Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Kαλημέρα!

Δεν θέλω άλλο βροχή και κρύοοοοοοο!!!!:mad::mad::mad:

Πάλι με αερολίν είμαστε....Αμάν αυτός ο καιρός!!!

Τες πα!!! Ξεθύμανα κι εγώ!

περαστικά στην ομορφιά μου!

Για σήμερα έκανα αρακά!

Σήμερα το κοριτσάκι μου θα πάει με το σχολείο της για να κοινωνήσουνε!

Μέχρι τα Χριστούγεννα ερχόταν ο ιερέας και τα κοινωνούσε στο σχολείο αλλά μάλλον τώρα μεγάλωσαν!!

Της έδωσα και χρήματα για να ανάψει κεράκι!!!:rolleyes:

τί καλά!

Εμείς και Μ. Παρασκευή κανονικότατα!

σώπα ρε!

Κριθαράκι ζουμερό με μανιτάρια, μακαρονια με ντοματούλα,ταχυνόσουπα, φασολάδα αλάδωτη, ριζότο με καλαμπόκι και μανιτάρια...

Δεν μου έρχονται άλλα αυτή τη στιγμή!

ωραίες ιδέες! ιδίως να σου τα έχουν έτοιμα

Μπράβοοοοοο!!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!

τα έλεγα, θυμάσαι;:tongue:

Αννα ακούς;;;;;; Βρήκαμε την νύφη!!!!;)

δεν ακούει, είναι αγορομάνα κ ήδη καλλιεργεί χαρακτήρα πεθεράς...:P:mrgreen:;)

αστείο... :tongue:

Εγώ πήρα γάλα σόγιας γιατί έχω το ίδιο θέμα μ'εσένα Δώρα!

λες;

Καλημέρα σας. Ήθελα να μπω για να ζητησω συγγνωμη που σας μπερδεψα για τη συνταγη με τα τσουρεκια - προφανως δε θυμομουν σε ποιο θεμα τη διαβασα αλλά θυμομουν οτι το ειχε γραψει το περιστεράκι αλλά ειδα οτι εχει προκυψει άλλο σοβαροτερο θεμα. Δεν το εχω παρακολουθησει αλλά δε θα ηθελα να φυγει καμια από την παρεα σας.

Και για να ειμαι μεσα στο θεμα μας χθες εφτιαξα και τα κουλουρακια μας μαζι με την μπουμπου μου!

Φιλιά σε όλες!

μπράβο που έκανες κουλουράκια με την μπουμπού σου,

η παρέα μας περιλαμβάνει κ την Φωτεινούλα!:)

στο σωστο θεμα μπηκες απλα σβησαν τις αντιπαραθεσεις.κ γω χθες το ειδα ηδη διορθωμενο!παντως Εβιρι,ξερεις ποσο σε εκτιμω,αλλα θα ηθελα πραγματικα να μου εξηγησεις την δημιουργια-σκοπο του θεματος..ειλικρινα δεν καταλαβα γιατι το ανοιξες,κ ειδικα γιατι εβαζες ολα αυτα τα κειμενα χωωρις να δινεις την δικη σου αποψη...εννοειται πως ειναι δικαιωμα σου κ αυτο το στηριζω μεχρι τελους,απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση το ολο το θεμα..επισης να πω οτι μην το ψαχνετε ευχγενια στην ιντερνετ,εδω δεν την βλεπουμε στην πραγματικη ζωη...

σημερα θα φαμε κατι σε ζυμαρικο,ακομα δεν εχει βγει το μενου!καλε Χρυσοβαλαντω η μουσταρδα ειναι νηστισιμη(το λεω επειδη δεν ηθελες να φας λαδι)?νομιζα πως εχει μπολικο λαδι κ αυγο,μαλλον κανω λαθος ε?

Αννια στα γραψα κ στην παιδικη,καλως να μας ερθει η στρουμφιτα!!!

υπάρχει μουστάρδα νηστείας κ με αβγό κλπ

όσο για το άλλο, το υποψιάστηκα χθες...έψαξα κ στα θέματα που πήγαν διαγραφή κ δεν βρήκα τίποτα. καλή καρδιά!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα καλημερα....βροχη και κρυοοοο και σημερα.και το πσχα ετσι θαναι. δεν με πειραζει καθολου, καλυτερα!!!ελπιζω τα αρρωστουλικα ναναι καλα , εμεις εχουμε λιγο βηχα ακομη αλλα το παλευουμε.και μας ο νονος ακομη...σημερα θα παμε σε μια φιλη γι καφε που εχω καιρο να την δω. αυριο μαλλον θα βγω για κατι μικροδωρακια. και εγω μαλλον θα δουλευω μεγαλη παρασκευη, αν δεν αλλαξει γνωμη ο αφεντικος μεχρι τοτε. χθες η κορη μου επαιζε μενα ντουλάπι και εσφιξε το χερι της καθως το εκλεινε. στην αρχη εκλαιγε απαρηγορητη αλλα μετα τα εβαλε με το ντουλαπι:τουλαπι φυγεις. αλλο πιτι πας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θεά η Τ!!!!!!!

η σύσα συνήθως λέει "γιατί το έκανες ατό;"

της έλεγα τις προάλλες για ένα σκυλάκι που πέθανε κ πάει...δεν θυμάμαι πώς κ γιατί...η ηλικία...

κ μου λέει η σύσα "χάλασε;"

βλέπει χθες με τον πατέρα της τηλεόραση αυτοκίνητα που τρακάρουν κ της εξηγεί ο μπαμπάς της για το μπαμ...τρέχει πανικόβλητη η σύσα στο παράθυρο, έτοιμη να βγει βεράντα...το ατοκίνητο της σύσας, του μπαμπούλη μου!!!!!!! ανησύχησε η καρδούλα μου για το δικό μας!!!!!

άννια της δοκίμασα με μέλι κ το αποτέλεσμα ήταν να μην πιεί ούτε σταγόνα. της έκανα κ άλλο με σκέτο γάλα...πάπαλα! μυστήριο τρένο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D

Με το καλό Αννια μου να γεννηθεί και το δεύτερο κοριτσάκι σου!!Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Βρεχει.....βρεχει...βρεχει!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!

Το ίδιο,το ίδιο,το ίδιο

Εχω πέσει ψυχολογικά από τον παλιόκαιρο

διπλοεγγραφές; σιγά ρε κάντυ! εδώ μιλάμε για 3 κ 4...έχεις μείνει πίσω ντήαρ!

Αυτά δεν θα έπρεπε να ελέγχονται;

Γιατί η αυστηρότητα δίπλα εξαντλείται ακόμα και σε αθώα σχόλια που μπορεί να κάνει κάποιος...Τις χοντράδες,τις ειρωνείες και τις προσβολές τις περνάνε στο...ντούκου!

Δώρα από όσα έγραψες ζήλεψα που πήγατε με θησαυρό εκκλησία! θέλω κ εγώ, αλλά δεν έχω αντοχές! κρυώνω!

Φεφάκι μου ακόμα δεν συνεφέρατε ε;Είναι και ο παλιόκαιρος που ρίχνει τη διάθεση

Φιλάκια φιλάκια φιλάκια πολλά στα μαγουλάκια

Καλημέρα σας. Ήθελα να μπω για να ζητησω συγγνωμη που σας μπερδεψα για τη συνταγη με τα τσουρεκια - προφανως δε θυμομουν σε ποιο θεμα τη διαβασα αλλά θυμομουν οτι το ειχε γραψει το περιστεράκι αλλά ειδα οτι εχει προκυψει άλλο σοβαροτερο θεμα. Δεν το εχω παρακολουθησει αλλά δε θα ηθελα να φυγει καμια από την παρεα σας.

Και για να ειμαι μεσα στο θεμα μας χθες εφτιαξα και τα κουλουρακια μας μαζι με την μπουμπου μου!

Φιλιά σε όλες!

:D:D:D:D:D

Μη ζητάς καλή μου συγγνώμη...

Σιγά το πράγμα!

Πάντως ναι εγώ την εγραψα τη συνταγη και δεν έχει σημασία πού...

Τιμή μου που με θυμάσαι!!

Εδώ όπως βλέπεις γίνεται της κακομοίρας με άλλα σοβαρότερα θέματα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Για να μην δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις, τις επόμενες μέρες θα είμαι λίγο "αλλού" : αφ' ενός γιατί - όπως σας έχω πει - θα κάνουμε Πάσχα σπίτι μου, με αρκετό κόσμο κι έτσι έχω πολλές ετοιμασίες και τρεξίματα και αφ' ετέρου γιατί δεν σκοπεύω να χαλαστώ και να κολαστώ Πασχαλιάτικα με τις διάφορες λαλακίες.

Το επίμαχο θέμα είναι αυτό http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=116002 . Ότι είχα να πω το είπα, πάμε παρακάτω, να έχουμε όλοι μας μια υπέροχη Πασχαλιά και να χαιρόμαστε ότι αγαπάμε.

Σας φιλώ όλες σβουριχτά στα μαγουλάκια!! Σμουτςςςςςς!!

υ.γ. Φούμπι... α ρε Φούμπι, που είσαι...?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χθες η κορη μου επαιζε μενα ντουλάπι και εσφιξε το χερι της καθως το εκλεινε. στην αρχη εκλαιγε απαρηγορητη αλλα μετα τα εβαλε με το ντουλαπι:τουλαπι φυγεις. αλλο πιτι πας!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Οσο αφορά το επίμαχο θέμα,έψαξα κι εγώ χθες,αλλά επειδή είχαν σβήσει τις αντιπαραθέσεις και δεν ξέρω ακριβώς τι έχει ειπωθεί,δεν εχω ολοκληρωμενη γνώμη

Εβίρι μου,δεν διάβασα τις αναρτήσεις σου διεξοδικά γιατί δεν πρόλαβα,οπότε δεν μπορώ να πω αν διαφωνώ ή συμφωνώ με το περιεχόμενο...

Διάβασα όμως τα ποστ που παρεμβάλονταν και είμαι σίγουρη ότι η πρόθεσή σου ήταν καλή.

Αλλωστε είσαι πάντα πολύ διακριτική και προσεκτική σε ό,τι γράφεις.

Ωστόσο θα σε ρωτούσα κι εγώ το ίδιο με την Αννούλα μας,κι αν θέλεις φυσικά απαντάς,γιατί δεν πρόσθετες και την δική σου γνώμη στις αναρτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

χθες η κορη μου επαιζε μενα ντουλάπι και εσφιξε το χερι της καθως το εκλεινε. στην αρχη εκλαιγε απαρηγορητη αλλα μετα τα εβαλε με το ντουλαπι:τουλαπι φυγεις. αλλο πιτι πας!!!!!

χαχαχα!!!! Φοβερή!!!!!

Όσο για το επίμαχο θέμα έχω να πω ότι πλέον έχω σταματήσει και να τα διαβάζω ακόμη γιατί εκτός από τις καρτούλες και τις διπλοεγγραφές που γίνονται έχω παρατηρήσει ότι τα ίδια και τα ίδια άτομα δημιουργούν αντιπαραθέσεις και καταστρέφουν τα θέματα, εσκεμένα κατά τη γνώμη μου, οπότε δεν αξίζει να ασχολούμαι!

Μιλάω για συγκεκριμένα άτομα, που φαντάζομαι λίγο πολύ όλες μας τα γνωρίζουμε, μην παρεξηγηθώ...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

με πήρε η δασκάλα της σύσας για να με ρωτήσει για το παιδί κ αν μπορούμε να πάμε να παρουμε το καλαθάκι κ τη λαμπάδα που έφτιαξε για τη σύσα!!!μου ευχήθηκε κ για το πάσχα. τί οργάνωση, τί συμπεριφορά!

δεν υπάρχει αυτό!

πολύ χάρηκα!!!!!

η μαρία πώς κ δεν μπήκε; δεν θα προλαβαίνει η μανούλα!

είμαι τόσο πεσμένη...που είμαι ένα τσακ από το να βάλω τα κλάματα...

αφροδίτη πες κ άλλα λογάκια της Τ!!!!!!πληζ!!!μου φτιάχνουν την ψυχολογία!

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλες ολες καλα? Για να κανω ενα τσεκ

Χρυσοβαλαντω, Αννια, Αφροδιτη, Ζωπυρον, Περιστερακι, Ηλιαχτιδα, Ελενη..Η Φουμπη και η Σμαρτακι που ειναι οεο?

Φιλια!!

Καλημέρα!!! Ηρθα! Εμείς σήμερα θα φάμε φακές. Ηθελα να πάω βολτούλα το μικρό, αλλά που? καιρός είναι αυτός?

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D

Αντε, άντε... με το καλό!!! Κι έψαχνα για νύφη...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ περιστεράκι μου! Η αγαπημένη μου γιαγιά καταγόταν απο τα μέρη σου και οταν έγραψες για τον τραχανά και τις χυλοπίτες που φτιάχνει η μαμά σου - αν θυμάμαι καλά- μου τη θυμησες. Ήμουν μικρη όταν πεθανε αλλά τη θυμάμαι που μας τα έφτιαχνε -δυστυχως δεν πρόλαβα να μάθω κι εγώ. Η μαμά μου (κόρη της) δεν...

Φέφη μου σ'ευχαριστω που με θεωρεις μέλος της παρέας. Το κακό ειναι οτι δεν κάνω κάτι ιδιαιτερο στη μαγειρικη, αν και μου αρέσει πολύ, γιαυτό και σας διαβαζω καθως η μαμά μου μαγειρευει καλύτερα από εμένα και δεν πολυθέλουν οι υπόλοιποι τη μαγειρική μου. Επιβληθηκα όμως κι εφτιαξα τσουρεκια και κουλουρια και παραδεχτηκαν ότι τους άρεσαν (για την ακριβεια, τα τσουρέκια τα εξαφάνισαν).

Τα λέμε.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα, εγώ τις πιο πολλές μέρες της εβδομάδας εξυπηρετώ την οικογένειά μου με τάπερ από μανούλα κ πεθερά! οπότε φυσικά κ ανήκουμε στην ομάδα! μας αρέσει το φαγητό κ το μαγείρεμα, άλλο που δεν προλαβαίνω εγώ να μαγειρέψω!

το ότι εξαφάνισαν τα τσουρέκια σου δείχνει ότι τα έκανες πεντανόστιμα κ πίστεψέ με δεν είναι κ το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να κάνεις τσουρέκι! 2 χρονιές προσπάθησα κ τις 2 αποτυχία!

αν ξαναπροσπαθήσω κάποτε θα κάνω τη συνταγή της περιστέρως!

Link to comment
Share on other sites

Να την κάνεις. Και ευκολη και ωραια. Το αστειο ειναι ότι ενω όταν τρώνε άλλοι φαγητα μαγειρεμένα από εμένα, φίλοι αλλά και συγγενεις του άντρα μου, λένε καλά λόγια και οχι μόνο από ευγενεια. Αν δεν έχω πετυχει κάτι έχουν το θαρρος να μου το πούνε. Η μαγειρική μου δεν αρεσει στους γονεις μου και κυρίως στον πατέρα μου - κουφό; Και καθως μαγειρευουμε ένα φαγητό για όλους μαγειρευει η μαμά μου. Πάντως θαυμάζω τις κοπέλες που ξέρουν να φτιάχνουν τόσα πράγματα πχ. την Εβιρι αλλά και όλες τις άλλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Επειδή σας δημιούργησα περισσότερες απορίες κι επειδή δε θέλω να δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις θα σας εξηγήσω ορισμένες απορίες που έχετε.

Καταρχήν, στη Φέφη να πω ότι η Ζώπυρον ουδέποτε μπήκε να γράψει στο εν λόγω θέμα, απλά το παρακολούθησε διαβάζοντας τις αναρτήσεις και αγανάκτησε για τους δικούς της λόγους, όπως τους εξήγησε εδώ στο μαγειροκαφέ και μάλιστα δύο φορές μέχρι τώρα, μία χτες και μία όταν μπήκαν οι πρώτες απαντήσεις στο δικό μου θέμα. Αν ψάξετε τις ημερομηνίες του μαγειροκαφέ σε σχέση με τις ημερομηνίες των πρώτων απαντήσεων θα ξαναβρείτε τη Ζωπ.

Δεύτερον, για την Άννα και την Περιστεράκι που αναρωτήθηκαν γιατί πόσταρα αναρτήσεις τέτοιου είδους, το έκανα γιατί πίστευα ότι το πάρεντς ήταν μία πολυδιάστατη ιστοσελίδα που θα μπορούσε να φιλοξενήσει ποικίλες ειδήσεις, εφόσον υπάρχει η ενότητα ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ, και γιατί όχι, με θέματα πολιτικοστρατιωτικού περιεχομένου. Δε φαντάστηκα ότι έκανα λάθος σ' αυτό κι ότι το πάρεντς απευθύνεται κυρίως σε ευαίσθητες μητέρες όπως μου έγραψε ο συντονιστής, ενώ ταυτοχρόνως σ' αυτό συμμετέχουν και πατέρες και γενικά άντρες και γυναίκες με την ιδιότητα του δημοσιογράφου και του ιστορικού που ίσως δε λαμβάνονται υπ' όψιν. Εξάλλου, η ονομασία της ιστοσελίδας στα ελληνικά και στα αγγλικά είναι "γονείς" δεν είναι "μητέρες". Δεν ήξερα επίσης, ότι η Επικαιρότητα αφήνει ορισμένα θέματα εντός και αποκλείει άλλα.

Εγώ για να ξεκινήσω να γράφω δικά μου σχόλια θα πρέπει να έχω κάποιον συνομιλητή, πώς θα το κάνω αυτό να μιλάω μόνη μου; Όταν πάλι ένα μέλος άντρας του φόρουμ μπήκε και μου ζήτησε τη γνώμη μου για όλα αυτά, εγώ απάντησα, αλλά στη δική μου ερώτηση απάντηση δεν πήρα. Φυσικά, υπάρχουν και αναγνωριστικού τύπου ερωτήσεις από διάφορα μέλη. Ερωτήσεις που τίθενται για να περάσουν κάποιοι από μας τις εξετάσεις τους και να προβιβαστούν ή να κοπούν.

Φυσικά μου διευκρινίστηκε από τον αντμίν ότι δε γίνεται να διασταυρωθούν τα δικά μου θέματα για ανταλλαγή συζητήσεων.

Παρόλ' αυτά προσωπικά, πίστευα ότι θα δώσουν τροφή για συζήτηση εφόσον είμαστε όλοι σκεπτόμενοι και μορφωμένοι άνθρωποι και πρωτίστως για ενημέρωση, όπως δίνουν σε τόσες χιλιάδες αναγνωστών άλλα μπλογκς.

Εντάξει, δεν είναι κακό να είναι περιορισμένης γκάμας το φόρουμ του πάρεντς, εγώ έφταιγα έπρεπε να ρωτήσω τον αντμίν αν επιτρέπονται τέτοιου είδους αναρτήσεις και να πάρω κάποια έγκριση πρώτα. Όσο για την τρομολαγνεία που τέθηκε ότι διασπείρουν και είναι η κύρια αιτία του κοψίματος του θέματος, σ' αυτό θα μου επιτρέψετε να μη συμφωνήσω καθώς κάποια απ' αυτά τα θέματα παρουσιάζονται καθημερινά και στις ειδήσεις, αν κάποιος παρακολουθεί τι γίνεται στη Συρία, τι γινόταν στη Λιβύη και τι πέρσι στην Αίγυπτο. Δεν υπάρχουν ουρανοκατέβατα νέα. Αν κάποιος είναι σωστά ενημερωμένος αυτά που έχω αναρτήσει δεν τα βλέπει ως αναληθή ή ψευδή ή τρομολάγνα.

Σας βάζω τα δύο λινκ για να δείτε το θέμα όπως ακριβώς αποτυπώθηκε. Αν ανοίξετε τα δύο λινκς ταυτόχρονα σε δύο ταμπς θα βρείτε τις αναρτήσεις με τη σειρά που δημοσιεύτηκαν βάσει ημερομηνίας και ώρας τους.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=113907

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=116002

Link to comment
Share on other sites

η γνώμη μου για το θέμα είναι ότι ο πόλεμος ξεκινάει εκεί όπου υπάρχει χρήμα να μοιραστεί!!! είτε σε μορφή ενέργειας, πετρέλαιο, φυσικό αέριο, ήλιος, αέρας....είτε η γεωγραφική θέση ευνοεί τον έλεγχο εμπορικών συναλλαγών κ όχι μόνο!!!!

κατά τα άλλα, η ιστορία έδειξε πολλά παραδείγματα ουκρανία, ιράκ, αφγανιστάν, αίγυπτος, συρία, λιβύη, προσεχώς κύπρος ή ελλάδα; προσέυχομαι να μην είμαστε ούτε η ελλάδα ούτε η κύπρος στο στόχαστρο των αρπακτικών, αν κ τα πράγματα δείχνουν προς το αντίθετο!!!!

το αν πιστεύω στο να πάρουμε την αγιά σοφιά, τους ελ, τις προφητείες με τις ερμηνείες που τους έδωσαν κάποιοι...

πιστεύω στον Θεό μου κ πιστεύω στην Ελλάδα κ πιστεύω στην οικογένειά μου με την ευρεία έννοια!!!!!το τρίπτυχο που τόσο φανατικά αποδοκιμάζουν όσοι δεν ασχολούνται.

αλλά κ άλλες να ήταν οι απόψεις μου...αφού δεν με ενδιαφέρει κάποιο θέμα ή έχω διαφορετική άποψη, γράφοντας απλά την άποψή μου, τη διαφοροποίησή μου, νομίζω ότι θα εξαντλούσα την τοποθέτησή μου επ' αυτού.

όλα τα άλλα είναι σως για να γλιστράει!!!!!

κ τα ειρωνικά μηνύματα...εκ πείρας λόγω πολλών καρτών στο παρελθόν στο φόρουμ δίπλα, δεν σε κάνουν κορμάρα ούτε θεά, σε απογυμνώνουν από τις αδυναμίες σου!!!!!

αυτά! πάλι με έπιασε η πολυλογία μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...