Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Καλή επιτυχία κι από μένα κορίτσι μου!...Διαβάζοντας το μήνυμα σου θυμήθηκα πως είχα ακριβώς την ίδια αγωνία 2 μήνες πριν. Ειδικά για την μέθη ... Άκουγα και εγώ ότι είναι ένα γλυκός ύπνος και τι ωραία που είναι κι έλεγα δεν μπορεί...Τελικά όμως είναι ακριβώς έτσι θα κοιμηθείς τόσο ωραία και γλυκά και δεν θα θυμάσαι τίποτα. Πραγματικά ξεκουράζεσαι!...Να ξέρεις ότι αυτό στην μνήμη θα είναι 1 δευτερόλεπτο. Μια κλείσεις τα ματάκια σου και μια που θα τα ανοίξεις. Να ξέρεις ότι η μέθη είναι το πιο ωραίο κομμάτι της εξωσωματικής!...χαχαχα...Εγώ στην δεύτερη ωοληψία μου ήταν το μόνο που περίμενα πως και πως. Καταλαβαίνω ότι μπορεί να αγχώνεσαι για πολλά άλλα για την μέθη πραγματικά δεν αξίζει!...

      Όλα θα πάνε τέλεια!...😘

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ο μικρός μου κοιμάται

Εχω εναν πονοκέφαλο το κάτι άλλο!!

Τον μάλωσα πάλι σήμερα και έχω τύψεις

Αλλά δεν στέκεται πια ούτε για του αλλάξω πάνα

Ωρες ώρες απελπίζομαι

Δεν με αφήνει να πάω ούτε στο μπάνιο

Ταλιμπανάκι περιστεράκι μου είναι και ο δικός μου ο γιόκας! Για να του βάλω την πάνα του αποσπώ την προσοχή με ότι μου έρθει εκείνη την στιγμή! Από τραγούδι, αν έχει όρεξη βέβαια, μέχρι και μια κούκλα μπάρμπι της ζουζούνας μου!

Όσο για το μάλωμα μην έχεις τύψεις. Πρέπει να τα μαλώνουμε όταν δεν κάθονται καλά για να καταλαβαίνουν πως υπάρχουν και κάποια όρια.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Εμενα απο το πρωι που θα ξυπνησει θα φερει τουμπα ολα τα παιχνιδια στο δωματιο θα πεταξει κατω τα παπλωματα μαξιλαρια και κουβερτες!!!Μετα θα παει στο σαλονι και θα χοροπηδαει απο τον 3θεσιο στον 2θεσιο και παει λεγοντας(και εδω θα μου πεταξει τα μαξιλαρια κατω!!!)Μετα θα αρχισει να φερνει τουβλακια-πλαστικα φαγητα αυτοκινητακια στην κουζινα!!!Μου τραβαει το χαλακι της κουζινας και το πεταει στην ακρη..Μετα σειρα εχουν τα dvd τα οποια τα αραδιαζει στο τραπεζι του σαλονιου..Σειρα εχει η βεραντα εχει σκεσει την σιτα 3-4φορες και λιγες λεω,παει ανοιγει την βρυση και πινει νερο απο το λαστιχο σκοτωνει τα 2-3μυρμηγκια που κυκλοφορουν στο μπαλκονι τραβαει το διχτυ και κοβει τα δεματικα και τα πεταει κατω απο το μπαλκονι πεταει παλι τα μαξιλαρια:lol::lol::lol: απο τις καρεκλες της βεραντας στο πατωμα!!!Μετα σειρα εχουν τα πορτοκαλια τα οποια τα εχει κανει μπαλες και τα πεταει σε ολο το σπιτι...Στη συνεχεια παει και πλακωνει την Μ στο ξυλο της τραβαει τα μαλλια και γενικα την πειραζει και να δεν γινει το δικο του χτυπιετε κατω στο πατωμα και ουρλιαζει:confused:ειναι και αλλα τα οποια δεν τα θυμαμαι


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο το πρωι που θα ξυπνησει θα φερει τουμπα ολα τα παιχνιδια στο δωματιο θα πεταξει κατω τα παπλωματα μαξιλαρια και κουβερτες!!!Μετα θα παει στο σαλονι και θα χοροπηδαει απο τον 3θεσιο στον 2θεσιο και παει λεγοντας(και εδω θα μου πεταξει τα μαξιλαρια κατω!!!)Μετα θα αρχισει να φερνει τουβλακια-πλαστικα φαγητα αυτοκινητακια στην κουζινα!!!Μου τραβαει το χαλακι της κουζινας και το πεταει στην ακρη..Μετα σειρα εχουν τα dvd τα οποια τα αραδιαζει στο τραπεζι του σαλονιου..Σειρα εχει η βεραντα εχει σκεσει την σιτα 3-4φορες και λιγες λεω,παει ανοιγει την βρυση και πινει νερο απο το λαστιχο σκοτωνει τα 2-3μυρμηγκια που κυκλοφορουν στο μπαλκονι τραβαει το διχτυ και κοβει τα δεματικα και τα πεταει κατω απο το μπαλκονι πεταει παλι τα μαξιλαρια:lol::lol::lol: απο τις καρεκλες της βεραντας στο πατωμα!!!Μετα σειρα εχουν τα πορτοκαλια τα οποια τα εχει κανει μπαλες και τα πεταει σε ολο το σπιτι...Στη συνεχεια παει και πλακωνει την Μ στο ξυλο της τραβαει τα μαλλια και γενικα την πειραζει και να δεν γινει το δικο του χτυπιετε κατω στο πατωμα και ουρλιαζει:confused:ειναι και αλλα τα οποια δεν τα θυμαμαι

Χαρά στο κουράγιο σου!!!

Βλέπω το...μέλλον μου!!

Ο δικός μου τα πετάει όλα κάτω

Δεν υπάρχει δωμάτιο του σπιτιού που να μην γίνεται χαμός...

ό,τι μπορεί να φτάσει,το αρπάζει και το πετάει

Συνέχεια δείχνει πράγματα και θέλει να του τα ονοματίζουμε

Αν δεν του τα δώσουμε,αλίμονό μας!!

Οπου υπάρχει συρτάρι-ντουλάπι σπεύδει να το ανοίξει και να το ...τακτοποιήσει!!!

Πλέον τα έχουμε κλείσει με μονωτική!!Δεν γινόταν αλλιώς...

Στα πόδια μου πρέπει να έχω ενσωματωμένο...φωτοκύτταρο για να αποφεύγω τα παιχνίδια,μην τσακιστώ...

Εχουμε βέβαια και τα ωραία μας κάθε μέρα

Τα παιχνιδάκια μας,τα τραγουδάκια και τις αγαπούλες μας

Αλλά ώρες ώρες...:(:confused::mad::confused::(

Link to comment
Share on other sites

Φέφι η πεθερά μου βάζει κατευθείαν ολόκληρη την πλάκα του σαπουνιού στο συρτάρι, χωρίς να την βάζει πουθενά.

επειδή οι ερωτήσεις δεν σταματούν...δώσε θάρρος στο χωριάτη...

τί σαπούνια βάζει; πού να τα βρω; δεν κολλάνε στα έπιπλα. γιατί αν κολλάνε κ τα κάνω χάλια, να έρθω να της γκρινιάξω. κ όπως λένε-ειλικρινά όχι μόνο ο φέφος- είμαι αποτελεσματική στην γκρίνια!:mrgreen:

καλημερα καλημερα, η μαλλον καλησπερα...:D:D

τι κανετε??στη δουλεια ειμαι εγω. σημερα ειχε αρκετη, δοξα τον θεο. φεφακι σιφουνα μου εσυ!!!η μερα σου πρεπει ναχει 44 ωρες εσενα!!!αγάπη κ εσύ δεν έκανες λιγότερα. απλά εγώ επιδόθηκα σε καθαριότητα κ εσύ στη μαγειρική! αν ενώσουμε τις δυνάμεις μας μπορούμε να κάνουμε Α.Ε.!;)

χαιρομαι που περασατε τοσο καλα και απολαμβανω να διαβαζω τις περιγραφες σου...και εμεις πηραμε πολλα βρακακια και ειμαστε ετοιμοπολεμες. φάγαμε ταύτιση!

λεω κατα τον μαιο-ιουνιο να ξεκινησω. αντε να δουμε..

επισης εχω θεμα με την πιπιλα. ολο το σκ την ειχε στο στομα της..η οταν την εβγαζε στο χερι της. πως να την κοψουμε???

πιπίλα κόβεται με τη μία. δεν τις εμφανίζεις ποτέ ξανά, όσο κ αν κλάψει! συνήθεια είναι! την κόψαμε όταν κλείσαμε τα 2 χρόνια!εγώ της είπα ότι την έδωσα στη φάλαινα (που έβλεπε στο παραμύθι του πινόκιο-αυτό της άρεσε) για το μωρό της το φαλαινάκι! για καιρό μισούσε τη φάλαινα κ προσπερνούσε τη σελίδα της φάλαινας από το παραμύθι του πινόκιο!!!!!:tongue:

αγγελικουλα και καγκλυ, η γιαγια μου το εκανε αυτο με το σαπουνι. εγω βαζω αυτα τα φακελακια εμποριου, που ομολογουμενως η μυρωδια τους δεν κραταει πολυ και καποια σακουλακια με φυσικη λεβαντα που μου τα εφτιαξε η μαμουλα μου προπερσυ.

:o πώς τα κάνει;:confused: μόνο η δική μου μάνα δεν τα ήξερε αυτά...:(

το απογευμα το περασαμε στο σπιτι χουχουλιαζοντας τα τρια μας. πολυ ωραια ηταν!!!της λεω:θελεις να παμε στη λιμνουλα να πεταξουμε την πιπιλα στις νεραιδες και να σου φερουν δωρο μετα??οκι μαμα. πιπιλα μομου!!:lol::lol:

το πρωι καναμε τσαφ τσουφ το τρενο περνα...τρελλα κεφια. χθες το βραδυ εφτιαξα κοτοπιτα παραγγελια της κορης και σημερα μαλλον λουκουμαδες, παραγγελια του χαμπυ...:D:Dτι να κανω που δεν μπορω να τους χαλασω χατηρι!!!εχω τρελο σιδερο,θα παιξουμε λιγο και θα το κανω!!!στοιβα μεχρι πανω!!!σημερα τρωμε μακαρονια και ψαρι απο προχθες και αυριο???μμμ...τι να φτιαξω δεν ξερω!!!ισως καμμια φακη η κανενα αρκα, θα δειξει. σας γλυκοφιλωωω....

μάκια! κ στείλε λουκουμάδες!!

μαρία καλά να περνάτε με την θεά!

Ετσι ακριβώς!

Με κρεμμυδάκι,σκόρδο,φρέσκα μανιτάρια,πιπεριές και μπέικον.

Την κρεμα γάλακτος την ρίχνω στο τέλος

είδες που είμαι γκαμήλα;;;;)

Ο μικρός μου κοιμάται

Εχω εναν πονοκέφαλο το κάτι άλλο!!

Τον μάλωσα πάλι σήμερα και έχω τύψεις

Αλλά δεν στέκεται πια ούτε για του αλλάξω πάνα

Ωρες ώρες απελπίζομαι

Δεν με αφήνει να πάω ούτε στο μπάνιο

να τον μαλώνεις δεν είναι κακό.

να του μιλάς συνέχεια για το σωστό κ το λάθος!

κ με έντονο ύφος!

κ αυτό με το μπάνιο...δεν είναι θέμα αγοριών, μη σέσω!

το κάνει η σύσα μου, που είναι κορίτσαρος κ κοντεύουμε τα 2,5!

όταν θέλει να κάνει παλαβωμάρες, τίποτα δεν την σταματάει!

Περιστερακι υπομονη και εμενα ετσι ειναι,αν σου πω πως περναμε τις ωρες μας θα τρελαθεις!!!!Καμια σχεση τελικα τα αγορια με τα κοριτσια

άσε ρε φίλε! δεν πθαρώνουμε!:rolleyes::lol:

Ταλιμπανάκι περιστεράκι μου είναι και ο δικός μου ο γιόκας! Για να του βάλω την πάνα του αποσπώ την προσοχή με ότι μου έρθει εκείνη την στιγμή! Από τραγούδι, αν έχει όρεξη βέβαια, μέχρι και μια κούκλα μπάρμπι της ζουζούνας μου!

Όσο για το μάλωμα μην έχεις τύψεις. Πρέπει να τα μαλώνουμε όταν δεν κάθονται καλά για να καταλαβαίνουν πως υπάρχουν και κάποια όρια.

έχω δώσει εγώ στην σύσα ...ουυυυυυυυυυουυυυυυυ!

κ τώρα για να την στεγνώσω, περιποιηθώ μετά το μπάνιο...της δίνω -μη σοκαριστείτε γαλιάντρες-από αποσμητικό, μέχρι κ ντόκτορς σολ το ειδικό χερουλάκι για τις φτέρνες-πατούσες!!!! μέχρι κ ειδικό καθαριστικό για την ευαίσθητη περιοχή. πώς αλλιώς να την ακινητοποιήσω για να κόψουμε νύχια, να στεγνώσουμε μαλλί;

έχω δώσει εγώ μανό,...

για όλα είναι ικανή μια μάνα!!!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α δεν σας ειπα σημερα εφαγα εναν πυραυλο κιτ-κατ μα τι να κανω το ζηλεψα χιχι επισης πηγα και πηρα ενα ζευγαρι μπαλαρινες πολυ ανετες που πιστευω θα με βολεψουν παρα πολυ!!!Επισης πηρα και 1κιλο αχαχαχαχα:lol::lol:


:-D

Link to comment
Share on other sites

έχω δώσει εγώ στην σύσα ...ουυυυυυυυυυουυυυυυυ!

κ τώρα για να την στεγνώσω, περιποιηθώ μετά το μπάνιο...της δίνω -μη σοκαριστείτε γαλιάντρες-από αποσμητικό, μέχρι κ ντόκτορς σολ το ειδικό χερουλάκι για τις φτέρνες-πατούσες!!!! μέχρι κ ειδικό καθαριστικό για την ευαίσθητη περιοχή. πώς αλλιώς να την ακινητοποιήσω για να κόψουμε νύχια, να στεγνώσουμε μαλλί;

έχω δώσει εγώ μανό,...

για όλα είναι ικανή μια μάνα!!!!!:rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Το ίδιο ακριβως κάνω κι εγώ...

Μετά τα βρίσκω στα πιο απίθανα σημεία

Τα περισσότερα τα αρπάζει μόνος του.

Ξαδερφάκια είναι τα παιδάκια μας;

Βρήκα μια συνταγή που μου φαίνεται ωραία

Είναι και νηστίσιμη

Μπορεί να την φτιάξω

Εχω και όλα τα υλικά στο σπίτι

Την εβαλα στο φβ

Link to comment
Share on other sites

επειδή οι ερωτήσεις δεν σταματούν...δώσε θάρρος στο χωριάτη...

τί σαπούνια βάζει; πού να τα βρω; δεν κολλάνε στα έπιπλα. γιατί αν κολλάνε κ τα κάνω χάλια, να έρθω να της γκρινιάξω. κ όπως λένε-ειλικρινά όχι μόνο ο φέφος- είμαι αποτελεσματική στην γκρίνια!:mrgreen:

Βάζει διάφορα, πάλμολιβ, παπουτσάνης, ότι της αρέσει σαν μυρωδιά. και δεν έχω δει να κολλάει σαπούνι στο συρτάρι.

έχω δώσει εγώ στην σύσα ...ουυυυυυυυυυουυυυυυυ!

κ τώρα για να την στεγνώσω, περιποιηθώ μετά το μπάνιο...της δίνω -μη σοκαριστείτε γαλιάντρες-από αποσμητικό, μέχρι κ ντόκτορς σολ το ειδικό χερουλάκι για τις φτέρνες-πατούσες!!!! μέχρι κ ειδικό καθαριστικό για την ευαίσθητη περιοχή. πώς αλλιώς να την ακινητοποιήσω για να κόψουμε νύχια, να στεγνώσουμε μαλλί;

έχω δώσει εγώ μανό,...

για όλα είναι ικανή μια μάνα!!!!!:rolleyes:

για όλα δεν λες τίποτα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Α δεν σας ειπα σημερα εφαγα εναν πυραυλο κιτ-κατ μα τι να κανω το ζηλεψα χιχι επισης πηγα και πηρα ενα ζευγαρι μπαλαρινες πολυ ανετες που πιστευω θα με βολεψουν παρα πολυ!!!Επισης πηρα και 1κιλο αχαχαχαχα:lol::lol:

Με γειά οι μπαλαρίνες! Όσο για το παγωτό, πολύ καλά έκανες! Μιαμ μιαμ!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Για φαγητό σήμερα - μοσχαράκι κοκκινιστό με μελιτζάνες, στην κατσαρόλα.

Περιστεράκι μου... είναι θέμα παιδιού, δεν έχει να κάνει με το φύλο. Γνωρίζω εγώ κάτι κορίτσια... φωτιά του Άγιου Αντωνιού... Ξέρω πως είναι ΠΟΛΥ δύσκολη ηλικία/φάση αλλά παίρνε βαθιές αναπνοές και με σταθερή/ψύχραιμη/ήρεμη φωνή... προσπάθησε να βάζεις όρια. Μην ζητάς όμως το αδύνατον. Είναι μικρά παιδάκια που ανακαλύπτουν τον θαυμαστό κόσμο μας.? Γι' αυτό, διάλεξε τις μάχες σου. Όχι επί παντός...

Και πίστεψέ με, όσο κι αν σου φαίνεται απίθανο... θα την νοσταλγήσεις αυτή την ηλικία... Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα τα μωρά μας...

Φέφη, πότε θα χαλάσει ο καιρός καλέ? Και την άλλη εβδομάδα καλοκαιρία δείχνει!

Εβίρι μου, να χαίρεσαι την κορούλα σου!!

Φούμπι, που είσαι κοριτσάκι ρε γμτ?

Κάντυυυυυυυ, λολεμένη κι εσύ...??

Γενικά, έχω πολυυυυύ τρέξιμο μέχρι το Πάσχα, σε όλους τους τομείς. Αν είμαι όρθια, θα ξαναμπώ το βράδυ.

Ααα! ΔΕΝ μπορώ την κονσέρβα ντοματάκι!

Σας φιλώ, καλό μας απόγευμα!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελική και γω σαν τη πεθερά σου σαπούνια παπουτσάνης βάζω και fa καμιά φορά. Ούτε εμένα μου κόλλησε ποτέ.

Περιστέρω τον κάνω και γω αυτό το χαλβά αλλά χωρίς το πορτοκάλι. Νομίζω σας είχα βάλει συνταγή.

Τώρα μπήκα μέσα έβαλα τα λουλουδάκια μου. Τι γλυκός καιρός. Αυτόν θέλω συνέχεια ουτε το κρύο μπορώ ούτε την πολλή ζέστη.

Και μένα μου έλειψε η Φούμπι.

Ζωπ το φαγητό σας σήμερα είναι απο τα αγαπημένα μου.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια..άν και η ψυχολογία είναι χάλια, ένα μοσχαράκι γιουβέτσι το "χτύπησα" για σήμερα...να είσαστε όλες καλά και τα μπεμπόνια σας και οι οικογένειες σας..φιλάκια


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Α δεν σας ειπα σημερα εφαγα εναν πυραυλο κιτ-κατ μα τι να κανω το ζηλεψα χιχι επισης πηγα και πηρα ενα ζευγαρι μπαλαρινες πολυ ανετες που πιστευω θα με βολεψουν παρα πολυ!!!Επισης πηρα και 1κιλο αχαχαχαχα:lol::lol:

με γειά τα παπά κ μπράβο για το κιτ κατ!!!!!;)

:lol::lol::lol::lol::lol:

Το ίδιο ακριβως κάνω κι εγώ...

Μετά τα βρίσκω στα πιο απίθανα σημεία

Τα περισσότερα τα αρπάζει μόνος του.

Ξαδερφάκια είναι τα παιδάκια μας;

η αδερφή ψυχή της κόρης μου!!!!:tongue:

για όλα δεν λες τίποτα!!!!
:cool:
Kαλησπέρα!

Για φαγητό σήμερα - μοσχαράκι κοκκινιστό με μελιτζάνες, στην κατσαρόλα.

Περιστεράκι μου... είναι θέμα παιδιού, δεν έχει να κάνει με το φύλο. Γνωρίζω εγώ κάτι κορίτσια... φωτιά του Άγιου Αντωνιού... Ξέρω πως είναι ΠΟΛΥ δύσκολη ηλικία/φάση αλλά παίρνε βαθιές αναπνοές και με σταθερή/ψύχραιμη/ήρεμη φωνή... προσπάθησε να βάζεις όρια. Μην ζητάς όμως το αδύνατον. Είναι μικρά παιδάκια που ανακαλύπτουν τον θαυμαστό κόσμο μας.? Γι' αυτό, διάλεξε τις μάχες σου. Όχι επί παντός...

Και πίστεψέ με, όσο κι αν σου φαίνεται απίθανο... θα την νοσταλγήσεις αυτή την ηλικία... Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα τα μωρά μας...

Φέφη, πότε θα χαλάσει ο καιρός καλέ? Και την άλλη εβδομάδα καλοκαιρία δείχνει!

καλέ δεν ξέρω. έτσι μου είπε ο φέφος, έτσι είπα!

Εβίρι μου, να χαίρεσαι την κορούλα σου!!

Γενικά, έχω πολυυυυύ τρέξιμο μέχρι το Πάσχα, σε όλους τους τομείς. Αν είμαι όρθια, θα ξαναμπώ το βράδυ.

Ααα! ΔΕΝ μπορώ την κονσέρβα ντοματάκι!

Σας φιλώ, καλό μας απόγευμα!!

γεια σας κορίτσια..άν και η ψυχολογία είναι χάλια, ένα μοσχαράκι γιουβέτσι το "χτύπησα" για σήμερα...να είσαστε όλες καλά και τα μπεμπόνια σας και οι οικογένειες σας..φιλάκια

ωραίο φαγητό. κ εσύ παστάκια μου την παστακοοικογένεια κ δη τον Γώγο σου!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

με λεμόνι τρώγεται; δεν έχω φάει άσπρη!

Ναι, ακολουθείς την ίδια συνταγή με την κόκκινη. Παραλείπεις τη σάλτσα και στη θέση της απλά βάζεις προς το τέλος του βρασίματος λεμόνι. Εγώ προσθέτω και λίγο κάρυ όποτε το θυμηθώ.

Εβιρυ γιορτάζε η κόρη σου; Να τη χαίρεσαι!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Κάγκλυ.

εβυρακι να χαιρεσαι την κορουλα σου.

Σ' ευχαριστώ πολύ Αφροδίτη.

Εμενα απο το πρωι που θα ξυπνησει θα φερει τουμπα ολα τα παιχνιδια στο δωματιο ...................................Στη συνεχεια παει και πλακωνει την Μ στο ξυλο της τραβαει τα μαλλια και γενικα την πειραζει και να δεν γινει το δικο του χτυπιετε κατω στο πατωμα και ουρλιαζει:confused:ειναι και αλλα τα οποια δεν τα θυμαμαι

:eek::eek::eek::eek::eek:

Ηρωίδα, ηρωίδααααααααααα

Στα πόδια μου πρέπει να έχω ενσωματωμένο...φωτοκύτταρο για να αποφεύγω τα παιχνίδια,μην τσακιστώ...

χαχαχαχαχαχα

πηγα και πηρα ενα ζευγαρι μπαλαρινες πολυ ανετες που πιστευω θα με βολεψουν παρα πολυ!!!

Με 'γεια, με 'γεια τι χρώμα είναι;

Εβίρι μου, να χαίρεσαι την κορούλα σου!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Ζώπ.

γεια σας κορίτσια..άν και η ψυχολογία είναι χάλια, ένα μοσχαράκι γιουβέτσι το "χτύπησα" για σήμερα...να είσαστε όλες καλά και τα μπεμπόνια σας και οι οικογένειες σας..φιλάκια

Γιατί Παστάκια, τι σου συνέβη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...