Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

κι εγώ μια από τα ίδια,έρχεταί όπου είμαι...μπουσουλώντας.

δεν έχει μείνει με κάποιος άλλον εκτός από εμένα και τον άντρα μου.

με τον μπαμπά της κάθεται όμως μια χαρά.

η δική σου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΕΛΟΟΟΥΥΥΥ!!!

ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!!! Ολη μερα τρεχω πίσω της...:mad::x:x:x

η παλιομαιμου ηρεμια δεν εχει...χθες σηκωθηκε ορθια σε ενα αεροπλανο που της πηρε η θεια της και ανεβηκε πανω στο τραπεζακι του σαλονιου...στο τσακ την προλαβα..μιλαμε για μεγαλο ζιζανιο...

πηγαμε παιδιατρο την προηγουμενη εβδομαδα και εχουμε το φανταστικο υψος των 72 πόντων:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: φασουλας:lol::lol::lol: και απο κιλακια 9500..μοσχαρακι:lol::lol:

κατα τα αλλα μια χαρα..κουβεντουλες λεμε πολλες, ταρζανιες κανει συνεχεια, περπαταει πολυ καλα (τρεχει για την ακριβεια:wink:;-)) και ομορφαινει καθε μερα:wink:;-):wink: (χαζομαμα χεχε)

οσο για τη μαμα εε εχει ενα κολληματακι αλλα μαλλον αδυναμια στο μπαμπα εχει...γενικα καθεται με ολο τον κόσμο. το σαββατο ειχαμε παει στα γενεθλια/γιορτη κουμπαρας κουμπαρου και τεκνου και πηγαινε σε ολο τον κοσμο τους τραβαγε τα πατζακια και εκανε τσα!! και ουτε που τους ειχε ξαναδει ποτε!!! κοινως...εμενα χεσμενη με ειχε..ειτε ημουν εκει ειτε δεν ημουν το ιδιο της εκανε:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλά η δική σου ήταν ήσυχη...ζωήρεψε κι αυτή!!

η δική μου δεν πάει σε ξένο κόσμο,θέλει χρόνο μαζί τους.

εμείς έχουμε κολλήσει στους 74,5 πόντους 3 μήνες τώρα.

αλλά βάρος 11.500!!!!!!!!:o:o:o

βγήκαμε εκτός καμπύλης!!!!!!:o:o:o

Link to comment
Share on other sites

καλά η δική σου ήταν ήσυχη...ζωήρεψε κι αυτή!!

η δική μου δεν πάει σε ξένο κόσμο,θέλει χρόνο μαζί τους.

εμείς έχουμε κολλήσει στους 74,5 πόντους 3 μήνες τώρα.

αλλά βάρος 11.500!!!!!!!!:o:o:o

βγήκαμε εκτός καμπύλης!!!!!!:o:o:o

74,5 ποντους εδω και 3 μηνες????:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ρε ειναι ψηλη!!!!και για τα κιλακια μην ανησυχεις..μολις περπατησει θα τα χασει.. ετσι γινεται με ολα τα μικρα.. απλα προσπαθησε απο τωρα να την εχεις σε κινηση γενικα..αστη να μπουσουλαει συνεχεια..

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι όλο το πρωί είναι στο καρότσι,το μεσημέρι μπουσουλάει και 1 ώρα περίπου. μετά κοιμάται,ξυπνάει 6.30-7.00 και μπουσουλάει,παίζει, μετά 9.30 για ύπνο.

δεν είναι και πολύ σε κίνηση!!!

τώρα μείωσα λίγο το φαγητό γιατί έτρωγέ πολύ.

άντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

hellooo!

ο μανολος ειναι 76 ποντακια,αλλα μολις 8.600,τους τελευταιους τρεις μηνες δεν ειχαμε ζυγιστει,εχει παρει μολις 300 γραμμαρια!βασικα,απο τοτε που αρχισε το περπατημα εχει χασει εμφανως κιλα ,κυριως απο τα ποδια,πανε δλδ τα λαχταριστα μπουτακια που ηξερα!το μαγουλο ομως μαγουλο!καποια πραγματα ειναι σταθερες αξιες!;)


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι όλο το πρωί είναι στο καρότσι,το μεσημέρι μπουσουλάει και 1 ώρα περίπου. μετά κοιμάται,ξυπνάει 6.30-7.00 και μπουσουλάει,παίζει, μετά 9.30 για ύπνο.

δεν είναι και πολύ σε κίνηση!!!

τώρα μείωσα λίγο το φαγητό γιατί έτρωγέ πολύ.

άντε να δούμε.

το πρωι πόση ωρα καθεται στο καροτσι??? ξερω οτι πρεπει να ειναι δυσκολο στο μαγαζι αλλα το παιδι εχει μεγαλωσει.δεν γινεται να την περιοριζεις τοσο πια..αν δοκιμαζες κανα παρκο??

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι όλο το πρωί είναι στο καρότσι,το μεσημέρι μπουσουλάει και 1 ώρα περίπου. μετά κοιμάται,ξυπνάει 6.30-7.00 και μπουσουλάει,παίζει, μετά 9.30 για ύπνο.

δεν είναι και πολύ σε κίνηση!!!

τώρα μείωσα λίγο το φαγητό γιατί έτρωγέ πολύ.

άντε να δούμε.

ειναι ψηλη!ουτε χρονο δεν εχει κλεισει και ειναι κοπελαρααα!

οντως πρεπει να κινειται λιγο περοσσοτερο νομιζω ομως...δλδ,οταν λες πως ολο το πρωι καθεται στο καροτσι ,τι εννοεις ?ποσες ωρες?καλε θα πιαστει το τολαρακι της!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι ψηλη!ουτε χρονο δεν εχει κλεισει και ειναι κοπελαρααα!

οντως πρεπει να κινειται λιγο περοσσοτερο νομιζω ομως...δλδ,οταν λες πως ολο το πρωι καθεται στο καροτσι ,τι εννοεις ?ποσες ωρες?καλε θα πιαστει το τολαρακι της!!!

αλο μανολομανα!!!

που χαθηκες??

ο μικρος εχει γινει τρελο γκομενακι!!!χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

το πρωι πόση ωρα καθεται στο καροτσι??? ξερω οτι πρεπει να ειναι δυσκολο στο μαγαζι αλλα το παιδι εχει μεγαλωσει.δεν γινεται να την περιοριζεις τοσο πια..αν δοκιμαζες κανα παρκο??

ή να εβαζες καγκελακια σε καμια γωνια στο μαγαζι ,σαν μινι παιδοτοπος ας πουμε....


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν κάθεται στο πάρκο!!!

θέλει να αλωνίζει...

από τις 9.30 εως τις 14.00.

ωραία έ??

WHAT?????

Ρε αυτο ειναι μαρτυριο για το παιδι!!! κανε κατι!!! (με ολο το θαρρος δηλαδη αλλα δεν του κανει καθολου καλο στην ηλικια ποου ειναι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...