Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Χρόνια δε πετυχαινα εμφυτευση. 1-2 φορές πολύ μικρή χοριακη <15 που έπεφτε. Εκανα ελεγχο πριν 1,5 χρονια περιπου για μικροβιωμα, είχα μικρόβιο και χαμηλούς γαλακτοβακιλλους. Πήρα αντιβιωση και προβιοτικα για γαλακτοβακιλλους και πέτυχα θετικη χοριακη μετά από πολλά χρόνια προσπαθειων! Είμαι στον 7ο μήνα. Ψαξτο λίγο περισσότερο. Απλά κάποιοι γιατροί δεν υποστηρίζουν το θέμα "μικροβίωμα". Σου εύχομαι να έχεις γρήγορα μια θετική χοριακη!!!

      Επειδή προσπαθουσα πολλά χρόνια, έμβρυα 2ης ημέρας ήταν μια παλιά τακτική. Όπως το να μη δίνουν έντυπη αναφορά με φωτογραφίες εμβρύων και διαιρέσεις. Πλέον όλοι επιδιωκουν να βάλουν βλαστοκυστες και δίνουν αναφορά για τα έμβρυα. Συζητησε  το μαζί τους και ζήτησε να ενημερώνεσαι για τις διαιρέσεις. Ακόμα και να αλλάξεις κέντρο και να πας σε άλλο χρειάζεσαι σε χαρτί να έχεις τι εμβρυα έβαλες στο παρελθόν. Όσο αφορά το ποσων ημερών έμβρυα θα βάλετε...είναι θέμα γιατρού δε μπορείς πολύ να παρέμβεις. Αν δε νιωθεις ασφάλεια με όλο αυτό ψάξε για άλλο γιατρο. Περνάμε ήδη πάρα πολλά, τουλάχιστον ας νιώθουμε ότι γίνεται το καλύτερο δυνατόν! Σου εύχομαι τα καλύτερα! Να έχεις γρήγορα ένα μωράκι αγκαλιά!!!

      Σ ευχαριστώ για την απάντηση κ εύχομαι με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!!Αλήθεια λες;Μακάρι να είναι η αιτία τι να πω.Σημερα πήρα το παπ που είχα κάνει κ το κολπικο,μου είπαν ότι είναι όλα καλά αλλά είδα στους γαλακτοβακιλλους ότι λέει σπάνιοι,πόσο πρέπει να είναι δλδ;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα !

Χρόνια Πολλά για εχθές ένεκα της ημέρας και στους εορτάζοντες..

Πρωινή πρωινή σήμερα. Μπήκα μια στα πεταχτά αλλά βλέπω ότι άνοιξε ο καιρός και... δεν γράψατε τα κατάστιχα !

Κι εμείς περάσαμε τέλεια... όοοολη μέρα βόλτα μπήκαμε σπίτι 9.30 η ώρα το βράδυ, τα παιδιά "έλιωσαν" στο παιχνίδι ! Κι εμείς παρά την κούραση και το κυνηγητό ευχαριστηθήκαμε τον ήλιο !

"Τί ωραία που 'ναι η Κυριακή μα να 'ταν πιο μεγάααααλη " :P

Η μικρή έχει φυγεί για τον σταθμό, εγώ ψιλομαζεύω γύρω γύρω, οι άντρες μου κοιμούνται... πάω να χτυπήσω το εγερτήριο σε λίγο για να ετοιμαστούμε για τον ΙΚΑ !

Θα μπω να σας γράψω τα νέα μας αργά-μιση !

Φιλάκια και καλή εβδομάδα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά για χθες και όπως λέει η κόρη "Ζήτω η Ελλάδα, διώξαμε τους Ελληνες!":lol::lol:

Χρόνια πολλά στη Λίτσα μας και σε όσους είχαν εορτάζοντες!

Κι εμείς περάσαμε πολύ ωραία χθες με οικογενειακό σουρτούκεμα και φυσικά μπακαλιάρο σκορδαλια! Μοσχοβολήσαμε!!!:tongue:

εκανα τις μπαρες...βγηκαν πολυ καλες και το καλητερο......ο θησαυρος τις λατρεψε!!!!!!

Εγώ πρόσθεσα και αμύγδαλα ωμά τα οποία έκοψα στη μέση και έγιναν ακόμα πιο νόστιμες!

Αφροδίτη γεια στα χεράκια σου! Και χαρά στο κουράγιο σου βεβαίως βεβαίως!!!;)

Εφτασε επιτελους η μερα να παμε στην μανουλα....:P:p:p:p

Να περάσετε τέλεια Δώρα!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!τρελλο σουρτουκες καλη βδομαδα να εχουμε γεματη απο χαρουμενα νεα!!!

λοιπον σημερα θα φαμε ενα φαγακι που λαχταρισα εχθες,μακαρονθα με σαλτσα ντοματα κ τυρακι!γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

Ζωπ το χειμωνα εγω αγοραζω κονσερβες για σαλτσα ντοματα,κ εχω κ καποιες σαλτσες απο φρεσκιες ντοματες που αγοραζγ απο ενα συνεταιρισμο γυναικων.


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις ομορφιές!!!

Μιλάμε για πολύ σουρτούκεμα...

Χρόνια πολλά για την χθεσινή ημέρα και στη Ντελ μας για τη γιορτούλα της

Χθες γυρνοβολούσαμε όλη μέρα

Το πρωί πήγαμε στην παρέλαση-ο Θεός να την κάνει-που τελικά δεν την είδαμε γιατί έγινε νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα και με συνοπτικές διαδικασίες.Σε κάθε γωνία δεν υπήρχε απλά αστυνομία,υπήρχαν ΜΑΤ!!!Ποτέ δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο στα μέρη μας.Πολύ με χάλασε...

Μετά καφεδίσαμε δεόντως,επιστρέψαμε σπίτι,φάγαμε ψαράκι ψητό με πατατούλες(θυσίασα την σκορδαλιά για να περάσουμε χρόνο τα τρία μας,άλλωστε μόνο ο περιστέρης θα την έτρωγε και δεν πολυκαιγόταν)

Το μεσημέρι χαλαρώσαμε και μετά ξανά στη ρούγα...Ηπιαμε καφε παραθαλάσσια και περπατήσαμε κοντά μια ώρα,καροτσάδα φυσικά...

Το βράδυ έφτιαξα μακαρονάδα του περιστέρη με ροζ σάλτσα,που είναι η αγαπημένη του,μαγείρεψα φασολάκια χάντρες για περιστέρη και πεθερικά και είδαμε και μια ταινιούλα

Σήμερα εχουμε μια υπέροχη ημέρα

Ψήνω κοτοπουλάκι και μπιφτέκια για να έχω για τις επόμενες μέρες.

Και θα πάρω τον μικρό να πάμε για την καθιερωμένη βόλτα μας

Μάκια σε όλα τα μουτράκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κια απο μενα κοριτσια,ανοιξα το σαραβαλακι μου και προσπαθω να σας διαβασω!!Λιτσακι χρονια πολλα κοριτσι μου για χτες :D...Σημερα θα κανω γαυρακια στο φουρνο με χορτα και λιγες πατατουλες για τα παιδια,και εξαφανιζομαι να παω να πληρωσω το τηλ γιατι θα μας το κοψουν στο τελος χαχαχαχα...Σημερα γιναμε αβοκαντο!!!ttca301.aspx


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλιτσες ομορφες...επιτελους μπηκα!!!!!!!κενη εβδομαδα σημερα!δεν δουλευω!εχει τοσο ωραια μερα κοριτσια.εχω ανοιχτα τα παραθυρα και μπαινει ηλιος και αερας.δεν σου παει η καρδια να κλειστεισ σπιτι!το σκ καταπιαστικα και με τα ρουχα.εβγαλα ολα τα καλοκαιρινα χειμωνιατινα ολα ολα και τα επλινα και μετα πολυ πολυ σιδερο το οποιο και θα ξεκινησω απο αυτη τη βδομαδα αλλα δεν ξερω ποτε!σημερα το μενου εχει πεστροφα και τσιπουρα ψητη που εστειλε η μανουλα και κατι αλλα ψαρακια τα οποια δεν γνωριζω αλλα ειναι νοστιμα.παω να σας διαβασω.λιτσακι.....χρονια πολλα για εχθες1

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κια απο μενα κοριτσια,ανοιξα το σαραβαλακι μου και προσπαθω να σας διαβασω!!Λιτσακι χρονια πολλα κοριτσι μου για χτες :D...Σημερα θα κανω γαυρακια στο φουρνο με χορτα και λιγες πατατουλες για τα παιδια,και εξαφανιζομαι να παω να πληρωσω το τηλ γιατι θα μας το κοψουν στο τελος χαχαχαχα...Σημερα γιναμε αβοκαντο!!!ttca301.aspx
αννια μου τωρα μαλωνα για τον ιδιο λογο με τον Σ.ειχε μια εβδομαδα αδεια δεν πηγαινε να πληρωσει το ιντερνετ και τωρα που καθομαι εγω με ζαλισε απο το πρωι να παω μην μας το κοψουν:lol:αλλα δεν θα παω!αντε αντε να μεγαλωνει το αβοκαντο:-)
Καλημέρα στις ομορφιές!!!

Μιλάμε για πολύ σουρτούκεμα...

Χρόνια πολλά για την χθεσινή ημέρα και στη Ντελ μας για τη γιορτούλα της

Χθες γυρνοβολούσαμε όλη μέρα

Το πρωί πήγαμε στην παρέλαση-ο Θεός να την κάνει-που τελικά δεν την είδαμε γιατί έγινε νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα και με συνοπτικές διαδικασίες.Σε κάθε γωνία δεν υπήρχε απλά αστυνομία,υπήρχαν ΜΑΤ!!!Ποτέ δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο στα μέρη μας.Πολύ με χάλασε...

Μετά καφεδίσαμε δεόντως,επιστρέψαμε σπίτι,φάγαμε ψαράκι ψητό με πατατούλες(θυσίασα την σκορδαλιά για να περάσουμε χρόνο τα τρία μας,άλλωστε μόνο ο περιστέρης θα την έτρωγε και δεν πολυκαιγόταν)

Το μεσημέρι χαλαρώσαμε και μετά ξανά στη ρούγα...Ηπιαμε καφε παραθαλάσσια και περπατήσαμε κοντά μια ώρα,καροτσάδα φυσικά...

Το βράδυ έφτιαξα μακαρονάδα του περιστέρη με ροζ σάλτσα,που είναι η αγαπημένη του,μαγείρεψα φασολάκια χάντρες για περιστέρη και πεθερικά και είδαμε και μια ταινιούλα

Σήμερα εχουμε μια υπέροχη ημέρα

Ψήνω κοτοπουλάκι και μπιφτέκια για να έχω για τις επόμενες μέρες.

Και θα πάρω τον μικρό να πάμε για την καθιερωμένη βόλτα μας

Μάκια σε όλα τα μουτράκια!!!

τι ωραια .....ουτε εγω ηθελα να γυρισω σπιτι εχθες....ηθελα να μεινω εξω.στην πλατεια χαμος...ακομη και οι παρακμιακες καφετερεις να ειναι φουλ και γεματο παιδακια παντου.ανοιξε η καρδια μου..:-)
καλησπερα κοριτσια , χρονια πολλα για την μερα!!!χρονια πολλα στην λιτσα μας και σε ολους τους ευαγγελους/ευαγγελιες!!αληθεια εχουμε καποιον αλλο εορταζοντα??

σημερα βολταραμε, πηγαμε στην παρελαση, ηπιαμε καφεδακι και μετα στην πεθερα για μπακαλιαρο. περιττο να σας πω οτι το απογευμα λεει η κορη μου-,μπαμπα βωμας?(βρωμας)χαχαααα...εφαγε πολυ σκορδαλια!!!τμε το απογευμα λογω αερα, βροχης και βαρεμαρας καθησαμε σπιτι αναψαμε τζακι και καναμε αγκαλιτσες. δυστυχως αυριο ειναι δευτερα!!!μακια καλο βραδυ σε ολες

αχ αυτο αφροδιτη παλι που το πας?να μην τολμας να μιλησεις σε ανθρωπο.εμενα μου εστειλε μια σπεσιαλ σκορδαλια με παρα πολυ σκορδο η μαμα και πλεναμε ανα 5 λεπτα τα δοντια μπας και ξεβρομισουμε αλλα τιποτα!:lol:
Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!

Εφτασε επιτελους η μερα να παμε στην μανουλα....:P:p:p:p

Σημερα δεν ξυπνησα καλα...ειχα πολλες ανακατοσουρες και πονουσε πολυ η μεση μου,ασε που ειχα και ριγος και χεστικ@ επανω μου μην εχω καμια ιωση παλι και κολλησω το παιδι.Πηρα νουροφεν και ηπια ενα τσαγακι.(τωρα ευτυχως ειμαι καλα,μονο λιγο το στομαχι μου ειναι καπως....και το στομα μου πικρο....)

Μετα πηγαμε εκκλησια κοινωνησα τον θησαυρουλη και τωρα κανει κακα στο γιογιο.

Σε λιγο θα του δωσω φρουτα και θα φυγουμε.....

Σας φιλω κοριτσακια....

Θα τα πουμε την τριτη αργα το βραδυ!!!!!

Καλη υπολοιπο κυριακης.

καλα να περασετε δωρακι μου,τι ωραιο να πηγαινεις στο χωριο σου!ειδικα οταν εχεις παιδακια.
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας ρωτησω,τωρα που θα μαζεψω τα ρουχα θελω να παρω αρωματικα να βαλω ενδιαμεσα για να μοσχοβολανε γιατι το μαλακτικο δεν μπορω να πω οτι εκανε δουλεια.ξερετε που εχει?πηγα καπου αλλ δεν βρηκα παρα μονο σκοροκτονα.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια.

σας διάβασα στα πεταχτά!

τί να θυμηθώ...φαίνεται πολύ νόστιμη η συνταγή με το πλιγούρι κάντυ μου! όπως κ η σάλτσα! αλλά πιο πολύ τρελάθηκα με το πλιγούρι που αρεσει σε μάνα κ κόρη!! ο φέφος πάλι θα έχει ξεχωριστό μενού!!!!

χάρηκα που περάσατε όμορφα όλες!

Δώρα να περάσεις όμορφα στη μανούλα!

Άννα, με τη γέννηση του στρουμφακίου θα τα κάνεις όλα μαζεμένα!!!

Άννια, τί όμορφο αβοκάντο!!!

αφροδίτη, είσαι αστέρι, δεν βαριέμαι να σου το λέω!!!! το αξίζεις!

περιστερω μου πώς ψήνεις κ κοτόπουλο κ μπιφτέκια μαζί στον φούρνο; δεν το έχω κάνει ποτέ.

εβιρούλα μου να χαίρεσαι την κοράκλα σου γερή κ καλότυχη!!

Λίτσα χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα ,με υγεία κ αγάπη για σένα κ την οικογένειά σου!

ζωπ, συγχαρητήηρια για το ζωπυρόπαιδο! ελπίζω να πέρασες τέλεια στη βραδινή έξοδο.

Έλεν αγγλία, ζήλεψα Κρήτη κ ομορφιές!!!!

τα δικά μου...το απόγευμα της Παρασκευής είχα αλλάξει σεντόνια, πετσέτες, έβαλα πλυντήριο, άπλωσα, έκανα τις τουαλέτες λαμπίκο, έριξα ένα γρήγορο σφουγγάρισμα (μα τί μαλλί μαζεύει το πάτωμα...), ήρθε το παιδί μου, μου ζήτησε κρεμούλα, της την έκανα, την τάισα, πήγαμε χαιρετισμούς, χαιρετήσαμε, δεν μείναμε, πήγαμε αγορά. της αγόρασα σπορτεξάκια νάηκ, γύρισα όλη την αγορά για παπά...δεν μου άρεσαν!!!! μέσα στην εβδομάδα είμαιστε για βόλτα στου μούγιερ. φοράμε 26 Νο! μεγάλωσαν οι ποδάρες μας!

στην επιστροφή το τέκνο μου έφαγε ακόμα λίγη κρεμούλα, καμάρωνε τα σπορτεξάκια, ήπιε γάλα κ κοιμήθηκε νωρίς.

Σάββατο πρωί έβαλα πλυντήριο κουρτίνα γραφείου, έπλυνα στο χέρι κουρτίνα παιδιού, τα άπλωσα, αφού μάζεψα τα προηγούμενα, τάισα την θεά μου κ αφού το πήρα απόφαση ότι με την σύσα δεν θα τελειώσω γρήγορα ούτε θα τα κάνω όπως θέλω, κανόνισα κ ήρθαν οι γονείς μου κ την παρέλαβαν. έτσι η σύσα απόλαυσε ήλιο, παιδική χαρά, βόλτες κ παιδάκια κ εγώ ξεκατινιάστηκα στις δουλειές!!!

έπλυνα τα πατζούρια, τα τζάμια, έκανα γενική σε κρεβατοκάμαρες, σε γραφείο, λαμποκόπησα βεράντες, καθάρισα την εξωτερική μας κούνια, το καρότσι της, τραπεζάκι με καρέκλες! έπλυνα κ τα μαξιλαράκια, τα άπλωσα! μοσχομύρισε το σπίτι!

έβαλα μια σκούπα, ξεσκόνισα, σφουγγάρισα, φάγαμε ντελίβερυ εγώ παϊδάκια πρόβεια!!!!! δεν κοιμήθηκα καθόλου, γιατί καθάριζα κ πόρτες!!!

σιδέρωσα κουρτίνα παιδιού, ρούχα, κρέμασα τις κουρτίνες μου, έπλυνα κ την κουρτίνα της κουζίνας, άπλωσα. κ όταν ήρθε το παιδί ασχολήθηκα μαζί του κα μόνο! περιττό να πω ότι ήμουν γκολ!!!!! σερνόμουν!!!! αλλά άξιζε!

ακόμα έχω πολλά να κάνω, όπως π.χ. κουρτίνες σαλονιού κ τραπεζαρίας, ξανά αυτά τα τζάμια! τα κάνω σπάνια, οπότε τη θέλουν την δόση τους!

Κυριακή πρωί φύγαμε για εκκλησία με την κόρη μου στο χωριό! ήταν χαρά Θεού! μετά πήγαμε ποδαράτοι στην πλατεία όπου είπαν ποιήματα τα παιδιά του σχολείου, κατέθεσαν στεφάνια, το παιδί μου αλώνιζε κλασικά!

πήγαμε βόλτα σε λόφο που λέγεται αλεπότρυπα κ είναι τίγκα στις ανεμώνες κ τα αγριολούλουδα! αλλά δεν είχα υπολογίσει ότι με το παιδί εκεί είναι επικίνδυνα! της έδειχνα τις τρύπες από τις αλεπόυδες αμέριμνη...ενώ θα μπορούσε να γίνει κανένα κακό!

κατά τα άλλα η σύσα έλεγε "ά στο καλό" όπως λέει κ η αλεπού στην ντόρα!

χάρηκε πολύ με τα λαλούγια! μετά στην αυλή τα σκόρπισε! κράτησε ένα για τη γιαγιά της!!!!!!συγκινητικό! της έχει μεγάλη αδυναμία!

παίξαμε στην αυλή, έπαιρνε σκούπα να σκουπίσει, μιλούσε στις κότες! έπιανε τα αυτοκίνητα- έγινε μαύρη!!! έφαγε ψωμάκι με βούτυρο κ μέλι. μετά η γιαγιά άρχισε να τηγανίζει μπακαλιάρο, έφαγα ένα κομμάτι στα όρθια! άλλη αξία το φαστ φούντ!!!!έκαιγε το άτιμο! σκορδαλιά άπαιχτη με καρύδια!

το σπλάχνο δεν έφαγε μπακαλιάρο. δεν τον γουστάρει. ούτε μοσχάρι με φασολάκια! έφαγε γαλατόπιτα της γιαγιάς κ ξεράθηκε στον ύπνο με τη μαμά!

ξέχασα να σας πω ότι ανεβαίνουμε κ κατεβαίνουμε μόνες μας σκαλοπάτια!! επιτέλους!

το απόγευμα έφαγε κοτόπουλο με κοφτό μακαρόνι, εναλλακτική-για όλα φροντίζει η γιαγιά!

ήρθε κ η νονά με το νονό, την ξαδερφούλα τη μεγάλη κ το μωρό!!! είπαμε χρόνια πολλά, δώσαμε τα δώρα μας, έπαιξαν οι τσούπρες! μαζί δεν κάνουν κ χώρια δεν μπορούν! ...τσίρκο σκέτο!!!!

πήγαμε κούνιες! γνώρισα έναν φίλο της σύσας που κάνουν συχνά κούνια μαζί! καλό αγοράκι!

φυγαμε σπίτι. της ετοίμασα χυμό (4 πορτοκάλι παρακαλώ), μαγείρεψα κοτόπουλο με πατάτες στη γάστρα με μπαχάρια από την πόλη. έβρασα κόκκαλα από κοτόπουλο κ έκανα τραχανούλι που μου ζήτησε η κοράκλα! παίξαμε τη βαρκούλα, τραβούσαμε κουπί...κ όλα τα σχετικά... ζωγράφισε η μαμά...της αρέσει να με βλέπει να ζωγραφίζω...χάλια ζωγραφίζω!

ο φέφος εβαλε πλυντήριο ρούχων κ πιάτων!!!!τί θησαυρός!

κοιμηθήκε σχετικά νωρίς το τέκνο μου! τί έβλεπα χθες στην τη βι; α ναι, μια ταινία με τον κέβιν σπέηση. πολύ καλή!21 λεγόταν!

μετά μιλούσαμε με τον φέφο...κλπ!

το πρωί το σπλάχνο μου δεν ξυπνούσε με τίποτα!

είχα εξωτερικές δουλειές. άργησα να έρθω γραφείο. σήμερα προβλέπεται ξεκαθάρισμα...ρόλων...

το απόγευμα σιδερώνω κουρτίνα κουζίνας κ ό,τι άλλο έχει στεγνώσει από πλυντήριο που έβαλε ο φέφος!

κ ασχολούμαι αποκλειστικά με κοράκλα!!!!

σας έπρηξα με τις λεπτομέρειες, αλλά το ΠΣΚ το γούσταρα πολύ!

μάκια μούκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη εβδομαδα και απο εμενα :)

δεν προλαβα να διαβασω κανενα μνμ σημερα γιατι τρεχω με τη βαφτιση του μικρου!!

το μενου μας σημερα εχει κρεατοσουπα για το μικρο και για μας πενες με ντοματινια, ελιες και φετουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα.

Έχω άσπρη φασολάδα για σήμερα αλλά έμειναν κι από χτες κάποια αποφάγια.

Σημερα γιναμε αβοκαντο!!!

Ααααααα τι ωραία που μεγαλώνετε κι εσείς!!!!!!!!!!! Μπράβο Άννια όλα καλά.

εβιρούλα μου να χαίρεσαι την κοράκλα σου γερή κ καλότυχη!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Φέφη μου.

κατά τα άλλα η σύσα έλεγε "ά στο καλό" όπως λέει κ η αλεπού στην ντόρα!

χάρηκε πολύ με τα λαλούγια!

χαχαχαχαχαχα τι ωραία που το λέει. Είναι σαν να την ακούω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα σε όλα τα μαγειροκόριτσα! Τι ωραίος καιρός!

Ελένη καλώς ήρθες στην Ελλάδα και τι ωραίες περιγραφές μας κάνεις από την Κρήτη!

Φέφη μόνο που διάβασα τι έκανες το Σαββατοκύριακό σου έπαθα υπερκόπωση!!!!

Χρόνια πολλά σε όλες τις Ευαγγελίτσες την παρέας μας!

Τι άλλο.....Α! Ζωπυράκι σε καταλαβαίνω απόλυτα με την συγκίνηση για τον γιό σου, μία από τα ίδια έκανα κι εγώ βλέποντας την κόρη μου να παρελαύνει χτες! Αφού με κοίταζε ο μικρός από το καρότσι του καλά καλά!

Φαίη γιατί δεν αγοράζεις από μαγαζί με βότανα αποξηραμένη λεβάντα να βάλεις στα ρούχα?

Περιστεράκι μου, απόλαυσα την κουβεντούλα μας την Παρασκευή το απόγευμα! Σήμερα θα είμαι στην δουλειά ως τις 7 οπότε......

Μεταξία, πως τα πήγες με τον ΙΚΑ? Ακόμη να ξεμπλέξεις???

Κορίτσια αυτά τα ολίγα θυμάμαι! Θα τα ξαναπούμε μέσα στην μέρα...

Φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...