Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κορίτσια μου, έχω πονοκέφαλο... και κακή διάθεση, έτσι ξύπνησα... Τέλος πάντων.

Εβιράκι μου, σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τις συνταγές!! Η δεύτερη, της Βέφας, γιατί είναι τόσο απλή? Αμέσως το μάτι μου στο εύκολο έπεσε...

Εσείς που έχετε φατσοβιβλίο - η Ντελ, το Περιστεράκι και η Φούμπι... είναι καλά?

Ουφ, πάω λίγο να ξαπλώσω μέχρι να πάμε στην παιδίατρο μπας και καλυτερεύσω...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

χαχαχα...διαβασα αυτα που λετε για οδηγηση.η αδερφη μου ξεκινησε και εκανε ηδη 6 μαθηματα και μερικες φορες φορτωνει τη φαμιλια και τους παει βολτα στα περιβολια στο χωριο...προχθες με πηρε η μανουλα ταραγμενη και μου λεει.ασε...ΝΑAA με πηγε....εκλ@#$σα πατατες μεχρι να φτασουμε σπιτι:lol::lol::lol: παντως κοριτσια χρειαζεται.εμεις που ειμαστε και σε χωριο και μας κοψανε και τα λεωφορεια τωρα με την κριση θελουμε να παμε καπου και ολη την ωρα μπαμπα και μπαμπα ειμαστε...ετυχε να ειναι αρρωστη η μικρη και ο μπαμπας να ειναι απογευματιωος στην δουλεια και να μην εχουμε καποιον να την κατεβασει στο νοσοκομειο.οσες το αφησατε ξαναπιαστε το!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, τι κανετε κοριτσια???επεσε δουλεια και τωρα χαλαρωσα λιγο και μπορεσα να μπω. ελπιζω να ειστε καλα και τα μωρακια σας καλυτερα.:)εμεις ετσι και ετσι. χθες παλι λιγο πυρετο, σημερα επισης, απο ορεξη για παιχνιδι εχει αλλα για φαγητο καθολου. σημερα εκτος απο 120 μλ γαλα το πρωι δεν εχει φαει τιποτα οοολη μερα:(:(.δεν ξερω τι να κανω.κατι τετοιες ωρες καταλαβαινω μαμουλες σαν τη δωρα μας, πως περνανε με κακοφαγα παιδακια:rolleyes::rolleyes:. αλλαξαμε τλκ αντιβιωση, ελπιζω να εχουμε αποτελεσματα.

οσον αφορα το διπλωμα, το πηρα, το αφησα και μετα απο 3 χρονια το ξαναπιασα. με πολυ αγχος φυσικα. πηρα και ενα μικρο αμαξακι και αυτο ηταν!!!το ξεπερασα σε ενα μηνα. τωρα οδηγω κανονικα εντος και εκτος πολης. δεν ειναι θεμα αι κιου αλλα ψυχραιμιας. οι αλλοι ειναι καλυτεροι δλδ???δεν νομιζωωω...

μπραβο στο φεφοπαιδο και στον θυσαυρο που απολαυσαν λιακαδα!!!τι ωραια!!!ελενη να χαιρεσαι τον μπαμπουλη σου, ναναι γερος και ευτυχισμενος.τι καλυτερο απτο να σου ευχονται τα εγγονια σου!!!:D

φεφη δεν νομιζω οτι ειναι πισω η συσα, το αντιθετο θα ελεγα. απλα ειναι χαδιαρικο μωρο και θελει να την κανακευεις;);)

αα!!!να σας πω να γελασετε. μια φορα που περνουσαμε διοδια(ηταν μολις πρωτοαρχισα να οδηγω), επειδη σταματησα πολυ μακρια και δισκολευομουν να κανω μανουβρες, σταματησα το αυτοκινητο, πληρωσα και ξανανεβηκα???:D:D:Dο αντρουλης ηθελε να κρυφτει, ωριοταν οτι τον εκανα ρεζιλι!!εγω παλι κιουριαα!!!δεν καταλαβαινα τιποτα!!δεν το ξανακανα φυσικα, μετα εμαθα να μετραω τις αποστασεις..:lol::lol:

Να εισαι καλα βρε Αφροδιτη με εκανες και γελασα:D και οχι δεν σε κοροιδευω γιατι στην αρχη και εγω εκανα διαφορα και τωρα τα σκεφτομαι και γελαω.Να σας πω λοιπον ανεβενα μια πλατεια πολυ ανηφορικη και καποια στιγμη λογω κινησης σταματαω παω να ξεκινησω και ολο με επαιρνε πισω και ολο και πιο πισω εφτασα σε αποσταση αναπνοης με τον απο πισω μου,τραβαω χειροφρενο και εγω βγαινω εξω να γινεται χαμος απο κινηση να εχω σχηματισει μια ουρα ολοι να κορναρουν παω στο αλλο αυτοκινητο και ζηταω απο τον οδηγο να μου το ανεβασει λιγο πιο πανω για να ξεφυγω απο την ανηφορα το εκανε ο ανθρωπος μπηκα μεσα κυρια τον ευχαριστησα και εφυγα:D τα σχολιανα μου τα ακουσα ομως, οπως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο και τετοια.
Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες μου!!!!

Επιτέλους σας ξαναβρίσκω!!

Σήμερα το απόγευμα πήραμε τον υπολογιστή από τον... γιατρό.

Μου λείψατε όσο δεν φαντάζεστε!!

Θα μπω αργότερα να σας γράψω τα νέα μου,αφού κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω όσα δικά σας ποστ μπορώ

Φιλάκια πολλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις πηαγαμε στον καρδιολογο που μου εκανε καρδιογραφημα και ηταν οκ!

Μου ειπε οτι εχω πολυυυυυ αγχος και ισως οφειλετε κι εκει,

αλλα επειδη θελει να ειναι καλυμμένος θα μπουμε σε μια σειρα εξετασεων.

Αχ ξαλαφρωσα λιγακι.

Τωρα θα επικεντρωθω στη διατροφη του μικρου μου!!!!

Φιλια

Υπέροχα τα νέα σου!Είπαμε...Οχι άγχος

Θα περιμένω λίγο ακόμη μήπως απαντήσουν κι άλλα κορίτσια και μετά θα σας πω ποια το βρήκε.

Φυσικά δε νομίζω να περιμένατε να απαντήσω κι εγώ...:tongue:

Ελπίζω η αποκάλυψη να έρθει γρήγορα!!

Εχω να διαβάσω 14 σελίδες...:lol::lol:

Μη με φάει η αγωνία...

το face δεν με πιστευει οτι ειμαι εγω κ με μπλοκαρε οποτε θα σας στειλω αιτημα για να γινουμε ξανα φιλες ως Τζούλια Ν....ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!

:lol::lol::lol::lol:

Η απάντηση στην...ερώτησή μου

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρέ Ελένη τι ωραία και συγκινιτική έκπληξη ήταν αυτή που κάνατε!!!!!!!!!!! Να τα χιλάσει ο μπαμπάκας σου και να τον χαίρεστε πάντα.

Εβιράκι μου, σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τις συνταγές!! Η δεύτερη, της Βέφας, γιατί είναι τόσο απλή? Αμέσως το μάτι μου στο εύκολο έπεσε...

Έτσι την είχα γράψει πριν από μερικά χρόνια. Ίσως επειδή χρονικά είχα γράψει πρώτη της Αργυρώς, είχα ήδη δει τα βήματα και δεν τα έγραψα δύο φορές.

Εμεις σημερα ειχαμε γιουβαρλακια. Αυριο να δουμε τι κανουμε...

Γεια σου Ιωάννα καλώς ήρθες στη μαγειροπαρέα.

μπηκα μεσα κυρια τον ευχαριστησα και εφυγα:D τα σχολιανα μου τα ακουσα ομως, οπως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο και τετοια.

Ναι βέβαια, γιατί οι άντρες γνωρίζουν από οδήγηση από τότε που γεννιούνται. Ρωτήστε και τα κορίτσια του καφέ που μεγαλώνουν αγόρια.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου μολις γυρισαμε,ολα καλαααααααααααααα!!!ειμαι τοσο ευτυχισμενη,ο μπεμπης ειναι σουπερ κ το ιδιο κ ο τραχηλος μου καθως κ ο πλακουντας ανεβηκε κ ειναι οπισθιος(αν τα γραφω σωστα)!!!!!!!εχουμε εναν ζωηροτατο μπεμπη γυρω στα 580γρ κ κατι μερες μεγαλυτρος!!!!!ουφ ξαλαφρωσα!!!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω ολες μα ολες για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να σας έρθει ο παίδαρος!

Είναι ένας κούκλος!!!

Ολα θα είναι τέλεια!!!

περιστερω μου, η απουσία σου με τσάκισε, να ξέρεις!

Εμένα να δεις...

Αφροδιτη εχεις γενεθλια σημερα???Χρονια πολλα πολυχρονη να χαιρεσαι την οικογενεια σο κοπελα μου!!!

Δεν είπα τα "Χρόνια πολλά"στην φιλενάδα μου εντός καφέ και πολύ στενοχωρήθηκα...

Χρόνια σου πολλά Αφροδίτη μου κι από εδώ!!!

Σε αγαπώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου,κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω όλα τα νέα σας.

Θα σας λέω παράλληλα και τα δικά μου...

Με συγκινεί πολύ να διαβάζω ότι με αναζητούσατε όλες αυτές τις μέρες...

Καταραμένη τεχνολογία...

Περιστεράκι μου, έχεις αρρωστούλικο το μωρό σου?:( Και λαβωμένο το κομπιούτερ σου?:tongue:

Περιστεράκι μας λείπεις!!!!Πως είναι το Περιστεροπουλο?Ξέρει καμιά?

Το περιστεράκι μου είχε ένα απλό συναχάκι,πολύ πιο ελαφρύ από αυτό που περάσαμε εμείς...

Είναι μια χαρά τώρα,μόνο κάτι λίγες μυξούλες έχει

Ο υπολογιστής είχε αρπάξει 98 ιούς!!

Του κάναμε κι ένα γενικό ρεκτοφιέ...

καντυ μου περαστικα σου. κατσε στον μωλο σου να γινεις καλα και ασε τις παληκαριες!!!μακια

φευγω παω φουρνο με την κορη μου. να κανω μια ερωτηση???οταν λεει ενα παιδι μια λεξη κακια, τι κανουμε??? αδιαφορουμε, το μαλωνουμε, του λεμε απλα μην την ξαναπεις???πως το κοβουμε??

καλο πρωινο σαββατου σε ολες...

Ρε Κάντυ, το παράκανες με τις παλικαριές,καλά στα λένε τα κορίτσια!Αλλά δεν σε αφήνει η καταγωγή να αγιάσεις,ε;

Πώς είσαι τώρα;

Αχ Αφροδίτη κι εγώ όλο τετοιες απορίες είμαι...

Αλλά ο δικός μου δεν λέει ακόμα κουβέντες

Εννοώ απορίες σε θέματα συμπεριφοράς,απέναντι στο παιδί

κοριτσια καλησπερα στα γρηγορα κανω δουλιτσες γιατι σημερα εχει γενεθλια ο συζυξ και ολο και καποιος θα ρθει!!!σημερα θα κανω σπανακορυζο!!!

Χρόνια πολλά του συζυγάτου σου,έστω και καθυστερημένα!

Μάκια σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έχει έναν ωραίο ήλιο, αλλά με κρύο, δεν πειράζει!

για σήμερα ο φέφος τρώει ρεβύθια κ εγώ αρακά.

το παιδί θα φάει κεφτέδες με πατάτες της γιαγιάκας του, που θα μας προμηθεύσει κ με το ίδιο φαγητό το απόγευμα, ένεκα που έχω γναθοχειρούργο κ οδοντίατρο!!!!τελειωμό δεν έχει αυτή η ιστορία!:P

χθες έβαλα σκούπα, σιδέρωσα τα ρούχα του παιδιού-ήταν η 2η φορά να σημειωθεί παρακαλώ που δεν σιδέρωσα κάλτσες!!!!-την τάισα, παίξαμε, την έκανα ένα ντουζάκι, φάγαμε ντελίβερυ, γιατί είχε ανορεξίες ο φέφος κ ακολούθησα κ εγώ, που δενμου έκατσε καθόλου άσχημα!!!!

κ ξεραθήκαμε στον ύπνο μετά της κόρης από τις 10 παρά!!!!!

αύριο θέλω να κάνω κάποιες δουλίτσες στο σπίτι, ώστε το Σάββατο να βγουμε για ψώνια με την μπουμπού παραμάσχαλα για ενυδατική κρέμα, άρωμα για τη φέφη! τώρα πώς θα εξελιχθεί η βόλτα με την σύσα στο χόντο...:rolleyes: ωχ Παναγία μου!!!εύχομαι να κάνω καλές αγορές κ να μη μας βάλουν απαγορευτικό!!!!

για Κυριακή έχουμε προγραμματίσει με τον φέφο να κάνουμε μάθημα οδήγησης...πονεμένη ιστορία!!!! έχω δίπλωμα κ οδήγηση δεν ξέρω!!!μετά ίσως πάμε για καφεδάκι!!! αναλόγως τα κέφια..πώς θα είναι το κεφάλι του φέφου...:tongue: κοκ!

πάντως θα έχει καλό καιρό κ προσφέρεται για χαρούμενα πράγματα!!

αυτά τα ολίγα για αρχή!

εβίρι μου, είμαι σίγουρη ότι τέτοια τούρτα δεν θα έχουν ξαναφάει τα παιδάκια!

ελένη, την οριζίν την έχει το νότος εδώ. την έχει λες κ ο χόντος; να πάρω ένα δείγμα ρε παιδί μου.

Φεφη, να παρεις Οριτζινς τον ορο White Tea Guardian αν εχεις ξηρο δερμα ειναι οτι πρεπει, θα με θυμηθεις!!

Απο κρεμες εγω συνιστω ανεπιφυλακτα μια με ginseng ειναι σε πορτοκαλι σωληναριο και εχει και αντιστοιχη για τα ματια..δινει λαμψη στο δερμα και ενα πολυ ελαφρυ χρωμα για να μη φαινεσαι χλωμη, η' "ξεπλυμενη" ακομα και αν δεν βαλεις μακιγιαζ,...

η σεντ αντζέλικα είναι φαρμακευτική. να δω ποιά θα μου δώσει να δοκιμάσω.

η έλεμις είναι φαρμακευτική;

Δε ξερω αν στην Ελλαδα την πουλανε στα φαρμακεια, ρωτα και στο Χοντος εχω ακουσει τα καλυτερα!! Λεγεται Pro-Collagen Marine cream ,εχω διαβασει τις καλυτερες κριτικες..

ορό δοκίμασα κ της έλενα ρουμπινστάιν, δείγμα, από την αγορά μάσκαρας. καλός είναι, αλλά δεν το θυμάμαι να τον βάζω τακτικά. πάντως κ η δερματολόγος μου είχε πει ότι το έχει ΑΝΑΓΚΗ το δέρμα μου.

το θέμα είναι ότι έχω ροδόχρου νόσο-κοκκινίλες στα μαγουλάκια από την εγκυμοσύνη κ εντεύθεν, οπότε...ευαισθησία!

η επιδερμίδα μου είναι μεικτή με τάσεις ξηρότητας τοπικά. εγώ αφυδατωμένη θα την έλεγα τη μάπα μου!

έχω κ πανάδες, άρα κουκουρούκου! χρειάζομαι το μέηκ απ! βάζω όταν έχω την πολυτέλεια του χρόνου τα πρωινά! σπάνια δηλαδή. ένα της σίσλευ! πολύ καλό! παλιά είχα της κλινίκ, επίσης καλό!

της σανέλ θα ήθελα να δοκιμάσω κάποια στιγμή.

είμαι εγώ πολυλογού;;;;:rolleyes::cool:

Της Σανελ ειναι παρα πολυ καλα οχι απλως καλα..εχει η μαμα μου οποτε παω βαζω απο τα δικα της...

Καλημέρα κορίτσια μου.

Καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για το πόσο πιστεύετε σε μένα και μου λέτε καλά λόγια πάντα και ειδικότερα χτες και σήμερα για την τούρτα. Η αλήθεια είναι ότι η διευθύντρια που τους κάνει μάθημα, χτες μου είπε ότι της άρεσε πολύ η τούρτα. Άννα την επόμενη φορά που θα φτιάξω θα κάνω μία μόνο για πάρτη σου.

Για φαγητό ο άντρας μου θέλει να του φτιάξω γεμιστά, εγώ θέλω πρώτα να κοιτάξω στο ψυγείο τα λαχανικά κι αν υπάρχει άλλο σε προτεραιότητα που κινδυνεύει να χαλάσει θα το προτιμήσω, αλλιώς θα κάνω γεμιστά.

Φέφη θυμήθηκα κι άλλο άρωμα που έχω μυρίσει στα καταστήματα και είναι εκπληκτικό, το Organza της Givenchy. Υπάρχει και το Ysatis και το Amarige της ίδιας εταιρείας πολύ φημισμένα, αλλά δε θυμάμαι αν ήταν το ίδιο ή λιγότερο εκπληκτικά.

Εβιρι μονο στην Αννα θα δωσεις τουρτα? Εγω φταιω που ειπα αμα θες να ρθεις να σου δωσω γαλακτομπουρεκο :confused:

Τί άλλο ????? έχει ήλιο κι εδώ και είναι όμορφα !!!!

Επίσης, χαζεύω βιτρίνες όταν σταματάω σε κανένα φανάρι -μην φανταστείτε τπτ σοβαρό δλδ- και είναι τόοοοσο ωραία όλα αυτά τα ανοιξιάτικα χρώματα , σου φτιάχνουν την διάθεση !

Θέλω κούρεμα, βάψιμο και ανταύγειες.... :rolleyes: να δω πότε θα πάω !

Επίσης: έχει δοκιμάσει καμία το λαδάκι της NUXE ???? Μου έχουν πει ότι είναι πάρα πολύ καλό ! http://www.tofarmakeiomou.gr/product/nuxe-huile-prodigieuse-100ml-5088.htm?lang=el&path=2062329518

Από φαγητό σήμερα ή φακές ή καμία ομελέττα/τοστ... :cool: πάλι στις 8 θα γυρίσουμε σπίτι, άρα... :lol:

Για πες για το λαδακι Νουξ..εγω και στο σωμα χρησιμοποιω αμυγδαλελαιο στο οποιο ριχνω 2 σταγονιτσες αιθεριο ελαιο περγαμοντο η' τριανταφυλλο...

Φιλενάδες μου!!!!

Επιτέλους σας ξαναβρίσκω!!

Σήμερα το απόγευμα πήραμε τον υπολογιστή από τον... γιατρό.

Μου λείψατε όσο δεν φαντάζεστε!!

Θα μπω αργότερα να σας γράψω τα νέα μου,αφού κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω όσα δικά σας ποστ μπορώ

Φιλάκια πολλά!!

Καλως το Περιστερακι!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Το Περιστεράκι που είναι?:confused::confused:

Το Περιστερακι ειναι καλα,αλλα χαλασε το κομπιουτερ της και δεν μπορει να μπει.

:lol::lol::lol::lol:

Δίκτυο ενημέρωσης περιστερακίου!!!

Μου αρέσει!!!!!

Δωράκι όμως θα σε μαλώσω με αυτά που πας και βλέπεις στα γιου τιούμπια!!!

Μόνο ευχάριστα λέμε!!!

Δες τα στρουμφάκια που σου λέει και η Τζούλιετ...

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα χτες. Χόρτασα μανούλα μπαμπούλη αδερφούλα αδερφούλη νυφούλα και φυσικά μπεμπούλα.

Η μπουμπού μας είναι τέλεια. Πολύ γλυκό μωρό και χαρούμενο.

Τι καλά...

τα νεα μας απτον παιδιατρο???βρογχιολιτιδα!!!τι πρωτοτυπο???αντιβιωση 10 μερες και εισπνεομενα. ειχαμε 1 μηνα να παρουμε αντιβιωση!!αλπεπιστηκα παλι.πολυ αντιβιωση εχει παρει το μικρακι μου.....οοοουφφφφ. πρεπει να δω τ θα κανω αριο, ποιος να την κρατησει. πεθερικα αρρωστα αν και ειναι στην αναρρωση αλλα φοβαμαι και παλι. μουρχεται να βαλω τα κλαμματα..

Πώς είστε τώρα Αφροδίτη μου;Μην αγχώνεσαι και μην φοβάσαι.Πολλά παιδάκια έχουν ευαισθησίες και με τον καιρό τις ξεπερνούν.

ΠΕΡΙΣΤΕΡΆΚΙ ΜΟΥ ΈΛΕΙΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!

Μα είναι δυνατόν να μην σας διαβάσω για όλες αυτές τις μέρες που ήμουν οφ;

Αμοιβαία τα αισθήματα...

ΤΖΑ!

Περάσαμε καλά 4 μερούλες στα Γιάννενα με τον αντρούλη μου! Βέβαια είχαμε και κάποιες δουλειές και κυρίως ο άντρας μου ο οποίος ψόφησε στην κούραση αλλά το ευχαριστηθήκαμε!

Σημασία έχει ότι περάσατε καλά...Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

γι' αυτό αποφεύγω να πηγαίνω σούπερ...πάει ο φέφος που έχει αυτοπειθαρχία. εγώ ξεχνιέμαι κ αγοράζω...κ μετά συνειδητοποιώ στο ταμείο τί ζημιά έκανα πάλι!!!!!

για γάλα πάω που λέει ο λόγος κ ακουμπάω από 30 κ πάνω! σκέτη καταστροφή!

Είμαστε και δίδυμες και σιαμαίες...

Επίσης, έχω να πω ότι η Φέφη είναι νορμάλ άνθρωπος πχ βλέπει όνειρο ότι κάνει διακοπές στο νησί με βόλτα, ποτάκια, άνευ τέκνου κοκ --- εγώ πάλι... δεν είμαι : είδα όνειρο χθες πως ήμουν λέει σε μεγάλο σούπερ μάρκετ (δεν αναγνώρησα σε ποιό) και ήθελα να ψωνήσω για Παραμονή Πρωτοχρονιάς, Χριστουγέννων κάτι ήταν όμως σε μεγάλο φαγοπότι... πω πω τί είχαν βρε παιδιά πάνω αυτά τα ράφια πόσο τα ζήλεψα όλα τα προϊόντα δεν μπορώ να σας πω... υπήρχαν πράγματα που δεν κυκλοφορούν όντως αλλά εγώ κοίταζα σαν παιδί και είχα μείνει με το στόμο ανοιχτό ! Αφού όταν ξύπνησα το έλεγα στον άντρα μου και γέλαγε... μάλλον έχει να πέσει πείνα που μόνο στον ύπνο μας θα βλέπουμε έστω και το ράφι, όχι το ... ταμείο ! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν χορταίνω να σας διαβάζω,λέμε!!

Είστε απολαυστικές!!!

Τι καλά, τι καλά!!!

Μόλις με ειδοποίησε η κολλητή μου πως το Σάββατο έχουμε reunion η γενιά μου του Λυκείου!

Κόρες σας αφήνω σχολάω!

Φιλάκια!!!!

Ουάου!!!

Ανυπομονώ να φτάσω στη σελίδα με τα καθέκαστα της βραδιάς...

Περιστεράκιιιιιιιιιιιιιι, που είσαι??????????

Το Περιστεράκι έχει πρόβλημα με το πισι του.Αντε να γιάνει γιατί μας έλειψε...

:lol::lol:

Ο άνθρωπος που γύρισε από την κουζίνα (πώς λέμε ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη στην ελληνική ταινία). Ουφ και γουφ, έφτιαξα ένα ελιόψωμο για τον Έβιρο (ε καλά θα τσιμπίσω κι εγώ). Μετά έφτιαξα ένα παντεσπάνι. Μετά έφτιαξα μια κρέμα, αλλά αυτή θα την πετάξω γιατί δε μου άρεσε καθόλου. Θα κάνω άλλη αύριο που θα πάρω κι άλλο βούτυρο. Πρόκειται να κάνω μια τουρτίτσα απλή και γι' αυτό ξεκίνησα από σήμερα να την έχω την Τετάρτη για το σχολείο να κεράσει η κόρη μου για τα γενέθλιά της. Είχα και απώλειες, αλλά ήταν μικρό το κακό.

Δημαρχέσα αεικίνητη και δραστήρια όπως πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με Αφροδιτομωρό και έπαθα πλάκα.Μου τραγούδησε και το μικρό καράβι το μαναράκι μου!Ελιωσα λέμεεεεεε!Αφροδίτη μου να την χαίρεσαι την ζουζούνα είναι σκέτη γλύκα!

Εγώ γιατί δεν έχω ακόμα μιλήσει με Αφροδιτομωρό;Εεεεεεεεε;

Ζούλεψα τώρα!

ορό αλήθειας έχετε μαγειρέψει; γιατί δεν έχω κάνει ποτέ κ θα ήθελα να σερβίρω σε μερικά πλάσματα...

ααααααααααχ!

α, ρε μάνα, γιατί με γέννησες να μου αρέσει μόνο η αλήθεια;

να μπορούσα να ανεχτώ έστω λιγάκι το ψέμμα, τί καλά θα περνούσα!

πού θα πάει, θα την πάθω την ανοσία...τόσα κιλά ψέμμα έφαγα...τώρα θα κολλήσω;

Φέφη τι έπαθες αγαπούλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...