Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες.Περιστερακι καλως ηρθες.Αφροδιτη αφου επεσε ο πυρετος σιγα σιγα θα επανελθει και η ορεξη της.Φουμπι που εισαι?Για σημερα εχω φασολακια με πατατες.

το ελπιζω σμαρτακι μου. εσεις τι κανετε??ο γιος σου???πως ειναι η ψυχολογια του??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Πώς τα προλαβαίνω ????

Σκύβω το κεφάλι και τρέχω σαν τον Βέγγο...

μετά, σκέφτομαι 2 πολύ καλές μου φίλες εκ των οποίων η μια είναι και κουμπάρα μου: η πρώτη έχει τρία παιδιά (ο μεγάλος Δημοτικό, η μεσαία νήπιο και η μικρή στα 3) και η 2η έχει έναν γιο στην ηλικία του Νικόλα μου κι από πίσω τα δίδυμα που είναι 15 μηνών... και είναι μόνες τους στο σπίτι όλη μέρα χωρίς βοήθεια από πουθενά...

λέω: αφού τα καταφέρνουν αυτές, σκάσε Μεταξία, θα το κάνεις κι εσύ....

Τουλάχιστον εγώ έχω και την δουλειά μου, βγαίνω έξω, μιλάω με κόσμο, έχω εσάς ... βα σι κό !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα κορίτσια κάτω "απ' τον ήλιο".

Τελικά χτες έκανα τα γεμιστά που έλεγα. Για σήμερα θα κοιτάξω στο ντουλάπι ποιο όσπριο έχει σειρά για να το φτιάξω.

Πότε αλλάζει η ώρα ? Τέλος του μήνα ε ? Στις 24 ή κάνω λάθος ??? άντε να μυρίσει λίγο καλοκαίρι !

Ναι τότε αλλάζει.

Εβίρι,

Χάαααααλια η τούρτα βρε παιδί μου ! :cool: Διάβαζα την συνταγή αλλά λιγώθηκα... μόνο μέχρι την μέση άντεξα...

χαχαχαχαχαχαχα όχι Κάντυ στη γεύση ήταν τέλεια και τους άρεσε πολύ. Στην εμφάνιση, στο στόλισμα μου χάλασε, αλλά το ξεπέρασα και δεν έπεσα στα ναρκωτικά.

Το κακουλέ τί είναι ? Πού το βρίσκεις ??? (τς τς πώς φαίνονται οι νοικοκυρές)

Είναι στην κατηγορία των μπαχαρικών. Στην όψη μοιάζει σαν κουκούτσι λεμονιού με ίνες απ' έξω. Όταν πρόκειται να το χρησιμοποιήσεις το σπας και εσωτερικά έχει κάτι μικρά στρογγυλά μπαλάκια-τριμματάκια σαν πιπέρι μαύρο, αυτά χρησιμοποιείς στα γλυκά. Το βρίσκεις στα ράφια του σούπερ μάρκετ μαζί με τη μαστίχα, τη βανίλια, το σουσάμι, το γλυκάνισο, το μπέικιν πάουντερ, δηλαδή στα ράφια που έχουν υλικά για γλυκά. Βρίσκεται σε μικρά νάυλον σακουλάκια όπως και η μαστίχα. Εκτός αν κάποια σ/μ το τοποθετούν στα ράφια με τα μπαχαρικά (πιπέρια, πάπρικα, αλάτι κ.λ.π)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Είμαι πολύ περήφανη!!! Καλέ μεγαλώνουμε... Χθες πήραμε ψαλιδάκι για να κόβει το παιδί μου (και καλά, κάνει εργασία) και μετα προσπαθούσε να γράψει το όνομά της!!!!:tongue:

Για σήμερα έκανα κριθαράκι στην κατσαρόλα με λίγο κοτοπουλάκι που κράτησα από χθες!

ελενη να χαιρεσαι τον μπαμπουλη σου, ναναι γερος και ευτυχισμενος.τι καλυτερο απτο να σου ευχονται τα εγγονια σου!!!:D

Ευχαριστώ Αφροδίτη μου!

αα!!!να σας πω να γελασετε. μια φορα που περνουσαμε διοδια(ηταν μολις πρωτοαρχισα να οδηγω), επειδη σταματησα πολυ μακρια και δισκολευομουν να κανω μανουβρες, σταματησα το αυτοκινητο, πληρωσα και ξανανεβηκα???:D:D:D

χαχαχα!!! Κορυφαίο!!!!:lol::lol::lol:

Πολυχρονος φιλεναδα.

Να τον χαιρεσε κι αυτον και ολη την οικογενεια.Μακια!!!!

Ευχαριστώ Δώρα μου!

Το μιναντεξ θα κάνει δουλειά αλλά ένα δεκαπενθήμερο το θέλει!

Μετά δεν θα τον προλαβαίνεις!!!;)

Εσείς που έχετε φατσοβιβλίο - η Ντελ, το Περιστεράκι και η Φούμπι... είναι καλά?

Η περιστέρω επέστρεψε και οι ντελ,φουμπι είναι μια χαρά!

Να εισαι καλα βρε Αφροδιτη με εκανες και γελασα:D και οχι δεν σε κοροιδευω γιατι στην αρχη και εγω εκανα διαφορα και τωρα τα σκεφτομαι και γελαω.Να σας πω λοιπον ανεβενα μια πλατεια πολυ ανηφορικη και καποια στιγμη λογω κινησης σταματαω παω να ξεκινησω και ολο με επαιρνε πισω και ολο και πιο πισω εφτασα σε αποσταση αναπνοης με τον απο πισω μου,τραβαω χειροφρενο και εγω βγαινω εξω να γινεται χαμος απο κινηση να εχω σχηματισει μια ουρα ολοι να κορναρουν παω στο αλλο αυτοκινητο και ζηταω απο τον οδηγο να μου το ανεβασει λιγο πιο πανω για να ξεφυγω απο την ανηφορα το εκανε ο ανθρωπος μπηκα μεσα κυρια τον ευχαριστησα και εφυγα:D τα σχολιανα μου τα ακουσα ομως, οπως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο και τετοια.

:lol::lol::lol:Δεν σε πιστεύω ότι κατέβηκες!

Οι ανηφόρες ήταν το χειρότερό μου! Αλλά είχα πολύ μάγκα δάσκαλο και με έκανε να το ξεπεράσω! Τώρα τις έχω για πλάκα αλλά μετά από πολύ χτυποκάρδι!

Αχ μωρέ Ελένη τι ωραία και συγκινιτική έκπληξη ήταν αυτή που κάνατε!!!!!!!!!!! Να τα χιλάσει ο μπαμπάκας σου και να τον χαίρεστε πάντα.

Ευχαριστώ εβιράκι!

Εδώ που τα λέμε, περιστεράκι και να μην πετάει θα ήταν παράδοξο.:):)

:lol::lol::lol:

σημερα λοιπον θα φαμε μπιφτεκακια ψητα με σαλατουλα κ ισως κ καποιο ζυμαρικο μαζι...δυστυχως η πατατα κ το ρυζι παει λαστ γεαρ χαχαχαχαχαχα!!!

φιλακια πολλα!

Τέλειο φαγάκι! Εγώ το κάνω πολλές φορές έτσι, με μακαρόνια και κόκκινη σάλτσα με ρίγανη!!! Κόλαση!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

το ελπιζω σμαρτακι μου. εσεις τι κανετε??ο γιος σου???πως ειναι η ψυχολογια του??
Πολυ καλυτερα ειναι εχει αρχισει και το βλεπει αλλιως,σε ευχαριστω Αφροδιτη μου.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ καλυτερα ειναι εχει αρχισει και το βλεπει αλλιως

Ήθελε τον χρόνο του για να το δεχτει...

Εδώ που λέμε δεν είναι και εύκολο πράγμα και μην ξεχνάμε ότι είναι και σε πολύ ευαίσθητη ηλικία!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάζω τις συνταγές

τις εκτύπωσα ήδη!

χαχαχα...διαβασα αυτα που λετε για οδηγηση.η αδερφη μου ξεκινησε και εκανε ηδη 6 μαθηματα και μερικες φορες φορτωνει τη φαμιλια και τους παει βολτα στα περιβολια στο χωριο...προχθες με πηρε η μανουλα ταραγμενη και μου λεει.ασε...ΝΑAA με πηγε....εκλ@#$σα πατατες μεχρι να φτασουμε σπιτι:lol::lol::lol: παντως κοριτσια χρειαζεται.εμεις που ειμαστε και σε χωριο και μας κοψανε και τα λεωφορεια τωρα με την κριση θελουμε να παμε καπου και ολη την ωρα μπαμπα και μπαμπα ειμαστε...ετυχε να ειναι αρρωστη η μικρη και ο μπαμπας να ειναι απογευματιωος στην δουλεια και να μην εχουμε καποιον να την κατεβασει στο νοσοκομειο.οσες το αφησατε ξαναπιαστε το!!!!!!

:lol:

γειά σου ρε φαίη!

Να εισαι καλα βρε Αφροδιτη με εκανες και γελασα:D και οχι δεν σε κοροιδευω γιατι στην αρχη και εγω εκανα διαφορα και τωρα τα σκεφτομαι και γελαω.Να σας πω λοιπον ανεβενα μια πλατεια πολυ ανηφορικη και καποια στιγμη λογω κινησης σταματαω παω να ξεκινησω και ολο με επαιρνε πισω και ολο και πιο πισω εφτασα σε αποσταση αναπνοης με τον απο πισω μου,τραβαω χειροφρενο και εγω βγαινω εξω να γινεται χαμος απο κινηση να εχω σχηματισει μια ουρα ολοι να κορναρουν παω στο αλλο αυτοκινητο και ζηταω απο τον οδηγο να μου το ανεβασει λιγο πιο πανω για να ξεφυγω απο την ανηφορα το εκανε ο ανθρωπος μπηκα μεσα κυρια τον ευχαριστησα και εφυγα:D τα σχολιανα μου τα ακουσα ομως, οπως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο και τετοια.

θεά!

η γυναίκα εξαδέλφου μου σε παρόμοιες καταστάσεις αφού παρακαλεί να την βοηθήσουν μετά αυτοσχολιάζεται τύπου "δεν καθόμουν σπιτάκι μου να κάνω το φαγάκι μου, να καθαρίσω, να πλύνω..." μένουν κάγκελο οι άντρες κ φεύγουν κάνοντας το σταυρό τους!:tongue:

Της Σανελ ειναι παρα πολυ καλα οχι απλως καλα..εχει η μαμα μου οποτε παω βαζω απο τα δικα της...

είσαι ο άνθρωπός μου στα καλλυντικά! :)

Για πες για το λαδακι Νουξ..εγω και στο σωμα χρησιμοποιω αμυγδαλελαιο στο οποιο ριχνω 2 σταγονιτσες αιθεριο ελαιο περγαμοντο η' τριανταφυλλο...

γράφε εσύ, εγώ τα καταγράφω στο σκληρό δίσκο! το αμυγδαλέλαιο από πού το παίρνεις; τα αιθέρια έλαια; γιατί σε ένα μαγαζί που μπήκα...απογοητεύτηκα από τιμές.

Είμαστε και δίδυμες και σιαμαίες...

είμαστε καρδιά μου!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν χορταίνω να σας διαβάζω,λέμε!!

Είστε απολαυστικές!!!

Φέφη τι έπαθες αγαπούλα;

όπως θα είδες παρακάτω, το αντιμετώπισα κ αυτό με αφοπλιστικό ξεκαρδιστικό χιούμορ λέγοντας αυτό ακριβώς που σκέφτομαι!:cool:

Mε σοκολατα ειμαι σοκολατομανης!!!!:P

Και κρεμα φραουλα παρακαλω..:D

κρέμα με φράουλα κ εγώ!!!!!

σοκοφράουλα ή κρεμοφράουλα!!!!!νιαμ, νιαμ!;)

Είστε πολύ καλά κορίτσια!

Δεν γράψατε πολλά!

Μόνο 13-14 σελιδούλες

Ελπιζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό...

Χαίρομαι πολύ που είμαι πάλι κοντά σας...

Τις τελευταίες ημέρες 'εχει αρκετά καλό καιρό και βγάζω βόλτα το περιστεράκι μου με το καροτσάκι.Και περπατάω καθημερινά για τουλάχιστον μία ώρα.Εχει αποτελεσμα και στην δίαιτα και στην ψυχολογία!!

Την δίαιτα την ακολουθώ,όχι πάντα με αυστηρότητα,αλλά σχεδόν πάντα και τα πάω καλά.Βοήθησε και το περπάτημα και είμαι στα -10 κιλά περίπου.Θα πάω τη Δευτέρα για ζύγι και τότε θα έχουμε και τα επίσημα αποτελέσματα

Αυτες τις μέρες αξιώθηκα να τελειώσω το κέντημα με την αλφάβητο

Βγηκε αρκετά καλό

Το περιστεράκι μου δεν περπατάει απλώς!!!Πετάει!Δεν το προλαβαίνω!!!

Κατα τα άλλα ησυχία και ηρεμία...

ερμής ο περιστερόπουλος!

πολύ καλά τα πας με το περπάτημα κ τη διατροφή! εύγε!

καλή βολτούλα!

φαίη να περάσεις όμορφα!

καλημέρα Άννα, σμαρτάκι μου! φιλάκια!

φεφακι που εισαι σημ??ελενη??μαρια ελπιδα??εβιρυ??συμπεθερα αναρρωσατε ολοι?? και οσες ξεχναω φυσικα.

τι κανετε κοριτσακια??? εχουμε ωραια μερα σημερα, λιακαδα, οτι πρεπει για βολτα. το αφροδιτομωρο ειναι ελαφρως καλυτερα. δεν εχει πυρετο απο χθες το μεσημερι. ελπιζω σημερα να φτιαξει και η διαθεση της και επιτελους να φαει!!ο αντρουλης πηρε αδεια σημερα και ειναι μαζι της. ευτυχως!!!εγω δυστυχως δεν μπορουσα γιατι λειπουν αλλοι σημερα.εφτιαξα φακες για σημερα, ξυπνησα απο τις 7 παρα και εφτιαξα και μια τυροπιτα για να φανε οι αγαπουλες ετοιμο φυλλο κρουστας, τυρακια και λιγα κασερακια.σας φιλωω...

αστέρι!

χαίρομαι που είναι καλύτερα η χιονάτη!

διάβαζα τα νέα σας από φ.μπ.

Καλημέρα !

Επιτέλους Παρασκευή ! Αν και ο καιρός κάνει κάτι κουλά εδώ κάτω αλλά είπαν ότι το Σ/Κ θα έχει ζέστη ! Πότε αλλάζει η ώρα ? Τέλος του μήνα ε ? Στις 24 ή κάνω λάθος ??? άντε να μυρίσει λίγο καλοκαίρι !

Αγγελική,

Πού είσαι καλέ ???? Ξέρω, ξέρω : έχεις ανοίξει την ντουλάπα και διαλέγεις τί θα φορέσεις απόψε στο reunion σαν την Κάρυ Μπράντσο ένα πράγμα στο Sex & The City !!! χα χα

:lol:

Το κακουλέ τί είναι ? Πού το βρίσκεις ??? (τς τς πώς φαίνονται οι νοικοκυρές)

στο σούπερ μάρκετ! στα μπαχαρικά.

Καλημέρα καλημέρα σε όλες !

Εμείς σήμερα έχουμε μάθημα νωρίς (18:00) οπότε στο γύρνα λέω να σταματήσω χασάπη να πάρω συκώτι να ψήσω και με ένα ρυζάκι να φάμε και γι' αύριο σκεφτόμουν να κάνω μπιφτέκια με πατατούλες στον φούρνο...

Θα μπω σε λίγο πάλι ! Φιλιά !

είσαι άξια!

Πώς τα προλαβαίνω ????

Σκύβω το κεφάλι και τρέχω σαν τον Βέγγο...

μετά, σκέφτομαι 2 πολύ καλές μου φίλες εκ των οποίων η μια είναι και κουμπάρα μου: η πρώτη έχει τρία παιδιά (ο μεγάλος Δημοτικό, η μεσαία νήπιο και η μικρή στα 3) και η 2η έχει έναν γιο στην ηλικία του Νικόλα μου κι από πίσω τα δίδυμα που είναι 15 μηνών... και είναι μόνες τους στο σπίτι όλη μέρα χωρίς βοήθεια από πουθενά...

λέω: αφού τα καταφέρνουν αυτές, σκάσε Μεταξία, θα το κάνεις κι εσύ....

Τουλάχιστον εγώ έχω και την δουλειά μου, βγαίνω έξω, μιλάω με κόσμο, έχω εσάς ... βα σι κό !

τέτοια ακούω, διαβάζω...κ το ρίχνω στη μούγκα! λέμε κ εμείς κουραζόμαστε με ένα παιδί!!!!κ παππουδογιαγιάδες που μας προσφέρουν ό,τι χρειαζόμαστε...κιχ!;)

η Μαρία είχε βάλει τη συνταγή για τις μπάρες. μπράβο Έλεν!:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Είμαι πολύ περήφανη!!! Καλέ μεγαλώνουμε... Χθες πήραμε ψαλιδάκι για να κόβει το παιδί μου (και καλά, κάνει εργασία) και μετα προσπαθούσε να γράψει το όνομά της!!! Μπραβο στην κορακλα σου.

:lol::lol::lol:Δεν σε πιστεύω ότι κατέβηκες!

Οι ανηφόρες ήταν το χειρότερό μου! Αλλά είχα πολύ μάγκα δάσκαλο και με έκανε να το ξεπεράσω! Τώρα τις έχω για πλάκα αλλά μετά από πολύ χτυποκάρδι!

Εγω παλι αν και εχουν περασει χρονια τις αποφευγω οσο μπορω:D
Link to comment
Share on other sites

Άκυρα τα όσπρια, τελικά έβαλα πατάτες για να φτιάξω σκορδαλιά μαζί με παντζάρια και κουνουπίδι.

Ξέχασα να σας πω ότι έκανα τις μπάρες με βρώμη και έγιναν τέλειες!

Δεν θυμάμαι ποια είχε βάλει την συνταγή...:oops:

Μπράβο Ελένη. Η Μαρία την είχε βάλει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπράβο στην Λουκίτσα!!!!!! όταν θα τα καταφέρει κ η δική μου...όοοοοταν, θα κατουρηθώ από χαρά! νομίζω ότι θα βγω στο μπαλκόνι κ θα τραγουδάω!

χαίρομαι σαν να ήταν δικό μου το παιδί! σκόρδα μανάρα μου! μάκΑ!

Link to comment
Share on other sites

ελενη μπραβο στο αστερι σου για την προσπαθεια. μεταξια, και εγω νιωθω οτι κουραζομαι με ενα παιδι!!!απορω πως τα καταφερνετε με 2!!!

ξεχασα να σας πω(λεπτομερεια!!!) οτι ξυπνησα μπουκωμενη σημερα, αλλα ειναι καλα. μονο καταρροη εχω και λιγο ο λαιμος μου ποναει. θα στειλω τωρα εξω καποιον να μου παρει αντιβιωση, να ξεκινησω και εγω, μην χειροτερευσει το παιδι τωρα που παει να παρει τα πανω του

Link to comment
Share on other sites

θεά!

η γυναίκα εξαδέλφου μου σε παρόμοιες καταστάσεις αφού παρακαλεί να την βοηθήσουν μετά αυτοσχολιάζεται τύπου "δεν καθόμουν σπιτάκι μου να κάνω το φαγάκι μου, να καθαρίσω, να πλύνω..." μένουν κάγκελο οι άντρες κ φεύγουν κάνοντας το σταυρό του

Χα χα χα εξυπνη σου λεει η γυναικα αφου θα τα ακουσω που θα τ ακουσω ας τους προλαβω.
Link to comment
Share on other sites

πανέξυπνη είναι η νυφούλα! περιμένει το 2ο κοριτσάκι της!

με όσες μιλάω ή ακούω όλες αγόρια έχουν! σπάνια να ακούσω για κορίτσι!

χθες την ώρα που πάω για γναθοχειρούργο στο δρόμο μιλάω στο κινητό με αδερφούλα. όσο μιλάω βλέπω τη μαία που με βοήθησε πάρα πολύ στην κλινική σε πολλά θέματα κ κυρίως υποστηρικτικά ηθικά στο θηλασμό.

την βλέπω λοιπόν με καρότσι, είχε μπέμπη! αφού χαιρετηθήκαμε, της έδωσα συγχαρητήρια κ ευχές μου λέει "άντε πότε θα πας για 2ο;"

απάντηση φέφης: άντε γειά!!!!!!!

δεν σας είπα κ το άλλο! μίλησα με αγγελικούλα κ άκουσα Χρηστάκο....τί ωραία!!!

γλυκιά φωνή η μάνα, γλυκύτατη ο γιόκας!!!!!

η φούμπι ρε κορίτσια βολτάρει; κ εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση της, αλλά μπες μάνα μου να πεις μια καλησπέρα να στανιάρουμε κ εμείς!

τη μια λείπει η περιστερω, την άλλη η φούμπι! έλεος! αν έρθει η φούμπι, λέω να την κάνω εγώ, έτσι για να είμαστε σε βάρδιες!!!!!ε, μααααααα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στην παρεούλα μας!

Σήμερα τρώμα κοτομπέικον με κρέμα γάλακτος και πατατούλες τηγανιτές! Ανυπομονώ να πάω σπιτι!!!

Κορίτσια μου, έχω πονοκέφαλο... και κακή διάθεση, έτσι ξύπνησα... Τέλος πάντων.

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλά ζωπυράκι!

Ουφ, πάω λίγο να ξαπλώσω μέχρι να πάμε στην παιδίατρο μπας και καλυτερεύσω...

Καλά τα νέα από την παιδίατρο?

Εμεις σημερα ειχαμε γιουβαρλακια. Αυριο να δουμε τι κανουμε...

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

χαχαχα...διαβασα αυτα που λετε για οδηγηση.η αδερφη μου ξεκινησε και εκανε ηδη 6 μαθηματα και μερικες φορες φορτωνει τη φαμιλια και τους παει βολτα στα περιβολια στο χωριο...προχθες με πηρε η μανουλα ταραγμενη και μου λεει.ασε...ΝΑAA με πηγε....εκλ@#$σα πατατες μεχρι να φτασουμε σπιτι:lol::lol::lol:

Χαχαχαχα!

παντως κοριτσια χρειαζεται.εμεις που ειμαστε και σε χωριο και μας κοψανε και τα λεωφορεια τωρα με την κριση θελουμε να παμε καπου και ολη την ωρα μπαμπα και μπαμπα ειμαστε...ετυχε να ειναι αρρωστη η μικρη και ο μπαμπας να ειναι απογευματιωος στην δουλεια και να μην εχουμε καποιον να την κατεβασει στο νοσοκομειο.οσες το αφησατε ξαναπιαστε το!!!!!!

Έχεις δίκιο, τώρα που ανοίγει ο καιρός θα ξεκινήσω!

Να εισαι καλα βρε Αφροδιτη με εκανες και γελασα:D και οχι δεν σε κοροιδευω γιατι στην αρχη και εγω εκανα διαφορα και τωρα τα σκεφτομαι και γελαω.Να σας πω λοιπον ανεβενα μια πλατεια πολυ ανηφορικη και καποια στιγμη λογω κινησης σταματαω παω να ξεκινησω και ολο με επαιρνε πισω και ολο και πιο πισω εφτασα σε αποσταση αναπνοης με τον απο πισω μου,τραβαω χειροφρενο και εγω βγαινω εξω να γινεται χαμος απο κινηση να εχω σχηματισει μια ουρα ολοι να κορναρουν παω στο αλλο αυτοκινητο και ζηταω απο τον οδηγο να μου το ανεβασει λιγο πιο πανω για να ξεφυγω απο την ανηφορα το εκανε ο ανθρωπος μπηκα μεσα κυρια τον ευχαριστησα και εφυγα:D τα σχολιανα μου τα ακουσα ομως, οπως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο και τετοια.

Όποτε ακούω αυτήν την ατάκα θέλω να πετάξω το πιάτο στο κεφάλι αυτουνού που το λέει! και όχι μικρό πιάτο ολόκληρη πιατέλα:confused:

Φιλενάδες μου!!!!

Επιτέλους σας ξαναβρίσκω!!

Σήμερα το απόγευμα πήραμε τον υπολογιστή από τον... γιατρό.

Μου λείψατε όσο δεν φαντάζεστε!!

Θα μπω αργότερα να σας γράψω τα νέα μου,αφού κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω όσα δικά σας ποστ μπορώ

Φιλάκια πολλά!!

καλώστο το κορίτσι μας! Να σου στείλω ντεπονάκι για τον πονοκέφαλο που θα έχεις μετά το διάβασμα?

Ναι βέβαια, γιατί οι άντρες γνωρίζουν από οδήγηση από τότε που γεννιούνται. Ρωτήστε και τα κορίτσια του καφέ που μεγαλώνουν αγόρια.

Σωστή!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...