Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Alex@ είπε:

      Όχι, δεν είναι στο παπαγεωργιου, στην γραμμή των ραντεβού μου ειπανε δε μπορω να επιλέξω γυναικολόγο,.όποιος τύχει εκείνη την ημέρα. Δεν ξέρω που θα γεννήσω,.είναι νωρίς ακόμη, η επιλογή έγινε βάση ευκολίας, ειδικά με το κυκλοφοριακό στην Θεσσαλονίκη. Ήθελα να με παρακολουθούν κ σε νοσοκομείο.

      Όπως σε βολεύει ναι. Εγώ μένω ανατολικά,ο,τι χρειαστείς κατά δώ στείλε μου😀

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ασχετο,αλλά μιας και είναι ένα από τα θέματα των ημερών και το καφέ μας όλα τα σφάζει,όλα τα μαχαιρώνει,δεν μπορώ να μην το σχολιάσω...

Είδατε τις φωτογραφίες των ιερόδουλων που νοσούν από έιτζ;

Μα πόσο κτήνη μπορεί να είναι αυτοί που πλήρωσαν για να πάνε μαζί τους;Αυτοί που το προφίλ τους είναι του οικογενειάρχη,του φοιτητή,του ανθρώπου της διπλανής πόρτας;

Πόση διαφθορά μπορεί να υπάρχει;

Τι σκέφτονταν αυτοί οι άνθρωποι εκείνη την στιγμή και δεν μπήκαν καν στην διαδικασία να προφυλάξουν τον εαυτό τους;

Οχι μόνο γιατί αυτές είναι όλες τους ελεεινές και τέρατα ασχήμιας...

Γενικότερα...

Γιατί ενώ έχει κάποιος τη γυναίκα του,τη φίλη του ή εν πάσει περιπτώσει την δυνατότητα να επιλέξει ανάμεσα σε αμέτρητες ελεύθερες γυναίκες κάποια και να κάνει σχέση μαζί της,καταφεύγει σε τέτοιες λύσεις;

Σε τι κόσμο ζουν τα παιδάκια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Το παν είναι να ψηφίσουμε κατά συνείδηση και όσο γίνεται ανεπηρέαστοι...

Αυτό που μου κάνει τεράστια εντύπωση είναι η ανταπόκριση του κόσμου και η συμμετοχή του σε εκδηλώσεις-συγκεντρώσεις υποψηφίων των δύο μεγάλων κομμάτων

Το βλέπω στις τοπικές εφημερίδες και παραξενεύομαι,γιατί όπου σταθώ κι όπου βρεθώ όλοι ξεσπαθώνουν ενάντια στον δικομματισμό και παραπονιούνται για την κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί,αλλά στις συγκεντρώσεις σπεύδουν...

Δεν μπορεί το ίδιο άτομα που βρίζει την προηγούμενη κυβέρνηση,να μοστράρει στις πολιτικές συγκεντρώσεις φάτσα φόρα...Με χαλάει αυτό!

Αυτή η χειραγώγηση είναι που με τρελαίνει!

Γεια σας κοριτσια!!

Θα μιλησω πολιτικα, αλλα αν υποψιαστω οτι τωρα αντι του Γιωργακη Κ Σια θα τρωμε στη μαπα το Σαμαρα θα παω να φουνταρω...:?

Γιαυτο που λες Περιστερακι, παιδια εχετε δει τις φωτο απο τη συγκεντρωση του Βενιζελου στο Ηρακλειο στο Παγκρητιο σταδιο? Γελασε ο καθε πικραμενος!! Τρεις κι ο κουκος ηταν, μονο η ομαδα του που τον χειροκροτουσε :D

Επισης να πω για τα αποτελεσματα της Χρυσης Αυγης οτι ενα σοκ το εχω παθει, απο ποτε νεοναζι, μαχαιροβγαλτες και τραμπουκοι μπαινουν στη Βουλη? (Βλακεια ρωτησα ε?:rolleyes:) Να ναι καλα η Βιαννος στο Ηρακλειο και τα χωρια της Μεσσαρας που πηγαν λεει να κανουν τουρνε (τα παλλικαρια τα Χρυσαυγιτικα) και τους περιμεναν στην εισοδο του χωριου οι κατοικοι με σιδηρολοστους :D φυσικα εφυγαν σα βρεγμενες γατες τα παλλικαρια.

Ελενη περαστικα για το δοντι σου, πανοραμικη επρεπε να σου ειχε κανει εξαρχης, ειναι στανταρντ για να μπορεσει να κανει σωστη διαγνωση...Ο εγκλειστος φρονιμητης πρεπει να βγει ειδικοτερα αν πιεζει δοντια η' αυτι, αλλα η εγχειρηση γινεται μονο σε νοσοκομειο και οχι σε ιδιωτικο ιατρειο. Ιδιωτικα κανεις μονο επεμβαση για να αφαιρεσεις φρονιμητη που ΔΕΝ ειναι εγκλειστος, που εχει ηδη βγει! Τοσο που εχεις πονεσει και υποφερει, εγω θα σου ελεγα να κλεισεις ενα ραντεβου σε νοσοκομειο να σε δουνε, εκανε στενος συγγενης εγχειρηση τα δοντια του στο νοσοκομειο και ηταν σουπερ η αναρρωση και το αποτελεσμα τελειο...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο,αλλά μιας και είναι ένα από τα θέματα των ημερών και το καφέ μας όλα τα σφάζει,όλα τα μαχαιρώνει,δεν μπορώ να μην το σχολιάσω...

Είδατε τις φωτογραφίες των ιερόδουλων που νοσούν από έιτζ;

Μα πόσο κτήνη μπορεί να είναι αυτοί που πλήρωσαν για να πάνε μαζί τους;Αυτοί που το προφίλ τους είναι του οικογενειάρχη,του φοιτητή,του ανθρώπου της διπλανής πόρτας;

Πόση διαφθορά μπορεί να υπάρχει;

Τι σκέφτονταν αυτοί οι άνθρωποι εκείνη την στιγμή και δεν μπήκαν καν στην διαδικασία να προφυλάξουν τον εαυτό τους;

Οχι μόνο γιατί αυτές είναι όλες τους ελεεινές και τέρατα ασχήμιας...

Γενικότερα...

Γιατί ενώ έχει κάποιος τη γυναίκα του,τη φίλη του ή εν πάσει περιπτώσει την δυνατότητα να επιλέξει ανάμεσα σε αμέτρητες ελεύθερες γυναίκες κάποια και να κάνει σχέση μαζί της,καταφεύγει σε τέτοιες λύσεις;

Σε τι κόσμο ζουν τα παιδάκια μας...

Πρωτον Περιστερακι γιατι ο αντρας γουσταρει να πληρωνει, αμα ειναι τσαμπα δε το εκτιμαει...Ειναι το αντιστοιχο του αν μια κοπελα του κατσει με την πρωτη χανει το ενδιαφερον..ειναι και αυτο ενα κυνηγι ασχετο που ειναι πλασματικο εφοσον βασιζεται σε συναλλαγη.

Δευτερο καποιοι ειναι κομπλεξικα οντα και θελουν να κανουν πραγματα με την πορνη που με τη γυναικα δεν θελουν..γιατι και καλα τη σεβονται! Και αλλοι βεβαια που εχουν βιτσια και ντρεπονται να τα αναφερουν..οποτε με την πορνη κανουν αυτα που γουσταρουν χωρις κριτικη.

Και τριτο, για να παει σε πορνη μαλλον ΔΕΝ θελει σχεση, θελει να περασει καλα χωρις δεσμευσεις...

Εγω αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι δημοσιευτηκαν τα στοιχεια των γυναικων, λες και οι πελατες ξερανε πραγματικα ονοματα και επιθετα!!Πληρης διασυρμος και για αυτες και για τις οικογενειες τους. Αν ειναι ετσι να δοθουν στη δημοσιοτητα τα ονοματα ολων των οροθετικων στην Ελλαδα, να ξερουν ολοι να προφυλασσονται. Χωρια που τις μετεφεραν στις φυλακες φορωντας χειρουργικα γαντια λες και το Ειτζ κολλιεται με το αγγιγμα!!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

να είναι ήσυχες εκλογές, να ψηφίσει όλος ο κόσμος με συνείδηση!

εγώ θα ψηφίσω το σόι μου! είναι υποψήφιος θείος μου κ θα σταυρώσω το αίμα μου! ;)

καλά ποτελέσματα λοιπόν στον θείο!

έχω λιώσει στη ζέστη κ δεν υπάρχει περίπτωση για κλιματισμό σήμερα. ο άλλος δεν το ανέχεται γκρρρρρρρρρρρ!!!!!

Να βάλει ζακετούλα και να το ανεχθεί!:rolleyes:

τώρα που είπατε δημοσκοπήσεις. μία φορά με πήραν κ από τότε ποτέ ξανά.

τον άντρα μου συνέχεια τον παίρνουν στο τηλέφωνο για δημοσκοπήσεις σε κάθε εκλογική αναμέτρηση. μα σε κάθε!!!!!!!!

υπόψιν ψηφίζουμε εντελώς αντίθετα κόμματα.

Κι εγώ με τον άντρα μου κινούμαστε σε διαφορετικούς ιδεολογικούς χώρους αλλά όχι εντελώς αντίθετους.

μπα μην το λες!

απλά ξέρουν ποιούς ρωτούν!:mad: έτσι όταν μια εβδομάδα πριν τις εκλογές ακούς ανεβασμένα ποσοστά μην σκιάζεστε, είναι κατευθυνόμενα, γιατί το ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε γνωστές φυσιογνωμίες-----:cool:

Λες ε? Αυτό δεν το είχα σκεφτεί!

καλό ΣΚ, η ευχή σου κ δική μας!

καλό βόλι σε όλες!πάω για μάσα...έπηξα!

καλή όρεξη!

Το παν είναι να ψηφίσουμε κατά συνείδηση και όσο γίνεται ανεπηρέαστοι...

Αυτό που μου κάνει τεράστια εντύπωση είναι η ανταπόκριση του κόσμου και η συμμετοχή του σε εκδηλώσεις-συγκεντρώσεις υποψηφίων των δύο μεγάλων κομμάτων

Το βλέπω στις τοπικές εφημερίδες και παραξενεύομαι,γιατί όπου σταθώ κι όπου βρεθώ όλοι ξεσπαθώνουν ενάντια στον δικομματισμό και παραπονιούνται για την κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί,αλλά στις συγκεντρώσεις σπεύδουν...

Δεν μπορεί το ίδιο άτομα που βρίζει την προηγούμενη κυβέρνηση,να μοστράρει στις πολιτικές συγκεντρώσεις φάτσα φόρα...Με χαλάει αυτό!

Αυτή η χειραγώγηση είναι που με τρελαίνει!

καταρχήν Περιστεράκι δεν είναι τόσος κόσμος όσος φαίνεται. Κι εκτός από αυτό μεταφέρουν πολύ κόσμο και από άλλες πόλεις για να γίνεται μπούγιο!

Ασχετο,αλλά μιας και είναι ένα από τα θέματα των ημερών και το καφέ μας όλα τα σφάζει,όλα τα μαχαιρώνει,δεν μπορώ να μην το σχολιάσω...

Είδατε τις φωτογραφίες των ιερόδουλων που νοσούν από έιτζ;

Μα πόσο κτήνη μπορεί να είναι αυτοί που πλήρωσαν για να πάνε μαζί τους;Αυτοί που το προφίλ τους είναι του οικογενειάρχη,του φοιτητή,του ανθρώπου της διπλανής πόρτας;

Πόση διαφθορά μπορεί να υπάρχει;

Τι σκέφτονταν αυτοί οι άνθρωποι εκείνη την στιγμή και δεν μπήκαν καν στην διαδικασία να προφυλάξουν τον εαυτό τους;

Οχι μόνο γιατί αυτές είναι όλες τους ελεεινές και τέρατα ασχήμιας...

Γενικότερα...

Γιατί ενώ έχει κάποιος τη γυναίκα του,τη φίλη του ή εν πάσει περιπτώσει την δυνατότητα να επιλέξει ανάμεσα σε αμέτρητες ελεύθερες γυναίκες κάποια και να κάνει σχέση μαζί της,καταφεύγει σε τέτοιες λύσεις;

Σε τι κόσμο ζουν τα παιδάκια μας...

Χμ! Πάντως αν ανακάλυπτα ότι ο δικός μου είχε κάνει κάτι τέτοιο την επόμενη μέρα θα κυκλοφορούσε χωρίς πουλί!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου,

Σας διάβασα επιτέλους !!!

Σχετικά με τις εκλογές δεν έχω κατασταλλάξει ακόμη κι εγώ ανάμεσα σε 2 που είπε η Φέφη... θα πάω όμως ! Δεν το χάνω με τπτ !

Για σήμερα έχω βάλει στο πρόγραμμα γεμιστά (ντοματο-πιπεριές και μελιζάνες) ! Σκέφτηκα να κάνω ένα φαί να έχουμε κι αύριο μήπως και προλάβω τουλάχιστον μέχρι το μεσημέρι να τελειώσω με τις ντουλάπες .... είμαι πολύ κουρασμένη...

Φιλιά σε όλες και καλό Σ/Κ ! Φέφη μας, καλά κουράγια / καλό ταξίδι !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.

Είμαι κουρασμένη και πολύ άκεφη...

Για σήμερα έφτιαξα μια απλή μακαρονάδα με σαλτσούλα.

Ψήφος κατά συνείδηση? Μακάρι αλλά δεν είμαι σίγουρη...

Το μόνο που έχω να πω είναι... ότι ένας Έλληνας που μένει στο εξωτερικό, μου είπε προχθές σε σχέση με το εκλογικό αποτέλεσμα : Κανονίστε την Δευτέρα το πρωί να ντρέπομαι να πάω στη δουλειά... Να μας λένε εδώ οι ξένοι πάλι μαλάκες...

Όσο για την Χρυσή Αυγή, πιστεύω πως δυστυχώς θα μπει στη βουλή.

Για το άλλο θέμα τώρα, με τις ιερόδουλες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=116916 θα πω ότι είπα κι από κει (ανάμεσα σε πολλά άλλα) : όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος...

Διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα εδώ στο καφέ μας, ελπίζω - τουλάχιστον σε γενικές γραμμές - να είστε όλες καλά.

Φιλιά.


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Είμαι κουρασμένη και πολύ άκεφη...

Για σήμερα έφτιαξα μια απλή μακαρονάδα με σαλτσούλα.

Ψήφος κατά συνείδηση? Μακάρι αλλά δεν είμαι σίγουρη...

Το μόνο που έχω να πω είναι... ότι ένας Έλληνας που μένει στο εξωτερικό, μου είπε προχθές σε σχέση με το εκλογικό αποτέλεσμα : Κανονίστε την Δευτέρα το πρωί να ντρέπομαι να πάω στη δουλειά... Να μας λένε εδώ οι ξένοι πάλι μαλάκες...

Όσο για την Χρυσή Αυγή, πιστεύω πως δυστυχώς θα μπει στη βουλή.

Για το άλλο θέμα τώρα, με τις ιερόδουλες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=116916 θα πω ότι είπα κι από κει (ανάμεσα σε πολλά άλλα) : όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος...

Διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα εδώ στο καφέ μας, ελπίζω - τουλάχιστον σε γενικές γραμμές - να είστε όλες καλά.

Φιλιά.

Γιατι βρε Ζωπ μου? Βολτες στη θαλασσα πηγαινεις με αντρα και παιδακι, ομορφα περνατε, τι εχεις και εισαι μελαγχολικη?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε Ζωπ μου? Βολτες στη θαλασσα πηγαινεις με αντρα και παιδακι, ομορφα περνατε, τι εχεις και εισαι μελαγχολικη?

Ελενίτσα μου έχεις δίκιο. Δεν θέλω να είμαι αχάριστη. Έχω τοοοόσα πολλά κι ευγνομωνώ τον Θεό γι' αυτό, κάθε λεπτό που περνάει. Όμως, ο κόσμος μου αποτελείται και από συνεργάτες, ευρύτερη οικογένεια, φίλους... Τέλος πάντων, όλα καλά.

Λείπει και η Φούμπι να μου ποστάρει καμιά παραλία να στανιάρω...:roll:


Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω να πω είναι... ότι ένας Έλληνας που μένει στο εξωτερικό, μου είπε προχθές σε σχέση με το εκλογικό αποτέλεσμα : Κανονίστε την Δευτέρα το πρωί να ντρέπομαι να πάω στη δουλειά... Να μας λένε εδώ οι ξένοι πάλι μαλάκες...

Όσο για την Χρυσή Αυγή, πιστεύω πως δυστυχώς θα μπει στη βουλή.

Πες του από τώρα ότι θα ντρέπεται να μην το έχει έννοια :|

Καλησπέρα κορίτσια! Είδα φως και μπήκα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα.....χμμμμμμμ

Η μηπως να πω καλημερα;:tongue:

Τι κανετε κοριτσαρες;

Εμεις ειμαστε πολυ καλα...(Δοξα να χει Ο Θεουλης!!!!)

Βολταραμε ολη μερα...πηγαμε και για ψωνια,πηραμε παπα στο θησαυρουλη μου.

Πεδιλα για την ακριβεια.Ενα καθημερινο κι ενα καλο.

Ξετρελαθηκε το μωρο μου...:P

Του πηρα και καλτσακια μεχρι τον αστραγαλο...καπελο μπλε....

Ολη την ωρα πηγαινε στο καθρέφτη να δει τη φατσουλα του με την καπελουρα...:lol:

Αυριο σκεφτομαι να κατεβουμε στη αγορα...να ψωνισω κι εγω κανα μπλουζακι,ετσι για να αλλαξει λιγο η ντουλαπα απο την περσινη μαυριλα....λογου πενθους τις πεθερας.

ΖΩΩΩΩΩΠ....τι εχεις κοριτσαρα μου;

Καιρο εχουμε να τα πουμε...τι λες μιλαμε αυριο;

Σημερα φαγαμε φακες.

Καλο βραδυ σε ολους και ονειρα γλυκα.

Ααααχ αντε να κοιμηθει ο θησαυρος που ακομα τον ακουω που κελαηδάει μεσα.....

Εμ,ετσι ειναι οταν ξυπανει στις 7 το απογευμα...που να τον μρει τον υπνο.....

Εγω ομως κουτουλαω........


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς εχθές είχαμε κόσμο και τους κάναμε το τραπέζι.

Έμειναν, λοιπόν, κάτι τηγανιτές πατάτες, τις οποίες λέω σήμερα να τις κάνω μια ωραιότατη ομελέτα. Έχω και εξωτερικές δουλειές, οπότε κουτί μου έκατσε.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Για σήμερα έφτιαξα φακές.

ΖΩΩΩΩΩΠ....τι εχεις κοριτσαρα μου;

Καιρο εχουμε να τα πουμε...τι λες μιλαμε αυριο;

Τίποτα το πολύ σπουδαίο Δωράκι μου - μικροπροβληματάκια. Εξάλλου, δεν μ' έχετε καταλάβει πια? Είμαι έντονα κυκλοθυμική...:cool:

Μιλάμε όποτε θες!

Πες του από τώρα ότι θα ντρέπεται να μην το έχει έννοια :|

Εμ τι νομίζεις ότι του είπα...?:|

Ο γιος μου έχει καθήσει εδώ και ώωωωωωωωρα για να διαβάσει και ζήτημα είναι αν έχει γράψει μία πρόταση!:shock: Μιλάμε θα τον πιάσω από τα μαλλιά και μην τολμήσει να μου μιλήσει κανείς για κακοποίηση ανηλίκου.:shock: Σμπαράλια τα νεύρα μου...:evil:

Το βραδάκι, καλώς εχόντων των πραγμάτων, έχουμε έξοδο με μεγάλη παρέα φίλων - σε ανοιχτό χώρο, τα παιδιά να παίξουν ελεύθερα κι εμείς καφεδάκι/ουζάκι και τον σχετικό... καβγά για τις εκλογές (είμαστε πολυσυλλεκτική παρέα:rolleyes:) τρομάρα μας.

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε? Εβίρι...?

Α! Χρόνια πολλά σε όσες τυχόν γιορτάζουν!!

Φιλιά, καλό μεσημέρι.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...