Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Lila86 είπε:

      Lh,fsh,E2 και προγεστερόνη. Απλώς ξέρω ότι προγεστερόνη και ε2 σε μένα προσωπικά θα τις κάνει οπωσδήποτε γιατί είχαν ανέβει στην ωοληψια. Για τις υπόλοιπες δεν μιλήσαμε γιατί ήταν στα επίπεδα που θελανε

      Αυτή την fsh την έχω ακούσει και από κορίτσια που την έκαναν. Εγώ μόνο μια φορά την έχω κάνει και ήταν πριν 1,5χρονο περίπου. Ήταν βέβαια σε καλή τιμή τότε αλλά μήπως θα έπρεπε να την ξανά επαναλάβω; 
       

      χοριακη μου είπε να κάνω σε 15 μέρες. Κανονικά δηλαδή πρέπει να πάω στις 16/10 αλλά σκέφτομαι να κάνω την παρασκευή. Θα είμαι στις 10μερες. Να πάρω μια πρώτη εικόνα τουλάχιστον γιατί με έχει φάει η αγωνία. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

Συννεφιές σήμερις στον περιστερώνα...

Καλύτερα,να μην ζητά βόλτα ο μικρός,να μείνω κι ενα πρωί σπίτι μου...

Εβίρι... τεν κιου που μας λιγούριασες πάλι!!

Χθες αργά το βράδυ έφτιαξα καλαμαράκια με ρύζι και βγήκαν υπέροχα!!Για τον περιστέρη και τα πεθερικά βεβαίως βεβαίως...

Για μένα θα ψήσω μοσχαρίσια μπριζολίτσα και για τον μικρό θα κάνω μάλλον κοτοπουλάκι σούπα

Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

Συννεφιές σήμερις στον περιστερώνα...

Καλύτερα,να μην ζητά βόλτα ο μικρός,να μείνω κι ενα πρωί σπίτι μου...

Εβίρι... τεν κιου που μας λιγούριασες πάλι!!

Χθες αργά το βράδυ έφτιαξα καλαμαράκια με ρύζι και βγήκαν υπέροχα!!Για τον περιστέρη και τα πεθερικά βεβαίως βεβαίως...

Για μένα θα ψήσω μοσχαρίσια μπριζολίτσα και για τον μικρό θα κάνω μάλλον κοτοπουλάκι σούπα

Φιλάκια!!

τι ειπες τωρααααααααα!!απο τα αγαπημενα μου φαγητα κ τωρα δυστυχως ρυζι δεν κανει να τρωω κλαψ κλαψ!πω πω κ εγω τα κανω μουρλια αλλα η μανουλα μου εχει παρει πολλα αστερια για αυτο το πιατο:D:D:D!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σου Δώρα. χαίρομαι που περάσατε όμορφα!

για το αυγό... δεν ξέρω. υποθέτω ότι τρώγεται το ίδιο!

γεια σας και παλι!

λοιπον οι γιγαντες που εκανα σημερα δεν βγηκαν καλοι.. δεν εβρασαν οσο επρεπε.. ηταν λιγο τραγανοι να το πω...;)

πηρα και τηλ. την νονα και τη ειπα να ερθει για φαγητο μολις σχολασει, ηρθε η κοπελα αλλα φαγαμε τελικα ψωμακι με σαλτσουλα και τυρακι..

δεν βαριεσαι..

Εκανα και κεραλοιφη, για το πωπουδακι της περδικας και γενικα για ολους μας!

Τωρα θα παω για χορο, δυστηχως τελευταια φορα γιατι την Δυετερα ξεκιναω δουλεια και δεν θα εχω κανενα απογευμα ελευθερο, θα ρωτησω αν υπαρχει κανα τμημα παρασκευη απογευμα που θα εχω ρεπο..

τα φιλια μου και παλι!

η κεραλοιφή πού αλλού χρησιμοποιείται εκτός από το πωπουδάκι του παιδιού;

Τι αντιηλιακη και τι πηλινγκ πηρες? Αυτα μην τα πετατε ετσι σε μενα γιατι αμεσως αρχιζω σχεδια τι να ψωνισω...;)

:cool:εσύ είσαι δικιά μου!την ίδια αντίδραση είχα κ εγώ, αλλά κρατήθηκα..

Γεια σας ομορφα κοριτσια! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες για περαστικα νιωθω πολυ καλυτερα...εχω λιμαξει της πεινας βεβαια τωρα φτιαχνω βραστο μοσχαρακι με κοφτο μακαρονακι, ενω του συζυγου μπριζολα και πατατες...

Εβίρι μου, μου τρέχουν τα σάλια... άψογη!!!!!

καλημερουδιααααααααα!!!

σημερα θα φαμε ψαρακια(μπακαλιαρακια)

απο την πεθερουλα κ μαρουλοσαλατα απο τον μπαλκονοκηπο μας!!!!!!!!!!καλα μιλαμε για πραγματικη γευση μαρουλιου,το κοβεις κ μοσχοβολαει ο τοπος!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα κοριτσακια!

μάκια!

για τους γιγαντες θα σας πω το μυστικο της μανουλας,αν δεν βραζουν κ ειναι σκληροι ριξτε λιγη ζαγχαρη κ θα στρωσουν!!!!!!!

σώωωωωωωωπα!!!!!

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

Συννεφιές σήμερις στον περιστερώνα...

Καλύτερα,να μην ζητά βόλτα ο μικρός,να μείνω κι ενα πρωί σπίτι μου...

Χθες αργά το βράδυ έφτιαξα καλαμαράκια με ρύζι και βγήκαν υπέροχα!!Για τον περιστέρη και τα πεθερικά βεβαίως βεβαίως...

Για μένα θα ψήσω μοσχαρίσια μπριζολίτσα και για τον μικρό θα κάνω μάλλον κοτοπουλάκι σούπα

Φιλάκια!!

πω πω νοστιμιές!

χθες σκούπισα στο γρήγορο-απλό την μπροστινή βεράντα, αφού ετοίμασα χυμό πορτοκάλι για μένα κ τον φέφο μου, έβαλα σκούπα, τίναξα κ έστρωσα σωστά τα ριχτάρια, τραπέζι κουζίνας που είχε από σκόνη έως αποτυπώματα σύσας, σιδέρωσα, έπλυνα τα άπαντα από γάστρα, τάπερ κλπ! τάισα το σπλάχνο μου κρεμούλα, ετοίμασα μια ομελετάρα με αλεύρι για μένα κ τον φέφο με 7 αβγουλάκια!!!! μόλις το έσβησα πρόσθεσα τριμμένο κασεράκι!!!!

έφτιαξα κ μια σαλάτα ρόκα με μπαλσάμικο κ κασεράκι τριμμένο, αφού τάισα το παιδί τραχανά με τυράκι φέτα. έπλυνα πάλι τα άπαντα κ ξεράθηκα από νωρίς μετά του τέκνου μου!

σήμερα τρώω γιουβαρλάκια εγώ, κοτόπουλο ο φέφος. για αύριο θα βγάλω από κατάψυξη κιμά μαγειρεμένο κ θα βράσω μακαρονάκια για φέφο. για μένα θα φέρει η μανούλα μου σπανακόρυζο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεσαι να είναι κανείς άρρωστος 2-3 μέρες και να μη μπορεί να πάει;

Χαίρομαι που το βρίσκεις ωραίο.

Μίνι τοστάκια κομμένα χιαστί με ένα τοστ έχεις τέσσερα μίνι ή τα φτιάχνεις ακόμη πιο μικρά σαν μπουκιές τοστ (μετά τη χιαστί κόβεις κάθε τρίγωνο στη μέση κι έχεις 8 τρίγωνα κομμάτια από κάθε τοστ)

Μια μεγάλη πίτσα κομμένη σε μικρά κομμάτια

Σπανακοπιτάκια

Ζυμαρικά καρμπονάρα με γάλα εβαπορέ αντί κρέμας γάλακτος (πιο οικονομικά)

Ποπ κορν (ειδικά αν το κάνεις με διάφορα πάνω του π.χ. πάπρικα, καραμελωμένα κλπ τα πιτσιρίκια θα ξετρελαθούν)

Πατατοκροκέτες (η πατάτα είναι αρκετά φθηνή κι όταν γίνεται μπαλάκια αρέσει πρώτα οπτικά στα παιδιά και μετά στη γεύση)

Σουβλάκια καλαμάκια χοιρινού ή κοτόπουλου που ανάμεσά τους έχουν κομμάτια πιπεριάς (όχι έτοιμα, αλλά φτιαγμένα από σένα θα στοιχίσουν φθηνότερα). Μόλις τα ψήσεις τα καρφώνεις σε ένα γκρέιπφρουτ ή πορτοκάλι που το έχεις κόψει από κάτω για στέκεται στο πιάτο και το έχεις ντύσει με αλουμινόχαρτο ή χρωματιστό γκοφρέ χαρτί ή που το έχεις καλύψει με σγουρό μαϊντανό.

Μικρά σνιτσελάκια παναρισμένα, τηγανισμένα, σε μέγεθος μπουκιάς από κοτόπουλο και από χοιρινό (2 πιατέλες)

Κριτσίνια σφολιάτας στριφτά που θα περιέχουν τριμμένο τυρί για μακαρόνια ψημένα στο φούρνο, τα οποία πριν ψήσεις μπορείς να τα κόψεις σχετικά μέτρια σε μήκος για να γίνουν πολλά.

Μακαρονοσαλάτα ή ρυζοσαλάτα με απλά υλικά χωρίς μαγιονέζες γιατί δε θα αρέσουν στα παιδιά (εκτός αν τη φτιάξεις μερακλίδικη για τους μεγάλους)

Κεφτεδάκια που με 1/2κ. κιμά και πολλά υλικά μέσα γίνονται πολλά.

Λουκάνικα κοκτέιλ τυλιγμένα με λωρίδες στενές μπέικον (με μία λωρίδα τυλίγεις 2-3 λουκάνικα) στερεωμένες με οδοντογλυφίδα, τηγανισμένα και καρφωμένα σε κάτι παρόμοιο με τα σουβλάκια ή σε φελιζόλ που έχει σχήμα κώνου ντυμένο με αλουμ/το ή χαρτί.

Μίνι πιροσκάκια ή λουκανικοπιτάκια με λουκάνικο κοκτέιλ και ζύμη απλή του ψωμιού (απλά να είναι αρκετά πιο μαλακή η ζύμη για να μην ανοίξουν)

Ρολό κρέατος (όχι νουά που είναι ακριβό, αλλά με το μάτι ένα καλό κομμάτι που θα σου πει ο χασάπης ότι μπορεί να γίνει τυλιχτό στο δίχτυ). Αν θες φτιάχνεις και μία εύκολη σάλτσα που γίνεται αν πάρεις το ζουμί-λάδι του κρέατος το χτυπήσεις με το μιξεράκι του φραπέ με λίγο κορνφλάουρ (περίπου 1κ.σ.) και το ξαναρίξεις στην κατσαρόλα χωρίς το κρέας μέχρι να δέσει και να γίνει ελαφρά πηχτό. Μ' αυτό θα περιχύσεις τις φέτες του ρολό.

Σου τα έγραψα λίγο ανακατεμένα όπως μου ήρθαν στο μυαλό, τώρα βέβαια στις τιμές απέχω κάπως, γιατί έχω να τις δω από το καλοκαίρι που φύγαμε. Εσύ που ξέρεις πόσο έχουν αυτά τα υλικά στο σούπερ θα κάνεις την προσαρμογή σε ό,τι σ' ενδιαφέρει απ' αυτά που γράφω.

Μακάρι να είναι κάτι ανώδυνο.

Ναι βρε παιδί μου, η Φούμπι, η Ντελ, η Μπίγκι, η Σμαρτάκι.

εβιρι και εσενα σε εχασα.μου ελειψες :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα λοιπον κι απο μενα...πρωινη πρωινη σημερα..χουζουρευω στον καναπε και εχω και δουλεις.αυριο θα κατεβουμε κατερινη με τον Σ.πολυ χαιρομαι.εχθες σφυχτικε η καρδια μου.πηγαμε και πηραμε ενα συστημα σιδερωματος μια σκουπα και ενα home cinema.για μενα το τελευταιο δεν χρειαζοταν αλλα το ηθελε ο Σ.ηθελα να παρω μια σκουπα με 79 ευρω και τελικα βρεθηκα με μια juro pro ecoforest 130.δεν την ηξερα αλλα μου ειπαν οτι ειναι σκυλι.ερχομαι σπιτι ψαχνω στο ιντερνετ και βρηκα μονο μια αρνητικη κριτικη για την συγκεκριμενη.στεναγχωρηθηκα.ελπιζω να μην μου βγει μαπα:confused:σημερα θα φαμε φακες και σαλατουλα.αααα,τελιξα ξερει καμια γιατι η φουμπι χαθηκε?

Link to comment
Share on other sites

ποτε την ριχνει την ζαχαρη???απο την αρχη η αφου τα βρασει πρωτα και δει οτι δεν ειναι καλα βρασμενα??

την ριχνει μαζι με την σαλτσα,αρχικα ελαχιστη κ αν ειναι ακομα σκληρα λιγο ακομα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

τι ειπες τωρααααααααα!!απο τα αγαπημενα μου φαγητα κ τωρα δυστυχως ρυζι δεν κανει να τρωω κλαψ κλαψ!πω πω κ εγω τα κανω μουρλια αλλα η μανουλα μου εχει παρει πολλα αστερια για αυτο το πιατο:D:D:D!!!

Αυτό το φαγητάκι Αννα μου το έφτιαξα για πρώτη φορά,αφού πρώτα έκανα μια αναζήτηση στο ίντερνετ.

Εβαλα μέσα ένα πράσο ψιλοκομμένο,μια πιπεριά κέρατο και μία Φλωρίνης,κρεμμυδάκι,καλαμαράκια,ντοματούλα και ρυζάκι καρολίνα.

Α και το έσβησα με ένα ποτήρι κρασί

Μοσχοβόλησε το σπίτι!!

Δεν γινόταν να μην δοκιμάσω με ένα κουταλάκι!!

Βγήκε πεντανόστιμο...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες....τι γαιδουρα, να μην πω μια καλημερα????και εμεις συννεφια εχουμε και ψυχρουλα.τελειο το φαι σου περιστερακι αλλα και τα γιουβαρλακια πολυ μαρεσουν φεφη μου. ζηλεψα, θα κανω και γω απο βδομαδα-γιουβακια τα λεει η κορη μου!!!!φαιη με γεια σας!!!μια χαρα θα ειναι, δεν θα παθει τιποτα, μην αγχωνεσαι!!!μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα φαίη μου. με 'γειά τα ηλεκτρικά! μια κριτική στο ίντερνετ δεν σημαινει τίποτα, μην προδιαθέτεις αρνητικά τον εαυτό σου.

σήμερα θα ήθελα να πάμε βολτούλα σε ένα εμπορικό για παπούτσια της σύσας, αλλά δεν ξέρω το πρόγραμμα του φέφου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το φαγητάκι Αννα μου το έφτιαξα για πρώτη φορά,αφού πρώτα έκανα μια αναζήτηση στο ίντερνετ.

Εβαλα μέσα ένα πράσο ψιλοκομμένο,μια πιπεριά κέρατο και μία Φλωρίνης,κρεμμυδάκι,καλαμαράκια,ντοματούλα και ρυζάκι καρολίνα.

Α και το έσβησα με ένα ποτήρι κρασί

Μοσχοβόλησε το σπίτι!!

Δεν γινόταν να μην δοκιμάσω με ένα κουταλάκι!!

Βγήκε πεντανόστιμο...

μπραβο μπραβο!!!νοστιμο αλλα μπελαλιδικο....κυριως το καθαρισμα, εγω παιρνω φρεσκα καλαμαρια.πρασσο δεν βαζω αλλα βαζω και τα ποδαρακια ψιλοκομμενα (σορυ αλλα δεν ξερω πως τα λενε:P) απτα καλαμαρια...μμμμ...τι μας κανεις πρωι πρωι...

Link to comment
Share on other sites

την ριχνει μαζι με την σαλτσα,αρχικα ελαχιστη κ αν ειναι ακομα σκληρα λιγο ακομα!

θεά η μανούλα!

καλημερα σε ολες....και εμεις συννεφια εχουμε και ψυχρουλα.τελειο το φαι σου περιστερακι αλλα και τα γιουβαρλακια πολυ μαρεσουν φεφη μου. ζηλεψα, θα κανω και γω απο βδομαδα-γιουβακια τα λεει η κορη μου!!!!μακια

έλα ρε!!!!!!:D

Αυτό το φαγητάκι Αννα μου το έφτιαξα για πρώτη φορά,αφού πρώτα έκανα μια αναζήτηση στο ίντερνετ.

Εβαλα μέσα ένα πράσο ψιλοκομμένο,μια πιπεριά κέρατο και μία Φλωρίνης,κρεμμυδάκι,καλαμαράκια,ντοματούλα και ρυζάκι καρολίνα.

Α και το έσβησα με ένα ποτήρι κρασί

Μοσχοβόλησε το σπίτι!!

Δεν γινόταν να μην δοκιμάσω με ένα κουταλάκι!!

Βγήκε πεντανόστιμο...

πω πω! σαν να το μύρισα...θέεεεεεεεεεελωωωωωωωωω!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την ομορφη και πολυλογου παρεα του μαγειροκαφε μας!!!!

Γυρισαμε χθες αργα το βραδυ,περασαμε πανεμορφα.

Ο θησαυρος χορτασε βολτες-ηλιο και αγκαλιες και εμεις ξεκουραστικαμε

και απολαυσαμε την ηρεμια του χωριου!

καλώς ήρθατε!

Σημερα βγηκαμε εννοειτε και παλι στις κουνιες

καναμε μερικα ψωνια απο σμ και τωρα τα αγορια κοιμουνται

κι εγω πινω ενα ζεστο τσαγακι και ξεκουραζομαι μιας και κ@λο δεν εβαλα κατω παλι σημερα.

Φαγαμε ενα ωραιοτατο σπανακορυζο με φρεσκα σπανακια απο την μανουλα,ετοιμα πλυμενα-κομμενα.

Εβαλα και 2 μεριδες στην καταψυξη (σπανακι) για αλλη φορα.

Πηρα και φρεσκα αυγουλακια για το παιδι.

Φρεσκα μαρουλακια.....Αχ μανουλιτσα μου,Ο Θεουλης να σε εχει καλα!!!!!

Αχ! Μάνα είναι μονο μία!

Α μας εδωσαν κι ενα αυγο απο χηνα....χθεσινο...τεραστιο!!!

Θα παρω τηλ την παιδιατρο αν κανει να το φαει το παιδι.....

γιατι μας ειπαν οτι ειναι τα καλυτερα για τα μωρα,πολυ θρεπτικα.

πες μας τι σου είπαν, δεν έχω φάει ποτέ!

Σας φιλω...σμουτς!!!!!!

χθες σκούπισα στο γρήγορο-απλό την μπροστινή βεράντα, αφού ετοίμασα χυμό πορτοκάλι για μένα κ τον φέφο μου, έβαλα σκούπα, τίναξα κ έστρωσα σωστά τα ριχτάρια, τραπέζι κουζίνας που είχε από σκόνη έως αποτυπώματα σύσας, σιδέρωσα, έπλυνα τα άπαντα από γάστρα, τάπερ κλπ! τάισα το σπλάχνο μου κρεμούλα, ετοίμασα μια ομελετάρα με αλεύρι για μένα κ τον φέφο με 7 αβγουλάκια!!!! μόλις το έσβησα πρόσθεσα τριμμένο κασεράκι!!!!

ομελέτα με αλεύρι? Πες συνταγή.....

έφτιαξα κ μια σαλάτα ρόκα με μπαλσάμικο κ κασεράκι τριμμένο, αφού τάισα το παιδί τραχανά με τυράκι φέτα. έπλυνα πάλι τα άπαντα κ ξεράθηκα από νωρίς μετά του τέκνου μου!

σήμερα τρώω γιουβαρλάκια εγώ, κοτόπουλο ο φέφος. για αύριο θα βγάλω από κατάψυξη κιμά μαγειρεμένο κ θα βράσω μακαρονάκια για φέφο. για μένα θα φέρει η μανούλα μου σπανακόρυζο!!!!

Καλημέρα στα μαγειροκόριτσα!

Σήμερα για άλλη μια φορά η μανούλα μου μαγειρεύει! Μπιφτέκια στο φούρνο με πατάτες μάλλον, εκτός κι αν αλλάξει γνώμη...

Χθες ήρθαν η νονά και ο νονός του Χρηστάκου και του έφεραν την λαμπάδα του και σοκολατένιο αυγό! Έπαιξε με τον νονό του-αδερφό μου- πολύ και το καταευχαριστήθηκε!

Ρε κορίτσια, τώρα που αλλάζει ο καιρός πως τα πάνε τα παιδάκια σας με τον ύπνο? Εμένα ο μικρός μου ενώ την ημέρα κοιμάται κανονικά όταν έρχεται η ώρα του βραδυνού ύπνου τον πιάνει μία υπερένταση και είναι στην τσίτα ενώ παράλληλα νυστάζει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το φαγητάκι Αννα μου το έφτιαξα για πρώτη φορά,αφού πρώτα έκανα μια αναζήτηση στο ίντερνετ.

Εβαλα μέσα ένα πράσο ψιλοκομμένο,μια πιπεριά κέρατο και μία Φλωρίνης,κρεμμυδάκι,καλαμαράκια,ντοματούλα και ρυζάκι καρολίνα.

Α και το έσβησα με ένα ποτήρι κρασί

Μοσχοβόλησε το σπίτι!!

Δεν γινόταν να μην δοκιμάσω με ένα κουταλάκι!!

Βγήκε πεντανόστιμο...

αχ θα σου πβ την συνταγη της μανουλας κ την επομενη φορα θα με θυμηθεις;););)!λοιπον βαζεις κρεμμυδ ψιλοκ,ρυζι,τα ποδαρακια απο τα καλαμαρ ψιλοκομ,δυοσμο,αλατι,πιπερι,φρεσκια ντοματα κ σβηνεις με ουζο ή τσιπουρακι!τα γεμιζεις τα κλεινεις με οδοντογλυφ,τα περνας απο λαδι να ροδοκ ολες οι πλευρες(για ελαχιστα) κ επειτα τα βαζεις ολα μεσα κ ριχνεις απο πανω μπολικη σαλτσα ντοματουλας κ μυρδικα κ λαδακι.τα αφηνεις με κλειστο καπακι κ μολις δεις το ρυζι να σκαει ειναι ετοιμα!πω πω ελιωσα τωρα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...