Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Οχι Θεσσαλονίκη είμαι. Εγώ την αθηνα την έχω για πιο ακριβή από Θεσσαλονίκη. Σοβαρά τόσα πολλά; Ο γιατρός σου πήρε τόσα; Γιατί εγώ την έκανα στον γιατρό μου και την έδωσα σε εργαστήριο και το εργαστήριο μου πήρε 150€ τις 3 φορές και την τελευταία το έκαναν 120€ 

      Κι εγώ Θεσσαλονίκη κάπου 120 είχα δώσει κι άκουγα μέχρι και 400.. μήπως είναι άλλη η ανάλυση? ποιος ξέρει

      4 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!

      Βλέπω ότι τα περισσότερα κορίτσια πάτε στις εμβρυομεταφορές με βλαστοκυστες και είναι κάτι που με προβληματίζει για την δική μου περίπτωση. Αναρωτιέμαι αν γενικά οι γιατροί συνηθίζουν να μεταφέρουν βλαστοκύστες όταν μία γυναίκα έχει ακολουθήσει βραχύ πρωτόκολλο και έχει δώσει πολλά ωάρια. 

      Θα σας εξηγήσω με τι έχει να κάνει ο προβληματισμός μου. Έκανα εξωσωματική με ήπια διέγερση γιατί απλά δεν έχω προλάβει να περάσω επιτροπή και γιατί ο γιατρός θεώρησε ότι έχω καλή πρόγνωση. Η αλήθεια είναι ότι πήραμε 3 ωάρια ( μάξιμουμ στην ήπια διέγερση να πάρεις 4) τα οποία γονιμοποιηθηκαν και τα 3 και μεταφέρθηκαν και τα 3. Είμαι στην 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα οπότε περιμένω και εγώ την χοριακή άρα δεν ξέρω αν πήγε καλά ή όχι. Δεν ελπίζω όμως σε κάτι θετικό, γιατί με προβληματίζει το γεγονός ότι τα έμβρυα μεταφέρθηκαν την 2η ημερα ( ούτε καν την 3η ). Φανταστείτε Δευτέρα έκανα την ωοληψία και Τετάρτη έγινε η μεταφορα. Σκέφτομαι για ποιο λόγο δεν τα άφησε να γίνουν βλαστοκυστες?...Όταν ρώτησα μου είπαν ότι είναι καλύτερα να μεγαλώνουν στο περιβάλλον της μητρας το οποίο κάνοντας έρευνα βλέπω ότι οι γνώμες δίιστανται γιατί και το περιβάλλον του εργαστηρίου είναι αρκετά ελεγχόμενο. Αναρωτιέμαι αν απλά ακολουθήθηκε αυτή η λογική, επειδή τα έμβρυα ήταν μόνο 3, οπότε και επέλεξαν να τα μεταφέρουν όλα και να μην ρισκάρουν να τα αφήσουν για βλαστοκυστες ή από την άλλη αν είναι η πολιτική της κλινικής και του γιατρου....Παρατηρήσα ότι με όσες κοπέλες γνώριστηκα και μίλησα ήταν με έμβρυα 2ης ημέρας. Τέλος δεν ενημερώθηκα για τίποτα σε σχέση με τα έμβρυα ούτε διαιρέσεις ούτε καν ήξερα πόσα θα μου βάλουν, ούτε ουδέποτε μίλησα με εμβρυολογους ούτε κάποιο χαρτί πήρα.

      Αν είχε καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία ή γνωρίζει κάτι πάνω σ' αυτό παρακαλώ αν μπορεί να το μοιραστεί μαζί μου!...

      Σας ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλες!..😊

       

      Το είχαν σαν"δικαιολογία", πως με λίγα ωάρια δεν τα αφήνουμε για βλαστοκύστες για να μην χαθούν στην πορεία. Λίγο "παλιά" η αντίληψη. Δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο από διαιρέσεις τη δεύτερη ημέρα για να αξιολογηθούν. 

      Καλά αποτελέσματα να έχεις🙏🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

κόρες χαίρομαι που σας κάνω κ γελάτε με τα κατορθώματα της σύσας!!!!!

μιλήσαμε με την αγγελικούλα, μου λύθηκαν οι απορίες! της έστειλα κ φωτό της σύσας στη βεράντα!!!!

Θα συμφωνήσω με όλες τις κοπέλες του καφέ που λένε κούκλα την κόρη σου και θεά!

μίλησα με περιστεράκι, τί καλά!!!!

μίλησα κ με αδερφούλα. η μικρή μας πήρε 350 γρ κ 2 πόντους! αλλά κόβουμε άμεσα το βυζί, γιατί η σίστερ μου έπιασε πάτο! άντε να συνέλθει η αγάπη μου!!!!!πολύ με ποναει το ζήτημα.

Είδες που όλα είναι καλά με το μωρό? Άντε, να ηρεμήσει τώρα η αδερφούλα σου.

έχουν κ τη μεγάλη άρρωστη με μπούκωμα κ λαιμό...

μίλησα κ με φέφο κ θα μου πάρει ανανά, γιατί μου κόλλησε!!!!!

Φεφάκι μήπως?????????;)

αύριο στις 6.30 θα πάω οδοντίατρο...λέω να ξεμπερδέψω!!!!

φαίη μου μάκια!

έλεν κ εγώ μια καφεδιά να λιάζομαι την έπινα μαζί σου!!!!!!!

Δεν περνάει η ώρα λέμε! Θέλω να φύγω να πάω βόλτα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Ηλιαχτίδα, είσαι πολύ τυχερή που θα κάνεις βολτούλα.

Μη φανταστείς, στη μαμά μου πήγαμε και μετά στη λαϊκή.

Πάντως, ξεφύγαμε λίγο.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

αγγελική όταν βρεθεί τρόπος να συλλαβεις παιδί στον ύπνο σου, τότε θα μείνω έγκυος σίγουρα!!!!! γιατί στα όνειρα μόνο είμαστε φρη!!!!!

ο ανανάς ήταν αρχικά ιδέα του φέφου κ μετά μου κόλλησε...άρα εγώ τον άφησα έγκυο!!!!

αν γινόταν, θα είχαμε ήδη 4!!!!όπως λέει κ ο ίδιος!!!

όσο για τα καλά σου λόγια για το κοριτσάκι μου....ευχαριστώ καλή μου!!!!!!

όλα τα παιδάκια είναι χαρά Θεού!!!!!κ εδώ στο καφέ μας έχουμε πολλά κ πολύ όμορφα παιδιά!!!!!!!! ευθύνεται η παλιά καλή συνταγή, ο έρωτας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!

Αχ το καφεδακι στη λιακαδα και εγω το λιγουρευομαι...παγωμενη φραπεδια συγκεκριμενα!

Φαιη, θελω να μου στειλεις χορτοπιτες, τυροπιτες, επισης θελω αρνακι, και γενικως και κανα κοκορετσακι αν βρισκεται θα κανω την καρδια μου πετρα και θα το φαω:tongue:

Ζωπ μου σε ανυποπτο χρονο γλιστρας στο καφε σαν το φαντασματακι ε??

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κοπελα μου, και παντα να περνατε τοσο καλα καθε Πασχα!!!

Παρεπιπτοντως και εγω μιζεριασα οταν εμαθα για Μητροπανο..Ποσταρα το Αλλοιμονο στο ΦΒ σαν..φορο τιμης...:cry: Οπως ειπε και καποιος ΦΒ, φευγουν ολοι οι καλοι ανθρωποι και πραγματικοι αντρες, και μενουν τα λαμογια, οι π@υστ@φλ@ροι, και οι κλεφτες..

Φεφη μιλαμε ελιωσα απο τα γελια με το Μει Ντει!!!Να τη χαιρεσαι!

Για τα ψαρια που λες και τα οστρακοειδη, ειναι παρα πολυ συνηθισμενο να προκαλουν απο ελαφρια δυσανεξια εως αλλεργια..Εγω θα σου προτεινα να κανεις το τεστ γιατι συνηθως ψαρια και θαλασσινα μπορουν να προκαλεσουν αλλεργικο σοκ..Ειδικα αν εκτος απο τα συμπτωματα που προανεφερες παρατηρεις και αυξηση θερμοκρασιας, φαγουρα, εξανθηματα..

Αξιζει να ρωτησεις σ ενα δημοσιο νοσοκομειο, αποκλειεται να χρεωνουν 500 ευρω.. εδω η συγκεκριμενη εξεταση ειναι πολυ φτηνοτερη γυρω στα 60.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

αγγελική όταν βρεθεί τρόπος να συλλαβεις παιδί στον ύπνο σου, τότε θα μείνω έγκυος σίγουρα!!!!! γιατί στα όνειρα μόνο είμαστε φρη!!!!!

ο ανανάς ήταν αρχικά ιδέα του φέφου κ μετά μου κόλλησε...άρα εγώ τον άφησα έγκυο!!!!

.....

ααααα τί είπε η Φεφη και θυμήθηκα τί θέλω να σας γράψω κι όλο μου διαφεύγει:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα τέκνα μας κοιμούνται στο δωμάτιό τους όοοοολο το βράδυ ! Πριν από το Πάσχα ήταν πάντως κάπου εκεί κοντά στα γενέθλια του Νικόλα ! Δεν ξέρω τί και πώς αλλά ήταν τελικά εύκολο το όλο εγχείρημα και δεν χρειάστηκαν ούτε υστερίες ούτε τπτ. Το μόνο που τους έταξα ήταν αυτοκόλλητα (τοίχου) σε παράσταση της επιλογής τους και όλως παραδόξως έπιασε !

Είμαι πολύ ευτυχισμένη με αυτό ! (είδατε με τί χαίρεται μια μάνα ??? χα χα):-P

Φεφάκι,

Κι εμένα πριν μέρες μου είχε κολλήσει η κομπόστα-ροδάκινο/βερύκοκο... ναι καλά... μου την πήρε ο "ήρωας" κι ακόμη εκεί είναι στο ντουλάπι: ανοίγω/κλέινω τσα με κοιτάει !:rolleyes: δεν την έχω ανοίξει, ήταν ανεμογκάστρι ! εσύ τουλάχιστο θα τον φας τον ανανά ????;)

Χορτόπιτα θέλω κι εγώ με σπιτικό φύλλο από αυτή που έχει και λίγο ρυζάκι μέσα να τραβάει τα υγρά.... Φαίη μας, Χρόνια Πολλά !!!

Και φραπέ θέλω - ας μην το συζητήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδάκια σου Μεταξάκι μου! Τελικά πολλές φορές στις αλλαγές τα παιδάκια μας προσαρμόζονται πολύ πιο εύκολα από ότι εμείς πιστεύουμε! Έχω φτάσει στο σημείο να λέω πως εμείς τελικά υπερβάλουμε σκεφτόμενοι το πως θα αντιδράσουν τα παιδιά μας σε μια ενδεχόμενη αλλαγή!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο ανανάς δεν μου αρέσει καθόλου!

Όντως τα παιδάκια όλης της παρέας είναι χαρά θεού!!!!

είναι είναι! αν κ όταν μπεις φ.μπ., εσύ ξέρεις..., θα τρίβεις ματάκια...τα παιδάκια της κάντυ Ν ιππότης, πρόσωπο τζάμι, άσπρη επιδερμίδα κ ευγενικά χαρακτηριστικά σαν της μάνας του κ η Σ μια δροσοσταλιά σαν να βγήκε από παραμύθι της τίνκερμπελ, της Δώρας ο Ρ αγαπούλης όσο γλυκός είναι στην όψη τόσο γλυκός είναι στο χαρακτήρα, ίδιος η μανούλα του, με τρόπους (τυχαία δεν τον διάλεξα για γαμπρό), της αφροδίτης η Τ τσαχπίνα κ πολύ πολύ όμορφη, μια γλύκα επιβεβαιώνει το ρητό το μήλο κάτω από τη μηλιά, της Ελένης η Λ, τί να πρωτοπω για αυτό το κουκλί! όμορφη, με έξυπνο βλέμμα κ ματόκλαδα που θα κάψουν καρδιές! της περιστέρως μου ο Φ είναι ο θεός έρωτας, πανέμορφο μουτράκι με μπουκλωτό ξανθό μαλλί, αναπτυγμένο γαμπρός που μόνο στην καραμελίτσα ταιριάζει, της μαρίας μας η Ε είναι το ανερχόμενο τοπ μόντελ, σκίζει σε όλα της, όμορφο είναι λίγο όταν βλέπεις φωτό της, της λίτσας η Μ είναι μια μικρή γοργόνα όμορφο πρόσωπο, μαλλιά, γλυκά μάτια, βλέμμα που εκπέμπει ευγένεια-θυμίζει τη μανούλα,ο Γ που είναι κατά τη γνώμη μου ο καραμελένιος της παρέας, όμορφο αντράκι με κατεργάρικο βλέμμα! της φούμπι μας τα αντράκια που είναι το ένα ομορφότερο από το άλλο!!!!!ενώ ο μικρός είναι πιο ζουζούνι, ο μεγάλος της φαίνεται κ καλό παιδί.

θα μου πείτε...όλα καλά τα λες! έχω μάτι ρε!!!!!!! κόβει!

σίγουρα ξέχασα κάποιες ψυχές. μη λιθοβολείτε το αλτσχάιμερ!!!!

Γεια σας κοριτσια!!!

Αχ το καφεδακι στη λιακαδα και εγω το λιγουρευομαι...παγωμενη φραπεδια συγκεκριμενα!

φραπεδιά ναι, γλυκιά με γάλα, αλλά όχι παγωμένη!!!!!

Φαιη, θελω να μου στειλεις χορτοπιτες, τυροπιτες, επισης θελω αρνακι, και γενικως και κανα κοκορετσακι αν βρισκεται θα κανω την καρδια μου πετρα και θα το φαω:tongue:

έχω κοκορέτσι στο ψυγείο κ δεν το τρώει κανείς! σου το στέλνω πακέτο!!!

Παρεπιπτοντως και εγω μιζεριασα οταν εμαθα για Μητροπανο..Ποσταρα το Αλλοιμονο στο ΦΒ σαν..φορο τιμης...:cry: Οπως ειπε και καποιος ΦΒ, φευγουν ολοι οι καλοι ανθρωποι και πραγματικοι αντρες, και μενουν τα λαμογια, οι π@υστ@φλ@ροι, και οι κλεφτες..

έτσι σκέφτομαι κ εγώ. μόνο που δεν το έγραψα...χαίρομαι!;)

Φεφη μιλαμε ελιωσα απο τα γελια με το Μει Ντει!!!Να τη χαιρεσαι!

μερσί ντάρληνγκ!

Για τα ψαρια που λες και τα οστρακοειδη, ειναι παρα πολυ συνηθισμενο να προκαλουν απο ελαφρια δυσανεξια εως αλλεργια..Εγω θα σου προτεινα να κανεις το τεστ γιατι συνηθως ψαρια και θαλασσινα μπορουν να προκαλεσουν αλλεργικο σοκ..Ειδικα αν εκτος απο τα συμπτωματα που προανεφερες παρατηρεις και αυξηση θερμοκρασιας, φαγουρα, εξανθηματα..

Αξιζει να ρωτησεις σ ενα δημοσιο νοσοκομειο, αποκλειεται να χρεωνουν 500 ευρω.. εδω η συγκεκριμενη εξεταση ειναι πολυ φτηνοτερη γυρω στα 60.

να σου πω. ενώ ψάρια τρώω αραιά κ πού, μια στο τόσο μπορεί να μου προκαλέσει κ εμετό!!!

λες να ρωτήσω σε νοσοκομείο;

60;;;;

φαντάζομαι ότι εδώ αν την κάνουν θα την κάνουν με ραντεβού. δεν πειράζει, αρκεί να την κάνουν. καλή ιδέα έλεν. ΤΥ!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είναι είναι! αν κ όταν μπεις φ.μπ., εσύ ξέρεις..., θα τρίβεις ματάκια...τα παιδάκια της κάντυ Ν ιππότης, πρόσωπο τζάμι, άσπρη επιδερμίδα κ ευγενικά χαρακτηριστικά σαν της μάνας του κ η Σ μια δροσοσταλιά σαν να βγήκε από παραμύθι της τίνκερμπελ, της Δώρας ο Ρ αγαπούλης όσο γλυκός είναι στην όψη τόσο γλυκός είναι στο χαρακτήρα, ίδιος η μανούλα του, με τρόπους (τυχαία δεν τον διάλεξα για γαμπρό), της αφροδίτης η Τ τσαχπίνα κ πολύ πολύ όμορφη, μια γλύκα επιβεβαιώνει το ρητό το μήλο κάτω από τη μηλιά, της Ελένης η Λ, τί να πρωτοπω για αυτό το κουκλί! όμορφη, με έξυπνο βλέμμα κ ματόκλαδα που θα κάψουν καρδιές! της περιστέρως μου ο Φ είναι ο θεός έρωτας, πανέμορφο μουτράκι με μπουκλωτό ξανθό μαλλί, αναπτυγμένο γαμπρός που μόνο στην καραμελίτσα ταιριάζει, της μαρίας μας η Ε είναι το ανερχόμενο τοπ μόντελ, σκίζει σε όλα της, όμορφο είναι λίγο όταν βλέπεις φωτό της, της λίτσας η Μ είναι μια μικρή γοργόνα όμορφο πρόσωπο, μαλλιά, γλυκά μάτια, βλέμμα που εκπέμπει ευγένεια-θυμίζει τη μανούλα,ο Γ που είναι κατά τη γνώμη μου ο καραμελένιος της παρέας, όμορφο αντράκι με κατεργάρικο βλέμμα! της φούμπι μας τα αντράκια που είναι το ένα ομορφότερο από το άλλο!!!!!ενώ ο μικρός είναι πιο ζουζούνι, ο μεγάλος της φαίνεται κ καλό παιδί.

θα μου πείτε...όλα καλά τα λες! έχω μάτι ρε!!!!!!! κόβει!

σίγουρα ξέχασα κάποιες ψυχές. μη λιθοβολείτε το αλτσχάιμερ!!!!

να σου πω. ενώ ψάρια τρώω αραιά κ πού, μια στο τόσο μπορεί να μου προκαλέσει κ εμετό!!!

λες να ρωτήσω σε νοσοκομείο;

60;;;;

φαντάζομαι ότι εδώ αν την κάνουν θα την κάνουν με ραντεβού. δεν πειράζει, αρκεί να την κάνουν. καλή ιδέα έλεν. ΤΥ!!:)

Nαι με ραντεβου θα ειναι, αν (χτυπα ξυλο) καποιος παει στα Επειγοντα με αλλεργικο σοκ, του φουλαρουν την κορτιζονη και τελος.

Πολυ μου αρεσε το αφιερωμα στα παιδακια του καφε!! Να ναι ολα γερα και τυχερα ευχομαι!!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

ααααα τί είπε η Φεφη και θυμήθηκα τί θέλω να σας γράψω κι όλο μου διαφεύγει:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα τέκνα μας κοιμούνται στο δωμάτιό τους όοοοολο το βράδυ ! Πριν από το Πάσχα ήταν πάντως κάπου εκεί κοντά στα γενέθλια του Νικόλα ! Δεν ξέρω τί και πώς αλλά ήταν τελικά εύκολο το όλο εγχείρημα και δεν χρειάστηκαν ούτε υστερίες ούτε τπτ. Το μόνο που τους έταξα ήταν αυτοκόλλητα (τοίχου) σε παράσταση της επιλογής τους και όλως παραδόξως έπιασε !

Είμαι πολύ ευτυχισμένη με αυτό ! (είδατε με τί χαίρεται μια μάνα ??? χα χα):-P

ΜΠΡΑΒΟ Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!!:D

Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΛΕΥΤΕΡΕΣ; ΜΠΑ! ΟΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΕΣ; ΜΠΑ! ΟΙ ΑΓΚΑΖΕ!:tongue:

Φεφάκι,

Κι εμένα πριν μέρες μου είχε κολλήσει η κομπόστα-ροδάκινο/βερύκοκο... ναι καλά... μου την πήρε ο "ήρωας" κι ακόμη εκεί είναι στο ντουλάπι: ανοίγω/κλέινω τσα με κοιτάει !:rolleyes: δεν την έχω ανοίξει, ήταν ανεμογκάστρι ! εσύ τουλάχιστο θα τον φας τον ανανά ????;)

Εννοείται θα τον φάμε μαζί με την σύσα κ τον φέφο, εγώ αν μου αρέσει!αν υπάρχει υπονοούμενο, ειλικρινά δεν το έπιασα...μια υπογλυκαιμία την έχω, αρα μη με παίρνετε στα σοβαρά....;)

Και φραπέ θέλω - ας μην το συζητήσουμε...

κ τσιγαριές ανέμελες χωρίς "θα 'ρθει η μανούλα μου" πίσω από το τζάμι!!!!!:P

Μπράβο στα παιδάκια σου Μεταξάκι μου! Τελικά πολλές φορές στις αλλαγές τα παιδάκια μας προσαρμόζονται πολύ πιο εύκολα από ότι εμείς πιστεύουμε! Έχω φτάσει στο σημείο να λέω πως εμείς τελικά υπερβάλουμε σκεφτόμενοι το πως θα αντιδράσουν τα παιδιά μας σε μια ενδεχόμενη αλλαγή!

θα συμφωνήσω!!!!!!!!το κατάλαβα με το καλαμάκι κ το μπιμπερό.

τώρα έχω στο πλάνο να βγάλω το τραπεζάκι του σαλονιού από την τηλεόραση μπροστά, να μπει επιτέλους στη θέση του, γιατί φτάνει πια...!

κ σταδιακά να βάλω τα κρύσταλλα στη θέση τους!!!!

παίζω με τη φωτιά;;;;:roll:

ρε κάντυ, σαν να το κατάφερε η σύσα νιώθω!!!! αμήν!!!!!!!

κ πάλι συγχαρητήρια!!!!!:cool::D

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι για τα παιδάκια της Μεταξίας, της Ελένης και της Περιστέρως θα συμφωνήσω. Τα έχω δει και είναι όντως το ένα πιο όμορφο άπό το άλλο! Τώρα για τα υπόλοιπα σε εμπιστεύομαι, έχεις μάτι εσύ!!!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω!!!!!!!!το κατάλαβα με το καλαμάκι κ το μπιμπερό.

τώρα έχω στο πλάνο να βγάλω το τραπεζάκι του σαλονιού από την τηλεόραση μπροστά, να μπει επιτέλους στη θέση του, γιατί φτάνει πια...!

κ σταδιακά να βάλω τα κρύσταλλα στη θέση τους!!!!

παίζω με τη φωτιά;;;;:roll:

Δεν νομίζω Φεφάκι μου! Μία αλλαγή την φορά κι όλα θα πάνε καλά, θα το δεις;)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...