Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Supergirl87 είπε:

      Καλώς σας βρήκα λοιπόν κ σας ευχαριστώ όλες!Η ιστορια ξεκινάει περίπου 2 χρόνια πριν κάνοντας σαλπιγγογραφια βρήκαμε βουλωμένη την αριστερή μαζί μ ενα πολύποδα,μετά από αυτό υστεροσκοπηση κ έπειτα μπηκαμε στο μακρύ ταξίδι της εξωσωματικής!Έχω κάνει τρεις φορές κ 3 εμβρυομεταφορες οι οποίες δεν έδωσαν ποτέ ένα νουμερο στην χοριακη ήταν όλες αρνητικές(έστω κάτι μικρο).Η απελπισία μεγαλη ότι ισως δεν τα καταφέρω ποτέ.Δεν ξερω πραγματικά τι άλλο να κάνω.Γιατί δεν πετυχαίνει η εμφύτευση;Αναρωτιέμαι…

      Κάποια εξέταση για την μήτρα πχ nsg  έχεις κάνει εκτός από υστεροσκοπηση? Μετά μπορείς να κάνεις έναν έλεγχο σε ανοσολογικά Κ ενδοκρινολογικά μπορείς Κ δωρεάν στο Έλενα στο τμήμα καιεξιν αποβολών. Αν δεν βρεθεί τίποτα ούτε στην μήτρα ούτε πουθενά τότε έχεις δικαίωμα για προεμφυτικο ελενχο στα έμβρυα. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

σγνώμη διαφημίζονται στο πάρεντς κ βολευτές;;;;; μόλις άνοιξα τη σελίδα πετάχτηκε σαν την τσουτσού ένας πασόκος κ μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο!!!! πίσω μου σ' έχω...

Να ανησυχήσεις αν σου πεταχτεί κανένας Χρυσαυγίτης μπρρρρρρ :shock:

Πάντως ναι, οι πάντες και τα πάντα διαφημίζονται στο parents. Χρήμα να 'χεις και ανοίγουν όλες οι πόρτες!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Στερεωσαν επανω μια αιωρα..:cool:

Για αιώρα σκέφτηκα κι εγώ, αλλά ο ιμάντας δεν είναι λεπτός;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Να ανησυχήσεις αν σου πεταχτεί κανένας Χρυσαυγίτης μπρρρρρρ :shock:

Πάντως ναι, οι πάντες και τα πάντα διαφημίζονται στο parents. Χρήμα να 'χεις και ανοίγουν όλες οι πόρτες!

Οι Χρυσαυγιτες εχουν γκρουπ στο ΦΒ και στοχοποιουν αριστερους. Βαζουν φωτο, ονοματα, διευθυνσεις, οπως καταλαβαινετε οχι για ..φιλικες επισκεψεις! Το εχουν κανει πολλα ατομα report αλλα συνεχεια βαζουν καινουργια..ασχετο αλλα αν πετυχετε ποτε καντε report..! Καποια ατομα ειναι πολυ επικυνδινα..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα φιλενάδες μου! Και καλό καλοκαίρι - μάλλον για κει το πάει!:D

Δεν έχω πολλά κουράγια, κοιμήθηκα τα ξημερώματα (μήπως είχε φέξει κιόλας?) κι είμαι με 3 ώρες ύπνου!:?

Χθες βράδυ βγήκαμε γυναικοπαρέα (σε κάτι τύπου ρεμπετάδικο) και περάσαμε τέλεια! Γελάσαμε πολύ, φάγαμε, ήπιαμε, χορέψαμε, μέχρι πρωίας. Είχα καιρό να περάσω έτσι όμορφα!!

Βγαίνοντας από το μαγαζί και βρισκόμενη σε ελαφριά ευθυμία:mrgreen:, ανακάλυψα πως το αυτοκίνητο μου είχε μείνει από μπαταρία:roll: (καθ' ότι το είχα ξεχάσει με τα φώτα ανοιχτά).:roll: Θα το άφηνα εκεί κλειδωμένο για να το αναλάβει ο Ζωπ:rolleyes: σήμερα το πρωί αλλά το αμάξι δεν κλείδωνε ούτε "χειροκίνητα". Ακολούθησε αμηχανία και μετά στιγμές... εφηβείας:P όπου αναγκαστήκαμε να ζητήσουμε βοήθεια από διάφορους (ευτυχώς στην ευρύτερη γειτονειά είμαι γνωστή, επίσης είχα παρκάρει σε κεντρικό και πολυσύχναστο σημείο κι ακόμα είχε πολύ κόσμο έξω), όπου μετά από πολλές και διάφορες προσπάθειες σοβαρών αντρών:tongue: το αμάξι δεν πήρε εμπρός αλλά τελικά κατάφεραν έστω να μου το κλειδώσουν!:cool:

Το κερασάκι στη τούρτα είναι πως όταν επέστρεψα σπίτι μου, βρήκα τον Ζωπ ξύπνιο να με περιμένει:roll::oops::rolleyes:... κι έπρεπε να του πω και για τη μπαταρία! χαχαχα!!! Και διηγώντας τα... μας βρήκε το πρωί...

Ξύπνησα σερνόμενη αλλά ψιλομάζεψα και μαγείρεψα (κοκκινιστό κρέας με κολοκυθάκια) γιατί περίμενα και την μάνα μου να φάμε κι αμέσως μετά το φαγητό πήγαμε και βρήκαμε κάποιους φίλους που ήταν έξω (τα ζευγάρια΄δηλαδή που με τις γυναίκες τους ήμουν μαζί το προηγούμενο βράδυ)(όπου τα πειράγματα - για την γυναικεία έξοδο - μεταξύ αντρών έπεφταν βροχή)(και κάποιες... ψιλοπαρατηρήσεις...) - ήπιαμε καφέ, μετά παγωτό, μετά ένα σουβλάκι:rolleyes:, τα παιδιά έλιωσαν στο παιχνίδι, γυρίσαμε βράδυ! Μετά να ετοιμαστούμε γι' αύριο, να κάνουμε τα μπάνια μας, μ' έπιασε υπερένταση, λίγο ίντερνετ... κι ακόμα ξύπνια είμαι.:shock:

Φεύγω όμως τώρα σφαίρα για το μαξιλαράκι μου (έχω μια μέρα αύριο...:?)

σας γλυκοφιλώ!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας νυχτοπουλια μου :tongue:

Καλο μηνα!!!!!!!

Περασαμε πανεμορφα,φαγαμε του σκασμου..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:...ηπιαμε το καφεδακι μας στην παραλια και φυσικα....βαλαμε τα ποδαρακια μας στην θαλασσα!!!

Ο θησαυρος μας το καταδιασκεδασε...κυνηγουσε τις γατουλες και προσπαθουσε να τις πιασει απο την ουρα...:lol::lol::lol:..αυτες οι ερμες προσπαθουσαν να ξεφυγουν,αλλα οι μυρουδιες απο τα κοψιδια τις κρατουσαν αιχμαλωτες στα βασανιστηρια του θησαυρουλη!!!!!:lol:

Ηταν υπεροχη μερα και η θαλασσα πιο ζεστη κι απο το καλοκαιρι......πραγματικα απόρησα..!!!

Σας καληνυχτιζω.

Φιλια σε ολες!!!

ΥΣ

Εβιρι,μπας κι απλωσαν κανα σεντονι στον ιμαντα;

(οχι να στεγνωσει,φυσικα!!!!:tongue:)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα φιλενάδες μου! Και καλό καλοκαίρι - μάλλον για κει το πάει!:D

Δεν έχω πολλά κουράγια, κοιμήθηκα τα ξημερώματα (μήπως είχε φέξει κιόλας?) κι είμαι με 3 ώρες ύπνου!:?

Χθες βράδυ βγήκαμε γυναικοπαρέα (σε κάτι τύπου ρεμπετάδικο) και περάσαμε τέλεια! Γελάσαμε πολύ, φάγαμε, ήπιαμε, χορέψαμε, μέχρι πρωίας. Είχα καιρό να περάσω έτσι όμορφα!!

Βγαίνοντας από το μαγαζί και βρισκόμενη σε ελαφριά ευθυμία:mrgreen:, ανακάλυψα πως το αυτοκίνητο μου είχε μείνει από μπαταρία:roll: (καθ' ότι το είχα ξεχάσει με τα φώτα ανοιχτά).:roll: Θα το άφηνα εκεί κλειδωμένο για να το αναλάβει ο Ζωπ:rolleyes: σήμερα το πρωί αλλά το αμάξι δεν κλείδωνε ούτε "χειροκίνητα". Ακολούθησε αμηχανία και μετά στιγμές... εφηβείας:P όπου αναγκαστήκαμε να ζητήσουμε βοήθεια από διάφορους (ευτυχώς στην ευρύτερη γειτονειά είμαι γνωστή, επίσης είχα παρκάρει σε κεντρικό και πολυσύχναστο σημείο κι ακόμα είχε πολύ κόσμο έξω), όπου μετά από πολλές και διάφορες προσπάθειες σοβαρών αντρών:tongue: το αμάξι δεν πήρε εμπρός αλλά τελικά κατάφεραν έστω να μου το κλειδώσουν!:cool:

Το κερασάκι στη τούρτα είναι πως όταν επέστρεψα σπίτι μου, βρήκα τον Ζωπ ξύπνιο να με περιμένει:roll::oops::rolleyes:... κι έπρεπε να του πω και για τη μπαταρία! χαχαχα!!! Και διηγώντας τα... μας βρήκε το πρωί...

Ξύπνησα σερνόμενη αλλά ψιλομάζεψα και μαγείρεψα (κοκκινιστό κρέας με κολοκυθάκια) γιατί περίμενα και την μάνα μου να φάμε κι αμέσως μετά το φαγητό πήγαμε και βρήκαμε κάποιους φίλους που ήταν έξω (τα ζευγάρια΄δηλαδή που με τις γυναίκες τους ήμουν μαζί το προηγούμενο βράδυ)(όπου τα πειράγματα - για την γυναικεία έξοδο - μεταξύ αντρών έπεφταν βροχή)(και κάποιες... ψιλοπαρατηρήσεις...) - ήπιαμε καφέ, μετά παγωτό, μετά ένα σουβλάκι:rolleyes:, τα παιδιά έλιωσαν στο παιχνίδι, γυρίσαμε βράδυ! Μετά να ετοιμαστούμε γι' αύριο, να κάνουμε τα μπάνια μας, μ' έπιασε υπερένταση, λίγο ίντερνετ... κι ακόμα ξύπνια είμαι.:shock:

Φεύγω όμως τώρα σφαίρα για το μαξιλαράκι μου (έχω μια μέρα αύριο...:?)

σας γλυκοφιλώ!!!!!

Ζηλευωωωω!! Ρε συ Ζωπ πως αφησες το αμαξι με ανοιχτα φωτα? Δεν το ειδες οταν εφευγες? Να ταν μερα να πω το παρκαρες και δεν το καταλαβες!Εμενα παντως κανει ενα μπιιπ αμα ξεχασω ανοιχτα τα φωτα :)

Και σε μενα εχει συμβει να ζητησω βοηθεια για το αμαξι γτ με ειχε κλεισει ενας μ@λ@κας με μια μηχανη, αλλα δυστυχως ο μονος που βρεθηκε ευκαιρος εκεινη τη στιγμη ηταν ενας στρουμπουλος εφηβος:?

Για πες μετα το ρεμπεταδικο πηγατε και σε after? Ο αντρας σου ειπε τιποτα που γυρισατε αργα?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλό μήνα!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές σας αλλά τα έχω δεί όλα!!!!

Ολες αυτές τις μέρες είμαι με πολύ δυνατά αντιφλεγμονώδη γιατί πηδάω από το πόνο!!! Σήμερα θα τον πάρω τηλ. μήπως μπορεί να με δει γιατί δεν αντέχω άλλο... Το μόνο θετικό είναι ότι δεν μπορώ να φάω!:tongue::tongue:

Κατά τα άλλα, Δευτέρα είχα άδεια και πήγαμε Χαλκιδική για να καθαρίσω το σπίτι. Ψόφησα αλλά παράλληλα το καταευχαριστήθηκα γιατί ξελαπικάρησε το μυαλό μου!

Χθες ήρθαν οι δικοί μου με την Λ. η οποία ξεσάλωσε τελείως, έπαιζε ασταμάτητα! Κάναμε και ένα ωραιότατο στεφάνι!

Το μεσημέρι ψήσαμε παϊδάκια και τα σχετικά(φυσικά εγώ την έβγαλα με σαλάτες γιατί πονούσα), και γενικώς περνούσαμε τέλεια, ώσπου χτυπάει το τηλεφωνο και μας λέει ο αδερφός μου ότι τράκαρε....

Τρεαλλαθήκαμε, οι δικοί μου έφυγαν με τον χάμπυ άρων αρων, αλλά ευτυχώς δεν χτυπησε κανεις! Μόνο τα αυτοκίνητα έχουν ζημιές!

Τες πα! Εκεί α πηγαίνουν όλα, στις λαμαρίνες!

Για σήμερα δεν μαγείρεψα γιατί είχα μια μερίδα γιουβέτσι για το παιδί, ψητά που περισσεψαν από χθες για τον χάμπυ, κι εγώ θα βρω κάτι να βολευτώ!

\

λοιπόν, τα νέα μου, γέννησα, όλα πήγαν καλά, μέσα σε 2 ώρες βγήκε ο μπέμπης. είχα ξεχάσει βρε παιδιά τους πόνους της γέννας... α πα πα πα... δεν το ξαναπερνάω αυτό, δε πα να λένε για 4ο... τα έχω ψιλοπαίξει απ'τα ξενύχτια, αλλά περισσότερο με κουράζουν τα μεγάλα. να σας ρωτήσω: είναι φυσιολογικό που με εκνευρίζει ο άντρας μου να το αποδώσω στη λοχεία, στην κλεισούρα και στην κούραση;

μου λείψατε...

Αρετούλαααααααα!!!!! Καλώς μας ήρθες!!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!

Πολύ μας έλειψες ρε κορίτσι..... Άντε να μπαίνεις να τα λέμε!

Οι αντιδράσεις σου θεωρώ ότι είναι φυσιολογικότατες! Μην ξεχνάςότι οι ορμόνες σου ακόμα χορεύουν!

Θα περάσει, μην στεναχωριέσαι!

Αχ, πολύ χάρηκα που μπήκες!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα και καλο μηνα μιας και χθες δεν καταφερα να μπω.

εμεις χθες πηγαμε για καφε στην περαια-μπαχτσε και ολοι ηταν αραχτοι στις ξαπλωστρες με μαγιω και καναν και μπανιο. μεχρι το μεσημερι ειχε γεμισει και θυμιζε καλοκαιρι, επαθα πλακα.

μετα πηγαμε για φαγητο, τι ωραια μερα, ετσι θελω να ειναι απο δω και περα. μαζευτηκαμε στο σπιτι αργα το βραδυ.

σημερα βεβαια ειναι αλλη μερα και τα κεφαλια μεσα.

το μενου της ημερας εχει σπανακορυζο.

ελενη2008 καταλαβαινω τι περνας, περασα διαφορα με τα δοντια και ο πονος ειναι αφορητος.

ζωπυρον ειναι αδικο μια ωραια βραδια να χαλαει ετσι. παντος μπραβο που καταφερες με τοσο λιγο υπνο να βγαλεις την επομενη μερα. εγω αν ξενυχτισω θελω την επομενη να κοιμαμαι ολη μερα εκτος απο καποια διαλειματα που ξυπναω και τρωω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα να σας πω για σας.

για μένα δεν είναι! κοιμήθηκα στραβωμένη, ξύπνησα στραβωμένη κ συνεχίζω να φορτώνω!

ελένη αγγλία 3 μήνες κ 2 μέρες κ όλο το 2011 χωρίς να μου έχουν πληρώσει την ασφάλεια!!!!

κ μου λένε ότι ούτε αυτή την εβδομάδα!!!! θα δουν για την άλλη!!!

αλλά οι απαιτήσεις στη δουλειά σε οργασμό!!!!!

σόρρυ που δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω. αδυνατώ. εύχομαι να είστε καλά κ να περνάτε όσο το δυνατό πιο όμορφα!

έλεν, χαίρομαι που περασες καλά, ιδίως το λουλουδάκι σου! περαστικά για το δόντι!

πάντως για τα δόντια, μετά από πείρα ετών παρατηρώ ότι τα δόντια μου με πονάνε κ με ταλαιπωρούν σε οδοντιάτρους για μήνες, όταν περνάω φάσεις στρες, αλλά ΈΝΤΟΝΟ ΣΤΡΕΣ!!!!!!!

μήπως να το ρίξουμε στην ομοιοπαθητική; λεφτά όμως δεν υπάρχουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! πριν λίγο εφυγαν για κούνιες ο Βασ με τα μικρά, κοιμάται ο μπέμπης και βρήκα ευκαιρία να μπω. Τι κάνετε; Για σήμερα έφτιαξα φακές με το ζόρι, γιατι είμαι ξενυχτισμένη. τι ωραίες μέρες κάνει βρε παιδιά, μου την έχει δώσει η κλεισούρα. 12 /5 σαραντίζω, 12/5 βγαίνω για καφέ!

Αρετούλα μου κανε υπομονή, λίγες ημέρες έμειναν ακόμη! Και μετά ποιός σς πιάνει!

Κορίτσια καλό μήνα!

Τι απίστευτες μέρες είναι αυτές? Πολύ νωρίς δεν πιάσανε οι ζέστες? Ελπίζω αυτό να μην είναι προμήνυμα ενός πολύ καυτού καλοκαιριού!

Σήμερα τρώμε μελιτζάνες ιμάμ.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα σας έχω κι άλλο κουίζ. Λοιπόν, βλέπουμε ένα ζευγάρι να δένει έναν ιμάντα από το ένα δέντρο σε ένα άλλο με απόσταση ανάμεσα στα δύο, γύρω στα 10-15 μέτρα. Για ποιο λόγο πιστεύετε ότι το έκαναν αυτό;

Μήπως απλώσανε καμία μπουγάδα??????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα φιλενάδες μου! Και καλό καλοκαίρι - μάλλον για κει το πάει!:D

Δεν έχω πολλά κουράγια, κοιμήθηκα τα ξημερώματα (μήπως είχε φέξει κιόλας?) κι είμαι με 3 ώρες ύπνου!:?

Χθες βράδυ βγήκαμε γυναικοπαρέα (σε κάτι τύπου ρεμπετάδικο) και περάσαμε τέλεια! Γελάσαμε πολύ, φάγαμε, ήπιαμε, χορέψαμε, μέχρι πρωίας. Είχα καιρό να περάσω έτσι όμορφα!!

μπράβο Ζωπυράκι! Να το επαναλάβεις σύντομα!

Βγαίνοντας από το μαγαζί και βρισκόμενη σε ελαφριά ευθυμία:mrgreen:, ανακάλυψα πως το αυτοκίνητο μου είχε μείνει από μπαταρία:roll: (καθ' ότι το είχα ξεχάσει με τα φώτα ανοιχτά).:roll: Θα το άφηνα εκεί κλειδωμένο για να το αναλάβει ο Ζωπ:rolleyes: σήμερα το πρωί αλλά το αμάξι δεν κλείδωνε ούτε "χειροκίνητα". Ακολούθησε αμηχανία και μετά στιγμές... εφηβείας:P όπου αναγκαστήκαμε να ζητήσουμε βοήθεια από διάφορους (ευτυχώς στην ευρύτερη γειτονειά είμαι γνωστή, επίσης είχα παρκάρει σε κεντρικό και πολυσύχναστο σημείο κι ακόμα είχε πολύ κόσμο έξω), όπου μετά από πολλές και διάφορες προσπάθειες σοβαρών αντρών:tongue: το αμάξι δεν πήρε εμπρός αλλά τελικά κατάφεραν έστω να μου το κλειδώσουν!:cool:

Το κερασάκι στη τούρτα είναι πως όταν επέστρεψα σπίτι μου, βρήκα τον Ζωπ ξύπνιο να με περιμένει:roll::oops::rolleyes:... κι έπρεπε να του πω και για τη μπαταρία! χαχαχα!!! Και διηγώντας τα... μας βρήκε το πρωί...

Επεισοδιακή έξοδος λοιπόν αλλά με αίσιο τέλος!!!

Ξύπνησα σερνόμενη αλλά ψιλομάζεψα και μαγείρεψα (κοκκινιστό κρέας με κολοκυθάκια) γιατί περίμενα και την μάνα μου να φάμε κι αμέσως μετά το φαγητό πήγαμε και βρήκαμε κάποιους φίλους που ήταν έξω (τα ζευγάρια΄δηλαδή που με τις γυναίκες τους ήμουν μαζί το προηγούμενο βράδυ)(όπου τα πειράγματα - για την γυναικεία έξοδο - μεταξύ αντρών έπεφταν βροχή)(και κάποιες... ψιλοπαρατηρήσεις...) - ήπιαμε καφέ, μετά παγωτό, μετά ένα σουβλάκι:rolleyes:, τα παιδιά έλιωσαν στο παιχνίδι, γυρίσαμε βράδυ! Μετά να ετοιμαστούμε γι' αύριο, να κάνουμε τα μπάνια μας, μ' έπιασε υπερένταση, λίγο ίντερνετ... κι ακόμα ξύπνια είμαι.:shock:

Φεύγω όμως τώρα σφαίρα για το μαξιλαράκι μου (έχω μια μέρα αύριο...:?)

σας γλυκοφιλώ!!!!!

Γεια σας νυχτοπουλια μου :tongue:

Καλο μηνα!!!!!!!

Περασαμε πανεμορφα,φαγαμε του σκασμου..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:...ηπιαμε το καφεδακι μας στην παραλια και φυσικα....βαλαμε τα ποδαρακια μας στην θαλασσα!!!

Ο θησαυρος μας το καταδιασκεδασε...κυνηγουσε τις γατουλες και προσπαθουσε να τις πιασει απο την ουρα...:lol::lol::lol:..αυτες οι ερμες προσπαθουσαν να ξεφυγουν,αλλα οι μυρουδιες απο τα κοψιδια τις κρατουσαν αιχμαλωτες στα βασανιστηρια του θησαυρουλη!!!!!:lol:

Ηταν υπεροχη μερα και η θαλασσα πιο ζεστη κι απο το καλοκαιρι......πραγματικα απόρησα..!!!

Σας καληνυχτιζω.

Φιλια σε ολες!!!

ΥΣ

Εβιρι,μπας κι απλωσαν κανα σεντονι στον ιμαντα;

(οχι να στεγνωσει,φυσικα!!!!:tongue:)

Δωράκι μου χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα! Και του χρόνου να είστε καλά να ξαναπάτε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλό μήνα!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές σας αλλά τα έχω δεί όλα!!!!

Ολες αυτές τις μέρες είμαι με πολύ δυνατά αντιφλεγμονώδη γιατί πηδάω από το πόνο!!! Σήμερα θα τον πάρω τηλ. μήπως μπορεί να με δει γιατί δεν αντέχω άλλο... Το μόνο θετικό είναι ότι δεν μπορώ να φάω!:tongue::tongue:

να πας να σε δει οπωσδήποτε μήπως τελικά πάρεις και αντιβίωση.

Κατά τα άλλα, Δευτέρα είχα άδεια και πήγαμε Χαλκιδική για να καθαρίσω το σπίτι. Ψόφησα αλλά παράλληλα το καταευχαριστήθηκα γιατί ξελαπικάρησε το μυαλό μου!

Χθες ήρθαν οι δικοί μου με την Λ. η οποία ξεσάλωσε τελείως, έπαιζε ασταμάτητα! Κάναμε και ένα ωραιότατο στεφάνι!

και του χρόνου!

Το μεσημέρι ψήσαμε παϊδάκια και τα σχετικά(φυσικά εγώ την έβγαλα με σαλάτες γιατί πονούσα), και γενικώς περνούσαμε τέλεια, ώσπου χτυπάει το τηλεφωνο και μας λέει ο αδερφός μου ότι τράκαρε....

Τρεαλλαθήκαμε, οι δικοί μου έφυγαν με τον χάμπυ άρων αρων, αλλά ευτυχώς δεν χτυπησε κανεις! Μόνο τα αυτοκίνητα έχουν ζημιές!

Τες πα! Εκεί α πηγαίνουν όλα, στις λαμαρίνες!

Ευτυχώς που είναι καλά ο αδερφός σου και όπως είπες λαμαρίνες είναι, φτιάχνονται!

καλημέρα να σας πω για σας.

για μένα δεν είναι! κοιμήθηκα στραβωμένη, ξύπνησα στραβωμένη κ συνεχίζω να φορτώνω!

ελένη αγγλία 3 μήνες κ 2 μέρες κ όλο το 2011 χωρίς να μου έχουν πληρώσει την ασφάλεια!!!!

κ μου λένε ότι ούτε αυτή την εβδομάδα!!!! θα δουν για την άλλη!!!

Με το δίκιο σου Φεφάκι μου!

αλλά οι απαιτήσεις στη δουλειά σε οργασμό!!!!!

σόρρυ που δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω. αδυνατώ. εύχομαι να είστε καλά κ να περνάτε όσο το δυνατό πιο όμορφα!

Μην σε απασχολεί αυτό, δεν παρεξηγούμε εμείς!

έλεν, χαίρομαι που περασες καλά, ιδίως το λουλουδάκι σου! περαστικά για το δόντι!

πάντως για τα δόντια, μετά από πείρα ετών παρατηρώ ότι τα δόντια μου με πονάνε κ με ταλαιπωρούν σε οδοντιάτρους για μήνες, όταν περνάω φάσεις στρες, αλλά ΈΝΤΟΝΟ ΣΤΡΕΣ!!!!!!!

μήπως να το ρίξουμε στην ομοιοπαθητική; λεφτά όμως δεν υπάρχουν!!!!!

Μία αγκαλίτσα σου κάνω να ηρημήσεις!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

αγγελικούλα ευχαριστώ για την αγκαλίτσα! την χρειάζομαι!

ελένη, νόμιζα ότι το έγραψα, αλλά λόγω του ότι ήμουν άλλ' αντ' άλλα...

δόξα τω Θεώ κοριτσάκι μου που είναι καλά ο αδερφουλης σου!!!!οι λαμαρίνες ξαναφτιάχνονται!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου αγαπημένα

Μπαίνω,σας διαβάζω,αλλά πλέον μου είναι δύσκολο να γράφω,μιας και ο μικρός δεν με αφήνει σε χλωρό κλαρί...

Πειράζει τα κουμπιά της οθόνης,κλείνει τον υπολογιστή...

Είναι και πολλές οι δουλίτσες που έχω αυτές τις μέρες,όπως όλες μας λόγω αλλαγής εποχής,αλλά με το ζόρι κάνω πια τα βασικά

Ευτυχώς από χθες άλλαξε το ωράριο λειτουργίας του νυχτερινού ρεύματος και με βολεύει περισσότερο.

Οπότε τα μεσημέρια,αν είμαι σπίτι και αν με αφήνει και ο μικρός θα τα λέμε

Το ελπίζω...

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς στην αδερφή Φέφη!Είμαστε σε ανάλογη καταστασης φορτωματος,αλλά εγω για άλλους λόγους

Ελένη μου ευτυχώς να λες!!Οσο για τα σιδερα δεν πειραζει!!Φτανει που ειναι καλα ο αδερφός σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...