Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Στο εύχομαι κορίτσι μου!!!...Με το καλό να έρθει και το δεύτερο!...❤️

      10 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Το είχαν σαν"δικαιολογία", πως με λίγα ωάρια δεν τα αφήνουμε για βλαστοκύστες για να μην χαθούν στην πορεία. Λίγο "παλιά" η αντίληψη. Δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο από διαιρέσεις τη δεύτερη ημέρα για να αξιολογηθούν. 

      Καλά αποτελέσματα να έχεις🙏🏻

      Αυτό μου κάνει και εμένα εντύπωση αφού κατά ομολογία είναι παλιά τακτική γιατί ένα τόσο γνωστό κέντρο και ένας γιατρός με τέτοιο όνομα εξακολουθεί και το εφαρμόζει?...

      Μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα γιατί είναι η δεύτερη μου φορά και πέρα από την απογοήτευση που θα πρέπει να διαχειριστώ θα πρέπει να αξιολογήσω τις επιλογές μου, τον γιατρό, την κλινική...🥺 Και να δω τι θα κάνω από εδώ και πέρα...

      Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Σου εύχομαι τα καλύτερα!...😘

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Όχι Αγγελική δεν την πήρα μαζί, αλλά της το έδειξα στο ιντερνετ και φώναζε "αυτό θελωωωω"!!!!!

Αν πάμε τελικά να το κλείσουμε θα την πάρω μαζί γιατί είχε ολόκληρη φάρμα ο τύπος με στρουθοκάμηλους, αγριογούρουνα, κουνέλια, ελάφια,λάμα και τέτοια οπότε θα ξετρελαθεί!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!σημερα φαγαμε κοτοπουλακι ψητο με λαχανοσαλατα,ελαχιστε πατατουλες για μενα κλαψ κλαψ κ τυρακι!

Εβιρι τωτα το καταλαβα,καλως ηρθες στα πατρια εδαφη!φανταζομαι θα εισαι τωρα αλλος ανθρωπος!!!

Φεφη σας κοψανε ε?παντως στις περισσοτερες δουλειες το κανουν αυτο!να φανταστεις εκει που δουλευα εγω κ μιλαμε για το 2010 απο την αρχη ηταν οφ ολα τα φορουμ,φασε κτλ....κ συμφωνω για τα κουλουρακια Παρλ ειναι θεικα!περσι τα ειχα κανει καθως κ τα τσουρεκια του,ε δε υπαρχει καλυτερη συνταγη!ο ανθρωπος ειναι ο θεος των γλυκων,τελος!!!!!!

Μαρακι καλη αρχη στην δουλιτσα,αντε συντομα με μια νεα εγκυμοσυνη χιχιχιχι!!!

Δωρακι πως ειστε?

Ελενη καλε μεγαλωσε η μπουμπου θα χει κ νεο κρεββατι,φτου φτου την κοπελαρα!

δεν θυμαμαι αλλα,σας φιλω!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι απο μας.

Χαθηκα αυτες τις μερες κοθως ειχαμα μια σειρα εξετασεων του θησαυρου μας.

Μας λαχταρισαν λιγο οι γιατροι...χωρις λογο....λογο λαθους και ειμασταν στα πατωματα.

Ευτυχως σημερα που ξανα καναμε την εξεταση,ολα ηταν τελεια!!!!!!

Ευτυχως ανασανα ξανα.!!!!!

Τα νεα απο το δικαστηριο των γιατρων ειναι κρισημη η κατασταση.

Ακομα εξεταζονται....

χθες ειχε δωσει ο δικος μας καταθεση επι...3 ολοκληρες ωρες..:shock:

και σημερα ειναι ο συναδελφος του.

Αυριο θα καταθεσει και ο μεγαλοΜ@Λ@Κ@ς...:mad:...που μας εκανε ολη την ζημια!!!!!!!!

Για οσες δεν ξερουν....

Στο παιδων στην παιδοκαρδιοχειρουργικη υπηρχαν 2 διευθηντες στο ιδιο τμημα.

Ο ενας ο δικος μας κι ενας αλλος παραδόπιστος!

Ε,αυτος ο δευτερος,επειδη τα επαιρνε χοντρα απο τους γονεις που στελναν σε αυτον,για να χειρουργησει το παιδι τους.....(Ενω ο δικος μας δεν παιρνει σενς.....)δεν ειχε καθολου "πελατεια..."να το πω.

Οποτε εκανε πολεμο στον δικο μας που ειχε παααααρα πολλα παιδακια.....

και ετσι λογο του οτι ξεσπασε πολεμος μεταξυ τους......ο Λοβερδος///(υπουργος υγειας......:mad:)καθότι ο βλακας ο γιατρος ειναι δικο του βισμα.......

σταματησε το τμημα και ετσι στελενει ολα τα παιδακια που ηταν να χειρουργηθουν στο ωνασιο....που κι εκει ομως τα παιρνουν χοντρα απο γονεις...ασε που αφηνουν τα παιδακια περισσοτερο στην εντατικη χωρις να το χρειαζονται,για εξτρα χρημα!!!

Τωρα λοιπον γινεται δικη για το τι θα γινει με τους δικους μας γιατρους και το τμημα στο παιδων.

Φυσικα ολοι οι γονεις ξεσηκωθηκαν με επιστολες και υπογραφες υπερ του γιατρου μας,προς το υπουργειο.....και αυτες τις μερες ειναι ολοι εκει,διπλα του.

Με λιγα λογια,ελπιζω να σας κατατοπισα!!!!

Να πω κι εγω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Νικολακι μας

και καλως ηρθε το εβιρακι μας!!!!!!!!!

Παω να φαω.....

Α ναι,σημερα φακες για μας και τραχανα λαχανικων με φακες μεσα για θησαυρο!

Σας φιλω.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ο προβολέας ανοιχτός

να ρίχνει πάντα φως

σε σένα ρίχνει φως

και ας έχεις φύγει

το έργο παίζει απ' την αρχή

την πρώτη μας στιγμή

ολόκληρη ζωή κι ας ήταν λίγη

πως.. να σε ξεχάσω πως

αν όλα είναι ουρανός

εσύ ήσουν πάντα η δύση...

Σου χρωστάω ακόμα ένα κλάμα

δεν τελειώνει έτσι το πράγμα

αν δεν είσαι εδώ πως θα' ρθει η χαρά...

Σου χρωστάω ακόμα ένα δάκρυ

έτσι είναι πάντα η αγάπη

αν δεν είσαι εσύ ποια ζωή μετά...

...

Τι.. τι να ξεχάσω τι

αν όλα είναι αριθμοί

εσύ ήσουν πάντα το ένα...

...Σ' εσένα που 'χεις φύγει και που σήμερα είχες γενέθλια, αγαπημένο μου Κριαράκι ...:cry::cry: μου λείπεις και θα μου λείπεις για πάντα .... αυτό μόνο...

το "αστεράκι σου" ....

Link to comment
Share on other sites

Ο προβολέας ανοιχτός

να ρίχνει πάντα φως

σε σένα ρίχνει φως

και ας έχεις φύγει

το έργο παίζει απ' την αρχή

την πρώτη μας στιγμή

ολόκληρη ζωή κι ας ήταν λίγη

πως.. να σε ξεχάσω πως

αν όλα είναι ουρανός

εσύ ήσουν πάντα η δύση...

Σου χρωστάω ακόμα ένα κλάμα

δεν τελειώνει έτσι το πράγμα

αν δεν είσαι εδώ πως θα' ρθει η χαρά...

Σου χρωστάω ακόμα ένα δάκρυ

έτσι είναι πάντα η αγάπη

αν δεν είσαι εσύ ποια ζωή μετά...

...

Τι.. τι να ξεχάσω τι

αν όλα είναι αριθμοί

εσύ ήσουν πάντα το ένα...

...Σ' εσένα που 'χεις φύγει και που σήμερα είχες γενέθλια, αγαπημένο μου Κριαράκι ...:cry::cry: μου λείπεις και θα μου λείπεις για πάντα .... αυτό μόνο...

το "αστεράκι σου" ....

Ήμουνα που ήμουνα... απέγινα...

αν όλα είναι αριθμοί

εσύ ήσουν πάντα το ένα...

Να τον αγαπάς πάντα έτσι αστεράκι του... κι εκείνος - το ξέρεις καλύτερα από μένα - (θα) είναι πάντα κοντά σου...

Δωράκι μου, χάρηκα πολύ για τις εξετάσεις. Καλά αποτελέσματα με το δικαστήριο.

Για σήμερα μαγείρεψα φασολάκια.

Καλό βράδυ σε όλες.


Link to comment
Share on other sites

Φεφη με το καλο να μας ξαναρθεις! Ξερω ειναι σπασιμο γιατι και εμεις στη δουλεια δεν επιτρεπεται να μπαινουμε σε ΦΒ, και Φορουμς και τετοια..:(

θα αργήσω να μπω σε ρυθμούς να σας παρακολουθώ...

η Σύσα είχε συνάχι κ σήμερα πήγε στη γιαγιά της. δέκατα ως τώρα κ μακάρι να την παλέψει μόνη της!

Πού 'σαι βρε Φέφη και ερημώσαμε;

τρέχω...

Καλημέρα στα όμορφα μαγειροκόριτσα!!

Εχω σηκωθεί από τις 5.30!

Πείναγε ο μικρός μου...

Τον τάισα,ξανακοιμήθηκε,αλλά εμένα μου έφυγε ο ύπνος...

Σηκώθηκα, σιδέρωσα,είδα ένα dvd,μαγείρεψα σπετζοφάι για περιστέρη και μοσχαράκι με λαχανικά για το περιστερόπουλο και τώρα πια...μεσημέριασε!!

Το αντράκι μου κοιμάται ακόμα

Μόλις ξυπνήσει θα τον ετοιμάσω και θα πάμε μια μεγάλη,μεγάλη βόλτα!!

Εχω τρομερή ενέργεια

Σίγουρα είναι από το περπάτημα

Φέφη μας έλειψες!!Πού είναι οι στιχομυθίες μας...:tongue:

Ευχαριστούμε Εβίρι,εύκολη φαίνεται!

μάμησέ τα! μου λείπετε όσο δεν φαντάζεστε. έφαγα τα νύχια μου...τρελή εξάρτηση...

Φέφη μου,

Θα ψάξω να βρω την συνταγή που λες του Π να την κάνω !

Κουλουράκια αμμωνίας (τα κλασικά) φτιάχνει συνήθως η μαμά μου το Πάσχα, οπότε, για να πρωτοτυπήσουμε και να μοσχομυρίσει το σπίτι θα ετοιμάσω αυτά !

Αυτό που λες για το παιδί που σου έκανα bold... θα προσαρμοστεί, μη νομίζεις ! Είναι πολύ νωρίς για να ακούσει/πειθαρχήσει. Εξάλλου και η ηλικία τους είναι δύσκολη και αποτελέσματα θα δεις στο 2μηνο πάνω με προϋπόθεση να πηγαίνει καθημερινά σταθμό !:rolleyes:

Να ρωτήσω κάτι: χαζεύοντας ένα βιβλιαράκι με νηστίσιμα της Αργυρώς είδα μια συνταγή για γίγαντες με σπανάκι και ντοματούλα. Είναι αυτή η συνταγή που έλεγε η Περιστέρω ή εγώ έχω μπερδέψει τα μπούτια μου ??? Την είχε δοκιμάσει καμία από εσάς ? Λέω να την προσπαθήσω την Μεγαλοβδομάδα !

Κατά τα λοιπά "ησυχίες" ! Η Σεμίνα εντελώς απύρετη εχθές ! Στο πάρτυ πέρασαν τέλεια ! Είδα τις φωτογραφίες και ξετρελλάθηκα ! Προσπάθησα να ανεβάσω κι εδώ να δείτε αλλά... δεν... το σύστημα με μπλοκάρει !

Οπότε στο fb το βράδυ με το καλό... αν έχω γυρίσει μέχρι τις 9 σπίτι... καλά θα είναι ! Ω ρε πού πάμε ????? Πού πάμε ????

δεν ανησυχώ, θα προσαρμοστεί. να συνέλθει θέλω χωρίς αντιβίωση!

Φεφάκι σου το ξαναλέω, μου έλειψες!:confused: Να μπαίνεις έστω απο το σπίτι. Μπράβο για την Σύσα με τον σταθμό! Να μου την φιλήσεις!

την έχω κατσιάσει στα φιλάκια.

κ εγώ όμως κάπως είμαι. αδιάθετη, με πονάει άλλο δόντι, αύριο έχω οδοντίατρο, πονάει ώμος, πονάει κεφάλι από πονόδοντο κ τον πονόλαιμο τον παλεύω με διατροφή κ μέλι λεμόνι ζεσταμένο...ερείπιο με κατάντησες για τον άπιστο τον έρωτά σου!!!!Στράτος, άσχετο...

Ευχαριστώ Αγγελική μου !

Και... για άλλη μια φορά η χαρά στο προσωπάκι του Νικόλα μου απέδειξε με πόοοοοσο λίγα πράγματα είναι αυτάρκη και χαρούμενα τα παιδιά !Εκείνα, μάλλον, ξέρουν καλύτερα !

μεγάλη κουβέντα κ σοφή! αλήθεια πέρα ως περα

Μπήκα για μια καλημέρα στα γρήγορα!

Πήγαμε και είδαμε κρεβάτι για την κοριτσάρα μου χθες!

Για σήμερα έκανα ψαρομπουκιές με πατατοσαλάτα.

Αναμένουμε!!!!

Μας έλειψες ρε κορίτσι...:cry:

Σε λίγο καιρό θα μάθει και να ακούει και να πειθαρχει γιατί θα δει ότι εκεί δεν την παίρνει να κάνει "τσαλίμια" όπως κάνουνε στο σπίτι!!!!

Μην σε ανησυχει καθόλου αυτό!

Θέλει και χρόνο για να προσαρμοστεί το παιδί!

Μακια!

με το καλό να της πάρεις ό,τι καλύτερο. το αξίζει το λουλούδι σου!!!!!μεγαλώνουν τα μωρά μας!

καλησπερα κοριτσια!σημερα φαγαμε κοτοπουλακι ψητο με λαχανοσαλατα,ελαχιστε πατατουλες για μενα κλαψ κλαψ κ τυρακι!

Φεφη σας κοψανε ε?παντως στις περισσοτερες δουλειες το κανουν αυτο!να φανταστεις εκει που δουλευα εγω κ μιλαμε για το 2010 απο την αρχη ηταν οφ ολα τα φορουμ,φασε κτλ....κ συμφωνω για τα κουλουρακια Παρλ ειναι θεικα!περσι τα ειχα κανει καθως κ τα τσουρεκια του,ε δε υπαρχει καλυτερη συνταγη!ο ανθρωπος ειναι ο θεος των γλυκων,τελος!!!!!!

δεν θυμαμαι αλλα,σας φιλω!!!!!!

το τσουρέκι δεν το έχω πετύχει 2 φορές που το προσπάθησα:(;)

αλλά κουλουράκια...είναι θεσπέσια. απέσπασα συγχαρητήρια από μάνα, αδερφή, ανεψιά, νονό, φέφο, φεφόπαιδο!!!!!

Δώρα μου...λυπάμαι για την ταλαιπώρια σας...χάρηκα που είναι καλά το μανάρι μου.

εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν για τον αγαπούλη μας!

στη δουλειά το είχαν παρακάνει με την απαγόρευση. δεν μπορούσα να μπω ούτε σε σάητ της δουλειάς μου ούτε σε ....

σήμερα έκανα κοτόσουπα με φύλλα δάφνης, καρότα, σέληνο, κρεμμύδι, αστράκι.

η συσα μου πέταξε έναν εμετούλι το απόγευμα...αποτέλεσμα της καταρροής. είμαστε με οτριβίν, φυσ. ορό κ αποφρακτήρα. δεν πολυτρώει, αλλά από κέφια...το χει κάνει το σπίτι...θερινό. χαλάλι!

κορίτσια μου γλυκά μου λείπετε...αλλά δεν προλαβαίνω...όταν βρίσκω χρόνο θα μπαίνω.

τώρα απασχολεί ο φέφος τη σύσα με στρουμφ από κινητό, αλλιώς..:P

μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μας λαχταρισαν λιγο οι γιατροι...χωρις λογο....λογο λαθους και ειμασταν στα πατωματα.

Ευτυχώς που όλα ήταν καλά.

και καλως ηρθε το εβιρακι μας!!!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Ο προβολέας ανοιχτός

να ρίχνει πάντα φως

σε σένα ρίχνει φως

και ας έχεις φύγει

το έργο παίζει απ' την αρχή

την πρώτη μας στιγμή

ολόκληρη ζωή κι ας ήταν λίγη

πως.. να σε ξεχάσω πως

αν όλα είναι ουρανός

εσύ ήσουν πάντα η δύση...

Σου χρωστάω ακόμα ένα κλάμα

δεν τελειώνει έτσι το πράγμα

αν δεν είσαι εδώ πως θα' ρθει η χαρά...

Σου χρωστάω ακόμα ένα δάκρυ

έτσι είναι πάντα η αγάπη

αν δεν είσαι εσύ ποια ζωή μετά...

...

Τι.. τι να ξεχάσω τι

αν όλα είναι αριθμοί

εσύ ήσουν πάντα το ένα...

...Σ' εσένα που 'χεις φύγει και που σήμερα είχες γενέθλια, αγαπημένο μου Κριαράκι ...:cry::cry: μου λείπεις και θα μου λείπεις για πάντα .... αυτό μόνο...

το "αστεράκι σου" ....

Κάντυ μου το ποίημα αυτό αγγίζει κάθε χορδή της ψυχής και την κάνει να πάλλεται. Να σου πω την αλήθεια όμως, αν και, με βάζει σε κάποιες σκέψεις δεν κατάλαβα σε ποιον απευθύνεσαι. Η απάντηση δεν είναι υποχρεωτική, μπορεί να παραμείνει η ερώτηση ρητορική.

θα αργήσω να μπω σε ρυθμούς να σας παρακολουθώ...

Δεν πειράζει, όπως και όσο μπορείς.

η Σύσα είχε συνάχι κ σήμερα πήγε στη γιαγιά της. δέκατα ως τώρα κ μακάρι να την παλέψει μόνη της!

Μακάρι να περάσει χωρίς φάρμακα, ειδικά τώρα που ο καιρός έχει φτιάξει θα βοηθηθεί αρκετά.

κ εγώ όμως κάπως είμαι. αδιάθετη, με πονάει άλλο δόντι, αύριο έχω οδοντίατρο, πονάει ώμος, πονάει κεφάλι από πονόδοντο κ τον πονόλαιμο τον παλεύω με διατροφή κ μέλι λεμόνι ζεσταμένο...ερείπιο με κατάντησες για τον άπιστο τον έρωτά σου!!!!Στράτος, άσχετο...

Περαστικά σου για όλους τους λόγους που σε πονάνε.

Link to comment
Share on other sites

Φέφη μου,

Θα ψάξω να βρω την συνταγή που λες του Π να την κάνω !

Κουλουράκια αμμωνίας (τα κλασικά) φτιάχνει συνήθως η μαμά μου το Πάσχα, οπότε, για να πρωτοτυπήσουμε και να μοσχομυρίσει το σπίτι θα ετοιμάσω αυτά !

Αυτό που λες για το παιδί που σου έκανα bold... θα προσαρμοστεί, μη νομίζεις ! Είναι πολύ νωρίς για να ακούσει/πειθαρχήσει. Εξάλλου και η ηλικία τους είναι δύσκολη και αποτελέσματα θα δεις στο 2μηνο πάνω με προϋπόθεση να πηγαίνει καθημερινά σταθμό !:rolleyes:

Ζωπ,

Ευχαριστώ για την πατατότιπα ! Γρήγορη και νόστιμη μου φαίνεται ! Με την 1η ευκαιρία θα την δοκιμάσω !

Να ρωτήσω κάτι: χαζεύοντας ένα βιβλιαράκι με νηστίσιμα της Αργυρώς είδα μια συνταγή για γίγαντες με σπανάκι και ντοματούλα. Είναι αυτή η συνταγή που έλεγε η Περιστέρω ή εγώ έχω μπερδέψει τα μπούτια μου ??? Την είχε δοκιμάσει καμία από εσάς ? Λέω να την προσπαθήσω την Μεγαλοβδομάδα !

Κατά τα λοιπά "ησυχίες" ! Η Σεμίνα εντελώς απύρετη εχθές ! Στο πάρτυ πέρασαν τέλεια ! Είδα τις φωτογραφίες και ξετρελλάθηκα ! Προσπάθησα να ανεβάσω κι εδώ να δείτε αλλά... δεν... το σύστημα με μπλοκάρει !

Οπότε στο fb το βράδυ με το καλό... αν έχω γυρίσει μέχρι τις 9 σπίτι... καλά θα είναι ! Ω ρε πού πάμε ????? Πού πάμε ????

Μπραβο Καντυ!!Παντα να περνατε καλα ευχομαι με υγεια και ευτυχια....:P

Κάντυ μου η δική μου συνταγή ήταν χωρίς ντομάτα και είχε και μπέικον μέσα και ήταν για ρεβύθια

Πάντως οι γίγαντες γίνονται υπέροχοι με το σπανάκι και τη ντομάτα.Και τα ρεβύθια επίσης μπορούν να γίνουν με ντοματούλα στο φούρνο όπως οι γίγαντες

Απλά και ταπεινά φαγάκια,αλλά πραγματικά πεντανόστιμα

Να τα φτιάξεις

Περιστερακι μου δινεις σε παρακαλω τη συνταγη?

καλησπερα κοριτσια!σημερα φαγαμε κοτοπουλακι ψητο με λαχανοσαλατα,ελαχιστε πατατουλες για μενα κλαψ κλαψ κ τυρακι!

Εβιρι τωτα το καταλαβα,καλως ηρθες στα πατρια εδαφη!φανταζομαι θα εισαι τωρα αλλος ανθρωπος!!!

Φεφη σας κοψανε ε?παντως στις περισσοτερες δουλειες το κανουν αυτο!να φανταστεις εκει που δουλευα εγω κ μιλαμε για το 2010 απο την αρχη ηταν οφ ολα τα φορουμ,φασε κτλ....κ συμφωνω για τα κουλουρακια Παρλ ειναι θεικα!περσι τα ειχα κανει καθως κ τα τσουρεκια του,ε δε υπαρχει καλυτερη συνταγη!ο ανθρωπος ειναι ο θεος των γλυκων,τελος!!!!!!

Μαρακι καλη αρχη στην δουλιτσα,αντε συντομα με μια νεα εγκυμοσυνη χιχιχιχι!!!

Δωρακι πως ειστε?

Ελενη καλε μεγαλωσε η μπουμπου θα χει κ νεο κρεββατι,φτου φτου την κοπελαρα!

δεν θυμαμαι αλλα,σας φιλω!!!!!!

Αννα γιατι στη διαιτα εσυ?

Γεια σας κι απο μας.

Χαθηκα αυτες τις μερες κοθως ειχαμα μια σειρα εξετασεων του θησαυρου μας.

Μας λαχταρισαν λιγο οι γιατροι...χωρις λογο....λογο λαθους και ειμασταν στα πατωματα.

Ευτυχως σημερα που ξανα καναμε την εξεταση,ολα ηταν τελεια!!!!!!

Ευτυχως ανασανα ξανα.!!!!!

Τα νεα απο το δικαστηριο των γιατρων ειναι κρισημη η κατασταση.

Ακομα εξεταζονται....

χθες ειχε δωσει ο δικος μας καταθεση επι...3 ολοκληρες ωρες..:shock:

και σημερα ειναι ο συναδελφος του.

Αυριο θα καταθεσει και ο μεγαλοΜ@Λ@Κ@ς...:mad:...που μας εκανε ολη την ζημια!!!!!!!!

Για οσες δεν ξερουν....

Στο παιδων στην παιδοκαρδιοχειρουργικη υπηρχαν 2 διευθηντες στο ιδιο τμημα.

Ο ενας ο δικος μας κι ενας αλλος παραδόπιστος!

Ε,αυτος ο δευτερος,επειδη τα επαιρνε χοντρα απο τους γονεις που στελναν σε αυτον,για να χειρουργησει το παιδι τους.....(Ενω ο δικος μας δεν παιρνει σενς.....)δεν ειχε καθολου "πελατεια..."να το πω.

Οποτε εκανε πολεμο στον δικο μας που ειχε παααααρα πολλα παιδακια.....

και ετσι λογο του οτι ξεσπασε πολεμος μεταξυ τους......ο Λοβερδος///(υπουργος υγειας......:mad:)καθότι ο βλακας ο γιατρος ειναι δικο του βισμα.......

σταματησε το τμημα και ετσι στελενει ολα τα παιδακια που ηταν να χειρουργηθουν στο ωνασιο....που κι εκει ομως τα παιρνουν χοντρα απο γονεις...ασε που αφηνουν τα παιδακια περισσοτερο στην εντατικη χωρις να το χρειαζονται,για εξτρα χρημα!!!

Τωρα λοιπον γινεται δικη για το τι θα γινει με τους δικους μας γιατρους και το τμημα στο παιδων.

Φυσικα ολοι οι γονεις ξεσηκωθηκαν με επιστολες και υπογραφες υπερ του γιατρου μας,προς το υπουργειο.....και αυτες τις μερες ειναι ολοι εκει,διπλα του.

Με λιγα λογια,ελπιζω να σας κατατοπισα!!!!

Να πω κι εγω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Νικολακι μας

και καλως ηρθε το εβιρακι μας!!!!!!!!!

Παω να φαω.....

Α ναι,σημερα φακες για μας και τραχανα λαχανικων με φακες μεσα για θησαυρο!

Σας φιλω.

Δωρακι ευχομαι ολα να πανε καλα...Μπραβο σας που στηριζετε τους πραγματικους Ανθρωπους!

Εμεις κοριτσια για σημερα φακες για μενα, και μπριζολα με πατατες για το συζυγο ο οποιος σνομπαρει τα οσπρια...

Αααα μην ξεχασω θελω και εγω τη συνταγη για την πατατοπιττα πλιιιιζζζζ:)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Γεια σας κι απο μας.

Χαθηκα αυτες τις μερες κοθως ειχαμα μια σειρα εξετασεων του θησαυρου μας.

Μας λαχταρισαν λιγο οι γιατροι...χωρις λογο....λογο λαθους και ειμασταν στα πατωματα.

Ευτυχως σημερα που ξανα καναμε την εξεταση,ολα ηταν τελεια!!!!!!

Ευτυχως ανασανα ξανα.!!!!!

Χαίρομαι που έχετε καλά νέα !!!

Τα νεα απο το δικαστηριο των γιατρων ειναι κρισημη η κατασταση.

Ακομα εξεταζονται....

χθες ειχε δωσει ο δικος μας καταθεση επι...3 ολοκληρες ωρες..:shock:

και σημερα ειναι ο συναδελφος του.

Αυριο θα καταθεσει και ο μεγαλοΜ@Λ@Κ@ς...:mad:...που μας εκανε ολη την ζημια!!!!!!!!

Για οσες δεν ξερουν....

Στο παιδων στην παιδοκαρδιοχειρουργικη υπηρχαν 2 διευθηντες στο ιδιο τμημα.

Ο ενας ο δικος μας κι ενας αλλος παραδόπιστος!

Ε,αυτος ο δευτερος,επειδη τα επαιρνε χοντρα απο τους γονεις που στελναν σε αυτον,για να χειρουργησει το παιδι τους.....(Ενω ο δικος μας δεν παιρνει σενς.....)δεν ειχε καθολου "πελατεια..."να το πω.

Οποτε εκανε πολεμο στον δικο μας που ειχε παααααρα πολλα παιδακια.....

και ετσι λογο του οτι ξεσπασε πολεμος μεταξυ τους......ο Λοβερδος///(υπουργος υγειας......:mad:)καθότι ο βλακας ο γιατρος ειναι δικο του βισμα.......

σταματησε το τμημα και ετσι στελενει ολα τα παιδακια που ηταν να χειρουργηθουν στο ωνασιο....που κι εκει ομως τα παιρνουν χοντρα απο γονεις...ασε που αφηνουν τα παιδακια περισσοτερο στην εντατικη χωρις να το χρειαζονται,για εξτρα χρημα!!!

Τωρα λοιπον γινεται δικη για το τι θα γινει με τους δικους μας γιατρους και το τμημα στο παιδων.

Φυσικα ολοι οι γονεις ξεσηκωθηκαν με επιστολες και υπογραφες υπερ του γιατρου μας,προς το υπουργειο.....και αυτες τις μερες ειναι ολοι εκει,διπλα του.

Με λιγα λογια,ελπιζω να σας κατατοπισα!!!!

Δεν την ήξερα την ιστορία με τον γιατρό Δωράκι μου! Καλά κάνετε και του συμπαραστέκεστε του γιατρού σας! Μακάρι να ήταν όλοι σαν κι αυτόν, πόσο μπροστά θα είμασταν!

Σας φιλω.

θα αργήσω να μπω σε ρυθμούς να σας παρακολουθώ...

η Σύσα είχε συνάχι κ σήμερα πήγε στη γιαγιά της. δέκατα ως τώρα κ μακάρι να την παλέψει μόνη της!

περαστικούλια της! Ελπίζω να είναι ήδη καλύτερα!

την έχω κατσιάσει στα φιλάκια.

κ εγώ όμως κάπως είμαι. αδιάθετη, με πονάει άλλο δόντι, αύριο έχω οδοντίατρο, πονάει ώμος, πονάει κεφάλι από πονόδοντο κ τον πονόλαιμο τον παλεύω με διατροφή κ μέλι λεμόνι ζεσταμένο...ερείπιο με κατάντησες για τον άπιστο τον έρωτά σου!!!!Στράτος, άσχετο...

περαστικούλια και στην μανούλα!

μάκια!

Σήμερα μαγείρεψα μοσχαράκι κοκκινιστό με πουρέ.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια. κλεφτά μπαίνω...

το παιδί μου την περνάει με δέκατα προς το παρόν.

μάλλον ετοιμάζει έρπητα στα χειλάκια!

από κέφια όμως καλά.

από όρεξη κομ σι κομ σα!

εγώ πήζω! πολλή δουλειά! άγχος!

το απόγευμα θα βράσω μακαρόνια κ θα ξεπαγώσω κιμά μαγειρεμένο από κατάψυξη για αύριο.

θα κάνω κ μια κρεμούλα για το φεφόπαιδο, μπας κ φάει!

ερείπιο έγραψα από άποψη κούρασης κ γήρατος!!!!!!

μου λείπετε!

ο καιρός εδώ είναι βρέχει φωτιά στην στράτα μου. από χθες!

κατά τα άλλα προγραμματίζω να κάνω κουλουράκια το ΣΚ με το παιδί μου!!!ω ρε μάνα μου αλευρότοπος θα γίνει!!!!

μάκια μούκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...