Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Δε ξέρεις ποσο δύναμη μου δίνεις!!μαρεσει που είσαι αισιόδοξη!εγω ειμαι 27 και ο αντρας μου 35! Σκέφτομαι να ασχοληθώ με το γαμο κ να συνεχίσουμε μετα αλλα μετα παλι αλλάζω γνώμη!!εχω μπερδευτεί!!!σου εύχομαι τα καλύτερα κοπέλα μου και θα περιμένω οπότε έχεις νέα να μας τα πεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε ξέρεις ποσο δύναμη μου δίνεις!!μαρεσει που είσαι αισιόδοξη!εγω ειμαι 27 και ο αντρας μου 35! Σκέφτομαι να ασχοληθώ με το γαμο κ να συνεχίσουμε μετα αλλα μετα παλι αλλάζω γνώμη!!εχω μπερδευτεί!!!σου εύχομαι τα καλύτερα κοπέλα μου και θα περιμένω οπότε έχεις νέα να μας τα πεις!!!!

ΜΗΝ ANHΣYXEIΣ!!!διαβασε τις ιστοριες των κοριτσιων,που τωρα τρεχουν με τα μωρακια τους!!!η βασιλικη που ειναι εγκυος,ολα.μια χαρα θα πανε!!!απλα θα ταλαιπωρηθουμε λιγο παραπνω...και τι εγινε;;;;την υγεια μας την εχουμε,ολα ευκολα τα εχουμε σχεδον,μια δοκιμασια ειναι που θα βγουμε πιο δυνατοι και αγαπημενοι σιγουρα!!!δεν ειμαι παντα αισιοδοξη,απλα στο φορουμ σου μεταδιδουν θέτικη ενεργεια και αυτο θελω να το δεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κορίτσι μου αλλα ειμαι λίγο άσχετη με το Ίντερνετ!!!το είδα το μην κ προσπάθησα να σ στείλω προσωπικό μην δεν ξερω αν το πήρες!!!μπαινω απτο Κίν κ ειναι πολυ δύσκολο μωλις παω Σπιτι θα σου στείλω αν δε το πήρες!!!παντως σου εύχομαι τα καλύτερα κ θα περιμένω να μου πεις τα καλύτερα νέα του κόσμου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγω απο κνητο μπαινω!!!το ειδα το μηνυματακι σου και απαντησα!σε ευχαριστω μπεμπα και ευχομαι σε σας καλα και ευλογημενα στεφανα να εχετε!!!!και ολα θα γινουν,παρτε το χρονο σας ασχοληθειτε με το γαμο και μετα με τα γεννητουρια!!!!χαχα!!!!ποτε με το καλο ο γαμος γλυκια μου;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΠΙΣΗΣ ξεχασα να σου πω,συμβουλες που μας εδωσε ο γοατρος μηπως και αλλαξει κατι και βρεθει σπερμα χωρις βιοψεια..χαλαρα εσωρουχα μποξερακια ,βιταμινες,υγιεινη διατροφη.

,οχι καταχρησεις γενικως!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο γάμος ειναι 20/7 σε ευχαριστούμε κ για τις οδηγίες κ για την ενέργεια που μας δίνεις!!!!τι βιταμίνες να πάρω;;ειναι αποκλείστηκα για το σπερμα η αυτές που κυκλοφορούν στο εμπόριο;; Κάτι διάβασα πιο πάνω με πάγωμα των ορχεων...τι ειναι αυτο;;;thanks κ παλι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο γάμος ειναι 20/7 σε ευχαριστούμε κ για τις οδηγίες κ για την ενέργεια που μας δίνεις!!!!τι βιταμίνες να πάρω;;ειναι αποκλείστηκα για το σπερμα η αυτές που κυκλοφορούν στο εμπόριο;; Κάτι διάβασα πιο πάνω με πάγωμα των ορχεων...τι ειναι αυτο;;;thanks κ παλι!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!καλο και αισιοδοξο π-σ-κ!!αυτο με το παγωμα ειναι για να κατεβαινει η θερμοκρασια των ορχεων γιατι οταν ανεβαινει η θερμοκρασια τοτε εχει ως αποτελεσμα να σκοτωνεται το σπερμα νομιζω.παιρνεις μια παγοκυστη,την τυλιγεις σε μια πετσετα και την βαζει ο αντρουλης αου κατω απο τους ορχεις την ωρα που βλεπεται ταινια,μπαλιτσα κ.τ.λ. για 20λεπτακια.οσομ αφορα τις βιταμινε αρχικα πηραμε γυρη φρεσκια,βασιλικο πολτο και μετα οτι μς ειπε το κεντρο. Σελινιουμ,καρνιτινη,βιταμινη c e και σενενζυμο q10 αυτα!!!και με την βοηθεια του Θεου ολα καλα θα πανε!!

Link to comment
Share on other sites

Vasiliki συγχαρητηρια για τον μπεμπακο σου. Μπραβο!Υπεροχα νεα!!!!! Μpempa καλως ηρθες στην παρεα μας. Να μην στενοχωριεσαι, η ζωη εχει τοσα ομορφα πραγματα να μας δινει καθημερινα! Ολα καλα θα πανε! Κι εγω ειμαι στην προσπαθεια ακομη! Εμενα ο αντρας μου παιρνει τις eviol και το q12. Εγω ειμαι στη φαση που ακομη μαζευουμε εξετασεις και χρηματα για τα εξοδα της εξωσωματικης. H Lollipop εχει δικιο σε οσα σου ειπε.Βρειτε ενα κεντρο εξωσωματικης και ξεκινηστε την προσπαθεια σας και εχει ο Θεος. Απολαυσε το γαμο σου και ολα θα ερθουν με την ωρα τους!Κι εμενα με παιρνει απο κατω πολλες φορες, πολλες φορες κλαιω αλλα ελπιζω οτι θα ερθει η στιγμη που θα αποκτησουμε ολες παιδακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasiliki συγχαρητηρια για τον μπεμπακο σου. Μπραβο!Υπεροχα νεα!!!!! Μpempa καλως ηρθες στην παρεα μας. Να μην στενοχωριεσαι, η ζωη εχει τοσα ομορφα πραγματα να μας δινει καθημερινα! Ολα καλα θα πανε! Κι εγω ειμαι στην προσπαθεια ακομη! Εμενα ο αντρας μου παιρνει τις eviol και το q12. Εγω ειμαι στη φαση που ακομη μαζευουμε εξετασεις και χρηματα για τα εξοδα της εξωσωματικης. H Lollipop εχει δικιο σε οσα σου ειπε.Βρειτε ενα κεντρο εξωσωματικης και ξεκινηστε την προσπαθεια σας και εχει ο Θεος. Απολαυσε το γαμο σου και ολα θα ερθουν με την ωρα τους!Κι εμενα με παιρνει απο κατω πολλες φορες, πολλες φορες κλαιω αλλα ελπιζω οτι θα ερθει η στιγμη που θα αποκτησουμε ολες παιδακι!

Για ποτε το βλεπετε να ξεκινατε;;;εγω μολις αδιαθετησα και μετραω αντιστροφα επιτελους..νεχω ενα αγχος για τις μερες μετα την εμβρυομεταφορα...θα πετυχει;;;αχχχχχχ..domino εχετε βρει κεντρο;;ποσα χρηματα σας ειπαν;

Link to comment
Share on other sites

Vasiliki συγχαρητηρια για τον μπεμπακο σου. Μπραβο!Υπεροχα νεα!!!!! Μpempa καλως ηρθες στην παρεα μας. Να μην στενοχωριεσαι, η ζωη εχει τοσα ομορφα πραγματα να μας δινει καθημερινα! Ολα καλα θα πανε! Κι εγω ειμαι στην προσπαθεια ακομη! Εμενα ο αντρας μου παιρνει τις eviol και το q12. Εγω ειμαι στη φαση που ακομη μαζευουμε εξετασεις και χρηματα για τα εξοδα της εξωσωματικης. H Lollipop εχει δικιο σε οσα σου ειπε.Βρειτε ενα κεντρο εξωσωματικης και ξεκινηστε την προσπαθεια σας και εχει ο Θεος. Απολαυσε το γαμο σου και ολα θα ερθουν με την ωρα τους!Κι εμενα με παιρνει απο κατω πολλες φορες, πολλες φορες κλαιω αλλα ελπιζω οτι θα ερθει η στιγμη που θα αποκτησουμε ολες παιδακι!

Για ποτε το βλεπετε να ξεκινατε;;;εγω μολις αδιαθετησα και μετραω αντιστροφα επιτελους..νεχω ενα αγχος για τις μερες μετα την εμβρυομεταφορα...θα πετυχει;;;αχχχχχχ..domino εχετε βρει κεντρο;;ποσα χρηματα σας ειπαν;ας μας.βοηθησει ο Θεος να εχουμε φουσκωμενες κοιλιτσες ολες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου dommino καλώς σας βρήκα!!!καλη επιτυχία στην εξωσωματικη εύχομαι να πανε όλα καλα!!εσεισ εχετε κανει βιοψια ορχεων η θα το κάνετε σύγχρονος;;και μένα με πιάνει απογοήτευση κ απελπισία αλλα πρεπει να αρχίσω να το παίρνω απόφαση κ να το πιάσω απτά μαλλιά το θέμα όσο δύσκολο κ να ειναι!!!το θέμα ειναι θα τα καταφέρω η θα με γόνατο δει κιαλλο!!θα δείξει τι να πω;;εχει ο θεός!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Στενοχώριεμαι που μεγάλωσε η παρέα σε αυτό το θέμα όμως αν διαβάσετε αυτό το θέμα από την αρχή θα δείτε ότι 9 στις 10 για να μην πω και οι 10 τα έχουμε καταφέρει οι περισσότερες με βιοψια ορχεων και μάλιστα παρά πολλές έχουν τα διδυμακια τους αγκαλια!!!!!! Εγω για όσες δεν με ξέρουν ξεκινήσαμε σχεδόν 3 χρόνια πριν με μηδέν σπέρματοζωαρια για παρά πολλούς μήνες, κάναμε βιοψια ορχων βρέθηκαν καμία 20αρια σπέρματοζωαρια. Προχωρήσαμε σε δυο εξωσωματικές κατέληξαν βιοχημικες και οι δυο, δεν θέλω να σας περιγράψω τον πόνο που έχω τραβήξει τη θλίψη και την απελπισία υπάρχουν καταγεγραμμένα!! Ομως αυτή τη στιγμή κρατάω τον 3 μηνών γιο μου αγκαλια του οποίου η σύλληψη έγινε από θαύμα φυσιολογικά πέρυσι το Γενάρη την ώρα που περίμενα τη περίοδο μου για να ξεκινήσει η Τρίτη έξω σωματική!!!!! Μην απελπιζεστε σας παρακαλώ ο Θεός ειναι μεγάλος!! Εμάς μετέπειτα βρέθηκαν πολλά σπέρματοζωαρια αλλά οι γιατροί απέκλεισαν τη φυσιολογική σύλληψη γιατι σχεδόν όλα ήταν ανώμαλα και ακίνητα!! Μόνο έξω σωματική έλεγαν κι όμως το αγοράκι μου ήρθε από μόνο του και δόξα το Θεό ειναι υγιέστατο!!!

Κορίτσια επειδή πέρασα δυο χρόνια ταλαιπωρίας χιλιάδων εξέτασεων άπειρες επισκέψεις σε διάφορους γιατρούς και φυσικά τόσα χρήματα που σε κανέναν δεν περισσεύουν, γνώμη μου ειναι να μην μπλεξετε καν με ουρολογους!! Χειρότερα θα σας μπερδεύουν θα σας ζητήσουν ένα σωρό πανάκριβες εξετάσεις για να σας πουν τελικά ότι μόνο η βιοψια ορχεων θα δείξει ακόμα και με υψηλές fsh τίποτα δεν κρίνετε!!! Ξαναλέω μόνο με τη βιοψια είμαστε σίγουροι! Εγω θα σας συμβούλευα να βρείτε ένα μεγάλο κέντρο εξωσωματικής να μιλήσετε βιοψια κάνει ο γυναίκολογος και ειναι επέμβαση ρουτίνας για αυτούς!! Μην μπλέκεται πολυ γιατι θα χαθεί το τόπι!!! Και να θυμάστε όλες τα κατάφεραν!!! Ετσι κι εσείς σε λίγους μήνες θα κρατάτε το θαύμα σας αγκαλια και όλα τα αλλά δεν θα μείνουν ουτε καν σαν ανάμνηση πιστέψτε με!!!!!

Βασιλική με το καλό ο γιος!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια,

ευχαριστώ για τις ευχές...ελπίζω να είναι οντως μπέμπης με την πρόβλεψη κατα 80% του γιατρού...χαχαχα

Λολιποπ καλη αρχή!!!! θετική σκέψη και όλα θα πάνε σούπερ.

Ντομινο κοριτσακι μου πως σε καταλαβαίνω..κ εμεις ζορια τραβιξαμε με τα χρηματα γμτ κ ακομα φυσικά τραβαμε... υπομονή αξίζει τον κόπο όμως ;)

Μπέμπα βρες ενα καλό κέντρο κ βαλε μπροστά το γαμο κ την εξωσωματική με βιοψία.

Εμεις οτι βιταμινες κ αν πήραμε θαυμα δεν ειδαμε...καταφερναμε κ καναμε καταψυξη σπέρματος με 2-3 ζωντανα την φορά ... ετσι καπως μαζεψαμε σπερμα... αλλα οντως 1 θελουμε να κανει την δουλειά και φυσικά την βοηθεια του ΘΕΟΥ. Ειδες θαυματα γινονται η Μαιρη μας εχει τον μπεμπακο της αγκαλια :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...