Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Καλημέρα κ από μένα,σας διαβάζω εδω κ λίγο καιρό κ μόλις εχθές μπόρεσα να κάνω εγγραφή αφού δεν γινόταν τις προηγούμενες.Εύχομαι σε όλες μας ότι πραγματικά ποθούμε(μωράκια πολλα)Θα μπορούσα να σας πω κ εγώ την ιστορία μου μήπως έχετε κ κάποια άλλη γνώμη κ βοηθηθώ παραπάνω;Σας ευχαριστώ!

      Καλησπερα κορίτσι μου! Εννοειτε και μπορείς να μας πεις! Αυτό προσπαθούμε εδώ να βοηθήσουμε και να ακούσουμε η μία την άλλη μιας και καταλαβαινομαστε μεταξύ μας! Καλώς ήρθες!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

συγνώμη διαφημίζονται στο πάρεντς κ βολευτές;;;;; μόλις άνοιξα τη σελίδα πετάχτηκε σαν την τσουτσού ένας πασόκος κ μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο!!!! πίσω μου σ' έχω...

χα χαχαχαχαχα

.............

υ.γ. πώς δουλεύουμε, όταν δεν πληρωνόμαστε; δεν μου βγαίνει ρε γμτ!!!!

όνειρα γλυκά σε όλες εβίρι, έλεν, μπίγκι!!!

έχεις δίκιο Φέφη... πού θα το βρεις δεν ξέρω ...:|

καλημέρα να σας πω για σας.

για μένα δεν είναι! κοιμήθηκα στραβωμένη, ξύπνησα στραβωμένη κ συνεχίζω να φορτώνω!

ελένη αγγλία 3 μήνες κ 2 μέρες κ όλο το 2011 χωρίς να μου έχουν πληρώσει την ασφάλεια!!!!

κ μου λένε ότι ούτε αυτή την εβδομάδα!!!! θα δουν για την άλλη!!!

αλλά οι απαιτήσεις στη δουλειά σε οργασμό!!!!!

σόρρυ που δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω. αδυνατώ. εύχομαι να είστε καλά κ να περνάτε όσο το δυνατό πιο όμορφα!

...QUOTE]

:evil::evil::evil::evil:

Αναπνοούλες φιλενάδα... εισπνοή-εκπνοή !

Καλό Μήνα (καθυστερημένα) !!!!

"Χάθηκα" λίγο γιατί την Δευτέρα ήμουν τελείως off λέμε (εμ Μανδάμ δεν χωράνε 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη)... κοίταξα να "πλακωθώ" για να προλάβω να ετοιμάσω τα ρούχα -καλοκαιρινά κλπ- και ήθελα να μην κλείσω και μέσα τα παιδιά και και και... ιστορίες για αγρίους !

Την Κυριακή έτσι για να καταλάβετε ήμασταν έξω από τις 11 παρά το πρωί και μπήκαμε σπίτι στις 21.30 !!!! :shock: Μετά να κάνουμε μπάνιο να ετοιμαστούμε κλπ .... πήγε αργάμιση... χθες, ευτυχώς, κατάφερα να τελειώσω την τακτοποίηση τουλάχιστον στα περισσότερα αλλά και πάλι όλο το απόγευμα ήμασταν έξω... κοιμήθηκα στις 2 το πρωί πάλι !

Μα τί ονειρεμένες μέρες είναι αυτές ??? λες και είναι καλοκαίρι !

Κατά τα λοιπά,

Χάρηκα πολύ με την Αρετούλα μας που μας έγραψε ! Αρετή, να σας ζήσει ! Είσαι αγορομάνα με τα όλα σου ! Το έχεις δει ήδη 2 φορές το έργο και ξέρεις πως ο πρώτος καιρός είναι απαιτητικός ! Χορεύουν όλα μες στο μυαλό σου ! Τα 2 σου ζουζούνια τα μεγάλα τί κάνουν ???? Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς ! Ήρωας !!!!

Επίσης,

Γέλασα πολύ με την ΖΩΠ και τα ωραία της ! Μπράβο , πάντα τέτοιες βόλτες !

Ελένη2008,

Να πας στον γιατρό μήπως και πάρεις αντιβίωση και ηρεμήσεις ! όσο για τον αδερφούλη σου, αφού είναι γερό τα παληκάρι, ας όψονται οι λαμαρίνες !

Για σήμερα μαγείρεψα χθες αργά ρεθύβια στην χύτρα και πρέπει να έγιναν λουκούμι, ΜΟΝΟ που εγώ δεν θα φάω μάλλον επειδή ο αφεντικός μου αποφάσισε/θυμήθηκε (όπως θέλετε πείτε το) να εορτάσει τα γενέθλια λέει της εταιρίας με compania εμάς !

Τί το θες κύριος το πάρτυ ? με λες ? έχομεν και δουλειές !!!!!

Πρέπει μετά τις 18.00 δλδ να βγούμε έξω και να αρχίσουμε να αλαλάζουμε από την χαρά μας ????? :shock::rolleyes: ...άλλο τούτο και πάλι κάθε λίγο και λιγάκι καθόμαστε μέχρι τα αξημέρωτα ... έχω νεύρα, πολλά νεύρα λεμε -μην κοιτάτε που το έχει επεξεργαστεί η κεφάλα μου ότι δεν γίνεται και διαφορετικά....-, οπότε, τα τέκνα θα τα παραλάβει ο Μ και δεν ξέρω τί θα κάνουν στην πορεία...

ελπίζω να τα βρω κοιμισμένα ΕΣΤΩ...:|

Διάθεση καμία από βλακείες έλεος !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

"Χάθηκα" λίγο γιατί την Δευτέρα ήμουν τελείως off λέμε (εμ Μανδάμ δεν χωράνε 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη)... κοίταξα να "πλακωθώ" για να προλάβω να ετοιμάσω τα ρούχα -καλοκαιρινά κλπ- και ήθελα να μην κλείσω και μέσα τα παιδιά και και και... ιστορίες για αγρίους !

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στην συντρόφισσα Μεταξία!!!!

Για σήμερα μαγείρεψα χθες αργά ρεθύβια στην χύτρα και πρέπει να έγιναν λουκούμι, ΜΟΝΟ που εγώ δεν θα φάω μάλλον επειδή ο αφεντικός μου αποφάσισε/θυμήθηκε (όπως θέλετε πείτε το) να εορτάσει τα γενέθλια λέει της εταιρίας με compania εμάς !

Τί το θες κύριος το πάρτυ ? με λες ? έχομεν και δουλειές !!!!!

Πρέπει μετά τις 18.00 δλδ να βγούμε έξω και να αρχίσουμε να αλαλάζουμε από την χαρά μας ????? :shock::rolleyes: ...άλλο τούτο και πάλι κάθε λίγο και λιγάκι καθόμαστε μέχρι τα αξημέρωτα ... έχω νεύρα, πολλά νεύρα λεμε -μην κοιτάτε που το έχει επεξεργαστεί η κεφάλα μου ότι δεν γίνεται και διαφορετικά....-, οπότε, τα τέκνα θα τα παραλάβει ο Μ και δεν ξέρω τί θα κάνουν στην πορεία...

ελπίζω να τα βρω κοιμισμένα ΕΣΤΩ...:|

Διάθεση καμία από βλακείες έλεος !

Παιδί μου, δεν λες πάλι καλά που σας βγάζει έξω με δικά του έξοδα? Εμάς αυτά έχουν κοπεί την τελευταία διετία!

Όπως και να έχει να περάσετε καλά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όλο σε πασόκους ανοίγω το μαγεριό μας!!!!!πού πήγαν τα λεφτά!!!!!!!!

τρέχω να καλύψω τις τρελές απαιτήσεις τους, αλλά δεν παλεύονται λέμε με τίποτα! κ τυραμόλας να ήμανε, που δεν είμαι...!

ευχαριστώ για τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς, ανταποδίδω!

τώρα το θυμήθηκα...ζωπ τέλεια να περνάς πάντα!!!!!

έλεν, κάλλιο αργά...

το απόγευμα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο. τί μαγειρεύουμε αργάμιση; μακαρονάδα μάλλον!!!

δεν έχει ζέστη. έχει πυρετό ο καιρός!!!!!

το μικρό μου τσούργελο με τις ζέστες θέλει να βγάλει τα ρούχα του κ την πάνα μαζί! δεν τα ανέχεται...μας περιμένουν ημέρες κατουρίλας κ μη χειρότερα!!!!!θα πέσει ζυμαρικό, πατάτα κ ρυζάκι, όταν αρχίσουμε εκπαίδευση!!!!!που θα πάει σύνεφο...

Link to comment
Share on other sites

Ο αγαπούλης μου κοιμήθηκε,αλλά αντί για φαγακι ήπιε γάλα.

Την Κυριακή πάλι δεν έφαγε το φαγητό του,αλλά το δικό μας μια χαρά του άρεσε.

Το παιδί πρεπει να τρωει πια από τα δικά μας φαγτά ή έστω τις πιο πολλές φορες.Εχει κουραστεί από τα ίδια και τα ίδια και πολύ τον έχουμε καθυστερήσει.

Αυτά να τα βλέπει ο περιστέρης που έχει λυσσάξει με τα ειδικά φαγιά και τα αλεσμένα

Κουράστηκα πια!!

Εχουν μαζευτεί πάρα πολλά και θα κάνω μπαμ

Ολη μέρα τρεχω μόνη μου και φτάνω...τελευταία!!

Δεν έχω βοήθεια ουσιαστική από πουθενά.Κι άμα κάποιος με βοηθήσει σε κάτι μου το χτυπάει μετά...Στο σπίτι γίνεται χαμός.Ολο δουλειές κάνω και όλα χάλια είναι...Η κατάσταση πλέον είναι ανυπόφορη

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο Φέφη... πού θα το βρεις δεν ξέρω ...:|
καλημέρα να σας πω για σας.

για μένα δεν είναι! κοιμήθηκα στραβωμένη, ξύπνησα στραβωμένη κ συνεχίζω να φορτώνω!

ελένη αγγλία 3 μήνες κ 2 μέρες κ όλο το 2011 χωρίς να μου έχουν πληρώσει την ασφάλεια!!!!

κ μου λένε ότι ούτε αυτή την εβδομάδα!!!! θα δουν για την άλλη!!!

αλλά οι απαιτήσεις στη δουλειά σε οργασμό!!!!!

σόρρυ που δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω. αδυνατώ. εύχομαι να είστε καλά κ να περνάτε όσο το δυνατό πιο όμορφα!

...QUOTE]

:evil::evil::evil::evil:

Αναπνοούλες φιλενάδα... εισπνοή-εκπνοή !

Καλό Μήνα (καθυστερημένα) !!!!

"Χάθηκα" λίγο γιατί την Δευτέρα ήμουν τελείως off λέμε (εμ Μανδάμ δεν χωράνε 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη)... κοίταξα να "πλακωθώ" για να προλάβω να ετοιμάσω τα ρούχα -καλοκαιρινά κλπ- και ήθελα να μην κλείσω και μέσα τα παιδιά και και και... ιστορίες για αγρίους !

Την Κυριακή έτσι για να καταλάβετε ήμασταν έξω από τις 11 παρά το πρωί και μπήκαμε σπίτι στις 21.30 !!!! :shock: Μετά να κάνουμε μπάνιο να ετοιμαστούμε κλπ .... πήγε αργάμιση... χθες, ευτυχώς, κατάφερα να τελειώσω την τακτοποίηση τουλάχιστον στα περισσότερα αλλά και πάλι όλο το απόγευμα ήμασταν έξω... κοιμήθηκα στις 2 το πρωί πάλι !

Μα τί ονειρεμένες μέρες είναι αυτές ??? λες και είναι καλοκαίρι !

Κατά τα λοιπά,

Χάρηκα πολύ με την Αρετούλα μας που μας έγραψε ! Αρετή, να σας ζήσει ! Είσαι αγορομάνα με τα όλα σου ! Το έχεις δει ήδη 2 φορές το έργο και ξέρεις πως ο πρώτος καιρός είναι απαιτητικός ! Χορεύουν όλα μες στο μυαλό σου ! Τα 2 σου ζουζούνια τα μεγάλα τί κάνουν ???? Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς ! Ήρωας !!!!

Επίσης,

Γέλασα πολύ με την ΖΩΠ και τα ωραία της ! Μπράβο , πάντα τέτοιες βόλτες !

Ελένη2008,

Να πας στον γιατρό μήπως και πάρεις αντιβίωση και ηρεμήσεις ! όσο για τον αδερφούλη σου, αφού είναι γερό τα παληκάρι, ας όψονται οι λαμαρίνες !

Για σήμερα μαγείρεψα χθες αργά ρεθύβια στην χύτρα και πρέπει να έγιναν λουκούμι, ΜΟΝΟ που εγώ δεν θα φάω μάλλον επειδή ο αφεντικός μου αποφάσισε/θυμήθηκε (όπως θέλετε πείτε το) να εορτάσει τα γενέθλια λέει της εταιρίας με compania εμάς !

Τί το θες κύριος το πάρτυ ? με λες ? έχομεν και δουλειές !!!!!

Πρέπει μετά τις 18.00 δλδ να βγούμε έξω και να αρχίσουμε να αλαλάζουμε από την χαρά μας ????? :shock::rolleyes: ...άλλο τούτο και πάλι κάθε λίγο και λιγάκι καθόμαστε μέχρι τα αξημέρωτα ... έχω νεύρα, πολλά νεύρα λεμε -μην κοιτάτε που το έχει επεξεργαστεί η κεφάλα μου ότι δεν γίνεται και διαφορετικά....-, οπότε, τα τέκνα θα τα παραλάβει ο Μ και δεν ξέρω τί θα κάνουν στην πορεία...

ελπίζω να τα βρω κοιμισμένα ΕΣΤΩ...:|

Διάθεση καμία από βλακείες έλεος !

Ποσες φορες να πω ποσο ζηλευω κοριτσια...και για τις ηλιολουστες μερες και για τις βολτες!!Ας παω μια βολτα στο παρκο εδω διπλα να δω τα δυο δεντρα να προσποιηθω οτι χαιρομαι,...

Να μην ακουω κιολας γιατι το πρεζονι ο διπλανος ρημαζει το σπιτι κι αυτη κλαιει..

Να σαι καλα Καντυ πολυ γελασα με το αλαλαζουμε..Ρε συ απολαυσε το αμα ειναι με εξοδα του αφεντικου! Εμεις οταν βγαινουμε με τη δουλεια πληρωνουμε ολοι απο ενα μεριδιο, και παλιοτερα που δουλευα σερβιτορα μας κρατουσαν τα φιλοδωρηματα για να διοργανωνουν λεει παρτυ και π@π@ριες..

Πες και εσυ οτι εχεις πονοδοντο, πονολαιμο, και πρεπει να φυγεις νωρις!!:)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φέφη πατατούλες τηγανητές με αυγουλάκια!

Σας αφήνω κορίτσια! Καλό μεσημέρι!

καλή ξεκούραση! κ περαστικά σου φιλενάδα! αύριο κ εγώ οδοντίατρο κ αν δεν μου την πετύχει τη θήκη...θα με ακούσει ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!

ωραίο φαγητό προτείνεις, αλλά το θέλω για αύριο κ ο φέφος δεν το τρώει την επόμενη μέρα! μου άνοιξες την όρεξη...όχι πως είχε κλείσει ποτέ, παρά τα νεύρα, τη στενοχώρια μου. το αντίθετο έφαγα μισό τσουρέκι σε χρόνο ρεκόρ!!!!!!

Ο αγαπούλης μου κοιμήθηκε,αλλά αντί για φαγακι ήπιε γάλα.

Την Κυριακή πάλι δεν έφαγε το φαγητό του,αλλά το δικό μας μια χαρά του άρεσε.

Το παιδί πρεπει να τρωει πια από τα δικά μας φαγτά ή έστω τις πιο πολλές φορες.Εχει κουραστεί από τα ίδια και τα ίδια και πολύ τον έχουμε καθυστερήσει.

Αυτά να τα βλέπει ο περιστέρης που έχει λυσσάξει με τα ειδικά φαγιά και τα αλεσμένα

Κουράστηκα πια!!

Εχουν μαζευτεί πάρα πολλά και θα κάνω μπαμ

Ολη μέρα τρεχω μόνη μου και φτάνω...τελευταία!!

Δεν έχω βοήθεια ουσιαστική από πουθενά.Κι άμα κάποιος με βοηθήσει σε κάτι μου το χτυπάει μετά...Στο σπίτι γίνεται χαμός.Ολο δουλειές κάνω και όλα χάλια είναι...Η κατάσταση πλέον είναι ανυπόφορη

είναι καιρός να αρχίσετε τα μη αλεσμένα. σιγά σιγά. μην αγχώνεσαι! κ μητεντώνεσαι στον άντρασου ότι όλα τα βλέπει λάθος!

ένα βήμα τη φορά!

σπίτι πεντακάθαρο κ μικρό μωρό δεν πάνε μαζί! ξέχνα το κ απόλαυσέ το!!!!!

ελένη, το δίκιο μου θα το βρω, αργά ή γρήγορα θα τους κάνω ό,τι μου έκαναν!!!!!!

ρε μήπως κλείνουμε κ δεν το πήρα είδηση;

κάντυ μου πες μια δικαιολογία, για τα παιδιά σου ρε γμτ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο αγαπούλης μου κοιμήθηκε,αλλά αντί για φαγακι ήπιε γάλα.

Την Κυριακή πάλι δεν έφαγε το φαγητό του,αλλά το δικό μας μια χαρά του άρεσε.

Το παιδί πρεπει να τρωει πια από τα δικά μας φαγτά ή έστω τις πιο πολλές φορες.Εχει κουραστεί από τα ίδια και τα ίδια και πολύ τον έχουμε καθυστερήσει.

Αυτά να τα βλέπει ο περιστέρης που έχει λυσσάξει με τα ειδικά φαγιά και τα αλεσμένα

Κουράστηκα πια!!

Εχουν μαζευτεί πάρα πολλά και θα κάνω μπαμ

Ολη μέρα τρεχω μόνη μου και φτάνω...τελευταία!!

Δεν έχω βοήθεια ουσιαστική από πουθενά.Κι άμα κάποιος με βοηθήσει σε κάτι μου το χτυπάει μετά...Στο σπίτι γίνεται χαμός.Ολο δουλειές κάνω και όλα χάλια είναι...Η κατάσταση πλέον είναι ανυπόφορη

Σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Έφτιαξα ρεβυθάκια άσπρα που πολύ τα είχα επιθυμήσει.

Φέφη εύχομαι να τελειώσει αυτή η ταλαιπωρία και να σε πληρώσουν κανονικά.

Ελένη τι πράγμα κι αυτό που περνάς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελπίζω να κάνει κάτι ο οδοντίατρος να σου περάσει το συντομότερο δυνατόν αυτός ο πόνος.

Κάντυ εγώ βρίσκω πολύ ωραία την ιδέα της Έλεν για το πάρτυ της δουλειάς. Με το που θα αρχίσει ή και πιο πριν ακόμη ξεκίνα να παραπονιέσαι για την κοιλιά σου, για το δόντι σου, για ό,τι θες και προοδευτικά να αρχίσεις τα βογγητά. Έτσι από μόνοι τους θα σου πουν να πας στο σπίτι σου, χωρίς να σε παρεξηγήσουν.

Για το κουίζ που έβαλα με τον ιμάντα, η απάντηση είναι ότι τον έβαλαν από το ένα δέντρο στο άλλο για να περπατήσουν πάνω του κρατώντας ισορροπία (κάτι που μάλλον τους λείπει).

Link to comment
Share on other sites

Για το κουίζ που έβαλα με τον ιμάντα, η απάντηση είναι ότι τον έβαλαν από το ένα δέντρο στο άλλο για να περπατήσουν πάνω του κρατώντας ισορροπία (κάτι που μάλλον τους λείπει).

:P:p:p:p

Είναι τρελοί αυτοί οι Γερμανοί τελικά!!

Ούτε που θα μου πήγαινε το μυαλό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδί μου, δεν λες πάλι καλά που σας βγάζει έξω με δικά του έξοδα? Εμάς αυτά έχουν κοπεί την τελευταία διετία!

Όπως και να έχει να περάσετε καλά!

.....

Να σαι καλα Καντυ πολυ γελασα με το αλαλαζουμε..Ρε συ απολαυσε το αμα ειναι με εξοδα του αφεντικου! Εμεις οταν βγαινουμε με τη δουλεια πληρωνουμε ολοι απο ενα μεριδιο, και παλιοτερα που δουλευα σερβιτορα μας κρατουσαν τα φιλοδωρηματα για να διοργανωνουν λεει παρτυ και π@π@ριες..

Πες και εσυ οτι εχεις πονοδοντο, πονολαιμο, και πρεπει να φυγεις νωρις!!:)

Eεεεμ σας εξηγώ ότι ΔΕΝ μας βγάζει έξω, αλλά ότι το "πάρτυ" το κάνει στην είσοδο της εταιρίας, στην reception ! πώς το λένε ?????

Γι αυτό σας λέω : στα καλά του καθουμένου θα αρχίσουμε να τρώμε, να χορεύουμε και να πίνουμε σφηνάκια ????? Γίνεται ? Δεν γίνεται !

Πρέπει να κάτσω μέχρι να κατέβει ο μεγάλος να μας δει να τον δούμε... ποιός τολμάει να φύγει ???? :? ουδείς .....:|

Αχ διαβάζω τις ιστορίες με τον οδοντίατρο, κι εγώ πρέπει αλλά... δεν !

Εμβόλιο εμείς την άλλη εβδομάδα που ο μπαμπάς μας σχολάει πιο νωρίς !

Αγαπάω Σύσα που θέλει να τα πετάει όλα έξω από τώρα !!!! χα χα

Περιστέρω μου,

Φυσικό είναι να έχει βαρεθεί το παιδί όλο τα ίδια και τα ίδια ! Κόψ' του τα αλεσμένα . Ίσως τον πρώτο καιρό δοκιμάζοντας να μην σου τρώει το ίδιο σε ποσότητα, αλλά με τον καιρό θα βρει τους ρυθμούς του !

Όσο για τον μαγικό συνδυασμό που σκοτώνει σπίτι, δουλειές, παιδί άσ' το καλύτερα ! Μόνες μας τρέχουμε και μόνο εμείς ξέρουμε τί έχουμε κάνει ! χαχα Πώς τα πάτε με την βάπτιση ? Όλα καλά ? Ετοιμάζεστε ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...