Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

[quote name='ΑΓΓΕΛΙΚΗ2;150136

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ο άντρας μου το φθινόπωρο που πηγαίναμε για Εύβοια προσποιήθηκε ότι τον πονούσαν τα πόδια του και με έβαλε και οδήγησα για κανένα μισάωρο. Αν πεθάνω θα ριμάξει το αυτοκίνητο μου λέει ή θα φωνάζεις άλλους να σε πηγαίνουν στις δουλειές σου? Έχει δίκιο' date=' τι να πω......[/color']

Αν οδηγησες σε αυτους τους δρομους Αγγελικη που ειναι ολο στροφες τοτε δεν εχεις προβλημα ξεκινα εδω ειναι πιο ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σημερα που βαριέμαι αφάνταστα είχα πολύ δουλειά!

Εβιρι σημασία έχει ότι τους άρεσε η γεύση! (όχι ότι είχε αμφιβολία κανείς περί τουτου...;))!!!

Την επόμενη φορά θα πετύχεις και το εμφανησιακό!!!

Φέφη καθόλου μην το σκέφτεσαι ότι το παιδί έχει μείνει πίσω!

Απλώς της αρέσει αυτό που κάνει και το συνεχίζει (επειδή ακριβώς είναι πολύ έξυπνη)! Η εικόνα που είδα με το βιβλίο που διαβάζει μιλάει από μόνη της!

Είναι χαδιάρικα τα κορίτσια μας, και θέλουν να τραβάνε λίγο παραπάνω την προσοχή μας!;)

Δώρα τελικά τι σιροπάκι παίρνει για τον σίδηρο ο θησαυρός;

Εσυ αποτελέσματα πήρες από το παπ;

Για σήμερα έκανα κοτόπουλο με πατάτες....

Χθες είχε ο μπαμπούλης μου γενέθλια και του κάναμε ένα μινι surprise party! Η εγγονή του, του τραγούδησε το να ζήσεις παππούκα και μετά ακολούθησε η αγγλική βερσιόν από το στοματάκι της, και φυσικά σβήσανε τα κεράκια μαζί!

Ο μπαμπάς μου βέβαια μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα....

Όχι ότι εγώ πήγα πίσω...:tongue:

Ήτανε πολύ όμορφη και συγκινητική εικόνα....

Εύχομαι να είναι γερός!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

φιλάκια από τον γλυκούλη μου; θα της τα δώσω με χαρά!:D

για δευτερόλεπτα είπα μαρή ότι αγχώνομαι!

είμαστε τρελές κ παλαβές! εσύ με τον πασάκα σου κ εγώ με την σουλτάνα μου ή αλλιώς χανούμ σύσα!:tongue:

Σιγά καλέ να μην παρεξηγηθώ. Δεν είμαι παρεξηγησιάρα εγώ. Κοίτα γενικά έχω δει πολλά παράλογα και κυρίως απο ανθρώπους μεγαλύτερης ηλικίας.

Αλλά εδώ δεν τολμάω νομίζω ότι πρέπει να ξανα κάνω μαθήματα. Εδώ υπάρχει τελείος διαφορετικός τρόπος οδήγησης (για μένα που δεν έχω την πείρα).

κ νέους είδα γλυκό μου!

να το ξαναπιάσεις, γιατί σκέψου αργότερα να θέλεις να πας το παιδί στα αγγλικά ή για μπάνιο ή να πάτε στη γιαγιά στο τρικαλιστάν κ ο σύζυγος να έχει δουλειά...

κ εσύ έχεις οδηγήσει! δεν είσαι φωλόψαρο σαν εμένα που δεν το πήρα ποτέ!

Έγώ σιδερώνω μόνο όταν ο μικρός λείπει από το σπίτι, διαφορετικά κλείνομαι στο δωμάτιο κι έτσι έχω το κεφάλι μου ήσυχο!

παλιότερα το είχα επιχειρήσει αυτό. από έξω παιζόταν η τραγωδία "με παράτησε η μάνα μου μπου χου χου!!!!! πού είναι η μαμούλα μου ουυυυυυυυ!!!!!"

δεν το ξανακάνω.-

μαζί κ ας κάνω άλλη τόση ώρα να συμμαζέψω το χάος με τα κρυμμένα, σκορπισμένα,...τί να κάνω! σκέφτομαι ότι κάποια στιγμή θα ξεχαρμανιάσει η περιέργειά της με τα πράγματα. την αφηνω λοιπόν να εκτονώνεται! κ να την επιβλέπω μιλώντας της, τραγουδώντας ...κ όλα αυτά σιδερώνοντας.

όταν όμως βάζουμε τα τούχια στη θέση τους κ της λέω μπράβο το κορίτσι μου το καλό...είναι τόσο χαρούμενο, που χαλάλι το βομβαρδισμένο τοπίο!!

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ο άντρας μου το φθινόπωρο που πηγαίναμε για Εύβοια προσποιήθηκε ότι τον πονούσαν τα πόδια του και με έβαλε και οδήγησα για κανένα μισάωρο. Αν πεθάνω θα ριμάξει το αυτοκίνητο μου λέει ή θα φωνάζεις άλλους να σε πηγαίνουν στις δουλειές σου? Έχει δίκιο, τι να πω......

έχω κ έχεις. πρέπει να το ξαναδούμε το θέμα! εύχομαι μόνο να μην υποχωρήσω ατάκτως όπως στο θέμα της δίαιτας...πλάκα θα έχει! θα φάω γιαούρτια!:rolleyes:

Γειά σου ρε φέφη με τις περιγραφές σου!

γειά σου κ εσένα μαστορα!

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.επιτελους εδω σταματησε η βροχη και κανει παρα πολυ καλες μερες!με ζεστο ηλιο...σημερα το μενου εχει τραχανουλη..η ευκολη λυση οταν δεν εχω χρονο!εκανα αυτο με την σοδα και επιασε.εκτος του οτι γυαλισε ο καδος εχω την εντυπωση οτι στυβει καλυτερα και τα ρουχαλακια.φιλακια πολλα πολλα σε ολες

πολύ χαίρομαι που το έκανες!

μάκια σου!

αύρο λογικά θα μπει! μας έσκασε! ε, ρε τί έχει να διαβάσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν οδηγησες σε αυτους τους δρομους Αγγελικη που ειναι ολο στροφες τοτε δεν εχεις προβλημα ξεκινα εδω ειναι πιο ευκολα.

Στην εθνική οδήγησα! Σιγά μην μου έδινε το αυτοκίνητο στις στροφές!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Χθες είχε ο μπαμπούλης μου γενέθλια και του κάναμε ένα μινι surprise party! Η εγγονή του, του τραγούδησε το να ζήσεις παππούκα και μετά ακολούθησε η αγγλική βερσιόν από το στοματάκι της, και φυσικά σβήσανε τα κεράκια μαζί!

Ο μπαμπάς μου βέβαια μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα....

Όχι ότι εγώ πήγα πίσω...:tongue:

Ήτανε πολύ όμορφη και συγκινητική εικόνα....

Εύχομαι να είναι γερός!

Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι μου και να του κάνετε πολλές τέτοιες εκπλήξεις στο μέλλον!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σημερα που βαριέμαι αφάνταστα είχα πολύ δουλειά!

κ εγώ βαριέμαι, αλλά σήμερα τα ξεπέταξα. μέχρι κ έναν που λογικά θα μου έπαιρνε ώρες... τον έστειλα σε 5 λεπτά. ήμουν περιεκτική στο να του δώσω να καταλάβει ότι δεν θα περάσει καλά, αν δεν τηρήσει τα συμφωνηθέντα!

Φέφη καθόλου μην το σκέφτεσαι ότι το παιδί έχει μείνει πίσω!

Απλώς της αρέσει αυτό που κάνει και το συνεχίζει (επειδή ακριβώς είναι πολύ έξυπνη)! Η εικόνα που είδα με το βιβλίο που διαβάζει μιλάει από μόνη της!

Είναι χαδιάρικα τα κορίτσια μας, και θέλουν να τραβάνε λίγο παραπάνω την προσοχή μας!;)

ρε έλεν, πόσο με καταλαβαίνεις!!!!!!!!:D

Δώρα τελικά τι σιροπάκι παίρνει για τον σίδηρο ο θησαυρός;

Εσυ αποτελέσματα πήρες από το παπ;

αύριο θα τα πάρει το κορίτσι μου!

Για σήμερα έκανα κοτόπουλο με πατάτες....

πώς;

Χθες είχε ο μπαμπούλης μου γενέθλια και του κάναμε ένα μινι surprise party! Η εγγονή του, του τραγούδησε το να ζήσεις παππούκα και μετά ακολούθησε η αγγλική βερσιόν από το στοματάκι της, και φυσικά σβήσανε τα κεράκια μαζί!

Ο μπαμπάς μου βέβαια μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα....

Όχι ότι εγώ πήγα πίσω...:tongue:

Ήτανε πολύ όμορφη και συγκινητική εικόνα....

Εύχομαι να είναι γερός!

χρόνια του πολλά κ ευτυχισμένα, με υγεία κ πολλά εγγονάκια!

κ εγώ δάκρυσα μαρή!!!!!

να ζήσει να την δει νυφούλα κ να του χαρίσει δισέγγονα!:)

Link to comment
Share on other sites

αγγελική οδηγείς στην εθνική κ δεν οδηγείς αλλού; ποιά η διαφορά;

μήπως δεν σου το δίνει το αυτοκίνητο; να τον μαλώσουμε όλες μαζί!

λέτε να μου κάνει καμιά τέτοια δουλειά κ ο φέφος;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σημερα που βαριέμαι αφάνταστα είχα πολύ δουλειά!

Εβιρι σημασία έχει ότι τους άρεσε η γεύση! (όχι ότι είχε αμφιβολία κανείς περί τουτου...;))!!!

Την επόμενη φορά θα πετύχεις και το εμφανησιακό!!!

Φέφη καθόλου μην το σκέφτεσαι ότι το παιδί έχει μείνει πίσω!

Απλώς της αρέσει αυτό που κάνει και το συνεχίζει (επειδή ακριβώς είναι πολύ έξυπνη)! Η εικόνα που είδα με το βιβλίο που διαβάζει μιλάει από μόνη της!

Είναι χαδιάρικα τα κορίτσια μας, και θέλουν να τραβάνε λίγο παραπάνω την προσοχή μας!;)

Δώρα τελικά τι σιροπάκι παίρνει για τον σίδηρο ο θησαυρός;

Εσυ αποτελέσματα πήρες από το παπ;

Για σήμερα έκανα κοτόπουλο με πατάτες....

Χθες είχε ο μπαμπούλης μου γενέθλια και του κάναμε ένα μινι surprise party! Η εγγονή του, του τραγούδησε το να ζήσεις παππούκα και μετά ακολούθησε η αγγλική βερσιόν από το στοματάκι της, και φυσικά σβήσανε τα κεράκια μαζί!

Ο μπαμπάς μου βέβαια μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα....

Όχι ότι εγώ πήγα πίσω...:tongue:

Ήτανε πολύ όμορφη και συγκινητική εικόνα....

Εύχομαι να είναι γερός!

Να τα χιλιασει και παντα να ειναι γερος.Με το δικιο του να συγκινηθει ο ανθρωπος ειναι πολυ ωραιο να ακουει το τραγουδι των γενεθλιων απο την εγγονουλα του. Οντως πολυ ωραια και συγκινητικη εικονα μπραβο στην μικρη σου να την χαιρεσαι.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι μου και να του κάνετε πολλές τέτοιες εκπλήξεις στο μέλλον!

χρόνια του πολλά κ ευτυχισμένα, με υγεία κ πολλά εγγονάκια!

κ εγώ δάκρυσα μαρή!!!!!

να ζήσει να την δει νυφούλα κ να του χαρίσει δισέγγονα!:)

Ευχαριστώ ρε κορίτσια.... Μακάρι!!!!

Επρεπε να κάνω παιδί για να καταλάβω πόσο μεγάλη αδυναμία του έχω....

Φέφη στο φούρνο το έκανα λεμονάτο!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αγγελική οδηγείς στην εθνική κ δεν οδηγείς αλλού; ποιά η διαφορά;

μήπως δεν σου το δίνει το αυτοκίνητο; να τον μαλώσουμε όλες μαζί!

λέτε να μου κάνει καμιά τέτοια δουλειά κ ο φέφος;

Δεν οδηγώ συστηματικά. Απλά την εθνική την προτιμώ λόγω άπλας. Έχω την αίσθηση ότι στην πόλη θα .....βρίσκω!!!

Καλά το κορυφαίο μου είναι ότι όταν πλησίαζα στα διόδια, έδωσα το αυτοκίνητο στον άντρα μου γιατί φοβήθηκα πως από το άγχος μου δεν θα μπορούσα να ξεκινήσω το αυτοκίνητο και θα δημιουργόυσα πίσω μου ουρά!!!!

Καλά καλά μην βαράτε:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Εννοείται πως δεν το είπα στον άντρα μου γιατί ακόμη θα βε δούλευε!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Δεν οδηγώ συστηματικά. Απλά την εθνική την προτιμώ λόγω άπλας. Έχω την αίσθηση ότι στην πόλη θα .....βρίσκω!!!

Καλά το κορυφαίο μου είναι ότι όταν πλησίαζα στα διόδια, έδωσα το αυτοκίνητο στον άντρα μου γιατί φοβήθηκα πως από το άγχος μου δεν θα μπορούσα να ξεκινήσω το αυτοκίνητο και θα δημιουργόυσα πίσω μου ουρά!!!!

Καλά καλά μην βαράτε:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Εννοείται πως δεν το είπα στον άντρα μου γιατί ακόμη θα βε δούλευε!!!!

χαχαχα!!!

Αγγελική είσαι φοβερή!:D:D

Δεν είναι τίποτα η οδήγηση αρκει να μην την φοβάσαι και να είσαι προσεκτική!

Και φυσικά θέλει εξοικείωση που για να την αποκτήσεις πρέπει να το παίρνεις συχνά το τουτουι!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!

Αγγελική είσαι φοβερή!:D:D

Δεν είναι τίποτα η οδήγηση αρκει να μην την φοβάσαι και να είσαι προσεκτική!

Και φυσικά θέλει εξοικείωση που για να την αποκτήσεις πρέπει να το παίρνεις συχνά το τουτουι!!!

Αχ γιατί να είστε μακρυά βρε κορίτσια? Η μία στο λουλουδιστάν κι η άλλη στη Θεσσαλονική? Να κάναμε μαζί εξάσκηση.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αχ γιατί να είστε μακρυά βρε κορίτσια? Η μία στο λουλουδιστάν κι η άλλη στη Θεσσαλονική? Να κάναμε μαζί εξάσκηση.....

Καιρός να μετακομίζεις πιο βόρεια Αγγελικούλα!!!!;)

Καλή συνέχεια κορίτσια! Σχολάω!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...