Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Στο εύχομαι κορίτσι μου!!!...Με το καλό να έρθει και το δεύτερο!...❤️

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλησπερααα...ποσο καιρο εχω να μπω:oops:...δεν διαβασα και τιποτα!αλλα θα διαβασω και ελπιζω να ειναι μονο ευχαριστα!!!ψαχνω για σπιτι και δεν μπορω να βρω τιποτα.βαρεθηκα ολη μερα στον δρομο να κοιταω χαζομαρεσ.ολα τα σπιτια ειναι για φοιτητεσ.εννοω οτι δεν με εξυπηρετουν οι χωροι για μενα πχ που θελω να ξεκινησω να παρω επιπλα και θελω ενα πιο μεγαλο σπιτι και με πανω απο 3 ντουλαπια στην κουζινα.γιατι ολα εχουν μικρη.σημερα φαγαμε γιαχνι.και εγω ενα δυο κιλα κριτσινια.πηρα απο το σουπερ με ηλιοσπορο και ειναι νοστιμα.δεν μπορω να κλεισω το στομα.παω να διαβασωωωωωωωωωω:)

Πού είσαι κι εσύ βρε κορίτσι;Μας λείπεις:-(

Γιατί χάθηκες έτσι;

Θα το βρεις το σπίτι που ψάχνεις,μην ανησυχείς!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα στις ομορφιές δεν είπα...

Αλλη μια υπέροχη ημέρα και η σημερινή,ό,τι πρέπει και για δουλειές και για βόλτες,γι'αυτό θα κάνω έναν...συνδυασμό!

Το καμάρι μου κοιμάται ακόμα,ξύπνησε στις 3 για γαλατάκι πάλι,οπότε τώρα απολαμβάνει χουζουράκι.

Φτιάχνω μπάμιες ψητές στο φούρνο και για τον μικρό θα κάνω ψαράκι.

Χθες καθάρισα το μισό σπίτι,όχι όπως ήθελα(τα 2 παντζούρια μου έχουν ξεμείνει...)και σήμερα θα κάνω το υπόλοιπο.Βλέποντας Τσάρλι και Λόλα,βεβαίως...Αλλιώς δεν γίνεται!

Το μεσημεράκι ο περιστέρης θα πάρει τον μικρό στο χωριό να δει τους παππούδες,οπότε θα φτιάξω κουλουράκια.Τώρα πασχαλινά θα είναι,μπισκότα θα είναι,ακόμα δεν έχω αποφασίσει...

Και φυσικά αργότερα θα πάω για περπάτημα,μην ξεχνάμε και τον αγώνα που κάνουμε για ....κορμί Αμαζόνας!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααα!!!!!σημερα θα φαμε κεφτεδακια με ρυζοτο για τον αντρουλη κ για μενα θα τα συνοδευσω με φασολακια φρεσκα,ολα απο τα χερακια της γλυκιας μου της μανουλας!!!!

χρονια πολλα σε οσους εχουν καποιον που γιορταζει,εμεις εχουμε τον πεθερουλη κ μελλοντικα θα γιορταζει κ ο στρουμφουλης μας χιχιχιχι!!!

Χρυσοβαλαντω ευχομαι τα καλυτερα για την μανουλα,κ συντομα να χεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα!

Μαρη Δωρα τι συνταγη εβαλες,θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!κλαψ κλαψ!φιλακια στον ομορφουλη σου!!!

Φουμπι μας ελειψες,φιλια πολλα!

Φεφη περαστικουλια στην μικρη!!!!

αχ δεν θυμαμαι αν σας εγραψα τα νεα απο τον διαβητολογο,γι αυτο τα γραφψ κ ελπιζω να ναι η πρωτη φορα χιχιχι!λοιπον ολα καλα,αλλα κιλακια γιοκ οποτε μου ειπαν να τρωω κατι παραπανω,δηλ σε κρεας,τυρι,κασερι,ξηρους καρπους(αρες μαρες κουκουναρες) γιατι θελουμε να παρω κ βαρος,βρε με αυτην την διατροφη κ 10κιλα κρεας να τρωω στην καθσια σιγα μην παρω...τελος παντων θα δουμε!

φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Φέφη μου,

Περαστικά σας ! Μπράβο που πήγες στον γιατρό όμως και το πρόλαβες... και η Σύσα πω πω ολόκληρο παιδί ! Φτου φτου !

Χρυσοβαλάντω μου,

Εύχομαι όλα να πάνε καλά !

Για σήμερα καλαμαράκια με ρύζι !

Φιλάκια σε όλες και καλό Σ/Κ !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...τι υπεροχος καιρος.δεν θελω να μεινω μεσα.σημερα δουλευα ως τησ 3.ηρθα φαγαμε εκανα μπανιο και τωρα καθισα.φαγαμε φακεσ και κρεμυδοκεφτεδεσ.δεν ξερω αν το ξερετε,εμεισ το κανουμε στο χωριο....και ειναι νοστιμοοοοο....καλο σαββατοκυριακο.φιλακια πολλα σε ολεσ.περιστερακι και σε εμενα λειπετε.....παρα πολυ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια...τι υπεροχος καιρος.δεν θελω να μεινω μεσα.σημερα δουλευα ως τησ 3.ηρθα φαγαμε εκανα μπανιο και τωρα καθισα.φαγαμε φακεσ και κρεμυδοκεφτεδεσ.δεν ξερω αν το ξερετε,εμεισ το κανουμε στο χωριο....και ειναι νοστιμοοοοο....καλο σαββατοκυριακο.φιλακια πολλα σε ολεσ.περιστερακι και σε εμενα λειπετε.....παρα πολυ....

Φαιη για δωσε συνταγη για κρεμμυδοκεφτεδες!

Εμεις σημερα ξυπνησαμε καλυτερα, πηγαμε βολτα με το αμαξι παρα το μουντο και γκρι καιρο...:confused:

Εβαλα και τα καινουρια μου παπουτσια, κοριτσια θειικα 25 ποντοι τακουνι αλλα το χοντρο τακουνι που ειναι τωρα στη μοδα! Τα εβαλα με τζην, και θα μου παρει η μαμα μου δωρο πασχα, σκιννυ τζην που ταιριαζει καλυτερα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααααααα μαλλον καλημερα τετοια ωρα που μπαινω....

αννουλα4 λιγο καιρος εμεινε να πας με το καλο 7,5μηνων κ μετα θα κανεις βολτιτσες με τον αντρουλη σου ...βλεπω η μανουλα σε περιποιειται καλα...οραια φαγουδια σε φτιαχνει...

σημερα κυριακη των βαιων οσες γιορταζετε χρονια σας πολλα...θα παμε εκκλησια μετα για καφεδακι κ μετα θα κανω σαρδελα ψητη...την φτιαχνω με ντοματουλα κρεμμυδακι σκορδο μαιντανο αλατι πιπερι ριγανι κ λαδακι..θα τον πηγαινε καυτερη πιπερια αλλα δεν εχω..και θα της συνοδευσω με πατατουλες τηγανητες κ σαλατα μαρουλι..

το απογευμα μπορει να φτιαξω πιροσκι με πατατα...

εσεις τι ψαρακια θα κανετε?

καλα να περασετε να εχετε μια ομορφη μερα

φιλακιααα


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας Φέφη μου!

Μια χαρά κορίτσαρος είναι η Σύσα!

Θα τα κάνεις και τα κουλουράκια,μην αγχώνεσαι...

Χρόνια πολλά της αδερφούλας σου και καλή δύναμη εύχομαι...

ευχαριστώ. είμαι κομμάτια! δεν νομίζω να κάνω κουλουράκια. σε λίγο θα σιδερώσω, αφού ταίσω φεφόπαιδο. αργότερα θα κάνω γαύρο πλακί. ο φέφος θα φάει χταποδάκι με κοφτό μακαρονάκι από πεθερούλα.

η σύσα γιουβαρλάκια, τα μόνα που τρώει.

της πήρε ο μπαμπούλης το μάμυ κ παίζει με τα παζλ αριθμών!

Καλημέρα στις ομορφιές δεν είπα...

Αλλη μια υπέροχη ημέρα και η σημερινή,ό,τι πρέπει και για δουλειές και για βόλτες,γι'αυτό θα κάνω έναν...συνδυασμό!

Το καμάρι μου κοιμάται ακόμα,ξύπνησε στις 3 για γαλατάκι πάλι,οπότε τώρα απολαμβάνει χουζουράκι.

Φτιάχνω μπάμιες ψητές στο φούρνο και για τον μικρό θα κάνω ψαράκι.

Χθες καθάρισα το μισό σπίτι,όχι όπως ήθελα(τα 2 παντζούρια μου έχουν ξεμείνει...)και σήμερα θα κάνω το υπόλοιπο.Βλέποντας Τσάρλι και Λόλα,βεβαίως...Αλλιώς δεν γίνεται!

Το μεσημεράκι ο περιστέρης θα πάρει τον μικρό στο χωριό να δει τους παππούδες,οπότε θα φτιάξω κουλουράκια.Τώρα πασχαλινά θα είναι,μπισκότα θα είναι,ακόμα δεν έχω αποφασίσει...

Και φυσικά αργότερα θα πάω για περπάτημα,μην ξεχνάμε και τον αγώνα που κάνουμε για ....κορμί Αμαζόνας!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια

μπράβο αμαζόνα μου!

καλημερουδιαααααααα!!!!!σημερα θα φαμε κεφτεδακια με ρυζοτο για τον αντρουλη κ για μενα θα τα συνοδευσω με φασολακια φρεσκα,ολα απο τα χερακια της γλυκιας μου της μανουλας!!!!

χρονια πολλα σε οσους εχουν καποιον που γιορταζει,εμεις εχουμε τον πεθερουλη κ μελλοντικα θα γιορταζει κ ο στρουμφουλης μας χιχιχιχι!!!

Χρυσοβαλαντω ευχομαι τα καλυτερα για την μανουλα,κ συντομα να χεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα!

Μαρη Δωρα τι συνταγη εβαλες,θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!κλαψ κλαψ!φιλακια στον ομορφουλη σου!!!

Φουμπι μας ελειψες,φιλια πολλα!

Φεφη περαστικουλια στην μικρη!!!!

αχ δεν θυμαμαι αν σας εγραψα τα νεα απο τον διαβητολογο,γι αυτο τα γραφψ κ ελπιζω να ναι η πρωτη φορα χιχιχι!λοιπον ολα καλα,αλλα κιλακια γιοκ οποτε μου ειπαν να τρωω κατι παραπανω,δηλ σε κρεας,τυρι,κασερι,ξηρους καρπους(αρες μαρες κουκουναρες) γιατι θελουμε να παρω κ βαρος,βρε με αυτην την διατροφη κ 10κιλα κρεας να τρωω στην καθσια σιγα μην παρω...τελος παντων θα δουμε!

φιλακια σε ολες!

ευχαριστώ Αννούλα!

μια χαρά τα πάτε!

Φέφη μου,

Περαστικά σας ! Μπράβο που πήγες στον γιατρό όμως και το πρόλαβες... και η Σύσα πω πω ολόκληρο παιδί ! Φτου φτου !

Χρυσοβαλάντω μου,

Εύχομαι όλα να πάνε καλά !

Για σήμερα καλαμαράκια με ρύζι !

Φιλάκια σε όλες και καλό Σ/Κ !

μάκια σου κ ευχαριστώ!

καλησπερα κοριτσια...τι υπεροχος καιρος.δεν θελω να μεινω μεσα.σημερα δουλευα ως τησ 3.ηρθα φαγαμε εκανα μπανιο και τωρα καθισα.φαγαμε φακεσ και κρεμυδοκεφτεδεσ.δεν ξερω αν το ξερετε,εμεισ το κανουμε στο χωριο....και ειναι νοστιμοοοοο....καλο σαββατοκυριακο.φιλακια πολλα σε ολεσ.περιστερακι και σε εμενα λειπετε.....παρα πολυ....

να πας βολτούλα. μάκια σου

Φαιη για δωσε συνταγη για κρεμμυδοκεφτεδες!

Εμεις σημερα ξυπνησαμε καλυτερα, πηγαμε βολτα με το αμαξι παρα το μουντο και γκρι καιρο...:confused:

Εβαλα και τα καινουρια μου παπουτσια, κοριτσια θειικα 25 ποντοι τακουνι αλλα το χοντρο τακουνι που ειναι τωρα στη μοδα! Τα εβαλα με τζην, και θα μου παρει η μαμα μου δωρο πασχα, σκιννυ τζην που ταιριαζει καλυτερα!

με γειές!

καλησπερααααααα μαλλον καλημερα τετοια ωρα που μπαινω....

αννουλα4 λιγο καιρος εμεινε να πας με το καλο 7,5μηνων κ μετα θα κανεις βολτιτσες με τον αντρουλη σου ...βλεπω η μανουλα σε περιποιειται καλα...οραια φαγουδια σε φτιαχνει...

σημερα κυριακη των βαιων οσες γιορταζετε χρονια σας πολλα...θα παμε εκκλησια μετα για καφεδακι κ μετα θα κανω σαρδελα ψητη...την φτιαχνω με ντοματουλα κρεμμυδακι σκορδο μαιντανο αλατι πιπερι ριγανι κ λαδακι..θα τον πηγαινε καυτερη πιπερια αλλα δεν εχω..και θα της συνοδευσω με πατατουλες τηγανητες κ σαλατα μαρουλι..

το απογευμα μπορει να φτιαξω πιροσκι με πατατα...

εσεις τι ψαρακια θα κανετε?

καλα να περασετε να εχετε μια ομορφη μερα

φιλακιααα

χρόνια πολλά!

δεν θα πάω ούτε εκκλησία...δεν έχω κουράγιο. σέρνομαι, ζαλίζομαι, αηδιάζω από τα φάρμακα!

για αύριο η μάνα μου θα μας ετοιμάσει σπανακόρυζο!

το παιδί πολύ βήχα, αλλά καλά από διάθεση!

πολύ κλάμα όταν της καθαρίζω τη μύτη!!!!!

φιλιά σε όλες κ να έχετε μια όμορφη κυριακή!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ χρονια πολλα,σημερα των Βαιων κ ημερα θελει ψαρακι,ετσι μας ελεγε παντα η μανουλα!οποτε θα φαμε στην πεθερουλα μου ψαρακια!

Χρυσα μου η μανουλα μου,οπως κ ολες οι μανουλες,ειναι παντα εκει για μας κ μας προσεχουν.ε δικια μου ειδικα τωρα δεν με αφηνει λεπτο,κ βασικα οπως λεει για τον εγονο τα κανει ολα χαχαχαχαχαχα!!!!

Φεφι μην κανεις τιποτα,ξεκουρασου παιδακι μου το δικαιουσ λεμε!!!!!!!!

φιλακια πολλαααααααααααααααααααααα!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν...Εγω εχω μια θεια μην ξεχασω να την παρω τηλ:oops:..Σημερα κλεινει και ο παππουλης μου 11χρονια που μας αφησε:cry:παρολο που ημουν μικρη τον θυμαμαι εντονα!!!

Εγω δεν μαγειρευω γιατι εκανα χτες μια ταψαρα παστιτσιο βεβαια η μερα θελει ψαρι αλλα δεν πειραζει..Φεφουλα ακομα κρυωμενη η μικρη?Κι εμενα ο Α ειχε εντονο βηχα και ξερεςι πως του μαλακωσε??Ζεστο γαλα με 1κοταλια του γλυκου μελι και εχει ηρεμισει


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα!!!

Την Κυριακή του Πάσχα θα κάνω πρώτη φορά Πάσχα με τα πεθερικά.Θα είμαστε 25 άτομα κ λέω να φτιάξω μερικά πρώτα-ωραία πρώτα όμως,όχι απλά τζατζίκι κλπ-αυτά θα τα φέρουν άλλοι!Καμιά ιδέα???


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους τους εορταζόμενους!!!

Εμεις κλασικα πηγαμε εκκλησια κοινωνησαμε οικογενειακως και τωρα αφου φαγαμε φρουτακια,περημενουμε να βγει το φαγακι να παμε βολτουλα για καφε και παιχνιδι!!!!:P

Για σημερα φτιαχνω τσιπουρες με πατατουλες στο φουρνο.

Εβαλα και 2 κομματια απο το ψαρακι που παιρνω για τον Θησαυρο και μερικα φιστικς για 2η επιλογη.

Το απογευμα σκεφτομαι να φτιαξω τα τσουρεκια....αν δεν βαρεθω...:mrgreen:

Φεφουλα και παλι περαστικα σας.

Φιλια σε ολες σας.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στην όμορφη παρεούλα μας και χρόνια πολλά!!

Επιτέλους χθες τα κατάφερα και μάζεψα το σπίτι μου!Παρέα με το παιδάκι μου...Φαντάζεστε τι κόπος...Μετά πήγα για περπάτημα και το βράδυ βγήκαμε μια βόλτα με περιστέρη και περιστερόπουλο,που είχαμε τόσο καιρό να βγούμε Σάββατο.Φάγαμε έξω,φιλέτο κοτόπουλο εγώ, σαλατούλα και μανιτάρια πλευρώτους ψητά(δεν χαλάω τη δίαιτα,λέμε!αν και το εν λόγω φαί δεν ήταν στο πρόγραμμα...)

Νέκρα πάντως...Καμία σχέση με άλλες χρονιές τέτοιες ημέρες...

Σήμερα τα αγόρια μου είναι από νωρίς σε μια μεγάλη μεγάλη βόλτα,κι έτσι έφτιαξα τα κουλουρομπισκοτάκια μου-και όχι πασχαλινά κουλούρια τελικά-μια χαρά βγήκαν.Τώρα μόλις έβαλα το ψαράκι μας να ψήνεται και θα μαζέψω το χάος που επικρατεί!Η κουζίνα μου δεν...σετάρεται με τίποτα με το υπόλοιπο τακτοποημένο σπίτι.

Το απόγευμα θα πάμε βολτούλα σε φίλους μας με παιδάκια για καφεδάκι.

Φυσικά το πρόγραμμα περιλαμβάνει συν τοις άλλοις μπόλικο σίδερο,νέα πλυσίματα και περπάτημα...

Περαστικά στα αρρωστούλικα άπαντα!

Σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!

χρονια πολλα και καλη Μ. Εβδομαδα να εχουμε..

σημερα τρωμε μπακαλιαρο σκορδαλια.

Δεν προλαβαινω με τιποτα τις δουλιεες μου, ολο με την μικρη θελω να ειμαι..

Αργοτερα θα κανω και τα πασχαλινα κουλουρακια μου.

φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Σήμερα φάγαμε μπακαλιάρο παστό τηγανητό, πέρκα τηγανητή, σκορδαλιά, πουρέ για τα μικρά παιδιά και μία κόκκινη σάλτσα από φρέσκιες ντομάτες πολύ νόστιμη.

Ελενη μου,οχι δεν ηταν χαλασμενο το γαλα,ισως δεν μπορουσε να το χωνεψει καλα....

Μήπως το συνδύασε σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα με πορτοκαλάδα; Γιατί η πορτοκαλάδα με το γάλα δεν κάνει καλό συνδυασμό (τουλάχιστον όχι σε όλους τους ανθρώπους).

Εβιρουλα,να περνας ομορφα.

Σ' ευχαριστώ Δωράκι μου.

Α δεν σας ειπα,εφτιαξα μια υπεροχη νηστίσιμη μπουγατσα.

Πανευκολη και πεντανοστιμη!!!!!!!Με τα υλικά που δίνεις παρακάτω έφαγα αγοραστή του σούπερ μάρκετ μπουγάτσα και μου άρεσε πάρα πολύ.

Όλως περιέργως κι εμένα ο Ν -2,3 μέρες τώρα- κάνει κάθε πρωί εμετό το γάλα του, αλλά είναι κάτι αψυχολόγητο... εννοώ, δεν μου παραπονιέται για το στομάχι/κοιλίτσα του απλά πάει και βγάζει φλέμματα, είναι ευδιαθέτος κλπ κλπ... :confused: δεν μπορώ να καταλάβω τί και πώς. Το προφανές είναι ότι τον πειράζει η υγρασία (βλ. Νοτιάς) σε συνδυασμό με την σκόνη...

Είναι καλό ότι βγάζει τα συσσωρευμένα φλέγματα. Αλλά το κακό είναι ότι αδειάζει το στομάχι του.

Εβίρι,

Αυτές τις μέρες φαντάζομαι πως θα τρέχεις από εδώ κι από εκεί να προλάβεις ότι είναι δυνατόν ! Καλά να περάσετε κι εσείς στο χωριό !

Σ' ευχαριστώ Κάντυ μου. Είναι σαν να με βλέπεις.

Καλησπέρα σε όλες!

Γεια σου Ηλιαχτίδα τι κάνεις;

ψαχνω για σπιτι και δεν μπορω να βρω τιποτα. Καλώς τη Φαίη. Εύχομαι να μην παιδευτείς άλλο και να βρεις σύντομα το σπίτι που ταιριάζει στις ανάγκες σας.

Εβιρι μου καλη ξεκουραση στο χωριο με τα κοριτσακια σου!

Σ' ευχαριστώ Έλεν μου.

Κοριτσάκια μου γεια σας!

Βρε, βρε σαν τα χιόνιαααααααααααααα. Τι κάνεις Φούμπη;

Εβίρι,Φαίη,Ελένη και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι καλό Πάσχα και σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά!

Κι εγώ σου εύχομαι Καλό Πάσχα και σου στέλνω τα δικά μου φιλιά.

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου αν κ δεν πολυμπαινω αλλα καθε φορα που γραφω με αγκαλιαζεται με αγαπη κ αυτο το εκτιμω κ σας αισθανομαι δικους μου ανθρωπους...

Εμείς σ' ευχαριστούμε που μας αισθάνεσαι δικούς σου ανθρώπους.

μην το ξαναπείς...

τελικά εγώ έχω ρινοφαρυγγίτιδα, μου έδωσε αντιβίωση, σιρόπι, σπρέυ με κορτιζόνη κ λακτολεβούρ για το γνωστό ενδεχόμενο πρόληψης.

Περαστικά σε όλους σας. Αυτή η εποχή τελικά είναι πολύ ύπουλη.

Εβαλα και τα καινουρια μου παπουτσια, κοριτσια θειικα 25 ποντοι τακουνι αλλα το χοντρο τακουνι που ειναι τωρα στη μοδα! Τα εβαλα με τζην, και θα μου παρει η μαμα μου δωρο πασχα, σκιννυ τζην που ταιριαζει καλυτερα!

Ώρε ένας κορίτσαροοοοος!!!!!!!!!!!

Κορίτσια καλημέρα!!!

Την Κυριακή του Πάσχα θα κάνω πρώτη φορά Πάσχα με τα πεθερικά.Θα είμαστε 25 άτομα κ λέω να φτιάξω μερικά πρώτα-ωραία πρώτα όμως,όχι απλά τζατζίκι κλπ-αυτά θα τα φέρουν άλλοι!Καμιά ιδέα???

Πωπω κούραση. Εσείς θα έχετε κόσμο και ντουνιά. Αν κάνεις λίγη υπομονή θα έχω το χρόνο να σου γράψω πολλές ιδέες, από τις οποίες θα επιλέξεις αυτές που σου αρέσουν για τη σύνθεση του δικού σου τραπεζιού, αλλά όχι τώρα, σε λίγο θα πάμε κάποια επίσκεψη και πρέπει να ετοιμαστώ. Αν μπορέσω θα μπω το βραδάκι, αναλόγως με την ώρα επιστροφής και όρεξης. Αν δεν μπορέσω θα γράψω αύριο κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...