Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Στο εύχομαι κορίτσι μου!!!...Με το καλό να έρθει και το δεύτερο!...❤️

      10 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Το είχαν σαν"δικαιολογία", πως με λίγα ωάρια δεν τα αφήνουμε για βλαστοκύστες για να μην χαθούν στην πορεία. Λίγο "παλιά" η αντίληψη. Δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο από διαιρέσεις τη δεύτερη ημέρα για να αξιολογηθούν. 

      Καλά αποτελέσματα να έχεις🙏🏻

      Αυτό μου κάνει και εμένα εντύπωση αφού κατά ομολογία είναι παλιά τακτική γιατί ένα τόσο γνωστό κέντρο και ένας γιατρός με τέτοιο όνομα εξακολουθεί και το εφαρμόζει?...

      Μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα γιατί είναι η δεύτερη μου φορά και πέρα από την απογοήτευση που θα πρέπει να διαχειριστώ θα πρέπει να αξιολογήσω τις επιλογές μου, τον γιατρό, την κλινική...🥺 Και να δω τι θα κάνω από εδώ και πέρα...

      Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Σου εύχομαι τα καλύτερα!...😘

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

χαχαχα!!!! Φέφη το περίμενα ότι θα ακουστει περίεργο αλλά το κατάλαβα αφού το έγραψα!!:tongue::tongue:

Οι γιουφκάδες είναι σπιτικές χυλοπίτες αλλά κάπως διαφορετικές!!!

Έτσι τους λέμε στα μέρη μας!

Για πες πως τις φτιάχνεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλέ δεν είδα ότι υπάρχει και δεύτερη σελίδα που ήδη έχετε γράψει. Είπα κι εγώ μόνο δύο κορίτσια μπήκαν από χτες.

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να το ξεπεράσει σύντομα.

Για σήμερα εκανα γιουφκάδες.

Κι εγώ ετοιμαζόμουν να σε ρωτήσω τι είναι αυτό που ακούω πρώτη φορά, αλλά είδα παρακάτω ότι είχες απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα μόλις γυρίσουμε από την δουλειά, θα φορτώσουμε το αυτοκίνητο και θα ανεβάσουμε τα παιδιά στην γιαγιά τους στα Γιάννενα! Αφροδιτούλα, αν την Κυριακή ξεκινήσουμε νωρίς για επιστροφή θα σε πάρω τηλέφωνο να πιούμε ένα καφεδάκι.

Ζ-Η-Λ-Ε-Υ-Ω!

Και για τα Γιάννενα,αλλά κυρίως που θα πιείτε καφέ με την Αφροδίτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Για πες πως τις φτιάχνεις?

Σωθηκες τώρα!

Δεν ξέρω να τους φτιάχνω, ξέρω να τους τρώω;)

Τους έφτιαχνε η γιαγιά μου και τώρα τους φτιάχνει η μανούλα μου!

Εγώ έχω μέλλον ακόμη!!!:tongue::tongue:;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζ-Η-Λ-Ε-Υ-Ω!

Και για τα Γιάννενα,αλλά κυρίως που θα πιείτε καφέ με την Αφροδίτη!!!

Ελπίζω να μπορέσουμε να τον πιούμε τον καφέ! Θα εξαρτηθεί από την ώρα

που θα είμαστε στα μέρη της και από την διάθεση του άντρα μου ο οποίος θα οδηγεί!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβαζω τα νεα σας..

Χρυσοβαλαντακι μου,ευχομαι κι απο δω,μιας και τα ειπαμε απο κοντα,τα καλυτερα για την μανουλα σου.

χθες ειχα αρακα με πατατουλες κ σημερα κατι προχειρο που να μην περιεχει λαδι λογω παρασκευης...Αλαδο ε;Χμμμμμμμμ........εγω εβαλα λαδακι....

σας ευχομαι οσες φυγουν στα χωρια τους ενα ομορφο 3μερο

φιλακιααααααα

Όσο για την συγνώμη, να μην τα λέμε μεταξύ μας αυτά....

Οποτε χρειάζεται καποια κάτι ή κάποιον είμαστε όλες εδώ!!!

Αυτο ακριβως!!!!!

Εύχομαι το καλύτερο!!!

Για σήμερα εκανα γιουφκάδες.

Θα ρωτουσα τι ειν τουτο....σαν την συμπεθερα μ,αλλα με καλυψες!!!!!!

τί λες συμπεθερα....αγκαλιά!!!!

Δυστυχως,φιλεναδα..........σε ευχαριστω!!!!

μακάρι να το ξεπεράσει γρήγορα.

η σύσα απύρετη. χθες λίγα δεκατάκια, μύξες κιτρινούλες, αλλά λίγες, βήχας κ φλέγματα...Αντε να περασει......περαστικα στο κοριτσακι μας,δεν ειπα!!!!!!

αλλά φέφη κ φέφος με τρομερό πονόλαιμο.Ωχ!!!!!

πήρα άδεια, θα πάω σε λίγο παθολόγο,

με δόντι δεν τελείωσα, δεν πέτυχε η θήκη, διορθώσαμε μάλλον τον άλλο πόνο, έχω κ καθαρισμό....γενικώς νταλαβέρι!Παναγια μου!!!!!Καλα κουραγια......και περαστικα σου.

είμαι με πόνο περιόδου..

κουρασμένη κ ευτυχώς ακολουθεί ΣΚ!

σήμερα θα μας δώσει γιουβαρλάκια η πεθερούλα μου κ για αύριο!!!!να είναι καλά η γυναίκα!

ο καιρός είναι μουντός, υγρασία, έβρεχε χθες βράδυ!!!

φιλάκια!

Κι εδω ετσι ειναι...γμτ,πανω που ειχαμε πει καλοκαιριασε!!!!!!

Μας έφαγε η υγρασία:?Μια απο τα ιδια...

Σήμερα το απόγευμα μόλις γυρίσουμε από την δουλειά, θα φορτώσουμε το αυτοκίνητο και θα ανεβάσουμε τα παιδιά στην γιαγιά τους στα Γιάννενα! Αφροδιτούλα, αν την Κυριακή ξεκινήσουμε νωρίς για επιστροφή θα σε πάρω τηλέφωνο να πιούμε ένα καφεδάκι.

Όπως καταλαβαίνεται μαγείρεμα δεν έχει σήμερα, τα παιδιά θα φάνε κρεατάκι που έμεινε από χθες μάλλον με πατατούλες τηγανιτές.

Αυτά για τώρα!

Καλα να περασουν τα μαναρακια σου.Καλο δρομο να εχετε.

Εσεις θα πατε για πασχα;

Καλημέρα κορίτσια,

Θα φτιάξω το μεσημέρι μια μακαρονάδα απλή με σάλτσα, μιας και θα πάμε στο χωριό σήμερα.

Που εισαι βρε Εβιρουλα μου;Σε χασαμε!!!!

Καλημερες.

Μουχλιασαμε πια απο την υγρασια...ουφφφφφ......τι σκ@τοκαιρος παλι ειναι αυτος;

Εχθες το βραδυ που λετε,ο θησαυρος μου μια ωρα μετα που ηπιε 300μλ γαλα και ειχε ηδη ξαπλωσει,παραπονεθηκε οτι τον ενοχλουσε η κοιλιτσα του...η το στομαχι....:?....και τον πηρα αγκαλια μεσα στο σαλονι οπου καθομασταν εμεις.Στο τσακ τον προλαβα και τον πηγα στο νιπτήρα οπου κι εκανε εμετο το πουλακι μου,κομμενο γαλα!!!!!!

Μετα ηρεμησε και κοιμηθηκε αμεσως και ησυχα ολο το βραδυ.

Τωρα που ξυπνησε ηταν μια χαρα ευτυχως...ηπιε και το γαλα του και παιζει....

Μαλλον βαρυστομαχιασε το καμαρι μου!!!!!!

Κατα τα αλλα καλα.

Σημερα φτιαχνω φασολαδα τρομερη για μας και κοτοσουπα για το μονακριβο μου.

Χθες πηγα και πηρα υλικα για να φτιαξω κουλουρακια και τσουρεκια...


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια επιτελους σας γραφω απο τον καλο μου υπολογιστη,εμεις ειμαστε καλα μονο ο αντωνης ειναι με μυξες και βηχα,εδω ο καιρος ειναι αλα νταλα μια βρεχει μια εχει λιακαδα...Ποναει πολυ η πλατη μου ειτε ειμαι ξεκουραστη ειτε οχι...Την Δευτερα εχω γιατρο επιτελους θα δω το φασολι μου


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασουν τα μαναρακια σου.Καλο δρομο να εχετε.

Εσεις θα πατε για πασχα;

Ευχαριστώ Δωράκι μου! Θα ανέβουμε κι εμείς την Μεγάλη Πέμπτη μετά την δουλειά και θα επιστρέψουμε την Δευτέρα του Πάσχα.

Μουχλιασαμε πια απο την υγρασια...ουφφφφφ......τι σκ@τοκαιρος παλι ειναι αυτος;

Συμφωνώ απολύτως!

Εχθες το βραδυ που λετε,ο θησαυρος μου μια ωρα μετα που ηπιε 300μλ γαλα και ειχε ηδη ξαπλωσει,παραπονεθηκε οτι τον ενοχλουσε η κοιλιτσα του...η το στομαχι....:?....και τον πηρα αγκαλια μεσα στο σαλονι οπου καθομασταν εμεις.Στο τσακ τον προλαβα και τον πηγα στο νιπτήρα οπου κι εκανε εμετο το πουλακι μου,κομμενο γαλα!!!!!!

Μετα ηρεμησε και κοιμηθηκε αμεσως και ησυχα ολο το βραδυ.

Τωρα που ξυπνησε ηταν μια χαρα ευτυχως...ηπιε και το γαλα του και παιζει....

Μαλλον βαρυστομαχιασε το καμαρι μου!!!!!!

Μπορεί να ήταν και κανένα κρυολογηματάκι. Μήπως περπάτησε ξυπόλητος και κρύωσε η κοιλίτσα του. Αφού είναι καλά σήμερα όλα οκ!

Κατα τα αλλα καλα.

Σημερα φτιαχνω φασολαδα τρομερη για μας και κοτοσουπα για το μονακριβο μου.

Χθες πηγα και πηρα υλικα για να φτιαξω κουλουρακια και τσουρεκια...

Καλή επιτυχία!

καλημερα κοριτσια επιτελους σας γραφω απο τον καλο μου υπολογιστη,εμεις ειμαστε καλα μονο ο αντωνης ειναι με μυξες και βηχα,εδω ο καιρος ειναι αλα νταλα μια βρεχει μια εχει λιακαδα...Ποναει πολυ η πλατη μου ειτε ειμαι ξεκουραστη ειτε οχι...Την Δευτερα εχω γιατρο επιτελους θα δω το φασολι μου

με το καλό να το δεις το σπορίδιο σου Ιωαννάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

σας γραφω γρηγορα γρηγορα γιατι εχω ραντεβου με τον διαβητολογο κ τρεχω να ετοιμαστω!λοιπον εχθες ειδαμε τον στρουμφουλη,ειναι κουκλος κ μια χαρα κ εφτασε πλεον τα 950γρ!!!!!!!!!!!!!!ολα σουπερ τα βρηκε η γιατρος κ οπως μας ειπε θα συνεχισουμε ετσι χαλαρα με ξεκουραση μεχρι να φτασουμε τους 7,5μηνες κ μετα ξεκινουν οι βολτες!!!!!!!ελα μωρε λιγο εμεινε,κ επισγς το βασικο ειναι οτι οι 28βδομαφες ειναι διπλα μας,κ αυτο ειναι το πρωτο καλο μαξιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ εφυγε ενα αγχος,θα κανονισω απο βδομαδα να κλεισω κ για γ επιπεδου το ντοπλερ κ σιγα σιγα μπαινουμε προς την τελικη ευθεια!!!αχ ειμαι τοσο χαρουμενη,κ ναι μια χαρα θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

α σημερα θα φαμε φακες απο μανουλα!!!!!!φιλακια ομορφουλες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας γραφω γρηγορα γρηγορα γιατι εχω ραντεβου με τον διαβητολογο κ τρεχω να ετοιμαστω!λοιπον εχθες ειδαμε τον στρουμφουλη,ειναι κουκλος κ μια χαρα κ εφτασε πλεον τα 950γρ!!!!!!!!!!!!!!ολα σουπερ τα βρηκε η γιατρος κ οπως μας ειπε θα συνεχισουμε ετσι χαλαρα με ξεκουραση μεχρι να φτασουμε τους 7,5μηνες κ μετα ξεκινουν οι βολτες!!!!!!!ελα μωρε λιγο εμεινε,κ επισγς το βασικο ειναι οτι οι 28βδομαφες ειναι διπλα μας,κ αυτο ειναι το πρωτο καλο μαξιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ εφυγε ενα αγχος,θα κανονισω απο βδομαδα να κλεισω κ για γ επιπεδου το ντοπλερ κ σιγα σιγα μπαινουμε προς την τελικη ευθεια!!!αχ ειμαι τοσο χαρουμενη,κ ναι μια χαρα θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

α σημερα θα φαμε φακες απο μανουλα!!!!!!φιλακια ομορφουλες!

μπράβο Αννούλα για τα καλά σας νέα!!!! ¨Αντε λίγο έμεινε ακόμη και μετά θα κρατάς το γλικό σου στρουμφάκι στην αγκαλιά σου!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Στο τσακ τον προλαβα και τον πηγα στο νιπτήρα οπου κι εκανε εμετο το πουλακι μου,κομμενο γαλα!!!!!!

Μήπως ήταν αλλοιωμένο το γάλα;

Χθες πηγα και πηρα υλικα για να φτιαξω κουλουρακια και τσουρεκια...

Αχ χρυσοχέρααααα!!!!!

Κι εμείς θα κάνουμε με την μανούλα μου και την κοράκλα μου!

καλημερα κοριτσια επιτελους σας γραφω απο τον καλο μου υπολογιστη,εμεις ειμαστε καλα μονο ο αντωνης ειναι με μυξες και βηχα,εδω ο καιρος ειναι αλα νταλα μια βρεχει μια εχει λιακαδα...Ποναει πολυ η πλατη μου ειτε ειμαι ξεκουραστη ειτε οχι...Την Δευτερα εχω γιατρο επιτελους θα δω το φασολι μου

Περασικούλια!

Με το καλό Ιωαννάκι να δείς το φασολάκι σου!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

σας γραφω γρηγορα γρηγορα γιατι εχω ραντεβου με τον διαβητολογο κ τρεχω να ετοιμαστω!λοιπον εχθες ειδαμε τον στρουμφουλη,ειναι κουκλος κ μια χαρα κ εφτασε πλεον τα 950γρ!!!!!!!!!!!!!!ολα σουπερ τα βρηκε η γιατρος κ οπως μας ειπε θα συνεχισουμε ετσι χαλαρα με ξεκουραση μεχρι να φτασουμε τους 7,5μηνες κ μετα ξεκινουν οι βολτες!!!!!!!ελα μωρε λιγο εμεινε,κ επισγς το βασικο ειναι οτι οι 28βδομαφες ειναι διπλα μας,κ αυτο ειναι το πρωτο καλο μαξιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ εφυγε ενα αγχος,θα κανονισω απο βδομαδα να κλεισω κ για γ επιπεδου το ντοπλερ κ σιγα σιγα μπαινουμε προς την τελικη ευθεια!!!αχ ειμαι τοσο χαρουμενη,κ ναι μια χαρα θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

α σημερα θα φαμε φακες απο μανουλα!!!!!!φιλακια ομορφουλες!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!

Ενα ένα τα προβλήματα σε αποχαιρετούν και το όνειρό σου έρχεται πιο κοντά στην πραγμάτικότητα!

Όλα θα τα ξεπεράσεις και σε λίγο καιρό θα έχεις στην αγκαλίτσα σου το θαυματάκι σου!

Που είναι και παίδαρος συν τοις άλλοις που έγινε 1 κιλό!!!! ;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε Εβίρι μου!

Σ' ευχαριστώ πολύ Περιστεράκι.

Που εισαι βρε Εβιρουλα μου;Σε χασαμε!!!!

Εδώ, εδώ. Χτες βρεθήκαμε με την ξαδέρφη μου για καφέ γι' αυτό με είδατε λίγο.

Εχθες το βραδυ που λετε,ο θησαυρος μου μια ωρα μετα που ηπιε 300μλ γαλα και ειχε ηδη ξαπλωσει,παραπονεθηκε οτι τον ενοχλουσε η κοιλιτσα του...η το στομαχι....:?....και τον πηρα αγκαλια μεσα στο σαλονι οπου καθομασταν εμεις.Στο τσακ τον προλαβα και τον πηγα στο νιπτήρα οπου κι εκανε εμετο το πουλακι μου,κομμενο γαλα!!!!!!

Αχ το καημένο κοιμήθηκε και νηστικό. Ευτυχώς που δεν ήταν κάτι περισσότερο.

καλημερα κοριτσια επιτελους σας γραφω απο τον καλο μου υπολογιστη,εμεις ειμαστε καλα μονο ο αντωνης ειναι με μυξες και βηχα,εδω ο καιρος ειναι αλα νταλα μια βρεχει μια εχει λιακαδα...Ποναει πολυ η πλατη μου ειτε ειμαι ξεκουραστη ειτε οχι...Την Δευτερα εχω γιατρο επιτελους θα δω το φασολι μου

Περαστικά στον Αντώνη, με το καλό να δείτε και το μωράκι. Όσο για την πλάτη, ίσως να οφείλεται στο μεγάλωμα της κοιλιάς ποιος ξέρει.

εχθες ειδαμε τον στρουμφουλη,ειναι κουκλος κ μια χαρα κ εφτασε πλεον τα 950γρ!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο το στρουμφάκι μωλέ. Με το καλό να γίνει και παίδαρος.

αχ ειμαι τοσο χαρουμενη,κ ναι μια χαρα θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

Κι εμείς είμαστε χαρούμενες για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου,οχι δεν ηταν χαλασμενο το γαλα,ισως δεν μπορουσε να το χωνεψει καλα....

Εβιρουλα,να περνας ομορφα.

Αννααααααα τι καλα μεγαλωσε ο στρουμφουλακος μας.

Αντε σιγα σιγα φτανεις στο τελικο σταδιο.

Αννια με το καλα να δεις το φασολακι σου.

Α δεν σας ειπα,εφτιαξα μια υπεροχη νηστίσιμη μπουγατσα.

Πανευκολη και πεντανοστιμη!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...