Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Καλημέρα κ από μένα,σας διαβάζω εδω κ λίγο καιρό κ μόλις εχθές μπόρεσα να κάνω εγγραφή αφού δεν γινόταν τις προηγούμενες.Εύχομαι σε όλες μας ότι πραγματικά ποθούμε(μωράκια πολλα)Θα μπορούσα να σας πω κ εγώ την ιστορία μου μήπως έχετε κ κάποια άλλη γνώμη κ βοηθηθώ παραπάνω;Σας ευχαριστώ!

      Καλησπερα κορίτσι μου! Εννοειτε και μπορείς να μας πεις! Αυτό προσπαθούμε εδώ να βοηθήσουμε και να ακούσουμε η μία την άλλη μιας και καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! Καλώς ήρθες!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερούδια! Τι έγινε κορίτσια? Εγώ ανοίγω τα ρολά σήμερα? Περίεργο μου φαίνεται!

Λοιπόν σήμερα το μενού έχει φακές.

Μεταξάκι μου, κατουρήθηκα από την χθεσινή περιγραφή σου!!! Κι εγώ σαν κι εσένα είμαι με το ποτό. Με μία μπύρα αρχίζω να ζαλίζομαι!

Όσο για την συνάδελφο...ντούπι δεν λες τίποτα!!!

Ελενίτσα καλά της έκανες της τούρτας και την έφαγες! Είσαι καλύτερα σήμερα?

Φεφάκι μου σήμερα θα σου δώσουν τις λεπτομέρειες για το εκλογικό τμήμα που είσαι? Τι ώρα πρέπει να είσαι εκεί? Φαντάζομαι θα ξεκινήσεις αξημέρωτα ε?

Ελένη Αγγλία τα πράγματα με την δουλειά τελικά είναι δύσκολα σε όλη την Ευρώπη. Δεν έχουμε μόνο εμείς αυτό το .....προνόμιο!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα!!!!

Είμαι καλύτερα χάρη στην αντιβίωση, τα αντιφλεγμονώδη και τα υπόθετα!

Χθες τα είδα όλα μιλάμε!!!!!

Πήγα για να δει σε τι κατάσταση βρίσκεται το δόντι και ανακαλύψαμε κι έναν φρονιμίτη που βγαίνει στραβά γι'αυτό και πονάει αυτί και μάτι, αλλά όταν έβαλε τη βελόνα στο δόντι που πονάει κόντεψε να φύγει από το μπαλκόνι!!!!:tongue::tongue::tongue:

Πολύς πονος μιλάμε!!! Τι να σας πω ρε κορίτσια.... Ούτε στον εχθρό μου αυτό το πράγμα!!!!!

Για φαγητό δεν το συζητάμε... ετοίμασε η μανούλα κους κους με συκωτάκια κοτας μήπως και μπορέσω να φάω κι εγώ!

Κατά τα άλλα σήμερα ετοιμάζομαι για καφεδάκι με κοριτσοπαρέα, κι ελπίζω να είμαι καλά και να μπορέσω να πάω!

Να σας ρωτησω κάτι;;;;;

Θα πάτε να ψηφισετε; Και αν ναι έχετε αποφασίσει τι θα ψηφίσετε;

Μεταξάκι βλέπω περάσατε τέλεια βρε!!!!! Πολύ κέφι!!!!:P:p


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι ελπίζω να σε αφήσει το δοντάκι σου να πας για καφεδάκι και να περάσεις καλά!

Εγώ ναι θα πάω να ψηφίσω. Δεν έχω απέχει ποτέ. Έχουν γίνει τόσοι αγώνες για να έχουμε δικαίωμα ψήφου κι εγώ προσωπικά δεν θα κάνω την χάρη σε κανένα να μην πάω.

Όσο για το τι θα ψηφίσω, σίγουρα όχι κάποιο από τα δύο μεγάλα κόματα. Αρκέτα λαλάκες ήμασταν τόσα χρόνια....Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη για το τι θα ψηφίσω όμως τελικά. Είμαι ανάμεσα σε δύο επιλογές.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα Αγγελική!

Ποτέ δεν θα τους έκανα την χάρη να ΜΗΝ πάω να ψηφίσω αλλά δεν έχω κατασταλάξει για το ποιον θα ψηφισω, και με όσους έχω μιλήσει τις τελευταίες μέρες βρίσκονται ακριβώς στην ίδια κατασταση μ'εμένα!

Πιστευω ότι θα γίνει μεγάλο μπαχαλο!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό που τους χρειάζεται είναι να μην καταφέρουν να πάρουν ικανοποιητικό ποσοστό οι δύο μεγάλοι! Να πρέπει να συμφωνούν περισσότερα από 3 κόμματα για να ψηφιστεί το οτιδήποτε. Να σταματήσουν ανα κάνουν ότι γουστάρουν. Αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστευω ότι αυτό θα γίνει αλλά το θέμα είναι ότι θα πάμε ξανά σε εκλογές και ξανά πεταμένα λεφτά(που δεν έχουμε) και δεν θα συμφωνούν σε τίποτα.... Γιατί είμαστε Ελληνάρες και μας νοιάζει μόνο τι θα μπει στην τσέπη μας(στους πολιτικούς αναφέρομαι,μην παρεξηγηθώ)!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Στη δουλειά είμαι και βαριέμαι...

Πλακώθηκα από τις 7 που ήρθα και ψιλοτελείωσα και τώρα λέω να πάω να κάνω καμιά δουλειά έξω!

Σήμερα πολύ νέκρα... Που εξαφανίστηκαν όλες οι τσούπρες άραγε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ.....

Καλά η Φέφι μάλλον πήγε να παραλάβει τα του εκλογικού της τμήματος.

Το περιστεράκι μας μάλλον πήρε τους δρόμους μαζί με το μικρό της περιστερόπουλο.

Η Αφροδίτη κι αυτή στην δουλειά θα είναι.

ΟΙ υπόλοιπες που είστε καλέ?????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!

Πριν καμμια ωρα μπηκα σπιτι και μολις εφαγα..Επεστρεψε η γνωστη ορεξη μου τωρα που εφτιαξε το στομαχι και καταβροχθιζω τον αμπακο!

μπράβο για την όρεξη! άρα είσαι καλά! εγώ το έχω για οδηγό καλής υγείας!

Σημερα φαγαμε παελλια (ρυζοτο με θαλασσινα) γεια στα χερια μου ωραιο ηταν:tongue:

μπράβο σου! αγαπημένο φαγητό!

Με τη δουλεια που λετε δε με πειραζουν τοσο οι συγχωνευσεις σχολειων τα χουμε συνηθισει εδω αυτα, οσο το ΓΛΥΨΙΜΟ των υπολοιπων πιστευοντας οτι ετσι θα κρατησουν τη δουλιτσα τους...γιατι ως γνωστον εδω ο διευθυντης προσλαμβανει οχι το..κρατος...

Πηγα και για καφε μ ενα παλιο συναδελφο και ηταν ψιλοχαλια, θα δουλεψει μεχρι τον ιουλιο και μετα το σχολειο κανει περικοπες οποτε δε θα εχει του χρονου δουλεια..εχει παει σε 2 συνεντευξεις μεχρι τωρα αλλα τιποτα μου λεει ειναι πολυ ανταγωνιστικο. Το γνωριζω γιαυτο δεν κανω καν τον κοπο να κανω αιτηση...

Αυτα τα ωραια, σε λιγο θα φτιαξω ποπ κορν φιλια πολλα!

τόσο χάλια, ε; κρίμα!

Καλημερούδια! Τι έγινε κορίτσια? Εγώ ανοίγω τα ρολά σήμερα? Περίεργο μου φαίνεται!

Λοιπόν σήμερα το μενού έχει φακές.

Μεταξάκι μου, κατουρήθηκα από την χθεσινή περιγραφή σου!!! Κι εγώ σαν κι εσένα είμαι με το ποτό. Με μία μπύρα αρχίζω να ζαλίζομαι!

Όσο για την συνάδελφο...ντούπι δεν λες τίποτα!!!

Φεφάκι μου σήμερα θα σου δώσουν τις λεπτομέρειες για το εκλογικό τμήμα που είσαι? Τι ώρα πρέπει να είσαι εκεί? Φαντάζομαι θα ξεκινήσεις αξημέρωτα ε?

όχι αγάπη. τους πήρα τηλέφωνο κ θα πάω σφαίρα αμέσως μετά τη δουλειά. απλά το πρωί ασχολήθηκα με νομοθεσία για προστασία θηλασμού....κάτι άσχετο με τη δουλέιά τέλος πάντων κ αφοσιώθηκα!;)

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Για σήμερα μου ζήτησε ο γάτος μου ο συζυγάτος μου, μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα. Εγώ ήθελα να φτιάξω σόγια αλλά θα την φτιάξω άλλη μέρα.

αχ, κ εγώ τα επιθύμησα.

εμείς σήμερα τρώμε σούβλακος!

Καλημέρα!!!!

Είμαι καλύτερα χάρη στην αντιβίωση, τα αντιφλεγμονώδη και τα υπόθετα!

Χθες τα είδα όλα μιλάμε!!!!!

Πήγα για να δει σε τι κατάσταση βρίσκεται το δόντι και ανακαλύψαμε κι έναν φρονιμίτη που βγαίνει στραβά γι'αυτό και πονάει αυτί και μάτι, αλλά όταν έβαλε τη βελόνα στο δόντι που πονάει κόντεψε να φύγει από το μπαλκόνι!!!!:tongue::tongue::tongue:

Πολύς πονος μιλάμε!!! Τι να σας πω ρε κορίτσια.... Ούτε στον εχθρό μου αυτό το πράγμα!!!!!

Για φαγητό δεν το συζητάμε... ετοίμασε η μανούλα κους κους με συκωτάκια κοτας μήπως και μπορέσω να φάω κι εγώ!

Κατά τα άλλα σήμερα ετοιμάζομαι για καφεδάκι με κοριτσοπαρέα, κι ελπίζω να είμαι καλά και να μπορέσω να πάω!

Να σας ρωτησω κάτι;;;;;

Θα πάτε να ψηφισετε; Και αν ναι έχετε αποφασίσει τι θα ψηφίσετε;

περαστικά! τί πέρασες πουλί μου; μα καλά μια πανοραμική γιατί δεν σε είχε κάνει τόσο καιρό να έχει εικόνα; θα έβλεπε τον φρονιμίτη νωρίτερα!

μπράβο στη μανούλα!

εννοείται θα ψήφιζα σε κάθε περίπτωση.

το λευκό, το άκυρο, η αποχή ευνοούν τα 2 πρώτα κόμματα!!!!!

πολύ ελκυστικά προγράμματα έχουν ο Στέφανος Μάνος κ ο Τζήμερος. τίμιοι άνθρωποι, συνεπείς, καμία σχέση με διαπλοκή!

αν κ δεν θα έλεγα όχι κ στην σταθερή Αλέκα!

να περάσεις τέλεια στην κοριτσοπαρέα!

Αυτό που τους χρειάζεται είναι να μην καταφέρουν να πάρουν ικανοποιητικό ποσοστό οι δύο μεγάλοι! Να πρέπει να συμφωνούν περισσότερα από 3 κόμματα για να ψηφιστεί το οτιδήποτε. Να σταματήσουν ανα κάνουν ότι γουστάρουν. Αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω....

μακάρι να χρειαστεί συναίνεση από 4 τουλάχιστον κόμματα! εκεί θα είναι δημοκρατία, συμμετοχική δημοκρατία!

Εγώ πιστευω ότι αυτό θα γίνει αλλά το θέμα είναι ότι θα πάμε ξανά σε εκλογές και ξανά πεταμένα λεφτά(που δεν έχουμε) και δεν θα συμφωνούν σε τίποτα.... Γιατί είμαστε Ελληνάρες και μας νοιάζει μόνο τι θα μπει στην τσέπη μας(στους πολιτικούς αναφέρομαι,μην παρεξηγηθώ)!

τις ξαναεκλογές δεν τις θεωρώ πεταμένα λεφτά, μια χαρά θα τους τσακίσει τον τσαμπουκά! λαμόνια που λέει κ το συσάκι μου!

ρε παιδιά κάθε φορά που βλέπει τον Βαγγέλη τον λέει κακό κ κάθε φορά που βλέπει τον Αντώνη γελάει!

Στη δουλειά είμαι και βαριέμαι...

Πλακώθηκα από τις 7 που ήρθα και ψιλοτελείωσα και τώρα λέω να πάω να κάνω καμιά δουλειά έξω!

Σήμερα πολύ νέκρα... Που εξαφανίστηκαν όλες οι τσούπρες άραγε;

εγώ σας είπα, είμαι στη δουλειά.....:rolleyes:

άραγε τί θα φάω στις εκλογές; με βλέπω να παίρνω τηλέφωνο στον μπούλη μου να μου φέρει φαγιά από τη μάνα μου μεσημεριάτικο κυριακής!!!

χθες επιτέλους πέτυχε η θήκη. την δοκιμάζει, κάνει κάτι μικροδιορθώσεις κ όλα καλά. μου λέει να βάλουμε προσωρινή κόλλα. βάλε χριστιανέ μου του λεώ οριστική. βαρέθηκα.

βάζει κόλλα κ δεν στρώνει καλά η θήκη....:mad:

στο μεσοδιάστημα στεγνώνει η κόλλα! προσπαθεί να βγάλει τη θήκη βαρώντας με ένα ματσούκι κ να νιώθω το κρανίο να μου το βαράνε με γκασμά!

-παλάβωσες; τί με περασες; για μπετόν αρμέ; τρόχιζε μέσα στο στόμα κ τελείωνε!

ίδρωνε, ξείδρωνε ο ντόκτορ! μετά από 1ώρα κ 45 λεπτά ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση επιτυχώς!!!!!!!

την επόμενη τρίτη έχω καθαρισμό δοντιών. ήδη εξόφλησα, αλλά ....ούτε στον εχθρό μου! άει σοιχτίρ!

γυρίζω αργάμιση στο σπίτι, αφού πήρα κ φρυγαδέλια για βραδινό, κοιμήθηκα νωρίς με το σπλάχνο!

αυτάααααααααααα τα ολίγα!:P

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι για τέτοια θέματα να αφοσιώνεσαι!

Μάλλον έχει πέσει ίωση οδοντιατρίτιδας! Της μαμάς μου της έσπασε ένα δόντι που στηριζόταν μία γέφυρα που έχει και άνοιξε κι αυτή δουλειά με την οδοντίατρο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμείς σήμερα τρώμε πένες με κιμά (ανακατεμένα)!

Τρεχω συνέχεια με το μωρό και με τις δουλειές του σπιτιού, γι' αυτό δε σας γράφω συχνά. Σας διαβάζω, όμως, κάθε μέρα.

Φιλιά σε όλες!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καημερουδια!σημερα μαγειρευει ο αντρουλης μακαρονια με την τρομερη του λευκη σαλτσα με μανιταρια!κολλαση!!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια τι εγινε με τα δοντια...αχ κ οχι τιποτα πρεπει να παω κ εγω να κανω το σφραγισμα που εφυγε,αλλα επειδη δεν με ποναει το αφηνω η κοταρα....

φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

περαστικά! τί πέρασες πουλί μου; μα καλά μια πανοραμική γιατί δεν σε είχε κάνει τόσο καιρό να έχει εικόνα; θα έβλεπε τον φρονιμίτη νωρίτερα!

Δεν είχε προκύψει ποτέ θέμα, τώρα το ανακαλύψαμε γιατί επηρρεαζονται τα νεύρα!

μπράβο στη μανούλα! Αχ οι μανούλες.... Να τις έχει ο Θεός καλά!

πολύ ελκυστικά προγράμματα έχουν ο Στέφανος Μάνος κ ο Τζήμερος.

Ποιος είναι ο Τζήμερος καλέ;

να περάσεις τέλεια στην κοριτσοπαρέα! Θενκ κιου!!!!

ρε παιδιά κάθε φορά που βλέπει τον Βαγγέλη τον λέει κακό κ κάθε φορά που βλέπει τον Αντώνη γελάει!

Εμένα πάλι, το δικό μου το λαμόγιο, αν την ρωτήσεις "ποιος μας έφαγε αγάπη μου τα λεφτά;" παίρνει σοβαρό ύφος και απαντάει "ο Παπανδρέου, ο Σαμαράς κι ο Βενιζέλος"!!!!!!

άραγε τί θα φάω στις εκλογές; με βλέπω να παίρνω τηλέφωνο στον μπούλη μου να μου φέρει φαγιά από τη μάνα μου μεσημεριάτικο κυριακής!!!

Ελα ρεεεεε!!! Θα σας φέρουν από τα κόμματα για να σας καλοπιάσουν!!!;)

χθες επιτέλους πέτυχε η θήκη. την δοκιμάζει, κάνει κάτι μικροδιορθώσεις κ όλα καλά. μου λέει να βάλουμε προσωρινή κόλλα. βάλε χριστιανέ μου του λεώ οριστική. βαρέθηκα.

βάζει κόλλα κ δεν στρώνει καλά η θήκη....:mad:

στο μεσοδιάστημα στεγνώνει η κόλλα! προσπαθεί να βγάλει τη θήκη βαρώντας με ένα ματσούκι κ να νιώθω το κρανίο να μου το βαράνε με γκασμά!

-παλάβωσες; τί με περασες; για μπετόν αρμέ; τρόχιζε μέσα στο στόμα κ τελείωνε!

ίδρωνε, ξείδρωνε ο ντόκτορ! μετά από 1ώρα κ 45 λεπτά ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση επιτυχώς!!!!!!!

την επόμενη τρίτη έχω καθαρισμό δοντιών. ήδη εξόφλησα, αλλά ....ούτε στον εχθρό μου! άει σοιχτίρ!

Τι είπες μάνα μου;;;;;

Μετά από αυτό το δόντι ξεκινάω θήκη! Μ'έφτιαξες μιλάμε!!!

Εχω ανατριχιάσει ολοκληρη!!!

Τουλάχιστον τελείωσες!!!!

Αννούλα οτιδήποτε έχει σχέση με δόντια μετά την γέννα αν δεν επείγει!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...