Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Είστε πολύ καλά κορίτσια!

Δεν γράψατε πολλά!

Μόνο 13-14 σελιδούλες

Ελπιζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό...

Χαίρομαι πολύ που είμαι πάλι κοντά σας...

Τις τελευταίες ημέρες 'εχει αρκετά καλό καιρό και βγάζω βόλτα το περιστεράκι μου με το καροτσάκι.Και περπατάω καθημερινά για τουλάχιστον μία ώρα.Εχει αποτελεσμα και στην δίαιτα και στην ψυχολογία!!

Την δίαιτα την ακολουθώ,όχι πάντα με αυστηρότητα,αλλά σχεδόν πάντα και τα πάω καλά.Βοήθησε και το περπάτημα και είμαι στα -10 κιλά περίπου.Θα πάω τη Δευτέρα για ζύγι και τότε θα έχουμε και τα επίσημα αποτελέσματα

Αυτες τις μέρες αξιώθηκα να τελειώσω το κέντημα με την αλφάβητο

Βγηκε αρκετά καλό

Το περιστεράκι μου δεν περπατάει απλώς!!!Πετάει!Δεν το προλαβαίνω!!!

Κατα τα άλλα ησυχία και ηρεμία...

Μπράβο Περιστεράκι μου, πολύ καλά τα νέα σου σε όλους τους τομείς!

Φιλάκια πολλά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

μπράβο στην Λουκίτσα!!!!!! όταν θα τα καταφέρει κ η δική μου...όοοοοταν, θα κατουρηθώ από χαρά! νομίζω ότι θα βγω στο μπαλκόνι κ θα τραγουδάω!

χαίρομαι σαν να ήταν δικό μου το παιδί! σκόρδα μανάρα μου! μάκΑ!

Κοντός ψαλμός.....;)

Θα το δεις και δεν θα το πιστεύεις!

ελενη μπραβο στο αστερι σου για την προσπαθεια. μεταξια, και εγω νιωθω οτι κουραζομαι με ενα παιδι!!!απορω πως τα καταφερνετε με 2!!!

Μεγαλώνουνε μωρέ τα μαναράκια μας και χαμπάρι δεν παίρνουμε...

Θα συμφωνήσω μαζί σου Αφροδίτη! Ηρωΐδες είναι κατ'εμέ!

ξεχασα να σας πω(λεπτομερεια!!!) οτι ξυπνησα μπουκωμενη σημερα, αλλα ειναι καλα. μονο καταρροη εχω και λιγο ο λαιμος μου ποναει. θα στειλω τωρα εξω καποιον να μου παρει αντιβιωση, να ξεκινησω και εγω, μην χειροτερευσει το παιδι τωρα που παει να παρει τα πανω του

Μήπως να ρωτούσες πρωτα το γιατρό σου για να μην φορτώνεσαι άδικα με αντιβίωση;

Περαστικούλια!

τη μια λείπει η περιστερω, την άλλη η φούμπι! έλεος! αν έρθει η φούμπι, λέω να την κάνω εγώ, έτσι για να είμαστε σε βάρδιες!!!!!ε, μααααααα!!!!!!

Ναι καλέ, σε λίγο θα ζητάμε και άδειες για να λείπουμε συντονισμένα!:tongue:

Σήμερα τρώμα κοτομπέικον με κρέμα γάλακτος και πατατούλες τηγανιτές! Ανυπομονώ να πάω σπιτι!!!

Μου τρέχουν τα σάλια....

Τι υπέροχο φαγητό!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες σας ευχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα!

Γυρίσαμε από τη βόλτα μας και το πουλάκι μου κοιμάται...

Αυτό το παιδί θα με κάνει...μοντέλο με τόσο περπάτημα!Αμήν και πότε!

Αφροδίτη χαίρομαι που είναι καλά το λουλουδάκι σου.

Ελένη μπράβο στην Λουκία,μεγάλωσε η κούκλα!!

Κάντυ μια χαρα αντιμετωπίζεις τα ζόρια...Κάπως έτσι σκέφτομαι κι εγώ...φίλες μου που έχουν περισσότερα και πιο δραστήρια παιδάκια και τα καταφέρνουν και παρηγοριέμαι

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική με αυτό το κοτομπέικον με...τσάκισες!!

Α και το "Ερμής"μου αρέσει πολύ για το παιδάκι μου...Μοιάζουν και στους βοστρύχους με τον φτερωτό θεό!Και γενικά τον έχουμε και...γείτονα!Οπότε τον έχουμε σε... εκτίμηση!

Link to comment
Share on other sites

η ντελ που ειναι???η φουμπι γιατι δεν μπηκε απο χθες???φουμπακι ολα καλα?? αγγελικη ετοιμη για την αυριανη συνατηση???

Εγώ έτοιμη είμαι! Αλλά υπάρχει ένα ενδεχόμενο να αναβληθεί:rolleyes: Θα σας ενημερώσω!

φεφακι που εισαι σημ??ελενη??μαρια ελπιδα??εβιρυ??συμπεθερα αναρρωσατε ολοι?? και οσες ξεχναω φυσικα.

τι κανετε κοριτσακια??? εχουμε ωραια μερα σημερα, λιακαδα, οτι πρεπει για βολτα. το αφροδιτομωρο ειναι ελαφρως καλυτερα. δεν εχει πυρετο απο χθες το μεσημερι. ελπιζω σημερα να φτιαξει και η διαθεση της και επιτελους να φαει!!

Ωραία, έκανε την δουλειά της η αντιβίωση!

ο αντρουλης πηρε αδεια σημερα και ειναι μαζι της. ευτυχως!!!εγω δυστυχως δεν μπορουσα γιατι λειπουν αλλοι σημερα.εφτιαξα φακες για σημερα, ξυπνησα απο τις 7 παρα και εφτιαξα και μια τυροπιτα για να φανε οι αγαπουλες ετοιμο φυλλο κρουστας, τυρακια και λιγα κασερακια.σας φιλωω...

Καλημέρα !

Επιτέλους Παρασκευή ! Αν και ο καιρός κάνει κάτι κουλά εδώ κάτω αλλά είπαν ότι το Σ/Κ θα έχει ζέστη ! Πότε αλλάζει η ώρα ? Τέλος του μήνα ε ? Στις 24 ή κάνω λάθος ??? άντε να μυρίσει λίγο καλοκαίρι !

Αμήν και πότε!

Αγγελική,

Πού είσαι καλέ ???? Ξέρω, ξέρω : έχεις ανοίξει την ντουλάπα και διαλέγεις τί θα φορέσεις απόψε στο reunion σαν την Κάρυ Μπράντσο ένα πράγμα στο Sex & The City !!! χα χα

Μαρή Μεταξία το reunion, αν γίνει τελικά, είναι αύριο!

Καλημέρα καλημέρα σε όλες !

Καλημέρα!!!!!

Είμαι πολύ περήφανη!!! Καλέ μεγαλώνουμε... Χθες πήραμε ψαλιδάκι για να κόβει το παιδί μου (και καλά, κάνει εργασία) και μετα προσπαθούσε να γράψει το όνομά της!!!!:tongue:

Μπράβο στο κοριτσάκι σου! Έχεις πολλές ευκαιρίες να νιώσεις περήφανη για την κορούλα σου στο μέλλον!

η γυναίκα εξαδέλφου μου σε παρόμοιες καταστάσεις αφού παρακαλεί να την βοηθήσουν μετά αυτοσχολιάζεται τύπου "δεν καθόμουν σπιτάκι μου να κάνω το φαγάκι μου, να καθαρίσω, να πλύνω..." μένουν κάγκελο οι άντρες κ φεύγουν κάνοντας το σταυρό τους!:tongue:

Εξαιρετική την βρίσκω!

τέτοια ακούω, διαβάζω...κ το ρίχνω στη μούγκα! λέμε κ εμείς κουραζόμαστε με ένα παιδί!!!!κ παππουδογιαγιάδες που μας προσφέρουν ό,τι χρειαζόμαστε...κιχ!;)

Δεν έχεις κι άδικο!

η Μαρία είχε βάλει τη συνταγή για τις μπάρες. μπράβο Έλεν!:-)

πανέξυπνη είναι η νυφούλα! περιμένει το 2ο κοριτσάκι της!

με όσες μιλάω ή ακούω όλες αγόρια έχουν! σπάνια να ακούσω για κορίτσι!

χθες την ώρα που πάω για γναθοχειρούργο στο δρόμο μιλάω στο κινητό με αδερφούλα. όσο μιλάω βλέπω τη μαία που με βοήθησε πάρα πολύ στην κλινική σε πολλά θέματα κ κυρίως υποστηρικτικά ηθικά στο θηλασμό.

την βλέπω λοιπόν με καρότσι, είχε μπέμπη! αφού χαιρετηθήκαμε, της έδωσα συγχαρητήρια κ ευχές μου λέει "άντε πότε θα πας για 2ο;"

απάντηση φέφης: άντε γειά!!!!!!!

:D:D:D:D

δεν σας είπα κ το άλλο! μίλησα με αγγελικούλα κ άκουσα Χρηστάκο....τί ωραία!!!

γλυκιά φωνή η μάνα, γλυκύτατη ο γιόκας!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops:Με έκανες και κοκκίνισα βρε φεφάκι!

η φούμπι ρε κορίτσια βολτάρει; κ εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση της, αλλά μπες μάνα μου να πεις μια καλησπέρα να στανιάρουμε κ εμείς!

τη μια λείπει η περιστερω, την άλλη η φούμπι! έλεος! αν έρθει η φούμπι, λέω να την κάνω εγώ, έτσι για να είμαστε σε βάρδιες!!!!!ε, μααααααα!!!!!!

Χχαχαχαχα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελική πώς το κατάφερες αυτό;

Σούπερ-ντούπερ!!!

Εκανες παράθεση το ποστ της Αφροδίτης και βγαίνει ότι το έγραψα εγω

δεν το κατάλαβα! Είδες είμαι πολύπλευρο ταλέντο!!!!

Φεφάκι χάρηκα πολύ που τα είπαμε έστω και λίγο! Κι εσένα η φωνούλα σου σε καλοσύνη δεν πάει πίσω!!!:)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ ο φαλάκας σχολίασα μόνο τη φωνή σου....μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση γιατί το χαρακτήρα σου τον είχα ...σαν δεδομένο...σαν να γνωριζόμασταν ...

το λεπόν να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους!

ήταν όπως κ με τα κορίτσια τα άλλα που ξέρουν ότι τα αγαπώ!

με τη μία λες κ σε ήξερα από χρόνια! σαν να είχα θράσος, όχι θάρρος!

άρχισα την πάρλα, το μπούρου μπούρου κ γιούργια! μόνο να μη σε κούρασα...

αλλά κ εσύ ακούγεσαι σαν μικρό κορίτσι! ωραίος τύπος, άνετος, έξυπνος κ με χιούμορ!

άντε να τα λέμε πιο συχνά οι γαλιάντρες κ από τηλεφώνου!

αν υπήρχε περίπτωση για τηλεδιάσκεψη από τηλέφωνο, ομαδικώς ντε! θα γινόταν της πόπης! να δούμε ποιά θα πρωτομιλούσε κ ποιά θα ήταν αυτή που θα άκουγε, γιατί κάτι μου λέει ότι σειρά δεν θα έπαιρνε καμιά κ θα μιλούσαμε όλες μαζί, η μία πάνω στη φωνή της άλλης!

κοκοκοκο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ ο φαλάκας σχολίασα μόνο τη φωνή σου...

γιατί παιδί μου τι έπρεπε να πεις? Να γράψεις έκθεση ιδέων?:tongue:

.μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση γιατί το χαρακτήρα σου τον είχα ...σαν δεδομένο...σαν να γνωριζόμασταν ...

το λεπόν να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους!

ήταν όπως κ με τα κορίτσια τα άλλα που ξέρουν ότι τα αγαπώ!

με τη μία λες κ σε ήξερα από χρόνια! σαν να είχα θράσος, όχι θάρρος!

άρχισα την πάρλα, το μπούρου μπούρου κ γιούργια! μόνο να μη σε κούρασα...

Θα αστειεύεσαι βέβαια......

αλλά κ εσύ ακούγεσαι σαν μικρό κορίτσι! ωραίος τύπος, άνετος, έξυπνος κ με χιούμορ!

μπεμπέκα ετών 40!!!!!!

άντε να τα λέμε πιο συχνά οι γαλιάντρες κ από τηλεφώνου!

αν υπήρχε περίπτωση για τηλεδιάσκεψη από τηλέφωνο, ομαδικώς ντε! θα γινόταν της πόπης! να δούμε ποιά θα πρωτομιλούσε κ ποιά θα ήταν αυτή που θα άκουγε, γιατί κάτι μου λέει ότι σειρά δεν θα έπαιρνε καμιά κ θα μιλούσαμε όλες μαζί, η μία πάνω στη φωνή της άλλης!

κοκοκοκο!!!!!!!!

Τι καλά που θα ήταν να είχαμε αυτή την δυνατότητα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ίντερνετ πάει πολύ α ρ γ άαααααααααααααα!!!!!!!!

έλεν, καλό ΣΚ! να περάσετε τέλεια!

αγγελική μου, πολύ χάρηκα που μιλήσαμε. να το επαναλάβουμε!

σήμερα σχολάς βράδυ;

θέλω ακόμα 2 ώρες παρά ένα τέταρτο για να σχολάσω!

Link to comment
Share on other sites

το ίντερνετ πάει πολύ α ρ γ άαααααααααααααα!!!!!!!!

έλεν, καλό ΣΚ! να περάσετε τέλεια!

αγγελική μου, πολύ χάρηκα που μιλήσαμε. να το επαναλάβουμε!

σήμερα σχολάς βράδυ;

θέλω ακόμα 2 ώρες παρά ένα τέταρτο για να σχολάσω!

Πολύ σύντομα ντάρλινγ!

Όχι σήμερα θα σχολάσω και θα έχει άκομη φως!

Σε 1,30 ωρίτσα μην την είδατε.........:tongue::tongue::tongue::tongue:.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

να σκίσεις στο ρεγιούνιον! κ να μας τα πεις όλα με λεπτομέρειες!!!!!!

Κάτσε να γίνει γιατί σαν να μου τα μάσαγε η κολλητή μου! Μάλλον θα γίνει τελικά μέσα στον Απρίλη, το απόγευμα θα ξέρω.

Σε ευχαριστώ πάντως Φεφάκι μου!

Το πρωί η κολλητή μου έβλεπε στο φατσοβιβλίο φωτογραφίες των συμμαθητών μας και μου τις σχολίαζε. Από όσα μου είπε μάλλον θα είμαστε οι ομορφότερες!!!!!!!!

Τι μετριοφροσύνη ε??????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...