Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Στο εύχομαι κορίτσι μου!!!...Με το καλό να έρθει και το δεύτερο!...❤️

      10 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Το είχαν σαν"δικαιολογία", πως με λίγα ωάρια δεν τα αφήνουμε για βλαστοκύστες για να μην χαθούν στην πορεία. Λίγο "παλιά" η αντίληψη. Δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο από διαιρέσεις τη δεύτερη ημέρα για να αξιολογηθούν. 

      Καλά αποτελέσματα να έχεις🙏🏻

      Αυτό μου κάνει και εμένα εντύπωση αφού κατά ομολογία είναι παλιά τακτική γιατί ένα τόσο γνωστό κέντρο και ένας γιατρός με τέτοιο όνομα εξακολουθεί και το εφαρμόζει?...

      Μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα γιατί είναι η δεύτερη μου φορά και πέρα από την απογοήτευση που θα πρέπει να διαχειριστώ θα πρέπει να αξιολογήσω τις επιλογές μου, τον γιατρό, την κλινική...🥺 Και να δω τι θα κάνω από εδώ και πέρα...

      Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Σου εύχομαι τα καλύτερα!...😘

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε;

Σήμερα είχα πάρει από το πρωί τους δρόμους για διάφορες δουλίτσες και δεν πρόλαβα να μπω να μάθω τα νέα σας.Δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστ.Θα το κάνω σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Χαθηκα αυτες τις μερες κοθως ειχαμα μια σειρα εξετασεων του θησαυρου μας.

Μας λαχταρισαν λιγο οι γιατροι...χωρις λογο....λογο λαθους και ειμασταν στα πατωματα.

Ευτυχως σημερα που ξανα καναμε την εξεταση,ολα ηταν τελεια!!!!!!

Ευτυχως ανασανα ξανα.!!!!!

Μπράβο Δωράκι μου.

Ολα πάνε καλά

Αναφορικά με το δικαστήριο,τα είπαμε και κατ'ιδίαν

Αχ μερικοί γιατροί...

Link to comment
Share on other sites

Περιστερακι μου δινεις σε παρακαλω τη συνταγη?

Τα ρεβύθια στον φούρνο γίνονται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που γίνονται και οι γίγαντες.

Τα ρεβύθια με το σπανάκι γίνονται όπως η κλασική ρεβυθόσουπα,χωρίς ντοματούλα.Μαραίνεις το σπανάκι και το προσθέτεις στη σούπα να πάρει βράση.Σε τηγανάκι σωτάρεις σκορδάκι και κυβάκια ψωμί(που καλύτερα να μην είναι φρέσκο)και προσθέτεις και μπέικον.

Στη συνέχεια αλέθεις στο μούλτι τα ψωμάκια με ζουμί από τα ρεβύθια και τα προσθέτεις στη σούπα.Την κάνουν πιο παχύρρευστη.Και φυσικά ρίχνεις μέσα και το μπέικον.

Γίνεται πολύ νόστιμο φαγάκι

Link to comment
Share on other sites

Τα ρεβύθια στον φούρνο γίνονται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που γίνονται και οι γίγαντες.

Τα ρεβύθια με το σπανάκι γίνονται όπως η κλασική ρεβυθόσουπα,χωρίς ντοματούλα.Μαραίνεις το σπανάκι και το προσθέτεις στη σούπα να πάρει βράση.Σε τηγανάκι σωτάρεις σκορδάκι και κυβάκια ψωμί(που καλύτερα να μην είναι φρέσκο)και προσθέτεις και μπέικον.

Στη συνέχεια αλέθεις στο μούλτι τα ψωμάκια με ζουμί από τα ρεβύθια και τα προσθέτεις στη σούπα.Την κάνουν πιο παχύρρευστη.Και φυσικά ρίχνεις μέσα και το μπέικον.

Γίνεται πολύ νόστιμο φαγάκι

Ευχαριστω Περιστερακι!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. εγω οχι και τοσο, κουρασμενη και σωματικα και ψυχολογικα. πολυ τρεξιμο εχω.δεν προλαβαινω να δω το παιδακι μου. το μονο που παρακαλαω ειναι να μην αρρωστησει-σημερα εχει λιγο συναχι!!!δεν προλαβαινω να σας διαβασω αυτες τις μερες, μου λειπετε μακια πολλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα Αφροδιτη!

εμεις εδω καλα, λειπουν πολλες, που ειναι η εβιρι, η Μπιγκι, η Ζωπ, η Φουμπι οεο??

Εσυ, αντε συγχωρεισαι γιατι εχεις δουλιτσα..σε περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Για όσες θέλουν συνταγή για κουλουράκια έχω αυτή.

Την κανει η μαμά μου όλα τα χρόνια και την κάνω κι εγώ από τότε που παντρεύτηκα.

Υλικά

1 κιλό μινερβίνη

1 κιλό ζάχαρη

½ λεμόνι (το χυμό)

½ κ.γ. σόδα

2 ποτήρια χυμό πορτοκάλι (500ml)

½ ποτηράκι κρασιού κονιάκ (35-40ml)

4 βανίλιες

3 πακέτα αλεύρι Νο 2 (μαλακό)

Εκτέλεση

Χτυπάμε το βούτυρο με τη ζάχαρη, τη σόδα, το χυμό λεμονιού και το χυμό πορτοκαλιού.

Ρίχνουμε το κονιάκ και τις βανίλιες.

Τελευταίο βάζουμε το αλεύρι.

Ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο στους 180 βαθμούς.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φέφη μου,

Να "παρακαλάς" να σου κάνει εμετούλι το παιδί να βγάζει τα φλέματα... να καθαρίζει ! Περαστικά στο Συσάκι μας λοιπόν και στην μανούλα της την γλυκειά καλά κουράγια ... πονάει δόντι, ώμος, λαιμός, κεφάλι... ΤΙ δεν σε πονάει μάνα μου ??? Πώς την παλεύεις ????:cool:

Σε υπερ-ευχαριστώ ....

Υπάρχει απάντηση αλλά δυσκολεύομαι... φοβάμαι μην σας μαυρίσω...

Αναφέρομαι στον μπαμπακουλίνι μου...είχε γενέθλια 04/04 και όταν γεννήθηκε ο Νικόλας μου έκανα μεγάλη χαρά που θα γιορτάζαμε μαζί...

αλλά δεν προλάβαμε. Μας πρόλαβε η ζωή. Κόπηκε το νήμα της απότομα για εκείνον...

Στα 1α γενέθλια του παιδιού μου (έπεφταν Παρασκευή) είχαμε πει να τα γιορτάσουμε Σάββατο μαζί με του πατέρα μου....και Σάββατο πρωί κατά τις 8 η ώρα έρχεται η μάνα μου πανικόβλητη... κάτι έλεγε για ΕΚΑΒ, Νοσοκομεία ότι δεν είναι ο μπαμπάς καλά...

ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ποτέ την σκηνή που βγήκα στο μπαλκόνι να τον δω: τον έπαιρναν οι τραυματιοφορείς καθώς δεν μπορούσε να περπατήσει κι εγώ, έγκυος στο 2ο δυομιση μηνών, με το μωρό αγκαλιά να κλαίω... εκείνο το βλέμμα του-το παράπονό του, εκείνος ΉΞΕΡΕ... ήθελα να παω κοντά του να του κρατάω το χέρι και δεν με άφησε κανείς...

ήθελα να ουρλιάξω κι εντί αυτού στόλιζα το σπίτι για το πάρτυ του Νικόλα... μου είπαν να μην κάνω γορυσουζιές, ότι θα γίνει καλά...

Κόψαμε τούρτα το απόγευμα, αν ποτέ δείτε φωτογραφίες μου θα καταλάβετε.....τους άφησα όλους και πήγαμε να τον δούμε με τον άντρα μου.... με το που με είδε γέλασε, έλαμψε ολόκληρος.... άνοιξε τα χέρια του σα να ήθελε να μου πει "Πού είσαι ? Επιτέλους !" (δεν μίλαγε είχε υποστεί ολική λαρυγγεκτομή)..... ήταν χ ά λ ι α...

μπήκα τρέχοντας σε μια τουαλέτα να προκάβω να μην με δει να κλαίω και βγαίνοντας άκουσα την γιατρό να λέει στην μητέρα μου

"Κα .... σας το εξήγησα. Ένα 24ωρο ζωής υπάρχει ή όσο αντέξει η καρδιά του"

............και τότε έφυγε η Γη κάτω από τα πόδια μου. Έχανα τον άνθρωπο που με κανάκευε και με υποστήριζε και στο άδικό μου ακόμη...αυτό που φοβόμουν μια ζωή, από παιδί, ήταν εκεί... μπροστά μου...δύσκολες στιγμές που δεν περιγράφονται... Παρακάλεσα μόνο να μην υποφέρει, να μην πονάει... Εκείνος άντεξε 3 μέρες, πέθανε στις 07/04 το πρωί...

είχε πέσει σε κώμα λόγω των ουσιών που του παρείχαν. Τα τελευταία του λόγια ... ξύπνησε και με ζήτησε... τρέχω, πάω κοντά του με χαϊδέυει στο μέτωπο και μου λέει "Δεν μπορώ, κουράστηκα, θέλω να κοιμηθώ"... και τότε κατάλαβα... τον φίλησα και του ψιθύρισα "Κοιμήσου πατέρα μου, κοιμήσου, θα ξεκουραστείς".................

Το Σάββατο κλείνουν 3 χρόνια από τότε....

Γέλιο και δάκρυ πάνε μαζί...

Κι όσο ζω ελπίζω πως κάπου, κάπως, μια μέρα θα τον ξαναδώ να με αγκαλιάσει και να κάνει καλαμπούρια. Πολλές φορές όταν ξαπλώνω, παρακαλάω να τον δω έστω στο όνειρό μου. Για λίγο να είναι και πάλι ζωντανός...

Ισως να μας προσέχουν από ψηλά οι αγαπημένοι μας όταν φεύγουν. Ισως όλα αυτά να είναι μόνο σκέψεις που μας ανακουφίζουν έστω και για πολύ λίγο.Ειλικρινά, δεν ξέρω... Αυτό που ξέρω όμως είναι πως ο κάθε θάνατος είναι αφορμή να εκτιμήσουμε όλα εκείνα που θεωρούμε δεδομένα και που, πολλές φορές, μέσα στην καθημερινότητά μας, τα προσπερνάμε, χάνοντας έτσι πολύτιμες στιγμές.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ κορίτσια αν σας στεναχώρησα... :oops: πρέπει κάπως να τα μοιραστώ κι εσάς σας θεωρώ δικούς μου ανθρώπους.... χίλια συγγνώμη

κουκλιτσα μου γλυκια δεν ξερεις ποσο με συγκινησαν τα λογια σου...λενε πως ο χρονος τα γιατρευει ολα εγω λεω πως ο θεος μας δινει τοσο μεγαλη δυναμη για να αντεξουμε ολο αυτο το πονο κ με το καιρο να το απαλυνουμε.... παντα θαναι μεσα στην καρδια σου κ θαναι απο κει ψηλα να σας προσεχει...καλα εκανες κ το μοιραστηκες μαζι μας να μην τα κρατας μεσα σου...σου κανω μια μεγαλη αγκαλια


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβαζω τα νεα σας..

χθες ειχα αρακα με πατατουλες κ σημερα κατι προχειρο που να μην περιεχει λαδι λογω παρασκευης...

σας ευχομαι οσες φυγουν στα χωρια τους ενα ομορφο 3μερο

φιλακιααααααα


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΓΝΩΜΗ κορίτσια αν σας στεναχώρησα... :oops: πρέπει κάπως να τα μοιραστώ κι εσάς σας θεωρώ δικούς μου ανθρώπους.... χίλια συγγνώμη

Εχω κομματιαστει....

Μεταξάκι, επειδή πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς το μόνο που θα σου πω είναι πως η ψυχούλα αυτών που αγαπάμε δεν μας εγκαταλείπει ποτέ...Είναι πάντα δίπλα μας και μας στηρίζει στα δύσκολα, και μας κάνει πιο ευτυχισμένους στα ευχάριστα!

Όμως δεν μας ξεχνάει ποτέ όπως δεν την ξεχνάμε κι εμείς...

Μια σφιχτή αγκαλιά κι από μένα... Μακάρι να είμασταν κοντά...

Όσο για την συγνώμη, να μην τα λέμε μεταξύ μας αυτά....

Οποτε χρειάζεται καποια κάτι ή κάποιον είμαστε όλες εδώ!!!

αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

Εύχομαι το καλύτερο!!!

Καλημέρες....

Για σήμερα εκανα γιουφκάδες.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ax Καντι μου με ελιωσες...σα να ξαναεζησα την σκηνη με το φευγιο του δικου μας πατερουλη..που ηταν μολις 51 κ δεν προλαβε να χαρει μαζι μας ολες τις χαρες που η ζωη μας εφερε...κ εμενα γαμωτο οι τελευταιες στιγμες μου χουν μεινει,κ η κινηση του μπαμπακα μου να μας διχνει με το χερι του μια δυνατη γροθια κ με τα ματια μας ελεγε να μαστε ετσι μια γροθια,κ εκεινος παντα θα μας προσεχει...

μια μεγαλη αγκαλια κ απο εμενα κοριτσακι μου!!!

αχ, με κομμάτιασες...

Έτσι είναι, όπως τα λες. Καλά έκανες και μας μίλησες. Μην ζητάς συγγνώμη!! Για μας ήταν τιμή που μοιράστηκες τις σκέψεις σου μαζί μας.

Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Αγκαλιές!

αυτό ακριβώς που έγραψε η μπίγκι!!!!

Καντυ μου,σου κανω μια μεγαλη αγκαλια!!!!!

Οπως ειπε και η Αννα,μου ξυπνησες αναμνησεις απο τον χαμο του μπαμπακα μου.

Εφυγε απο κοντα μας μολις 48 χρονων....Δεν προλαβε να χαρει τιποτα απο τις ζωες μας....κι εμεις παντα σε οτι ζουμε,εχουμε ενα μεγαλο κενο....κατι ανολοκληρωτο....

Μου λειπει τρελα.............................

Φιλακια πολλα σε σενα και στην Αννα μας!!!!!!!

Σημερα φαγαμε φακες απο χθες και μανιταρια σοτε.

Ο μικρουλης τραχανα λαχανικων απο χθες.

Φιλια σε ολες.

τί λες συμπεθερα....αγκαλιά!!!!

καλησπερα κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. εγω οχι και τοσο, κουρασμενη και σωματικα και ψυχολογικα. πολυ τρεξιμο εχω.δεν προλαβαινω να δω το παιδακι μου. το μονο που παρακαλαω ειναι να μην αρρωστησει-σημερα εχει λιγο συναχι!!!δεν προλαβαινω να σας διαβασω αυτες τις μερες, μου λειπετε μακια πολλα.

μακάρι να το ξεπεράσει γρήγορα.

η σύσα απύρετη. χθες λίγα δεκατάκια, μύξες κιτρινούλες, αλλά λίγες, βήχας κ φλέγματα...

αλλά φέφη κ φέφος με τρομερό πονόλαιμο.

πήρα άδεια, θα πάω σε λίγο παθολόγο,

με δόντι δεν τελείωσα, δεν πέτυχε η θήκη, διορθώσαμε μάλλον τον άλλο πόνο, έχω κ καθαρισμό....γενικώς νταλαβέρι!

είμαι με πόνο περιόδου...

κουρασμένη κ ευτυχώς ακολουθεί ΣΚ!

σήμερα θα μας δώσει γιουβαρλάκια η πεθερούλα μου κ για αύριο!!!!να είναι καλά η γυναίκα!

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβαζω τα νεα σας..

χθες ειχα αρακα με πατατουλες κ σημερα κατι προχειρο που να μην περιεχει λαδι λογω παρασκευης...

σας ευχομαι οσες φυγουν στα χωρια τους ενα ομορφο 3μερο

φιλακιααααααα

να γίνει το καλύτερο για τη μανούλα σου. καλά κουράγια!!!!!

Εχω κομματιαστει....

Μεταξάκι, επειδή πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς το μόνο που θα σου πω είναι πως η ψυχούλα αυτών που αγαπάμε δεν μας εγκαταλείπει ποτέ...Είναι πάντα δίπλα μας και μας στηρίζει στα δύσκολα, και μας κάνει πιο ευτυχισμένους στα ευχάριστα!

Όμως δεν μας ξεχνάει ποτέ όπως δεν την ξεχνάμε κι εμείς...

Μια σφιχτή αγκαλιά κι από μένα... Μακάρι να είμασταν κοντά...

Όσο για την συγνώμη, να μην τα λέμε μεταξύ μας αυτά....

Οποτε χρειάζεται καποια κάτι ή κάποιον είμαστε όλες εδώ!!!

Εύχομαι το καλύτερο!!!

Καλημέρες....

Για σήμερα εκανα γιουφκάδες.

τί έκανες; τί ν' τούτο;

πονάωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

ο καιρός είναι μουντός, υγρασία, έβρεχε χθες βράδυ!!!

φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

τί έκανες; τί ν' τούτο;

χαχαχα!!!! Φέφη το περίμενα ότι θα ακουστει περίεργο αλλά το κατάλαβα αφού το έγραψα!!:tongue::tongue:

Οι γιουφκάδες είναι σπιτικές χυλοπίτες αλλά κάπως διαφορετικές!!!

Έτσι τους λέμε στα μέρη μας!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

καλησπερα κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. εγω οχι και τοσο, κουρασμενη και σωματικα και ψυχολογικα. πολυ τρεξιμο εχω.δεν προλαβαινω να δω το παιδακι μου. το μονο που παρακαλαω ειναι να μην αρρωστησει-σημερα εχει λιγο συναχι!!!δεν προλαβαινω να σας διαβασω αυτες τις μερες, μου λειπετε μακια πολλα.

Και σε εμάς λείπεις!

Φιλάκια πολλά και περαστικά στη μικρή σου.

Πότε είναι τα γενέθλιά της;

Καλησπέρα κορίτσια!

Για όσες θέλουν συνταγή για κουλουράκια έχω αυτή.

Την κανει η μαμά μου όλα τα χρόνια και την κάνω κι εγώ από τότε που παντρεύτηκα.

Ευχαριστούμε πολύ Ηλιαχτίδα!!

Να'σαι καλά

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μαμά σου

η σύσα απύρετη. χθες λίγα δεκατάκια, μύξες κιτρινούλες, αλλά λίγες, βήχας κ φλέγματα...

αλλά φέφη κ φέφος με τρομερό πονόλαιμο.

πήρα άδεια, θα πάω σε λίγο παθολόγο,

με δόντι δεν τελείωσα, δεν πέτυχε η θήκη, διορθώσαμε μάλλον τον άλλο πόνο, έχω κ καθαρισμό....γενικώς νταλαβέρι!

είμαι με πόνο περιόδου...

κουρασμένη κ ευτυχώς ακολουθεί ΣΚ!

Αχ βρε Φεφη είχες τρεχάματα κι εγώ σε έψαχνα χθες για ανοησίες!

Περαστικά σε όλους σας

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. εγω οχι και τοσο, κουρασμενη και σωματικα και ψυχολογικα. πολυ τρεξιμο εχω.δεν προλαβαινω να δω το παιδακι μου. το μονο που παρακαλαω ειναι να μην αρρωστησει-σημερα εχει λιγο συναχι!!!δεν προλαβαινω να σας διαβασω αυτες τις μερες, μου λειπετε μακια πολλα.

Ελπίζω το ζουζούνι σου να μείνει στο συνάχι! Κι εμάς μας λείπεις και προσπάθησε όσο αυτό είναι δυνατό να ηρέμησεις λιγάκι μέσα στο Σαββατοκύριακο! Φιλιά!

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα αλλα οποτε μπορω μπαινω..αυτη την εβδομαδα ηταν η χημειοθεραπεια της μαμας κ αν ολα πανε καλα τελη απριλιου τελειωνει....

δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβαζω τα νεα σας..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να ξεμπερδέψετε αυτόν τον μήνα!

φιλακιααααααα

μακάρι να το ξεπεράσει γρήγορα.

η σύσα απύρετη. χθες λίγα δεκατάκια, μύξες κιτρινούλες, αλλά λίγες, βήχας κ φλέγματα...

αλλά φέφη κ φέφος με τρομερό πονόλαιμο.

πήρα άδεια, θα πάω σε λίγο παθολόγο,

με δόντι δεν τελείωσα, δεν πέτυχε η θήκη, διορθώσαμε μάλλον τον άλλο πόνο, έχω κ καθαρισμό....γενικώς νταλαβέρι!

είμαι με πόνο περιόδου...

κουρασμένη κ ευτυχώς ακολουθεί ΣΚ!

σήμερα θα μας δώσει γιουβαρλάκια η πεθερούλα μου κ για αύριο!!!!να είναι καλά η γυναίκα!

Φεφάκι μου πιστεύω πως με ζεστά ροφήματα θα περάσει ο λαιμός σας! Καλά κάνεις που θα πας στον γιατρό.

τί έκανες; τί ν' τούτο;

Ελενίτσα, έχω την ίδια απορία!!!

πονάωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

ο καιρός είναι μουντός, υγρασία, έβρεχε χθες βράδυ!!!

φιλάκια!

Καλημερούδια στα κοριτσάκια!

Μας έφαγε η υγρασία:?

Σήμερα το απόγευμα μόλις γυρίσουμε από την δουλειά, θα φορτώσουμε το αυτοκίνητο και θα ανεβάσουμε τα παιδιά στην γιαγιά τους στα Γιάννενα! Αφροδιτούλα, αν την Κυριακή ξεκινήσουμε νωρίς για επιστροφή θα σε πάρω τηλέφωνο να πιούμε ένα καφεδάκι.

Όπως καταλαβαίνεται μαγείρεμα δεν έχει σήμερα, τα παιδιά θα φάνε κρεατάκι που έμεινε από χθες μάλλον με πατατούλες τηγανιτές.

Αυτά για τώρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...