Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, *Vasoula είπε:

      Φαντάζομαι είσαι Αθήνα ε??πολλές φορές κουφαινομαι με τη διαφορά στις τιμές...2 έχω κάνει...την μία πριν δύο χρονια έδωσα 200 και τη δεύτερη φέτος σε αλλο γιατρό 280...

      Οχι Θεσσαλονίκη είμαι. Εγώ την αθηνα την έχω για πιο ακριβή από Θεσσαλονίκη. Σοβαρά τόσα πολλά; Ο γιατρός σου πήρε τόσα; Γιατί εγώ την έκανα στον γιατρό μου και την έδωσα σε εργαστήριο και το εργαστήριο μου πήρε 150€ τις 3 φορές και την τελευταία το έκαναν 120€ 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Σας γραφω απο τη βρεγμενη μεχρι το κοκκαλο Γηραια Αλβιωνα..

Παιδια τι πραγμα ειναι αυτο βρεχει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μια εβδομαδα τωρα..

Δε σταματαει καθολου, ενα συννεφο και μια καταχνια, μουχλιασαμε πια...

Κ εμενα μ αρεσουν τα τακουνια, αλλα δεν εχω πολλες αντοχες πια..τα φοραω οταν βγαινω, αλλα στη δουλεια με τοση ορθοστασια δεν παιζει με τιποτα. Μποτουλες φλατ, και ας ειμαι οπως λεει η Φεφη για τον εαυτο της "κοντουλα". Ο αντρας μου γκριναζει, δε φορας μου λεει τακουνια. Αυτος θελει οταν πηγαινουμε στα μαγαζια να πηγαινω με τακουνια σαν την κυρια Κοκοβικου, και να γινονται τα ποδια μου σαν ψωμι εφταζυμο.

Του λεω θελεις να φοραω τακουνια? Τοτε δε θα περπαταμε! Αφου μου λεει εγω βλεπω ολες και στη δουλεια και φορανε τακουνια. Ε σ ενα γραφειο αμα δουλευεις σιγα το δυσκολο να βαλεις και εικοσαποντο! Εγω δε μπορω να σ ακολουθω στις βολτες σα το Βεγγο με την τακουνα...

Ε στο τελος του ειπα να του παρω ενα ζευγαρι γοβες στο νουμερο του και αν μπορεσει και τις φορεσει πανω απο δεκαλεπτο, θα βγω και εγω με το δεκαποντο για ψωνια 5 ωρες...

Αυτα με τις βλακειες των αντρων...τωρα φιαχνω κοτοπουλακι με ασπρη σως και ρυζακι πολυ ωραιο και ελαφρυ...εχει μεινει και φασολαδα φουρνου να τη ζεστανω για τον αντρα μου...φιλια!

θεά! έγραψες για τα τακούνια!!!!!!:tongue:

γεια σας! μπαινω συχνα και σας διαβαζω, ειστε υπέροχες και μου κρατατε φοβερη παρεα αλλά δε γράφω και πολύ συχνα...Να τολμησω να ρωτησω πώς φτιαχνονται τα καλαμαρακια με ρυζι;Οχι τιποτε άλλο αλλά είπες ότι φτιάχνεται και γρηγορα...εμεις σημερα σπανακι κοκκινιστο με πατατούλες.Σας χαιρετω όλες.Ειστε υπέροχες!!!!:P:p:p

κ εσύ είσαι υπέροχη!

εγω εχω και μια μπλε , μη φανταστεις εντονο, τσαντα κεμ που ταιριαζει γαντι. σημ τα φοραω με τζινακι, λεικο μπουλακι και μια ζακετα. εσυ πρεπει να ντυνεσαι με τυπου κοστουμι ε???

όχι πάντα, αλλά συνήθως κοστούμι, ταγιέρ ή τέτοιο στυλ, εκτός από τις μέρες που δεν έχω εξωτερικό γύρισμα...πλάκα κάνω, εξωτ. δουλειές, οπότε έρχομαι σαν τον λέτσο!!!!:rolleyes:

καλημερα δεν σας ειπα!!!καλημερα!!!επιτελους παρασκευη!!!ομορφη μερα...τι κανετε??εγω ειμαι λιγο στεναχωρεμενη γιατι η γιαγια μου μπηκε χθες στο νοσοκομειο , της εχει πεσει το νατριο και ζαλιζοταν. αυριο μαλλον θα βγει.

περαστικά της!

κατα ταλλα η θυγατερα μου κοιμηθηκε χθες 7,30η ωρα (ηταν κουλαμενη:D:D) και εκενα δουλιτσες.καθαρισα το μισο σπιτι. προηγουμενως την ταισα, διαβασαμε παραμυθακια, καναμε αγκαλιτσες. καποια στιγμη που διαβαζαμε ενα βιβλιο με γουρουνακια της λεω:η κυρια γουρουνα μου ζητησε για τα μωρα της τα γουρουνακια τις πιπιλες σου γιατι κλαινε. μου λεει:κανουν αου αου???ναι της λεω. οχι μου λεει, δε καινε(κλαινε). ειναι καλα παιντα(παιδια). :D:D:D

σημερα τρωμε φασολακια και το απογευμα εγω θα συνεχισω τις δουλειες και ο μπαμπουλης με το παιδι θα πανε βολτα στις κοτουλες..σας φιλω προς το παρον

καλά σε λέει το κορίτσι!

ποιός ήρωας από τις ιστορίες που προτιμάει είναι ο πλέον αγαπημένος της; αυτόν να επιλέξεις για να του δώσετε την πιπίλα, για τα μωρά του.

μία μέρα είναι η δύσκολη. τα πετάς κ πάντα λες την ίδια απάντηση για το πού τις δώσατε. υπομονή κ επιμονή κ αποπροσανατολισμός!

Kαλημέρα!

Είμαι ξενυχτισμένη και πολύ πονεμένη....:(:(

Εχω μπουχτίσει με τα δόντια... Την προηγούμενη βδομάδα έβγαλα έρπητα στα ούλα και με πλάκωσε στην αντιβίωση! Δεν μπορούσα να φάω τίποτα γιατί από τη μια μεριά ήταν ο έρπης και από την άλλη το δόντι που πονούσε και ήταν για απονεύρωση... Μια ομορφιά!!!:rolleyes:

Χθες είχα οδοντίατρο ΞΑΝΑ, όπου μου το απονεύρωσε τελικά αλλά ήταν πολύ ζόρικο(ο τροχός έσπασε μέσα στο δόντι μου:confused:)!!

Και φυσικά μόλις έφυγε η νάρκωση πέθανα στον πόνο λέμε!!!

Όλο το βράδυ την έβγαλα σκούζωντας (από μέσα μου εννοείται!) και συνεχίζω να πονάωωωωωω!Δεν θέλω άλλοοοοοοο!!!!!

Για σήμερα μερίμνησε ευτυχώς η μανούλα και τρώμε γεμιστούλια!!!

ευτυχώς έχεις τη μανούλα!

πόνεσα κ εγώ μαζί σου ελένη μου!!!!!περαστικό να είναι να τελειώσει γρήγορα!

κ εγώ χθες πήγα κ μου πήρε μέτρα για θήκη. η σύνέχεια την άλλη πέμπτη.

καλημερα!

Φεφι πεθανα με την Σ.!χαχχαχαχα τι ατακες ειναι αυτες,θεικες!κ τι ωραια λινκ με βιβλια που βαλατε,τα χαζευα κ εγω!θελω να αρχισω να αγοραζω παιδικα παραμυθακια,θα διαβαζω στον στρουμφουλη απο τωρα κ οταν γεννηθει θα συνεχισουμε :)!ειμαι τρελλη ε????

για σημερα θα φαμε επιτελους ρεβυθακια,ο αντρουλης εχει φαγωθει κ τα θελει σουπα οποτε θα τα κανω μισα μισα!σουπιτσα για εκεινον κ στην γαστρα για εμενα,αμ πως χοχοχοχο!

φιλακια σε ολες!

κ εγώ είχα ψωνίσει αρκετά από την εγκυμοσύνη!

χθες της πήρα το μαγιό το κοραλλί με την λόλα! το λάτρεψε!!!!

μέχρι να έρθει η αγαπούλα είχα σφουγγαρίσει μπροστινή βεράντα, μέσα το σπίτι, ψευτοσυμμάζεψα κ έφυγα για γιατρό.

η μανούλα μου έφερε πίτσα κ λαλάντζα, κ έτσι δεν είχα μαγείρεμα για σήμερις!

γύρισα κ η πεθερουλα μου είχε φέρει τα σιδερωμένα! κομπλέ.

Καλημερούδια!

Σήμερα μπήκα πρωί μπας και προλάβω νατα πούμε λίγο πριν ξεκινήσω για τα καλά την δουλειά μου!

μάκια!

Σήμερα θα φάμε ρολό κοτόπουλο με πατατούλες στον φούρνο.

Πάω να δουλέψω λίγο και τα λέμε πιο μετά!

ωραίο φαγητό! κ εύκολο, γρήγορο!

Είσαι τρελλή αλλά όχι η μόνη!!!!:tongue::tongue: Όπως καταλαβαίνεις το έχουμε κάνει πολλές αυτό το σχέδιο!!!

Κι εγώ πριν γεννήσω είχα αρχισει να προμηθεύομαι αλλά τα διαβάζουμε τώρα!!! Πιο πριν δεν την εμπιστευόμουνα για να μην τα σκίσει γιατί πήρα πολύ ακριβούς τόμους και είναι κρίμα....

μου έχει σκίσει εμένα κάτι τέλεια παραμύθια με εικονογράφηση για κορνίζα... αλλά το χάρηκε το παιδί! οπότε χαλάλι!!!!

μερικά άλλα τα έβγαλα πρόσφατα κ τα διαβάζουμε, όπως την βασίλισσα του χιονιού. είναι το αγαπημένο μου παραμύθι. αφού κ φοιτήτρια αγόραζα παραμύθια, αλλά αυτό ιδίως σε όλες τις εκδόσεις!

μούρλα!;)

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια.

Έχω βάλει γίγαντες στο φούρνο για σήμερα.

Εκτός από το ίδιο του το χρώμα, εμένα μου αρέσει πολύ ο συνδυασμός με το ζαχαρί-κρεμ χρώμα σε τσάντα, ζώνη.

κ εγώ το λατρεύω αυτό το χρώμα. τελικά πήρα κοραλλί παπούτσια με τακούνι μονοκόμματο. ελαφριά, άνετα. απλά θέλω να πάρω μια τσάντα που να έχει χρώματα, άσπρο, καφέ, κοραλλί, μπλε. άλλη φορά.

σήμερα τρώω από έξω, καθότι είχα εξωτερικάς υποχρεώσεις εργασιακάς...πώς το δουλεύω το γλωσσικό μπουρδούκλωμα!!!!!:P

το πρωί αφού έστειλα την κόρη μου στο χωριό, καθαρισα την πίσω βεράντα, έβαλα σκούρα πλυντήριο, άπλωσα, σιδέρωσα, έπλυνα τα πιάτα μου, άλλαξα νωρίτερα σεντόνια, πετσέτες, έστρωσα ριχτάρια, ψιλοσκούπισα κ την μπροστινή ξανά-τελειωμό δεν έχουν οι βεράντες μου!!!!!

αύριο ο φεφούλης μου ζήτησε φαρφάλες με κιμά!

εγώ νυστάζω. πάλι το σπλάχνο ξύπνησε κατά τις 12.30 χθες κ έπιασε διάλογο με την Νέλλη...............ώσπου ο φέφος πήρε το μαξιλάρι του κ κοιμήθηκε καμαπέ!!!όπως το λέει η σύσα!

το απόγευμα θα κάνω κάτι πλυσίματα στο χέρι που έχω κ έτσι ΣΚ θα είναι ελεύθερο.

φιλούρες!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Φεφάκι θα υποθέσω πως δεν δουλεύεις σήμερα ε?????

Έγω μόλις γυρίσω πρέπει να σιδερώσω 2 πλυντήρια, να βάλω σκούπα, να ξεσκονίσω, να βάλω κι άλλο πλυντήριο, να κάνω το μπάνιο.....Ουφ κουράστηκα και μόνο που τα έγραψα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι θα υποθέσω πως δεν δουλεύεις σήμερα ε?????

Έγω μόλις γυρίσω πρέπει να σιδερώσω 2 πλυντήρια, να βάλω σκούπα, να ξεσκονίσω, να βάλω κι άλλο πλυντήριο, να κάνω το μπάνιο.....Ουφ κουράστηκα και μόνο που τα έγραψα!

στη δουλειά είμαι αγγελικούλα! είχα εξ. γύρισμα σήμερα το πρωί κ έτσι είπα να ξεκινήσω με το ρόλο της νοικοκυυράς.

όσο κάνουν πως με πληρώνουν, άλλο τόσο κ εγώ ότι μοχθώ!!!!!!:cool:

Κορίτσια μου σας αφήνω!

Φεύγω γιατί πονάω υπερβολικά...

Καλό σκ να έχετε!

ωχ, κοριτσάρα μου! λοναρίντ ή πονστάν (αν τα ανέχεσαι) ή νιφλαμόλ. ό,τι σου πει ο γιατρός σου!!!!!

πουλάκι μου, ΜΑΚΙΑ!!!!!!:(

πόσο σε νιώθω.....

να περάσεις όσο πιο όμορφα γίνεται.

κάθε φορά που φεύγω για οδοντ. η σύσα σκούζει "θα φύει η μανούλα μου, θέλω τη μανούλα μου..." οπότε της έχω εξηγήσει άπειρες φορές ότι πονάει το δοντάκι μου κ πάω στο γιατρό να το κάνει καλά, να βάλει φάρμακο...

κ ότι θα της φέρω αυτοκόλλητα!

χθες ήταν κλειστά τα μαγαζιά κ μόλις γύρισα σπίτι μου λέει "ατοκόλλητα πού είναι;"

-ήταν κλειστό το μαγαζί αγάπη μου! άλλη φορά θα σου αγοράσω.

-"εν έφερες, κειστό μαγαζί, άη φορά"!!!!!!!

μιλάμε για την κατανόηση, όχι αστεία!!!!;)

ερημιά!

πού είναι η αδερφούλα μου; περιστέρΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στη δουλειά είμαι αγγελικούλα! είχα εξ. γύρισμα σήμερα το πρωί κ έτσι είπα να ξεκινήσω με το ρόλο της νοικοκυυράς.

όσο κάνουν πως με πληρώνουν, άλλο τόσο κ εγώ ότι μοχθώ!!!!!!:cool:

Σωστή!!!!!!

ωχ, κοριτσάρα μου! λοναρίντ ή πονστάν (αν τα ανέχεσαι) ή νιφλαμόλ. ό,τι σου πει ο γιατρός σου!!!!!

πουλάκι μου, ΜΑΚΙΑ!!!!!!:(

πόσο σε νιώθω.....

να περάσεις όσο πιο όμορφα γίνεται.

κάθε φορά που φεύγω για οδοντ. η σύσα σκούζει "θα φύει η μανούλα μου, θέλω τη μανούλα μου..." οπότε της έχω εξηγήσει άπειρες φορές ότι πονάει το δοντάκι μου κ πάω στο γιατρό να το κάνει καλά, να βάλει φάρμακο...

κ ότι θα της φέρω αυτοκόλλητα!

χθες ήταν κλειστά τα μαγαζιά κ μόλις γύρισα σπίτι μου λέει "ατοκόλλητα πού είναι;"

-ήταν κλειστό το μαγαζί αγάπη μου! άλλη φορά θα σου αγοράσω.

-"εν έφερες, κειστό μαγαζί, άη φορά"!!!!!!!

μιλάμε για την κατανόηση, όχι αστεία!!!!;)

Εμ, έχεις παιδί μάλαμα όχι αστεία!

ερημιά!

πού είναι η αδερφούλα μου; περιστέρΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Θα έχει πάρει τους δρόμους με το περιστερόπαιδο! Με τέτοιο καιρό.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγάπες !

Αγγελικούλα,

Περαστικά στην μαμά σου... τέτοιος καιρός η γυναίκα με πυρετό και πόνο στα κόκκαλα... πω πω ! :|

Ελενη2008,

Περαστικά και σ' ε΄σενα κοριτσάκι ! Μεγάλη ταλαιπωρία ο πονόδοντος ... μόνο που το διαβάζω φρίττω ! Κουράγιο !

Συμπεθέρα,

Το παιδί σου είναι αστέρι κι έξυπνο κορίτσι ! Μια χαρά απάντηση σου έδωσε σχετικά με την πιπίλα χα χα ! Κι εγώ αυτά θα σου έλεγα αν με ρώταγες !

Φέφη,

Πάλι έγραψε η Σύσα με την συγκαταβατικότητά της ;)... είδες πώς σε τυλίγουν τα σκασμένα σε μια κόλλα χαρτί ????? Πανέξυπνα από κούνια βρε παιδί μου !

Όσο για τον συνδυασμό τσάντας-παπουτσιού φιλενάδα, επειδή έχω δει που το έχεις ξανα-αναρωτηθεί, είναι λίγο πασσέ ας πούμε η φιλοσοφία ίδιο χρώμα τσάντας και υποδήματος !

Τώρα που είναι άνοιξη/καλοκαίρι μια τσάντα σε καμηλό, μπεζ, ταμπά σε βγάζει από την δύσκολη θέση και πάει με όλα !

Γενικά το μπλε συνδυάζεται όμορφα με: λευκό, κόκκινο, πράσινο (αλλά αυτό το πράσινο το παπαγαλί... δεν ξέρω αν με πιανς !!!) ή κίτρινο (το καναρινί !!!!) χα χα έπιασα τα ζώα τώρα !!! :rolleyes:

Εμείς για σήμερα έχουμε κάτι περισσεύματα φασολάδας. Έβγαλα και λίγο μοσχαράκι να το φτιάξω για τα παιδιά και για τον Μ φτάνει... και αύριο θα κάνω έναν αρακά-συμπλήρωμα στο κρέας γιατί έχουμε μια βάφτιση το μεσημέρι. Άσε που θέλω να φτιάξω και ντουλάπες !

Λέω να ξεκινήσω από το εύκολο κομμάτι (των παιδιών ξεκαθάρισμα, κρύψιμο) και του Μ μέσα στο Σ/Κ, άντε και απόγευμα Δευτέρας και την Τρίτη που είναι αργία και θα είμαι όλη μέρα σπίτι να κάνω τα δικά μου !

Παπλώματα, χαλιά, κουρτίνες σε 2 εβδομάδες ! Κι ο Θεός βοηθός ! Σε κάθε αλλαγή εποχής.... ζαλίζομαι και μόνο στην σκέψη !

Μαριακου,

Τα καλαμαράκια με ρύζι δεν τα φτιάχνω γεμιστά αλλά...μπλουμ :P! Όπως περίπου σου είπε και η Αγγελική. Θα βρω το λινκ να στο βάλω πάλι.

Ζωπ,

Πού είσα μάνα μου ? Σου βάζω λινκ από ένα άρθρο που μου φάνηκε χρήσιμο για όμορφες βόλτες εντός Αττικής... αν και είμαι σίγουρη ότι τα ξέρεις όλα ! Απλά το είδα και σκέφτηκα εσένα και τους περιπάτους σας !

http://www.in2life.gr/escape/weekend/articles/225142/article.aspx?singlepage=1

Link to comment
Share on other sites

Για τα καλαμάρια σου δίνω λινκ. Νομίζω πως την συνταγή την είχε γράψει αρχικά η Περιστέρω !

http://www.psaradiko.net/products/kalamariryzi

Στην συνταγή αυτή πιστέυω ότι το 1 φλ. ρύζι που δίνει του πέφτει λίγο - εγώ βάζω 2φλ. με την ανάλογη ποσότητα νερού !

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία, ευχαριστώ καταρχήν για τις ευχές σου σχετικά με την μαμά μου!

Πρέπει κι εγώ να αρχίσω το ξεκαθάρισμα με τα χοντρά χειμωνιάτικα καταρχήν, αλλά πως θα το κάνω με τον μουργάκο μου μέσα στα πόδια μου να θέλει να σκαρφαλώνει στην καρέκλα ή την σκάλα ε?????

Εντάξει θα τον πάρει ο μπαμπάκας να τον πάει βόλτα αλλά πόσο?????

Το κεφάλι μου με πιάνει.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία, ευχαριστώ καταρχήν για τις ευχές σου σχετικά με την μαμά μου!

Πρέπει κι εγώ να αρχίσω το ξεκαθάρισμα με τα χοντρά χειμωνιάτικα καταρχήν, αλλά πως θα το κάνω με τον μουργάκο μου μέσα στα πόδια μου να θέλει να σκαρφαλώνει στην καρέκλα ή την σκάλα ε?????

Εντάξει θα τον πάρει ο μπαμπάκας να τον πάει βόλτα αλλά πόσο?????

Το κεφάλι μου με πιάνει.....

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: you are always on my mind !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα πιτσιρίκια σου είναι το κάτι άλλο φίλε!

η Σεμίνα είναι λουλούδι!!!!!! πόσο έχει ομορφύνει! μια γλύκα!

ο Νικόλας είναι παίδαρος! πολύ γλυκό μουτράκι! έχε χάρη που είμαστε ρεζερβέ!!!!!!

τα παπούτισα που πήρα είναι κοραλί. έχω τσάντα καμηλό κ νομίζω πως πάει. αλλά για αργότερα θα ήθελα μια πιο ανάλαφρη με χρώματα πολλά! κ άσπρο μέσα!

αυτή που έχω είναι κεμ. καλή, αλλά πολύ σοβαρή!

βαρέθηκε το είναι μου με τη σοβαρότητα!!!!!σοβαροφάνεια δηλαδή!

μου έχει μείνει η εικόνα της Σ με το ροζ φορεματάκι!!!!!! σαν καραμέλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω να ψωνίσω κανένα παπούτσι καλοκαιρινό χρωματιστό! Αλλά πολύ τακούνες ρε παιδί μου! Μία μέση κατάσταση δεν υπάρχει! Πέρισυ είδα κι έπαθα να βρω παπούτσια για την βάφτιση του γιού μου. Όσα ταίριαζαν με το φόρεμα είχαν πανύψηλα τακούνια:rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γαλιαντρίτσες μου γεια και χαρα σας!!

Οπως πολύ σωστά το είπε η Αγγελική μας είχα πάρει τους δρόμους πάλι!!Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι...αργάμιση μαζί με το καμαράκι μου!

Ελεν ανατρίχιασα με το δόντι!Περαστικά σου βρε ψυχή!

ΕλενΑγγλία έγραψες!!Για τα τακούνια!!Γελάω σαν χαζή πόση ώρα...

Αφροδίτη περαστικά στη γιαγιά σου

Κάντυ μου!!!Να χαίρεστε τα κουκλιά σας!Σωστα πριγκηπόπουλα!!Η Σ τι νάζι,τι σκέρτσο!Τι θυμωμένο βλέμμα...χαχαχαχαχα Και ο Ν παίδαρος!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κρέμασα τις κατσαρόλες ψηλά!Που ελεγε και μια διαφήμιση...Ειχα φαγητό για τον μικρό μου,εγώ βολεύτηκα όπως όπως και έχω σχέδια για το βράδυ...Να πάρω την περιστεροοικογένεια να πάμε βόλτα!

Εχω κέφια...

Κι αυτό γιατί πήρα επιτέλους μια απόφαση που την βασάνιζα καιρό...Δεν ξαναπηγαίνω στην διαιτολόγο και συνεχίζω μόνη μου.Δεν έχω άλλη υπομονή να πληρώνω,να ταλαιπωρούμαι και να μην βλέπω αποτέλεσμα με τον ρυθμό που επιθυμώ

Με βοήθησε πολύ,εχασα πολλά κιλά και έφτιαξε η διάθεση και η ψυχολογία μου,αλλά μέχρι εκεί...Για παραπέρα δεν είναι...Αλλα δεν θελω να πω δημοσίως για ευνόητους

λόγους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...