Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Η happiness είναι έγκυοςςςςςςςςςς!!!


Recommended Posts

χαπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα , και πως γινεται να τα μαθαινω τελευταια παντα , αχαχαχα...

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συγκινηθικα και ποσο πολυ χαρηκα!

συγχαρητηρια κοπελαρα μου , σου ευχομαι τα καλυτερα , με μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα πανεμορφο μπεμπακι και υγιεστατο φυσικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εισαι παντα καλα!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαπακι μου γλυκο πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα να πανε καλα και κατα τον Αυγουστο αν υπολογισα καλα, να κρατας αγκαλια το χαπακι jounior!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χαπακι!!!!!!!!Συγχαρητηρια.....Τι τελεια νεα???Τωρα το ειδα το βουρλο!!!!!!

Τι να κανω ειχα πεθανει με τις ναυτιες και με τους εμετους....θα αρχισουν και σε σενα σε λιγο μην αγχωνεσαι :tongue: ,και δεν εμπαινα στο φορουμ...

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη σου ευχομαι ,οτι καλυτερο ,με ενα γερο μωρακι και απο δω και περα ευτυχια και μονο ευτυχια....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...