Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ζωπυρούλα, σ' ευχαριστώ πολύ για όλη την συμπαράσταση. Μου αρκεί που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα και σαν τα άλλα κορίτσια που έγραψαν στο θέμα, τα οποία δεν έχουν μάθει να χλευάζουν ανούσια και χωρίς κανένα λόγο.

Μερικές, αν και σπουδασμένες, νομίζω ότι κάποιες είναι μάλιστα και εκπαιδευτικοί, (δηλαδή άνθρωποι που τους εμπιστευόμαστε να διαμορφώσουν το χαρακτήρα και την εκπαίδευση των παιδιών μας (?) ), προτιμούν το χαμηλό επίπεδο συζήτησης, παρά τον εμπεριστατωμένο και γεμάτο επιχειρήματα αντίλογο. Τι να κάνουμε υπάρχουν κι αυτές.

Αν δεν ξαναμπείς, που δε θα το θέλαμε αυτό, προτιμούμε να σε έχουμε στην παρέα μας και τις επόμενες μέρες και πάντα, τότε σου εύχομαι Καλό Πάσχα και καλά να περάσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εβιρούλα μου, διάβασα λίγα πράγματα δίπλα για το θέμα που είχες ανοίξει για τους πολέμους...

συμφωνώ ή διαφωνώ για το θέμα των αναρτήσεών σου, για την σκοπιμότητα που κρύβουν οι αναρτήσεις (όχι οι δικές σου, οι πηγές), για τα συμφέροντα που εξυπηρετούνται όταν ο κόσμος τρώει τρομοκρατεία ψυχολογική...

θεωρώ απαράδεκτη πλέον την ειρωνεία.

την έχω πατήσει κ εγώ με το να ειρωνεύομαι κ να μπαίνω σε αντιπαράθεση όταν πεισμώνω, με πιάνει ο εγωισμός...

αλλά όλα αυτά τα έκανα όταν ήμουν νιούμπι στο πάρεντς.

μετά από τόσα χρόνια δεν υπάρχει λογική στο να κάθομαι κ να ξεκατινιάζομαι για να επιβάλλω το δικό μου, ιδίως φέρνοντας κ τις φίλες μου για να με υποστηρίξουν!

είμαι σίγουρη ότι αν ήθελες θα είχες όλες μας στο πλευρό σου, αλλά αυτό δεν θα ήταν εσύ, γιατί εσύ είσαι έξυπνη γυναίκα κ κυρίως Κυρία!!!!!

σε ασπάζομαι κ σε στέλνω αγκαλίτα που λέει κ η σύσα μου!

τα σέβη μου για μια ακόμα φορά!

υ.γ. με μερικά μέλη δεν ξαφνιάστηκα, αλλά με ελάχιστα να πω την μαύρη μου αλήθεια απογοητεύτηκα! τα είχα σε μεγάλη εκτίμηση. οι κακές παρέες ή άτυχη στιγμή!

Φέφη μου το ξέρεις ότι εκτιμώ αυτά που λες.

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωπ τι εχασα βρε κοριτσακια παλι;

Ζωπυρουλα-Εβιρι

τι εγινε;

Που ανοιξες αλλο θεμα Εβιρι;Για ριξε λινκ πλιζ!!!!!

Ζωπ,μη τυχων και δεν ξανα μπεις....:(

Θα σε παρω το απογευμα τηλ.

Καλη μεγαλη εβδομαδα κοριτσια.

Σημερα φαγαμε πενες με χταποδακι και ο θησαυρος τραχανα με κοτοπουλο.

Χτες εκαν τα τσουρεκια.Καλα βγηκαν οπτικα αλλα δεν ξερω γευστικα....την ανασταση θα μαθω!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια καλη μεγαλη βδομαδα να χουμε!!τι εγινε βρε κοριτσια,ποιο νεο θεμα?παλι χαμπαρι δεν πηρα...Εβιρι,Ζωπυρον εξηγηστε μας...εγω δεν εχω καταλαβει τιποτα....τελος παντων ελπιζω να μην φυγει καμμια απο εδω..

Σημερα φαγαμε φασολακια λαδερα κ σαλατουλα!

φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...

Δεν πρόλαβα να ξαναμπώ από το πρωί,έκανα διάφορες δουλίτσες και έφτιαξα και τα τσουρέκια μου.Εχει τρομερό παλιόκαιρο.Βροχή και κρύο.Βγήκα και στα μαγαζιά λίγο το απόγευμα.Η κίνηση ήταν ελάχιστη και οι καταστηματάρχες μουδιασμένοι και απογοητευμένοι,αφού η ξαφνική κακοκαιρία δεν τους ευνοεί καθόλου.

Διάβασα τα μηνύματά σας και θέλω να με διαφωτίσετε κι εμένα...Πού είναι το θέμα που άνοιξε η Εβίρι μας;Θα ψάξω και μόνη μου βέβαια.Και ίσως καταλάβω τότε και τι θέλει να πει η Ζωπ μας,καταμπερδεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πέρα για πέρα...

Παλιόκαιρος,κρύο,βροχή,αστραποβρόντια...Μπήκαμε στον χειμώνα...

Για σήμερα θα φτιάξω χταποδάκι με μακαρονάκι κοφτό

Και άμα προλάβω θα κάνω και τα τσουρέκια...

αχ βρε κοριτσια τι παθατε ολες κ κανατε χταποδακι?θελω κ γω τρελαινομαιιιιιιιι....

Γιατί,σάμπως την έχω βάλει εδώ στο μαγειροκαφέ;:tongue:

Δίπλα στο easy living είχαμε την τσουρεκοκουβέντα!!

Λοιπόν εγώ φτιάχνω τη συνταγή που έχει πάνω η συσκευασία του αλευριού για τσουρέκι Μύλοι Αγίου Γεωργίου.Μόνο που αντί για μαργαρίνη βάζω βούτυρο και τα αφήνω πολλές ώρες να γίνει η ζύμη και τα ζυμώνω και αλύπητα.Πέρυσι μου βγήκαν πολύ καλά γιατί λόγω του μωρού και του θηλασμού δεν προλάβαινα να τα βάλω στο φούρνο,με αποτέλεσμα να φουσκώνει και να ξαναφουσκώνει η ζύμη και να με...προκαλεί να την ζυμώσω.

Γενικά πιστεύω ότι τα τσουρέκια θέλουν τον χρόνο τους...

http://www.alevri.com/htmlv/recipe.aspx?id=95

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D

με το καλο κουκλιτσα να κρατησεις κ την μπουμπουκα σου αγκαλια

σημερα ξυπνησα πολυ πρωι πηγα στην φιλη μου κ την βοηθησα κ καναμε τσουρεκια τελεια εγιναν...Μ.τεταρτη θα φτιαξω κ τα δικα μου...

το μενου σημερα ειχε μακαρονια κ επειδη αυτη η εβδομαδα ειναι αλαδωτα τα φαγητα φανταστειται τι εβαλα απο πανω στα μακαρονια για να νοστιμευσει...παντα βαζω λιγο πιπερι απο την πεινα που ειχα εβαλα καυτερη μουσταρδα σαν γευση τελεια εφευρεση δικια μου χιχιχι αλλα ετρεχα κ δεν εφτανα κατακαηκε η γλωσσα κ το στομα μου αλλα ημουν κ μαζοχα συνεχιζα κ ετρωγα....αυριο καμια πατατα βραστη θα κανω..τωρα αυτη την εβδομαδα χωρις λαδι δεν εχω πολλες επιλογες..καμια ιδεα?


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?

Εβιρι ευχαριστω για το κοπλιμεντο! Ουτε ο αντρας μου δεν μου τα λεει αυτα! (δυστυχως):tongue:

Αληθεια τι επαιξε με το ποστ για τους πολεμους? Ας βαλει καποια ενα λινκ να το παρακολουθησουμε ..διαβασα την αναρτηση της Ζωπ και "κοπηκα"...

Φεφη περαστικα σου, ορεξη τρελλη εχεις γιατι ειναι η φυσιολογικη αντιδραση του οργανισμου μετα απο γριππη κλπ, για να αναπληρωσει το βαρος που χαθηκε..ειναι μηχανισμος αυτοσυντηρησης..

Οι αλλες ολες καλα? Για να κανω ενα τσεκ

Χρυσοβαλαντω, Αννια, Αφροδιτη, Ζωπυρον, Περιστερακι, Ηλιαχτιδα, Ελενη..Η Φουμπη και η Σμαρτακι που ειναι οεο?

Φιλια!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη μεγαλη εβδομαδα κοριτσια.

Σημερα φαγαμε πενες με χταποδακι και ο θησαυρος τραχανα με κοτοπουλο.

Χτες εκαν τα τσουρεκια.Καλα βγηκαν οπτικα αλλα δεν ξερω γευστικα....την ανασταση θα μαθω!!!!!

μπράβο χρυσοχέρα μου

καλησπερα κοριτσακια καλη μεγαλη βδομαδα να χουμε!!τι εγινε βρε κοριτσια,ποιο νεο θεμα?παλι χαμπαρι δεν πηρα...Εβιρι,Ζωπυρον εξηγηστε μας...εγω δεν εχω καταλαβει τιποτα....τελος παντων ελπιζω να μην φυγει καμμια απο εδω..

Σημερα φαγαμε φασολακια λαδερα κ σαλατουλα!

φιλακια σε ολες!

μάκια σου

Καλησπέρα κορίτσια μου...

Δεν πρόλαβα να ξαναμπώ από το πρωί,έκανα διάφορες δουλίτσες και έφτιαξα και τα τσουρέκια μου.Εχει τρομερό παλιόκαιρο.Βροχή και κρύο.Βγήκα και στα μαγαζιά λίγο το απόγευμα.Η κίνηση ήταν ελάχιστη και οι καταστηματάρχες μουδιασμένοι και απογοητευμένοι,αφού η ξαφνική κακοκαιρία δεν τους ευνοεί καθόλου.

Διάβασα τα μηνύματά σας και θέλω να με διαφωτίσετε κι εμένα...Πού είναι το θέμα που άνοιξε η Εβίρι μας;Θα ψάξω και μόνη μου βέβαια.Και ίσως καταλάβω τότε και τι θέλει να πει η Ζωπ μας,καταμπερδεύτηκα!!!

μπράβο κ σε σένα νοικοκυρούλα μου

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D

το είπα, σαν να το ήξερα!!!!!με το καλό να γεννηθεί γερή κ με έναν πόνο!

πολύ χάρηκα!!:D

σημερα ξυπνησα πολυ πρωι πηγα στην φιλη μου κ την βοηθησα κ καναμε τσουρεκια τελεια εγιναν...Μ.τεταρτη θα φτιαξω κ τα δικα μου...

το μενου σημερα ειχε μακαρονια κ επειδη αυτη η εβδομαδα ειναι αλαδωτα τα φαγητα φανταστειται τι εβαλα απο πανω στα μακαρονια για να νοστιμευσει...παντα βαζω λιγο πιπερι απο την πεινα που ειχα εβαλα καυτερη μουσταρδα σαν γευση τελεια εφευρεση δικια μου χιχιχι αλλα ετρεχα κ δεν εφτανα κατακαηκε η γλωσσα κ το στομα μου αλλα ημουν κ μαζοχα συνεχιζα κ ετρωγα....αυριο καμια πατατα βραστη θα κανω..τωρα αυτη την εβδομαδα χωρις λαδι δεν εχω πολλες επιλογες..καμια ιδεα?

χωρίς λάδι; καλά κουράγια!

Κοριτσια τι κανετε?

Αληθεια τι επαιξε με το ποστ για τους πολεμους? Ας βαλει καποια ενα λινκ να το παρακολουθησουμε ..διαβασα την αναρτηση της Ζωπ και "κοπηκα"...

Φεφη περαστικα σου, ορεξη τρελλη εχεις γιατι ειναι η φυσιολογικη αντιδραση του οργανισμου μετα απο γριππη κλπ, για να αναπληρωσει το βαρος που χαθηκε..ειναι μηχανισμος αυτοσυντηρησης..

Φιλια!!

ποιό βάρος να αναπληρώσει;;;;;;;;:rolleyes::roll::lol:

παίρνω βάρος, δεν χάνω! τρώω κ όταν δεν πεινάω! το μάτι μου δεν χορταίνει!;):mrgreen:

σήμερα τρώμε σπανακόρυζο, όπως κ αύριο.

το απόγευμα περιμένω μια φίλη για καφέ. την επιθύμησα.

με τα φάρμακα έχω αηδιάσει! η σύσα ακόμα έχει βήχα, ιδίως το πρωί κ ελάχιστες μύξες!

βρέχει, έχει υγρασία κ γενικά ο παλιόκαιρος δεν με αφήνει να ανέβω...:(

θέλω να πάω μια βόλτα μόνη μου. θυμάμαι που έλεγε η αγγελική για μια βόλτα μόνη της...αυτό ακριβώς!!!!!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομορφοπαρεα μας!!!!!!;)

Βρεχει.....βρεχει...βρεχει!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!

Θελω ηλιο,ζεστο και φωτεινο,βαρεθηκα τον παλιοχειμωνα........

αμα πια!!!!!!!!!!

Μου αρεσει που εγω πηρα στραπλες φορεμα και ψιλο σακακι για το πασχα...

Μαλλον κανα παλτο θα βαλω οπως παει!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ξου ξου ξου,να φυγει ο σκ@τακαιρος πια.......!!!!!!!!!!!!!!

Τα πα και........δεν ξεθυμανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll:

Σημερα φτιαχνω μοσχαρακι για το θησαυρο μου,ακομα δεν ξερω με τι......

Εμεις θα φαμε πενες με χταποδι απο χθες.

Χθες πηγαμε εκκλησια το απογευμα,ηταν πολυ ωραια....

ενταξει,γυρισαμε ολο το ναο με τον θησαυρο.....αλλα τι να κανει το παιδι που βαριοταν,ηθελε να κανει μια μικρη εξερευνηση!!!!:mrgreen:

Αφηστε που ειμαι χωρις καφε,ουτε που θυμαμαι απο ποτε,λογο νηστειας και δεν ειμαι καλα....

Θελω καφε!!!!!!

Χωρις γαλα δεν μπορω να τον πιω,οποτε το εχω ριξει στα τσαγακια......

Καλη ωρα.....

Ξυπνησε το παιδι....φευγω...

Φιλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε ρε γμτ, δεν πρόλαβα... Να δείξω πως είμαι κι εγώ ψυχοπαθητική προσωπικότητα...

Τι να πεις? Υπάρχει πιο γελοίο ζώο από τον άνθρωπο? Όχι, δεν υπάρχει.

........................

Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσει κανείς ή να κλάψει.....

....................

Συγχωρέστε μου το ξέσπασμα (μετά από χιλιάδες μηνύματα μου, εδώ κι από κει) αλλά κι η υπομονή έχει τα όρια της, όπως θα έπρεπε κι η γελοιότητα.

...........

Ξέρω πως το καφέ μας διαβάζεται από πολλούς και διάφορους... και περιμένω την απάντηση κάπου (αλλού), κάπως... σερβιρισμένη... ως κρύο πιάτο... Αλλά δεν με νοιάζει. Εξάλλου, δεν θα είναι η πρώτη φορά... που κάποιοι θα μουτρώσουν και δεν θα με παίζουν... πιστεύοντας πως με τιμωρούν...

Λοιπόν... το βλέπω χλωμό να ξαναμπαίνω πριν από το Πάσχα (για διάφορους λόγους...).

Σε αυτή την περίπτωση,

να σας ευχηθώ καλό υπόλοιπο Μεγάλης Εβδομάδας, καλή Ανάσταση, με υγεία κι αγάπη, προσωπική και συλλογική ανάταση. Να χαίρεστε τους αγαπημένους σας.

Σας γλυκοφιλώ όλες.

Καλημέρα !!!!

Λοιπόν εχθές παρακολούθησα στα πεταχτά την συζήτησή σας... αλλά ας όψεται η ημικρανία μου που δεν μου επέτρεπε είτε να σκεφτώ είτε να σχολιάσω....

Να καταθέσω μόνο πως συμφωνώ σε όλα με ΖΩΠ, άσχετα αν δεν κράτησα όλο το αρχικό της ποστ...

Δυστυχώς, υπάρχουν άνθρωποι και ανθρωπάκια. Και η αξιοπρέπεια ή η αυτοεκτίμηση του καθενός φαίνεται στον τρόπο που διαφωνείς.

Για να είμαι και απόλυτα ειλικρινής, δεν μπαίνω τόσο συχνά στο δίπλα και δη στα κοινωνικά θέματα επειδή δεν ανέχομαι το ξεκατίνιασμα και την ειρωνεία. Και δεν το βρίσκω αστείο όλο αυτό.

Πώς γίνεται ορισμένοι άνθρωποι να έχουν άποψη (και επιστημονικά τεκμηριωμένη δλδ όχι με απλά επιχειρήματα) επί παντός επιστητού και όλη την μέρα να μην χάνουν ούτε ένα νέο ποστάρισμα .... αδυνατώ να το κατανοήσω !

Φίλε/η (ανώνυμε ή εσύ που κάνεις τις διπλο-εγγραφές -ήμαρτον δλδ-)

GET A LIFE !!!!! :wink:

Αν θες να καταθέσεις μια οποιαδήποτε άποψη, κάνε το, αλλά μην προσβάλεις τον άλλο !

αυτά τα λίγα επί αυτού...

ελπίζω η Ζωπ να είναι καλά και να περάσει τις Άγιες μέρες με την οικόγενειά της όμορφα κι αγαπημένα !

Καλή Ανάσταση Ζωπάκι !

Εσείς κόρες μου,

Ελπίζω να είστε καλά... ζηλευώ με την καλή έννοια όσες φτιάχνουν τσουρεκάκια κι άλλα καλούδια... καλή επιτυχία να έχετε και το τραπέζι σας να είναι πάντα γεμάτο με όμορφα πράγματα και με φίλους !

Εμείς για σήμερα (και αύριο) σπανακόρυζο.

Η μια μας η νονά ακόμη δεν με έχει πάρει ούτε τηλέφωνο γμτ ... :cool:

Αγγελική2,

Μπες βρε Αγγελικούλα να μας πεις τί ωραία που περνάς μόνη σου με τον χάμπυ !!!!!

Άννια μου,

Κοριτσάκι έχετε ???? Μπράβο ! Γερό να είναι και δυνατό το πουλάκι μου !

Φιλάκια σε όλες !

Link to comment
Share on other sites

τελικά εγώ διάβασα λίγα ψιλά χθες για τους πολέμους...

μήνυμα της ζωπ δεν είδα...

σε λάθος θέμα μπήκα;

διπλοεγγραφές; σιγά ρε κάντυ! εδώ μιλάμε για 3 κ 4...έχεις μείνει πίσω ντήαρ!

Δώρα από όσα έγραψες ζήλεψα που πήγατε με θησαυρό εκκλησία! θέλω κ εγώ, αλλά δεν έχω αντοχές! κρυώνω!

κ βάλτε ένα λινκ να σιγουρευτώ ότι μιλάμε για το ίδιο πράγμα!

κάντυ μου τα ίδια τρώμε! κ σήμερις κ αύριο! μεθαύριο δεν ξέρω...φημολογούνται κάτι γαριδούλες βραστές από πεθερούλη!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Δεν θέλω άλλο βροχή και κρύοοοοοοο!!!!:mad::mad::mad:

Πάλι με αερολίν είμαστε....Αμάν αυτός ο καιρός!!!

Τες πα!!! Ξεθύμανα κι εγώ!

Για σήμερα έκανα αρακά!

Σήμερα το κοριτσάκι μου θα πάει με το σχολείο της για να κοινωνήσουνε!

Μέχρι τα Χριστούγεννα ερχόταν ο ιερέας και τα κοινωνούσε στο σχολείο αλλά μάλλον τώρα μεγάλωσαν!!

Της έδωσα και χρήματα για να ανάψει κεράκι!!!:rolleyes:

εμείς κ μ.πέμπτη θα δουλεύουμε!

Εμείς και Μ. Παρασκευή κανονικότατα!

τωρα αυτη την εβδομαδα χωρις λαδι δεν εχω πολλες επιλογες..καμια ιδεα?

Κριθαράκι ζουμερό με μανιτάρια, μακαρονια με ντοματούλα,ταχυνόσουπα, φασολάδα αλάδωτη, ριζότο με καλαμπόκι και μανιτάρια...

Δεν μου έρχονται άλλα αυτή τη στιγμή!

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :-D

Μπράβοοοοοο!!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!

Αννα ακούς;;;;;; Βρήκαμε την νύφη!!!!;)

Χωρις γαλα δεν μπορω να τον πιω,οποτε το εχω ριξει στα τσαγακια......

Εγώ πήρα γάλα σόγιας γιατί έχω το ίδιο θέμα μ'εσένα Δώρα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ήθελα να μπω για να ζητησω συγγνωμη που σας μπερδεψα για τη συνταγη με τα τσουρεκια - προφανως δε θυμομουν σε ποιο θεμα τη διαβασα αλλά θυμομουν οτι το ειχε γραψει το περιστεράκι αλλά ειδα οτι εχει προκυψει άλλο σοβαροτερο θεμα. Δεν το εχω παρακολουθησει αλλά δε θα ηθελα να φυγει καμια από την παρεα σας.

Και για να ειμαι μεσα στο θεμα μας χθες εφτιαξα και τα κουλουρακια μας μαζι με την μπουμπου μου!

Φιλιά σε όλες!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

τελικά εγώ διάβασα λίγα ψιλά χθες για τους πολέμους...

μήνυμα της ζωπ δεν είδα...

σε λάθος θέμα μπήκα;

διπλοεγγραφές; σιγά ρε κάντυ! εδώ μιλάμε για 3 κ 4...έχεις μείνει πίσω ντήαρ!

Δώρα από όσα έγραψες ζήλεψα που πήγατε με θησαυρό εκκλησία! θέλω κ εγώ, αλλά δεν έχω αντοχές! κρυώνω!

κ βάλτε ένα λινκ να σιγουρευτώ ότι μιλάμε για το ίδιο πράγμα!

κάντυ μου τα ίδια τρώμε! κ σήμερις κ αύριο! μεθαύριο δεν ξέρω...φημολογούνται κάτι γαριδούλες βραστές από πεθερούλη!

στο σωστο θεμα μπηκες απλα σβησαν τις αντιπαραθεσεις.κ γω χθες το ειδα ηδη διορθωμενο!παντως Εβιρι,ξερεις ποσο σε εκτιμω,αλλα θα ηθελα πραγματικα να μου εξηγησεις την δημιουργια-σκοπο του θεματος..ειλικρινα δεν καταλαβα γιατι το ανοιξες,κ ειδικα γιατι εβαζες ολα αυτα τα κειμενα χωωρις να δινεις την δικη σου αποψη...εννοειται πως ειναι δικαιωμα σου κ αυτο το στηριζω μεχρι τελους,απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση το ολο το θεμα..επισης να πω οτι μην το ψαχνετε ευχγενια στην ιντερνετ,εδω δεν την βλεπουμε στην πραγματικη ζωη...

σημερα θα φαμε κατι σε ζυμαρικο,ακομα δεν εχει βγει το μενου!καλε Χρυσοβαλαντω η μουσταρδα ειναι νηστισιμη(το λεω επειδη δεν ηθελες να φας λαδι)?νομιζα πως εχει μπολικο λαδι κ αυγο,μαλλον κανω λαθος ε?

Αννια στα γραψα κ στην παιδικη,καλως να μας ερθει η στρουμφιτα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...