Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Γεννησε η τανιούλα μας!!!


Moments

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τανιούλα να την χαίρεσαι τη ζουζουνίτσα σου!!! Να είναι πάντα χαρούμενη, γερή κι ευτυχισμένη κι εσύ μια περήφανη χαζομαμά!!Με το καλό να πάτε σπίτι και να απολαύσεις κάθε στιγμή από δω και πέρα!!

Πολλά φιλάκιαααα!


as1cM8UVM3D0000MDAyNzQ2ZHwzNTMyNjJkfG91ciBiYWJ5IGdpcmxzIGFyZQ.gif391223400111
Link to comment
Share on other sites

newborn-baby-3.gif

Τάνια μου να σου ζήσει η μπουμπού σου, να ναι πάντα υγιέστατη και καλότυχη και να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!! Είμαι απόλυτα σίγουρη ότι τώρα που την κρατάς στην αγκαλιά σου έχεις ξεχάσει το ...οδυνηρό παρελθόν!! και πολύ καλά κάνεις γιατί από εδώ και πέρα το μέλλον σας χαμογελά!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποια από την παρέα μας άξιζε να γίνει μητέρα αυτή είσαι εσύ.. Και επιτέλους, έγινε πραγματικότητα.. Είσαι μανούλα... μέσα στα μάτια της μπέμπας σου ο κόσμος όλος τώρα πια για σένα και τον άντρα σου.. Πολλά γλυκά φιλιά και πολλές ευχές για μια ζωή όπως τη θες για τη μονάκριβή σου!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!!!!!!!!! Είσαστε πλέον οικογένεια!!!!!!! Να είναι γερή και καλότυχη στη ζωή της κι εσείς πάντα τόσο ευτυχισμένοι!!!!!!!!!

Μία καινούρια ζωή ξεκίνησε για σας......θα ζήσετε μεγάλες, μοναδικές και ανεκτίμητες στιγμές!!!!!!!

Τις αξίζετε!!!!!!!!

Καλό σαραντισμό και καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tανιούλα μου, θυμάμαι όταν σε πρωτογνώρισα από κοντά...την αγωνία που είχες στα μάτια σου για ένα παιδάκι...την απογοήτευση που μετά από τόσες προσπάθειες δεν τα είχες καταφέρει, αλλά και την επιμονή να συνεχίζεις, ενώ όλοι σου λέγαμε να πάρεις μια ανάσα και να το αφήσεις για λίγο πίσω σου...και να που οι κόποι σου ανταμείφθηκαν, έκανες πράξη τη φράση "ο επιμένων νικά!" και τώρα...κρατάς στην αγκαλιά σου το πιο ακριβό δώρο του κόσμου!!! έχω συγκινηθεί ειλικρινά πάρα πολύ και χαίρομαι τόσο για σένα!!! την επόμενη φορά που θα βρεθούμε, δε θα μιλάμε πια για ενέσεις, φάρμακα και γιατρούς, αλλά για φρουτόκρεμες, κολικούς και παιδικά παιχνίδια...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!! Χρόνια πολλά για την γιορτή σου που από εδώ και πέρα θα τη γιορτάζεις μαζί με τα γενέθλια της μικρής!!

Και στα δικά μας....


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

Τανια μου τι καλύτερο δώρο φέτος για την γιορτή σου απο αυτο το πλασματακι που ηρθε και γέμισε πρώτα την καρδια σου και τώρα την αγκαλια σου!!!!! Να σου ζήσει η μπεμπουλα σου να είναι πάντα γερή και καλοτυχη στη ΖΩΗ της για όλα τα αλλα έχει εσάς τους γονείς της να τα φροντισετε !!!!!! Πάντα να είσαι τόσο ευτυχισμένη όσο την στιγμή που την αντικρυσες και την αγγιξες!!!!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τανια μου,να σας ζησει.ναναι παντα χαρουμενη,και καλοτυχη στην ζωη της.

ευχομαι μονο ομορφες στιγμες απο δω κια περα και οσες λυπες περασες να σβηστουν μεσα απο το προσωπακι της κορουλας σου.

χρονια πολλα για την γιορτη σου,το πιο ομορφο δωρο εχεις στην αγκαλια σου.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ενα ευχαριστω ειναι λιγο για τις ομορφες ευχες σας!!!!! η ευτυχια μου ειναι μεγαλη και η ευχη μου ολα τα κοριτσια που παλευουν να δικαιωθουν και να ερθει η ευτυχια στο σπιτι τους!!!!!! ακομα δεν πιστευω οτι ειναι δικη μου!!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...