Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Καλημέρα κ από μένα,σας διαβάζω εδω κ λίγο καιρό κ μόλις εχθές μπόρεσα να κάνω εγγραφή αφού δεν γινόταν τις προηγούμενες.Εύχομαι σε όλες μας ότι πραγματικά ποθούμε(μωράκια πολλα)Θα μπορούσα να σας πω κ εγώ την ιστορία μου μήπως έχετε κ κάποια άλλη γνώμη κ βοηθηθώ παραπάνω;Σας ευχαριστώ!

      Καλησπερα κορίτσι μου! Εννοειτε και μπορείς να μας πεις! Αυτό προσπαθούμε εδώ να βοηθήσουμε και να ακούσουμε η μία την άλλη μιας και καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! Καλώς ήρθες!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα ομορφοκόριτσα.

Έβαλα μπριαμ στο φούρνο με κολοκυθάκια, πατάτα, καρότο και έχω και στριφτοτυρόπιτα που είχα φτιάξει χτες το βραδάκι.

Kαντυ σε καταλαβαινω!!

Περσι παιδια το καναν αυτο στη δουλεια που διοργανωναν μιτινγκ μετα τειου και παρτυ (και καλα)

Θα μας μιλουσαν για το υπεροχο γεγονος οτι το σχολειο που δουλευαμε θα κλεισει, και στη θεση του θα χτιστει ενα σουπερ μοντερνο, θα συγχωνευτει και με το διπλα, και ετσι μονο οι μισοι απο μας θα εχουμε οι δουλεια οι αλλοι θα απολυθουν! Σουπερ ε? Ε να μην κανουμε ενα παρτυ να το γιορτασουμε?

Πες τους ν' ανέβουν κι αυτοί στον ιμάντα να βρουν την ισορροπία που τους λείπει.

κάναμε εμβόλιο, αφού η σύσα έκανε την ρεσεπτιονίστ του παιδιατρείου! κ γενικά τις δημόσιες σχέσεις!!!

Φαντάζομαι εικόνα μια πεταλουδίτσα να ζουζουνίζει πέρα δώθε ο κόσμος να χαμογελάει και πριν φύγετε όλοι να σας χαιρετάνε.

τί ωραίος καιρός! την ημέρα των εκλογών θα φτάσει 30! να πάω με μαγιό κ παρεό;

Να σε δουν οι γιαγιάδες με παρεό-μαγιό-ταπέλο για να σκεφτούν καλύτερα τι θα ψηφίσουν. Εκλογές αλαλούμ.

Καλημέρα!

Συνεχίζω να πονάω γιατί μου το ανοιξε χθες και με προετοίμασε ότι σήμερα που θα ξαναπάω θα με πονέσει!!!!!:(:(:(

Ωχ Παναγία μου βόηθα!!!!! Ένας κόμπος υπάρχει στο λαιμό μου όταν διαβάζω τα μηνύματά σου περί δοντιών. Μα πότε θα περάσει ο πόνος;

Πόση ταλαιπωρία πια!!!!!!!!!!

Α, έχουν ξεφύγει τελείως αυτοί!!!!

Κι ας έχουν κι απλικέισο.

ο μικρος μας εφτασε τα 1600γρ,ειναι ψηλο κ ομορφο αγορι βεβαιως βεβαιως κ φυσικα εδειξε κ στον γιατρο ποσο ζωηρος ειναι!μιλαμε στο σημειο που ακομπουσε το μηχανιμα για τον υπερηχο ο μικρος βαρουσε σε σημειο να μας πιασουν τα γελια,ολους!κ οταν λεμε ολους εννοουμε ολους χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα άχου το μωρέ το τσιτσίνι. Μπράβο στο στρουμφομωράκι είναι πολύ καλό.

η μανουλα επαθε κολικο νεφρου κ την ετρεχαν στο νοσοκομειο,ευτυχως ολα καλα.θα κανει απο βδομαδα κ καποιες επιπλεον εξετασεις κ βλεπουμε.

Περαστικά της όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Κοριτσια για δωστε μου γνωμες πλιζ.......

Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις αυτό στο οποίο γέρνει περισσότερο η καρδιά σου.

καλημερα, καλημερα, που μονο καλη δεν ειναι για μενα δηλαδη!!!εχω νευρα πολλα μποφορ μς ολους και με ολα.:evil::evil:

Εγώ μαμά είμαι καλό παιδί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι...

Για το περιστατικό δε γνωρίζω, αλλά για την εξέταση Β΄επιπέδου εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ ούτε να γράψω ούτε να σχολιάσω όπως θέλω

Σόρρυ κορίτσια,νόμιζα ότι θα μπορούσα και ότι θα με αφηνε ο μικρός για λίγο ,αλλά πρεπει να βγω

Ανυπόφορη η κατάσταση

Χθες νύχτα ανέβασε και πυρετό από το εμβόλιο

Αυτή η δεκαήμερη γκρίνια που δεν με αφήνει σε ησυχια είμαι σίγουρη ότι οφείλεται εκεί

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι μου είσια σίγουρη ότι όλα οφείλονται στο εμβόλιο? Εμένα ο παιδίατρος δεν δικαιολογεί τέτοιες αντιδράσεις από το εμβόλιο. Ακόμη και τον πυρετό σχεδόν μου τον αποκλείει. Και πιστεύω πως έχει δίκιο γιατί σε κανένα από τα δύο μου παιδιά δεν είδα ποτέ αντίδραση μετά από εμβόλιο. Ούτε καν δέκατα....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φέφι έχεις ιδέα πόσους ψηφοφόρους έχει το εκλογικό τμήμα που είσαι?

Και αφού είναι χωριό φαντάζομαι πως θα είναι όλοι έφηβοι ε????

Να σε δω να προσπαθείς να συννενοηθείς με καμία κουφή γιαγιά......:tongue:

Όχι, δεν έχω ιδέα πόσους έχει. την Παρασκευή το απόγευμα θα πάω να παραλάβω υλικό, να δω το εκλ. τμήμα, το χωριό, το δήμο, τα πάντα όλα! θα με πάει ο φέφος!!!

μην το λες! ποτέ δεν ξέρεις! έχουν δει τα ματια μου!

μια φορά πήγα σε ένα χωριό του λουλουδιστάν...μιλούσαν ένας παππούς με τη γριά γυναίκα του. ούτε λέξη δεν κατάλαβα!!!!! βλάχικα; κινέζικα; :confused:

οι κουφοί μια χαρά συνεννοούνται!

έχω βρει σε καταμέτρηση ψηφοδελτίων καρτ ποστάλ του τέως...κ μάλιστα σε χωριό με φουλ κομμουνισμό!:confused:

Ax κοριτσια......

δεν ξερω τι θα κανω......:?

Και ο Α μου λεει οτι θα στεναχωρεθει και θα του λειψουμε πολυ....

αλλα ξερει οτι ειναι για το καλο κυριως του παιδιου.

Οσο για το φαγητο,ειναι απο τους πιο ευκολους ανθρωπους και δεν εχει προβλημα.....τρωει οτι να ναι.

Αλλωστε και εγω κατι θα του κανω αλλα και η μανουλα θα του δωσει ταπερακια....

Αλλα θα τον σκεφτομαι μονο και θα στ5εναχωριεμαι!!!!

Δεν ξερω...........

η χαρά που θα κάνει ο Ρ υπερτερεί !!!!!

Αχ ατιμα δοντια.....

Κι εγω εχω να κανω μια εξαγωγη εγκλειστου φρονιμιτη...

αλλα κανω την παπια!!!!!!

γιατί καλή μου αφήνεις τον πόνο να διαιωνίζεται;

Αννα,μακαρι να γεννησεις φυσιολογικα.......αλλα και καισαρικη να κανεις δεν πειραζει.

Το αποτελεσμα μετραει!!!!!!;)

σοφότατα ομιλείς δώρα μου!

Κοριτσια μου καλημερα τι κανετε??εμεις καλα δοξα το θεο..Δεν σας εχω διαβασει γιατι πλεον δεν προλαβαινω τιποτα σνιφ σνιφ...Εφτιαξα ομως τις ντουλαπες και εμεινα μονο 1κουτα για ξεπακεταρισμα,και μετα σειρα εχει το παταρι το οποιο θα φτιαξει ο Τ...Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι....Κατα τα αλλα ολα ησυχα σπιτι κουνιες και πολυ ζεστη εχω σκασει και ειναι μονο 3Μαιου,σαν κοτοπουλο ειμαι ολη μερα...Τα φιλια μου σε ολες!!

να εκουράζεσαι. όλα καλά θα πάνε! οι προσευχές μας είναι μαζί σου! μάκια! σε αγαπάμε, όπως κ την στρουμφίτα σου!

Γεια σας φιλενάδες μου!

Σύσα,είσαι το είδωλό μου!

Οσο για τη μαμά Σύσας...τρελόγκα!!

Πήγαινε με μαγιό και παρεό και τράβα και μια φωτογραφία...

Οχι που θα κάτσεις να σκάσεις...

βρήκα γραμματεα μια φίλη τραπεζικό κ θα κάνουμε κοινωνικούς σχολιασμούς....θα πέσει ΤΟ κουτσομπολιό!!!!!εγώ κ μη σοβαρό ντύσιμο δεν!

το εμβόλιο φταίει σίγουρα!

Καλημέρα ομορφοκόριτσα.

Έβαλα μπριαμ στο φούρνο με κολοκυθάκια, πατάτα, καρότο και έχω και στριφτοτυρόπιτα που είχα φτιάξει χτες το βραδάκι.

τί είπες τώρα, τί είπες τώρα!

το ζουζουνάκι μου καθε φορά που πάμε παιδίατρο το μαθαίνουν οι πάντες κ στο τέλος μας χαιρετάνε κ τους χαιρετάμε!

Δεν μπορώ ούτε να γράψω ούτε να σχολιάσω όπως θέλω

Σόρρυ κορίτσια,νόμιζα ότι θα μπορούσα και ότι θα με αφηνε ο μικρός για λίγο ,αλλά πρεπει να βγω

Ανυπόφορη η κατάσταση

Χθες νύχτα ανέβασε και πυρετό από το εμβόλιο

Αυτή η δεκαήμερη γκρίνια που δεν με αφήνει σε ησυχια είμαι σίγουρη ότι οφείλεται εκεί

Φιλάκια

στην ομοιοπαθητική θεωρούν τον πυρετό μετά από εμβόλιο ως φυσιολογική άμυνα του οργανισμού για να αποβάλλει τα τοξικά.

η σύσα μου είχε σηκώσει πυρετό σε ένα μόνο πολλαπλό εμβόλιο, δεν θυμάμαι πώς λεγόταν, νομίζω πρεβενάρ. κ ήταν φυσιολογικό.

άσχετα από το εμβόλιο αυτή η περίοδος που ανακαλύπτουν τις ικανότητές τους είναι της υπομονής! αποκορύφωμα τα 2 χρόνια! στα 2,5 υποχωρεί η μίρλα, αλλά όχι θεαματικά. ευελπιστώ κ εγω στα 3, 4 να ηρεμήσει το κρανίο....

μάκια σου κ μάκια του του αγαπούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι....

Όλα θα είναι τέλεια Ιωάννα μου! Μην αφήνεις να σε επηρρεάζουν τέτοιες καταστάσεις!

Καλή επιτυχία και να μας πεις τα ευχάριστα μόλις μπορέσεις!!!

Περιστεράκι μου είσια σίγουρη ότι όλα οφείλονται στο εμβόλιο? Εμένα ο παιδίατρος δεν δικαιολογεί τέτοιες αντιδράσεις από το εμβόλιο. Ακόμη και τον πυρετό σχεδόν μου τον αποκλείει. Και πιστεύω πως έχει δίκιο γιατί σε κανένα από τα δύο μου παιδιά δεν είδα ποτέ αντίδραση μετά από εμβόλιο. Ούτε καν δέκατα....

Είναι κάποια εμβόλια που κάνουν τέτοιες ανεπιθύμητες ενέργειες, αλλά παίζει ρόλο και πως θα αντιδράσει ο οργανισμός του κάθε παιδιού!

Περιστέρω υπομονή!!! Φάση είναι και θα περάσει!

Φέφη ευτυχώς σε βάλανε κοντά! Εδώ γίνεται πανικός!

Άλλη πάει Αλεξ/πολή, άλλος Σάμο... χαμός!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Οπότε Φεφάκι θα περιμένουμε να μας πεις κι εμάς τα κουτσομπολιά και τα πιθανά ευτράπελα!!!

με την κοπέλα έχουμε να βρεθούμε μήηηηηηηηηηηηνες!!!!!!! θα πούμε κ για παλιά..;)

Είναι κάποια εμβόλια που κάνουν τέτοιες ανεπιθύμητες ενέργειες, αλλά παίζει ρόλο και πως θα αντιδράσει ο οργανισμός του κάθε παιδιού!

Περιστέρω υπομονή!!! Φάση είναι και θα περάσει!

Φέφη ευτυχώς σε βάλανε κοντά! Εδώ γίνεται πανικός!

Άλλη πάει Αλεξ/πολή, άλλος Σάμο... χαμός!!!

όπου δήλωσες σε πάνε, εκτός αν η προτίμησή σου καλύφθηκε από άλλους νωρίτερα, οπότε αν είχαν δηλώσει οπουδήποτε σε όλη την επικράτεια...ήταν επιλογή.

εγώ είχα δηλώσει οπουδήποτε σε όλο το νομό, όπως κ ο γατούλης μου! εκείνος αναπληρωματικός στο νομό, εγώ σε χωριό μακρινό, αλλά εντός νομού. δεν θα πήγαινα εκτός λόγω εξόδων. θα έμπαινα μέσα με τα έξοδα!

έχουν μειώσει τις αποζημιώσεις κ μας τις φορολογούν.

ακόμα κ οι εφορίες δεν ξέρουν τί λεφτά θα μας δώσουν, άλλη εφορία παρακρατεί 20%, άλλη πέραν του 20%, παρακρατεί κ φ.π.α. 23%, άλλοι κ χαρτόσημο κ εισφορά υπέρ μετοχικού ταμείου ...κ άρες μάρες κουκουνάρες.

γενικώς μια ομορφιά, αλλά όχι ομοιομορφία!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ μόλις έφαγα μακαρονια με κιμά!

Τα τσάκισα μιλάμε! Είχα να φάω 2 μέρες!

Τώρα μου έχουνε φέρει ένα κομμάτι τούρτα και κοιταζόμαστε!

Να το φάω και να κάνω μπαμ γιατί δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναφάω ή να το παίξω κιουρία και να το αφήσω;;;;:confused:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία πως πήγαν τα γενέθλια της εταιρίας???

....

Μμμμμμ, τί να σας λέω ! ΔΕΝ διασκέδασε κανείς μα κανείς, δεν χόρεψε κανείς.... και ο μπάρμαν πρέπει να ορκίζεται σήμερα ότι εγώ είμαι Η ΑΛΚΟΟΛΙΚΗ του Ομίλου !

χα χα πόσο έχω γελάσει με τον τύπο δεν λεγεται : γενικά (και ειδικά δλδ) ΔΕΝ ΠΙΝΩ σχεδόν τπτ σε αλκοόλ γιατί, πολύ απλά, δεν το σηκώνω ! Μέχρι και τα 2-3 ποτηράκια κρασί με ζαλίζουν, ούζο δεν έχω δοκιμάσει στην ζωή μου και μια φορά που την πάτησα ήταν με την ρακή (ήθελα να το παίκω Κρητικάτσι :rolleyes: !!!!), άντε και 1-2 ακόμη που μπέρδεψα σφηνάκι με ποτό -στα νιάτα μου ΠΑΛΙΆ- ...

Χθες που λέτε ήταν τόοοοοσο μεγάλη η βαρεμάρα (και η απελπισία μου) που σκέφτηκα ν απάρω ένα μαρτίνι σκέτο με πάγο. Το ψιλοκαταφέρνω αυτό, δροσερούλι ήταν, γλυκίζει και λίγο, όλα καλά ! Εμ έλα μου ντε όμως που κάθε φορά που "έφευγα" (πχ για τσιγάρο, κατούρημα κλπ κλπ) ξέχναγα να κουβαλήσω μαζί μου το ποτήρι ! Με αποτέλεσμα να το μαζεύουν τα γκαρσόνια .... κι εγώ δώσ' του και πήγαινα κι έπαιρνα κι άλλο ποτό ! :tongue::tongue::tongue: τελείως ξανθιά ! Πήρα στο σύνολο 5 μαρτίνι και είναι ζήτημα να είχα πιει τα 3/4 του ενός !!!!!

Κατά τα λοιπά το πάρτυ ήταν η αποτυχία του αιώνα αφού κανείς δεν είχε την διάθεση να διασκεδάσει.... η γυναίκα του αφεντικού προσπαθούσα μόνη της να χορέψει... μάταια όμως... βλέπεις, εκείνη ήταν ξεκούραστη .... και ορεξάτη... και το κυριότερο δεν δουλεύει και να έχει από πάνω της την δαμόκλειο σπάθη !:evil:

Έφυγα από εδώ 9.15, πήγα σπίτι: βρήκα τα παιδιά πλυμένα μπανιαριασμένα ταϊσμένα (τί καλό άντρα που έχω όντως !!!!!!!) και η μαζόχα έβαλα σίδερο... κοιμήθηκα στη 1 τα ξημερώματα και είμαι με πονοκέφαλο -μάλλον περιμένω επισκέψεις- ....

Κοριτσια για δωστε μου γνωμες πλιζ.......

............

Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου;

Δωράκι συμφωνώ με τις κοπέλες ότι θα έκανε θεωρητικά καλό στο παιδί ο καθαρός αέρας και για τα φαγητά -δεν είναι αυτό το θέμα- ΑΛΛΑ, γνώμη μου, εάν πιστεύεις ότι όλη μέρα θα είσαι μ ε το τηλ ανά χείρας και στεναχωρημένη/αγχωμένη... άσ' το καλύτερα !

Αγγελική μου δεν με άφησε τελικά να ξεκινήσω την αντιβίωση...

Πήγα χθες και μου το άνοιξε για να δει πως θα πάει αλλά πονάω πιο πολύ!

Α όχι, πάρε κάτι ένα mesulid, δεν κάνει ?????:| κρίμα να ταλαιπωρείσαι τόσο πολύ !

Κοριτσια μου καλημερα τι κανετε??εμεις καλα δοξα το θεο..Δεν σας εχω διαβασει γιατι πλεον δεν προλαβαινω τιποτα σνιφ σνιφ...Εφτιαξα ομως τις ντουλαπες και εμεινα μονο 1κουτα για ξεπακεταρισμα,και μετα σειρα εχει το παταρι το οποιο θα φτιαξει ο Τ...Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι....Κατα τα αλλα ολα ησυχα σπιτι κουνιες και πολυ ζεστη εχω σκασει και ειναι μονο 3Μαιου,σαν κοτοπουλο ειμαι ολη μερα...Τα φιλια μου σε ολες!!

Καλά αποτελέσματα ! Περιμένουμε νέα σας ! Όλα καλά θα είναι ! Μην κουράζεσαι πολύ !

Εγώ μόλις έφαγα μακαρονια με κιμά!

Τα τσάκισα μιλάμε! Είχα να φάω 2 μέρες!

Τώρα μου έχουνε φέρει ένα κομμάτι τούρτα και κοιταζόμαστε!

Να το φάω και να κάνω μπαμ γιατί δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναφάω ή να το παίξω κιουρία και να το αφήσω;;;;:confused:

Νομίζω ότι τώρα που σου γράφω έχεις φάει και την τούρτα εεεεε ? για πες, για πες τί γεύση ήταν ???? μιαμ μιαμ !

Αγγελική2,

Στο καλό να πάει η κοπέλα/συνάδελφος να γεννήσει, δε λέω, αλλά .... ντούπι ντούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις έφαγα μακαρονια με κιμά!

Τα τσάκισα μιλάμε! Είχα να φάω 2 μέρες!

Τώρα μου έχουνε φέρει ένα κομμάτι τούρτα και κοιταζόμαστε!

Να το φάω και να κάνω μπαμ γιατί δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναφάω ή να το παίξω κιουρία και να το αφήσω;;;;:confused:

Να το καταβροχθίσεις επιδεικτικά! όπως κ έκανες! είσαι ξαδέρφη, τέΛΛος!!!

Τελικά γουρούνιασα και το εφαγα!!!!

Και δεν το μετανιώνω γιατί ήδη άρχισε να με ξαναπονάει το δόντι!

Στο τσακ πρόλαβα να φάω!

τουλάχιστον πρόλαβες κ έφαγες!!ε, μααααααα!!!!

Μμμμμμ, τί να σας λέω ! ΔΕΝ διασκέδασε κανείς μα κανείς, δεν χόρεψε κανείς.... και ο μπάρμαν πρέπει να ορκίζεται σήμερα ότι εγώ είμαι Η ΑΛΚΟΟΛΙΚΗ του Ομίλου !

χα χα πόσο έχω γελάσει με τον τύπο δεν λεγεται : γενικά (και ειδικά δλδ) ΔΕΝ ΠΙΝΩ σχεδόν τπτ σε αλκοόλ γιατί, πολύ απλά, δεν το σηκώνω ! Μέχρι και τα 2-3 ποτηράκια κρασί με ζαλίζουν, ούζο δεν έχω δοκιμάσει στην ζωή μου και μια φορά που την πάτησα ήταν με την ρακή (ήθελα να το παίκω Κρητικάτσι :rolleyes: !!!!), άντε και 1-2 ακόμη που μπέρδεψα σφηνάκι με ποτό -στα νιάτα μου ΠΑΛΙΆ- ...

Χθες που λέτε ήταν τόοοοοσο μεγάλη η βαρεμάρα (και η απελπισία μου) που σκέφτηκα ν απάρω ένα μαρτίνι σκέτο με πάγο. Το ψιλοκαταφέρνω αυτό, δροσερούλι ήταν, γλυκίζει και λίγο, όλα καλά ! Εμ έλα μου ντε όμως που κάθε φορά που "έφευγα" (πχ για τσιγάρο, κατούρημα κλπ κλπ) ξέχναγα να κουβαλήσω μαζί μου το ποτήρι ! Με αποτέλεσμα να το μαζεύουν τα γκαρσόνια .... κι εγώ δώσ' του και πήγαινα κι έπαιρνα κι άλλο ποτό ! :tongue::tongue::tongue: τελείως ξανθιά ! Πήρα στο σύνολο 5 μαρτίνι και είναι ζήτημα να είχα πιει τα 3/4 του ενός !!!!!

Κατά τα λοιπά το πάρτυ ήταν η αποτυχία του αιώνα αφού κανείς δεν είχε την διάθεση να διασκεδάσει.... η γυναίκα του αφεντικού προσπαθούσα μόνη της να χορέψει... μάταια όμως... βλέπεις, εκείνη ήταν ξεκούραστη .... και ορεξάτη... και το κυριότερο δεν δουλεύει και να έχει από πάνω της την δαμόκλειο σπάθη !:evil:

:lol::lol:

Έφυγα από εδώ 9.15, πήγα σπίτι: βρήκα τα παιδιά πλυμένα μπανιαριασμένα ταϊσμένα (τί καλό άντρα που έχω όντως !!!!!!!) και η μαζόχα έβαλα σίδερο... κοιμήθηκα στη 1 τα ξημερώματα και είμαι με πονοκέφαλο -μάλλον περιμένω επισκέψεις- ....

είσαι μαζόχα!

κ έχω να δηλώσω τα σέβη μου στον συζυγάτο σου!!!!!!ΕΥΓΕ!!!!

μαρή αντί να του κάνεις χαρούλες, πήρες το σίδερο αγκαλιά;:confused:

.... ντούπι ντούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντούπι!;)

κ εγώ το ίδιο μπεκροκανάτα με σένα είμαι διδυμούλα μου!!!!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Πριν καμμια ωρα μπηκα σπιτι και μολις εφαγα..Επεστρεψε η γνωστη ορεξη μου τωρα που εφτιαξε το στομαχι και καταβροχθιζω τον αμπακο!Σημερα φαγαμε παελλια (ρυζοτο με θαλασσινα) γεια στα χερια μου ωραιο ηταν:tongue:

Με τη δουλεια που λετε δε με πειραζουν τοσο οι συγχωνευσεις σχολειων τα χουμε συνηθισει εδω αυτα, οσο το ΓΛΥΨΙΜΟ των υπολοιπων πιστευοντας οτι ετσι θα κρατησουν τη δουλιτσα τους...γιατι ως γνωστον εδω ο διευθυντης προσλαμβανει οχι το..κρατος...

Πηγα και για καφε μ ενα παλιο συναδελφο και ηταν ψιλοχαλια, θα δουλεψει μεχρι τον ιουλιο και μετα το σχολειο κανει περικοπες οποτε δε θα εχει του χρονου δουλεια..εχει παει σε 2 συνεντευξεις μεχρι τωρα αλλα τιποτα μου λεει ειναι πολυ ανταγωνιστικο. Το γνωριζω γιαυτο δεν κανω καν τον κοπο να κανω αιτηση...

Αυτα τα ωραια, σε λιγο θα φτιαξω ποπ κορν φιλια πολλα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...