Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Καλημέρα κ από μένα,σας διαβάζω εδω κ λίγο καιρό κ μόλις εχθές μπόρεσα να κάνω εγγραφή αφού δεν γινόταν τις προηγούμενες.Εύχομαι σε όλες μας ότι πραγματικά ποθούμε(μωράκια πολλα)Θα μπορούσα να σας πω κ εγώ την ιστορία μου μήπως έχετε κ κάποια άλλη γνώμη κ βοηθηθώ παραπάνω;Σας ευχαριστώ!

      Καλησπερα κορίτσι μου! Εννοειτε και μπορείς να μας πεις! Αυτό προσπαθούμε εδώ να βοηθήσουμε και να ακούσουμε η μία την άλλη μιας και καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! Καλώς ήρθες!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

!κ οχι τιποτα εχθες μου ελεγε ο γιατρος πως εχει τελεια θεση κ αν συνεχισει ετσι γενναμε φυσιολογικα :)!!!!

Αλήθεια; Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να πάτε με φυσιολογικό!

Κοριτσια για δωστε μου γνωμες πλιζ.......

Σκεφτομαστε με τον Α να παμε στο χωριο την κυριακη των εκλογων...(οχι οτι καιγομαστε να ψηφισουμε...:rolleyes::evil: αλλα λεμε τωρα!!!!!!!!) και μετα να μεινω εγω με τον θησαυρο και να φυγει ο Α την δευτερα ( μιας κι εχει δουλειες) και να ξαναγυρισει την κυριακη να μεινει μερικες μερες και να φυγουμε ολοι μαζι.

Να πας Δωρα! Θα το καταευχαριστηθεί το παιδί και θα χορτάσει φύση και παιχνίδι!

Όσο για τα φαγητά θα συμφωνήσω με την Άννα! Κατάψυξη!

Και μη στεναχωριέσαι,σου φαίνεται δύσκολο επειδή είναι η πρώτη φορά που θα είστε χώρια!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ελενίτσα υπομονή βρε κορίτσι, τώρα με την αντιβίωση θα υποχωρήσει ο πόνος!

Αγγελική μου δεν με άφησε τελικά να ξεκινήσω την αντιβίωση...

Πήγα χθες και μου το άνοιξε για να δει πως θα πάει αλλά πονάω πιο πολύ!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου δεν με άφησε τελικά να ξεκινήσω την αντιβίωση...

Πήγα χθες και μου το άνοιξε για να δει πως θα πάει αλλά πονάω πιο πολύ!

ιιιιιιιιιιιιιιι πονεσα κ μονο στην ιδεα!ατιμα δοντια,μερικες απο εμας εχουμε ασχημα βιωματα με αυτα!εμενα το στομα μου νταμαρι απο τα σφραγισματα κ τις εργασιες.κ μετα την γεννα εχω να κανω κ μια γεφυρα......ευχομαι ο στρουμφουλης να παρει απο τον μπαμπα του που δεν εχει τιποτα,κ τα δοντακια του ειναι καταγερα κ καταλευκα!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καλημερα, που μονο καλη δεν ειναι για μενα δηλαδη!!!εχω νευρα πολλα μποφορ μς ολους και με ολα.:evil::evil: επισης εχω και πολυ δουλεια οποτε μπηκα να πω μονο μια καλημερα γιατι μου λειψατε και θα μπω αργοτερα κατα το μεσημερακι να διαβασω τα νεα σας και να σας πω τα δικα μας. το μονο που με ηρεμει ειναι το λιγο μου το μουτλακι που το εχω φωτο στην επιφανεια εργασιας...μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδιτούλα μου καλημέρα και σε σένα! Κάνε λίγο υπομονή βρε κορίτσι και όποτε βρεις χρόνο μπες και γράψε μας τι έχεις να εκτονωθείς! Μέχρι τότε σου στέλνω πολλά φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καημερουδια!!!!!!!!!κοριτσακια εχθες ειχαμε την εξεταση ντομπλερ,ολα καλα ευτυχως!!!!!ο μικρος μας εφτασε τα 1600γρ,ειναι ψηλο κ ομορφο αγορι βεβαιως βεβαιως κ φυσικα εδειξε κ στον γιατρο ποσο ζωηρος ειναι!μιλαμε στο σημειο που ακομπουσε το μηχανιμα για τον υπερηχο ο μικρος βαρουσε σε σημειο να μας πιασουν τα γελια,ολους!κ οταν λεμε ολους εννοουμε ολους χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!σημερα εχουμε ραντεβου στην γοατρο μας,αντε να περασει η ωρα να τον ξαναδουμε!!!!!!!!!!!

εχθες δεν εγραψα κ τι φαγαμε,εμ δεν ειχαμε μονο ευχαριστα κ μπλοκαρα.η μανουλα επαθε κολικο νεφρου κ την ετρεχαν στο νοσοκομειο,ευτυχως ολα καλα.θα κανει απο βδομαδα κ καποιες επιπλεον εξετασεις κ βλεπουμε.

λοιπον εχθες φαγαμε μακαρονακι κοφτο κ κρεατα που ειχαμε απο την 1μαγια!σημερα το μενου εχει ψαρακια απο την πεθερουλα!

α κ για να σας κανω να ζηλεψετε κ εγω μιας κ ολα ηταν τελεια στην εξεταση ειπα να φαω ενα γλυκο σαν μπονους...κ το γλυκο αυτο ηταν μισο τριγωνο θεσσαλονικης!!!!!!!!!!!!!!!κολλασηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

περαστικά στη μανούλα!

καλά το έκανες το τρίγωνο! είσαι υπέροχη μανούλα από τώρα!

τέλεια τα νέα! πάντα χαρές! με το καλό να γεννήσεις!!!!!!

Καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!

Επιτέλους από σήμερα η αχώνευτη συνάδελφος που με παρακολουθούσε δεν θα έρχεται στην δουλειά! Σταμάτησε για να γεννήσει κι εγώ δεν έχω τον αστυνόμο Μπέκα πίσω από την πλάτη μου!

Σήμερα κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο.

Φαγητό περίσεψε από χτες οπότε δεν μαγείρεψα.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας!

φρήντομ του δε πήπολ!!!!!!!!

μάκια σου!

και αντιηλιακό και ψάθινο καπέλο!!!!!

το καλύτερο θα ήταν να μην έχω κοσμοσυρροή...:rolleyes:για γέλια!

Καλημερα κοριτσουδες.

Περαστικα στην ΦΕΦΗ και στην ΕΛΕΝΗ!!!!!!!!

δεν πονάω από τα δόντια. πονάει το πορτοφόλι μου από τα δόντια!:tongue:

Εμας ο θησαυρουλης 1630 ζυγιζε την 32η βδ που τον γεννησα!!!!;)

Μα ειχε πει ο γιατρος οτι αν τον γεννουσα κανονικα στον μηνα μου,θα εφτανε τα 4 κιλα!!!!!!!

αυτά να τα βλέπεις εσύ που αγχώνεσαι! κάνατε καταπληκτική δουλειά με τον Α κ τον φτάσατε παληκαράκι όμορφο!!!!!!συγχαρητήρια συμπεθέρα!

Εμεις ειμαστε ολοι πολυ καλα.

Βολταρουμε ολη τη μερα και εχουμε γινει ενα με το μπαλκονι..(οταν ειμαστε σπιτι)

Χθες φαγαμε περισσευματα εμεις κι ο θησαυρος χυλοπιτες με μοσχαρι.

Για σημερα θα φτιαξω κεφτεδακια τηγανητα και μαλλον καμια τηγανητη πατατα.

Για θησαυρο θα φτιαξω κοτοσουπα.

Κοριτσια για δωστε μου γνωμες πλιζ.......

Σκεφτομαστε με τον Α να παμε στο χωριο την κυριακη των εκλογων...(οχι οτι καιγομαστε να ψηφισουμε...:rolleyes::evil: αλλα λεμε τωρα!!!!!!!!) και μετα να μεινω εγω με τον θησαυρο και να φυγει ο Α την δευτερα ( μιας κι εχει δουλειες) και να ξαναγυρισει την κυριακη να μεινει μερικες μερες και να φυγουμε ολοι μαζι.

Το θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ξανα χωρισει....και τωρα δεν μου κανει καρδια να τον αφησω.....

Σκεφτομαι και το τι θα τρωει και οτι θα ειναι μονος του τα απογευματα που δεν θα δουλευει....+το σαββατο που και παλι δεν εχει δουλεια....................

Η αληθεια ειναι οτι κι εμας θα μας παρα λειψει!!!!!!!!

Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου;

Εγω παντως απο την μια θελω να παω να δω την μανουλα μου και να παιξει το παιδι στον καθορο αερα,αλλα απο την αλλη δεν θελω να αφησω τον Α μονο του!!!!

:?:-?:?

να πας κ όταν ανταμώσετε θα καεί το πελεκούδι!!!;)

συμφωνώ με άννα κ αγγελικούλα για φαγητά κατάψυξης.

Δεν πειράζει, χαλάλι σου!

Άλλωστε γι'αυτό είσαι τόσο γλυκειά!!!!;)

έλιωσα έλεν!!:oops:

Εξάλλου σκέψου πως θα σου λείψει αρκετά οπότε και μετά οι ....χαρούλες που θα κάνετε οι δυό σας όταν βρεθείτε θα είναι μεγάλες!!!!!

αυτό ακριβώς!

Αγγελική μου δεν με άφησε τελικά να ξεκινήσω την αντιβίωση...

Πήγα χθες και μου το άνοιξε για να δει πως θα πάει αλλά πονάω πιο πολύ!

τί τραβάς κ δεν το μαρτυράς!!!!!!!

ιιιιιιιιιιιιιιι πονεσα κ μονο στην ιδεα!ατιμα δοντια,μερικες απο εμας εχουμε ασχημα βιωματα με αυτα!εμενα το στομα μου νταμαρι απο τα σφραγισματα κ τις εργασιες.κ μετα την γεννα εχω να κανω κ μια γεφυρα......ευχομαι ο στρουμφουλης να παρει απο τον μπαμπα του που δεν εχει τιποτα,κ τα δοντακια του ειναι καταγερα κ καταλευκα!!!!!!!!!!!!!!

μακάρι!

καλημερα, καλημερα, που μονο καλη δεν ειναι για μενα δηλαδη!!!εχω νευρα πολλα μποφορ μς ολους και με ολα.:evil::evil: επισης εχω και πολυ δουλεια οποτε μπηκα να πω μονο μια καλημερα γιατι μου λειψατε και θα μπω αργοτερα κατα το μεσημερακι να διαβασω τα νεα σας και να σας πω τα δικα μας. το μονο που με ηρεμει ειναι το λιγο μου το μουτλακι που το εχω φωτο στην επιφανεια εργασιας...μακια

κ εμένα η μικρή χθες μου έφτιαξε το κέφι! έχουν ταλέντο στη χαρά οι θυγατέρες μας!

πες μας όποτε μπορείς κ θέλεις, τί έγινε!

κουράγια!

Link to comment
Share on other sites

Φέφι έχεις ιδέα πόσους ψηφοφόρους έχει το εκλογικό τμήμα που είσαι?

Και αφού είναι χωριό φαντάζομαι πως θα είναι όλοι έφηβοι ε????

Να σε δω να προσπαθείς να συννενοηθείς με καμία κουφή γιαγιά......:tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ax κοριτσια......

δεν ξερω τι θα κανω......:?

Και ο Α μου λεει οτι θα στεναχωρεθει και θα του λειψουμε πολυ....

αλλα ξερει οτι ειναι για το καλο κυριως του παιδιου.

Οσο για το φαγητο,ειναι απο τους πιο ευκολους ανθρωπους και δεν εχει προβλημα.....τρωει οτι να ναι.

Αλλωστε και εγω κατι θα του κανω αλλα και η μανουλα θα του δωσει ταπερακια....

Αλλα θα τον σκεφτομαι μονο και θα στ5εναχωριεμαι!!!!

Δεν ξερω...........

Αχ ατιμα δοντια.....

Κι εγω εχω να κανω μια εξαγωγη εγκλειστου φρονιμιτη...

αλλα κανω την παπια!!!!!!

Ελενη,να παρεις αντιβιωση,ο πονος των δοντιων δεν αντεχεται!!!!

Αννα,μακαρι να γεννησεις φυσιολογικα.......αλλα και καισαρικη να κανεις δεν πειραζει.

Το αποτελεσμα μετραει!!!!!!;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ax κοριτσια......

δεν ξερω τι θα κανω......:?

Και ο Α μου λεει οτι θα στεναχωρεθει και θα του λειψουμε πολυ....

αλλα ξερει οτι ειναι για το καλο κυριως του παιδιου.

Δεν ξερω...........

Να πάτε και να περάσετε καλά!

Αχ ατιμα δοντια.....

Κι εγω εχω να κανω μια εξαγωγη εγκλειστου φρονιμιτη...

αλλα κανω την παπια!!!!!!

Κι εγώ την πάπια κάνω κι έχω την κολλητή μου να φωνάζει που είναι οδοντίατρος!

Ελενη,να παρεις αντιβιωση,ο πονος των δοντιων δεν αντεχεται!!!!

Αννα,μακαρι να γεννησεις φυσιολογικα.......αλλα και καισαρικη να κανεις δεν πειραζει.

Το αποτελεσμα μετραει!!!!!!;)

Και τι αποτέλεσμα ε??? Σκέτος παίδαρος!!!! Φτου φτου σκόρδα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πες του λοιπόν να σου δώσει κάτι για να αντιμετωπίσεις άμεσα τον πόνο γιατί παιδεύεσαι πολύ καιρό και είναι κρίμα.

Μία αγκαλίτσα σου στέλνω για παρηγοριά!

Αυτά τα έχω κάνει καραμελίτσες! Ευχαριστώ για την αγκαλίτσα!!!;)

ευχομαι ο στρουμφουλης να παρει απο τον μπαμπα του που δεν εχει τιποτα,κ τα δοντακια του ειναι καταγερα κ καταλευκα!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ ευχομαι να πάρει από την πεθερά μου που κοντεύει τα 80 και δεν έχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ σφράγισμα!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα τι κανετε??εμεις καλα δοξα το θεο..Δεν σας εχω διαβασει γιατι πλεον δεν προλαβαινω τιποτα σνιφ σνιφ...Εφτιαξα ομως τις ντουλαπες και εμεινα μονο 1κουτα για ξεπακεταρισμα,και μετα σειρα εχει το παταρι το οποιο θα φτιαξει ο Τ...Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι....Κατα τα αλλα ολα ησυχα σπιτι κουνιες και πολυ ζεστη εχω σκασει και ειναι μονο 3Μαιου,σαν κοτοπουλο ειμαι ολη μερα...Τα φιλια μου σε ολες!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα τι κανετε??εμεις καλα δοξα το θεο..Δεν σας εχω διαβασει γιατι πλεον δεν προλαβαινω τιποτα σνιφ σνιφ...Εφτιαξα ομως τις ντουλαπες και εμεινα μονο 1κουτα για ξεπακεταρισμα,και μετα σειρα εχει το παταρι το οποιο θα φτιαξει ο Τ...Σημερα εχω την Β'επιπεδου και εχω αγχωθει παρα πολυ αν θα ειναι ολα καλα για ενα περιστατικο που εγινε στο καφε του '12που ειμαι....Κατα τα αλλα ολα ησυχα σπιτι κουνιες και πολυ ζεστη εχω σκασει και ειναι μονο 3Μαιου,σαν κοτοπουλο ειμαι ολη μερα...Τα φιλια μου σε ολες!!

κοριτσακι μου ολα καλα θα ειναι!!!!!!!!!!!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα απο την στρουμφιτα μας!φιλακια πολλα!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου!

την ημέρα των εκλογών θα φτάσει 30! να πάω με

μαγιό κ παρεό;

Σύσα,είσαι το είδωλό μου!

Οσο για τη μαμά Σύσας...τρελόγκα!!

Πήγαινε με μαγιό και παρεό και τράβα και μια φωτογραφία...

Οχι που θα κάτσεις να σκάσεις...

καημερουδια!!!!!!!!!κοριτσακια εχθες ειχαμε την εξεταση ντομπλερ,ολα καλα ευτυχως!!!!!ο μικρος μας εφτασε τα 1600γρ,ειναι ψηλο κ ομορφο αγορι βεβαιως βεβαιως κ φυσικα εδειξε κ στον γιατρο ποσο ζωηρος ειναι!μιλαμε στο σημειο που ακομπουσε το μηχανιμα για τον υπερηχο ο μικρος βαρουσε σε σημειο να μας πιασουν τα γελια,ολους!κ οταν λεμε ολους εννοουμε ολους χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!σημερα εχουμε ραντεβου στην γοατρο μας,αντε να περασει η ωρα να τον ξαναδουμε!!!!!!!!!!!

εχθες δεν εγραψα κ τι φαγαμε,εμ δεν ειχαμε μονο ευχαριστα κ μπλοκαρα.η μανουλα επαθε κολικο νεφρου κ την ετρεχαν στο νοσοκομειο,ευτυχως ολα καλα.θα κανει απο βδομαδα κ καποιες επιπλεον εξετασεις κ βλεπουμε.

λοιπον εχθες φαγαμε μακαρονακι κοφτο κ κρεατα που ειχαμε απο την 1μαγια!σημερα το μενου εχει ψαρακια απο την πεθερουλα!

α κ για να σας κανω να ζηλεψετε κ εγω μιας κ ολα ηταν τελεια στην εξεταση ειπα να φαω ενα γλυκο σαν μπονους...κ το γλυκο αυτο ηταν μισο τριγωνο θεσσαλονικης!!!!!!!!!!!!!!!κολλασηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

ΥΣ,Ελενακι περαστικουλια κ γρηγορα!!!

Υπέροχα τα νέα σου Αννούλα μου!

Με τετοιους όμορφους γονείς και δεν θα ηταν κούκλος ο στρουμφούλης σου;

Οσο για το τρίγωνο...Καλά του ξηγήθηκες!!

Καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!

Επιτέλους από σήμερα η αχώνευτη συνάδελφος που με παρακολουθούσε δεν θα έρχεται στην δουλειά! Σταμάτησε για να γεννήσει κι εγώ δεν έχω τον αστυνόμο Μπέκα πίσω από την πλάτη μου!

:P:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...