Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Οχι Θεσσαλονίκη είμαι. Εγώ την αθηνα την έχω για πιο ακριβή από Θεσσαλονίκη. Σοβαρά τόσα πολλά; Ο γιατρός σου πήρε τόσα; Γιατί εγώ την έκανα στον γιατρό μου και την έδωσα σε εργαστήριο και το εργαστήριο μου πήρε 150€ τις 3 φορές και την τελευταία το έκαναν 120€ 

      Κι εγώ Θεσσαλονίκη κάπου 120 είχα δώσει κι άκουγα μέχρι και 400.. μήπως είναι άλλη η ανάλυση? ποιος ξέρει

      4 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!

      Βλέπω ότι τα περισσότερα κορίτσια πάτε στις εμβρυομεταφορές με βλαστοκυστες και είναι κάτι που με προβληματίζει για την δική μου περίπτωση. Αναρωτιέμαι αν γενικά οι γιατροί συνηθίζουν να μεταφέρουν βλαστοκύστες όταν μία γυναίκα έχει ακολουθήσει βραχύ πρωτόκολλο και έχει δώσει πολλά ωάρια. 

      Θα σας εξηγήσω με τι έχει να κάνει ο προβληματισμός μου. Έκανα εξωσωματική με ήπια διέγερση γιατί απλά δεν έχω προλάβει να περάσω επιτροπή και γιατί ο γιατρός θεώρησε ότι έχω καλή πρόγνωση. Η αλήθεια είναι ότι πήραμε 3 ωάρια ( μάξιμουμ στην ήπια διέγερση να πάρεις 4) τα οποία γονιμοποιηθηκαν και τα 3 και μεταφέρθηκαν και τα 3. Είμαι στην 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα οπότε περιμένω και εγώ την χοριακή άρα δεν ξέρω αν πήγε καλά ή όχι. Δεν ελπίζω όμως σε κάτι θετικό, γιατί με προβληματίζει το γεγονός ότι τα έμβρυα μεταφέρθηκαν την 2η ημερα ( ούτε καν την 3η ). Φανταστείτε Δευτέρα έκανα την ωοληψία και Τετάρτη έγινε η μεταφορα. Σκέφτομαι για ποιο λόγο δεν τα άφησε να γίνουν βλαστοκυστες?...Όταν ρώτησα μου είπαν ότι είναι καλύτερα να μεγαλώνουν στο περιβάλλον της μητρας το οποίο κάνοντας έρευνα βλέπω ότι οι γνώμες δίιστανται γιατί και το περιβάλλον του εργαστηρίου είναι αρκετά ελεγχόμενο. Αναρωτιέμαι αν απλά ακολουθήθηκε αυτή η λογική, επειδή τα έμβρυα ήταν μόνο 3, οπότε και επέλεξαν να τα μεταφέρουν όλα και να μην ρισκάρουν να τα αφήσουν για βλαστοκυστες ή από την άλλη αν είναι η πολιτική της κλινικής και του γιατρου....Παρατηρήσα ότι με όσες κοπέλες γνώριστηκα και μίλησα ήταν με έμβρυα 2ης ημέρας. Τέλος δεν ενημερώθηκα για τίποτα σε σχέση με τα έμβρυα ούτε διαιρέσεις ούτε καν ήξερα πόσα θα μου βάλουν, ούτε ουδέποτε μίλησα με εμβρυολογους ούτε κάποιο χαρτί πήρα.

      Αν είχε καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία ή γνωρίζει κάτι πάνω σ' αυτό παρακαλώ αν μπορεί να το μοιραστεί μαζί μου!...

      Σας ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλες!..😊

       

      Το είχαν σαν"δικαιολογία", πως με λίγα ωάρια δεν τα αφήνουμε για βλαστοκύστες για να μην χαθούν στην πορεία. Λίγο "παλιά" η αντίληψη. Δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο από διαιρέσεις τη δεύτερη ημέρα για να αξιολογηθούν. 

      Καλά αποτελέσματα να έχεις🙏🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

μακάρι αφροδιτούλα, το εύχομαι.

κ ένα ποτάκι θα το πήγαινα! εκτός κ αν έχουν παιδιά, οπότε θα πήγαινα κ κάτι που θα αρέσει κ στα παιδιά!

μπράβο για όλες τις ετοιμασίες!

Link to comment
Share on other sites

σας διαβασα στα πεταχτα, μαλλον στις εκλογες θα ανεβουμε Περιστερακι...

καλα παμε με τις ετοιμασιες σηεμρα θα παραγγειλω μπομπο και κουφετα.

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια για την μικρη μου!!

παω να κανω πενες αλα κρεμ!

φιλακια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισαμε.....απο σμ...η μαλλον γυρισα...αφου μπαμπας και γιος το εριξαν στην καροτσαδα!!!!!

Δεν εμπαινε με τιποτα ο θησαυρος στο σπιτι..........!!!!

\Να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον στρουμφομπαμπουλη....η να πω καλητερα μπαμπαστρουμφ;:lol:

Να τον χαιρεσαι Αννα μου και με το καλο να ερθει ο στρουμφουλακος μας!:P:p:p:p

Φεφακι μου,το γαλα το ζεσταίνω εδω και πολυυυυ καιρο στο μπρικι πια...οποτε δεν εχει να κανει με αυτο.....

Να δωσεις φιλουρες στην νυφαδια μου..που ειναι σκετη γλυκα!!!!

Εβιρουλα μου,γυρισες και παλι γερμανια ε;Τι καριμα!!!!!!

Χορτασες λιγο την κορακλα σου;Αλλα τι ρωταω.....χορταίνονται τα παιδια;

Μαρακι καιΠεριστερω,με το καλο να γινουν τα βαπτισια των παιδιων σας!!!

Φωτεινη περαστικα στο παιδακι σου.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο οι βαπτισεις και για τις δυο συμπεθερες. κοιτα, το μονο εξοδο που θεωρω οτι γλυτωνεις ειναι το κοστος του τραπεζιου. κατα ταλλα ολα γινονται κανονικα. εχει αλλαξει λιγο και ο τροπος που σκεφτομαστε, φταιει και η αβεβαιοτητα για το μελλον...τελος παντων οτι και να ειναι κοιτα να το χαρεις...οσο για την επισκεψη εγω γλυκα σπανια παιρνω. η θα παω κανενα ποτο/κρασι η γλαστρα. επισης εαν εχουν παιδια, προτιμω να παιρνω ενα μικροδωρακι γιαυτα παρα στους μεγαλους..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χθες μπηκα και ξεχασα να σας πω!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!νιωθω λες και ειμαι δημοτικο.τετοιες μερες καθε πρωι που ξεκινουσα για το σχολειο μου ελεγε η μαμα οτι οποιον βλεπω στον δρομο θα του λεω Χριστος ανεστη και οχι μονο καλημερα και αυτο για 40 μερες!φυσικα δεν εβρισκα και πολλους.500 ατομα ειμαστε στο χωριο.σημερα πηγα στην διαιτολογο για τα ευχαριστα μετα το Πασχα!πηγα να παθω εμφραγμα!ξεκινησα με μαρουλοσαλατα με κρεμυδακι και ανηθο!ολα δικα μας,απο τον κηπο μας,και 3 μικρα μπιφτεκακια.ο Σ θα φαει 10 μπιφτεκια και πιτες.οποιες μου ζητησατε περιμενω διευθηνση:-P να στειλω.και εννοειται ειναι με χειροποιητο φυλλο!ρε κοριτσια γιατι ολος ο κοσμος τρωει κανονικα και γω ετρωγα και δεν χορταινα?πολυ φαι.δεν ξερω γιατι ετσι αλλα νιωθω μερικες φορες οτι δεν μπορω να βαλω φρενο στον εαυτο μου1:(:(καλο ΣΚ σε ολες λοιπον απο την συννεφιασμενη και κρυα κομοτηνη!

Link to comment
Share on other sites

καλό ΣΚ έλεν! να περάσεις όμορφα με την κουκλίτσα σου!!!!!κ μην το παρακάνεις στις δουλειές.

φαίη μου, όταν είσαι στη μανούλα κ είναι όλα έτοιμα δεν χορταίνεις όσο κ αν φας! είναι που θέλεις να αναπληρώσεις το δέσιμο κ αυτό συναισθηματικά δείχνει μαμ, μαμά! τουλάχιστον σε μένα έτσι συμβαίνει!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!

αλλά κ στο δικό μου σπίτι...το ίδιο! μυστήριο!

Link to comment
Share on other sites

τόση δουλειά αριστούργημα όπως λένε οι καθηγητές του κ όμως ο πανηλίθιος έβγαλε έναν νόμο που δεν στέκεται πουθενά κ που ανατρέπει όλο το ποινικό νομικό πολιτισμό της χώρας. μπανανία!!!!!

μ.τετάρτη μη χάσει!

.....

Αυτά ΜΟΝΟ στο Ελλάντα γίνονται ! Πολύ λυπάμαι ειλικρινά που τόσος κόπος θα πάει χαμένος ... τί να πεις !:?:?:?

καλημερουδια!σημερα εχουμε ραντεβου στο διαβητολογικο οποτε δεν προλαβαινω να σας διαβασω,θα το κανω το απογευμα!

οσο για το σημερινο μενου μιας κ εχει γεννεθλια το αγορακι μου θα φαμε διαφορα ψητα στην πεθερουλα!

φιλακια πολλα κ χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα(Ζωοδόχος Πηγή)!

Να τον χαίρεσαι ! Να τα εκατοστήσει και με το καλό να αγκαλιάσει τον γιόκα σας !!!!:P

γειά σου εβιρούλα! έκανες το ΜΠΛΙΧ!!!!!! φαγητό!;)

Τάδε έφη Νικόλας Περιστέρω.... όποιο φαγητό δεν του αρέσει είναι ΜΠΛΙΧ.... :P και μπλιχ για εμένα είναι οι μπάμιες χα χα !!!

Καλό σκ κορίτσια! Πάω να πάρω το κορίτσι μου!

Καλό Σ/Κ σε όλες !

Με το καλό οι βαπτίσεις σας Περιστέρω και Μαράκι.

Το ουσιώδες είναι το Πνευματικόν της υπόθεσης οποτε κοιτάξτε να χαρείτε το Μυστήριο. Μπορείς πλέον να κάνεις όμορφα (εννοώ καλόγουστα) πράγματα και με πιο λίγα χρήματα ή περιορίζοντας πχ στο έπακρο τον αριθμό των προσκεκλημένων !

Περιστέρω αυτό που σου είπαν οι κοπέλες: μπορείς να πάρεις κάτι "ψιλό" στα παιδιά -εάν υπάρχουν- ειδάλλως ακολούθα την κλασική οδό (ποτό/λουλουδικό η πχ μια κορνίζα κάτι για το σπίτι (έγραψες συγγενικό σπίτι + διπλή γιορτή, μπερδεύτηκα :cool:)

Ποιός ρώτησε για πάνα/πιπίλα ? Η συμπεθέρα μου ???? δεν θυμάμαι...

Προσωπική εμπειρία: και στα 2 δεν τα έχω ζορίσει καθόλου... την πιπίλα την πέταξαν μόνα τους στα σκουπίδια γιατί χαλάνε τα δοντάκια και μόνο το 1ο βράδυ ήταν πιο δύσκολο ! Αλλά το έκανα σε διάστημα που είχα μπροστά μου Σαββατοκύριακο...

Για την πάνα τουλάχιστον ο Νικ μέσα σε 2 μέρες καθάρισε στα ξαφνικά εκεί που είχα πάει ότι "Παει θα πάει σχολείο και θα φοράει πάνα"...

η άλλη η τσούρδω θέλει το βρακί ή να κάτσει στο γιογιό αλλά δεν συγκρατεί καθόλου ακόμη τα τσίσα της με συνέπεια να κατουράει όπου σταθεί κι όπου βρεθεί (στην θεωρία βέβαια συμφωνεί μαζί μου, ότι δεν πρέπει να λερώνουμε τα ρούχα μας κλπ κλπ, στην πράξη κολλάει).

Θα την ξεκινήσω εντατικά μόλις ξεστρώσουμε εκτός κι αν γίνει θαύμα πάλι ! χα χα

Δώρα μου,

ΠΑΛΙ πονάει η μέση σου ?

Πρώτη φορά ακούω να πίνει με το κοτάλι γάλα και το πίνει τσακμπαμ ! Μπράβο του !

...αυτά ! Έχω πλυντήρια να βάλω, αλλά πρέπει να προλάβω να πάρω κι ένα δωράκι σε μια μικρή τσαπερδόνα που έχει αύριο γενέθλια και θα πάμε στο πάρτι της.... δεν ξέρω τί, θα δω ! Οπότε μας βλέπω να κόβουμε βόλτες το απόγευμα...

Σήμερα τρώμε τυρόπιττα χωρίς φύλλο γρήγορη (σαν υρόχωμο ένα πράγμα) και θα ψήσω κι εξοχικό σε σακούλα στην γάστρα, μια σαλατούλα (ούτε γάτα ούτε ζημιά !!! αχ πώς φάινονται οι νοικοκυρές ) !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


......ρε κοριτσια γιατι ολος ο κοσμος τρωει κανονικα και γω ετρωγα και δεν χορταινα?πολυ φαι.δεν ξερω γιατι ετσι αλλα νιωθω μερικες φορες οτι δεν μπορω να βαλω φρενο στον εαυτο μου1:(:(
......

αλλά κ στο δικό μου σπίτι...το ίδιο! μυστήριο!

:tongue::tongue::tongue:

Και στο δικό μου σπίτι συμβαίνει αυτό... άλυτο μέγα μυστήριο !!!!

Τί λέτε βρε ? Γιατί μας αρέσει η μασαμπούκα ????? Ψυχολογικά να το εξηγήσω δεν ξέρω, μάλλον σε κάτι "υστερούμε" ....:|

κάτι αναπληρώνουμε με το φαγητό δεν πρέπει να υπάρχει άλλη εξήγηση...

δεν θέλω να το ψάξω εγώ προσωπικά - μου αρκεί ως εδώ !

Υπάρχουν χαρακτήρες και χαρακτήρες.. έχω δίπλα μου την κοπέλα που είναι έγκυος και να την δείτε πώς προσέχει τί τρώει μην τυχόν και βάλει γραμμάριο παραπάνω, την θαυμάζω ! :confused: όχι σαν εμένα που έτρωγα ιδίως τότε ΤΑ ΠΑΝΤΑ !

Link to comment
Share on other sites

Ατάκα της Σ μου :

"Μαμάααααα (μακρόσυρτο) εγώ όταν μαμαλώσω -πάυση- θα φοάω ... σκουλίκια !!!!" εννοεί σκουλαρίκια το ψώνιο !!! Να τις βάλουμε να κάνουν παρέα Φέφη...

σαν να τις βλέπω una raccia una faccia θα είναι...

Κι εσείς έχετε φανταστική φίλη ε ? έχουν πλάκα !

Α, κι άλλο: ο γιος μου εχθές είπε στην δασκάλα του της λογοθ. εκτός από τα κλασικά τύπου να την πάει Βέρτη με λουλουδια κλπ (μάλλον είναι όντως φίλοι να δείτε είχε καιρό να τα πει αλλά πρέπει να μιλήσανε και να έμαθε για την Πρεμιέρα χα χα )

ότι θα της πάρει και δώρο !!!!!!!

Μαντέψτε τί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ PORSCHE !!! Πολύ xxl γαλαντόμος είναι βρε παιδί μου !

Και πού θα τα βρεί τα μπικικίνια μου λέτε ? Που, και "ολόκληροι" να ξεπουληθούμε, και πάλι, δεν τα μαζεύουμε !

Τ' ακούς συμπεθέρα ?????????? Πριγκίπησσα θα στο έχουμε το λουλούδι σου !

Link to comment
Share on other sites

Αυτά ΜΟΝΟ στο Ελλάντα γίνονται ! Πολύ λυπάμαι ειλικρινά που τόσος κόπος θα πάει χαμένος ... τί να πεις !:?:?:?

ήταν να σκάσει το μανάρι μου το πρωί! χολοσκασμένος ντε, όπως έλεγε η Βασιλειάδου!

Τάδε έφη Νικόλας Περιστέρω.... όποιο φαγητό δεν του αρέσει είναι ΜΠΛΙΧ.... :P και μπλιχ για εμένα είναι οι μπάμιες χα χα !!!

έχει κατοχυρωθεί η πατέντα του Νικόλα!

Καλό Σ/Κ σε όλες !

σε ποιά ηλικία καθάρισε από πάνα ο Ν;

Για την πάνα τουλάχιστον ο Νικ μέσα σε 2 μέρες καθάρισε στα ξαφνικά εκεί που είχα πάει ότι "Παει θα πάει σχολείο και θα φοράει πάνα"...

η άλλη η τσούρδω θέλει το βρακί ή να κάτσει στο γιογιό αλλά δεν συγκρατεί καθόλου ακόμη τα τσίσα της με συνέπεια να κατουράει όπου σταθεί κι όπου βρεθεί (στην θεωρία βέβαια συμφωνεί μαζί μου, ότι δεν πρέπει να λερώνουμε τα ρούχα μας κλπ κλπ, στην πράξη κολλάει).

Θα την ξεκινήσω εντατικά μόλις ξεστρώσουμε εκτός κι αν γίνει θαύμα πάλι ! χα χα

...αυτά ! Έχω πλυντήρια να βάλω, αλλά πρέπει να προλάβω να πάρω κι ένα δωράκι σε μια μικρή τσαπερδόνα που έχει αύριο γενέθλια και θα πάμε στο πάρτι της.... δεν ξέρω τί, θα δω ! Οπότε μας βλέπω να κόβουμε βόλτες το απόγευμα...

Σήμερα τρώμε τυρόπιττα χωρίς φύλλο γρήγορη (σαν υρόχωμο ένα πράγμα) και θα ψήσω κι εξοχικό σε σακούλα στην γάστρα, μια σαλατούλα (ούτε γάτα ούτε ζημιά !!! αχ πώς φάινονται οι νοικοκυρές ) !!!!

ααααα, όλα κ όλα! εγώ είμαι η καλύτερη νοικοκυρά! με τάπερ από μανούλα κ πεθερούλα!!!!! σε τρώω λάχανο!!!!κ έχω μόνο ένα πιτσιρίκι!!!!

:tongue::tongue::tongue:

Και στο δικό μου σπίτι συμβαίνει αυτό... άλυτο μέγα μυστήριο !!!!

:lol:

Τί λέτε βρε ? Γιατί μας αρέσει η μασαμπούκα ????? Ψυχολογικά να το εξηγήσω δεν ξέρω, μάλλον σε κάτι "υστερούμε" ....:|

κάτι αναπληρώνουμε με το φαγητό δεν πρέπει να υπάρχει άλλη εξήγηση...

δεν θέλω να το ψάξω εγώ προσωπικά - μου αρκεί ως εδώ !

Υπάρχουν χαρακτήρες και χαρακτήρες.. έχω δίπλα μου την κοπέλα που είναι έγκυος και να την δείτε πώς προσέχει τί τρώει μην τυχόν και βάλει γραμμάριο παραπάνω, την θαυμάζω ! :confused: όχι σαν εμένα που έτρωγα ιδίως τότε ΤΑ ΠΑΝΤΑ !

εγώ έτρωγα σαν να μην υπάρχει αύριο, όπως μου είπε η Μαρία!!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέω "διπλή γιορτή"Κάντυ μου εννοώ ότι γιορτάζουν δύο άτομα από την ίδια οικογένεια την ίδια ημέρα.Εμ δεν το διευκρίνησα...Οπότε δύο δώρα και να είναι και καλά δεν λέει με τίποτα...Επομένως για ποτό/γλάστρα μας κόβω...

Κάντυ μου έχω διαβάσει όσα είχες γράψει πριν από λίγες μέρες για την βάπτιση του μικρού και την επιλογή του νονού.Ηθελα να σου απαντήσω,αλλά δεν μπορούσα για τεχνικούς λόγους(πληκτρολόγιο κολλημένο στα αγγλικά)

Κατ'αρχάς σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και για τα καλά λόγια που πάντα έχεις να μου πεις.

Θα συμφωνήσω μαζί σου...Κι εγώ προσπαθώ, αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα και η λύση ήταν μονόδρομος,να δω την όλη κατάσταση με άλλο μάτι.Αν και τα παρατράγουδα έχουν ήδη ξεκινήσει,κάνω τα στραβά μάτια,για το παιδάκι μου και μόνο.Ξερω καλά ότι με αυτούς τους ανθρώπους δεν θα ταιριάξω ποτέ.Το έχω πάρει απόφαση.Εκείνο που θέλω να αλλάξω μέσα μου είναι να αρχίσω να τους αποδέχομαι ως πνευματικούς γονείς του μικρού μου,γιατί ακόμα δεν το έχω χωνέψει

Link to comment
Share on other sites

Ατάκα της Σ μου :

"Μαμάααααα (μακρόσυρτο) εγώ όταν μαμαλώσω -πάυση- θα φοάω ... σκουλίκια !!!!" εννοεί σκουλαρίκια το ψώνιο !!! Να τις βάλουμε να κάνουν παρέα Φέφη...

σαν να τις βλέπω una raccia una faccia θα είναι...

ΘΕΑ!!!!!!!η σύσα τα λέει κουλαρήκια!κ ήθελε σώνει κ ντε να πάρει της γιαγιάς της-πεθεράς μου- κ να τα φέρει σε μένα!!!!!!μανούλας μου είναι!!!έχει η μανούλα μου κουλαρήκια!

Κι εσείς έχετε φαντασιτκή φίλη ε ? έχουν πλάκα !

μη μου πεις κ η Σ;:o

Α, κι άλλο: ο γιος μου εχθές είπε στην δασκάλα του της λογοθ. εκτός από τα κλασικά τύπου να την πάει Βέρτη με λουλουδια κλπ (μάλλον είναι όντως φίλοι να δείτε είχε καιρό να τα πει αλλά πρέπει να μιλήσανε και να έμαθε για την Πρεμιέρα χα χα )

ότι θα της πάρει και δώρο !!!!!!!

Μαντέψτε τί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ PORSCHE !!! Πολύ xxl γαλαντόμος είναι βρε παιδί μου !

Και πού θα τα βρεί τα μπικικίνια μου λέτε ? Που, και "ολόκληροι" να ξεπουληθούμε, και πάλι, δεν τα μαζεύουμε !

Τ' ακούς συμπεθέρα ?????????? Πριγκίπησσα θα στο έχουμε το λουλούδι σου !

:lol::lol:μ' έφτιαξες τη διάθεση αγάπη μου! να 'ναι καλά τα παιδάκια σου!!!!:D

άκου πόρσε!!!!!:P

ό,τι κ να κάνουμε πάντα μαζί μας είναι η Νέλλη! γιατί το έκανες ατό Νέλλη; να τα πούρουμε να τα ντώσουμε ση Νέλλη, έλα Νέλλη πάμε, φάτο Νέλλη το φαητό σου όλο, όλο!

γειά σου Νέλλη, σήκω Νέλλη...., κολύμπα Νέλλη, πάρε το βιβίο, πάμε χολείο!!!!! πάμε βότα λεωφοείο!!!!!

κ ιδίως μετά που θα την έχω μαλώσει κάνει αφήγηση στην Νέλλη του περιστατικού κ αργότερα επαναλήψεις της σκηνής όπου αυτή μαλώνει την Νέλλη....κ μη χειρότερα!

είμαστε βαρειά γιατρέ μου;:rolleyes::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...