Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

μαρινα χαρηκα πολυ που μας ειπες τα νεα σου!!!!:D:D

τι ωραια!!!!με το καλο το αγορακι σας!!!!

πως εισαι εσυ???

η μικρη ή μαλλον η μεγαλη τι κανει??!?!?!?

να σε ρωτησω κατι????ξερεις τι κανει η δημητρα-η κοπελα με τα διδυμα- που κανατε σχεδον μαζι την εξωσωματικη???


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρινα χαρηκα πολυ που μας ειπες τα νεα σου!!!!:D:D

τι ωραια!!!!με το καλο το αγορακι σας!!!

πως εισαι εσυ???

η μικρη ή μαλλον η μεγαλη τι κανει??!?!?!?

να σε ρωτησω κατι????ξερεις τι κανει η δημητρα-η κοπελα με τα διδυμα- που κανατε σχεδον μαζι την εξωσωματικη???


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα .Τι κάνετε; Eγώ χάθηκα γιατί τρέχουμε με τις εξετάσεις του συζύγου.Μας ζητήθηκε να κάνουμε κατατμήση του DNA.Μήπως ξέρετε τι ακριβώς δείχνει αυτή η εξέταση;Και αν είναι μεγάλη η κατάτμηση τι γίνεται,δηλαδή η εξωσωματική δεν προχωράει;Συγνώμη αλλά δεν έχω καταλάβει πολλά πράγματα γι αυτήν την εξέταση.Αν έχει κάποια κοπέλα εμπειρία, θα παρακαλούσα να μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μαρίνα με το καλο το αγοράκι σας'

Ντόμινο αυτη η εξέταση δείχνει κατα ποσο ειναι κατακερματισμένα τα σπερματοζωαρια νομίζω, δηλαδη σε τι κατάσταση ειναι.. Πατά και στο google γράφει πολυ χρήσιμα πραγματάκια! Χαίρομαι πάντως που ξεκινήσατε και μπηκατε σε μια σειρά! Ολα τωρα φαίνονται βουνό αλλα θα δεις σε λιγο καιρο δεν θα ειναι παρα ένας κακός εφιάλτης!

Ευχουλα με τη Δήμητρα που είχα μιλήσει πριν κάτι μήνες ειναι μια χαρά αλλα κάτι πρόβλημα είχε με τους κωδικούς της κσι δεν μπορούσε να μπει στο φόρουμ να γράψει!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μπηκα να πω ενα γεια!!

Μαρινα με το καλο κοπελα μου!:P

Να αποκτησεις ενα υγιες και τελειομηνο παιδαρο!

Τι ωραια μερα που εχει σημερα! Χτες νομιζα οτι πεφτουν βομβες με τοσες αστραπες!:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια μου!χρειαζομαι τις συμβουλες σας...κατεβηκαμε αθηνα,πηγαμε στο κεντρο,ολα καλα!!ο γιατρος πολυ καλος,ωραια αντιμετωπιση,φιλικος!!δν μας χαιδεψε τα αυτια απλα θα ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σας..μας ειπε οτι το ενδεχομενο να βρεθουν σπερματοζωαρια με βιοψεια ειναι 10τοις εκατο....με τετοια τιμη fsh λεει σπανια εχει βρει...πελαγωσαμε κοριτσια μου...σας παρακαλω πειτε μου κατι..κατι να μας ανεβασει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!χρειαζομαι τις συμβουλες σας...κατεβηκαμε αθηνα' date='πηγαμε στο κεντρο,ολα καλα!!ο γιατρος πολυ καλος,ωραια αντιμετωπιση,φιλικος!!δν μας χαιδεψε τα αυτια απλα θα ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σας..μας ειπε οτι το ενδεχομενο να βρεθουν σπερματοζωαρια με βιοψεια ειναι 10τοις εκατο....με τετοια τιμη fsh λεει σπανια εχει βρει...πελαγωσαμε κοριτσια μου...σας παρακαλω πειτε μου κατι..κατι να μας ανεβασει..[/quote']

Μην πελαγώνεις ηρέμησε ... εναλλακτική σας είπε σε περίπτωση μη εύρεσης??

Link to comment
Share on other sites

Μην πελαγώνεις ηρέμησε ... εναλλακτική σας είπε σε περίπτωση μη εύρεσης??

Φυσικα!!σπερμα δοτη που δν ειμαστε εναντια φυσικα!!!απλα τα εχασα οταν μας εδωσε τετοιο ποσοστο...γιατι τοσο χαμηλο;;οι περισσοτερες κοπελες τα καταφεραν με βιοψεια!εστω και δυο σπερματοζωαρια...σε μας γιατι μας ειπε σπανια βρισκει;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα!!σπερμα δοτη που δν ειμαστε εναντια φυσικα!!!απλα τα εχασα οταν μας εδωσε τετοιο ποσοστο...γιατι τοσο χαμηλο;;οι περισσοτερες κοπελες τα καταφεραν με βιοψεια!εστω και δυο σπερματοζωαρια...σε μας γιατι μας ειπε σπανια βρισκει;

Κοριτσακι επειδη εμεις δεν μπηκαμε σε διαδικασία βιοψίας και δεν το συζητησαμε καθολου δεν ξέρω τι να σου πω... ισως καποια αλλη κοπελα να μπορει να σε βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι επειδη εμεις δεν μπηκαμε σε διαδικασία βιοψίας και δεν το συζητησαμε καθολου δεν ξέρω τι να σου πω... ισως καποια αλλη κοπελα να μπορει να σε βοηθησει...

Σε ευχαριστω βασιλικη μου για την απαντηση!πως ειναι το σπορι;;;ολα κατευχην ευχομαι να πηγαινουν κοπελα μου κ σε ολες τις εγκυουλες-μανουλες κοπελες που τα καταφεραν!!ν καποια κοπελα δει το μηνυμα,ας μου πει την αποψη της..ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστω βασιλικη μου για την απαντηση!πως ειναι το σπορι;;;ολα κατευχην ευχομαι να πηγαινουν κοπελα μου κ σε ολες τις εγκυουλες-μανουλες κοπελες που τα καταφεραν!!ν καποια κοπελα δει το μηνυμα' date='ας μου πει την αποψη της..ευχαριστω πολυ..[/quote']

καλά πρέπει να είναι το μικρό ... Τεταρτη εχω παλι γιατρό θα σας ενημερώσω... εκανα εξετάσεις για θρομβοφιλια (μοριακό έλεγχο) και δευτερα πρωι θα κανω κατι αλλες (αυτές τις κλασσικές μηνιαίες που κανουν οι εγκυμονουσες οπως μου ειπε η μαία μου).

Link to comment
Share on other sites

καλά πρέπει να είναι το μικρό ... Τεταρτη εχω παλι γιατρό θα σας ενημερώσω... εκανα εξετάσεις για θρομβοφιλια (μοριακό έλεγχο) και δευτερα πρωι θα κανω κατι αλλες (αυτές τις κλασσικές μηνιαίες που κανουν οι εγκυμονουσες οπως μου ειπε η μαία μου).

Καλα αποτελεσματα καλη μου!!φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομαδα κοριτσια!

Μαρινα με το καλο να ερθει το αγορακι σου!!

Lollipop θα σου πω να μην απογοητευσε γιατι κανεις δεν ξερει αν θα βρεθει σπερματοζωαριο ακομα και σε φυσιολογικη fsh. Ολα πιθανα ειναι, μην στεκεστε στα ποσοστα. Ειναι καλο που ειστε προετοιμασμενοι για ολα τα ενδεχομενα.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

οι γιατροι θα σου πουν τη χειροτερη εκδοχη για να ειστε προετοιμασμενοι.οι γιατροι ομως δεν ειναι θεοι!!!!κ σε μας το ιδιο ειχε πει ο ντοκ με το πρωτο σπερ/μμα αλλα στην ωοληψια γλυτωσε ο καλος μου κ τη βιοψια γιατι βρεθηκαν σπερμ/αρια!!!! καντε αυτο που πρεπει να κανετε κ να χεις στο μυαλο σου πως τα ποσοστα κ οι στατιστικες ειναι για να αλλαζουν!!!!

domino για την κατατμηση δεν ξερω.....

μαιρουλα πως ειναι ο μπεμπουλης???

μοριτσακι???που χαθηκες??ολα καλα???

ροξαν???ποτε εχετε γενεθλια???

βασιλικη με το καλο ο υπερηχος!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...