Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σας χαιρετώ. Εμείς τα καταφέραμε στον Σακ. (Ρεα) στην δεύτερη εβρυομεταφορά από δωρεά (διδυμάκια). Είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι τοσο για την αντιμετώπιση του γιατρού αλλά και από το προσωπικό του. Νιώθαμε ασφάλεια μετά από τόσες αποτυχημένες προσπάθειες με τα δικά μας ωάρια. Τον συστηνω ανεπιφύλακτα. 

      Το κόστος πέρσι που ξεκινήσαμε την διαδικασία ήταν περίπου 5600 που συμπεριλάμβανε όλα τα ωάρια που θα παίρναμε από την δότρια (πηραμε 6 βλαστοκύστες).

      Αν έχετε απορίες μου λέτε.

      Καλή δύναμη και καλή συνέχεια σε όλες/όλους

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αγγελικουλα,Γλιστρίδες σας αποκαλεσα!!!:mrgreen::lol:

Φεφη,κανω τον κιμα οπως για τα μακαρονια,βραζω χωρια το ρυζακι και τα ενωνω στο πιατο.

Ειναι ενας τροπος να φαει το μοσχαρι ο θησαυρος.;)

Και ναι,τι κριμα να μην ειμαστε κοντα!!!!

ΕΒΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙ,τι καλα μας ερχεσε;

Με το καλο να φτασε στην αγκαλιτσα του παιδιου και των γονιών σας!!!!!:P


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κουκλίτσες! Τι κάνετε;

Εγώ είχα την μικρη στο σπίτι την Τετάρτη λόγω βήχα και στο γραφείο πολλή δουλειά και σας έχασα!

Σας διάβασα όμως και χαίρομαι που είστε καλά!

Για σήμερα έκανα μακαρόνια με κιμά!

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;

Όταν κάνετε στα παιδάκια σας εισπνοές με αερολίν, παρατηρείτε μετά καποια επιθετικότητα;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα!!!

Τι κάνετε ομορφιές μου;

Εμείς,όπως θα καταλάβατε,αλωνίσαμε πάλι σήμερα!Εχουμε μια υπέροχη ημέρα!

Τελικά έφτιαξα κοτομπέικον με πατατούλες και σε ξεχωριστό ταψί το δικό μου διαιτητικό κοτοπουλάκι.Οπως βλέπετε είμαι βράχος!Και παρόλο που εχω από χθες επίσκεψη την κοκκινομούρα,είμαι ανάλαφρη και ξεπρησμένη.Μυστήρια πράγματα...Τη Δευτέρα έχω ζύγι,οπότε θα μάθουμε και τα νέα αποτελέσματα.

Εβίρι μου με το καλό να έρθεις και να σμίξει η όμορφη οικογένειά σου!!

Μαρία βλέπω ότι η πέρδικα έχει ποικιλία στη διατροφή της.Εμάς ο παιδίατρός μας καθότι συντηρητικός στο θέμα του φαγητού τώρα μας είπε ότι μπορεί να τα τρώει όλα.Εχει δοκιμάσει αρκετά φαγητάκια,αλλά ακόμα δεν έχω κάνει μεγάλες αλλαγές στη διατροφή του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο αδερφούλα για το χαρακτήρα κ την κορμάρα!!!!

κ εγώ τις μέρες που αδιαθετώ είμαι πιο ανάλαφρη. πιο πρησμένη είμαι στις μέρες της ωορρηξίας.

όσο για το πρόγραμμα της καραμέλας, μπράβο στον παιδίατρο. εμείς όσπρια φάγαμε μετά το χρόνο. αλλά από τότε είναι τα αγαπημένα της. ιδίως οι φακές!

Link to comment
Share on other sites

Εβιρακι και Φεφακι ευχαριστω, ενα χαλβα θα κανω αρεσει του προισταμενου και ειναι και νοστιμος!!

Περιστερακι μου η αληθεια ειναι οτι ειναι αρκετα ανοιχτη η γιατρος και μας εχει δωσει πολλες επιλογες.

Τωρα τα ρεβυθια μου προτεινε η ιδια να τα δωσω με κρεας γιατι μονα τους που να τα παει κατω το Εφακι μου.. μην ειμαστε και πλεονεκτες!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλίτσες! Τι κάνετε;

Εγώ είχα την μικρη στο σπίτι την Τετάρτη λόγω βήχα και στο γραφείο πολλή δουλειά και σας έχασα!

Σας διάβασα όμως και χαίρομαι που είστε καλά!

Για σήμερα έκανα μακαρόνια με κιμά!

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;

Όταν κάνετε στα παιδάκια σας εισπνοές με αερολίν, παρατηρείτε μετά καποια επιθετικότητα;

Ελενίτσα ελπίζω η μικρή σου να είναι ήδη καλύτερα με τον βήχα της! Και η κόρη μου είναι με βήχα από χτες και την έχω αρχίσει ήδη σιρόπι. Όσο για το αερολίν δεν θυμάμαι να παρατήρησα κάτι στην συμπεριφορά του μικρού όταν του έδινα. Μήπως είναι τυχαίο?

Γεια και από μένα!!!

Τι κάνετε ομορφιές μου;

Εμείς,όπως θα καταλάβατε,αλωνίσαμε πάλι σήμερα!Εχουμε μια υπέροχη ημέρα!

Τελικά έφτιαξα κοτομπέικον με πατατούλες και σε ξεχωριστό ταψί το δικό μου διαιτητικό κοτοπουλάκι.Οπως βλέπετε είμαι βράχος!Και παρόλο που εχω από χθες επίσκεψη την κοκκινομούρα,είμαι ανάλαφρη και ξεπρησμένη.Μυστήρια πράγματα...Τη Δευτέρα έχω ζύγι,οπότε θα μάθουμε και τα νέα αποτελέσματα.

Όλα καλά θα είναι με το ζύγι περιστεράκι μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


.....

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;

Όταν κάνετε στα παιδάκια σας εισπνοές με αερολίν, παρατηρείτε μετά καποια επιθετικότητα;

Επειδή έχω μακρά πείρα στα εισπνεόμενα :( να σου πω πως όχι, το αερολίν, δεν δημιουργεί εκνευρισμό -σε αντίθεση βέβαια με το flixotide που τους το δίνεις και παθαίνουν μετά την υπερένταση του αιώνα-...

είναι και στο παιδί όμως ! Για παρακολούθησέ το να δεις εάν γίνεται πάντοτε αυτό επειδή τα παιδιά μου έχουν πάθει και εθισμό όμως ....

κάντυ μου αύριο γενεθλιάζει το αγοράκι σου ή πάλι μπέρδεψα τα μπουτια μου από μαθηματικης κυρίως απόψεως;

όχι ματάκια μου... την Τρίτη γενεθλιάζει το αγόρι μου !!!!! :-P

Και πρέπει το Σάββατο να πάμε να παραγγείλουμε τούρτες, να ψωνίσουμε πιατάκια, ποτηράκια, π@π@ρ@κια :oops: χυμούς κλπκλπ για να τα στείλω !

Κατά τα λοιπά, επιτέλους, έβγαλε ήλιο κι εδώ γιατί το πρωί ήταν μουρτζούφλης !

Εμείς σήμερα έχουμε εκκαθάριση ψυγείου ! Ω τί καλά ! Το πιο νόστιμο φαί !

Θα ήθελα όμως να ερχόταν νωρίς ο άντρας μου μήπως και καταφέρω να πάω να ψωνίσω κάτι για το γραφείο... βρε κορίτσια δεν έχω τπτ να φορέσω. Να 'παιρνα καμία μπλούζα, κανένα πουκάμισο, κανένα παντελόνι ... αχ βαχ... όνειρα !:cool:

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΗ,Εγω που εχω δωσει και αερολιν και φλιξοταιτ,ποτε δεν εχω παρατηρησει

εκνευρισμο στον θησαυρο.

Ισως να ειναι και στο παιδι.

Παρατηρησε το καλυτερα παντως!!!!

Θελω να κανω πιτσακια για θησαυρουλη,αλλα θελω μια ζυμη που να ειναι πολυυυ μαλακη και αφρατη.

Ξερετε καμια;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

όχι ματάκια μου... την Τρίτη γενεθλιάζει το αγόρι μου !!!!! :-P

όχι τίποτα άλλο, μου το είπες κιόλας!!!γεράματα κάντυ μου!!!:oops::rolleyes:

Και πρέπει το Σάββατο να πάμε να παραγγείλουμε τούρτες, να ψωνίσουμε πιατάκια, ποτηράκια, π@π@ρ@κια :oops: χυμούς κλπκλπ για να τα στείλω !

χρόνια πολλά λοιπόν θα σου λέω από σήμερα μέχρι κ την Τρίτη!!!!!!

να τον χαίρεστε τον αγόραρό σας τον όμορφο, γερό, ευτυχισμένο κ κυρίως καλότυχο!!!!!!!να έχει καλή πρόοδο στη ζωή του κ να τον καμαρώνετε αγκαλιά με τον Μ σου!

ατά τα λοιπά, επιτέλους, έβγαλε ήλιο κι εδώ γιατί το πρωί ήταν μουρτζούφλης !

μωρέ κ εδώ έβγαλε ήλιο, αλλά σήκωσε αέρα!:(

Εμείς σήμερα έχουμε εκκαθάριση ψυγείου ! Ω τί καλά ! Το πιο νόστιμο φαί !

Θα ήθελα όμως να ερχόταν νωρίς ο άντρας μου μήπως και καταφέρω να πάω να ψωνίσω κάτι για το γραφείο... βρε κορίτσια δεν έχω τπτ να φορέσω. Να 'παιρνα καμία μπλούζα, κανένα πουκάμισο, κανένα παντελόνι ... αχ βαχ... όνειρα !:cool:

αχ, βαχ κ εγώ! εγώ μετξύ άλλων, ντρέπομαι να πω κ για ρούχα! τί νούμερο; πάλι αλλαγές στα νούμερα;:P

Κόρες, κ κυρίως προς Μαρία η ερώτηση!

μια σοβαρή ερώτηση κ θέλω τα φώτα σας. η αδερφή μου θηλάζει τη μικρή της αποκλειστικά. από 17 Νοέμβρη που γεννήθηκε δεν ήπιε σταγόνα ξένο, δεν έπιασε πιπίλα. τώρα που προσπαθεί να δώσει ξένο, γιατί θέλει να διακόψει, το αγαπουλάκι μου δεν πιάνει καν το μπιμπερό ούτε με το γάλα της μαμάς της!!!!!

επειδή έχει δυσανεξία στο αγελαδινό γάλα (αυτή η διατροφή κούρασε πολύ την αδερφή μου-αποχή από μοσχάρι, αρνί, όλα τα γαλακτοκομικά, εκτος κατσικίσιων, ήδη δεν έτρωγε πράσινα, όσπρια, ....) πήραν ένα βιολογικό κατσικίσιο από ν.ζηλανδία. η μπέμπα ούτε να το φτύσει!!!

πόσες ώρες να μείνει νηστικό ένα μωρόί; ποιό γάλα είναι κατάλληλο κ ποιό πίνουν τα μωρά; γιατί ναι μεν οι μελέτες δέιχνουν π.χ. ένα γάλα ως το καλύτερο...αλλά ποιό θα γουστάρει το μωρό είναι το πας γουόρντ!!!!

σας καταμπέρδεψα, ε;;)

είμαστε οικογενειακώς σε σύγχυση!!!:confused::rolleyes::?:-(

πληζ χελπ!!!!

εγώ ήδη της πρότεινα, χωρίς να το έχω όμως προσωπική πείρα το κατσικίσιο της holle. η σύσα έπινε φριζολακ, αλλά δεν είχε καμιά δυσανεξία...:?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μακρά πείρα στα εισπνεόμενα :( να σου πω πως όχι, το αερολίν, δεν δημιουργεί εκνευρισμό -σε αντίθεση βέβαια με το flixotide που τους το δίνεις και παθαίνουν μετά την υπερένταση του αιώνα-...

είναι και στο παιδί όμως ! Για παρακολούθησέ το να δεις εάν γίνεται πάντοτε αυτό επειδή τα παιδιά μου έχουν πάθει και εθισμό όμως ....

όχι ματάκια μου... την Τρίτη γενεθλιάζει το αγόρι μου !!!!! :-P

Και πρέπει το Σάββατο να πάμε να παραγγείλουμε τούρτες, να ψωνίσουμε πιατάκια, ποτηράκια, π@π@ρ@κια :oops: χυμούς κλπκλπ για να τα στείλω !

Κατά τα λοιπά, επιτέλους, έβγαλε ήλιο κι εδώ γιατί το πρωί ήταν μουρτζούφλης !

Εμείς σήμερα έχουμε εκκαθάριση ψυγείου ! Ω τί καλά ! Το πιο νόστιμο φαί !

Θα ήθελα όμως να ερχόταν νωρίς ο άντρας μου μήπως και καταφέρω να πάω να ψωνίσω κάτι για το γραφείο... βρε κορίτσια δεν έχω τπτ να φορέσω. Να 'παιρνα καμία μπλούζα, κανένα πουκάμισο, κανένα παντελόνι ... αχ βαχ... όνειρα !:cool:

έγραφα έγραφα κ μου τα έσβησε....:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...