Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια ειμαι στην 7 εβδομάδα μου ειπε η μαια τώρα σχηματίζεται το νινακι.σήμερα το απογευμα καποια στιγμή είχα κατι σαν πονους περιοδου να ανησυχω;πσιρνω filicine. utrogestan kai prolutex

      Λογικά είναι η μητρα που μεγαλώνει. Αν ο πόνος δεν είναι οξυς δεν υπάρχει ανησυχία, βέβαια ρώτα τον μαιευτήρα σου για να ηρεμήσεις.

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ευχαριστώ, ειναι συνταγή από την κιμωλο (ειναι η μητερα μου από εκει)

βράζουν τα μαυροματικα φασολια με χυμο ντοματας/φρεσκια ντοματα ψιλοκομμενη, ξερό κρεμμυδι και κριθαράκι

εγώ βαζω και φρεσκο κρεμμυδάκι, πιπεριά φλωρινης τριμμένη στον τρίφτη και μπρόκολο (εχω μια αδυναμια στο μπρόκολο, από όταν εμεινα εγκυος, πριν ούτε να το δω δεν ήθελα)

αλατι-πιπερι-λάδι στο τελος, χαμηλή φωτιά για να χυλώσει... και βουαλά :)

TY!

ποσο χαιρομαι οταν περιγραφεις τοσο ωραιες εικονες!!![/color]

το απόγευμα θέλω να πάω αγορά για καλσόν κ δωράκι ανεψιάς που γιορτάζει την Κυριακή. σε βιβλίο-α προσανατολίζομαι!!!!!να σου πω οτι ο πατακης και ο σαββαλας εχουν καποια βιβλια σε προσφορα -50%. του πρωτου υπαρχει και καταλογος που μπορεις να τον ζητησεις σε βιβλιοπωλεια. πολυ καλη ειναι η σειρα του μικο-μικο' date=' εχουμε γεεθλια, μικο μετακομιζω, κλπ. επισης εκτος καταλογου, μου αρεσε πολυ το μανιταροσπιτο-εκδοσεις πατακη, που πηραμε τελευταια.[/color']

τλκ φτιαχτηκε το σιδερο μου με κοστος 30ευρω. μου αλλαξε και κατι αλλα που χαλασαν. κριμα γιατι ειχα παει χθες και τα ζαρωνα....

ευχάριστο!

φετος λεω να φτιαξω και εγω σκουρεκια

αναλόγως τα κέφια κ το χρόνο!

και εμεις μονο το γαλα στο μπιμπεο. αλλιως δεν μπορω να την κοιμησω!!!!εσεις πως τα καταφερνετε???

παω για μαμ και γυριζω να συνεχισωω....σας φιλωωω..

είδα πολλά ωραία βιβλία στο 2ο βιβλιοπωλείο που πήγα. εκεί θα πηγαίνω συνέχεια! πώς κάνω με φαγητά; έτσι κ χειρότερα!!!!λαιμαργία να τα πάρω όλα!!!!

ενώ στον παπασωτηρίου που συνήθιζα να πηγαίνω περισσότερο έχει περιορισμένη γκάμα. κινείται σε συγκεκριμένη λογική του τί πουλάει, εικόνες κ λαλακίες! μου την είπαν κιόλας που έψαχνα παλιές εκδοσεις!!!!!!

εγώ πήγαινα βάσει της κυρίας που έκανε τη διασκευή σε παιδική ιστορία...βραβείων κλπ κ αυτή είχε ύφος ότι είναι παλιά!

πού τρώτε; τί θα φας;

Αφροδίτη μου βλέπω μεγάλη διαφορά με το νέο διαιτολόγιο

Σα να ξεπρήστηκα ξαφνικά...

Σαν συμπληρωθούν και οι δυο εβδομαδες,που έχω πάλι ζύγι,φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα

Ας είναι και ένα κιλό,γιατί είχα φάει τρομερό κόλλημα ενα μηνα τώρα

πάντα έτσι να σε διαβάζω, ανεβασμένη!

όσο για την πανσέληνο ....σήμερα είναι έτσι; :rolleyes:

η φλούδα πειράζει κ το ευαίσθητο έντερο, εκτός από το στομάχι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

η φλούδα πειράζει κ το ευαίσθητο έντερο, εκτός από το στομάχι!

αμαν αμαν,τι θελει να πει ο ποιητης?μην μου πεις προκαλει δυσκοιλιοτητα,δεν θα το αντεξω:-(:sad::-(:sad:...κ να σας πω την αληθεια μεχρι τωρα οποτε ετρωγα ρεβυθια μια χαρα ανετα με το εντερακι μου!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

το αντίθετο άννα μου. μια χαρά το βάζει σε λειτουργία. απλά μπορεί κ να το ερεθίσει!! από την υπερλειτουργία! μη πιάνς;

για ανθρώπους που έχουν ιστορικό κολλίτιδας η φλούδα είναι απαγορευτική στα όσπρια!

τυμπανισμός, πόνος στην κοιλιά! αυτά είναι τα συμπτώματα.

Link to comment
Share on other sites

Η βόλτα μας ήταν επεισοδιακή και είχε πλάκα!!!

Είχα κανονίσει να πάω για καφέ με μια κοπελιά που είχαμε δυο χρόνια να βγούμε μαζί,αλλά τα λέγαμε τηλεφωνικώς και συναντιόμασταν στα σπίτια μας.Μόλις μας έφεραν τους καφέδες,δίνει το περιστερόπουλο μια κλωτσιά στο τραπεζάκι,χύθηκε πάνω του ένα ποτήρι νερό,μουσκίδι έγινε,ευτυχώς μόνο στο παντελονάκι του και λίγο στο καρότσι...

Τι να κάνω η δόλια μάνα,δεν είχα μαζί μου αλλαξιά-άλλη φορά θα είμαι προνοητική-του βγάζω το παντελόνι και ευτυχώς που κάτω από το καρότσι,στο δίχτυ είχα τον ποδόσακο.Οπότε του τον βάζω για να μην παγώσει...Μετά από λίγο κάθονται δίπλα μας μια γιαγια με την εγγονούλα της.Κι άρχισε ο δικός μου να της φωνάζει εεεεε,εεεε και να κάνει και την αγελάδα!Και δώστου να παλεύει να βγάλει τα πόδια από τον ποδόσακο...Κατουρηθήκαμε από τα γέλια!Ερωτύλος ο υιός μου...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Τα αγόρια μας δείχνουν το φύλο τους από τώρα! Τον δικό μου όταν τον είχαμε πάει να κοινωνήσει με τον αδερφό μου, μετά την βάφτιση, που ήταν 10 μηνών είχε δει ένα κοριτσάκι και του έκανε ναζάκια και όταν τον πλησιάσαμε κοντά της της τράβαγε το φουστάνι και της γέλαγε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχα! Τα αγόρια μας δείχνουν το φύλο τους από τώρα! Τον δικό μου όταν τον είχαμε πάει να κοινωνήσει με τον αδερφό μου, μετά την βάφτιση, που ήταν 10 μηνών είχε δει ένα κοριτσάκι και του έκανε ναζάκια και όταν τον πλησιάσαμε κοντά της της τράβαγε το φουστάνι και της γέλαγε!

:lol::lol::lol::lol:

Είχε τρομερή πλάκα,τι να σου λέω!!!

Είχε πάρει ένα ύφος!

Κι όπως ήταν και γυμνούλικο από κάτω...

Δον Ζουάν!

Εχει φλερτάρει και πιτσιρίκα σε σούπερ μάρκετ

Αμέ!!

Από νωρίς στον ποδόγυρο:tongue:

Link to comment
Share on other sites

το αντίθετο άννα μου. μια χαρά το βάζει σε λειτουργία. απλά μπορεί κ να το ερεθίσει!! από την υπερλειτουργία! μη πιάνς;

για ανθρώπους που έχουν ιστορικό κολλίτιδας η φλούδα είναι απαγορευτική στα όσπρια!

τυμπανισμός, πόνος στην κοιλιά! αυτά είναι τα συμπτώματα.

α οκ,την φλουδα αδερφες μου την φλουδα χαχαχαχαχαχα!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται!!! καινουργια στην παρεα σας!!!!!!!!
καλωστην!!!
Μπαρες Βρωμης

Υλικα:

150γρ βουτυρο(σε θερμοκρασια δωματιου, εχω το ελιωσα..)

170γρ νιφαδες βρωμης

100γρ μελι

70γρ καστανη ζαχαρη

100γρ μαυρες σταφιδες

κανελα!!!

θελω να της κανω καποια στιγμη και εγω:D
κούνια!!!!!! τί είπες τώρα!!!!!!!

την βλέπουμε μόνο ως αποθηκευτικό χώρο. χθες της έκανα μια κουβέντα για το ποιό θα είναι το δωμάτιό της όταν μεγαλώσει λίγο ακόμα...με έγραψε! όπως κ ο φάδερ της, που δεν θέλει με τίποτα να την αποχωριστεί από το κρεβάτι μας, ούτε καν να ακούσει.

καλά κ εγώ την απολαμβάνω...αλλά να προγραμματίζουμε κ την προσφυγιά...:rolleyes:και εμεις το ιδιο. 1 φορα το μηνα πλεον κοιμαται στο κρεβατι της!!!αλλα για να λεμε και του στραβου το δικιο, το απολαμβανουμε και εμεις!!!;);)

πόσο την ζηλεύω αυτή τη σχέση με τη γειτόνισσά σου-νονά!!!!!

πάντα έτσι!αχ και εγω!!!!;)

Καλέ, σας είπα τα νέα ??? Πρέπει να έχουν γκρεμιστεί οι μισοί φούρνοι τσι Αθήνας (και βάλε!!!!). Μου τηλεφώνησαν από το Κέντρο Παιδοψυχικής Υγιεινής του ΙΚΑ (επί της Ηπείρου) που είχαμε κλείσει ραντεβού αξιολόγησης -σχετικά με τις λογοθεραπείες του Ν- για τις 12/04 Μ. Πέμπτη και μου το άλλαξαν για την Δευτέρα μεθαύριο (26/03) στις 10 το πρωί !!!!!!!QUOTE]αχ μπραβο !!!αντε να σου φευγει και αυτο το αγχος συμπεθερουλα

το μάτι μου πάει στα ακριβά! τί κακό!!!!!έχω δει κάτι δωμάτια μούρλια, ρομαντικά!!!!!!τέλεια! είμαι κ κοντά στο αντικείμενο!;)για πες, για πες.θελω και εγω να της φτιαξω σιγα σιγα
Καλησπέρα κορίτσια!

Η Αφροδίτη που είναι σήμερα;

εδω ειμαι αγαπηηηη
καλημερα!!

αχ παναγιτσα μου ποσο ευτυχια μπορει να σου δωσει ενα παιδικο προσωπακι που κοιμαται ακουμποντας το χερακι του επανω στο δικο σου????!!

ελα ντε!!!!τεραστια ευτυχια. αυτη η αγκαλια και το μαγουλακι που ακουμπας, και το τσουκου τσουκου που ακους απτην πιπιλα στο αυτι σου!!!αχ θελω να την αγκαλιασω τωρα λεμεε!!!
μετά πήραμε καλσόν για μαμά, για Σύσα, για ανεψούλα κ εκεί που περίμενα στην ουρά για να πληρώσω...η σύσα ξετρελάθηκε με ένα φορεματάκι ροζ στράπλες με φραμπαλά..."της σύσας είναι, δώσε το, δώρο"!!!οπότε της το αγόρασα κ το χάρηκε πολύ!

εννοείται ότι στο σπίτι το φόρεσε!!!!!!!!

με γειες, μεγειες!!!βγαλε μια φωτο το κουκλακι να το δουμε:D:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!

Πάλι βόλτες θα κάνουμε.Ο μικρός ήδη γκρινιάζει και κουτουλάει στα τζάμια

Φιλάκια

καλη βολτιτσα:D
Καλημέρα σε όοοοοοολα τα μαγειροκόριτσα!

Είμαι μία μάνα κουκουβάγια με τα όλα της!

Χθες στο σχολείο κόντεψαν να με πάρουν τα ζουμιά μπροστά στην δασκάλα της κόρης μου, όση ώρα μου μιλούσε γι΄αυτήν! Αχ, το κοριτσάκι μου με κάνει πολύ περήφανη!

Μακάρι όλες να νιώσετε περήφανες για τα παιδιά σας!

Ξεκινάω να διαβάσω τα νέα σας!

μπραβο και σε σενα και στην κορουλα σου!!!και εις ανωτερα τωρα!!!
καλημερα κοριτσακια!καλα το εργο δεν μπορεσα με τιποτα να το δω,κ λογω υπνου αλλα κ γιατι εκλαιγα απο την αρχη...οποτε παλι καλα μου κοιμηθηκα...!
καλυτερα που κοιμηθηκες!!

Κορίτσια μίλησα πριν από λίγο και με την Αφροδιτούλα μας! Τι γλυκειά φωνή και πόσο καλό παιδί ακούγεται!

αχ κοκκινιζω!!!αγγελικουλα ακουγεσαι ηρεμη, γλυκεια και καλη ψυχη!!!
μπράβο σου που της μαθαίνεις να είναι άνθρωπος!το πσλευω!!!

τί σου συνέβη; μάκια!θαλασσοταραχη στη δουλεια, τρικυμια στο σπιτι, :mad::-x:-x

εγω δεν τα ξεφλουδιζω ποτε,μας αρεσουν ετσι!αλλα γενικα ξερω πως αν τα βαλεις απο βραδυ σε νερο με σοδα το πρωι ανοιγουν,ε κ αν δεν φυγουν ευκολα στο πρωτο βρασιμο φευγουν ολα!αλλιως υπαρχουν στο εμποριο ετοιμα χωρις φλουδα!
και εγω με τη φλουδα τα αφηνω, μας αρεσουν.
Αφροδίτη μου βλέπω μεγάλη διαφορά με το νέο διαιτολόγιο

Σα να ξεπρήστηκα ξαφνικά...

Σαν συμπληρωθούν και οι δυο εβδομαδες,που έχω πάλι ζύγι,φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα

Ας είναι και ένα κιλό,γιατί είχα φάει τρομερό κόλλημα ενα μηνα τώρα

μπραβο πολυ χαιρομαι. σημασια εχει που νιωθεις καλυτερα εσυ. οποτε θα χασεις κιολας.
είδα πολλά ωραία βιβλία στο 2ο βιβλιοπωλείο που πήγα. εκεί θα πηγαίνω συνέχεια! πώς κάνω με φαγητά; έτσι κ χειρότερα!!!!λαιμαργία να τα πάρω όλα!!!!

ενώ στον παπασωτηρίου που συνήθιζα να πηγαίνω περισσότερο έχει περιορισμένη γκάμα. κινείται σε συγκεκριμένη λογική του τί πουλάει, εικόνες κ λαλακίες! μου την είπαν κιόλας που έψαχνα παλιές εκδοσεις!!!!!!

εγώ πήγαινα βάσει της κυρίας που έκανε τη διασκευή σε παιδική ιστορία...βραβείων κλπ κ αυτή είχε ύφος ότι είναι παλιά! παλιοτερα ψωνιζα απο τον παπασωτηριου αλλα δεν μαρεσει το υφος τους, το παιζουν και καλα...τωρα παω σενα καινουργιο που ανοιξε και αναπτυξαμε και σχεσεις σιγα σιγα με την ιδιοκτητρια και μου προτεινει και αυτη διαφορα.

πού τρώτε; τί θα φας;εχουμε χωρο σαν κουζινα στη δουλεια. ενα γιαουρτακι και ενα μηλο αφαγα, μη φανταστεις. εχω ξεκινησει να προσεχω λιγο αυτη τη βδομαδα, μπας και χωρεσω σε κανενα ρουχο μεχρι το πασχα:rolleyes:

Η βόλτα μας ήταν επεισοδιακή και είχε πλάκα!!!Είχα κανονίσει να πάω για καφέ με μια κοπελιά που είχαμε δυο χρόνια να βγούμε μαζί,αλλά τα λέγαμε τηλεφωνικώς και συναντιόμασταν στα σπίτια μας.Μόλις μας έφεραν τους καφέδες,δίνει το περιστερόπουλο μια κλωτσιά στο τραπεζάκι,χύθηκε πάνω του ένα ποτήρι νερό,μουσκίδι έγινε,ευτυχώς μόνο στο παντελονάκι του και λίγο στο καρότσι...

Τι να κάνω η δόλια μάνα,δεν είχα μαζί μου αλλαξιά-άλλη φορά θα είμαι προνοητική-του βγάζω το παντελόνι και ευτυχώς που κάτω από το καρότσι,στο δίχτυ είχα τον ποδόσακο.Οπότε του τον βάζω για να μην παγώσει...Μετά από λίγο κάθονται δίπλα μας μια γιαγια με την εγγονούλα της.Κι άρχισε ο δικός μου να της φωνάζει εεεεε,εεεε και να κάνει και την αγελάδα!Και δώστου να παλεύει να βγάλει τα πόδια από τον ποδόσακο...Κατουρηθήκαμε από τα γέλια!Ερωτύλος ο υιός μου...

απιστευτος ο μικρος!!!πολυ γελασα!!
Χαχαχαχα! Τα αγόρια μας δείχνουν το φύλο τους από τώρα! Τον δικό μου όταν τον είχαμε πάει να κοινωνήσει με τον αδερφό μου, μετά την βάφτιση, που ήταν 10 μηνών είχε δει ένα κοριτσάκι και του έκανε ναζάκια και όταν τον πλησιάσαμε κοντά της της τράβαγε το φουστάνι και της γέλαγε!
απο μικρος στα βασανα!!!χαχααα
Link to comment
Share on other sites

αχ κοκκινιζω!!!αγγελικουλα ακουγεσαι ηρεμη, γλυκεια και καλη ψυχη!!!

Η σειρά μου να κοκκινήσω τώρα!!!!

απο μικρος στα βασανα!!!χαχααα

Αν θυμηθείς και πως φωνάζει το ψωμί θα διαπιστώσεις και τι δρόμο έχει πάρει!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όοοοοοολα τα μαγειροκόριτσα!

Είμαι μία μάνα κουκουβάγια με τα όλα της!

Χθες στο σχολείο κόντεψαν να με πάρουν τα ζουμιά μπροστά στην δασκάλα της κόρης μου, όση ώρα μου μιλούσε γι΄αυτήν! Αχ, το κοριτσάκι μου με κάνει πολύ περήφανη!

Μακάρι όλες να νιώσετε περήφανες για τα παιδιά σας!

Ξεκινάω να διαβάσω τα νέα σας!

:lol::lol::lol: είμαι περήφανη κι εγώ για εσένα λέμε !!! Μπράβο σας !

Καλησπέρα, καλησπέρα !

Χθες ήταν η 1η φορά που τα έβγαλα έξω στις κούνιες και τα 2 μαζί... ΟΚ, ήταν λίιιιιιιγο :rolleyes: κουραστικό επειδή ήμουν ΜΟΝΗ κι έπρεπε να έχω ένα σετ μάτια μπροστά κι άλλο ένα στον ....μώλο !!!! αλλά δεν πειράζει ! Τα καταφέραμε αναίμακτα ! Εκείνα ευχαριστήθηκαν κι εγώ -να πω την αλήθεια μου δλδ- πήρα λίγο αέρα βρε παιδί μου !!!! :lol::lol::lol:

Φέφη,

Ακόμα γελάω με την ατάκα της κόρης σου.... ακούς εκεί τί σκέφτηκε για να σε πείσει να της το πάρεις ! Έχει πλάκα η Χ σου ! Τέλοοοοοοοος !:wink: Είναι και καταφερτζού !

Τα ρεβύθια κι εγώ με την φλόύδα τα προτιμώ τελικά !

Χθες, επίσης, αποφάσισα (μόνη μου - μην γελάτε) ότι το Σάββατο, ρπώτα ο Θεός, θα φτιάξω λουκουμάδες ! Τώρα πώς στο καλό θα τα καταφέρω (????) εγώ η ζερβοκουτάλα με αυτό το πράγμα... με το κουτάλι... στο τηγάνισμα εννοώ !!!! θα δείξει ! ΕΒΙΡΙ, μην γελάς ! Σε βλέπω !

Διάβασα ότι βλέπατε χθες εκείνο το συγκινητικό έργο ε ???? Βέβαια ! Είστε νορμάλ γυναίκες εσείς... όχι σαν κι εμένα που έβλεπα το θρίλερ !!! Μπρρρρρ ! Αλλά μου άρεσε ! :cool:

Από φαγητό έχουμε από εχθές :) παίζει και μάθημα σήμερα !

Αυτά τα λίγα ! Έχω γράψιμο ! Σας φιλώ όλες !

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: είμαι περήφανη κι εγώ για εσένα λέμε !!! Μπράβο σας !

:oops::oops::oops::oops::oops:

Καλησπέρα, καλησπέρα !

Χθες ήταν η 1η φορά που τα έβγαλα έξω στις κούνιες και τα 2 μαζί... ΟΚ, ήταν λίιιιιιιγο :rolleyes: κουραστικό επειδή ήμουν ΜΟΝΗ κι έπρεπε να έχω ένα σετ μάτια μπροστά κι άλλο ένα στον ....μώλο !!!! αλλά δεν πειράζει ! Τα καταφέραμε αναίμακτα ! Εκείνα ευχαριστήθηκαν κι εγώ -να πω την αλήθεια μου δλδ- πήρα λίγο αέρα βρε παιδί μου !!!! :lol::lol::lol:

Την επόμενη φορά που θα πάτε, πάρε τηλέφωνο μήπως μπορώ κι εγώ να πάμε παρέα!

Φέφη,

Ακόμα γελάω με την ατάκα της κόρης σου.... ακούς εκεί τί σκέφτηκε για να σε πείσει να της το πάρεις ! Έχει πλάκα η Χ σου ! Τέλοοοοοοοος !:wink: Είναι και καταφερτζού !

Τα ρεβύθια κι εγώ με την φλόύδα τα προτιμώ τελικά !

Εγώ πάλι δεν τα προτιμώ΄καθόλου όπως και όλα τα όσπρια! Ευτυχώς που δεν μου έμοιασαν τα παιδιά μου σε αυτό!

Χθες, επίσης, αποφάσισα (μόνη μου - μην γελάτε) ότι το Σάββατο, ρπώτα ο Θεός, θα φτιάξω λουκουμάδες ! Τώρα πώς στο καλό θα τα καταφέρω (????) εγώ η ζερβοκουτάλα με αυτό το πράγμα... με το κουτάλι... στο τηγάνισμα εννοώ !!!! θα δείξει ! ΕΒΙΡΙ, μην γελάς ! Σε βλέπω !

μια χαρά θα τα καταφέρεις μαρή! Σκέψου λίγο και την γειτόνισα σου και στείλε μας κανένα πιατάκι!!!!

Διάβασα ότι βλέπατε χθες εκείνο το συγκινητικό έργο ε ???? Βέβαια ! Είστε νορμάλ γυναίκες εσείς... όχι σαν κι εμένα που έβλεπα το θρίλερ !!! Μπρρρρρ ! Αλλά μου άρεσε ! :cool:

Από φαγητό έχουμε από εχθές :) παίζει και μάθημα σήμερα !

Αυτά τα λίγα ! Έχω γράψιμο ! Σας φιλώ όλες !

Κάλή δύναμη!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Η βόλτα μας ήταν επεισοδιακή και είχε πλάκα!!!

Είχα κανονίσει να πάω για καφέ με μια κοπελιά που είχαμε δυο χρόνια να βγούμε μαζί,αλλά τα λέγαμε τηλεφωνικώς και συναντιόμασταν στα σπίτια μας.Μόλις μας έφεραν τους καφέδες,δίνει το περιστερόπουλο μια κλωτσιά στο τραπεζάκι,χύθηκε πάνω του ένα ποτήρι νερό,μουσκίδι έγινε,ευτυχώς μόνο στο παντελονάκι του και λίγο στο καρότσι...

Τι να κάνω η δόλια μάνα,δεν είχα μαζί μου αλλαξιά-άλλη φορά θα είμαι προνοητική-του βγάζω το παντελόνι και ευτυχώς που κάτω από το καρότσι,στο δίχτυ είχα τον ποδόσακο.Οπότε του τον βάζω για να μην παγώσει...Μετά από λίγο κάθονται δίπλα μας μια γιαγια με την εγγονούλα της.Κι άρχισε ο δικός μου να της φωνάζει εεεεε,εεεε και να κάνει και την αγελάδα!Και δώστου να παλεύει να βγάλει τα πόδια από τον ποδόσακο...Κατουρηθήκαμε από τα γέλια!Ερωτύλος ο υιός μου...

μπράβο του το παιδί κ μπράβο στη μανούλα του που καμαρώνει!

Χαχαχαχα! Τα αγόρια μας δείχνουν το φύλο τους από τώρα! Τον δικό μου όταν τον είχαμε πάει να κοινωνήσει με τον αδερφό μου, μετά την βάφτιση, που ήταν 10 μηνών είχε δει ένα κοριτσάκι και του έκανε ναζάκια και όταν τον πλησιάσαμε κοντά της της τράβαγε το φουστάνι και της γέλαγε!

τί γλυκός!

:lol::lol::lol::lol:

Είχε τρομερή πλάκα,τι να σου λέω!!!

Είχε πάρει ένα ύφος!

Κι όπως ήταν και γυμνούλικο από κάτω...

Δον Ζουάν!

Εχει φλερτάρει και πιτσιρίκα σε σούπερ μάρκετ

Αμέ!!

Από νωρίς στον ποδόγυρο:tongue:

;)

α οκ,την φλουδα αδερφες μου την φλουδα χαχαχαχαχαχα!!!!!

:lol:

το μάτι μου πάει στα ακριβά! τί κακό!!!!!έχω δει κάτι δωμάτια μούρλια, ρομαντικά!!!!!!τέλεια! είμαι κ κοντά στο αντικείμενο!;)για πες, για πες.θελω και εγω να της φτιαξω σιγα σιγα

με γειες, μεγειες!!!βγαλε μια φωτο το κουκλακι να το δουμε:D:D

για έπιπλα θα σας γράψω όταν αποφασίσω να ασχοληθώ σοβαρά με το δωμάτιο του παιδιού. τώρα δεν παίζει! αργότερα.

για φωτό...είναι καλοκαιρινό το φόρεμα, τί να βάλω; άσχετο που της το φόρεσα κ με φανελάκι κ χωρίς χθες! κ καμάρωνε κ δώστου πασαρέλα για να την παινέψει ο φάδερ της!!!!!

αυτό το παιδί, δεν πα να το λιβανίζω από το πρωί ως το βράδυ...από τον μπαμπά της το μπράβο το λαχταράει περισσότερο!!!!!

Καλησπέρα, καλησπέρα !

Χθες ήταν η 1η φορά που τα έβγαλα έξω στις κούνιες και τα 2 μαζί... ΟΚ, ήταν λίιιιιιιγο :rolleyes: κουραστικό επειδή ήμουν ΜΟΝΗ κι έπρεπε να έχω ένα σετ μάτια μπροστά κι άλλο ένα στον ....μώλο !!!! αλλά δεν πειράζει ! Τα καταφέραμε αναίμακτα ! Εκείνα ευχαριστήθηκαν κι εγώ -να πω την αλήθεια μου δλδ- πήρα λίγο αέρα βρε παιδί μου !!!! :lol::lol::lol:

μπράβο σου! ήρωας!

Φέφη,

Ακόμα γελάω με την ατάκα της κόρης σου.... ακούς εκεί τί σκέφτηκε για να σε πείσει να της το πάρεις ! Έχει πλάκα η Χ σου ! Τέλοοοοοοοος !:wink: Είναι και καταφερτζού !

είναι! κ εγώ βούτυρο στο ψωμί της!;)

Χθες, επίσης, αποφάσισα (μόνη μου - μην γελάτε) ότι το Σάββατο, ρπώτα ο Θεός, θα φτιάξω λουκουμάδες ! Τώρα πώς στο καλό θα τα καταφέρω (????) εγώ η ζερβοκουτάλα με αυτό το πράγμα... με το κουτάλι... στο τηγάνισμα εννοώ !!!! θα δείξει ! ΕΒΙΡΙ, μην γελάς ! Σε βλέπω !

δεν έχω κάνει ποτέ!

Διάβασα ότι βλέπατε χθες εκείνο το συγκινητικό έργο ε ???? Βέβαια ! Είστε νορμάλ γυναίκες εσείς... όχι σαν κι εμένα που έβλεπα το θρίλερ !!! Μπρρρρρ ! Αλλά μου άρεσε ! :cool:

κοίτα ούτε εμένα με θεωρεί νορμάλ ο αντρούλης μου που προτιμώ ταινίες που πλαντάζω στο κλάμα. θεωρεί νορμάλ να βλέπω βαμπίρ, δολοφονίες, επιστημονικής φαντασίας...τις προάλλες είχε πάλι τρανσφόρμερς...δηλαδή έλεος. το έχουμε δει τόσες φορές!!!!!!!!πόσο τον αγαπάω για να κάθομαι να το βλέπω!!!!!!!!!:rolleyes:

Σας φιλώ όλες !

μάκια. δεν το ξέχασα, αλλά δεν βρίσκω την κατάλληλη κιουρία εύκαιρη!

τελικά το μαρή έγινε της μοδός. φοριέται πολύ στο καφέ!!!!:lol::tongue: ήηηηηη χαα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...