Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 33 λεπτά , Maraki S. είπε:

      Τελικά γονιμοποιήθηκαν τα 5 από τα 8! Να δούμε την Πέμπτη που θα πάμε για έμβρυο μεταφορά αλλά σήμερα ήταν καλά τα νέα για πρώτη απόπειρα στην όλη διαδικασία και χαρήκαμε αρκετά.

      Μπράβο κορίτσι μου..πολύ καλά είναι τα νέα!!!

      πρίν από 14 λεπτά , Supergirl87 είπε:

      Σ ευχαριστω πολυ για την απάντηση.Α κάνουν τόσο ε;Οταν λες ακριβή δλδ;Με τόσα που έχουμε δώσει να μου πεις…Όσο για τον πόνο αντέχουμε..

      Νομίζω γύρω στα 200 με 300 είναι το μικροβιωμα ανάλογα και με το γιατρο φυσικα....Και δεν πονάει καθόλου κορίτσι μου...σαν τεστ παπ είναι λίγο πιο "εντονο"..χαχαχαχ

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ξεχασα να γραψω τι τρωμε σημερα,λοιπον γεμιστες πιπεριες φλωρινης με μπολικο κυμα κ λιγο ρυζι εξαιρετικα φτιαχμενες για μενα απο την μανουλα,αχ ειχα λαχταρσει τα γεμιστα αλλα δεν πρεπει να τρωω ρυζι,ε κ σημερα καναμε μια εξαιρεση χιχιχι!φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κοριτσια.

Τι κανετε;

Εμεις αρρωστοι!!!!!!!!!!!

Πρωτα αρρώστησα εγω με μια ωραιοτατη αμυγδαλιτιδα και μετα κολλησα και τον θησαυρο μου!!!!:(

Ειμαστε καλητερα και οι δυο,αλλα παιρνουμε αντιβιωση.

Κατα τα αλλα καλα.

Σημερα φαγαμε μοσχαρι με αστρακι σουπα,χθες τραχανα με κοτοπουλο.

Αρετουλααααααααααααααααααααααααααααα.........

Που εισαι κοριτσαρα μου;

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΡΟΣ καλη μου.

Ποσα πολυ χαρηκα που σε ειδα και παλι στο καφε μας...:P:p:p:p

Να μπαινεις οποτε μπορεις να μαθαινουμε νεα σου.

Τα δικα μας σου τα ειπε η Αννουλα μας.

Σας φιλω γλυκα ολες!

Μουυυυυτς!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; δεν εαανι καμία τώρα εδώ που μπορώ να μιλήσω λίγο να ξελαμπικάρω;

λοιπόν, τα νέα μου, γέννησα, όλα πήγαν καλά, μέσα σε 2 ώρες βγήκε ο μπέμπης. είχα ξεχάσει βρε παιδιά τους πόνους της γέννας... α πα πα πα... δεν το ξαναπερνάω αυτό, δε πα να λένε για 4ο... τα έχω ψιλοπαίξει απ'τα ξενύχτια, αλλά περισσότερο με κουράζουν τα μεγάλα. να σας ρωτήσω: είναι φυσιολογικό που με εκνευρίζει ο άντρας μου να το αποδώσω στη λοχεία, στην κλεισούρα και στην κούραση;

μου λείψατε...

το πόσο χάρηκα!!!!!!!!!

μπράβο άρνι μου!!!!συγχαρητήρια για τον τρίτο γιο!!!!που τα καταφέρνεις μόνη σου!!!!!είσαι πρότυπο μάνας!!!!!

να σας ζήσει ο μικρότερος, αλλά κ τα τρία αγόρια σας!!!!!γερά, καλότυχα!!!

εγώ στη λοχεία εκνευριζόμουν πολύ με τον φέφο, αλλά κ τώρα...είναι ο εύκολος στόχος, όπως κ γι' αυτόν εγώ!!!!!

πάρ'το αλλιώς!!!μάκια κ να μπαίνεις όποτε έχεις λίγο χρόνο!!!!

εσύ νευρόσπαστο; πλάκα κάνεις; εσύ είσαι το πιο ήρεμο πλάσμα!!!!

Γενικα ολες καλα ειμαστε,ο Ραφαηλακος δεν την εκανε ακομα την επεμβαση εχουν κολλησει με την διαμαχη γιατρων κ υπουργου...μπαχαλο ενα πραγμα!Το Μαρακι ετοιμαζει να βαπτισει την μικρη καραμελενια,η Αννια ειναι εγκυουλα στο τριτο παιδακι κ ειναι κοριτσακι,η Φεφη τρεχει με την δουλεια κ μας τρελαινει με τις τρομερες ατακες της Σ.,ηΕλενη 2008 ολα καλα,η Εβιρι ηταν εδω για πασχα αλλα τωρα ξανα στην Γερμανια κ περιμενει με χαρα το καλοκαιρι για να ρθει....μμμμμ αλλα δεν θυμαμαι,δεν ξερω κ ποιες ξερεις εσυ γιατι εχουν μπει στην παρεα κ νεα κοριτσακια!Ρωτα με αν ειναι να σου λεω χαχαχα!

α κ το μωρακι μας ειναι αγοραρος!!!!!!!

τρέχω σαν τον βέγγο!!!!!!!

3/4 γεννήθηκε, 3 κιλά, με φυσ/κό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο.όλα καλά ευτυχώς μέσα σε 2 ώρες από το σπάσιμο των νερών είχα γεννήσει. μωρέ εντάξει είναι ο μπέμπης και δεν μου κακοφαίνονται τόσο τα ξενύχτια όσο η γενικότερη κατάσταση μες στο σπίτι, τα μικρά έχουν ζωηρέψει πάααρα πολύ, όλο απαιτήσεις είναι, γι'αυτό και ταλαιπωρήθηκα στην εγκυμοσύνη μου. ΚΑΙ μόνη μου, έτσι; ο βασ στο λαγκαδά. τώρα από τετάρτη ξαναφεύγει, να δω πώς θα τα καταφλερω. έχω αγχωθεί πολύ...

είσαι καταπληκτική!!!!!!!!

ξεχασα να γραψω τι τρωμε σημερα,λοιπον γεμιστες πιπεριες φλωρινης με μπολικο κυμα κ λιγο ρυζι εξαιρετικα φτιαχμενες για μενα απο την μανουλα,αχ ειχα λαχταρσει τα γεμιστα αλλα δεν πρεπει να τρωω ρυζι,ε κ σημερα καναμε μια εξαιρεση χιχιχι!φιλακια σε ολες!

γειά σας κοριτσάκια. εμείς για πρωινό φάγαμε αβγοφέτες που έφτιαξα.

αργότερα η μικρή μου ήπιε χυμό πορτοκάλι.

έκανα κοτόπουλο με πατάτες λεμονάτες στη γάστρα.

έκανα λαλάντζα με κασέρι-ζύμωσα ζυμάρι κ όσο περίσσεψε το άφησα για άλλη φορά στην κατάψυξη.

από τα κόκκαλα του κοτόπουλου έκανα ζωμό, κράτησα λιγάκι κρεατάκι κ ετοίμασα για αύριο κ μεθαύριο βράδυ αστράκι με ντομάτες, μαϊδανό.

έβαλα πλυντ. πιάτων κ το τακτοποίησα. έπλυνα τα άπαντα σε πιατικό-κουζινικό!!!!!

η αγαπούλα σήμερα δεν έφαγε καλά...πήγαμε για ύπνο, αλλά αλλάζοντάς την στον ύπνο επειδή ίδρωσε...χάσαμε τον ύπνο μας!!!!!!!!!!!!;):mad:

για πολύ αργότερα έχω σιδέρωμα.

εδώ χθες έβρεξε, το πρωί έβρεχε. έχει κρύο, σαν να χειμώνιασε ένα πράγμα:confused:.

Link to comment
Share on other sites

Αρετουλα!!!!

να σου ζησει το τριτο παλικαρακι σου!!, γερο και καλοτυχο να ειναι, χαρηκα πολυ αγαπη μου!!!

τα αλλα κοριτσακια μας τι κανουν?

εμεις καλα, δουλευα σημερα και ετσι μαγειρεψε η νονα, τσιπουρες με μπροκολο σαλατα και του κουμπαρου του εκανε πατατες τηγανιτες, η διαιτα καλα κρατει..

αυριο θα φαμε μπιφτεκακια και βολτα στην παραλια!!

φιλια σε ολες,

υγ, πως κανουν οι κοτουλες? κο κο κο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια.γιατι τετοια ησυχια σημερα!!!σημερα ξυπνησα αργα.εφαγα πρωινο και ειχα τετοια νυστα φωναξα και τον Σ και ξανακοιμηθηκαμε....σαν τα γαιδουρια.αλλα το χαρηκα.φαγαμε τονο με σαλατα ντοματα και για το βραδυ εφτιαξα πατατοσαλατα για να φαει το παιδι μ.με τονο καροτο ανηθο μπολικο κρεμυδι ξερο και φρεσκο καρο το και μαγιονεζα.εμενα μου αρεσει βεβαια μονο με λεμονι και λαδακι.σημερα ειπαμε να παμε για ενα ποτο αλλα βαριεμαι πολυ.περιμενω και το αυριανο φαγητο να γινει...αληθεια την πρωτομαγια τι θα κανετε?

Link to comment
Share on other sites

μαράκι μπράβο στην καραμελίτσα για την πρόοδο!!!!πολύ προχω το παιδί!

φαίη μου κ εμένα με μαγιονέζα μου αρέσει η τονοσαλάτα κ η πατατοσαλάτα.

για πρωτομαγιά δεν έχουμε κανονίσει τίποτα, γιατί δεν προλάβαμε να πούμε κ τίποτα με τον φέφο.

είμαι πτώμα...περιμένω να κοιμηθεί η σύσα. ζουζουνίζει ασταμάτητα.

παίξαμε με πλαστελίνες-κάναμε κουλουράκια-τα βάλαμε στο φούρνο, διαβάσαμε τον τέρη με όλες τις πιθανές παραλλαγές, παίξαμε κουπί, παίξαμε κολιέ κ βραχιόλια της μαμάς,τώρα κόλλησε δίπλα μου-ΜΑΜΑ ΜΙΚΥ ΘΕΛΕΙΣ; ΜΙΚΥ; (για να της βάλω γιου τιουμπ μίκυ κ τραγούδια), ΜΑΚΗΣ-από μάικ έγινε μάκης- Ο ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΟ ΚΟΥΝΤΟΥΤΕΡ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΜΑΑΑΑΑ,....ευτυχώς κάναμε μπάνιο νωρίτερα κ φάγαμε κ ήπιαμε γάλα...

πρόλαβα κ σιδέρωσα.

.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σεφίτσες μου!! Τι μου κάνετε παλιοκόριτσα?:tongue:

Είχα μέρες να μπω. Οι γνωστοί λόγοι - λίγο η δουλειά, λίγο οι υποχρεώσεις, λίγο η ανάγκη μου για ανάσα από το ίντερνετ γενικότερα... (όπως - λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ' αγόρι μου! χαχαχα)

Σας έχω πάντα στο μυαλό μου όμως!!

Για φαγητό έκανα σήμερα ρυζάκι στο φούρνο (που δεν το είχα ξανακάνει:oops:) και μου βγήκε θεικό!

Για το μπάρμπεκιου που λέγαμε, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ιδέες σας (ειδικά την Εβίρι) αλλά δεν θα το κάνω τελικά (τώρα). Άλλαξαν τα σχέδια και τα κέφια μου.:roll:Δωράκι και Φεφάκι, μου αρέσει πολύ να περιποιούμαι τους καλεσμένους μου. Κοπιάστε εσείς στην Αθήνα και μη σας νοιάζει τίποτα - τον ουρανό με τ' άστρα θα σας φτιάξω.:D (Αλλά κυρίως θα πιούμε καφέ και θα μιλήσουμε μιλήσουμε μιλήσουμε μιλήσουμε...):cool:

Περαστικά από καρδιάς στην Ελένη για τα δόντια. Έχω υποφέρει κι εγώ πολύ, με απερίγραπτες ιστορίες πόνου κ.λ.π. Μέχρι μικροχειρουργείο έχω κάνει. Σχεδόν κινδύνευσα. Αλλά είχα άγγελο... Που να σας στα λέω... Ούτε να τα θυμάμαι δεν θέλω.

Περαστικά και στην μανούλα της Αγγελικής!

Ελένη-Αγγλία πως είσαι??

Ξεχνάω εύκολα (τελευταία?), αφαιρούμαι, σέρνω και μια κόπωση... Τι να υποθέσω? Άνοιξη? Γεράματα? Αααααααααχ...

υ.γ. Και φυσικά μπλόκαρε το σύστημα και δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να σχολιάσω:?

υ.γ. Όταν ξαναγυρίσει η Φούμπι, δεν θα της μιλάω, θα είμαι μουτρωμένη...

υ.γ. Δωράκι μου, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!

edit : Άρνι μου, να σου ζήσει και το τρίτο σου παλληκαράκι και καλώς μας ήρθες πάλι!!


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ομορφοκοριτσα.τι κανετε???εγω καθομαι στο μπαλκονι αυτη τη στιγμη (θα με πειτε θεομουρλη, ειμαι το ξερω) και σας γραφω!!! ωρες ωρες δεν νιωθετε οτι θελετε να αναπνευσε καθαρο αερα???πειτε ναιιι!!!εγω τελευταια το νιωθω συχνα.αν και σημερα δεν ξερω γιατι.

χθες τελειωσα τις δουλειες στο σπιτι και εβαλα μπολικα πλυντηρια. οποτε σημερα ειχα μια πολυ ομορφη μερα. ξυπνησαμε το πρωι με το μπουμπουκι μου,( ο χαμπυ ηταν ρεζερβε με αγροτικες δουλειες), φαγαμε, στολιστηκαμε , βαλαμε εννοειται και παπελο ασχετα που ειχε συννεφια, και πηγαμε βολτα στα μαγαζια. πηραμε καλλυντικα για τη μαμα να ανεβει η διαθεση της(γιατι αμα παω για ρουχα, θα παθω καταθλιψη), πηραμε ενα μπλουζακι για τον μπαμπουλη και για το μικρο θηριακι παπουτσια καλοκαιρινα. ειχε ενα μαγαζι προσφορα καποια περσινα και πηραμε πεδιλα πραντα απο 90 , 45 ευρω.πανεμορφα. θα παρουμε ακομη ενα αργοτερα.τα πηρα 22. τωρα φοραει 21. λετε να μη βγαλουμε ολο το καλοκαιρι και να μεγαλωσει παραπανω το ποδι???γυρισαμε σπιτι, φαγαμε, κοιμηθηκε η μικρη καμμια ωρα, εβαλα σιδερο και ακομη ενα πλυντηριο, γυρισε ο αντρουλης, φαγαμε, καθησαμε λιγο στο μπαλκονι, ξυπνησε η μικρη, εφαγε, παιξαμε, συνεχισα το σιδερο, πηγαμε παιδικη χαρα, γυρισαμε, ξανα μανα σιδερωμα, ηπιε γαλα, κοιμηθηκε το πουλακι μου και εγω τωρα τελειωσα το σιδερο!!!:evil::evil:αμαν αυτο το σιδερωμα, ατελειωτο!!!αυτη τη στιγμη και τα δυο τα καλαθια μου ειναι αδεια και το πλυντηριο μισογεματο

Link to comment
Share on other sites

ααα, ξεχασα να σας πω οτι περασαμε και απτο βιβλιοπωλειο και πηραμε 3 βιβλια, το ενα εκ των οποιων εχει τιτλο "οι πανες δεν ειναι για παντα" ωστε να προετοιμαζομαστε ψυχολογικα. το τι ατακες εχει πει το στομα της σημερα δεν λεγεται.στο βιβλιοπωλειο λεει:κυλια, κατσω ντιαβασω λιγκο τωλα??στο παπουτσαδικο ειχε αποψη για τα παντα:ντα μαλεσει, κλπ...και οταν της λεω ααα, τι ωραιο αυτο!!!λεει:ναι, τελειο μαμουλα??στο τελοεςς:κυλια εμεις φυγκουμε τωλα. γιατσου:D:D:D

ελενιτσα περαστικα και χιλια κουραγια με τα δοντια σου..και μονο που τα διαβασα πονεσα κοριτσακι!!!:rolleyes::rolleyes:

φεφη καλη ξεκουραση ματακια. εμεις δεν εχουμε κανονησει τιποτα για την πρωτομαγια. αν εχει καλο καιρο θαθελα να παμε μια βολτα προς θαλασσα μερια να παιξει λιγο και η μικρη με τα κουβαδακια και να χαρει, θα δουμε πμως γιατι μας πεφτει και λιγο μακρια:|:neutral:

φαιη στειλε λιγη πατατοσαλατα και απο δω!!!

μαρια ελπιδα, καλα να περασετε αυριο.με το καλο οι ετοιμασιες της βαπτισης σας.

αρετη χαιρομαι που σε γνωριζω, να σου ζησει ο τριτος γιος,καλη υπομονη και κουραγια;)

αννια να μπαινεις οποτε μπορεις να μαθαινουμε νεα σου. να προσεχεις και να μην κουραζεσαι.

δωρακι περαστικα σας βρε κουκλα μου!!!αμαν πια φετος, τοχουν τσαισει το παιδι αυτες οι αρρωστιες:cry::cry:

περιστερακι χαιρομαι που εισαι καλα και που πηρες αυτη την αποφαση. καλες ετοιμασιες και σε σας αγαπη.

ηλιαχτιδα χρυσοχερα!!!δουλευεις??ποτε τα προλαβαινεις και τα μαγειρευεις οολα αυτα??

αγγελικουλα καλο σκ. ελπιζω να προλαβες να τα φτιαξεις. και εγω λεω αυριο νασχοληθω με τα ρουχα, αν και εχω τον αντρουλη που μου λεει αστα ακομη, νωρις ειναι...οι υπολοιπες τα βγαλατε τα καλοκαιρινα??

συμπεθερα που ειναι αυτες οι φωτο των παιδιων σου , να καμαρωσω και εγω το ναζι και το σκερτσο τους???

σας αφηνω, μπαινω μεσα γιατι παγωσα. παω για νανι. μακια πολλα:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα φάγαμε ψαράκι παγκάσιους με σαλάτα. Για αύριο περιμένω το μεσημέρι φιλική οικογένεια για φαγητό στο σπίτι και θα φτιάξω χοιρινό στο φούρνο σαν ρολό (δυστυχώς δε βρήκε ο άντρας μου καλό μοσχάρι), παστίτσιο, τυροκαυτερή, πιπεριές κέρατο γεμιστές με κίτρινο τυρί ψητές στο φούρνο, ψωμί σπιτικό, {σαλάτα σπέσιαλ με διάφορα πράσινα χορταράκια (ρόκα, σπανάκι, γλιστρίδα, φρέσκο κρεμμύδι) ραπανάκια, ντοματάκια μίνι, καροτάκια μπαστουνάκια και ψητό τυρί σε κυβάκια}, ψητές πατάτες και για γλυκό έφτιαξα από σήμερα ραβανί το οποίο θα συνοδεύσω με μπάλα παγωτού στο πιάτο.

Η μέρα από το πρωί ήταν πολύ καλή. Για την ακρίβεια πολύ θερμή. Το απόγευμα βγήκαμε για παγωτό στο κέντρο της πόλης. Βρε παιδιά και να μου το λέγανε δε θα το πίστευα, η θερμοκρασία έφτασε 32 βαθμούς. Αφού βγήκα με πουκάμισο και φανελάκι από μέσα, τζην ζακέτα που μετά τα 10 πρώτα βήματα την έβγαλα και καλσόν μέσα από το τζην παντελόνι. Κόντεψα να πλαντάξω. Έτοιμη ήμουν να γυρίσω ξανά στο σπίτι να βάλω κοντομάνικο. Το τι σορτάκι, στράπλες μπλούζες-φορέματα και εξώπλατα γενικώς είδαμε σήμερα, δε λέγεται. Αλλά και πολλά ευτράπελα στο ντύσιμο. Πού να τα θυμάμαι όλα. Να σας πω ένα που μου έρχεται πρόχειρα: κοπελίτσα 16-17 χρονών φοράει στράπλες άσπρο μπλουστάκι πολύ κοντό, από πάνω διάφανη μακρυμάνικη μπλούζα φαρδιά, από κάτω τζην σορτσάκι ανοιχτόχρωμο, κι από πιο κάτω μαύρο καλσόν με την κάθετη ραφή στο πίσω μέρος του ποδιού.

Το αφύσικο ήταν ότι ένιωθα τη γη να αναδίδει τη ζέστη, λες και ερχόταν από κάτω. Σας λέω ότι τέτοια ζέστη τόσο απότομα δεν το περίμενα να την αισθανθώ εδώ. Φανταστείτε ότι 2 βδομάδες πριν όταν επιστρέψαμε από την Ελλάδα εδώ, είχε 8 βαθμούς και παγώσαμε μέχρι να έρθουμε στο σπίτι. Σήμερα έκανε 32 και αύριο θα έχει 23-24. Δηλαδή δέκα βαθμούς κάτω. Άλλα 'ντ' άλλων.

Σας έχω καινούργιο κουίζ. Βγαίνοντας από το τρένο (τραμ), βλέπουμε ένα ζευγάρι με το μωρό τους ξαπλωμένο να κοιμάται στο επίπεδο καρότσι να περιμένουν να μπουν στο βαγόνι. Τι λέτε ότι είχαν βάλει μέσα στο καρότσι εκεί που είναι τα πόδια του μωρού;

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; δεν εαανι καμία τώρα εδώ που μπορώ να μιλήσω λίγο να ξελαμπικάρω;

λοιπόν, τα νέα μου, γέννησα, όλα πήγαν καλά, μέσα σε 2 ώρες βγήκε ο μπέμπης. είχα ξεχάσει βρε παιδιά τους πόνους της γέννας... α πα πα πα... δεν το ξαναπερνάω αυτό, δε πα να λένε για 4ο... τα έχω ψιλοπαίξει απ'τα ξενύχτια, αλλά περισσότερο με κουράζουν τα μεγάλα. να σας ρωτήσω: είναι φυσιολογικό που με εκνευρίζει ο άντρας μου να το αποδώσω στη λοχεία, στην κλεισούρα και στην κούραση;

μου λείψατε...

Γεια σου κι από 'δω Αρετούλα, (εμείς τα είπαμε χτες με μήνυμα). Είναι πολύ ευχάριστο που σε ξαναβλέπουμε στο μαγειροκαφέ. Μακάρι να μπορείς να μπαίνεις πιο συχνά.

Όσο για τον άντρα σου, κατά βάθος αυτό που σε εκνευρίζει σ' εκείνον και ξεσπάς, είναι η απουσία του και έλλειψη χεριών βοηθείας. Κάνε λίγη υπομονή μόνο μέχρι να σαραντήσεις και μετά πάρε το καρότσι και τα παιδιά και βουρ για βόλτες. Έτσι θα ξεδίνεις κι εσύ λίγο και θα ξεφεύγει το μυαλό από την κλεισούρα.

ΜΑΚΗΣ-από μάικ έγινε μάκης- Ο ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΟ ΚΟΥΝΤΟΥΤΕΡ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΜΑΑΑΑΑ,....

χαχαχαχαχαχαχαχα

.....

αληθεια την πρωτομαγια τι θα κανετε?

Εμείς δεν αποκλείεται να βγούμε βολτούλα εντός της Στουτγκάρδης, ίσως σε κάποιο πάρκο με τα γειτονόπουλα του κτιρίου.Θα δούμε.

υγ, πως κανουν οι κοτουλες? κο κο κο!!

Μεγάλωσε μωλέ και κάνει φωνούλες ζώων; Ξαναδώσ' της φιλάκια από μένα.

τ

εδώ χθες έβρεξε, το πρωί έβρεχε. έχει κρύο, σαν να χειμώνιασε ένα πράγμα:confused:.

Φέφη έλα εδώ είναι πιο ζεστά τελικά.

Εμεις αρρωστοι!!!!!!!!!!!

Πρωτα αρρώστησα εγω με μια ωραιοτατη αμυγδαλιτιδα και μετα κολλησα και τον θησαυρο μου!!!!:(

Εύχομαι να σας περάσει πολύ γρήγορα. Περαστικά σας.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

σημερα θα φαμε μπιφτεκακια.

σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για την μικρη μου Εφη..

πραγματικα τωρα κανει πολλα ωραια πραγματακια, τελικα ειναι το νοημα της ζωης!

Εβιρακι, παω τωρα να δωσω φιλακια στα μπουταρινακια μας. Μηπως ειχαν καμια σακουλα λουκανικα?

Link to comment
Share on other sites

ηλιαχτιδα χρυσοχερα!!!δουλευεις??ποτε τα προλαβαινεις και τα μαγειρευεις οολα αυτα??

Καλημέρα!

Δυστυχώς (ή ευτυχώς) δε δουλεύω.

Έχω, βέβαια, το μικρό όλη μέρα που δε με αφήνει σε ησυχία.

Συνήθως μαγειρεύω (και καθαρίζω και σιδερώνω και και και...) μετά τις 21:30 που κοιμάται. Κάποιες φορές, όπως την Παρασκευή, προλαβαίνω να κάνω κάποια πράγματα και το πρωί.

Σήμερα να δούμε, θα με αφήσει να μαγειρέψω?

Το πρόγραμμα έχει μπριζόλες με ρύζι στο φούρνο.

Αν δεν τα καταφέρω, θα καταφύγω σε μακαρονάδα (πλάκα, πλάκα καιρό έχουμε να τη φάμε)

Πολλά φιλιά σε όλες!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααααα!σημερα λεμε να φαμε απέξω σαντουιτσακι!!!!!!!!!!πω πω απο χθες που το συμφωνησαμε με τον αντρουλη εχω τρελλαθει απο την χαρα μου,ειναι η 3φορα που το κανω στην εγκυμοσυνη κ καταλαβαινετ χιχιχι!α ρε ατιμο ζαγχαρο με εκανες της καλης διατροφη,πφ καταντια χαχαχαχαχα!

Δωρακι περαστικα σας,ελπιζω να ειστε καλυτερα!αντε τωρα που φτανουμε στις μερες που θα μπορω να αρχισω χαλαρα τις βολτες να ειστε καλα να βρεθουμεεεεεε!!!!!!2βδομαδες εμειναν :)!!!!!

Εβιρι 32 βαθμους???????καλε εμεις εδω μεχρι 26φτασαμε τις καλες μερες!

Αφροδιτη με γεια τα ψωνια!Ζωπ φιλακια πολλα,κ ελπιζω στο επομενο σου μηνυμα να εισαι πιο ανεβασμενη!

Φεφη δεν εχω λογια για την ζουζουνα σου,οσο για σενα ενα εχω να πω το πως τα προλαβαινεις ολα ειναι απιστευτο!!!!

Μαρακι φιλακια στα μπουτακια της καραμελενιας!!!

φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζομαστε για μπαρμπεκιου στην βεραντα μας,αφου εχει τελεια λιακαδα,

θα φαμε μαζι με καλους μας φιλους. Τωρα θα παω να φτιαξω τζατζικακι και να καθαρισω πατατες ;)


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...