Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, *Vasoula είπε:

      Φαντάζομαι είσαι Αθήνα ε??πολλές φορές κουφαινομαι με τη διαφορά στις τιμές...2 έχω κάνει...την μία πριν δύο χρονια έδωσα 200 και τη δεύτερη φέτος σε αλλο γιατρό 280...

      Οχι Θεσσαλονίκη είμαι. Εγώ την αθηνα την έχω για πιο ακριβή από Θεσσαλονίκη. Σοβαρά τόσα πολλά; Ο γιατρός σου πήρε τόσα; Γιατί εγώ την έκανα στον γιατρό μου και την έδωσα σε εργαστήριο και το εργαστήριο μου πήρε 150€ τις 3 φορές και την τελευταία το έκαναν 120€ 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

τοσο ναζι, τοσο γλυκα, δεν μπορεις να αντισταθεις φυσικα!!!!

σευχαριστω πολυ για τον χρονο σου. θα κανω το σαββατο μια εξορμηση στο βιβλιοπωλειο και θα τα ψαξω και αυτα

και εγω ψηφιζω μπαλαρινες δαγκωτο.δεν μπορω τακουνι στη δουλεια

και εμεις τουχουμε τρελη αδυναμια του μπαμπουλη μας;)

τι καλααα!!!εμεις εχουμε πειξει εδω!!!ακομη 4 παραα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

πολυ ομορφο ναχεις τετοιους φιλους. να μιλας μετα απο καιρο και να νιωθεις λες και τον ειδες χθες!!!

εισαι πααααρα πολυ καληηηη, οχι απλα καλη.(την προσεχω την συμπεθερα ετσι???σας εχω μαρτυρες:D:D:D)

ήμουν μάρτυρας!!!!

ναι, η φίλη μου είναι από το λύκειο κ έκτοτε είμαστε αδερφές ψυχές!!!!!

τα μπλε παπούτσια πως τα συνδυάζετε σε ρούχα, τσάντα;

έβγαλα κ σακάκι κ καίγεται ο τόπος! ζέστη σε βαθμό δυσφορίας!!!!

το λουλουδιστάν είναι των άκρων!!!!

5 παρά σχολάω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ο πεθερός μου, οι γονείς μου δεν λένε ποτέ όχι στην σύσα!

η πεθερά μου ευτυχώς είναι της ίδιας σχολής με μας, καθηγήτρια γαρ! γνωρίζει την όλη συλλογιστική των ορίων!:cool:

Ας έρθει να την μάθει στην δικιά μου!

Γεια σας κοριτσάκια μου.

Για σήμερα έφτιαξα μόνο ψωμί γιατί αργότερα που θα γυρίσω από το σχολείο θα τηγανίσω πατάτες και αυγά, παραγγελιά του Έβιρου.

Μιαμ μιαμ! Το καλύτερο φαγητό ever!

Φέφη και Κάντυ πολύ γέλασα με τις ατάκες των μικρών σας.

Λίγο βιαστικά γράφω πάλι γιατί πρέπει να φύγω σε 5΄. Θα τα πούμε το απογευματάκι περίπου.

Φιλάκια σε όλες.

Εβιράκι καλές δουλίτσες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

το κουφό είναι ότι λατρέυω τις σαλάτες. απλά θα κόψω τις μαγιονέζες κ τα πολλά τυριά στις σαλάτες. πάλι θα βάζω τυρί στη σαλάτα αλλά όχι τόσο όσο πριν.

Αν σου αρέσει η μαγιονέζα μπορείς να τρως λάιτ. Αυτό έκανε ο άντρα μου όταν έκανε δίαιτα.

έχω θέμα με το βάρος. τοπικά κ έχω βάλει τόσα που δεν ζυγίζομαι! αρνούμαι. ευτυχώς η μικρή μου έχει βγάλει τις μπαταρίες από τη ζυγαριά...:tongue:

φροντίζει για την μανούλα!

θα βάζω μπαλσάμικο που μου αρέσει περισσότερο ως γεύση!!!! για μαρούλι, ρόκα, νεροκάρδαμο.

για ντομάτα, αγγούρι, κρεμμύδι, λαδάκι με τυρί φέτα κ φρυγανιά χωριάτικη!

δεν έχουμε σωματείο δυστυχώς.

σε άλλη εταιρεία του ομίλου υπάρχει σωματείο. εκεί τα αυτόφωρα καραδοκούν!!!!εκεί όλα βαίνουν ρολόι από άποψη μισθοδοσίας. λίγο που κουνήθηκαν με καθυστερήσεις ημερών μία φορά, έφτασαν σύννεφο οι κλήσεις για ποινικό.

Link to comment
Share on other sites

Μαρή γαλιάντρες!!!

Τι γράψατε πάλι;

Αγγελική μου περαστικά στη μαμά σου

Ευχαριστώ κορίτσι μου!

Αχ Κάντυ μου είσαι πολύ καλή κοπέλα!!Χαχαχαχαχα!!Φοβερός ο κολλητός του ΝΒ!Τον πάω με χίλια!!

Οσο για τα παπά που λέτε κι εμένα κάποτε με ξετρέλαιναν τα ψηλοτάκουνα σε καθημερινή βάση,όχι όμως 10 ποντα και 12ποντα.Το πολύ 8ποντα.

Τωρα πια...Είναι ανάμνηση παλιά,κίτρινο γράμμα στο...ντουλάπι!

Ειδικά άμα βγαίνω και με τον μικρό,που μόνο με αυτόν βγαίνω πλέον δηλαδη...

Εμένα μου αρέσουν μεν τα ψηλοτάκουνα με κουράζουν δε! Αντε βρες άκρη!!!!

Κάναμε μια μεγάλη μεγάλη βόλτα.Ηπιαμε και καφε με μια φίλη.Τον τάισα και τον πήγα στη γιαγια του.Και σε λίγο θα την κάνω κι εγώ για δουλειά

αγγελικούλα περαστικά στη μανούλα. ωραίο φαγητό ρε κορίτσια!

Ευχαριστώ κι εσένα Φεφάκι!

περιστερακι μου μπράβο που πέρασες καλά. να το κάνεις συχνότερα.

καφεδάκι!!!!!με μια φίλη!!!!!!!

τί μου θύμησες!!!!!!

σήμερα πήρα τηλέφωνο μια φίλη μου από τα παλιά, τη νηπιαγωγό! γεννάει τέλη του Μάη!!!!πάλι αγόρι!!!!είναι αδερφή ψυχή!πόσα έχουμε περάσει μαζί!!!!!σαν να μην πέρασε μια μέρα, κάθε φορά που μιλάμε!!!!!!

είναι μακριά!

Με το καλό να γεννήσει η φίλη σου Φεφάκι μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις που πρόλαβα να σας διαβάσω και να απαντήσω σε μηνυματάκια σας!

Η μαμά μου Μεταξάκι έχει ίωση που κρατάει 3 μέρες με πολύ υψηλό πυρετό και πόνους στα κόκαλα. Σήμερα όμως είναι λίγο καλύτερα!

Σχολάω και πάω σπίτι να δω τι γίνεται με τον μικρό και την θεία του!

Μου λέιψατε κοριτσάκια κι ελπίζω αύριο να μπορέσουμε να τα πούμε εκτενέστερα!

Φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας γραφω απο τη βρεγμενη μεχρι το κοκκαλο Γηραια Αλβιωνα..

Παιδια τι πραγμα ειναι αυτο βρεχει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μια εβδομαδα τωρα..

Δε σταματαει καθολου, ενα συννεφο και μια καταχνια, μουχλιασαμε πια...

Κ εμενα μ αρεσουν τα τακουνια, αλλα δεν εχω πολλες αντοχες πια..τα φοραω οταν βγαινω, αλλα στη δουλεια με τοση ορθοστασια δεν παιζει με τιποτα. Μποτουλες φλατ, και ας ειμαι οπως λεει η Φεφη για τον εαυτο της "κοντουλα". Ο αντρας μου γκριναζει, δε φορας μου λεει τακουνια. Αυτος θελει οταν πηγαινουμε στα μαγαζια να πηγαινω με τακουνια σαν την κυρια Κοκοβικου, και να γινονται τα ποδια μου σαν ψωμι εφταζυμο.

Του λεω θελεις να φοραω τακουνια? Τοτε δε θα περπαταμε! Αφου μου λεει εγω βλεπω ολες και στη δουλεια και φορανε τακουνια. Ε σ ενα γραφειο αμα δουλευεις σιγα το δυσκολο να βαλεις και εικοσαποντο! Εγω δε μπορω να σ ακολουθω στις βολτες σα το Βεγγο με την τακουνα...

Ε στο τελος του ειπα να του παρω ενα ζευγαρι γοβες στο νουμερο του και αν μπορεσει και τις φορεσει πανω απο δεκαλεπτο, θα βγω και εγω με το δεκαποντο για ψωνια 5 ωρες...

Αυτα με τις βλακειες των αντρων...τωρα φιαχνω κοτοπουλακι με ασπρη σως και ρυζακι πολυ ωραιο και ελαφρυ...εχει μεινει και φασολαδα φουρνου να τη ζεστανω για τον αντρα μου...φιλια!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !

Σήμερα ξύπνησα ευδιαθέτη... μάλλον λόγω λιακάδας ! Έβαλα και τα ανοιξιότικά μου και ήρθα εδώ... για να με μαυρίσουν :evil: απέλυσε 2 εχθές και τί 2... μιλάμε για άτομα στα οποία δεν θα πήγαινε ποτέ ο νους μου ότι είναι δυνατόν να τους διώξει :?.... τί μας περιμένει στην γωνία ούτε που το ξέρουμε !

Την υγεία μας να έχουμε και για τα λοιπά... θα δείξει !

Κια θυμήθηκα και την Αγγελική2 που κάτι είχε αναφέρει για τα εργασιακά της, κάτι φημολογίες.... είχατε τελικά κάνα νέο ???? εύχομαι να ΜΗΝ είχατε (no news is good news)

Εμάς έγινε η πρώτη συνάντηση του Δ.Σ. με τον σύλλογο εργαζομένων και τώρα θα συνεδριάσουν εκ νέου το διοικητικό για να πάρουν μάλλον αποφάσεις! Αναμένουμε.......

Για σήμερα θα φτιάξω καλαμαράκια με ρυζάκι που είχαν αρέσει πολύ και στα παιδιά ! Γίνεται και γρήγορα !

χα χα! Το ίδιο έχω εγώ σήμερα!

Συμπεθέρα,

Πού το στέλνεις το κορίτσι χωρίς καπέλο (και βαχόλι) ? ΘΕΑ η νύφη μου !

γεια σας! μπαινω συχνα και σας διαβαζω, ειστε υπέροχες και μου κρατατε φοβερη παρεα αλλά δε γράφω και πολύ συχνα...Να τολμησω να ρωτησω πώς φτιαχνονται τα καλαμαρακια με ρυζι;Οχι τιποτε άλλο αλλά είπες ότι φτιάχνεται και γρηγορα...εμεις σημερα σπανακι κοκκινιστο με πατατούλες.Σας χαιρετω όλες.Ειστε υπέροχες!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

ήμουν μάρτυρας!!!!

ναι, η φίλη μου είναι από το λύκειο κ έκτοτε είμαστε αδερφές ψυχές!!!!!

τα μπλε παπούτσια πως τα συνδυάζετε σε ρούχα, τσάντα;

έβγαλα κ σακάκι κ καίγεται ο τόπος! ζέστη σε βαθμό δυσφορίας!!!!

το λουλουδιστάν είναι των άκρων!!!!

5 παρά σχολάω.

εγω εχω και μια μπλε , μη φανταστεις εντονο, τσαντα κεμ που ταιριαζει γαντι. σημ τα φοραω με τζινακι, λεικο μπουλακι και μια ζακετα. εσυ πρεπει να ντυνεσαι με τυπου κοστουμι ε???
Ας έρθει να την μάθει στην δικιά μου!και την δικια μου παρακαλω μπας και στρωσει!!

Κορίτσια μόλις που πρόλαβα να σας διαβάσω και να απαντήσω σε μηνυματάκια σας!

Η μαμά μου Μεταξάκι έχει ίωση που κρατάει 3 μέρες με πολύ υψηλό πυρετό και πόνους στα κόκαλα. Σήμερα όμως είναι λίγο καλύτερα!περαστικα της αγγελικουλα μου

Σχολάω και πάω σπίτι να δω τι γίνεται με τον μικρό και την θεία του!

Μου λέιψατε κοριτσάκια κι ελπίζω αύριο να μπορέσουμε να τα πούμε εκτενέστερα!και μας μας ελειψες φιλεναδα

Φιλάκια!

Κ εμενα μ αρεσουν τα τακουνια, αλλα δεν εχω πολλες αντοχες πια..τα φοραω οταν βγαινω, αλλα στη δουλεια με τοση ορθοστασια δεν παιζει με τιποτα. Μποτουλες φλατ, και ας ειμαι οπως λεει η Φεφη για τον εαυτο της "κοντουλα". Ο αντρας μου γκριναζει, δε φορας μου λεει τακουνια. Αυτος θελει οταν πηγαινουμε στα μαγαζια να πηγαινω με τακουνια σαν την κυρια Κοκοβικου, και να γινονται τα ποδια μου σαν ψωμι εφταζυμο.

Του λεω θελεις να φοραω τακουνια? Τοτε δε θα περπαταμε! Αφου μου λεει εγω βλεπω ολες και στη δουλεια και φορανε τακουνια. Ε σ ενα γραφειο αμα δουλευεις σιγα το δυσκολο να βαλεις και εικοσαποντο! Εγω δε μπορω να σ ακολουθω στις βολτες σα το Βεγγο με την τακουνα...

Ε στο τελος του ειπα να του παρω ενα ζευγαρι γοβες στο νουμερο του και αν μπορεσει και τις φορεσει πανω απο δεκαλεπτο, θα βγω και εγω με το δεκαποντο για ψωνια 5 ωρες...QUOTE]τοσο πολυ του αρεσουν ελενη μου???πες του να τα βαλει εκεινος , γιατι οκ ομορφα ειναι, ωραιο ποδι σου κανουν αλλα πιανεται η μεση σου, τα ποδια σου....δεν μπορω τετοια ταλαιπωρια. μπαλαρινες και παλι μπαλαρινες:D

γεια σας! μπαινω συχνα και σας διαβαζω, ειστε υπέροχες και μου κρατατε φοβερη παρεα αλλά δε γράφω και πολύ συχνα...Να τολμησω να ρωτησω πώς φτιαχνονται τα καλαμαρακια με ρυζι;Οχι τιποτε άλλο αλλά είπες ότι φτιάχνεται και γρηγορα...εμεις σημερα σπανακι κοκκινιστο με πατατούλες.Σας χαιρετω όλες.Ειστε υπέροχες!!!!:P:p:p

μαριακου να γραφεις οποτε μπορεις κοπελα μου. μακια. οσο για τα καλαμαρακια, εννοειται γεμιστα με ρυζι???γιατι αυτο το θεωρω πολυ μπελαλιδικο φαγητο!!!

καλημερα δεν σας ειπα!!!καλημερα!!!επιτελους παρασκευη!!!ομορφη μερα...τι κανετε??εγω ειμαι λιγο στεναχωρεμενη γιατι η γιαγια μου μπηκε χθες στο νοσοκομειο , της εχει πεσει το νατριο και ζαλιζοταν. αυριο μαλλον θα βγει. κατα ταλλα η θυγατερα μου κοιμηθηκε χθες 7,30η ωρα (ηταν κουλαμενη:D:D) και εκενα δουλιτσες.καθαρισα το μισο σπιτι. προηγουμενως την ταισα, διαβασαμε παραμυθακια, καναμε αγκαλιτσες. καποια στιγμη που διαβαζαμε ενα βιβλιο με γουρουνακια της λεω:η κυρια γουρουνα μου ζητησε για τα μωρα της τα γουρουνακια τις πιπιλες σου γιατι κλαινε. μου λεει:κανουν αου αου???ναι της λεω. οχι μου λεει, δε καινε(κλαινε). ειναι καλα παιντα(παιδια). :D:D:D

σημερα τρωμε φασολακια και το απογευμα εγω θα συνεχισω τις δουλειες και ο μπαμπουλης με το παιδι θα πανε βολτα στις κοτουλες..σας φιλω προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Είμαι ξενυχτισμένη και πολύ πονεμένη....:(:(

Εχω μπουχτίσει με τα δόντια... Την προηγούμενη βδομάδα έβγαλα έρπητα στα ούλα και με πλάκωσε στην αντιβίωση! Δεν μπορούσα να φάω τίποτα γιατί από τη μια μεριά ήταν ο έρπης και από την άλλη το δόντι που πονούσε και ήταν για απονεύρωση... Μια ομορφιά!!!:rolleyes:

Χθες είχα οδοντίατρο ΞΑΝΑ, όπου μου το απονεύρωσε τελικά αλλά ήταν πολύ ζόρικο(ο τροχός έσπασε μέσα στο δόντι μου:confused:)!!

Και φυσικά μόλις έφυγε η νάρκωση πέθανα στον πόνο λέμε!!!

Όλο το βράδυ την έβγαλα σκούζωντας (από μέσα μου εννοείται!) και συνεχίζω να πονάωωωωωω!Δεν θέλω άλλοοοοοοο!!!!!

Για σήμερα μερίμνησε ευτυχώς η μανούλα και τρώμε γεμιστούλια!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!αμαν Ελενιτσα κ μονο που το διαβασα πονεσα.....περαστικουλια,τα δοντια ειναι βασανο,κ εγω δυστυχως ειχα πολλα απο αυτα στο παρελθον.....

Φεφι πεθανα με την Σ.!χαχχαχαχα τι ατακες ειναι αυτες,θεικες!κ τι ωραια λινκ με βιβλια που βαλατε,τα χαζευα κ εγω!θελω να αρχισω να αγοραζω παιδικα παραμυθακια,θα διαβαζω στον στρουμφουλη απο τωρα κ οταν γεννηθει θα συνεχισουμε :)!ειμαι τρελλη ε????

για σημερα θα φαμε επιτελους ρεβυθακια,ο αντρουλης εχει φαγωθει κ τα θελει σουπα οποτε θα τα κανω μισα μισα!σουπιτσα για εκεινον κ στην γαστρα για εμενα,αμ πως χοχοχοχο!

φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Σήμερα μπήκα πρωί μπας και προλάβω νατα πούμε λίγο πριν ξεκινήσω για τα καλά την δουλειά μου!

Ελένη Αγγλία το θέμα των τακουνιών είναι πονεμένο! Κάνε αυτό που είπες στον άντρα σου για να δει την γλύκα! Χιχιχιχιχι!

mariakou τα καλαμαράκια εγώ τα φτιάχνω ως εξής: Σοτάρω κρεμμυδάκι και τα καλαμαράκια μαζί, τα σβήνω με κόκκινο κρασί και αφού σιγοβράσουν λίγο ρίχνω αλάτι, πιπέρι, μαιντανό, 2-3 φύλλα δάφνης και πουμαρό. Προσθέτω και λίγο νεράκι και τα αφήνα να βράσουν περίπου μισή ώρα. Όταν είναι σχεδόν έτοιμα ρίχνω 1-2 κρασοπότηρα ρύζι, προσθέτω και το ανάλογο νερό κα μόλις πιούν τα υγρά τους είναι έτοιμα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτούλα δεν έχω φτιάξει ποτέ γεμιστά καλαμάρια γιατί όπως είπες κι εσύ τα θεωρώ μπελαλίδικο φαγητό!

Περαστικά στην γιαγιά σου!

Ελενίτσα μου τι ταλαιπωρία είναι αυτή που περνάς! Μα να σπάσει ο τροχός μέσα στο δόντι????? Γρήγορα περαστικά σου κοπελίτσα μου! Φιλιά!

Σήμερα θα φάμε ρολό κοτόπουλο με πατατούλες στον φούρνο.

Πάω να δουλέψω λίγο και τα λέμε πιο μετά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!αμαν Ελενιτσα κ μονο που το διαβασα πονεσα.....περαστικουλια,

Ευχαριστώ Αννούλα!!

θελω να αρχισω να αγοραζω παιδικα παραμυθακια,θα διαβαζω στον στρουμφουλη απο τωρα κ οταν γεννηθει θα συνεχισουμε :)!ειμαι τρελλη ε????

Είσαι τρελλή αλλά όχι η μόνη!!!!:tongue::tongue: Όπως καταλαβαίνεις το έχουμε κάνει πολλές αυτό το σχέδιο!!!

Κι εγώ πριν γεννήσω είχα αρχισει να προμηθεύομαι αλλά τα διαβάζουμε τώρα!!! Πιο πριν δεν την εμπιστευόμουνα για να μην τα σκίσει γιατί πήρα πολύ ακριβούς τόμους και είναι κρίμα....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια.

Έχω βάλει γίγαντες στο φούρνο για σήμερα.

τα μπλε παπούτσια πως τα συνδυάζετε σε ρούχα, τσάντα;

Εκτός από το ίδιο του το χρώμα, εμένα μου αρέσει πολύ ο συνδυασμός με το ζαχαρί-κρεμ χρώμα σε τσάντα, ζώνη.

Εβιράκι καλές δουλίτσες!

Ευχαριστώ Αγγελική.

Η μαμ μου Μεταξάκι έχει ίωση που κρατάει 3 μέρες με πολύ υψηλό πυρετό και πόνους στα κόκαλα. Σήμερα όμως είναι λίγο καλύτερα!

Περαστικά της και γρήγορα.

Σας γραφω απο τη βρεγμενη μεχρι το κοκκαλο Γηραια Αλβιωνα..

Παιδια τι πραγμα ειναι αυτο βρεχει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μια εβδομαδα τωρα..

Δε σταματαει καθολου, ενα συννεφο και μια καταχνια, μουχλιασαμε πια...

Φύσα από κάτω προς τα πάνω να φύγουν τα σύννεφα.

γεια σας! μπαινω συχνα και σας διαβαζω, ειστε υπέροχες και μου κρατατε φοβερη παρεα αλλά δε γράφω και πολύ συχνα...

Δεν πειράζει που δε γράφεις συχνά, μας αρέσει που σου κρατάμε συντροφιά.

Να τολμησω να ρωτησω πώς φτιαχνονται τα καλαμαρακια με ρυζι;

Εμένα μου αρέσουν γεμιστά με ρύζι, να βράζουν μέσα σε σάλτσα.

εγω ειμαι λιγο στεναχωρεμενη γιατι η γιαγια μου μπηκε χθες στο νοσοκομειο , της εχει πεσει το νατριο και ζαλιζοταν. αυριο μαλλον θα βγει.

Περαστικά της να είναι.

η κυρια γουρουνα μου ζητησε για τα μωρα της τα γουρουνακια τις πιπιλες σου γιατι κλαινε. μου λεει:κανουν αου αου???ναι της λεω. οχι μου λεει, δε καινε(κλαινε). ειναι καλα παιντα(παιδια). :D:D:D

χαχαχαχαχαχαχα

Την προηγούμενη βδομάδα έβγαλα έρπητα στα ούλα και με πλάκωσε στην αντιβίωση! Δεν μπορούσα να φάω τίποτα γιατί από τη μια μεριά ήταν ο έρπης και από την άλλη το δόντι που πονούσε και ήταν για απονεύρωση... Μια ομορφιά!!!:rolleyes:

Δράμα.:(:(

Χθες είχα οδοντίατρο ΞΑΝΑ, όπου μου το απονεύρωσε τελικά αλλά ήταν πολύ ζόρικο(ο τροχός έσπασε μέσα στο δόντι μου:confused:)!!

Βοήθειααααααααααααααα:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αυτό είναι θρίλερ δεν είναι επίσκεψη σε οδοντίατρο. Περαστικά σου Ελένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...