα

Καλα για τη ντροπη της Χρυσης Αυγης ευθυνεται ΑΠΟΛΥΤΑ η κυβερνηση του Πασοκ...

δεν μπορω να καταλαβω αυτο το αποτελεσμα!!!!που βασιζεται???λυστε μου την απορια αν μπορειτε!!!
Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου νεα ειναι οτι εχω πολυ τρεξιμο και στη δουλεια και στο σπιτι και εχω ψιλοχαθει. περασαμε ενα μετριο σε γενικες γραμμες σκ. χθες πηγαμε στα μαγαζια με την κορη μου βολτα, της πηρα δυο μπλουζακια καλοκαιρινα και δυο βιβλια. το απογευμα πηγε βολτα με το μπαμπα και τη θεια της και η μαμα ξεπατωθηκε στις δουλειες. σημ πηγαμε το πρωι κουνιες και το απογευμα ηρθε μια φιλη με τα δυο παιδια και ξεσαλωσαν στην κυριολεξια!!!οποτε εφυγαν, μαζεψα το χαμο, σιδερωσα λιγο σε συνδυασμο με τα αποτελεσματα των εκλογων, και τωρα παω για νανι. περασε η ωρα!!!!να δω πως θα ξυπνησω!!!καλη βδομαδα ναχουμε, θελω να δω πως θα εξελιχθουν τα πραγματα μετα απο αυτη την εκλογικη αναμετρηση. ευχομαι ενα καλυτερο αυριο για την ελλαδα μας. αν δεν μπω αυριο , θα καταλαβετε οτι ο υπολογιστης μου εναι ακομη αρρωστος, μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να 'μαι κι εγώ...

Πάνω που έβαλα το μωρό ΚΑΙ τον σύζυγο για ύπνο και ονειρευόμουν ένα χαλαρό βράδυ, ανακάλυψα ότι είχα μοσχάρι στο ψυγείο με ημερομηνία λήξης 6/5, οπότε έκατσα και έφτιαξα κοκκινιστό στις 11 η ώρα :evil: και όχι τίποτα άλλο αλλά είχε κοιμηθεί ο σύζυγος και δεν είχα κανέναν να βοηθήσει με το καθάρισμα των ζαρζαβατικών...

Ελένη πιστεύεις πραγματικά ότι αυτό που παρακίνησε τόσο κόσμο σε όλη την Ελλάδα να ψηφίσει ΧΑ ήταν οι μετανάστες στην Αθήνα; Εγώ πιστεύω ότι ήταν ψήφος διαμαρτυρίας για την κατάσταση γενικότερα. Από τους 10 που έλεγαν "να καεί η Βουλή" οι πέντε μάλλον το εννοούσαν :shock:

Τώρα με ποια λογική υπάρχει Έλληνας που ψηφίζει υπέρ του φασισμού, τι να πω, άβυσσος η ψυχή του ψηφοφόρου!!

Και για την κινδυνολογία που είπες (και είπα κι εγώ) νομίζω στην Αγγλία τουλάχιστον ότι περισσότερο ανησυχούν για το γαλλικό αποτέλεσμα παρά για το ελληνικό.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!πανε κ οι εκλογες κ τωρα αρχιζουν τα δραματα...αι να δουμε τι θα δουμε!παντως οσο αφορα την Χρυση Αυγη νομιζω καθαρα πως ο κοσμος ψηφισε μια δεδομενη ''χουντα'' κ απορριψε την ''υπεροχη δημοκρατια'' του σημερα...τα νουμερα δε μου φανηκαν καθολου τυχαια!!!ο φοβος του να περπατω ελευθερος στην πατριδα μου μαλλον οδηγησε σε αυτην την ψηφο!κ ισως καποιοι να το εκανα καθαρα απο εκδικηση στους υπολοιπους βουλευτες,σου λεει εμενς να τους βαρεσουμε δεν παιζει οποτε δεν βαζουμε τους τραμπουκους να τους φτιαξουν...δεν κανω πλακα,αυτο το ακουσα απο πολλους...παντως για μενα το τραγικοτερο ηταν οτι ακομα κ τωρα ψηφιστ η ΝΔ κ το ΠΑΣΟΚ.......

για σημερα θα φαμε φασολακια φρεσκα,φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

και τριτο το Πασοκ..

Και πολύ του είναι...

Καλα για τη ντροπη της Χρυσης Αυγης ευθυνεται ΑΠΟΛΥΤΑ η κυβερνηση του Πασοκ...

Θα συμφωνήσω απόλυτα!!!

Θλιβερό πάντως αυτό το αποτέλεσμα...

Περίμενα ότι θα έχει άνοδο,αλλά όχι σε τέτοιο σημείο

Και οι πρώτες τους αντιδράσεις δεν είναι και οι καλύτερες,αν διαβάσατε...

καλησπέρα κόρες! σήμερις γιορτάζουν μανούλα μου κ μανούλα άννας μας! να τις χαιρόμαστε γερές κ χαρούμενες.

κ κόρη εβίρις. χρόνια πολλά κ γλυκά κ πάντα καλότυχη!!!!να την καλοπαντρέψεις!!

χθες παρέλαβα ένα εκλογικό κέντρο..............................................................

κ μετά σταυροκοπιόμουν πού θα πάω η έρμη....................................

ώσπου το βράδυ πήρα τηλέφωνο στον πρόεδρα κ του είπα βρες άλλο μέρος για εκλογές.

παρατημένο σχολείο για 10ετία, σκουριασμένα παράθυρα, χορταριασμένο 10 μέτρα ύψος, τουαλέτες με σπασμένες πόρτες-ση θρου, τούρκικες σπασμένες, θα έβγαινε ο όφις.......τέρμα Θεού!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχώς μου υποσχέθηκε αλλαγή κτιρίου γιααύριο πρωί με τουαλέτα. ήμαρτον!!!!!

θα έχω κ τη φίλη μου μαζί.

το παιδί μου το άφησα η άσπλαχνη από το πρωί στα πεθερικά, την βολτάρουν κ της ψωνίζουν συνέχεια πράγματα-κουλικά, μέχρι γυαλιά ηλίου, πέδιλα, κολιέ, βραχιόλι, χέλο κίττυ, τζην μπουφάν...γενικώς τα σήκωσαν τα μαγαζιά.

κ εγώ της πήρα 3 μπλουζάκια.

έκανα μαλλί .λανί.

πήγα γαμοβάφτιση στους γεωργανάδες...ελιωσα μιλάμε κ πρήστηκαν οι 2μετρες ποδάρες μου..............αύριο εκλογές με φλατ ελίτ κ πολύ τους είναι!!!!

αδιαθέτησα κ ολοκληρώθηκε η ομορφιά.......πονάω! έχω άπλετη ροή. ρεζίλι θα γίνω!

κατά τα άλλα έβαλα μια σκούπα, άλλαξα σεντόνια, πετσέτες, έβαλα πλυντήριο σύσας κ άπλωσα. πάω να ξεκουράσω το πνεύμα μου γιατί το σώμα μου είναι σε υπερένταση.

περιστεράκι μου μερσί για το γλυκό σου μήνυμα. είσαι σουήτ χαρτ.

καταρρέω. φιλιά. καλό ξημέρωμα κ κακό βόλι να τους εύρει!!!!!!!τους φταίχτες!!!!

η μπουμπού -ανεψιά μου ήταν μια κούκλα! ίδια ο ξάδερφος. αλλά κ η συζυγάτα του ξαδέρφου μια θεά!!!!!να ζήσουν ευτυχισμένοι!!!

εννοείται ότι δεν αντέχαμε για γλέντι....

ες αύριον το τσακίρ κέφι!!!!

Χρόνια πολλά Φέφη μου στη μανούλα σου,στη μανούλα της Αννούλας μας και στην κορη της Εβίρι μας!!

Πώς είσαι σήμερα αζάπη;Χώμα;

Μα καλά τι εκλογικό τμήμα ήταν αυτό;Α βρε Ελλαδάρα με τα ωραία σου!!Πάντα!!

Ο θείος;Είδε προκοπή;

Να δω τι μας περιμένει στο επόμενο διάστημα!!

Λόγω εκλογικού αποτελεσματος εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν σας είπα,η τρελή...

Εχω ζαλούρα από τα αποτελέσματα των εκλογών...

Ο Θεός να βάλει το χέρι του

Μην απορείτε για τα δύο μεγάλα κόμματα που ξαναψηφίστηκαν...Υπάρχει ολόκληρος μηχανισμός στήριξής τους και... άμα λάχει οι τραμπουκισμοί και εκβιασμοί σε εκλογείς δίνουν και παίρνουν.

Άλλα δεν θα πω...

Δεν ξέρω και τι... πολίτευμα έχουμε για να μιλάμε ελεύθερα

Είμαι κατάκοπη και από τις δουλειές που εκανα το Σ/Κ

Για φαγάκι έχω από χθες μπιφτέκια στο φούρνο με πατάτες

Ειχα φτιάξει και΄ένα αλμυρό κέικ,που πιο πολύ ως σουφλέ βγήκε

Υπάρχει και από αυτό

Οπότε θα μαγειρέψω το βράδυ για άυριο

Για την ώρα...Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια και από μένα!

Χρόνια πολλά για μανούλα Φέφης και Άννας και την κορούλα της Έβιρι! Να τις χαίρεστε!

Δωράκι, Φέφι και Αφροδιτούλα μεγειά τα καινούρια πραγματάκια των ζουζουνιών σας! Καλοφόρετα!

Δωράκι ψώνισες τελικά μπλουζάκια και για σένα?

Φεφάκι να ζήσουν το ζεύγος και η μπουμπού τους!

Πως πήγε η εκλογική διαδικασία? Τελικά πήγατε σε άλλο κτίριο ή κατούρησες σε δημόσια θέα???????:tongue:

Για τα εκλογικά απότελέσματα θα πω πως ΝΔ και ΠΑΣΟΚ έφαγαν καλό στραπάτσο αλλά θα μου άρεσε να έπαιρναν ακόμη χαμηλότερα ποσοστά! Τώρα για το τι μέλλει γενέσθαι......Ο Θεός ας βάλει το χέρι του!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...