Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

      Κάποια εξέταση για την μήτρα πχ nsg  έχεις κάνει εκτός από υστεροσκοπηση? Μετά μπορείς να κάνεις έναν έλεγχο σε ανοσολογικά Κ ενδοκρινολογικά μπορείς Κ δωρεάν στο Έλενα στο τμήμα καιεξιν αποβολών. Αν δεν βρεθεί τίποτα ούτε στην μήτρα ούτε πουθενά τότε έχεις δικαίωμα για προεμφυτικο ελενχο στα έμβρυα. 

      Είναι αυτή για το μικροβιωμα;Οχι δεν έχω κάνει κάτι άλλο,σκοπεύω να το ζητήσω τώρα.Πήγα στο Έλενα έκανα εξετάσεις κ ήταν καλές σε αιματολόγο κ σε ενδοκρινολόγο!Μονο μια ήταν οριακή στην θρόμβοφιλια σ ένα γονίδιο κ έκανα αλλού το μεγάλο πακέτο όπου τελικά βγήκα ετεροζυγη σε κάποιο γονίδιο.Μου είπε η αιματολόγος πριν την μεταφορά να κάνω προληπτικά καποιες ενέσεις για προφύλαξη κ το βλεπουμε πως πάει.Όσο για προεμφυτικο είναι μετά τις 3 φορές;Ο γιατρός είπε ότι είναι ρίσκο να ξεπαγώσει τις βλαστοκυστες κ να τις στείλει γιατί μπορεί να τις χάσουμε.

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημέρα. δεύτερη φορά που προσπαθώ να γράψω...ελπίζω να μη σβηστεί...

Το έπαθα κι εγώ αυτό σήμερα!

εβίρι μου, χαίρομαι που πέρασες όμορφα στο τραπέζι με τα καλούδια που ετοίμασες!

κ εδώ είχε ζέστη χθες. για το ντυσιμο των γερμανικών τανκς...ουδέν σχόλιον!

χαχαχαχα!!!

αφροδίτη μου απολαυστική η Τ σου! με τις ατάκες της, τις προτιμήσεις της σε παπέλο (εμείς το λέμε ταπέλο)! ξεθεώθηκες στις δουλειές, αλλά τουλάχιστον σε ευχαριστήθηκε το παιδί! αυτό μετράει στο τέλος! όσο για τις μοναξιές στη βεράντα...μαζί σου κ εγώ!

τακτοποίησα ντουλάπες συρτάρια, κομοδίνο! πέταξα κ σαβούρα!

έκανα γενοκτονία μικροβίων στη μεγάλη τουαλέτα!

καθάρισα βεράντες, έβαλα πλυντήρια ρούχων, πιάτων, ξανά πλυντ. ρούχων.

σφουγάρισμα, ριχτάρια, κρεμούλα το φεφόπαιδο που μου ζήτησε-έχουμε απαιτητικές κοράκλες!

έλεν, φρίκη οι γείτονες! ιδίως για το μωρό!!!!

χθες ήπια καφεδάκι με τον φεφούλι το πρωί, αφού πάρκαρα την σύσα στα πεθερικά! να ' ναι καλά οι άνθρωποι!

Τι καλά!

σήμερα θέλω να κοιμηθώ. μας ξενύχτισε η κόρη 2-5!!!!!!είχε ιδρώσει, την άλλαξα κ πάει ο ύπνος. άρχισε την πάρλα, μετά "θέλεις να μπεις!! στο πίτι"=να πάμε μέσα στο σαλόνι!!!!!πήγαμε, έτρεχε σε όλο το σαλόνι στα σκοτάδια! φρίκη! ήπιε γάλα κατά τις 4.30-δεν την πάλευα άλλο!!!!

κοιμηθήκαμε οι δυό μας, ο πατήρ της προτίμησε τον καμαπέ! δεν τον αδικώ, εγώ του το πρότεινα!!!!

φταίω που δεν της είχα κοντομάνικο από την αρχή, φταίω που άφησα για σήμερα το να βάλω κουβέρτα κ να μαζέψω το πάπλωμα-είναι πουπουλένιο κ φούρνος!!!

άντε να μας δω κ σήμερα!

χθες την πήγε ο πεθερός μου στο σταθμό των τρένων κ της άρεσε που είδε τρένα!!!!!

πώς λέει τον Βενιζέλο όταν τον βλέπει στη διαφήμιση; ΒΑΓΓΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! την ρωτάω τί είναι αυτός Σύσα μου καλός ή κακός; μου απαντάει κοιτάζοντας με κατεβασμένα φοβισμένα μάτια "εν είναι καλός,μαμά, εν είναι καλός". το ίδιο κ με τον Σαμαρά. μόνο που εκεί στην ερώτησή μου για το αν είναι καλός ή κακός η Σύσα ξεκαρδίστηκε! το παιδί είναι έξυπνο! ο τύπος είναι σούργελο!!!!!!

μπράβο! Σε σωστό δρόμο βαδίζει το παιδί!

συγνώμη για το πρωινιάτικο πολτικό άσχετο παραλήρημα, αλλά μέσα στη ζωή κ αυτά! πιο μέσα δεν γίνεται!

ζωπ μου φιλάκια!

ηλιαχτίδα μια χαρά τα προλαβαίνεις!

μαρία η καραμελίτσα είναι το κάτι άλλο! να την χαίρεστε!

άννα μου έχω κ βοήθεια από τις 2 γιαγιάδες. κ εσύ το ίδιο κ καλύτερα θα τα προλαβαίνεις! αχ κοντεύεις κ όταν διαβάζω μηνύματά σου συγκινούμαι!!!!!να το ξέρεις ότι σας αγαπώ μάνα κ γιο!!!!!

τζεονίκ τέλεια η ιδέα για μπάρμπεκιου στη βεράντα! ιδίως με φίλους!

περιστεράκι μου πώς τα πας; γιατί ξενυχτάς;

αγγελική να έρθεις για γραμματέας μου, ψάχνω γραμματέα! έχει κ τσιπουράδικα!

Εφτασεεεεεεε!!!!

κόρες σας παρακαλώ ψηφίστε στην ηλεκτρονική φόρμα που σας έβαλα!!!!!!!

Ψήφισα ήδη Φεφάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας φιλεναδες.

Εχει πολυυυυ Ζεστηηηηηηηηηηη...................

Και μαρεσειιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

Σημερα εκανα φασολαδα,γρηγορα γρηγορα στην χυτρα και εβαλα και λουκανικα κοτοπουλου στη σχαρα.

Σηκωσα επιτελους τα χαλια,σκουπισα σφουγγαρισα,εβαλα πλυντήρια...

γενικα κομματιάστηκα!!!!!!!!!Πφφφφφφφ η μεσουλα μου.........!!!!

Αυριο θα παμε στην επανομη σε ενα φιλικο μας ζευγαρι για μπαρμπεκιου..

Πρεπει να βγαλω σημερα τα καλοκαιρινα του θησαυρου,γιατι το εχω το παιδι με μακρυμανικα ακομα....ψιλα βεβαια,αλλα ζεσταίνεται το καμαρι μου!!!!!!!!

Το απογευμα θα παμε σε ανθοεκθεση που εχει λουνα παρκ να παιξει το παιδι...ε,να παρουμε και κανα λουλουδικο!!!!

Καλη πρωτομαγια σε ολες.

Φιλια!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου ευχαριστώ για την ψήφο!

Δώρα πάντα ωραίες βολτούλες με τον θησαυρό!

με έβαλες σε φυτίλια τώρα με τα χαλιά που τα μάζεψες! είμαι κ ζηλιάρα!!!!!αχόρταγη με τις δουλειές του σπιτιού!

έχε χάρη που έχω γάμο, βάφτιση, εκλογές. το άλλο ΣΚ!!!!! ή την Δευτέρα που θα είμαι σε άδεια; μμμμμμμμ!!!!!!ώστε να συνδυάσω την εβδομάδα της μάνας μου με την εκπαίδευση βρακάκι της σύσας;

όλο προβληματισμό είμαι!

υ.γ. γιατί όσο αποδίδω με φορτωνουν περισσότερο, με λιγότερες ολοένα υποχρεώσεις από τη μεριά τους-εργοδοσία, σε αντίθεση με άλλους, στους οποίους λειτουργουν αντιστρόφως ανάλογα; όπως καταλάβατε έχω τα νεύρα μου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι μου καλά να περάσετε αύριο και να αγοράσετε τα πιο όμορφα λουλούδια!

Φέφι ,εγώ πάλι που δεν είμαι αχόρταγη με τις δουλειές του σπιτιού, γιατί δεν υπάρχει ένα μαγικό ραβδάκι να το κουνάμε και να γίνονται μόνες τους ε????

Όσο για την δουλειά σε καταλαβαίνωωωωωωω! Αυτά γίνονται όταν δεν μιλάμε και μας λένε και μακάκες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κ πριν που επέστρεψα μια υπόθεση, είδα μουτράκια!

κ έπεται συνέχεια μουτρακίων...

την επέστρεψα γιατί δεν θέλω να βάλω κ από την τσέπη μου!!!!! τόσο απλά. κ όμως είδα μούτρα!

μυστήρια τρένα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να βάλω προκαταβολικά λεφτά, να περιμένω να τα πάρω μετά από παρακάλια κ υπομονή!

δεν σφάξανε!

αλλού τα δίνουν μια χαρά!

ο Φεβρ. ακόμα αργεί!!!!!!!

λαμόνια! που λέει η Σύσα θέλοντας να πει λαμόγια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλή ξεκούραση αγγελικούλα! με το μαλακό το σιδέρωμα!

κ εγώ θα πάω να πάρω το διοριστήριο κ μετά σιδέρωμα μπόλικο!!!!

ευτυχώς αύριο αργία ΑΡΓΙΑ! γιατί πολλές αργίες τις έχουν κάνει άδειες!

μάκια σου!

καλέ η κάντυ μου πού είναι; η αδερφή μου; η αφροδίτη;

καλά για τις άλλες ψυχές δεν λέω τίποτα! μου λείπετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! πριν λίγο εφυγαν για κούνιες ο Βασ με τα μικρά, κοιμάται ο μπέμπης και βρήκα ευκαιρία να μπω. Τι κάνετε; Για σήμερα έφτιαξα φακές με το ζόρι, γιατι είμαι ξενυχτισμένη. τι ωραίες μέρες κάνει βρε παιδιά, μου την έχει δώσει η κλεισούρα. 12 /5 σαραντίζω, 12/5 βγαίνω για καφέ!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...