Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Alex@ είπε:

      Όχι, δεν είναι στο παπαγεωργιου, στην γραμμή των ραντεβού μου ειπανε δε μπορω να επιλέξω γυναικολόγο,.όποιος τύχει εκείνη την ημέρα. Δεν ξέρω που θα γεννήσω,.είναι νωρίς ακόμη, η επιλογή έγινε βάση ευκολίας, ειδικά με το κυκλοφοριακό στην Θεσσαλονίκη. Ήθελα να με παρακολουθούν κ σε νοσοκομείο.

      Όπως σε βολεύει ναι. Εγώ μένω ανατολικά,ο,τι χρειαστείς κατά δώ στείλε μου😀

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια στην όμορφη παρεούλα μου!

Σας γράφω πάλι με τα χίλια ζόρια,δέχομαι έφοδο από το περιστερόπουλο.

Τελικά ο πυρετούλης μας οφείλεται στο εμβόλιο που περιείχε ζώντες εξασθενημένους οργανισμούς και είνα σα να περνάει ο μικρός την ασθένεια σε ήπια μορφή.

Πυρετό δεν εχει πολύ,αλλά από γκρίνια πάμε καλά...

Σήμερα κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα μέχρι τις 12

Φαγητό δεν προβλέπεται να φτιάξω,για τον μικρό μου όμως υπάρχει

Το απογευματάκι νωρίς θα πάω να βάψω το μαλλάκι

Εχω ανοίξει μέτωπα με όλες σχεδόν τις ντουλάπες του σπιτιού και είμαι σε κατάσταση απελπισίας,δεδομένης της γκρίνιας του μικρού.

Ελένη μου,ναι θα πάω να ψηφίσω και ναι εχω αποφασίσει και τι.Από όσα εχουμε πει δεν αλλάζει κάτι

Πάντως θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια

Είμαι υπέρ της συμμετοχής στις εκλογές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ελένη μου βάλε τζήμερος στο γκούγκλ κ διάβασε σχετικά. φαίνεται σοβαρός άνθρωπος, ακομμάτιστος, τίμιος. κ επιμένω σοβαρός!

μα να έχουν κ τα τρία κόμματα κ καμμένος κ σαμαράς κ καρτζαφύρερ τον εθνικό ύμνο ως επίλογο των συγκεντρώσεών τους; ΕΛΕΟΣ!!!!!λαμόνια!

για το δόντι, σέσε μέσα!

κ εγώ έχω βγάλει φρονιμίτη. με είχε παιδέψει γύρω στα 10 χρόνια. δε μου τον έβγαζε ο πρώτος οδοντ. γιατί τον ήθελε λέει για στήριγμα...κ κατάπινα τα παυσίπονα σαν καραμέλες!!!έβγαινε κ κόντρα στα δόντια, σε περιοχή που δεν είχε ούλο, έγκλειστος εννοείται! έχω κ άλλον από δεξιά, αλλά αυτόν τον έχω σεσμένο! λες;

αννούλα γλύκας ο Γ σου! μπράβο του!

ηλιαχτίδα κ πολλά κάνεις! μπράβο σου!

αγγελικούλα περαστικά στη μανούλα!

δεν πρόλαβα να πω ότι αφοσιώθηκα σε κάτι που γουστάρω κ με έχωσαν σε εξπρές θέματα. ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

έλεν, φαγητό δεν φέρνουν τα κόμματα, φέρνουν κάτι εκπροσώπους για φασαρία κ εντυπωσιασμούς!

φαγητό φέρνουν οι δήμοι, αλλά τέτοιο που είναι ούτε σε σκυλί!

θα έχει η μανούλα φαγητό κ θα μου τα στείλει με τον φάδερ μου!

μου λείπετε, αλλά δεν προλαβαίνω σήμερα. αύριο κ μεθαύριο κ κυριακή δεν το βλέπω...

μάλλον Δευτέρα απόγευμα θα μπω με την ησυχία μου!

φιλάκια στα γλυκά μουτράκια!

Link to comment
Share on other sites

καρτζαφύρερ

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:tongue:

για το δόντι, σέσε μέσα!

κ εγώ έχω βγάλει φρονιμίτη. με είχε παιδέψει γύρω στα 10 χρόνια. δε μου τον έβγαζε ο πρώτος οδοντ. γιατί τον ήθελε λέει για στήριγμα...κ κατάπινα τα παυσίπονα σαν καραμέλες!!!έβγαινε κ κόντρα στα δόντια, σε περιοχή που δεν είχε ούλο, έγκλειστος εννοείται! έχω κ άλλον από δεξιά, αλλά αυτόν τον έχω σεσμένο! λες;

Μην μου λέτε άλλλο για δόντια!!!!!!!:confused::confused:

Φρονιμητες εχω κάνει εξαγωγη σε γναθοχειρουργό...:(Αλησμόνητη εμπειρία

Οπως και η επέμβαση για τοποθετηση βίδας!!

Οχι στον εγκεφαλο ντε...

Στο στομα, για τοποθέτηση δοντιού

Ελένη μου να περάσει γρήγορα η ταλαιπωρία με το δόντι

Φέφη καλή δύναμη!!!Ελπίζω να μην γινουν τιποτα ιστορίες...

Βρε εχετε δει κατι δημοσκοπήσεις;

Εχω βγει από τα ρούχα μου!!!

Είδα τα ποσοστα της ΧΑ και έχω πάθει!!!

Link to comment
Share on other sites

Άννα, όπως σου είπε και η Ελένη, αφού δεν σε ενοχλεί άσε το σφράγισμα για μετά την γέννα.

Περιστεράκι κουράγιο με τις δουλειές! Δεν τις έπιανες μία-μία τις ντουλάπες να σου ερχόταν πιο μαλακά?

Όσο για το μαλλάκι να πας να το βάψεις και να πας κιουρία να ψηφίσεις!

Φεφάκι καλή δύναμη κορίτσι μου και πες μας τα νέα σου όποτε βρεις χρόνο!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιστεράκι κουράγιο με τις δουλειές! Δεν τις έπιανες μία-μία τις ντουλάπες να σου ερχόταν πιο μαλακά?

Βασικά για μια πρόκειται...Τις υπόλοιπες τις εχω σχεδόν ετοιμες

Αλλά θελω να κάνω μεταφορες πραγμάτων σε άλλες,σε ψηλά σημεία

Δεν θελει πολύ κόπο και δουλειά

Το περιστερόπουλο να είναι ήσυχο χρειάζεται ,να με αφησει να σκαρφαλώσω στα ψηλά,να μεταφερω τα πραγματάκια να τελειώνω

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω Περιστεράκι μου αλλά τα μικρά όταν βλέπουν σκάλα δεν βάζουν μώλο κάτω! Θέλουν να ανέβουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

Γι΄αυτό πες στον Περιστέρη να πάρει τον μικρό για καμία βολτίτσα και να μπορέσεις να κάνεις την δουλειά που θέλεις με την ησυχία σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε εχετε δει κατι δημοσκοπήσεις;

Εχω βγει από τα ρούχα μου!!!

Είδα τα ποσοστα της ΧΑ και έχω πάθει!!!

Καλά, αυτά μην τα πολυπαίρνεις στα σοβαρά...

Οταν βρισκόμαστε μπροστά στην κάλπη βλέπουμε τα πράγματα πιο σοβαρά!

Όσο για τις ντουλάπες... μην μου το θυμίζεις!!!!

Λέω το σκ να τα φτιάξω τα ρούχα αλλά το σπίτι είναι μεζονέτα και αυτό το πάνω κάτω με πεθαίνει κάθε φορά!!!!:?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν θέλω να σε απογοητεύσω Περιστεράκι μου αλλά τα μικρά όταν βλέπουν σκάλα δεν βάζουν μώλο κάτω! Θέλουν να ανέβουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

Γι΄αυτό πες στον Περιστέρη να πάρει τον μικρό για καμία βολτίτσα και να μπορέσεις να κάνεις την δουλειά που θέλεις με την ησυχία σου!

Στα λόγια μου έρχεσαι φιλενάδα!

Με τον μικρό δουλειές δεν γίνονται!

Καλά, αυτά μην τα πολυπαίρνεις στα σοβαρά...

Οταν βρισκόμαστε μπροστά στην κάλπη βλέπουμε τα πράγματα πιο σοβαρά!

Όσο για τις ντουλάπες... μην μου το θυμίζεις!!!!

Λέω το σκ να τα φτιάξω τα ρούχα αλλά το σπίτι είναι μεζονέτα και αυτό το πάνω κάτω με πεθαίνει κάθε φορά!!!!:?

Είσαι ο άνθρωπός μου!

Και το δικό μου μεζονέτα είναι,οπότε τι να σου τα λέω...

Ξερεις από πρωτο χέρι...

Link to comment
Share on other sites

Ελένη μου να περάσει γρήγορα η ταλαιπωρία με το δόντι

Φέφη καλή δύναμη!!!Ελπίζω να μην γινουν τιποτα ιστορίες...

Βρε εχετε δει κατι δημοσκοπήσεις;

Εχω βγει από τα ρούχα μου!!!

Είδα τα ποσοστα της ΧΑ και έχω πάθει!!!

να είναι ήσυχες εκλογές, να ψηφίσει όλος ο κόσμος με συνείδηση!

εγώ θα ψηφίσω το σόι μου! είναι υποψήφιος θείος μου κ θα σταυρώσω το αίμα μου! ;)

Φεφάκι καλή δύναμη κορίτσι μου και πες μας τα νέα σου όποτε βρεις χρόνο!

έχω λιώσει στη ζέστη κ δεν υπάρχει περίπτωση για κλιματισμό σήμερα. ο άλλος δεν το ανέχεται γκρρρρρρρρρρρ!!!!!

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω Περιστεράκι μου αλλά τα μικρά όταν βλέπουν σκάλα δεν βάζουν μώλο κάτω! Θέλουν να ανέβουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

Γι΄αυτό πες στον Περιστέρη να πάρει τον μικρό για καμία βολτίτσα και να μπορέσεις να κάνεις την δουλειά που θέλεις με την ησυχία σου!

σωστή!

Καλά, αυτά μην τα πολυπαίρνεις στα σοβαρά...

Οταν βρισκόμαστε μπροστά στην κάλπη βλέπουμε τα πράγματα πιο σοβαρά!

Όσο για τις ντουλάπες... μην μου το θυμίζεις!!!!

Λέω το σκ να τα φτιάξω τα ρούχα αλλά το σπίτι είναι μεζονέτα και αυτό το πάνω κάτω με πεθαίνει κάθε φορά!!!!:?

τώρα που είπατε δημοσκοπήσεις. μία φορά με πήραν κ από τότε ποτέ ξανά.

τον άντρα μου συνέχεια τον παίρνουν στο τηλέφωνο για δημοσκοπήσεις σε κάθε εκλογική αναμέτρηση. μα σε κάθε!!!!!!!!

υπόψιν ψηφίζουμε εντελώς αντίθετα κόμματα.

Κι εγώ το πιστεύω αυτό που είπε η Ελένη. Πολλοί άλλα λένε στις δημοσκοπήσεις και άλλα πάνε και ψηφίζουν!

μπα μην το λες!

απλά ξέρουν ποιούς ρωτούν!:mad: έτσι όταν μια εβδομάδα πριν τις εκλογές ακούς ανεβασμένα ποσοστά μην σκιάζεστε, είναι κατευθυνόμενα, γιατί το ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε γνωστές φυσιογνωμίες-----:cool:

Φιλάκια σε όλες καλό σκ, και αν δεν μπορέσω να μπω εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα για την Ελλάδα μας!

καλό ΣΚ, η ευχή σου κ δική μας!

καλό βόλι σε όλες!πάω για μάσα...έπηξα!

Link to comment
Share on other sites

Το παν είναι να ψηφίσουμε κατά συνείδηση και όσο γίνεται ανεπηρέαστοι...

Αυτό που μου κάνει τεράστια εντύπωση είναι η ανταπόκριση του κόσμου και η συμμετοχή του σε εκδηλώσεις-συγκεντρώσεις υποψηφίων των δύο μεγάλων κομμάτων

Το βλέπω στις τοπικές εφημερίδες και παραξενεύομαι,γιατί όπου σταθώ κι όπου βρεθώ όλοι ξεσπαθώνουν ενάντια στον δικομματισμό και παραπονιούνται για την κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί,αλλά στις συγκεντρώσεις σπεύδουν...

Δεν μπορεί το ίδιο άτομα που βρίζει την προηγούμενη κυβέρνηση,να μοστράρει στις πολιτικές συγκεντρώσεις φάτσα φόρα...Με χαλάει αυτό!

Αυτή η χειραγώγηση είναι που με τρελαίνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...