Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

έχει έναν ωραίο ήλιο, αλλά με κρύο, δεν πειράζει!

για σήμερα ο φέφος τρώει ρεβύθια κ εγώ αρακά.

το παιδί θα φάει κεφτέδες με πατάτες της γιαγιάκας του, που θα μας προμηθεύσει κ με το ίδιο φαγητό το απόγευμα, ένεκα που έχω γναθοχειρούργο κ οδοντίατρο!!!!τελειωμό δεν έχει αυτή η ιστορία!:P

χθες έβαλα σκούπα, σιδέρωσα τα ρούχα του παιδιού-ήταν η 2η φορά να σημειωθεί παρακαλώ που δεν σιδέρωσα κάλτσες!!!!-την τάισα, παίξαμε, την έκανα ένα ντουζάκι, φάγαμε ντελίβερυ, γιατί είχε ανορεξίες ο φέφος κ ακολούθησα κ εγώ, που δενμου έκατσε καθόλου άσχημα!!!!

κ ξεραθήκαμε στον ύπνο μετά της κόρης από τις 10 παρά!!!!!

αύριο θέλω να κάνω κάποιες δουλίτσες στο σπίτι, ώστε το Σάββατο να βγουμε για ψώνια με την μπουμπού παραμάσχαλα για ενυδατική κρέμα, άρωμα για τη φέφη! τώρα πώς θα εξελιχθεί η βόλτα με την σύσα στο χόντο...:rolleyes: ωχ Παναγία μου!!!εύχομαι να κάνω καλές αγορές κ να μη μας βάλουν απαγορευτικό!!!!

για Κυριακή έχουμε προγραμματίσει με τον φέφο να κάνουμε μάθημα οδήγησης...πονεμένη ιστορία!!!! έχω δίπλωμα κ οδήγηση δεν ξέρω!!!μετά ίσως πάμε για καφεδάκι!!! αναλόγως τα κέφια..πώς θα είναι το κεφάλι του φέφου...:tongue: κοκ!

πάντως θα έχει καλό καιρό κ προσφέρεται για χαρούμενα πράγματα!!

αυτά τα ολίγα για αρχή!

εβίρι μου, είμαι σίγουρη ότι τέτοια τούρτα δεν θα έχουν ξαναφάει τα παιδάκια!

ελένη, την οριζίν την έχει το νότος εδώ. την έχει λες κ ο χόντος; να πάρω ένα δείγμα ρε παιδί μου.

η σεντ αντζέλικα είναι φαρμακευτική. να δω ποιά θα μου δώσει να δοκιμάσω.

η έλεμις είναι φαρμακευτική;

ορό δοκίμασα κ της έλενα ρουμπινστάιν, δείγμα, από την αγορά μάσκαρας. καλός είναι, αλλά δεν το θυμάμαι να τον βάζω τακτικά. πάντως κ η δερματολόγος μου είχε πει ότι το έχει ΑΝΑΓΚΗ το δέρμα μου.

το θέμα είναι ότι έχω ροδόχρου νόσο-κοκκινίλες στα μαγουλάκια από την εγκυμοσύνη κ εντεύθεν, οπότε...ευαισθησία!

η επιδερμίδα μου είναι μεικτή με τάσεις ξηρότητας τοπικά. εγώ αφυδατωμένη θα την έλεγα τη μάπα μου!

έχω κ πανάδες, άρα κουκουρούκου! χρειάζομαι το μέηκ απ! βάζω όταν έχω την πολυτέλεια του χρόνου τα πρωινά! σπάνια δηλαδή. ένα της σίσλευ! πολύ καλό! παλιά είχα της κλινίκ, επίσης καλό!

της σανέλ θα ήθελα να δοκιμάσω κάποια στιγμή.

είμαι εγώ πολυλογού;;;;:rolleyes::cool:

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!αχ εχουμε ηλιο,δεν ξερω αν τα μαθατε αλλα μαλλον η ανοιξη ηρθε ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φεφη πεθαινω για το φαγητο της Συσας,αχ πρεπει να πω στην μανουλα να μου κανει απο βδομαδα κεφτεδακια,γιατι το μενου αυτης της βδομαδας το εχω ηδη βγαλει χιχιχι!!!!καλα ψωνια κ οσο για την οδηγηση μηπως να πηγαινατε πριν για καφε,συνηθως το μετα δεν ειναι οτι καλυτερο...αν θυμηθως πως μαλλωναμε εγω με τον Γ. οταν προσπαθουσε(μετα το διπλωμα) να μου μαθει να οδηγω δεν ηταν καθολου ευχαριστα γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!

Εβιρι ημουν σιγουρη πως η τουρτα θα ηταν σουπερ,αχ θελω κ εγω!!!!!

λοιπον σημερα θα φαμε ψαρακια με σαλατα απο την πεθερουλα!φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για το πόσο πιστεύετε σε μένα και μου λέτε καλά λόγια πάντα και ειδικότερα χτες και σήμερα για την τούρτα. Η αλήθεια είναι ότι η διευθύντρια που τους κάνει μάθημα, χτες μου είπε ότι της άρεσε πολύ η τούρτα. Άννα την επόμενη φορά που θα φτιάξω θα κάνω μία μόνο για πάρτη σου.

Για φαγητό ο άντρας μου θέλει να του φτιάξω γεμιστά, εγώ θέλω πρώτα να κοιτάξω στο ψυγείο τα λαχανικά κι αν υπάρχει άλλο σε προτεραιότητα που κινδυνεύει να χαλάσει θα το προτιμήσω, αλλιώς θα κάνω γεμιστά.

Φέφη θυμήθηκα κι άλλο άρωμα που έχω μυρίσει στα καταστήματα και είναι εκπληκτικό, το Organza της Givenchy. Υπάρχει και το Ysatis και το Amarige της ίδιας εταιρείας πολύ φημισμένα, αλλά δε θυμάμαι αν ήταν το ίδιο ή λιγότερο εκπληκτικά.

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι το καλοκαιρι που θα εισαι Ελλαδα κ θα μπορω επιτελους να τρωω γλυκακια να μου στειλεις μια σουπερ τουρτα σου,βεβαια το καλυτερο θα ηταν να ρθεις κ εσυ μαζι χιχιχιχι!για σκεψου το θα γνωρισεις κ το στρουμφομπεμπη!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα σε ολες.Eviri να τα εκατοστησει η κορη σου να την χαιρεσαι.ΑΝΝΑ4 και εδω σημερα πολυ ωραια μερα σου φτιαχνει το κεφι μακαρι να κρατησει.Αφροδιτη πως ειναι η μικρη?Μαμουλα μου εμενα το μονο αρωμα που μου κραταει ειναι η φλαουερ κενζο απο κρεμα βαζω βισυ ορο δεν εχω δοκιμασει ακομη.Οταν ειχα παρει το διπλωμα και πηγαιναμε για εξασκηση με τον συζηγο παθαινα μπλακ αουτ δεν μπορουσα να λειτουργησω γιατι μου φωναζε ετσι και εγω πηγαινα μονη μου σιγα σιγα και μετα ξεθαρεψα.Για σημερα εχω σκορδομακαρονα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες!!

Εβίρι να χαίρεσαι την κορούλα σου!!

Πάσαρέ μας κι εμάς καμιά συνταγή για τούρτα καμιά φορά!!

Γεμιστά θα κάνω κι εγώ σήμερα,με κιμμά όμως!:wink:


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!

εδω ειμαι αλλα δεν σας προλαβαινω..

για σημερα θα βρασω μπροκολο και πατατες και καροτα και εχω και βραστο κοτοπουλο, θα κανω σαλατα.

Ο αντρουλης σημερα εχει υπηρεσια και θα ερθει το βραδυ!

φιλια σε ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

έχει έναν ωραίο ήλιο, αλλά με κρύο, δεν πειράζει!

για σήμερα ο φέφος τρώει ρεβύθια κ εγώ αρακά.

το παιδί θα φάει κεφτέδες με πατάτες της γιαγιάκας του, που θα μας προμηθεύσει κ με το ίδιο φαγητό το απόγευμα, ένεκα που έχω γναθοχειρούργο κ οδοντίατρο!!!!τελειωμό δεν έχει αυτή η ιστορία!:P

Μας πέθανες βρε Φέφη με τους κεφτέδες πρωϊνιάτικα !!!! ;)

Μου τρέχουν τα σάλια -- αγαπώ κεφτέδες !!!!

Καλή επιτυχία με τα δοντάκια μανάρι, κάνε υπομονή και θα τελειώσεις !

Είσαι σκληρό καρύδι εσύ - δεν σε φοβάμαι !

χθες έβαλα σκούπα, σιδέρωσα τα ρούχα του παιδιού-ήταν η 2η φορά να σημειωθεί παρακαλώ που δεν σιδέρωσα κάλτσες!!!!-την τάισα, παίξαμε, την έκανα ένα ντουζάκι, φάγαμε ντελίβερυ, γιατί είχε ανορεξίες ο φέφος κ ακολούθησα κ εγώ, που δενμου έκατσε καθόλου άσχημα!!!!

κ ξεραθήκαμε στον ύπνο μετά της κόρης από τις 10 παρά!!!!!

Κι εγώ απόψε πρέπει να κάτσω να σιδερώσω... αλλά νυστάζω ! :cool:

αύριο θέλω να κάνω κάποιες δουλίτσες στο σπίτι, ώστε το Σάββατο να βγουμε για ψώνια με την μπουμπού παραμάσχαλα για ενυδατική κρέμα, άρωμα για τη φέφη! τώρα πώς θα εξελιχθεί η βόλτα με την σύσα στο χόντο...:rolleyes: ωχ Παναγία μου!!!εύχομαι να κάνω καλές αγορές κ να μη μας βάλουν απαγορευτικό!!!!

για Κυριακή έχουμε προγραμματίσει με τον φέφο να κάνουμε μάθημα οδήγησης...πονεμένη ιστορία!!!! έχω δίπλωμα κ οδήγηση δεν ξέρω!!!μετά ίσως πάμε για καφεδάκι!!! αναλόγως τα κέφια..πώς θα είναι το κεφάλι του φέφου...:tongue: κοκ!

Μμμμμ ναι.... από πείρα σε λέω ότι εάν ο Φέφος δεν διαθέτει υπομονή, τπτ δεν θα κάνετε, μόνο μια τρύπα στο νερό.... άρα, δώσ' του μια βαλεριάνα πριν να πάτε και για καφέ μετά χα χα !

Να θυμάσαι όμως ότι μόνο μόνη σου θα ξεθαρρέψεις πάνω στο τιμόνι... αν δεν βρεις άκρη με τον Φέφο σου προτίμησε να πας να πληρώσεις μερικά εξτρά μαθήματα από την σχολή οδηγών ! ;)

πάντως θα έχει καλό καιρό κ προσφέρεται για χαρούμενα πράγματα!!

αυτά τα ολίγα για αρχή!

.........:rolleyes::cool:

Τί άλλο ????? έχει ήλιο κι εδώ και είναι όμορφα !!!!

Επίσης, χαζεύω βιτρίνες όταν σταματάω σε κανένα φανάρι -μην φανταστείτε τπτ σοβαρό δλδ- και είναι τόοοοσο ωραία όλα αυτά τα ανοιξιάτικα χρώματα , σου φτιάχνουν την διάθεση !

Θέλω κούρεμα, βάψιμο και ανταύγειες.... :rolleyes: να δω πότε θα πάω !

Επίσης: έχει δοκιμάσει καμία το λαδάκι της NUXE ???? Μου έχουν πει ότι είναι πάρα πολύ καλό ! http://www.tofarmakeiomou.gr/product/nuxe-huile-prodigieuse-100ml-5088.htm?lang=el&path=2062329518

Από φαγητό σήμερα ή φακές ή καμία ομελέττα/τοστ... :cool: πάλι στις 8 θα γυρίσουμε σπίτι, άρα... :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια!αχ εχουμε ηλιο,δεν ξερω αν τα μαθατε αλλα μαλλον η ανοιξη ηρθε ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φεφη πεθαινω για το φαγητο της Συσας,αχ πρεπει να πω στην μανουλα να μου κανει απο βδομαδα κεφτεδακια,γιατι το μενου αυτης της βδομαδας το εχω ηδη βγαλει χιχιχι!!!!

παρέλειψα να πω ότι θα τα κάνει στο ταψί!!:lol:

καλα ψωνια

μερσί μπουμπού μου!

κ οσο για την οδηγηση μηπως να πηγαινατε πριν για καφε,συνηθως το μετα δεν ειναι οτι καλυτερο...αν θυμηθως πως μαλλωναμε εγω με τον Γ. οταν προσπαθουσε(μετα το διπλωμα) να μου μαθει να οδηγω δεν ηταν καθολου ευχαριστα γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!

λοιπον σημερα θα φαμε ψαρακια με σαλατα απο την πεθερουλα!φιλακια σε ολες!

φιλάκια κ σε σένα!

υπομονή έχει. τσεκαρισμένο. είναι ακόμα παντρεμένος μαζί μου!!!:tongue:

σοβαρά τώρα, ενώ είναι περίεργο καράβι ώρες ώρες, στο θέμα του να μεταδώσει τις γνώσεις του είναι πολύ ήρεμος κ έχει μεταδοτικότητα.

κ ακόμα πιο περίεργο, στο θέμα της οδήγησης μου δίνει καίριες συμβουλές-εκπέμπει στο ίδιο μήκος κύματος.

εγώ είμαι το νευρόσπαστο της παρέας!:rolleyes:

σκέφτομαι να πάμε πρώτα για μάθημα κ μετά για καφέ, ώστε να τον ηρεμήσω μετά!!!:-P αν τα κάνω ανάποδα...θα μείνει με την πίκρα!

Καλημέρα κορίτσια μου.

Καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για το πόσο πιστεύετε σε μένα και μου λέτε καλά λόγια πάντα και ειδικότερα χτες και σήμερα για την τούρτα. Η αλήθεια είναι ότι η διευθύντρια που τους κάνει μάθημα, χτες μου είπε ότι της άρεσε πολύ η τούρτα. Άννα την επόμενη φορά που θα φτιάξω θα κάνω μία μόνο για πάρτη σου.

Για φαγητό ο άντρας μου θέλει να του φτιάξω γεμιστά, εγώ θέλω πρώτα να κοιτάξω στο ψυγείο τα λαχανικά κι αν υπάρχει άλλο σε προτεραιότητα που κινδυνεύει να χαλάσει θα το προτιμήσω, αλλιώς θα κάνω γεμιστά.

Φέφη θυμήθηκα κι άλλο άρωμα που έχω μυρίσει στα καταστήματα και είναι εκπληκτικό, το Organza της Givenchy. Υπάρχει και το Ysatis και το Amarige της ίδιας εταιρείας πολύ φημισμένα, αλλά δε θυμάμαι αν ήταν το ίδιο ή λιγότερο εκπληκτικά.

τα ξέρω. είναι πολύ γλυκά αρώματα, μου άρεσαν. το αμαρίζ το είχα, όπως κ το οργκάνζα. αλλά ανοιξιάτικα δεν τα λες. το υσάτις δεν το έχω μυρίσει.

μερσί για τις πληροφορίες!

Kαλημερα σε ολες.Μαμουλα μου εμενα το μονο αρωμα που μου κραταει ειναι η φλαουερ κενζο απο κρεμα βαζω βισυ ορο δεν εχω δοκιμασει ακομη.Οταν ειχα παρει το διπλωμα και πηγαιναμε για εξασκηση με τον συζηγο παθαινα μπλακ αουτ δεν μπορουσα να λειτουργησω γιατι μου φωναζε ετσι και εγω πηγαινα μονη μου σιγα σιγα και μετα ξεθαρεψα.Για σημερα εχω σκορδομακαρονα.

το βρίσκω θεϊκό, αλλά πάνω μου δεν κάθεται το άτιμο!

για να μου το δώσει να το πάρω μόνη μου πρέπει να μου ξαναδείξει τα βασικά τιμόνι, φρένο, χειροφρενο:rolleyes::lol:

μπλακ άουτ δεν παθαίνω. μην πιάσω την πάρλα φοβάμαι όσο οδηγώ...;)

τα σκορδομακάρονα πώς τα κάνεις;

αφού κάνουμε 5-6 μαθήματα, μετά θα πηγαίνω στη δουλειά με τον φέφο πλάι μου κ μετά από καιρό θα το πάρω μόνη μου. σας έπρηξα...:P

Καλημέρα κοπέλες!!

Πάσαρέ μας κι εμάς καμιά συνταγή για τούρτα καμιά φορά!!

Γεμιστά θα κάνω κι εγώ σήμερα,με κιμμά όμως!:wink:

μπονζούγ!

καλημερα και απο μενα!!

εδω ειμαι αλλα δεν σας προλαβαινω..

για σημερα θα βρασω μπροκολο και πατατες και καροτα και εχω και βραστο κοτοπουλο, θα κανω σαλατα.

Ο αντρουλης σημερα εχει υπηρεσια και θα ερθει το βραδυ!

φιλια σε ολες!!!!

μάκια σας!

Τί άλλο ????? έχει ήλιο κι εδώ και είναι όμορφα !!!!

Επίσης, χαζεύω βιτρίνες όταν σταματάω σε κανένα φανάρι -μην φανταστείτε τπτ σοβαρό δλδ- και είναι τόοοοσο ωραία όλα αυτά τα ανοιξιάτικα χρώματα , σου φτιάχνουν την διάθεση !

Θέλω κούρεμα, βάψιμο και ανταύγειες.... :rolleyes: να δω πότε θα πάω !

κ εγώ θέλω μια περιποίηση πεντικιούρ!!!! στα προσεχώς!

Επίσης: έχει δοκιμάσει καμία το λαδάκι της NUXE ???? Μου έχουν πει ότι είναι πάρα πολύ καλό ! http://www.tofarmakeiomou.gr/product/nuxe-huile-prodigieuse-100ml-5088.htm?lang=el&path=2062329518

Από φαγητό σήμερα ή φακές ή καμία ομελέττα/τοστ... :cool: πάλι στις 8 θα γυρίσουμε σπίτι, άρα... :lol:

ωραίο φαίνεται αυτό το λαδάκι. για το σώμα κυρίως φαντάζομαι. αλλά ακριβούτσικο!

για το σιδέρωμα, έστειλα χθες με τη μανούλα μου 5 πουκάμισα κ ένα παντελόνι κ ήρθαν σήμερα σιδερωμένα. αλλιως δεν την πάλευα!!

απορώ πώς τα καταφέρνεις ολομόναχη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας ομορφιες μου.;)

Σημερα εχει παλι φοβερη λιακαδα εδω,οποτε μετα την φρουτοκρεμα θα παμε και παλι στις κουνιες!!!!!!:P:p:p:p

Το μεσημερι θα παμε τζαμπο με τον αντρουλη μου να παρουμε αμαξακι μηχανοκινητο για τον θησαυρουλη,που κανει σαν τρελος γι αυτα!!!!!!

Το απογευμα μλις ξυπνησει ο θησαυρουλης θα παμε στην αγορα για να δουμε τι παιζει γιατι οπως ειπε και η καντυ μας,αυτα τα ανοιξιατια χρωματα σου φτιαχνουν την διαθεση.

Χρειαζομαι για το πασχα κανα φουστανακι....ισως και κανενα παντελονι-μπλουζακι-πουκαμισακι...Λιγα ζηταω ε;:tongue:

Σημερα ο θησαυρος θα φαει κοτοπουλο με κριθαρακι...

Εμεις αγνωστο,ακομα.

Χθες φαγαμε κριθαρακι σουπα νηστίσιμο!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

κι όλο κλαίνε τα καβουράκια στου γυαλού τα βοτσαλάκια=κι όλο κλαίνε τα καγκουράκια στου γυαλού τα βοβολάκια!

αυτή η τεμπελίνα δεν λέει να γίνει θαμπελίνα! τεμπελιάζει!

χθες περνάνε 2 οχήματα της πυροσβεστικής κ εμείς εκείνη την ώρα είμαστε στη βεράντα κ καπνίζουμε με τον μπαμπά της. η σύσα εντυπωσιάζεται από το θέαμα-ήχος!

κ αφου΄της εξηγώ τα περί πυροσβεστικής κλπ "ακούς; χορεύω μπαλέτο, είμαι μπαλαρίνα" κ κάνει "ίου ίου" χαμογελώντας κ κάνοντας τα χεράκια ψηλά στο κεφάλι σαν μπαλαρίνα!

μάλλον δεν έχω μεταδοτικότητα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στην μαγειροπαρέα!

Τι καλά, μάλλον ήρθε η άνοιξη!

Δεν έχω διαβάσει ακόμη τα νέα σας, μόλις ξελασκάρω λιγάκι από την δουλειά.....

Σήμερα τρώμε μακαρονάκια με κέτσαπ και τυράκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...