Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Εβιρι μονο στην Αννα θα δωσεις τουρτα? Εγω φταιω που ειπα αμα θες να ρθεις να σου δωσω γαλακτομπουρεκο :confused:

Έλεν για σένα θα φτιάξω άλλη μία. Παίρνω παραγγελίες, άσπρη ή με σοκολάτα;

Εμ, πώς θα πάρω κι εγώ γαλακτομπούρεκο;;):D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Έλεν για σένα θα φτιάξω άλλη μία. Παίρνω παραγγελίες, άσπρη ή με σοκολάτα;

Εμ, πώς θα πάρω κι εγώ γαλακτομπούρεκο;;):D:D:D

Mε σοκολατα ειμαι σοκολατομανης!!!!:P

Και κρεμα φραουλα παρακαλω..:D


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εβίρι μου,χρόνια πολλά της κορούλας σου!

Να την χαίρεστε!!

Περιστεράκι μου σ' ευχαριστώ πολύ. Πωπω πολύ γρήγορα διάβασες τις σελίδες.

Mε σοκολατα ειμαι σοκολατομανης!!!!:P

Και κρεμα φραουλα παρακαλω..:D

Έφτασεεεεεεεεεε και με σοκολάτα και με φράουλα, τις καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Είστε πολύ καλά κορίτσια!

Δεν γράψατε πολλά!

Μόνο 13-14 σελιδούλες

Ελπιζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό...

Χαίρομαι πολύ που είμαι πάλι κοντά σας...

Τις τελευταίες ημέρες 'εχει αρκετά καλό καιρό και βγάζω βόλτα το περιστεράκι μου με το καροτσάκι.Και περπατάω καθημερινά για τουλάχιστον μία ώρα.Εχει αποτελεσμα και στην δίαιτα και στην ψυχολογία!!

Την δίαιτα την ακολουθώ,όχι πάντα με αυστηρότητα,αλλά σχεδόν πάντα και τα πάω καλά.Βοήθησε και το περπάτημα και είμαι στα -10 κιλά περίπου.Θα πάω τη Δευτέρα για ζύγι και τότε θα έχουμε και τα επίσημα αποτελέσματα

Αυτες τις μέρες αξιώθηκα να τελειώσω το κέντημα με την αλφάβητο

Βγηκε αρκετά καλό

Το περιστεράκι μου δεν περπατάει απλώς!!!Πετάει!Δεν το προλαβαίνω!!!

Κατα τα άλλα ησυχία και ηρεμία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιστεράκι μου σ' ευχαριστώ πολύ. Πωπω πολύ γρήγορα διάβασες τις σελίδες.

Αμα έχει στερητικό πάθει ο άνθρωπος όλα τα καταφέρνει!!!

Διάβασα και την συζήτηση με τα γαλακτομπούρεκα και τις μυζήθρες(νυχτοπούλια μου εσείς!!),με τις κρέμες καλλωπισμού,τα πάντα όλα...

Αλλά τι να πρωτοσχολιάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Είστε πολύ καλά κορίτσια!

Δεν γράψατε πολλά!

Μόνο 13-14 σελιδούλες

Μα είδες ούτε 15 δε γράψαμε.

Βοήθησε και το περπάτημα και είμαι στα -10 κιλά περίπου.

Τέλειο το αποτέλεσμα, αλλά εδώ που τα λέμε είχες και θέληση.

Αυτες τις μέρες αξιώθηκα να τελειώσω το κέντημα με την αλφάβητο

Βγηκε αρκετά καλό

Ωωωωω τι ωραία, σαν να το τέλειωσα εγώ!!!!!! Κι εγώ ξαναξεκίνησα το κέντημά μου και το προχωράω, αλλά έχει πολύ δουλειά.

Το περιστεράκι μου δεν περπατάει απλώς!!!Πετάει!Δεν το προλαβαίνω!!!

Κατα τα άλλα ησυχία και ηρεμία...

Εδώ που τα λέμε, περιστεράκι και να μην πετάει θα ήταν παράδοξο.:):)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλιτσες...σημερα πρωινη πρωινη.απ τις 6.επρεπε να φυγει ο αντρουλης πιο νωρις και ξυπνησα να μαγειρεψω και να σημαζεψω γιατι σε μιαμιση ωρα πρεπει να παω στα μικρουλια και δεν ειχα κανει τιποτα.σημερα το μενου εχει μαυροματικα και λαλατουλα!και μαρεσουν τοσο πολυ!!!!!!!τωρα θα σας ξαναδιαβασω το απογευματακι.φιλακια πολλα σε ολες:lol:να εχουμε μια καλη μερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλο το μαγέρικο!!!

Δεν θα σταματήσω να λέω πόσο μου λείψατε!!!

Σήμερα έχει μια υπέροχη ημέρα και μάλλον θα πάρω το περιστερόπουλο να πάμε καροτσάδα.Γκρινιάζει από το πρωί και κολλάει τα μουτράκια του πάνω στα τζάμια.

Δεν μαγειρεύω τίποτα,μιας και υπάρχουν φαγάκια από προηγούμενες ημέρες για τον περιστέρη,αλλά και για το περιστεράκι μου μαγείρεψα χθες.

Για μένα το μενού έχει ψάρι ψητό,αλλά επειδή βαριέμαι να ξεπαγώνω και να ψήνω,θα φτιάξω μια σαλατούλα με τόνο,που μου αρέσει και περισσότερο.

Φιλάκια πολλά και θα τα πούμε μετά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδιαααααααααααα!!!περιστερω καλως μας ηρθες,η απουσια σου εγινε εντονως αισθητη!!!!!!!!!!!!!!!!σημερα λοιπον θα φαμε μπιφτεκακια ψητα με σαλατουλα κ ισως κ καποιο ζυμαρικο μαζι...δυστυχως η πατατα κ το ρυζι παει λαστ γεαρ χαχαχαχαχαχα!!!

φιλακια πολλα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

θεά! ρησπέκτ! σε έχω καταλάβει ότι είσαι αστέρι!υπερβαλλεις

όσο για την Τ, περαστικά της! θα ξαναβρει την όρεξή της. το ότι έχει καλή διάθεση είναι πολύ βασικό!

ευχαριστω αγαπουλα
Κορίτσια μου, έχω πονοκέφαλο... και κακή διάθεση, έτσι ξύπνησα... Τέλος πάντων...
γιατι ετσι βρε κοριτσακι μου???πολλους πονοκεφαλους εχεις τελεταια.μηπως να το ψαξεις???
Φιλενάδες μου!!!!

Επιτέλους σας ξαναβρίσκω!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣ!!!!

Σήμερα το απόγευμα πήραμε τον υπολογιστή από τον... γιατρό.

Μου λείψατε όσο δεν φαντάζεστε!!εμενα να δεις ποοοσοοο!!!τοοοοσο που λεει και η κορη μου:D

Δεν είπα τα "Χρόνια πολλά"στην φιλενάδα μου εντός καφέ και πολύ στενοχωρήθηκα...

Χρόνια σου πολλά Αφροδίτη μου κι από εδώ!!!

Σε αγαπώ πολύ

ευχαριστω ματια μου. και εγω σαγαπωωωω.:):):)
Εγώ γιατί δεν έχω ακόμα μιλήσει με Αφροδιτομωρό;Εεεεεεεεε;

Ζούλεψα τώρα!QUOTE]μολις γιανει και εχει ορεξη για τραγουδια, εννοειται!!!δεχομαστε και παραγγελιες!!

Είστε πολύ καλά κορίτσια!

Δεν γράψατε πολλά!

Μόνο 13-14 σελιδούλες

Ελπιζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό...

Χαίρομαι πολύ που είμαι πάλι κοντά σας...

Τις τελευταίες ημέρες 'εχει αρκετά καλό καιρό και βγάζω βόλτα το περιστεράκι μου με το καροτσάκι.Και περπατάω καθημερινά για τουλάχιστον μία ώρα.Εχει αποτελεσμα και στην δίαιτα και στην ψυχολογία!!

Την δίαιτα την ακολουθώ,όχι πάντα με αυστηρότητα,αλλά σχεδόν πάντα και τα πάω καλά.Βοήθησε και το περπάτημα και είμαι στα -10 κιλά περίπου.Θα πάω τη Δευτέρα για ζύγι και τότε θα έχουμε και τα επίσημα αποτελέσματατελεια τα πας ετσι??

Αυτες τις μέρες αξιώθηκα να τελειώσω το κέντημα με την αλφάβητο

Βγηκε αρκετά καλόμπραβο μπραβο αξια μανουλα!!!εγω ειμαι σκραπας σε αυτα!!!!

Το περιστεράκι μου δεν περπατάει απλώς!!!Πετάει!Δεν το προλαβαίνω!!!

Κατα τα άλλα ησυχία και ηρεμία...

να μου τον φιλησεις
καλημερα κουκλιτσες...σημερα πρωινη πρωινη.απ τις 6.επρεπε να φυγει ο αντρουλης πιο νωρις και ξυπνησα να μαγειρεψω και να σημαζεψω γιατι σε μιαμιση ωρα πρεπει να παω στα μικρουλια και δεν ειχα κανει τιποτα.σημερα το μενου εχει μαυροματικα και λαλατουλα!και μαρεσουν τοσο πολυ!!!!!!!τωρα θα σας ξαναδιαβασω το απογευματακι.φιλακια πολλα σε ολες:lol:να εχουμε μια καλη μερα!
καλημερα φαιη μου. καλα να περασεις με τα μικρουλια
Καλημέρα σε όλο το μαγέρικο!!!

Δεν θα σταματήσω να λέω πόσο μου λείψατε!!!και μας παααρα πολυ!!!

Σήμερα έχει μια υπέροχη ημέρα και μάλλον θα πάρω το περιστερόπουλο να πάμε καροτσάδα.Γκρινιάζει από το πρωί και κολλάει τα μουτράκια του πάνω στα τζάμια.τι καλα!!!καλη βολτα:wink:

καλημερουδιαααααααααααα!!!περιστερω καλως μας ηρθες,η απουσια σου εγινε εντονς αισθητη!!!!!!!!!!!!!!!!σημερα λοιπον θα φαμε μπιφτεκακια ψητα με σαλατουλα κ ισως κ καποιο ζυμαρικο μαζι...δυστυχως η πατατα κ το ρυζι παει λαστ γεαρ χαχαχαχαχαχα!!!

φιλακια πολλα!

καλημερα στο αννακι και στο στρουμφακι της

η ντελ που ειναι???η φουμπι γιατι δεν μπηκε απο χθες???φουμπακι ολα καλα?? αγγελικη ετοιμη για την αυριανη συνατηση???φεφακι που εισαι σημ??ελενη??μαρια ελπιδα??εβιρυ??συμπεθερα αναρρωσατε ολοι?? και οσες ξεχναω φυσικα.

τι κανετε κοριτσακια??? εχουμε ωραια μερα σημερα, λιακαδα, οτι πρεπει για βολτα. το αφροδιτομωρο ειναι ελαφρως καλυτερα. δεν εχει πυρετο απο χθες το μεσημερι. ελπιζω σημερα να φτιαξει και η διαθεση της και επιτελους να φαει!!ο αντρουλης πηρε αδεια σημερα και ειναι μαζι της. ευτυχως!!!εγω δυστυχως δεν μπορουσα γιατι λειπουν αλλοι σημερα.εφτιαξα φακες για σημερα, ξυπνησα απο τις 7 παρα και εφτιαξα και μια τυροπιτα για να φανε οι αγαπουλες ετοιμο φυλλο κρουστας, τυρακια και λιγα κασερακια.σας φιλωω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Επιτέλους Παρασκευή ! Αν και ο καιρός κάνει κάτι κουλά εδώ κάτω αλλά είπαν ότι το Σ/Κ θα έχει ζέστη ! Πότε αλλάζει η ώρα ? Τέλος του μήνα ε ? Στις 24 ή κάνω λάθος ??? άντε να μυρίσει λίγο καλοκαίρι !

Αφροδίτη,

Μα τί μωρό γλυκό είναι αυτό βρε.... την έβλεπα χθες κι έλιωσα λέμε ! Να σας ζήσει η ομορφιά σας ! Και να είναι έτσι "γλυκιά" και η ψυχή της, να στάζει μέλι ...

Αγγελική,

Πού είσαι καλέ ???? Ξέρω, ξέρω : έχεις ανοίξει την ντουλάπα και διαλέγεις τί θα φορέσεις απόψε στο reunion σαν την Κάρυ Μπράντσο ένα πράγμα στο Sex & The City !!! χα χα

Περιστέρω,

Επιτέλους !!!!! Μας έλειψες ! Και μπράβο στο περιστερόπαιδο -- θα τον φωνάζω Ερμή από 'δω κι εμπρός !!!

Εβίρι,

Χάαααααλια η τούρτα βρε παιδί μου ! :cool: Διάβαζα την συνταγή αλλά λιγώθηκα... μόνο μέχρι την μέση άντεξα...

Το κακουλέ τί είναι ? Πού το βρίσκεις ??? (τς τς πώς φαίνονται οι νοικοκυρές)

Ζωπ,

Πήγατε παιδίατρο τελικά ? Τί σας είπε ? Το παιδί πώς είναι ?

Καλημέρα καλημέρα σε όλες !

Εμείς σήμερα έχουμε μάθημα νωρίς (18:00) οπότε στο γύρνα λέω να σταματήσω χασάπη να πάρω συκώτι να ψήσω και με ένα ρυζάκι να φάμε και γι' αύριο σκεφτόμουν να κάνω μπιφτέκια με πατατούλες στον φούρνο...

Θα μπω σε λίγο πάλι ! Φιλιά !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.Περιστερακι καλως ηρθες.Αφροδιτη αφου επεσε ο πυρετος σιγα σιγα θα επανελθει και η ορεξη της.Φουμπι που εισαι?Για σημερα εχω φασολακια με πατατες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Επιτέλους Παρασκευή ! Αν και ο καιρός κάνει κάτι κουλά εδώ κάτω αλλά είπαν ότι το Σ/Κ θα έχει ζέστη ! Πότε αλλάζει η ώρα ? Τέλος του μήνα ε ? Στις 24 ή κάνω λάθος ??? άντε να μυρίσει λίγο καλοκαίρι !ναι τελος του μηνα, 24 προς 25 μαρτη.

Αφροδίτη,

Μα τί μωρό γλυκό είναι αυτό βρε.... την έβλεπα χθες κι έλιωσα λέμε ! Να σας ζήσει η ομορφιά σας ! Και να είναι έτσι "γλυκιά" και η ψυχή της, να στάζει μέλι ...σευχαριστω ματακια μου, ειναι ειναι γλυκα(κουκουβαααα) το αστερακι μου

Αγγελική,

Πού είσαι καλέ ???? Ξέρω, ξέρω : έχεις ανοίξει την ντουλάπα και διαλέγεις τί θα φορέσεις απόψε στο reunion σαν την Κάρυ Μπράντσο ένα πράγμα στο Sex & The City !!! χα χα μεκανες και γελασα!!!!:lol::lol:

Περιστέρω,

Επιτέλους !!!!! Μας έλειψες ! Και μπράβο στο περιστερόπαιδο -- θα τον φωνάζω Ερμή από 'δω κι εμπρός !!!ερμης τελειο, εκλεισε!!!

Εμείς σήμερα έχουμε μάθημα νωρίς (18:00) οπότε στο γύρνα λέω να σταματήσω χασάπη να πάρω συκώτι να ψήσω και με ένα ρυζάκι να φάμε και γι' αύριο σκεφτόμουν να κάνω μπιφτέκια με πατατούλες στον φούρνο...

Θα μπω σε λίγο πάλι ! Φιλιά !

πως τα προλαβαινεις ολα θαθελα ναξερα!!!!καλημερα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...