Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Καλημέρα κ από μένα,σας διαβάζω εδω κ λίγο καιρό κ μόλις εχθές μπόρεσα να κάνω εγγραφή αφού δεν γινόταν τις προηγούμενες.Εύχομαι σε όλες μας ότι πραγματικά ποθούμε(μωράκια πολλα)Θα μπορούσα να σας πω κ εγώ την ιστορία μου μήπως έχετε κ κάποια άλλη γνώμη κ βοηθηθώ παραπάνω;Σας ευχαριστώ!

      Καλησπερα κορίτσι μου! Εννοειτε και μπορείς να μας πεις! Αυτό προσπαθούμε εδώ να βοηθήσουμε και να ακούσουμε η μία την άλλη μιας και καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! Καλώς ήρθες!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Kαντυ σε καταλαβαινω!!

Περσι παιδια το καναν αυτο στη δουλεια που διοργανωναν μιτινγκ μετα τειου και παρτυ (και καλα)

Θα μας μιλουσαν για το υπεροχο γεγονος οτι το σχολειο που δουλευαμε θα κλεισει, και στη θεση του θα χτιστει ενα σουπερ μοντερνο, θα συγχωνευτει και με το διπλα, και ετσι μονο οι μισοι απο μας θα εχουμε οι δουλεια οι αλλοι θα απολυθουν! Σουπερ ε? Ε να μην κανουμε ενα παρτυ να το γιορτασουμε?

Και μπαινουμε σε μια αιθουσ, και μας εδειχναν με σλαιντς το καινουργιο σχολειο που θα ναι τρεντυ, εν τω μεταξυ να λεει και η διευθυντρια οτι δεν ξερουμε ποιους θα κρατησουμε(τελικα και αυτη εχασε τη δουλεια της)...

Και αν εχετε ρε κοριτσια το Θεο σας..Να χειροκροτουν και να αλλαλαζουν οι ΓΛΥΦΤΕΣ οι υπολοιποι, να λενε ο ενας στον αλλο οπως βλεπαμε τα σλαιντς " Εισαι ενθουσιασμενη? Εγω τρελλαινομαι! Κοιτα σχολειο!!"

Να τους κοιταζω και να λεω "βαλιουμ παιρνουν?" Να με ρωτανε και μενα με ακρατο ενθουσιασμο , ηταν μπροστα και οι προισταμενοι ολοι βεβαια ,"Εσυ πως νιωθεις? Που ισως δουλευουμε σ ενα τετοιο σχολειο?" Πηγα να πω "Απο τη χαρα μου θα κατουρηθω τι να σου πω.."

Βγηκε κ ενας καραγκιοζης πολιτικος απο το Δημο κ ελεγε οτι ειναι εμπνευσμενο εργο, και δεν πρεπει λεει να σκεφτομαστε εγωιστικα αλλα να βλεπουμε ποσο καλο θα κανει στα παιδια το καινουργιο σχολειο...Πηγα να του πω ενταξει, οταν θα πειναω του χρονου θα κανω μια βολτα να βλεπω τα μπετα να χορταινω..

Εφυγα αηδιασμενη. Σορυ για το κατεβατο, αλλα μονο που τα θυμηθηκα ανακατευτηκε το στομαχι μου...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κορίτσια.

Φέφη εύχομαι να τελειώσει αυτή η ταλαιπωρία και να σε πληρώσουν κανονικά.

αμ, δεν πρόκειται. αν με πληρώσουν θα είναι μόνο για τον Φεβρουάριο κ αυτό το κόβω στο τέλος της άλλης εβδομάδας. μέχρι τότε θα ζητήσω από τους γονείς μου! ένεκα κ η γαμοβάφτιση!

Για το κουίζ που έβαλα με τον ιμάντα, η απάντηση είναι ότι τον έβαλαν από το ένα δέντρο στο άλλο για να περπατήσουν πάνω του κρατώντας ισορροπία (κάτι που μάλλον τους λείπει).

ήμαρτον!!!!

:P:p:p:p

Είναι τρελοί αυτοί οι Γερμανοί τελικά!!

Ούτε που θα μου πήγαινε το μυαλό...

εμένα που είναι θεόμουρλο πήγε, αλλά μετά το απώθησε...:rolleyes:

Πρέπει να κάτσω μέχρι να κατέβει ο μεγάλος να μας δει να τον δούμε... ποιός τολμάει να φύγει ???? :? ουδείς .....:|

σε νιώθω!

Αγαπάω Σύσα που θέλει να τα πετάει όλα έξω από τώρα !!!! χα χα

κ εγώ την λατρέυω την πεταλούδα μου!

φιλιά. σχόλασα!

Link to comment
Share on other sites

Eεεεμ σας εξηγώ ότι ΔΕΝ μας βγάζει έξω, αλλά ότι το "πάρτυ" το κάνει στην είσοδο της εταιρίας, στην reception ! πώς το λένε ?????

Γι αυτό σας λέω : στα καλά του καθουμένου θα αρχίσουμε να τρώμε, να χορεύουμε και να πίνουμε σφηνάκια ????? Γίνεται ? Δεν γίνεται !

Πρέπει να κάτσω μέχρι να κατέβει ο μεγάλος να μας δει να τον δούμε... ποιός τολμάει να φύγει ???? :? ουδείς .....:|

Τρελά γλέντια!!!:tongue:

Περιστέρω μου,

Φυσικό είναι να έχει βαρεθεί το παιδί όλο τα ίδια και τα ίδια ! Κόψ' του τα αλεσμένα . Ίσως τον πρώτο καιρό δοκιμάζοντας να μην σου τρώει το ίδιο σε ποσότητα, αλλά με τον καιρό θα βρει τους ρυθμούς του !

Όσο για τον μαγικό συνδυασμό που σκοτώνει σπίτι, δουλειές, παιδί άσ' το καλύτερα ! Μόνες μας τρέχουμε και μόνο εμείς ξέρουμε τί έχουμε κάνει ! χαχα Πώς τα πάτε με την βάπτιση ? Όλα καλά ? Ετοιμάζεστε ?

Καλά τα λέτε όλες και τα καταλαβαίνω

Αλλά εχω σχιζοφρενιάσει!!:evil:

Οσο για τη βάπτιση,όλα καλά

Μπήκαμε στην τελική ευθεία

Link to comment
Share on other sites

Για το κουίζ που έβαλα με τον ιμάντα, η απάντηση είναι ότι τον έβαλαν από το ένα δέντρο στο άλλο για να περπατήσουν πάνω του κρατώντας ισορροπία (κάτι που μάλλον τους λείπει).

Α καλά, δεν παίζονται οι άνθρωποι! Σκέτη παράνοια!!!!

Kαντυ σε καταλαβαινω!!

Περσι παιδια το καναν αυτο στη δουλεια που διοργανωναν μιτινγκ μετα τειου και παρτυ (και καλα)

Θα μας μιλουσαν για το υπεροχο γεγονος οτι το σχολειο που δουλευαμε θα κλεισει, και στη θεση του θα χτιστει ενα σουπερ μοντερνο, θα συγχωνευτει και με το διπλα, και ετσι μονο οι μισοι απο μας θα εχουμε οι δουλεια οι αλλοι θα απολυθουν! Σουπερ ε? Ε να μην κανουμε ενα παρτυ να το γιορτασουμε?

Και μπαινουμε σε μια αιθουσ, και μας εδειχναν με σλαιντς το καινουργιο σχολειο που θα ναι τρεντυ, εν τω μεταξυ να λεει και η διευθυντρια οτι δεν ξερουμε ποιους θα κρατησουμε(τελικα και αυτη εχασε τη δουλεια της)...

Και αν εχετε ρε κοριτσια το Θεο σας..Να χειροκροτουν και να αλλαλαζουν οι ΓΛΥΦΤΕΣ οι υπολοιποι, να λενε ο ενας στον αλλο οπως βλεπαμε τα σλαιντς " Εισαι ενθουσιασμενη? Εγω τρελλαινομαι! Κοιτα σχολειο!!"

Να τους κοιταζω και να λεω "βαλιουμ παιρνουν?" Να με ρωτανε και μενα με ακρατο ενθουσιασμο , ηταν μπροστα και οι προισταμενοι ολοι βεβαια ,"Εσυ πως νιωθεις? Που ισως δουλευουμε σ ενα τετοιο σχολειο?" Πηγα να πω "Απο τη χαρα μου θα κατουρηθω τι να σου πω.."

Βγηκε κ ενας καραγκιοζης πολιτικος απο το Δημο κ ελεγε οτι ειναι εμπνευσμενο εργο, και δεν πρεπει λεει να σκεφτομαστε εγωιστικα αλλα να βλεπουμε ποσο καλο θα κανει στα παιδια το καινουργιο σχολειο...Πηγα να του πω ενταξει, οταν θα πειναω του χρονου θα κανω μια βολτα να βλεπω τα μπετα να χορταινω..

Εφυγα αηδιασμενη. Σορυ για το κατεβατο, αλλα μονο που τα θυμηθηκα ανακατευτηκε το στομαχι μου...

:shock::shock::shock::shock: No comments!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα!

τί κάνετε μαγειρισσούλες μου; εγώ καλύτερα από χθες!

πήγαμε στην παιδίατρο, αφού κοπανήσαμε κάτι γλυκάκια που μας πήρε ο πεθερούλης μου!!!!!κάναμε εμβόλιο, αφού η σύσα έκανε την ρεσεπτιονίστ του παιδιατρείου! κ γενικά τις δημόσιες σχέσεις!!!όλα καλά, απλά ο βήχας που έχουμε εδώ κ έναν μήνα πιθανολογεί ότι μπορεί να οφείλεται σε αλλεργια, οπότε μας έδωσε φακελάκια σίνγκιουλαρ! για 10 μέρες!

ήταν κεφάτη, αλλά κ στον ύπνο της έριξε πολύ βήχα!!!

το πρωί φορέσαμε ένα ωραίο φόρεμα κ ενώ μου ζητούσε να πάει με την άλλη γιαγιά στο χωριό (γιατί στο χωριό βολτάρει κ έχει ελευθερία επιλογών), τελικά με το φόρεμα κ στο άκουσμα ότι η πεθερά μου της πήρε ρούχα έφυγε χωρίς γκρίνια!!!!!

πέρα από την Νέλλη, έχουμε κ άλλη φανταστική φίλη, την Μαίρη κ μάλλον κ έναν φίλο τον Νίκο!!!βέβαια τα νέα πρόσωπα εμφανίζονται σε μικρότερη συχνότητα σε σχέση με την Νέλλη!

να ανησυχήσω; το ανέφερα στην παιδίατρο κ μας είπε "στείλτε το το παιδάκι στο σχολείο"!!!μια χαρά είναι. ο βήχας δεν είναι ανησυχητικός. έτσι θα την στείλουμε την Τρίτη, γιατί στο μεσοδιάστημα έχουμε εκκρεμότητες με τις εκλογές κ τις δουλειές μας.

σήμερα τρώω κοτόπουλο με πατάτες που είχα κρατημένο κ ο φέφος σουβλάκια!

το απόγευμα έχω οδοντίατρο. θα προλάβω να κάνω μια μακαρονάδα για αύριο με σάλτσα ντομάτας.

φιλούρες! τί ωραίος καιρός! την ημέρα των εκλογών θα φτάσει 30! να πάω με μαγιό κ παρεό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Συνεχίζω να πονάω γιατί μου το ανοιξε χθες και με προετοίμασε ότι σήμερα που θα ξαναπάω θα με πονέσει!!!!!:(:(:(

Για σήμερα έκανα κοτόσουπα για να μπορέσω να φάω κι εγώ λίγο!

καλή ξεκούραση! κ περαστικά σου φιλενάδα! αύριο κ εγώ οδοντίατρο κ αν δεν μου την πετύχει τη θήκη...θα με ακούσει ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!

Ωραίααααα...... Θα ακουγόμαστε σε ντόλμπυ μου φαίνεται!!!

ωραίο φαγητό προτείνεις, αλλά το θέλω για αύριο κ ο φέφος δεν το τρώει την επόμενη μέρα!

Λογικό, ούτε εγώ θα το έτρωγα!:tongue:

μου άνοιξες την όρεξη...όχι πως είχε κλείσει ποτέ, παρά τα νεύρα, τη στενοχώρια μου. το αντίθετο έφαγα μισό τσουρέκι σε χρόνο ρεκόρ!!!!!!

Είναι προς ποια κατευθυνση θα μας γυρίσει η βίδα!!!;)

σπίτι πεντακάθαρο κ μικρό μωρό δεν πάνε μαζί! ξέχνα το κ απόλαυσέ το!!!!!

Σωστοοοοοό!!!!!

ελένη, το δίκιο μου θα το βρω, αργά ή γρήγορα θα τους κάνω ό,τι μου έκαναν!!!!!!

Συμφωνώ! Όλα εδώ πληρώνονται!

Για το κουίζ που έβαλα με τον ιμάντα, η απάντηση είναι ότι τον έβαλαν από το ένα δέντρο στο άλλο για να περπατήσουν πάνω του κρατώντας ισορροπία (κάτι που μάλλον τους λείπει).

Α, έχουν ξεφύγει τελείως αυτοί!!!!

Πρέπει να κάτσω μέχρι να κατέβει ο μεγάλος να μας δει να τον δούμε... ποιός τολμάει να φύγει ???? :? ουδείς .....:|

Εννοείται!!!!! Δεν μπορείς να κάνεις διαφορετικά!

Θα μας μιλουσαν για το υπεροχο γεγονος οτι το σχολειο που δουλευαμε θα κλεισει, και στη θεση του θα χτιστει ενα σουπερ μοντερνο, θα συγχωνευτει και με το διπλα, και ετσι μονο οι μισοι απο μας θα εχουμε οι δουλεια οι αλλοι θα απολυθουν! Σουπερ ε? Ε να μην κανουμε ενα παρτυ να το γιορτασουμε?

Αλίμονο.... Γίνεται να μην το γιορτάσετε;;;;;

Πόσο βλαμμένοι μπορεί να είναι κορίτσια; Εσύ να χάνεις τη δουλειά σου κι αυτοί να κάνουν πάρτυ..... ΕΛΕΟΣ!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

τώρα διάβασα όσα είχε γράψει η Ελένη αγγλία!!!!κάτι παίρνουν αυτοί από την κοιλιά της μάνας τους! δεν εξηγείται αλλιώς!!!!έχει πειραχτεί το νευρικό τους σύστημα!!!

άκου να απολύονται οι μισοί κ να γίνεται πάρτυ κ να ακούς κ φίφες!!!!!

ελένη σαλόνικα!!!!τί να σε πω μάνα μου!!!μακάρι να ξεμπερδέψεις γρήγορα, γιατί ο πόνος των δοντιών είναι άσχημος! αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

καλή επιλογη η κοτόσουπα!

για το τσουρέκι...που είπες προς ποιά κατεύθυνση θα μας γυρίσει η βίδα...εγώ γιατί βλέπω μονόδρομο το φαί;;;;;;;;είτε χαρούμενη είτε στεναχωρημένη, το τζι πι ες του μυαλού μου δείχνει ψυγείο, κουζίνα, τάπερ, ζαχαροπλαστεία, φούρνο, ντελίβερυ κ.ο.κ. μυστήριο πράγμα!!!!

όταν θα χάσω την όρεξή μου, έχω πει στον φέφο να μην ψάχνεται!

Link to comment
Share on other sites

καημερουδια!!!!!!!!!κοριτσακια εχθες ειχαμε την εξεταση ντομπλερ,ολα καλα ευτυχως!!!!!ο μικρος μας εφτασε τα 1600γρ,ειναι ψηλο κ ομορφο αγορι βεβαιως βεβαιως κ φυσικα εδειξε κ στον γιατρο ποσο ζωηρος ειναι!μιλαμε στο σημειο που ακομπουσε το μηχανιμα για τον υπερηχο ο μικρος βαρουσε σε σημειο να μας πιασουν τα γελια,ολους!κ οταν λεμε ολους εννοουμε ολους χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!σημερα εχουμε ραντεβου στην γοατρο μας,αντε να περασει η ωρα να τον ξαναδουμε!!!!!!!!!!!

εχθες δεν εγραψα κ τι φαγαμε,εμ δεν ειχαμε μονο ευχαριστα κ μπλοκαρα.η μανουλα επαθε κολικο νεφρου κ την ετρεχαν στο νοσοκομειο,ευτυχως ολα καλα.θα κανει απο βδομαδα κ καποιες επιπλεον εξετασεις κ βλεπουμε.

λοιπον εχθες φαγαμε μακαρονακι κοφτο κ κρεατα που ειχαμε απο την 1μαγια!σημερα το μενου εχει ψαρακια απο την πεθερουλα!

α κ για να σας κανω να ζηλεψετε κ εγω μιας κ ολα ηταν τελεια στην εξεταση ειπα να φαω ενα γλυκο σαν μπονους...κ το γλυκο αυτο ηταν μισο τριγωνο θεσσαλονικης!!!!!!!!!!!!!!!κολλασηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

ΥΣ,Ελενακι περαστικουλια κ γρηγορα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!

Επιτέλους από σήμερα η αχώνευτη συνάδελφος που με παρακολουθούσε δεν θα έρχεται στην δουλειά! Σταμάτησε για να γεννήσει κι εγώ δεν έχω τον αστυνόμο Μπέκα πίσω από την πλάτη μου!

Σήμερα κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο.

Φαγητό περίσεψε από χτες οπότε δεν μαγείρεψα.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα!

καλημέρα και σε σένα!

τί κάνετε μαγειρισσούλες μου; εγώ καλύτερα από χθες!

Έτσι! Για να ανεβαίνουμε λίγο!

πήγαμε στην παιδίατρο, αφού κοπανήσαμε κάτι γλυκάκια που μας πήρε ο πεθερούλης μου!!!!!κάναμε εμβόλιο, αφού η σύσα έκανε την ρεσεπτιονίστ του παιδιατρείου! κ γενικά τις δημόσιες σχέσεις!!!όλα καλά, απλά ο βήχας που έχουμε εδώ κ έναν μήνα πιθανολογεί ότι μπορεί να οφείλεται σε αλλεργια, οπότε μας έδωσε φακελάκια σίνγκιουλαρ! για 10 μέρες!

ήταν κεφάτη, αλλά κ στον ύπνο της έριξε πολύ βήχα!!!

Οι αλλεργίες είναι στο φόρτε τους αυτήν την περίοδο. Υπομονή λοιπόν...

το πρωί φορέσαμε ένα ωραίο φόρεμα κ ενώ μου ζητούσε να πάει με την άλλη γιαγιά στο χωριό (γιατί στο χωριό βολτάρει κ έχει ελευθερία επιλογών), τελικά με το φόρεμα κ στο άκουσμα ότι η πεθερά μου της πήρε ρούχα έφυγε χωρίς γκρίνια!!!!!

Εμ, καινούρια ρούχα είναι αυτά!

πέρα από την Νέλλη, έχουμε κ άλλη φανταστική φίλη, την Μαίρη κ μάλλον κ έναν φίλο τον Νίκο!!!βέβαια τα νέα πρόσωπα εμφανίζονται σε μικρότερη συχνότητα σε σχέση με την Νέλλη!

να ανησυχήσω; το ανέφερα στην παιδίατρο κ μας είπε "στείλτε το το παιδάκι στο σχολείο"!!!μια χαρά είναι. ο βήχας δεν είναι ανησυχητικός. έτσι θα την στείλουμε την Τρίτη, γιατί στο μεσοδιάστημα έχουμε εκκρεμότητες με τις εκλογές κ τις δουλειές μας.

και πολύ καλά θα κάνετε!

σήμερα τρώω κοτόπουλο με πατάτες που είχα κρατημένο κ ο φέφος σουβλάκια!

το απόγευμα έχω οδοντίατρο. θα προλάβω να κάνω μια μακαρονάδα για αύριο με σάλτσα ντομάτας.

φιλούρες! τί ωραίος καιρός! την ημέρα των εκλογών θα φτάσει 30! να πάω με μαγιό κ παρεό;

και αντιηλιακό και ψάθινο καπέλο!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενίτσα υπομονή βρε κορίτσι, τώρα με την αντιβίωση θα υποχωρήσει ο πόνος!

Μεταξία πως πήγαν τα γενέθλια της εταιρίας???

Αννούλα μου χάρηκα πολύ με τα καλά σας νέα! Μαχητικότατος ο μπομπίρας σου από την κοιλιά της μανούλας του! ΧΑχχαχαχαχα!

Περαστικά και στην μανούλα σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδες.

ΕΒΙΡΙ τελικα οι ανθρωποι ειναι εντελως γκαο!!!!!!!

Περαστικα στην ΦΕΦΗ και στην ΕΛΕΝΗ!!!!!!!!

ΑΝΝΑ,τελεια τα νεα.

1600 ο στρουμφουλης ε;μπραβο του μωρακι μου!!!!:P

Εμας ο θησαυρουλης 1630 ζυγιζε την 32η βδ που τον γεννησα!!!!;)

Μα ειχε πει ο γιατρος οτι αν τον γεννουσα κανονικα στον μηνα μου,θα εφτανε τα 4 κιλα!!!!!!!

(περαστικα στην μανουλα!!!!!)

Εμεις ειμαστε ολοι πολυ καλα.

Βολταρουμε ολη τη μερα και εχουμε γινει ενα με το μπαλκονι..(οταν ειμαστε σπιτι)

Χθες φαγαμε περισσευματα εμεις κι ο θησαυρος χυλοπιτες με μοσχαρι.

Για σημερα θα φτιαξω κεφτεδακια τηγανητα και μαλλον καμια τηγανητη πατατα.

Για θησαυρο θα φτιαξω κοτοσουπα.

Κοριτσια για δωστε μου γνωμες πλιζ.......

Σκεφτομαστε με τον Α να παμε στο χωριο την κυριακη των εκλογων...(οχι οτι καιγομαστε να ψηφισουμε...:rolleyes::evil: αλλα λεμε τωρα!!!!!!!!) και μετα να μεινω εγω με τον θησαυρο και να φυγει ο Α την δευτερα ( μιας κι εχει δουλειες) και να ξαναγυρισει την κυριακη να μεινει μερικες μερες και να φυγουμε ολοι μαζι.

Το θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ξανα χωρισει....και τωρα δεν μου κανει καρδια να τον αφησω.....

Σκεφτομαι και το τι θα τρωει και οτι θα ειναι μονος του τα απογευματα που δεν θα δουλευει....+το σαββατο που και παλι δεν εχει δουλεια....................

Η αληθεια ειναι οτι κι εμας θα μας παρα λειψει!!!!!!!!

Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου;

Εγω παντως απο την μια θελω να παω να δω την μανουλα μου και να παιξει το παιδι στον καθορο αερα,αλλα απο την αλλη δεν θελω να αφησω τον Α μονο του!!!!

:?:-?:?


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δωριτσα μου κ ο γιατρος αυτο μας ειπε οτι ειναι μπαμπατσικος ο μικρς μας,βασικα ψηλος αλλα μεσα στα φυσιολογικα πλαισια!ευτυχως γιατι το ειχα αγχος μιας το ζαγχαρο εγκυμοσυνης κανει τεραστια παιδια!ο δικος μας ειναι αναπτυγμενος αλλα λογω dna κ οχι ζαγχαρου!βρες λες κ εμας να φτασει τα 4κιλακια χιχιχι!!κ οχι τιποτα εχθες μου ελεγε ο γιατρος πως εχει τελεια θεση κ αν συνεχισει ετσι γενναμε φυσιολογικα :)!!!!

Τωρα για αυτο που μας ρωτας,να σου πω εγω για τον μικρο θα εμενα λιγο στο χωριο για να χαρει ηλιο κ παιχνιδι!αλλα απο την αλλη δεν ξερω...μωρε ειναι δυσκολο,ειδικα αν δεν εχετε χωριστει αλλη φορα...μμμμμμ αν του εκανες μπολικα φαγητακια κ τα εβαζες στην καταψυξη?οποτε απλα θα ξεπαγωνε κ δεν θα ειχες κ αυτο το αγχος!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ελένη σαλόνικα!!!!τί να σε πω μάνα μου!!!μακάρι να ξεμπερδέψεις γρήγορα, γιατί ο πόνος των δοντιών είναι άσχημος! αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

καλή επιλογη η κοτόσουπα!

Ευχαριστώ κι ανταποδίδω!!!!

για το τσουρέκι...που είπες προς ποιά κατεύθυνση θα μας γυρίσει η βίδα...εγώ γιατί βλέπω μονόδρομο το φαί;;;;;;;;είτε χαρούμενη είτε στεναχωρημένη, το τζι πι ες του μυαλού μου δείχνει ψυγείο, κουζίνα, τάπερ, ζαχαροπλαστεία, φούρνο, ντελίβερυ κ.ο.κ. μυστήριο πράγμα!!!!

Δεν πειράζει, χαλάλι σου!

Άλλωστε γι'αυτό είσαι τόσο γλυκειά!!!!;)

καημερουδια!!!!!!!!!κοριτσακια εχθες ειχαμε την εξεταση ντομπλερ,ολα καλα ευτυχως!!!!!ο μικρος μας εφτασε τα 1600γρ,ειναι ψηλο κ ομορφο αγορι βεβαιως βεβαιως κ φυσικα εδειξε κ στον γιατρο ποσο ζωηρος ειναι!μιλαμε στο σημειο που ακομπουσε το μηχανιμα για τον υπερηχο ο μικρος βαρουσε σε σημειο να μας πιασουν τα γελια,ολους!κ οταν λεμε ολους εννοουμε ολους χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!σημερα εχουμε ραντεβου στην γοατρο μας,αντε να περασει η ωρα να τον ξαναδουμε!!!!!!!!!!!

Μπράβο το αγόρι μας! Μεγάλωσε!!! Τι ωραία νεούλια!

η μανουλα επαθε κολικο νεφρου κ την ετρεχαν στο νοσοκομειο,ευτυχως ολα καλα.

Περαστικά της! Πολύ πονάει ο κολικος. Να δείτε αν εχει πέτρες!

α κ για να σας κανω να ζηλεψετε κ εγω μιας κ ολα ηταν τελεια στην εξεταση ειπα να φαω ενα γλυκο σαν μπονους...κ το γλυκο αυτο ηταν μισο τριγωνο θεσσαλονικης!!!!!!!!!!!!!!!κολλασηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

Χαλάλι σου κοριτσάκι μου! Μπορεί να στερείσαι τα γλυκά τώρα αλλά το στρουμφάκι σου θα σε ανταμείψει πολύ σύντομα!!!

ΥΣ,Ελενακι περαστικουλια κ γρηγορα!!!

Ευχαριστώ Αννούλα!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι καλημέρα και από μένα!

Για το θέμα του χωριού εγώ θα έμενα κάποιες μέρες μς το παιδί εφόσον υπάρχει η δυνάτοτητα. Πόσο δε μάλλον που έχεις εκεί και την μανούλα σου! Θα του κάνει καλό και ο καθαρός αέρας!

Για τον αντρούλη σου καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να τον αποχωριστείς αλλά αν του φτιάξεις κανένα φαγάκι και του το βάλεις στην κατάψυξη, όπως σου είπε και η Άννα, πιστεύω ότι θα τα καταφέρει μία χαρά!

Εξάλλου σκέψου πως θα σου λείψει αρκετά οπότε και μετά οι ....χαρούλες που θα κάνετε οι δυό σας όταν βρεθείτε θα είναι μεγάλες!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...