Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Supergirl87 είπε:

      Καλώς σας βρήκα λοιπόν κ σας ευχαριστώ όλες!Η ιστορια ξεκινάει περίπου 2 χρόνια πριν κάνοντας σαλπιγγογραφια βρήκαμε βουλωμένη την αριστερή μαζί μ ενα πολύποδα,μετά από αυτό υστεροσκοπηση κ έπειτα μπηκαμε στο μακρύ ταξίδι της εξωσωματικής!Έχω κάνει τρεις φορές κ 3 εμβρυομεταφορες οι οποίες δεν έδωσαν ποτέ ένα νουμερο στην χοριακη ήταν όλες αρνητικές(έστω κάτι μικρο).Η απελπισία μεγαλη ότι ισως δεν τα καταφέρω ποτέ.Δεν ξερω πραγματικά τι άλλο να κάνω.Γιατί δεν πετυχαίνει η εμφύτευση;Αναρωτιέμαι…

      Κάποια εξέταση για την μήτρα πχ nsg  έχεις κάνει εκτός από υστεροσκοπηση? Μετά μπορείς να κάνεις έναν έλεγχο σε ανοσολογικά Κ ενδοκρινολογικά μπορείς Κ δωρεάν στο Έλενα στο τμήμα καιεξιν αποβολών. Αν δεν βρεθεί τίποτα ούτε στην μήτρα ούτε πουθενά τότε έχεις δικαίωμα για προεμφυτικο ελενχο στα έμβρυα. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καληνύχτα Εβίρι! Καλή ξεκούραση.

Τα πάρκα πολύ μου τη δίνουν πάντως! :evil:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μου θυμιζεις το στρουμφακι το γκρινιαρη!! Μου τη δινει το παρκο!:D

Ξερεις τι μου τη σπαει εμενα? Τρελλαινομαι για δεντρα, αλλα μου τη δινει ΤΟ ΓΚΑΖΟΝ!! Και πας σ ενα παρκο και βλεπεις ενα δεντρο μοναχο του, και γυρω γυρω μια ατελειωτη εκταση γκαζον που ειναι μονιμα βρεγμενο και παγωμενο και δε μπορεις ουτε να κατσεις ουτε τιποτα!! ενω αν αντι για παρκα εφτιαχναν αλση, ποσο πιο ωραια θα ηταν..μες στο πευκο και τον πλατανο!Αντι αυτου, να προσεχεις μια χαλασεις τα παρτερια :?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θέλω τσιμέντο. Και παγκάκια. Και τραπεζάκια έξω. Δεν αντέχω αυτό το χαμέ, ξάπλα στο γκαζόν και καθιστή στα πεζούλια. Δίπλα μου τα περιστέρια να κουτσουλάνε κι εγώ να κάνω και καλά πικ νικ. Πφφφτ.

Βασικά θέλω πλατείες... :lol:

Άντε, πάω κι εγώ για ύπνο. Καληνύχτα και καλό μας ξημέρωμα!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! πριν λίγο εφυγαν για κούνιες ο Βασ με τα μικρά, κοιμάται ο μπέμπης και βρήκα ευκαιρία να μπω. Τι κάνετε; Για σήμερα έφτιαξα φακές με το ζόρι, γιατι είμαι ξενυχτισμένη. τι ωραίες μέρες κάνει βρε παιδιά, μου την έχει δώσει η κλεισούρα. 12 /5 σαραντίζω, 12/5 βγαίνω για καφέ!

κοντεύουν οι μέρες άρνι!

πώς είναι το μωρό; ο Χ, ο Μ; πες μας νέα των παιδιών!!!!

Γεια σας κορίτσια.

Ζέστη και σήμερα αλλά όχι σε τέτοια υπερβολή όπως το Σάββατο. Ευτυχώς βρήκα παπουτσάκια ανοιξιάτικα πάνινα, όχι αθλητικά, για την κόρη μου, να τα φοράει στο σχολείο κάθε μέρα.

Αισθάνομαι όμως τόση κούραση, που έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι αν μου λείπει σίδηρος ή κάποια βιταμίνη ή νιάτα. Το χειρότερο είναι ότι μόνο τα δύο πρώτα μπορώ να αναπληρώσω, αλλά το τελευταίο είναι το σημαντικότερο.

καλημέρα όλη μέρα. σε λιγάκι αριβάρουμε για χωριό! μετά της θυγατρός μου. ο μπαμπούλης μας έχει γράψιμο κ έτσι θα πάει γραφείο...

χθες κοιμηθήκαμε με κουβέρτα κ όντως είχε διαφορά. το παιδί κοιμήθηκε ήσυχα. της φόρεσα κ κοντομάνικο μπλουζάκι από πάνω κ έτσι δεν έγινε μουσκίδι στον ιδρώτα!

μέχρι που ξύπνησα δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι σήμερα ΔΕΝ δουλεύω.

να περνάτε όμορφα κ κυρίως τα παιδάκια κ στρουμφάκια σας!!!!!

φιλάκια στα μαγουλάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδιααααααααααααααα κ καλο μηναααααααααα!!!!!!πιασαν οι ζεστε,εννοειται πως σκαωωωωωωωωω αλλα να σας πω κατι αυτος ο καιρος θυμιζει καλοκαιρι αρα θυμιζει οτι φτανουμε ολο κ πιο κοντα στην ομορφοτερη μερα της ζωη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για σημερα οπως σας ειπα κ χθες,νομιζω δηλ,θα κανουμε μπαρμπεκιου στην ανθισμενη βεραντα μας!καλο φαι κ υπεροχη παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα κ μην σκατε για τιποτα,την υγεια μας να εχουμε κ ολα θα ρθουν!!!!!!!!!

υσ.Αρετουλα ποσο σε καταλαβαινω,ολη την εγκυμοσυνη την περναω μεσα στο σπιτι σε μονιμη ξεκουραση,κυριως προληπτικα,οποτε περιμενω να γεννησω κ να αρχισω τις μεγαλες βολτες!δεν νομιζω να παρω κανονικο 40,μαλλον στις 20μερες θα παω για ευχη κ σουρτουκεμα χιχιχι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια και καλό μήνα.

Ετοιμαζόμαστε να βγούμε βολτούλα έξω.

Έχει και σήμερα ελληνικό καιρό εδώ. Προς το παρόν τουλάχιστον, γιατί δεν έχει και πολύ μπέσα, μπορεί αργότερα να βρέχει από 'κει που δεν το περιμένουμε.

Εύχομαι να περάσετε όλες τέλεια σήμερα,

φιλάκια από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέψαμε από τη βόλτα μας. Χορτάσαμε ήλιο, όμορφη μέρα, και είδαμε πολύ κόσμο γύρω μας. Όλοι είχαν βγει για να γυμναστούν, να κάνουν βολτούλα στον ήλιο και να εκμεταλλευτούν τη μέρα και την αργία.

Κάποιες κοπέλες είχαν πάρει από μία πικέ κουβερτούλα την έστρωσαν στο γρασίδι, γδύθηκαν και έκαναν ηλιοθεραπεία με το μπικίνι τους. Έστω και χωρίς θάλασσα. Τουλάχιστον εμείς στην Ελλάδα έχουμε όλο το πακέτο και παραλία και ηλιοθεραπεία.

Σήμερα σας έχω κι άλλο κουίζ. Λοιπόν, βλέπουμε ένα ζευγάρι να δένει έναν ιμάντα από το ένα δέντρο σε ένα άλλο με απόσταση ανάμεσα στα δύο, γύρω στα 10-15 μέτρα. Για ποιο λόγο πιστεύετε ότι το έκαναν αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλή Πρωτομαγιά κορίτσια!

Κάποιες κοπέλες είχαν πάρει από μία πικέ κουβερτούλα την έστρωσαν στο γρασίδι, γδύθηκαν και έκαναν ηλιοθεραπεία με το μπικίνι τους. Έστω και χωρίς θάλασσα. Τουλάχιστον εμείς στην Ελλάδα έχουμε όλο το πακέτο και παραλία και ηλιοθεραπεία.

Κι εδώ το κάνουν αυτό. Άμα έχει ζέστη, τα πάρκα είναι σαν πράσινες παραλίες. Σε μερικά υπάρχουν και σαιζ λονγκ προς ενοικίαση :D

Σήμερα σας έχω κι άλλο κουίζ. Λοιπόν, βλέπουμε ένα ζευγάρι να δένει έναν ιμάντα από το ένα δέντρο σε ένα άλλο με απόσταση ανάμεσα στα δύο, γύρω στα 10-15 μέτρα. Για ποιο λόγο πιστεύετε ότι το έκαναν αυτό;

Μονός ή διπλός ήταν ο ιμάντας;

Εμείς σήμερα δεν έχουμε αργία... καλύτερα αφού μέχρι το απόγευμα είχε χάλια καιρό έτσι κι αλλιώς.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χμμμ. Άρα να βάζαν πάνω τα κασόνια με τις μπύρες αποκλείεται.

Δύσκολα μας βάζεις, θέλει σκέψη το πράγμα...


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη διαφημίζονται στο πάρεντς κ βολευτές;;;;; μόλις άνοιξα τη σελίδα πετάχτηκε σαν την τσουτσού ένας πασόκος κ μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο!!!! πίσω μου σ' έχω...

γειά σας κούκλες!!!! πέρασα πολύ πολύ όμορφα, η κόρη ομορφότερα!!!!!!αχ, τα ευχάριστα δεν κρατουν πολύ. από αύριο τα κεφάλια μέσα!!!

σκέφτομαι διάφορα...αλλά θα τα κρατήσω για την πάρτη μου.

εβίρι, πες μας! έπαιζαν βόλευ; τέννις;

κ επειδή δεν είμαι σε τόσο κεφάτη διάθεση...μάκια κ καληνύχτα!!!!!

υ.γ. πώς δουλεύουμε, όταν δεν πληρωνόμαστε; δεν μου βγαίνει ρε γμτ!!!!

όνειρα γλυκά σε όλες εβίρι, έλεν, μπίγκι!!!

Link to comment
Share on other sites

σγνώμη διαφημίζονται στο πάρεντς κ βολευτές;;;;; μόλις άνοιξα τη σελίδα πετάχτηκε σαν την τσουτσού ένας πασόκος κ μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο!!!! πίσω μου σ' έχω...

γειά σας κούκλες!!!! πέρασα πολύ πολύ όμορφα, η κόρη ομορφότερα!!!!!!αχ, τα ευχάριστα δεν κρατουν πολύ. από αύριο τα κεφάλια μέσα!!!

σκέφτομαι διάφορα...αλλά θα τα κρατήσω για την πάρτη μου.

εβίρι, πες μας! έπαιζαν βόλευ; τέννις;

κ επειδή δεν είμαι σε τόσο κεφάτη διάθεση...μάκια κ καληνύχτα!!!!!

υ.γ. πώς δουλεύουμε, όταν δεν πληρωνόμαστε; δεν μου βγαίνει ρε γμτ!!!!

όνειρα γλυκά σε όλες εβίρι, έλεν, μπίγκι!!!

χαχαχαχα πλακα κανεις!!Καλα διαφημιση-δυσφημιση δε σωζεται αυτο το κομμα αλλα λεμε τωρα..

Τι σκεφτεσαι καλε?πως να εισβαλλεις στο γραφειο με καλασνικωφ?:D Ειδες ομως μια μερα περναμε καλα και το βραδυ ειμαστε με χειροτερη ψυχολογια...γιατι σκεφτομαστε την επομενη μερα!

Ποσους μηνες σου χρωστανε?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλο μηνα!!!

σημερα περασαμε πολυ ωραια, πηγαμε στο χωριο, ψησαμε και φαγαμε, εγω διαιτα και μου εκανε ο μπαμπας κοτοπουλακι και πατατες ψητες στα καρβουνα μεσα σε αλουμινοχαρτο.

το σκ θα κανουμε και μπανιο,πολυ ζεστη σημερα!!

Εβιρι, μηπως εδεσαν το λουρι του σκυλου τους πανω στο ιμαντα ωστε να πηγαινει περα δωθε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...