Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

καταρχην αν θελεις γραφε με μικρα γραμματα γιατι ετσι ειναι σαν να φωναζεις.σας ειπαν απο που μπορει να προηρθε η αζωοσπερμια?ειναι μη αποφρακτικου τυπου να φανταστω αφου η fsh ειναι υψηλη.γενικα τι σου εχουν πει?οι αλλες ορμονες σε τι επιπεδα βρισκονται?

νομιζω δεν επιτρεπεται να πεις ονομα..αυτός ο γιατρος πως τα βλεπει τα πραγματα?ρωταω πολλα το ξερω...

απλα γνωμη μου ειναι να μη πτοηθειτε,να οργανωσετε το γαμο σας και να το ψαχνετε παραλληλα το θεμα.ωστοσο αρε και καμια αλλη γνωμη..απο που εισαι?

εμεις το αφησαμε το θεμα γιατι εχουμε κατεψυγμενο σπερμα οποτε απο τη διαδικασια βιοψιας δε γνωριζω πολλα...


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μας ειπε οτι μπορει να ειναι ειτε εκ γεννετης ειτε απο καποιο χτυπημα δεν ηταν σιγουρος.η lh ηταν 26 και η ελευθερη τεστοστερονη ηταν 9.8 (φυσιολογικη).ειμαι απο κρητη.εχω λιγο μπερδευτει δεν ξερω που θα ηταν το καλυτερο να απευθυνθω.εσεις το σπερμα δεν το πηρατε απο βιοψια?

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ μου θυμιζεις τοσο πολυ εμενα...καταρχην προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις γιατι ότι και αν ακους θα σε μπερδευουν ακομη περισσοτερο...γνωμη μου ειναι να απευθυνθειτε σε καποιο ειδικο κεντρο για να σας κατευθυνουν.θα πατε με ολες τις εξετασεις σας και εκεινοι θα σας πουν πως να κινηθειτε..

εμεις ειχαμε συλλεξει σπερμα ριν 3 χρόνια γιατι ο αντρας μου υπεβληθει σε χημειοθεραπειες...αο κει ροεκυψε και η αζωοσπερμια...


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ'ευχαριστω κοριτσι!θα σου απαντησουν και αλλα κοριτσια απο δω οποτε εχε το νου σου γιατι οι περισσοτερες γνωριζουν πολλα περισσοτερα...ειπαμε ΕΝΑ χρειαζομαστε!!!

ευχομαι να τα ξαναπουμε...σε εχω προσθεσει στις επαφες μου...;)

αααααα κανονισε και το γαμο σου,μην το αφηνεις να σου χαλαει τη ζωη!!!!


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν υπαρχουν παραδειγματα με μεγαλες τιμες ορμονων και απαισιοδοξους γιατρους που ομως πετυχαν το στοχο τους θα το εκτιμουσα πολυ να με συμβουλεψουν..και να μου προτεινουν καποιο καλο γιατρο...ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

mpempa27 καλως ηρθες ...

κατ' αρχην μην απογοητευεσαι και κοιτα να κανονισεις τον γαμο σου .. θα σας αλλαξει την ψυχολογία και θα σας βοηθησει.

Κατα δευτερον δεν χρειαζεται να τα βλεπεις ολα μαυρα γιατι στην εποχη μας πλεον ΟΛΑ μπορουν να συμβουν ... ενα χρειαζεται να κανει την δουλειά κ στην τελική υπάρχουν κ πολλες εναλλακτικές λύσεις.

Διαβασε λιγο τις ιστοριες μας εδω και θα δεις οτι με υπομονη κ επιμονη σιγα σιγα ολες καταφερνουμε το πολυποθητο...:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vasiliki μου γεια σου!!προσπαθω να ελπιζω!!εχω διαβασει τις συζητησεις σας και ξερω οτι εχετε περασει και εσεις πολλα!δεν θυμαμαι ομως το αποτελεσμα εσυ σε τι φ:confused:αση βρισκεσαι?

Link to comment
Share on other sites

vasiliki μου γεια σου!!προσπαθω να ελπιζω!!εχω διαβασει τις συζητησεις σας και ξερω οτι εχετε περασει και εσεις πολλα!δεν θυμαμαι ομως το αποτελεσμα εσυ σε τι φ:confused:αση βρισκεσαι?

αααααααααα και κατι τελευταιο....αν βρεις την ιστορια της maryy διαβασε την!ειναι απιστευτη...


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΕΜΠΑ καλως ηρθες στο παρεακι εδω θα βρεις πολυ κουραγιο και ιστοριες που θα σου δωσουν κουραγιο να προχωρησεις..και εμεισ αζωοσπερμια με fsh29 και ο γιατροσ του κεντρου που θα κανουμς την εξωσωματικη μονο 10% μας δινει να βρουμε σπερμα.....αλλα κατι ειναι και αυτο και πιστευω πολυ σε ενα θαυμα γιατι ENA σπερματοζωαριο θελουμε!!!!!μην απογοητέυσαι σε παρακαλω!!!βρειτε ενα καλο κεντρο να σας καθοδηγησει και να σας ηρεμησει.εμεις αυτο καναμε και μας βοηθησε πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Lollipop 86 έχουμε σχεδόν τις ίδιες ιστορίες νιώθω πολυ ομορφα που μπορω να μιλάω με κορίτσια που περνάμε το ίδιο γιατι κανένας άλλος δε μπορει να με καταλάβει!!!αν μπορείς να μου στείλεις κάποια στοιχεία για το κεντρο έξω σωματικής κ για το γιατρό σας θα το εκτιμούσα πολυ!!λες να φανούμε τυχερες;;μακάρι Παναγία μου!!εχω εναπόθεσει τις ελπίδες μου στην αγια ΕΙΡΗΝΗ!ειμουν στη πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου!και ξαφνικά;;κενό...μακάρι κ για σενα να πανε όλα δεξιά!!κανονισατε την εξωσωματικη;

Link to comment
Share on other sites

Lollipop 86 έχουμε σχεδόν τις ίδιες ιστορίες νιώθω πολυ ομορφα που μπορω να μιλάω με κορίτσια που περνάμε το ίδιο γιατι κανένας άλλος δε μπορει να με καταλάβει!!!αν μπορείς να μου στείλεις κάποια στοιχεία για το κεντρο έξω σωματικής κ για το γιατρό σας θα το εκτιμούσα πολυ!!λες να φανούμε τυχερες;;μακάρι Παναγία μου!!εχω εναπόθεσει τις ελπίδες μου στην αγια ΕΙΡΗΝΗ!ειμουν στη πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου!κ κοιυαι ξαφνικά;;κενό...μακάρι κ για σενα να πανε όλα δεξιά!!κανονισατε την εξωσωματικη;

κοιτα να ευχαριστηθεις την διαδιακασια του γαμου γιατι ειναι καταπληκτικη και δεν ξαναγυριζει και μην ξεχνας οτι μετα θα εχεις διαδικασιες γεννας!!!ολες οι κοπελες τα καταφεραν μην απογοητευεάσαι! υποψιαζομαι οτι εχουμε κοντινες ηλικιες

27 εγω 30 ο αντρουλης μου. Εχω μαζεψει τα φαρμακα

,περιμενω να αδιαθετησω και την 21η μερα ξεκιναω ενεσουλεσ γιουπιιι!!!! αλλα εχουμε να κανουμε εξετασεις ακομα να δουμε αν ειναι γενετικο το προβλημα..και μεις στο Θεο και τον θαυματουργο αγιο του νησιου μας προσευχομαστε σου στελνω μηνυμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...