Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

τι καλα!!!!και εγω θελω. ααα, εσενα σου χρωσταω το καραβι. τολεγε χθες αλλα ηταν αργα και ειπα να μην ενοχλησω!!

:lol::lol::lol:

Μου το φυλάει εμένα η μπουμπού...

Θα μάθει να λέει κι άλλα πολλά και θα δώσει ρεσιτάλ τηλεφωνικώς μια μέρα!

Θα τα ακούσω όλα μαζεμενα

Αχ δίπλα μιλάμε για ...τσουρεκια!!!

Οργανωνόμαστε για το Πάσχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Κοριτσια μου καλημερα,χαθηκα λιγο αλλα δεν ημουν και σε πολυ καλο mood θα τον πνιξω καμια ωρα τον Τ:rolleyes:.Χτες πηγα κατω στην Αθηνα για να κανω επιτελους την εξεταση για την κυστικη ινωση 5ωρες ελειπα αλλα το ευχαριστηθηκα εφαγα τυροπιτα και ηπια ενα καφεδακι μονη μου:D:D:D:DΘα επανελθω το μεσημερακι να σας διαβασω(οσο μπορω) και να σας πω τα νεα μας...Φιλια σε ολες

σημερα κανω μπριζολες με πατατες στο φουρνο και εβρασα και χορτα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα μου ναι, το καταλαβα τι μου ειπατε και απλα σας απαντησα οτι ειναι δυσκολο αλλα γινεται.. Δεν παρεξηγηθηκα με εσας, προς θεου..

Απλα εχω στεναχωρηθει με την κατασταση της κλινικης και γενικα ηθελα λιγο να τα πω.. Συγνωμη αν ακουστηκα καπως..

Καμία απολύτως παρέξήγηση! Μάκια σε σένα και στην γλυκιά σου ζουζούνα!!!

Περιστερακι 2/4 γυριζω, και να σου πω οτι θελω πολυ!

και οντως απαραδεκτος ο doc αλλα βρισκει και τα λεει, εμενα που του το ξεκοψα κουβεντα δεν μου ειχε πει..

θηλαζεις ακομη ε???μπραβο σου!!!και εγω αν κανω ποτε(λεμε τωρα εαν..) αλλο παιδι θα το προσπαθησω περισσοτερο...

βαρυ το κεφαλι μου σημερα απο τις σκεψεις...δεν την παλευω λεμε καθολου...περιστερω μην με κυνηγησεις, αλλα λεω να φαω μια τσοκολατα νανεβω λιγο!!!

Χμ! Κι εγώ έφαγα μία ΙΟΝ αμυγδάλου λίγο πριν μιλήσω με το περιστεράκι μας!!!!

Τι χαρά!Μίλησα με την Αγγελική μας!

Σα να γνωριζόμαστε χρόνια ένιωσα!!Και τι ωραία φωνή...

Ήταν από την σοκολάτα γι΄αυτό ήταν ωραία:tongue::tongue::tongue:

Κι εγώ χάρηκα που τα είπαμε έστω και λίγο!

Φιλάκια!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλημερα,χαθηκα λιγο αλλα δεν ημουν και σε πολυ καλο mood θα τον πνιξω καμια ωρα τον Τ:rolleyes:

Πες μου που είναι τώρα να πάω να τον μαλώσω που σε στενοχωρεί!!!!!

Χτες πηγα κατω στην Αθηνα για να κανω επιτελους την εξεταση για την κυστικη ινωση 5ωρες ελειπα αλλα το ευχαριστηθηκα εφαγα τυροπιτα και ηπια ενα καφεδακι μονη μου:D:D:D:D

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κι εγώ όταν βγαίνω για δουλειές μόνη μου πάντα βρίσκω λίγο χρόνο για ένα καφεδάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μωρε δεν κανει τοσο χοντρα πραγματα μην τον μαλωνεις χιχιιχιχι απλα δεν καταλαβαινει οτι οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο και καμια ωρα θα του χτυπησω το κεφαλι (του)στο τοιχο:lol::lol:Οσο για το καφε δεν εχω παει ποτε μονη μου,τωρα ειχα παρει και ενα περιοδικο ειχα κατσει και στον ηλιο μια χαρα ηταν...Το σαββατο μου εταξε οτι θα βγουμε βολτα τα 2μας αντε να δουμε:rolleyes:


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μωρε δεν κανει τοσο χοντρα πραγματα μην τον μαλωνεις χιχιιχιχι απλα δεν καταλαβαινει οτι οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο και καμια ωρα θα του χτυπησω το κεφαλι (του)στο τοιχο:lol::lol:Οσο για το καφε δεν εχω παει ποτε μονη μου,τωρα ειχα παρει και ενα περιοδικο ειχα κατσει και στον ηλιο μια χαρα ηταν...Το σαββατο μου εταξε οτι θα βγουμε βολτα τα 2μας αντε να δουμε:rolleyes:

Άντρεςςςςςςςς!!!!!

Όσο για την βόλτα να πάτε και να περάσετε τέλεια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όπως σας είπε και το περιστεράκι μας μιλήσαμε στο τηλέφωνο και πολύ το χάρηκα! Η φωνούλα της ήταν γλυκιά, σαν κι αυτή άλλωστε!!!!

Είναι καλή και στροργική μανούλα, το κατάλαβα από το λίγο που μιλήσαμε. Όχι ότι δεν το είχα καταλάβει και από εδώ αλλά απλά επιβεβαίωσα τις διαπιστώσεις μου! Αν δεν είχα δουλειά θα μιλούσαμε πιο πολύ αλλά επιφυλάσομαι για την επόμενη φορά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ενταξει μωρε δεν κανει τοσο χοντρα πραγματα μην τον μαλωνεις χιχιιχιχι απλα δεν καταλαβαινει οτι οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο και καμια ωρα θα του χτυπησω το κεφαλι (του)στο τοιχο:lol::lol:Οσο για το καφε δεν εχω παει ποτε μονη μου,τωρα ειχα παρει και ενα περιοδικο ειχα κατσει και στον ηλιο μια χαρα ηταν...Το σαββατο μου εταξε οτι θα βγουμε βολτα τα 2μας αντε να δουμε:rolleyes:

Καλά εκανες και συνδύασες δουλίτσες με λίγη χαλάρωση

Το δικαιούσαι με δύο παιδιά και το τρίτο στο...δρόμο να έρχεται!

Οσο για τους άντρες..

Δεν καταλαβαίνουν από τις ορμόνες μας

Ο δικός μου αν σας πω τι μου έλεγε!!!

"Το βρήκατε τωρα να λέτε ότι για τα νεύρα σας φταίνε οι ορμόνες!Οι γυναίκες παλιά δεν είχαν ψυχή που δούλευαν με την κοιλιά στο στόμα και δεν είχαν ηλεκτρικό..."

Και απαρριθμεί όλα τα καλά και τις ευκολίες του σύγχρονου πολιτισμού...

Κι όπως καταλαβαίνετε,αμα ακούς τέτοια και οι ορμόνες είναι στην...τσίτα,μεταλλάσσονται σε κάτι πολύ...επικίνδυνο!:lol::lol::tongue::tongue:

Λοιπόν όπως σας είπε και το περιστεράκι μας μιλήσαμε στο τηλέφωνο και πολύ το χάρηκα! Η φωνούλα της ήταν γλυκιά, σαν κι αυτή άλλωστε!!!!

Είναι καλή και στροργική μανούλα, το κατάλαβα από το λίγο που μιλήσαμε. Όχι ότι δεν το είχα καταλάβει και από εδώ αλλά απλά επιβεβαίωσα τις διαπιστώσεις μου! Αν δεν είχα δουλειά θα μιλούσαμε πιο πολύ αλλά επιφυλάσομαι για την επόμενη φορά!

Να είσαι καλά Αγγελική για τα καλά σου λόγια

Αλλά παίζει ρόλο που με πέτυχες και στις καλές μου και όχι μέσα στην γκρίνια και στα νεύρα:lol::tongue:

Η καλοκαιρία μου εφτιαξε την διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά Αγγελική για τα καλά σου λόγια

Αλλά παίζει ρόλο που με πέτυχες και στις καλές μου και όχι μέσα στην γκρίνια και στα νεύρα:lol::tongue:

Η καλοκαιρία μου εφτιαξε την διάθεση

Καλά τότε, την επόμενη φορά που θα είσαι στις κακές σου πάρε τηλέφωνο να μιλήσουμε για να δω πως θα είσαι!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αη μαρή, που λέει και η Φέφι!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααα!!!δεν σας διαβασα,θα το κανω αργοτερα,οποτε σας γραφω μονο το μενου της ημερας το οποιο ειναι:μπριζολες ψητες μοσχαρισιες με κοφτο μακαρονακι κ σαλατουλα!

φιλουδια ομορφουλες!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν διάβασα λίγο στα πεταχτά την τελευταία σελίδα,Μαρία να σας ζήσουν τα διδυμάκια μια χαρά το βάρος τους!!!Σε ποια εβδομάδα γέννησε?? Αφροδίτη υπομονή και όσο για το σίδερο(το δικό σου δεν χάλασε?) Εγώ είχα πάρει αυτό πριν 2χρόνια http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=39141 σε προσφορά 70? και έχει αποδειχτεί σκυλί με τόσα πλυντήρια που μαζεύονται κάθε εβδομάδα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα όμορφα κορίτσια!

Δεν μου έφτανε ο πόνος της μέσης, άρχισε χθες να με πονάει και το δόντι και δεν έκλεισα μάτι!

Εκλεισα ραντεβού με τον οδοντίατρο και σκέφτομαι μήπως θελει καμια να πάει στην θέση μου! Άντε καλέ, μια εξυπηρέτηση θα κάνετε!!:tongue:

Για σήμερα έκανα κοτόπουλο στον ατμό και είχα πατάτες φούρνου οπότε είμαστε κομπλέ!

Γεννητούρια είδα....

Φέφη και Μαρία να σας ζήσουν τα μωρουδέλια!!!

αχ ποτε θα ρθει κ η σειρα μας!!!θελω να δω τον στρουμφουλη μου smurf.gif

Σε 3 μηνες περίπου;;;;;)

Το ζύγι ήταν απογοητευτικό

Η λιπομέτρηση όμως έδειξε ότι έχω χάσει μισό κιλό λίπος!!

Τέλεια!!!!! Αυτό είναι το κυριότερο! Η κατακράτηση θα φύγει θέλει δεν θέλει! Το λίπος είναι το ζόρικο...

Ωρες ώρες νιώθω σαν εξωγίηνη. Οταν κάνω κάτι που έτσι το ξέρω έτσι το έχω μάθει η κουμπάρα μου με κοιτάει σαν να μιλάω αλαμπουρνέζικα. Της λέω αυτό με το κρέας και γουρλώνει τα μάτια της και αρχίζει να επιμένει ότι κάνω λάθος. Λάθος ή σωστό εγώ έτσι θα κάνω. Σας ζάλισα το ξέρω.

Να κάνεις αυτό που σου λέει η ψυχούλα σου!

Αν επιλεξεις συστημα να προτιμισεις σιγουρα καποιο που δεν χρειαζεται να περιμενεις αν ζεστανει το νερο, δηλαδη να παρεις με δοχειο που βαζεις νερο και ατμοποιει αμεσως

Θα συμφωνήσω απόλυτα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...