Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Το καλύτερο παρτ όλης της ιστορίας ήταν η μέθη..  κανείς έναν θεϊκό ύπνο.. ούτε που θα καταλάβεις τι και πως..

      Δεν σας είπα και τα νέα μου.. έκανα σήμερα την 3η χοριακή 14η μέρα από την ετ 1076!! Θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή και από βδομάδα υπέρηχο.. είμαι ακόμα συγκρατημένη αλλά ανακουφισμενη...

      Μα τι υπέροχα νέα!!!!!!!! Μακάρι και σε μας!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Σε όλες εμάς εδώ μέσα μας αξίζει! 💪🏼💪🏼💪🏼

      6 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Καλησπερα κορίτσια! Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ! Έχω ξεκινήσει την διαδικασία για την 1η προσπάθεια εξωσωματικής ! Έχω πάρει το πρωτόκολλο από τον γιατρό και περιμένω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινησω τις ενέσεις ! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον φόβο που έχω για την διαδικασία της ωοληψιας κυρίως λόγω της μέθης που θα γίνει! Δεν έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι απίστευτα! Αν έχετε καμια

      εμπειρια να μοιραστείτε μαζί η κάτι για να με εμψυχώσατε θα το εκτιμούσα πολύ! 

      Ενα θα σου πω…. 12 ώρες μετά την ωοληψια είχα αγώνα Βολλευ. Και έπαιξα 5 σετ. Μην φοβάσαι καθόλου! Καλή αρχή! Εύχομαι να είναι μια και καλή! 💪🏼💪🏼

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ελενη περαστικα στο κοριτσακι σου. εβιρυ χρονια πολλα για την μικρη σου , πολυχρονη να ειναι και να τα εκατοστησει. ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι τελεια η τουρτα σας. ζωπ πως εισαι σημερα???καντυ συνηλθες???περιστερω ακομη το λαπτοπι???μας ελειψες.καλημερα και στις υπολοιπες, φεφη, ελενηαγγλια, αγγελικουλα, φουμπι, αννα, ιωαννα, μπιγκι, και σε οποια αλλη παρελειψα (σορυ αν ξεχναω καμμια, ειμαστε και πολλες , ζωη και γλωσσα ναχουμε!!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τελικα κοριτσια παλι εγω παστουρωνομαι πιο πολυ απο ολες. Κρεμα ημερας βαζω μια που παιρνω απο εδω με βιολογικα υλικα, λεγεται Origins.

την έχω ακουστά, είναι καλή. λιγάκι ακριβή!

Για τα ματια χρησιμοποιω της Darphin

κ αυτή την είχα δοκιμάσει παλιά. κ αυτή καλή.

και μεχρι προτεινος εβαζα της Este Lauder τον ορο ματιων. Πολυ καλο προιον , εμεινα πολυ ευχαριστημενη.

δειγματάκι είχα δοκιμάσει. άψογη!

Τη νυχτα δε βαζω διαφορετικη κρεμα, βαζω απλα τον καινουργιο ορο της Λανκομ πριν απο την κρεμα μου.

είσαι προχώ!

Απο αρωματα, το αγαπημενο μου ειναι το Allure της Σανελ,

αγαπημένο της αδερφής μου!

και μου εφεραν δωρο και το Πραντα. Επισης θεωρω υπεροχο αρωμα το Εμποριο Αρμανι στο χρυσο μπουκαλι.

ΤΥ!

Φέφη μου όλα καλά?Στείλε πμ.

Για ποιό πράγμα; για τα ψέμματα; το έριξα στο χιούμορ κ τα είπα έξω από τα δόντια!!!!!!δεν μπορώ να κρατηθώ, με ξέρεις!

έεεεεεεεξω απ'τα δόντιααααααααα, έεεεεεεεεεεεξω απ' τα δόντια! θα σ'το πωωωωωωωω, πως πιά δεν σ' αγαπωωωωωωωωω ωωωωωωωωω!!!!!!:lol:

...

σμουτς. πες μου λάηβ. δεν μασάω!

παντως η γιατρος μου μου ειπε στην διαρκεια της εγκυμοσυνη δεν βαζουμε κανενα προοιον με αντιρυτιδικες δρασεις,ρωτα κ εσυ την δικη σου!

εγώ στην εγκυμοσύνη μου είχα πάρει μια κρέμα με φυτικά συστατικά της χέλθ έηντ. μόνο αντιηλιακή. σπάνια βαφόμουν. άρωμα δεν έβαζα.

κ μετά που γέννησα έγινε η κοράκλα 1-1,5 κ μετά έβαλα άρωμα, για να μη μυυρίζει χημεία!

καλησπερα σας εχω χαζοδιαβασει εδω τριγυριζω ολη μερα... αλλα με τρεχει το πλασμα.. Ολη μερα ορθια θελει να ειναι!!

με εχει τρελανει..

Για σημερα φαγαμε μπακαλιαρο ψαροσουπα απο τα χερακια της νονας, μουρλια!!

Για αυριο θα κανω εγω κοτοπουλο μαλλον λεμονατο, εχουμε και παιδιατρο το πρωι.

Οσο για τις κρεμες, εγω χρησιμοποιω προιοντα φαρμακειου, αυτο τον καιρο βαζω μια ενυδατινη της avene και γενικα μεικ απ και καλλυντικα φαρμακειου οπως κορρε, la roche posey, και αρωμα εχω καιρο να βαλω γιατι μετα την γεννα ολα μου μυριζουν και δεν ηθελα και να βαζω λογω του μωρου.

Φοραω εδω και 10 χρονια το αθανατο Light Blue..

το λάητ μπλου δεν μου αρέσει καθόλου, μετά συγχωρήσεως! μου αρέσουν τα γλυκά αρώματα, αλλά αυτό παραείναι...;)

για την λα ρός ποζέυ έχω να πω τα καλύτερα! χρόνια είχα την αντιηλιακή της. μετά από κάποια προβλήματα ευαισθησίας στα μάτια χρησιμοποιούσα μάσκαρα κ μολύβια ματιών μόνο λα ρός ποζέυ. μου τα σύστησε ο οφθαλμίατρος!

βέβαια τώρα χρησιμοποιώ κ μάσκαρα λανκόμ, έλενα ρουμπινστάιν. αλλά μολύβια μόνο λα ρός ποζέυ.

αντιηλιακή τώρα ατάς. μου το σύστησε η δερματολόγος λόγω λευκαντικης ουσίας που περιέχει. έχω πανάδες!;)

Γεια σας κορίτσια μου.

Αργά γράφω σήμερα πάλι, και η κούραση με έχει καταβάλλει. Έφτιαξα για φαγητό κολοκυθάκια γεμιστά με ρύζι στην κατσαρόλα κι αντί για αυγολέμονο έβαλα κορνφλάουρ στο ζουμί. Για την πιτσιρίκα έφτιαξα ρύζι με γάλα.

Έκανα καινούργια κρέμα για την τούρτα (τελικά στη χτεσινή έφταιγε η γεύση του γάλακτος και δε βγήκε καλή, άλλαξα γάλα και βγήκε μια χαρά) και μετά τις βασικές δουλειές έφυγα να πάρω τη μικρή από το σχολείο και να πάμε στο ιδιαίτερο. Στο γυρισμό περάσαμε από το σούπερ να πάρουμε υλικά για το στόλισμα της τούρτας. Όταν δε σε θέλει η τύχη δεν τα βρίσκεις όπως τα φαντάζεσαι, γι' αυτό άλλα σκεφτόμουν άλλα βρήκα.

Φάγαμε και η ώρα είχε πάει ήδη 16:30 (αφού αργά ήρθαμε, αργά φάγαμε). Μετά συνέχισα την τούρτα, που στη γεύση μου βγήκε πολύ ωραία, πράγμα που διαπίστωσα αφού έκοψα μια πολύ λεπτή φετούλα για να δοκιμάσουμε μαζί με την κόρη μου. Αυτό που με απογοήτευσε είναι η εμφάνιση. Δεν την έφτιαξα όπως τη φανταζόμουν και μου βγήκε μάπα.

δεν σε πιστεύω.

Από αρώματα δε θέλω να μένω σταθερή σε ένα, γιατί αισθάνομαι ότι κάτι χάνω αν δε δοκιμάσω κι άλλα τόσο ωραία που υπάρχουν. Μου έχουν αρέσει όμως πολύ ορισμένα που φορούσα κατά καιρούς (μη νομίζετε ότι θα τα θυμηθώ όλα) το Allure που είπε και η Έλεν, του Troussardi (το συγκεκριμένο που έχω στην Αθήνα τώρα δεν το θυμάμαι ποιο είναι, αλλά επειδή είναι πολύ ωραίο να ρωτήσω την κόρη μου και να σας το γράψω) το Euphoria, Αυτό είναι τέλειο το είχα πάρει πριν καιρό δώρο στην αδερφή μου και το είχε λατρέψειτο Wish του Chopard, το Obsession του CK, το Desire me του Escada, το σκέτο Escada, είναι μερικά απ' αυτά που μου άρεσαν.

Επίσης, τώρα που το θυμήθηκα κάποτε, πολλά χρόνια πριν, είχα μυρίσει σε κατάστημα, ένα της Λάουρα Μπιατζότι φοβερό, υπέροχο, το κάτι άλλο. Το κακό είναι, αφενός ότι δεν το αγόρασα, αφετέρου δε συγκράτησα το όνομα του αρώματος, παρά μόνο της φίρμας.

Είχα πριν χρόνια ένα δικό της νομι΄ζω λεγόταν sotto voce ή κάπως έτσι.Τέλειο ήταν,τι μου θύμισες....

ο.κ. με φωτίσατε!

Καλημέραααα!!!!! Επιτέλους ήλιος!!!! Γιούπιιιιι!!!!!

Άντε να μπει επιτέλους αυτή η άνοιξη γιατί μουχλιάσαμε!

Η μικρή φυσικά είναι με βήχα αλλά το παλεύει!

Για σήμερα έκανα παστίτσιο της τεμπέλας.

Φεφάκι κι εγώ την bepanthol ή του κορέ χρησιμοποιώ για κρέμα προσώπου και ματιών μια της autoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadmin που μου έκαναν δώρο(όποτε το θυμηθώ:tongue:)!

Από αρώματα έχω έρωτα με carolina herrera και συνήθως την chic, και με burberry brit! Γενικά δεν μπορώ να τα βαριά αρώματα!

τα δύο πρώτα τα έχει η αδερφή μου, άρα αποκλείονται...

μάκια!

καλημερα καλημερα. τι κανετε??εχουμε λιακαδα σημερα οπως και χθες αλλα με κρυο και αερακι. ειμαι πολυ κουαρσμενη, χθες ειχε ανυσηχ υπνο το πουλακι μου παλι και στριφογυριζα και εγω. εκανε 38,4 χθες κατα τις 11. δωσαμε πονσταν και επεσε. απο τοτε δεν ξανακανε. σημερα ηρθα στη δουλεια και η μικρη στην πεθερα. ελπιζω να μην χειροτερευσει. η πεθερα παιρνει αντιβιωση και αυτη.θα δειξει:rolleyes:

για σημερα τρωμε γεμιστα.χθες δεν εφαγε σχεδον τιποτα. λιγες πατατες μονο το απογευμα. ουτε γαλα καλα καλα δεν πινει.

δεν εχω καμμια ορεξη να δουλεψω, τελευταια μου την δινουν ολοι μα ολοι στη δουλεια. ηρθα με νευρα πρωι πρωι...μακιαααα

κ εγώ με κέφια ξεκίνησα τη μέρα μου...ξύπνησε στραβά ο φέφος!!!!

ψαχνόταν για καβγά, κ επειδή τον έγραφα...φούντωσε! ξύδι λοιπόν κ γι' αυτή την περίπτωση!:tongue:

σήμερα τρώμε ρεβύθια!

χθες απόγευμα η μάνα μου έφερε ρυζόγαλο κ μασαμπουκιάσαμε οικογενειακώς!

εγώ ασχολήθηκα μόνο με την κόοοοοοοορη μου! τίποτα άλλο! παίξαμε, τραγουδήσαμε κ κοιμηθήκαμε νωρίς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Χαίρομαι που το Αφροδιτομωρό είναι , επιτέλους, καλύτερα !!! :P

Εμείς "καλά" δλδ ο μπαμπάς μας είναι λίγο κάπως -έχει τα συμπ΄τωματα της γρίπης- αλλά το παλεύει ο κακομοίρης !

Εμένα με έπιασε η αντιβίωση μια χαρά ! Και τα τέκνα μου, για την ώρα, καλά !

Πολύ τρέξιμο αυτή την εβδομάδα γιατί πρέπει ο Νικόλας μου να αναπληρώσει τα μαθήματα που έχασε λόγω ασθένειας (3 εις τον αριθμό) οπότε, καταλαβαίνετε, θα έχουμε κάθε απόγευμα μάθημα (Τρίτ-Τετάρτη-Πέμπτη και Παρασκευή) και μας μένει ακόμη ένα να έρθουμε στα ίσια μας... πράγμα βέβαια που σημαίνει ότι η μαμά δεν προλαβαίνει να κάτσει σπίτι, δεν προλαβαίνει να μαγειρέψει κλπ κλπ και καλά 2 μέρες την βγάλαμε με σουπίτσα... σήμερα τί να κάνω ? μου λέτε ? μάλλον φακές θα φτιάξω που γίνονται τσακ-μπαμ !

Εβίρι μου,

Πολύχρονη η κορούλα σας ! Να τα εκατοστήσει το παιδί ! Γερή και καλότυχη να είναι ! Όσο για την τούρτα, δεν σε πιστεύω φιλενάδα ! Μιαμ μιαμ θα είναι ! :lol:

Φέφη μου,

Από άρωμα παλιά που τα έσκαγα κανονικά και δεν με ένοιαζε λάτρευα το Pure Poison Elixir / Dior αλλά είναι πανάκριβο το σκασμένο και δεν βγαίνει και σε μεγάλη συκευασία. Επίσης, κάνει μόνο για χειμώνα ....

Για πολλά χρόνια φόραγα το κλασικό J' Adore. Το βαρέθηκα. Τώρα τελευταία μου πήρε ο άντρας μου ένα j' adore αλλά δεν έχει το χρυσό χρώμα, λίγο ροζίσει και είναι πιο λουλουδάτο πιο "φρέσκο".... συμπαθητικό.

Επίσης και το beat/Burburry (το έγραψα καλά ?) είναι ωραίο άρωμα... γενικά, εγώ έχω ένα θέμα γιατί ενώ μου πάνε πολλά αρώματα ΔΕΝ τα μυρίζω , ένα περίεργο πράγμα... πάνω μου εννοώ.. ενώ οι άλλοι το καταλαβαίνουν εγώ αισθάνομαι σα να μην έχω φορέσει τπτ... ανεξήγητο !

Πάντως, στις μεγάλες μου αφραγκίες έχω αγοράσει εγώ αρώματα από ZARA μια χαρά τρίκαλα ήταν ! Και από το body shop επίσης, λατρεύω το white musk !

Κρεμούλα επίσης ματιών έχω μια του κορρέ σε σωληνάριο... καλούτσικη είναι... και στην μάπα μου φοράω μια της sant'agelica που την είχα πάρει σε προσφορά από το φαρμακείο... ορός ???? τί είναι αυτό ??? καλέ, εγώ είμαι αμελής και με την κρέμα την σκέτη... θα παστωθώ και με τον ορό ? τσάμπα λεφτά ! :lol: χωρίς πλάκα όμως, κάπου είχε πάρει το μάτι μου μια κρέμα με κάτι σαλιγκαριού μέσα που θα ήθελα να την δοκιμάσω ! Ξέρει καμία ?????

Ζωπ μου,

Διακοπές πολύ αμφιβάλλω αν θα πάμε... και δεν εννοώ "διακοπές στο χωριό" να πάω και να μαγειρεύω εννοώ διακοπές να τα βρίσκω κι εγώ έτοιμα για 5-7 μέρες... σκούρα τα πράγματα...

έκανα πλάκα χθες στον Λοβ (τον άντρα μου ντεεεε !) και του έλεγα "Αγάπη μου πού θα πάμε το Πάσχα ????" πανικοβλήθηκε ο Χριστιανός χα χα ! Γύρισε και με κοίταξε με ένα βλέμμα, ήταν έτοιμος να φωνάξει το 166 να έρθει να με κλείσει μέσα στο Δαφνί... σου λέει "Πάει αυτή σαλτάρισε ! Και λέει μπαρούφες ":lol: ε καλά, πώς κάνεις έτσι ? του λέω Πλάκα κάνω !

ΑΛΛΑ κάπου θα ήθελα γμτ να πηγαίναμε με τα ζουζούνια μας... για λίγο έστω... :rolleyes:

Θυμάστε εκείνο το ταξίδι στη Ρώμη για 01-04/03 που είχαμε κλείσει ??? Το καταλάβατε ότι δεν πήγαμε ποτέ ε ??? Χάλια καιρός πούυυυυυ να τρέχεις τώρα ! Τόσα χρόνια εκεί είναι το Κολοσαίο και ο Πάππας εεε... θα μας περιμένουν νομίζω για τα υπόλοιπα 30 χρόνια .... έχει ο Θεός ! Ευτυχώς, χάσαμε μόνο τα λεφτά των εισιτηρίων που ήταν λίγα. Ξενοδοχείο το ακύρωσα έγκαιρα και δεν πλήρωσα πέναλτυ.. αυτά τα ωραία ! (και όχι και τόσο αισιόδοξα)... :confused:

Φιλάκια πολλά !

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι!

Αφροδιτη χαιρομαι που το παιδακι σου ειναι καλα!!!!!!

Φεφη το ξυδι κανει δουλεια χοχοχοχο ;)!!!!!!!κ οσο για τις κρεμες εγω κ πριν κ τωρα στην εγκυσυνη χρησιμοποιω μονο φυτικα προοιοντα!βεβαια το αρωματακι μου το βαζω,αλλα λιγο κ οταν βγαινω δηλ σπανια χιχιχιχι!!!!

Εβιρι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου παντα γερο κ παντα χαρουμενο,κ σιγα μην δεν ειναι τελεια η τουρτα!αχ μου τρεχουν τα σαλια λεμε!!!!

love4four παλι καλα που ειστε καλυτερα,κ οσο για τα ταξιδια κ τις διακοπες βρε γεροι κ αγαπημενοι να μαστε κ ολα θα τα καταφερουμε!!!!

Ελενιτσα περαστικα στην μικρουλα σου!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα.

Σημερα εχουμε ηλιοοοοοοοοοοο,γιες!!!!!!

Οποτε μολις φαει το θησαυρακι μου τα φρουτακια του....

Θα παμε βολτα σμ και μετα θα γυρισουμε απο τις κουνιες...:P

Εγω πηγα χθες για τεστ Παπ και παρασκευη θα εχω τα αποτελεσματα.

Μου ειπε ο γιατρος μου οτι θα κλεισει ραντεβου για μαστογραφια....

και πολυ αργησα...μου ειπε.

Ρε σεις κοριτσια,πονατε στο τεστ Παπ;

Εγω χθες πονεσα λιγο οταν το εκανα

και μετα πονουσα αρκετα στο σπιτι...Πηρα μεσουλιντ και ηρεμησα.

Ειδα και λιγο ροζ....και χθες και σημερα το πρωι...:confused:

Δεν το ειπα στον γιατρο μου,αλλα αν ξαναδω η ξανα πονεσω θα τον παρω να του πω.

Για φαγητο ακομα δεν εχουμε αποφασισει...

Μονο για τον θησαυρο ξερω σιγουρα..

Μοσχαρακι με τραχανουλι θα του φτιαξω.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

γενικα δεν ποναω στο παπ τεστ αλλα ροζ ειχα μια φορα για 2-3μερες!μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!καλα αποτελεσματα να χεις Δωρακι κ καλη βολτα στον λαμπερο ηλιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κ η κόρη βολτάρει με τη γιαγιά. κάνουν φωτοσύνθεση!

Δώρα, το αιματάκι να το αναφέρεις στο γιατρό. πιθανόν να έχεις κάποια μολυνσούλα.

αλλά πόνος στο τεστ παπ.. πρέπει κάτι να έχεις φλεγμονή λέγεται; λοίμωξη λέγεται; δεν είμαι ειδικός. πάντως θεωρώ ότι θα σου δώσει θεραπεία για να το ξεπεράσεις. μην το αφήσεις να εμφανιστεί ξανά. πάρε τηλέφωνο κ πες του το! βέβαια θα φανεί κ το τεστ πάπ.

συνήθως το τεστ παπ δεν πονάει ούτε προκαλεί αίμα. μια φορά είχα αιματάκι κ αυτό οφειλόταν σε ...πώς το είπε;;;; πάντως πήρα θεραπεία κ πέρασε. κάτι συνηθισμένο πάντως.

περιστεράκι μου, πού είσαι κ δεν το σηκώνεις;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι, πολλές γυναίκες πονάνε στο τεστ ΠΑΠ, δεν είναι κάτι σπάνιο. Εξαρτάται και από το πόσο σφιγμένη είσαι εκείνη τη στιγμή. Και το αιματάκι είναι συνηθισμένο. Στη θέση σου δεν θα ανησυχούσα, εκτός αν συνεχιστεί για μέρες. Αν υπάρχει φλεγμονή, θα τη δείξει το τεστ.

Καλημέρα κορίτσια!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax κορίτσια, πήγα εφορία και έπαθα με τον ήλιο! Τι απόλαυση!!!!!!

Μακάρι να στρώσει από δω και πέρα!;)

Δώρα καλό είναι να το αναφέρεις στον γιατρό σου και ας μην είναι τίποτα...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στα γρηγορα γιατι ξεβρωμιζω το αννιεικο χαχαχαχαχα(μα τι εγραψα??)Σημερα θα φαμε τουρλου μιαμ μιαμ....Δωρα εγω πονεσα οταν εκανα το παπ πριν λιγους μηνες γιατι ειχα μια ελαφρα τραχηλιτιδα εκανα θεραπεια 1εβδομαδα και τελος!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χαιρετώ!!

Λοιπόν κάθε εβδομάδα έχω πολλά φρέσκα αυγά. ?Μου μένουν πολλά-το ίδιο κ σήμερα! Καμμιά ιδέα για φαγάκι??


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ήλιος:P:p:p:p!

Έβιρι να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι σου!

Σήμερα η πεθερά μου φτιάχνει φρικασε και θα φάμε κι εμείς!

Διακοπές πολύ αμφιβάλλω αν θα πάμε... και δεν εννοώ "διακοπές στο χωριό" να πάω και να μαγειρεύω εννοώ διακοπές να τα βρίσκω κι εγώ έτοιμα για 5-7 μέρες... σκούρα τα πράγματα...

έκανα πλάκα χθες στον Λοβ (τον άντρα μου ντεεεε !) και του έλεγα "Αγάπη μου πού θα πάμε το Πάσχα ????" πανικοβλήθηκε ο Χριστιανός χα χα ! Γύρισε και με κοίταξε με ένα βλέμμα, ήταν έτοιμος να φωνάξει το 166 να έρθει να με κλείσει μέσα στο Δαφνί... σου λέει "Πάει αυτή σαλτάρισε ! Και λέει μπαρούφες ":lol: ε καλά, πώς κάνεις έτσι ? του λέω Πλάκα κάνω !

ΑΛΛΑ κάπου θα ήθελα γμτ να πηγαίναμε με τα ζουζούνια μας... για λίγο έστω... :rolleyes:

Στο τσακ το γλύτωσε το εγκεφαλικό ο άνθρωπος!!!!!

Θυμάστε εκείνο το ταξίδι στη Ρώμη για 01-04/03 που είχαμε κλείσει ??? Το καταλάβατε ότι δεν πήγαμε ποτέ ε ??? Χάλια καιρός πούυυυυυ να τρέχεις τώρα ! Τόσα χρόνια εκεί είναι το Κολοσαίο και ο Πάππας εεε... θα μας περιμένουν νομίζω για τα υπόλοιπα 30 χρόνια .... έχει ο Θεός ! Ευτυχώς, χάσαμε μόνο τα λεφτά των εισιτηρίων που ήταν λίγα. Ξενοδοχείο το ακύρωσα έγκαιρα και δεν πλήρωσα πέναλτυ.. αυτά τα ωραία ! (και όχι και τόσο αισιόδοξα)... :confused:

Φιλάκια πολλά !

Εσείς να είστε καλά και θα το κάνετε το ταξιδάκι σας αργότερα;)

Εγω πηγα χθες για τεστ Παπ και παρασκευη θα εχω τα αποτελεσματα.

Μου ειπε ο γιατρος μου οτι θα κλεισει ραντεβου για μαστογραφια....

και πολυ αργησα...μου ειπε.

Ρε σεις κοριτσια,πονατε στο τεστ Παπ;

Εγω χθες πονεσα λιγο οταν το εκανα

και μετα πονουσα αρκετα στο σπιτι...Πηρα μεσουλιντ και ηρεμησα.

Ειδα και λιγο ροζ....και χθες και σημερα το πρωι...:confused:

Δεν το ειπα στον γιατρο μου,αλλα αν ξαναδω η ξανα πονεσω θα τον παρω να του πω.

Δεν νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό Δωράκι μου. Κι εμένα μου έχει τύχει να έχω λιγο αιματάκι μετά το παπ.

Καλά αποτελέσματα!

Για φαγητο ακομα δεν εχουμε αποφασισει...

Μονο για τον θησαυρο ξερω σιγουρα..

Μοσχαρακι με τραχανουλι θα του φτιαξω.

έχει μια λιακάδα έξω τέλεια! είναι αμαρτία να είμαι στο γραφείο κλεισμένη κ να δουλεύω. θέλω να φύγω, να πάω βόλτα!!!!!!!!!!!

Να έρθω να σε πάρω να πάμε τσάρκα??????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πήρα νωρίτερα τον μικρό από το σχολείο γιατί έχει αρκετό βήχα (η παιδίατρος είπε παρακολούθηση και βλέπουμε αν θα την βγάλει πάλι στο πόδι). Την παλεύουμε με φυτικά και γιατροσόφια.

Δεν ξέρω τι θα μαγειρέψω.

Έχω απίστευτο τρέξιμο μέχρι το βράδυ!

Εβιράκι, να σας ζήσει η μικρούλα σας!! Υγεία και χαρά στο παιδί!!

Δωράκι, μην ανησυχείς. Συμβαίνουν καμιά φορά αυτά μετά το παπ-τεστ. Μίλησες με τον γυναικολόγο?

Μα που είναι επιτέλους το Περιστεράκι?

Φιλιαααααααά!!!!

υ.γ.1) Συνεχίζω να νυστάζω...

υ.γ.2) Όταν βρω χρόνο θα σας μεταφέρω ένα περιστατικό στο σχολείο στο οποίο ήμουν τυχαία μάρτυρας...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...