Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εχω ψωφισει στην πεινα!!!περιμενω να παω σπιτι να φαω, θα βλεπω τα φασολακια σαν κοτοπουλο αλα κρεμ!!!που ειναι αυτες οι καινουργιες φωτο της περιστερως και εγω δεν ειδα τιποτα????

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες προσπαθουσα να της μαθω οτι πρεπει να με ρωταει πριν παει καπου η πριν φαει κατι που θα της δωσουν εξω. οποτε χθες επαιρνε κουλουρακια απτο τραπεζι, δαγκωνε μια φορα και ελεγε:μαμουλα να παλω??

Βρε Αφροδιτη μου πώς το κατάφερες αυτό; Προσπαθω εδω και καιρό γιατι σε λίγο θα αρχίσει κι ο τουρισμός εδώ και θα κυκλοφορουν αρκετοι αγνωστοι αλλά δεν... μολις δει μπικοτο το παιρνει.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωπ, εδώ είμαι! Μόλις έφαγα μία ζαμπονοτυρόπιτα!

κακούργα!:rolleyes:

εχω ψωφισει στην πεινα!!!περιμενω να παω σπιτι να φαω, θα βλεπω τα φασολακια σαν κοτοπουλο αλα κρεμ!!!που ειναι αυτες οι καινουργιες φωτο της περιστερως και εγω δεν ειδα τιποτα????

τώρα που το λες κ εγώ θα ήθελα φασολάκια. έχω καιρό να φάω!!!!

στο φ.μπ. στα ήδη υπάρχοντα άλμπουμ!

Βρε Αφροδιτη μου πώς το κατάφερες αυτό; Προσπαθω εδω και καιρό γιατι σε λίγο θα αρχίσει κι ο τουρισμός εδώ και θα κυκλοφορουν αρκετοι αγνωστοι αλλά δεν... μολις δει μπικοτο το παιρνει.

δεν είναι απλά να το πεις μια φορά, θέλει μπούρου μπούρου, να το εξηγήσεις κ μέσα από ιστορία-παραμύθι, να σε ακούσει να το συζητάς με κάποιον μεγάλο πόσο σημαντικό είναι....

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αφροδιτη μου πώς το κατάφερες αυτό; Προσπαθω εδω και καιρό γιατι σε λίγο θα αρχίσει κι ο τουρισμός εδώ και θα κυκλοφορουν αρκετοι αγνωστοι αλλά δεν... μολις δει μπικοτο το παιρνει.

Πολλές φορές είναι και θέμα παιδιού. Η κόρη μου ας πούμε ήταν τόσο υπάκουη από μικρή που μία φορά αν της λέγαμε κάτι το εφάρμοζε. Έτσι χωρίς να προσπαθήσουμε ίδιαίτερα την πείσαμε να μην τρώει από άλλους και αν της έδιναν κάτι το κρατούσε και μας το έδινε όταν την βλέπαμε!

Σε αντίθεση βέβαια με τον μικρό μου μούργο που σιγά μην λέει όχι:rolleyes::rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Έχει μαλλιασει η γλωσσα μου. Πιστευω πως μπορει να φταιει λίγο, πραγματικά λίγο ομως και το γεγονός οτι μεχρι στιγμης κινειται στα πλαισια πολυ δικών μας ανθρωπων π.χ. γιαγιαδες, θειες κλπ και γιαυτο δεν το εχει πιασει και απόλυτα το νοημα. Πρεπει να σκαρφιστω άλλη προσεγγιση


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι μονιμως πειναω.τι κακο και αυτο!!!να δω ποτε θα μαζευτω!!!ολο δικαιολογιες βρισκω!!!:(:(:mad::mad:

Εσύ είσαι και δυο μέτρα γυναίκα αγάπη μου!Ε να μην φας;

ελπιζω να βρεθει η πιο ανεμακτη λυση για τους εργαζομενους:rolleyes::rolleyes:

Μμμμμμμ

Μακάρι αλλά...

Δυστυχώς σκεφτόμαστε πάντα τα χειρότερα

Ετσι μας κατάντησαν

συγκρατήσου λέμεεεεεεε........

Το'χεις εύκολο;

βάστα ρε!!!!!!!ήδη οι φωτό σου είναι το κάτι άλλο! νέος εαυτός μαρή!

σκέψου τη βάφτιση!!!!!!!

ήταν καλός και ο ...φωτογράφος!!

δεν βρίσκω καν δικαιολογίες!

το φαγητό με τύψεις παχαίνει περισσότερο από το ίδιο το φαγητό!!!!!:cool:

λέω να φάω την μπανάνα μου τώρα!!!:P

Πες τα...

πού εξαφανιστήκατε καλέ; μη μου πείτε ότι τρώτε....

Ρωτάς κάτι τετοιες ώρες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η κόρη μου δεν έκανε διακρίσεις σε γνωστούς κι αγνώστους! Αν της έδινε ο μπαμπάς μου για παράδειγμα, μία καραμέλα ενώ είχε ήδη φάει κι αλλη ή δεν την έπερνε ή αν επέμενε ο μπαμπάς μου την έβαζε στην τσέπη και μας την έδινε μετά!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες θερμή παράκληση...

Μη γράψετε κάτω από τις φωτο σχόλια του τύπου "αδυνάτισες"κτλ διοτί ελάχιστοι ξερουν ότι πάω σε διαιτολόγο και δεν θελω να το μάθει κόσμος

Θα μου πείτε...Στραβοί είναι;

Ε ναι,είναι!Ή στραβοί ή κακιασμένοι,μιας και ελάχιστοι το 'χουν προσέξει...

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές είναι και θέμα παιδιού. Η κόρη μου ας πούμε ήταν τόσο υπάκουη από μικρή που μία φορά αν της λέγαμε κάτι το εφάρμοζε. Έτσι χωρίς να προσπαθήσουμε ίδιαίτερα την πείσαμε να μην τρώει από άλλους και αν της έδιναν κάτι το κρατούσε και μας το έδινε όταν την βλέπαμε!

Σε αντίθεση βέβαια με τον μικρό μου μούργο που σιγά μην λέει όχι:rolleyes::rolleyes:

θα συμφωνήσω ότι είναι κυρίως θέμα παιδιού. η σύσα κινείται κυρίως μεταξύ παππουδογιαγιάδων. λέει όχι κ σε αυτούς!!!!:mrgreen: όσες φορές πήγαν να της πασάρουν λαλακίες!!!!!

σε προσφορές από την κυρία που έχει το ζαχαροπλαστείο κ την γνωρίζουμε πάλι αρνήθηκε!!!!!παρόλο που ήμουν κ εγώ μπροστά κ την προέτρεπα να το πάρει!!!!

με έχει ακούσει να μιλάω για τις κακές τροφές!!!!!

θα φάει κ γλυκά, αλλά δεν είναι το φόρτε της!

μούργο λέει η αδερφή μου την σύσα!γιατί άραγε;:rolleyes:

Έχει μαλλιασει η γλωσσα μου. Πιστευω πως μπορει να φταιει λίγο, πραγματικά λίγο ομως και το γεγονός οτι μεχρι στιγμης κινειται στα πλαισια πολυ δικών μας ανθρωπων π.χ. γιαγιαδες, θειες κλπ και γιαυτο δεν το εχει πιασει και απόλυτα το νοημα. Πρεπει να σκαρφιστω άλλη προσεγγιση

παραμύθι, να μιλάς ενώπιόν της με άλλον ενήλικα, π.χ. τον μπαμπά της για το θέμα με απλά λόγια!!!!

Πες τα...

Ρωτάς κάτι τετοιες ώρες;

;)

Η κόρη μου δεν έκανε διακρίσεις σε γνωστούς κι αγνώστους! Αν της έδινε ο μπαμπάς μου για παράδειγμα, μία καραμέλα ενώ είχε ήδη φάει κι αλλη ή δεν την έπερνε ή αν επέμενε ο μπαμπάς μου την έβαζε στην τσέπη και μας την έδινε μετά!!!!

μια μικρή κυρία η Κ σου!!!!!

Κοριτσάρες θερμή παράκληση...

Μη γράψετε κάτω από τις φωτο σχόλια του τύπου "αδυνάτισες"κτλ διοτί ελάχιστοι ξερουν ότι πάω σε διαιτολόγο και δεν θελω να το μάθει κόσμος

Θα μου πείτε...Στραβοί είναι;

Ε ναι,είναι!Ή στραβοί ή κακιασμένοι,μιας και ελάχιστοι το 'χουν προσέξει...

είναι μεγάλη η διαφορά αδερφούλα! εντελώς ειλικρινά. δεν μπορώ να καταλάβω πώς δεν σου το έχουν πει!

παίζει κ να μην είναι κομ ιλ φο να σου πουν ότι άλλαξες εντελώς!!!!

το πόσο ομόρφυνες δεν σου το είπαν; αποκλείεται!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

είναι μεγάλη η διαφορά αδερφούλα! εντελώς ειλικρινά. δεν μπορώ να καταλάβω πώς δεν σου το έχουν πει!

παίζει κ να μην είναι κομ ιλ φο να σου πουν ότι άλλαξες εντελώς!!!!

το πόσο ομόρφυνες δεν σου το είπαν; αποκλείεται!!!!!!!

Μαρή δεν μεταλλάχτηκα κιόλας!!

Στον γάμο μου ήμουν ακόμα πιο αδύνατη!

Τουλάχιστον 5 κιλά πιο κάτω

Με τις φωτο από τα γενεθλια φαίνεται η διαφορά...

Ε φορούσα και μια μπλούζα αλά Ντεμης

Ρούσος

Λογικό να σου φαίνεται τεραστια αλλαγή

Εντάξει στο τζην έβαλα τρια νούμερα πιο κάτω...

Εχει και παλιόκαιρο και δεν μπορω να πάω να περπατησω μαμωτο!

Σας φιλώ!

Πάω για σιδερωμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...