Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

το παιδί θα φάει κεφτέδες με πατάτες της γιαγιάκας του, που θα μας προμηθεύσει κ με το ίδιο φαγητό το απόγευμα,

Γιαμ γιαμ, πολύ αγαπημένο φαγητό!

ένεκα που έχω γναθοχειρούργο κ οδοντίατρο!!!!τελειωμό δεν έχει αυτή η ιστορία!:P

καλά ξεμπερδέματα....

αύριο θέλω να κάνω κάποιες δουλίτσες στο σπίτι, ώστε το Σάββατο να βγουμε για ψώνια με την μπουμπού παραμάσχαλα για ενυδατική κρέμα, άρωμα για τη φέφη! τώρα πώς θα εξελιχθεί η βόλτα με την σύσα στο χόντο...:rolleyes: ωχ Παναγία μου!!!εύχομαι να κάνω καλές αγορές κ να μη μας βάλουν απαγορευτικό!!!!

καλά ψώνια λοιπόν :wink:

για Κυριακή έχουμε προγραμματίσει με τον φέφο να κάνουμε μάθημα οδήγησης...πονεμένη ιστορία!!!! έχω δίπλωμα κ οδήγηση δεν ξέρω!!!

Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και με μένα!!!

είμαι εγώ πολυλογού;;;;:rolleyes::cool:

¨οχι κοριτσάκι μου, εμείς είμαστε λιγομίλητες:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημέρα Δώρα μου. καλά ψώνια κ να περάσει όμορφα στις κούνιες ο γαμπρούλης μου!

πώς πάει με την όρεξη;

Σε ευχαριστω συμπεθερουλα μου.

Ειναι καπως καλυτερα,οχι οτι τρωει......

Αλλα τουλαχιστον χαζοτρωει!!!!!

Κατι ειναι κι αυτο.....

Φιλια...παμε κουνιες....με περημενει ο θησαυρος με τα παπουτσακια του στα χερια!!!!:lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

φιλάκια κ σε σένα!

υπομονή έχει. τσεκαρισμένο. είναι ακόμα παντρεμένος μαζί μου!!!:tongue:

χαχαχαχα! Αφού είσαι παιδί μάλαμα, χαζός είναι να σε αφήσει?

για να μου το δώσει να το πάρω μόνη μου πρέπει να μου ξαναδείξει τα βασικά τιμόνι, φρένο, χειροφρενο:rolleyes::lol:

μπλακ άουτ δεν παθαίνω. μην πιάσω την πάρλα φοβάμαι όσο οδηγώ...;)

τα σκορδομακάρονα πώς τα κάνεις;

αφού κάνουμε 5-6 μαθήματα, μετά θα πηγαίνω στη δουλειά με τον φέφο πλάι μου κ μετά από καιρό θα το πάρω μόνη μου. σας έπρηξα...:P

Πες κι άλλα μήπως αφυπνηστώ κι εγώ και ξεκινήσω πάλι!

Καλημερα σας ομορφιες μου.;)

καλή σου μέρα κι εσένα!

Σημερα εχει παλι φοβερη λιακαδα εδω,οποτε μετα την φρουτοκρεμα θα παμε και παλι στις κουνιες!!!!!!:P:p:p:p

καλή βολτούλα λοιπόν!

Το μεσημερι θα παμε τζαμπο με τον αντρουλη μου να παρουμε αμαξακι μηχανοκινητο για τον θησαυρουλη,που κανει σαν τρελος γι αυτα!!!!!!

Το απογευμα μλις ξυπνησει ο θησαυρουλης θα παμε στην αγορα για να δουμε τι παιζει γιατι οπως ειπε και η καντυ μας,αυτα τα ανοιξιατια χρωματα σου φτιαχνουν την διαθεση.

Χρειαζομαι για το πασχα κανα φουστανακι....ισως και κανενα παντελονι-μπλουζακι-πουκαμισακι...Λιγα ζηταω ε;:tongue:

μια χαρά σε βρίσκω! καλές αγορές!!

Σημερα ο θησαυρος θα φαει κοτοπουλο με κριθαρακι...

Εμεις αγνωστο,ακομα.

Χθες φαγαμε κριθαρακι σουπα νηστίσιμο!!!!

κι όλο κλαίνε τα καβουράκια στου γυαλού τα βοτσαλάκια=κι όλο κλαίνε τα καγκουράκια στου γυαλού τα βοβολάκια!

ΑΧου η μικρή μας ζουζουνίτσα!!

αυτή η τεμπελίνα δεν λέει να γίνει θαμπελίνα! τεμπελιάζει!

χθες περνάνε 2 οχήματα της πυροσβεστικής κ εμείς εκείνη την ώρα είμαστε στη βεράντα κ καπνίζουμε με τον μπαμπά της. η σύσα εντυπωσιάζεται από το θέαμα-ήχος!

κ αφου΄της εξηγώ τα περί πυροσβεστικής κλπ "ακούς; χορεύω μπαλέτο, είμαι μπαλαρίνα" κ κάνει "ίου ίου" χαμογελώντας κ κάνοντας τα χεράκια ψηλά στο κεφάλι σαν μπαλαρίνα!

μάλλον δεν έχω μεταδοτικότητα!!!!!!!

Απαιχτη η κόρη σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

φιλάκια κ σε σένα!

υπομονή έχει. τσεκαρισμένο. είναι ακόμα παντρεμένος μαζί μου!!!:tongue:

σοβαρά τώρα, ενώ είναι περίεργο καράβι ώρες ώρες, στο θέμα του να μεταδώσει τις γνώσεις του είναι πολύ ήρεμος κ έχει μεταδοτικότητα.

κ ακόμα πιο περίεργο, στο θέμα της οδήγησης μου δίνει καίριες συμβουλές-εκπέμπει στο ίδιο μήκος κύματος.

εγώ είμαι το νευρόσπαστο της παρέας!:rolleyes:

σκέφτομαι να πάμε πρώτα για μάθημα κ μετά για καφέ, ώστε να τον ηρεμήσω μετά!!!:-P αν τα κάνω ανάποδα...θα μείνει με την πίκρα!

το βρίσκω θεϊκό, αλλά πάνω μου δεν κάθεται το άτιμο!

για να μου το δώσει να το πάρω μόνη μου πρέπει να μου ξαναδείξει τα βασικά τιμόνι, φρένο, χειροφρενο:rolleyes::lol:

μπλακ άουτ δεν παθαίνω. μην πιάσω την πάρλα φοβάμαι όσο οδηγώ...;)

τα σκορδομακάρονα πώς τα κάνεις;

αφού κάνουμε 5-6 μαθήματα, μετά θα πηγαίνω στη δουλειά με τον φέφο πλάι μου κ μετά από καιρό θα το πάρω μόνη μου. σας έπρηξα...:PΞεκινα τοτε μαμουλα μου δεν ειναι τιποτα,τωρα γιατην παρλα μπα θα σου κοπει εκεινη την ωρα:D Τσιγαριζω φρεσκα κρεμυδια καπαρι ελιες πρασινες,4-5 σκελιδες σκορδο ψιλοκομενο, πιπεριες,και μολις βρασουν τα μακαρονια τα ανακατευω ολα μαζι.

για το σιδέρωμα, έστειλα χθες με τη μανούλα μου 5 πουκάμισα κ ένα παντελόνι κ ήρθαν σήμερα σιδερωμένα. αλλιως δεν την πάλευα!!

απορώ πώς τα καταφέρνεις ολομόναχη!!!!

Δεν την παλευω και εγω με τα πουκαμισα συνηθως τα αφηνω στο τελος.Αχ ποσο πολυτιμες ειναι αυτες οι μανουλες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας ομορφιες μου.;)

Σημερα εχει παλι φοβερη λιακαδα εδω,οποτε μετα την φρουτοκρεμα θα παμε και παλι στις κουνιες!!!!!!:P:p:p:p

Το μεσημερι θα παμε τζαμπο με τον αντρουλη μου να παρουμε αμαξακι μηχανοκινητο για τον θησαυρουλη,που κανει σαν τρελος γι αυτα!!!!!!

Το απογευμα μλις ξυπνησει ο θησαυρουλης θα παμε στην αγορα για να δουμε τι παιζει γιατι οπως ειπε και η καντυ μας,αυτα τα ανοιξιατια χρωματα σου φτιαχνουν την διαθεση.

Χρειαζομαι για το πασχα κανα φουστανακι....ισως και κανενα παντελονι-μπλουζακι-πουκαμισακι...Λιγα ζηταω ε;:tongue:

Σημερα ο θησαυρος θα φαει κοτοπουλο με κριθαρακι...

Εμεις αγνωστο,ακομα.

Χθες φαγαμε κριθαρακι σουπα νηστίσιμο!!!!

Καλα ψωνια και καλα να περασετε φιλακια στο αγορακι σου.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!

Ξύπνησα αργά αλλά έχω σηκωθεί περίεργα - να το πω, με βαρύ κεφάλι...

Ο μικρός συνεχίζει να βήχει πολύ κι έτσι δεν τον έστειλα σχολείο. Το απόγευμα θα πάμε παιδίατρο.

Δεν έχω και πολύ όρεξη να μαγειρέψω αλλά θα φτιάξω μια σουπίτσα λόγω της κατάστασης.

Η Φούμπι που είναι?

Φιλιά σε όλες σας!

υ.γ. Για το χθεσινό περιστατικό στο σχολείο, θα σας γράψω αργότερα.


Link to comment
Share on other sites

¨οχι κοριτσάκι μου, εμείς είμαστε λιγομίλητες:tongue::tongue::tongue:

;) με σκλαβώνεις!

αλήθεια, είναι κάτι δευτερόλεπτα που σκέφτομαι ότι το παιδί μου έχει μείνει πίσω σε πολλά, ηλικιακά κ αγχώνομαι! π.χ. το να πίνει μόνο από μπιμπερό το γάλα, το χυμό κ αυτά μόνο αγκαλιά κ να της τα κρατάω!

να μπεμπεκίζει, ενώ την έχω ακούσει να λέει λέξεις καθαρά, προτάσεις-ιστορίες ολόκληρες.

κ μετά κάνει αυτές τις μαϊμουδιές κ είμαι στο φέεεεεεετα!

Σε ευχαριστω συμπεθερουλα μου.

Ειναι καπως καλυτερα,οχι οτι τρωει......

Αλλα τουλαχιστον χαζοτρωει!!!!!

Κατι ειναι κι αυτο.....

Φιλια...παμε κουνιες....με περημενει ο θησαυρος με τα παπουτσακια του στα χερια!!!!:lol:

τί ωραία εικόνα!!!!ψυχή μου!:D

Δεν την παλευω και εγω με τα πουκαμισα συνηθως τα αφηνω στο τελος.Αχ ποσο πολυτιμες ειναι αυτες οι μανουλες.

κ εγώ πάντα τελευταία τα σιδερώνω. ψέμματα, προτελευταία. τελευταία αφήνω τα παντελόνια. τα σιχαίνομαι!!!!ανατρίχιασα!

αν η σύσα είναι απασχολημένη με τον μπαμπά της, σπάνιο πράγμα να μη με προτιμήσει, τα πουκάμισα είναι παιχνιδάκι με το τεφάλ. αλλά όταν έχω την σουσουράδα μου να ανοίγει συρτάρια γραφείου, να φοράει γυαλιά ηλίου, μυωπίας του μπαμπά της, να ανακαλύπτει ακριβά ρολόγια, να βρίσκει τη χαρά της με συρραπτικό, κατσαβίδι, ανταλλακτικά συρραπτικού, με ακουστικά κινητού, με κλειδιά, με διορθωτικό, με φλασάκια,...κ όλα αυτά να τα καταχωνιάζω σε κρυψώνες στην ντουλάπα όσο σιδερώνω, δεν είναι κ το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο!

χθεσινό θέαμα όσο σιδερώνω τα τούχια=ρούχα της: η σύσα με το κατσαβιδάκι που ξετρύπωσε από το συρτάρι προσπαθεί να ξεβιδώσει την καρτα του καρφούυρ ή του ΑΒ:rolleyes:!!"ντεν ανοίγει!!!":confused:

Link to comment
Share on other sites

γειά σου ζωπ. περαστικά στο παιδί!

αγγελική, αν τα καταφέρω, θα γίνω η τσιρλίντερ σου να οδηγήσεις!

σκέφτομαι μεταξύ άλλων ότι στερούμαι πολλά λόγω του ότι δεν οδηγώ κ δεν το ανέχομαι άλλο. θα μου πεις ξύπνησες στα 36; ναι, ξύπνησα στα 36. τώρα αν θα τα καταφέρω δεν ξερω.

ξέρω πάντως πως δεν είναι θέμα ευφυίας ή χαρακτήρα. οδηγούν κ πιο χαζά πλάσματα από εμενα! κ αυτό είναι που με κάνει να αισθάνομαι κάπως πιο ψύχραιμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα τρώμε κολοκυθάκια με πατάτες στο φούρνο.

Χτες το βράδυ κοιμήθηκα νωρίς άρα και ξύπνησα νωρίς και έκανα όλες τις δουλίτσες μου. Με περιμένει όμως το σίδερο. Η θα το στήσω ή θα πάω για να τελειώνω και με αυτό.

Εβιρύ αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά για την κορούλα σου να την χαίρεσαι. Να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένη.

Φέφη καλά να τα πας με την οδήγηση. Εγω έπειδή εδώ φοβάμαι να οδηγήσω το έχω αφήσει και σίγουρα θα με αφήσει και αυτό. Μόνο στο Τρικαλιστάν δεν μασάω.

Αγγελική έχεις π.μ.

Επίσης η γιαγιά τού άντρα μου δεν είναι πολύ καλά. Απο χτες το απόγευμα είχε πόνο στη κοιλιά έκανε εμετό τις κάνανε δυο παυσίπονες στο νοσοκομείο τη έχει δεν το βρήκαν. Σήμερα είναι στο κόσμος της. Δεν μπορεί να σηκωθεί δεν έχει και πολύ επαφή με το περιβάλλον.Τι να πώ;

Μιλάμε για μια γυναίκα 87 χρονών που αν έψαχνα δεν θα της έβρισκα κανένα λάθος. Στη συμπεριφορά, στην νοικοκυροσύνη, στην καθαριότητα του εαυτού της στα όμορφα λόγια της, στο ότι ξέρει μέχρι που πρέπει να μιλάει, σε ότι έχει φτοιάξει στη ζωή της. Μάνα της πεθεράς μου αλλά καμία σχέση. Τη λατρεύω πραγματικά.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα τρώμε κολοκυθάκια με πατάτες στο φούρνο.

Χτες το βράδυ κοιμήθηκα νωρίς άρα και ξύπνησα νωρίς και έκανα όλες τις δουλίτσες μου. Με περιμένει όμως το σίδερο. Η θα το στήσω ή θα πάω για να τελειώνω και με αυτό.

Φέφη καλά να τα πας με την οδήγηση. Εγω έπειδή εδώ φοβάμαι να οδηγήσω το έχω αφήσει και σίγουρα θα με αφήσει και αυτό. Μόνο στο Τρικαλιστάν δεν μασάω.

Επίσης η γιαγιά τού άντρα μου δεν είναι πολύ καλά. Απο χτες το απόγευμα είχε πόνο στη κοιλιά έκανε εμετό τις κάνανε δυο παυσίπονες στο νοσοκομείο τη έχει δεν το βρήκαν. Σήμερα είναι στο κόσμος της. Δεν μπορεί να σηκωθεί δεν έχει και πολύ επαφή με το περιβάλλον.Τι να πώ;

Μιλάμε για μια γυναίκα 87 χρονών που αν έψαχνα δεν θα της έβρισκα κανένα λάθος. Στη συμπεριφορά, στην νοικοκυροσύνη, στην καθαριότητα του εαυτού της στα όμορφα λόγια της, στο ότι ξέρει μέχρι που πρέπει να μιλάει, σε ότι έχει φτοιάξει στη ζωή της. Μάνα της πεθεράς μου αλλά καμία σχέση. Τη λατρεύω πραγματικά.

άμα οδηγείς στο τρικαλιστάν...οδηγείς παντού! μην το αφήνεις να σε αφήσει!

στο τρικαλιστάν οι οδηγοί οδηγούν με πολύ χιούμορ! παρκάρουν στη μέση του δρόμου, κυριολεκτικά, χωρίς αλάρμ. κανονικά, σβήνουν, βάζουν συναγερμό κ πάνε για καφέ! μούρλια!

γενικώς οδηγούν σαν να βρίσκονται σε αλάνα!!!!!!κ όχι σε δρόμο!!! με κανόνες κ σήματα! σαν μοναχικοί καβαλάρηδες!

μη μου παρεξηγηθείς, αλήθεια λέω!;)

όσο για τη γιαγιά του άντρα σου ας γίνει το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σήμερα το μανάρι μου χόρτασε ήλιο κ παιχνίδι. τώρα τρώει κεφτέδες με πατάτες κ μουγκρίζει μμμμμμμμ!!!μόλις την άκουσα!

σου άρεσε αγάπη μου το φαγητό της γιαγιάς; μούρλια!!!!!νόστιμο!!!

πάλι καλά που πάει στο χωριό!

αφού γύρισε από τις κούνιες ζητούσε από τη μάνα μου να πάνε στη θάλασσα! εντάξει το περασε για διακοπές!!!!!

Link to comment
Share on other sites

;) με σκλαβώνεις!

αλήθεια, είναι κάτι δευτερόλεπτα που σκέφτομαι ότι το παιδί μου έχει μείνει πίσω σε πολλά, ηλικιακά κ αγχώνομαι! π.χ. το να πίνει μόνο από μπιμπερό το γάλα, το χυμό κ αυτά μόνο αγκαλιά κ να της τα κρατάω!

να μπεμπεκίζει, ενώ την έχω ακούσει να λέει λέξεις καθαρά, προτάσεις-ιστορίες ολόκληρες.

κ μετά κάνει αυτές τις μαϊμουδιές κ είμαι στο φέεεεεεετα!

Aει μαρη,ξεκολλα!!!!!!Τι να πω εγω που ο δικος μου ακομα δεν μιλαει καλα καλα......

Το γαλα κι εμεις το ιδιο το πινουμε....αγκαλια και να του το κραταω..του πασακα μου...:lol: αλλα να σου πω κατι;καθολου δεν αγχωνομαι...μη σου πω οτι μου αρεσει κι ολας..;)

Το νερο του ομως το πινει μονος ακομα και στον υπνο του,το παιρνει με κλειστα ματακια και το ρουφαει μονομιας.

Οπωτε δεν ειναι θεμα οτι εχει μεινει πισω το παιδι....

Καθε παιδι ειναι διαφορετικο και κανει διαφορα πραγματα.

Μακια στα μαγουλακια της ομορφοκορης σου....απο μενα και κυριως απο τον γαμπρουλη σου;)

χθεσινό θέαμα όσο σιδερώνω τα τούχια=ρούχα της: η σύσα με το κατσαβιδάκι που ξετρύπωσε από το συρτάρι προσπαθεί να ξεβιδώσει την καρτα του καρφούυρ ή του ΑΒ:rolleyes:!!"ντεν ανοίγει!!!":confused:

:lol::lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

άμα οδηγείς στο τρικαλιστάν...οδηγείς παντού! μην το αφήνεις να σε αφήσει!

στο τρικαλιστάν οι οδηγοί οδηγούν με πολύ χιούμορ! παρκάρουν στη μέση του δρόμου, κυριολεκτικά, χωρίς αλάρμ. κανονικά, σβήνουν, βάζουν συναγερμό κ πάνε για καφέ! μούρλια!

γενικώς οδηγούν σαν να βρίσκονται σε αλάνα!!!!!!κ όχι σε δρόμο!!! με κανόνες κ σήματα! σαν μοναχικοί καβαλάρηδες!

μη μου παρεξηγηθείς, αλήθεια λέω!;)

όσο για τη γιαγιά του άντρα σου ας γίνει το καλύτερο.

Σιγά καλέ να μην παρεξηγηθώ. Δεν είμαι παρεξηγησιάρα εγώ. Κοίτα γενικά έχω δει πολλά παράλογα και κυρίως απο ανθρώπους μεγαλύτερης ηλικίας.

Αλλά εδώ δεν τολμάω νομίζω ότι πρέπει να ξανα κάνω μαθήματα. Εδώ υπάρχει τελείος διαφορετικός τρόπος οδήγησης (για μένα που δεν έχω την πείρα).


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

;) με σκλαβώνεις!

αλήθεια, είναι κάτι δευτερόλεπτα που σκέφτομαι ότι το παιδί μου έχει μείνει πίσω σε πολλά, ηλικιακά κ αγχώνομαι! π.χ. το να πίνει μόνο από μπιμπερό το γάλα, το χυμό κ αυτά μόνο αγκαλιά κ να της τα κρατάω!

να μπεμπεκίζει, ενώ την έχω ακούσει να λέει λέξεις καθαρά, προτάσεις-ιστορίες ολόκληρες.

κ μετά κάνει αυτές τις μαϊμουδιές κ είμαι στο φέεεεεεετα!

Όταν πάει στον σταθμό θα στρώσει, μην ανησυχείς!

χθεσινό θέαμα όσο σιδερώνω τα τούχια=ρούχα της: η σύσα με το κατσαβιδάκι που ξετρύπωσε από το συρτάρι προσπαθεί να ξεβιδώσει την καρτα του καρφούυρ ή του ΑΒ:rolleyes:!!"ντεν ανοίγει!!!":confused:

Έγώ σιδερώνω μόνο όταν ο μικρός λείπει από το σπίτι, διαφορετικά κλείνομαι στο δωμάτιο κι έτσι έχω το κεφάλι μου ήσυχο!

αγγελική, αν τα καταφέρω, θα γίνω η τσιρλίντερ σου να οδηγήσεις!

να σε δω να με εμψυχώνεις με κοντή φουστίτσα και αυτές τις χνουδωτές μπαλίτσες και τι στον κόσμο!!!!

σκέφτομαι μεταξύ άλλων ότι στερούμαι πολλά λόγω του ότι δεν οδηγώ κ δεν το ανέχομαι άλλο. θα μου πεις ξύπνησες στα 36; ναι, ξύπνησα στα 36. τώρα αν θα τα καταφέρω δεν ξερω.

ξέρω πάντως πως δεν είναι θέμα ευφυίας ή χαρακτήρα. οδηγούν κ πιο χαζά πλάσματα από εμενα! κ αυτό είναι που με κάνει να αισθάνομαι κάπως πιο ψύχραιμη!

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ο άντρας μου το φθινόπωρο που πηγαίναμε για Εύβοια προσποιήθηκε ότι τον πονούσαν τα πόδια του και με έβαλε και οδήγησα για κανένα μισάωρο. Αν πεθάνω θα ριμάξει το αυτοκίνητο μου λέει ή θα φωνάζεις άλλους να σε πηγαίνουν στις δουλειές σου? Έχει δίκιο, τι να πω......

Αγγελική έχεις π.μ.

Το είδα και σου απάντησα κιόλας!

Επίσης η γιαγιά τού άντρα μου δεν είναι πολύ καλά. Απο χτες το απόγευμα είχε πόνο στη κοιλιά έκανε εμετό τις κάνανε δυο παυσίπονες στο νοσοκομείο τη έχει δεν το βρήκαν. Σήμερα είναι στο κόσμος της. Δεν μπορεί να σηκωθεί δεν έχει και πολύ επαφή με το περιβάλλον.Τι να πώ;

Μιλάμε για μια γυναίκα 87 χρονών που αν έψαχνα δεν θα της έβρισκα κανένα λάθος. Στη συμπεριφορά, στην νοικοκυροσύνη, στην καθαριότητα του εαυτού της στα όμορφα λόγια της, στο ότι ξέρει μέχρι που πρέπει να μιλάει, σε ότι έχει φτοιάξει στη ζωή της. Μάνα της πεθεράς μου αλλά καμία σχέση. Τη λατρεύω πραγματικά.

εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα!

άμα οδηγείς στο τρικαλιστάν...οδηγείς παντού! μην το αφήνεις να σε αφήσει!

στο τρικαλιστάν οι οδηγοί οδηγούν με πολύ χιούμορ! παρκάρουν στη μέση του δρόμου, κυριολεκτικά, χωρίς αλάρμ. κανονικά, σβήνουν, βάζουν συναγερμό κ πάνε για καφέ! μούρλια!

γενικώς οδηγούν σαν να βρίσκονται σε αλάνα!!!!!!κ όχι σε δρόμο!!! με κανόνες κ σήματα! σαν μοναχικοί καβαλάρηδες!

μη μου παρεξηγηθείς, αλήθεια λέω!;)

όσο για τη γιαγιά του άντρα σου ας γίνει το καλύτερο.

Γειά σου ρε φέφη με τις περιγραφές σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα.επιτελους εδω σταματησε η βροχη και κανει παρα πολυ καλες μερες!με ζεστο ηλιο...σημερα το μενου εχει τραχανουλη..η ευκολη λυση οταν δεν εχω χρονο!εκανα αυτο με την σοδα και επιασε.εκτος του οτι γυαλισε ο καδος εχω την εντυπωση οτι στυβει καλυτερα και τα ρουχαλακια.φιλακια πολλα πολλα σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...