Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 50 λεπτά , Katker είπε:

      Είναι απλή εξέταση τύπου τεστ Παπ σκέψου. Παιρνουν  δείγμα από το ενδομήτριο. Τα αποτελέσματα βγαίνουν συνήθως σε 15-20 μέρες. Είναι λίγο ακριβή (δεν γράφεται) αλλά ανώδυνη. Ίσως νιώσεις έναν πόνο περιόδου μόνο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

      Σ ευχαριστω πολυ για την απάντηση.Α κάνουν τόσο ε;Οταν λες ακριβή δλδ;Με τόσα που έχουμε δώσει να μου πεις…Όσο για τον πόνο αντέχουμε..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Εγώ σήμερα έκανα πέρκα (κατεψυγμένη) με πατάτες στο φούρνο.

Εβρασα κάτι χόρτα και ζεμάτισα λίγο σπανάκι που μου είχε δώσει η πεθερά μου.

Το φαγητό το συνόδεψα με παντζάρια που είχα βράσει άλλη μέρα και με τα χόρτα που έβρασα σήμερα.

Το σπανάκι που ζεμάτισα, αύριο θα το κάνω ένα ωραιότατο σπανακόρυζο.

Αυτά...

Φιλιά σε όλες!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τζα να μαι και εγω εδω αναμεσα σε κουτες με καλοκαιρνα/χειμωνιατικα παπλωματα κουβερτες και τα σχετικα,σας διαβασα λιγο στα πεταχτα,περαστικα στην ελενη ατιμα δοντια σε καταλαβαινω εκναα γενικο ρεκτιφιε στα 18,5...Αγγελικη περαστικα στη μαμα σου...

Εμεις εδω ο καιρος καλος αλλα εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου νιωθω απιστευτη κουραση με το παραμικρο ωιμε ετσι θα με παει μεχρι να γεννησω??Αχ δεν θα αντεξω..Επισης εχουν ξεκινησει και οι καουρες και φλεγομαι σαν δρακος!!!!Φευγω γιατι ξυπνησε ο μικρος τα φιλια μου σε ολες!!!!Φεφη-περιστερω-μεταξακι-Εβιρουλα και οποια αλλη ξεχασα σμουτσ sLo_grouphug3.gifBG9lzzb7VbAAAAABJRU5ErkJggg==


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω να ψωνίσω κανένα παπούτσι καλοκαιρινό χρωματιστό! Αλλά πολύ τακούνες ρε παιδί μου! Μία μέση κατάσταση δεν υπάρχει! Πέρισυ είδα κι έπαθα να βρω παπούτσια για την βάφτιση του γιού μου. Όσα ταίριαζαν με το φόρεμα είχαν πανύψηλα τακούνια:rolleyes:

θα βρεις. υπάρχουν πολλά μοτίβ.

Κουρίτσια σχολάω!

Καλό Σαββατοκύριακο! Να περάσετε όσο πιο καλά γίνεται!

Φιλιά!!!!

επίσης αγάπη!

Γαλιαντρίτσες μου γεια και χαρα σας!!

Οπως πολύ σωστά το είπε η Αγγελική μας είχα πάρει τους δρόμους πάλι!!Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι...αργάμιση μαζί με το καμαράκι μου!

Κάντυ μου!!!Να χαίρεστε τα κουκλιά σας!Σωστα πριγκηπόπουλα!!Η Σ τι νάζι,τι σκέρτσο!Τι θυμωμένο βλέμμα...χαχαχαχαχα Και ο Ν παίδαρος!

θεατρίνα με τα όλα της!

πολύ καλά έκανες για τη διαιτολόγα!

να περάσεις όμορφα το βράδυ! πάντα κέφια!

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Εγώ σήμερα έκανα πέρκα (κατεψυγμένη) με πατάτες στο φούρνο.

Εβρασα κάτι χόρτα και ζεμάτισα λίγο σπανάκι που μου είχε δώσει η πεθερά μου.

Το φαγητό το συνόδεψα με παντζάρια που είχα βράσει άλλη μέρα και με τα χόρτα που έβρασα σήμερα.

Το σπανάκι που ζεμάτισα, αύριο θα το κάνω ένα ωραιότατο σπανακόρυζο.

Αυτά...

Φιλιά σε όλες!!!

άξια νοικοκυρά!

Τζα να μαι και εγω εδω αναμεσα σε κουτες με καλοκαιρνα/χειμωνιατικα παπλωματα κουβερτες και τα σχετικα,σας διαβασα λιγο στα πεταχτα,περαστικα στην ελενη ατιμα δοντια σε καταλαβαινω εκναα γενικο ρεκτιφιε στα 18,5...Αγγελικη περαστικα στη μαμα σου...

Εμεις εδω ο καιρος καλος αλλα εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου νιωθω απιστευτη κουραση με το παραμικρο ωιμε ετσι θα με παει μεχρι να γεννησω??Αχ δεν θα αντεξω..Επισης εχουν ξεκινησει και οι καουρες και φλεγομαι σαν δρακος!!!!Φευγω γιατι ξυπνησε ο μικρος τα φιλια μου σε ολες!!!!Φεφη-περιστερω-μεταξακι-Εβιρουλα και οποια αλλη ξεχασα σμουτσ sLo_grouphug3.gifBG9lzzb7VbAAAAABJRU5ErkJggg==

τέλειο το τίκερ σου αγάπη!

με το μαλακό οι δουλειές!

από τώρα δίνει το παρόν η ζουζούνα σου!

κόρες διορίστηκα δικ. αντιπρόσωπος σε ένα χωριό στο λουλουδιστάν. μακριάαααααααααααααααααα!!!!!!!

άντε να δούμε πώς θα τα καταφέρω με γάμο από το Σάββατο κ βάφτιση μαζί!!!!!!

καλά κουράγια μου!

καλό σκ σε όλες! τις φιλούρες μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγαπουλες, τι κανετε χαθηκα το ξερω αλλα δεν σας προλαβαινω, το βραδακι που λεω θα μπω να τις διαβασω εχετε γραψει ενα κατεβατο οποτε διαβαζω λιγο και μετα τα παραταω..

Τι κανετε? εμεις μια χαρα, η δουλιτσα παει ετσι και ετσι, το περδικακι μου μεγαλωνει πολυ και εχει αλλαξει, κανει πολλα ωραια πραγματακια και κοιμαται πια το βραδυ, μονο μια φορα ξυπναει και ολα πανε καλα.

οι ετοιμασιες για την βαπτιση χαλαρα, παραγγειλαμε μπομπο, και σημερα θα παμε για προσκλητηρια.

Μενει το τραπεζι το οποιο, εχουμε βρει ενα μαγαζι αλλα με την ευκαιρια των εκλογων που θα ανεβουμε πατρα θα ριξουμε και μια ματια ακομα μηπως και δουμε και κατι αλλο, θα κλεισουμε και τα γλυκα και οσο για τον στολισμο θα τον κανω εγω, απλα και λιτα. Συνθημα μας η απλοτητα!

Μετα θα κοιταξουμε για ρουχα, του αντρουλη και της περδικας, εγω εχω ενα φουστανι κοκκινο και θα παρω μονο παπουτσια.

α! να σας πω και το πιο συμαντικο, ξεκινησα διαιτα κανονικη σε διαιτολογο μαζι με μια φιλη που δουλευουμε μαζι, καλη ειναι ευκολη και απλη.

θα δουμε πως θα παμε.. το εχουμε παρει πολυ ζεστα..

σας αφηνω και τα ξαναλεμε!!

φιλια πολλα!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Είμαι ξενυχτισμένη και πολύ πονεμένη....:(:(

Εχω μπουχτίσει με τα δόντια... Την προηγούμενη βδομάδα έβγαλα έρπητα στα ούλα και με πλάκωσε στην αντιβίωση! Δεν μπορούσα να φάω τίποτα γιατί από τη μια μεριά ήταν ο έρπης και από την άλλη το δόντι που πονούσε και ήταν για απονεύρωση... Μια ομορφιά!!!:rolleyes:

Χθες είχα οδοντίατρο ΞΑΝΑ, όπου μου το απονεύρωσε τελικά αλλά ήταν πολύ ζόρικο(ο τροχός έσπασε μέσα στο δόντι μου:confused:)!!

Και φυσικά μόλις έφυγε η νάρκωση πέθανα στον πόνο λέμε!!!

Όλο το βράδυ την έβγαλα σκούζωντας (από μέσα μου εννοείται!) και συνεχίζω να πονάωωωωωω!Δεν θέλω άλλοοοοοοο!!!!!

Για σήμερα μερίμνησε ευτυχώς η μανούλα και τρώμε γεμιστούλια!!!

Ελενη τι ταλαιπωρια ειναι αυτη? Αυτο με τον τροχο που εσπασε μονο που το σκεφτομαι με πιανει κατι...:?

Θα σου περασει ομως κοπελια, ευτυχως ο πονος του δοντιου δεν κραταει πολυ...περαστικα μακια!

Σήμερα κρέμασα τις κατσαρόλες ψηλά!Που ελεγε και μια διαφήμιση...Ειχα φαγητό για τον μικρό μου,εγώ βολεύτηκα όπως όπως και έχω σχέδια για το βράδυ...Να πάρω την περιστεροοικογένεια να πάμε βόλτα!

Εχω κέφια...

Κι αυτό γιατί πήρα επιτέλους μια απόφαση που την βασάνιζα καιρό...Δεν ξαναπηγαίνω στην διαιτολόγο και συνεχίζω μόνη μου.Δεν έχω άλλη υπομονή να πληρώνω,να ταλαιπωρούμαι και να μην βλέπω αποτέλεσμα με τον ρυθμό που επιθυμώ

Με βοήθησε πολύ,εχασα πολλά κιλά και έφτιαξε η διάθεση και η ψυχολογία μου,αλλά μέχρι εκεί...Για παραπέρα δεν είναι...Αλλα δεν θελω να πω δημοσίως για ευνόητους

λόγους

Περιστερακι ποσα ακομα θελεις να χασεις?

Γαλιαντρίτσες μου γεια και χαρα σας!!

Οπως πολύ σωστά το είπε η Αγγελική μας είχα πάρει τους δρόμους πάλι!!Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι...αργάμιση μαζί με το καμαράκι μου!

Ελεν ανατρίχιασα με το δόντι!Περαστικά σου βρε ψυχή!

ΕλενΑγγλία έγραψες!!Για τα τακούνια!!Γελάω σαν χαζή πόση ώρα...

Αφροδίτη περαστικά στη γιαγιά σου

Κάντυ μου!!!Να χαίρεστε τα κουκλιά σας!Σωστα πριγκηπόπουλα!!Η Σ τι νάζι,τι σκέρτσο!Τι θυμωμένο βλέμμα...χαχαχαχαχα Και ο Ν παίδαρος!

Τα τακουνια ειναι πονεμενη ιστορια Περιστερακι!!:D

Αρχικό μήνυμα απο EleniAgglia viewpost.gif

Σας γραφω απο τη βρεγμενη μεχρι το κοκκαλο Γηραια Αλβιωνα..

Παιδια τι πραγμα ειναι αυτο βρεχει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μια εβδομαδα τωρα..

Δε σταματαει καθολου, ενα συννεφο και μια καταχνια, μουχλιασαμε πια...

Φύσα από κάτω προς τα πάνω να φύγουν τα σύννεφα.

Αν το κανω αυτο Εβιρι, φοβαμαι οτι θα βγει μεσα απ τα συννεφα μια ανοιχτη παλαμη...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σας αφήνω!

Φεύγω γιατί πονάω υπερβολικά...

Καλό σκ να έχετε!

Εύχομαι να σου περάσει όσο πιο γρήγορα γίνεται. Καλό Σ/Κ και σε σένα.

-ήταν κλειστό το μαγαζί αγάπη μου! άλλη φορά θα σου αγοράσω.

-"εν έφερες, κειστό μαγαζί, άη φορά"!!!!!!!

μιλάμε για την κατανόηση, όχι αστεία!!!!;)

Άχου το μωγιέ.

Καλή επιλογή τα παπούτσια σε κοραλί.

Κουρίτσια σχολάω!

Καλό Σαββατοκύριακο! Να περάσετε όσο πιο καλά γίνεται!

Φιλιά!!!!

Επίσης και σε σένα.

Φεφη-περιστερω-μεταξακι-Εβιρουλα και οποια αλλη ξεχασα σμουτσ sLo_grouphug3.gifBG9lzzb7VbAAAAABJRU5ErkJggg==

Φιλάκια κι από μένα. Πολύ μου αρέσει αυτό που έβαλες με τις φατσούλες που αγκαλιάζονται και φιλιούνται.

κόρες διορίστηκα δικ. αντιπρόσωπος σε ένα χωριό στο λουλουδιστάν. μακριάαααααααααααααααααα!!!!!!!

άντε να δούμε πώς θα τα καταφέρω με γάμο από το Σάββατο κ βάφτιση μαζί!!!!!!

καλά κουράγια μου!

καλό σκ σε όλες! τις φιλούρες μου!!!!!

Ωχ, το δύσκολο θα είναι να ξυπνήσεις τόσο νωρίς το πρωί, συν τη διαδρομή και μετά όλη μέρα στα πόδια. Προμηθεύσου βαρέλια με καφέδες.

Τι κανετε? εμεις μια χαρα, η δουλιτσα παει ετσι και ετσι, το περδικακι μου μεγαλωνει πολυ και εχει αλλαξει, κανει πολλα ωραια πραγματακια και κοιμαται πια το βραδυ, μονο μια φορα ξυπναει και ολα πανε καλα.

Άψογο το περδικάκι, φιλάκια να της δώσεις.

Αν το κανω αυτο Εβιρι, φοβαμαι οτι θα βγει μεσα απ τα συννεφα μια ανοιχτη παλαμη...

χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μαράκι όσο μεγαλώνει θα την λατρεύεις περισσότερο. ξέρω θα πεις πόσο περισσότερο...αφού ήδη έχεις γίνει λιώμα.

έχει κ άλλο!!!!!!!!

εβίρι μου δεν τα πάω καλά με τους καφέδες, αλλά την μεθεπόμενη κυριακή θα τους χρειαστώ...μόνο να υπάρχει πρόσβαση σε τουαλέτα, γιατί τίποτα δεν είναι δεδομένο...μου έχουν συμβεί πολλά κουλά σε εκλογές!!!!!!

για τα παπούτσια...είναι όμορφα, φαίνονται άνετα, θα δείξει στην πορεία...στην κυριολεξία.

σήμερα το απόγευμα τελικά δεν έκανα απολύτως τίποτα. με το που ήρθε το παιδί μου ζήτησε βόλτα, όπερ κ εγένετο. πήγαμε με τα πόδια ως το κέντρο της αγοράς, πήραμε ατοκόλλητα, είδαμε γνωστούς μας, ήπιαμε χυμό με γνωστές μας, τη γιαγιά μας κ μια φίλη της!, είδαμε βιτρινούλες κ γυρίσαμε με ταξί!!!!!

την τάισα λέγοντάς της τα κατσικάκια παραλλαγμένα...κ από όλο αυτό το παιδί μου κράτησε ότι δεν ανοίγουμε την πόρτα του σπιτιού σε κανέναν, εκτός αν είναι η μαμά ή ο μπαμπάς! έφυγε σφαίρα στην εξώπορτα "ντεν ανοίγει, ντεν ανοίγει την πόρτα, είναι ο κακός ο λύκος"!!!!!

κοιμήθηκε βλέποντας βασιλιάδες μαζί μου.

πάω κ εγώ δίπλα της να αναπαύσω το κουρασμένο μου σώμα.

καληνύχτα!!!!

τελικά για αύριο έβγαλα κοτόπουλο να το κάνω με πατάτες στο φούρνο. θα έχουμε καταιγίδες λέει. μη χειρότερα!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; δεν εαανι καμία τώρα εδώ που μπορώ να μιλήσω λίγο να ξελαμπικάρω;

λοιπόν, τα νέα μου, γέννησα, όλα πήγαν καλά, μέσα σε 2 ώρες βγήκε ο μπέμπης. είχα ξεχάσει βρε παιδιά τους πόνους της γέννας... α πα πα πα... δεν το ξαναπερνάω αυτό, δε πα να λένε για 4ο... τα έχω ψιλοπαίξει απ'τα ξενύχτια, αλλά περισσότερο με κουράζουν τα μεγάλα. να σας ρωτήσω: είναι φυσιολογικό που με εκνευρίζει ο άντρας μου να το αποδώσω στη λοχεία, στην κλεισούρα και στην κούραση;

μου λείψατε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; δεν εαανι καμία τώρα εδώ που μπορώ να μιλήσω λίγο να ξελαμπικάρω;

λοιπόν, τα νέα μου, γέννησα, όλα πήγαν καλά, μέσα σε 2 ώρες βγήκε ο μπέμπης. είχα ξεχάσει βρε παιδιά τους πόνους της γέννας... α πα πα πα... δεν το ξαναπερνάω αυτό, δε πα να λένε για 4ο... τα έχω ψιλοπαίξει απ'τα ξενύχτια, αλλά περισσότερο με κουράζουν τα μεγάλα. να σας ρωτήσω: είναι φυσιολογικό που με εκνευρίζει ο άντρας μου να το αποδώσω στη λοχεία, στην κλεισούρα και στην κούραση;

μου λείψατε...

κοριτσακι μου καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο να σου ζησει ο 3ος γιοκας!!!!!πω πω ποσο χαρηκα που μας εγραψες ειναι αλλο πραγμαααααααααα!!!!!!!!!

μαλλον ολα ειναι φυσιολογικα,δεν ξερω κιολας,θα σου απαντησω σε 8βδομαδες περιπου πρωτα ο θεος;);););)!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου γλυκιά, τα έμαθα τα καλά νέα από τη Δώρα! άντε με το καλό, τελειώνειςόπου να'ναι, να αντικρίσεις το μωράκι σου. Τι είναι; να μου πεις, αν κι εσύ είσαι ήρεμο πλάσμα, όχι νευρόσπαστο σαν εμένα. που μια χαρά ήμουν δηλ. αλλά έτσι με καταντήσανε... τι άλλα νέα; Ο Ραφαήλ της Δώρας έκανε την εγχείρηση, ξέρετε; μου είχε πει μετά το Πάσχα, αλλά δε θέλω να ενοχλήσω.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γενικα ολες καλα ειμαστε,ο Ραφαηλακος δεν την εκανε ακομα την επεμβαση εχουν κολλησει με την διαμαχη γιατρων κ υπουργου...μπαχαλο ενα πραγμα!Το Μαρακι ετοιμαζει να βαπτισει την μικρη καραμελενια,η Αννια ειναι εγκυουλα στο τριτο παιδακι κ ειναι κοριτσακι,η Φεφη τρεχει με την δουλεια κ μας τρελαινει με τις τρομερες ατακες της Σ.,ηΕλενη 2008 ολα καλα,η Εβιρι ηταν εδω για πασχα αλλα τωρα ξανα στην Γερμανια κ περιμενει με χαρα το καλοκαιρι για να ρθει....μμμμμ αλλα δεν θυμαμαι,δεν ξερω κ ποιες ξερεις εσυ γιατι εχουν μπει στην παρεα κ νεα κοριτσακια!Ρωτα με αν ειναι να σου λεω χαχαχα!

α κ το μωρακι μας ειναι αγοραρος!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

3/4 γεννήθηκε, 3 κιλά, με φυσ/κό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο.όλα καλά ευτυχώς μέσα σε 2 ώρες από το σπάσιμο των νερών είχα γεννήσει. μωρέ εντάξει είναι ο μπέμπης και δεν μου κακοφαίνονται τόσο τα ξενύχτια όσο η γενικότερη κατάσταση μες στο σπίτι, τα μικρά έχουν ζωηρέψει πάααρα πολύ, όλο απαιτήσεις είναι, γι'αυτό και ταλαιπωρήθηκα στην εγκυμοσύνη μου. ΚΑΙ μόνη μου, έτσι; ο βασ στο λαγκαδά. τώρα από τετάρτη ξαναφεύγει, να δω πώς θα τα καταφλερω. έχω αγχωθεί πολύ...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

3/4 γεννήθηκε, 3 κιλά, με φυσ/κό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο.όλα καλά ευτυχώς μέσα σε 2 ώρες από το σπάσιμο των νερών είχα γεννήσει. μωρέ εντάξει είναι ο μπέμπης και δεν μου κακοφαίνονται τόσο τα ξενύχτια όσο η γενικότερη κατάσταση μες στο σπίτι, τα μικρά έχουν ζωηρέψει πάααρα πολύ, όλο απαιτήσεις είναι, γι'αυτό και ταλαιπωρήθηκα στην εγκυμοσύνη μου. ΚΑΙ μόνη μου, έτσι; ο βασ στο λαγκαδά. τώρα από τετάρτη ξαναφεύγει, να δω πώς θα τα καταφλερω. έχω αγχωθεί πολύ...

τι να λεμε τωρα,οποια κ να ηταν με τρια παιδια κ μονη δυσκολα τα βγαζει περα..υπομονη βρε κοριτσι!!!εισαι ηρωιδα!!!κ τι καλο τοκετο που ειχες,μακαρι ετσι να πανε κ οι δικοι μας:D:D!!!!

λοιπον χαρηκα που τα ειπαμε αλλα μολις ηρθε ο αντρουλης με το φαγητακι μας!φιλια πολλα κ οποτε μπορεις γραφε μας να ξεμπλοκαρεις λιγο!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...