Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

μπραβο μπραβο μπραβο!!!!χαρηκα πολυ!!!!!να πανε καλα ολα μεχρι τελους!!!!

καλε???τι ωρα ειναι αυτη που γυρισες απ το γιατρο???

λες να χουμε τον ιδιο????κ γω κατι τετοιες ωρες επεστρεφα!!!!

Ειχα 9 ραντεβού αλλά οπως παντα πιάσαμε την κουβεντα κ με τον γιατρό κ με την μαία απ' εξω κ μεχρι να φτασουμε σπιτι περασε η ωρα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Vasiliki.Σε σκεφτόμουνα χθες. Χάρηκα πάρα πολύ! Μπράβο.Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!Ειλικρινά χαίρομαι πάρα πολύ όταν ακούω ευχάριστα νέα από όλες εσάς,που καταλαβαίνω πόσο έχετε ταλαιπωρηθεί ψυχικά και σωματικά γι αυτό τον ιερό σκοπό. euxoula καλημέρα και από εμένα!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο γυρισαμε απ' τον γιατρό... Ολα καλα δόξα τω Θεω :P

Σάκος-μωρακι-καρδουλα :-P:razz:

Συγχαρητηρια!!:D Χαρηκα παρα πολυ :D Ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Ευχουλα να χαιρεσαι τις κορουλες σου, γερες και ευτυχισμενες!!!! Τα πρωτα σας γενεθλια!!:D πλησιαζουν και της Roxanne αλλα δεν θυμαμαι ημερομηνια..

Lollipop καλως ηρθες!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασιλική συγχαρητήρια!! Να έχεις μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ευχουλα να χαίρεσαι τις κοράκλες σου!

Ιωάννα μου μπράβο!! Να δεις που σύντομα θα συμβεί το θαυματάκι!!

Lollipop καλώς ήρθες! Η βιοψια πλέον ειναι επέμβαση ρουτίνας για αυτο και σε ολα τα μεγάλα κέντρα εξωσωματικής τα κάνει ο γυναίκολόγος! Σε μικρά κέντρα σε παραπέμπουν σε ιδιωτική κλινική και ουρολόγο!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!κ για τις συμβουλες κ για ολα!!θα βγουμε πιο δυνατοι απο αυτη την δοκιμασια.μας βοηθησε πολυ οταν μαθαμε για την αζωοσπερμια το γεγονος οτι βρηκαμε εσας κ τις ιστοριες σας...μας ανεβασε το ηθικο κ δυναμη να το ψαξουμε γρηγορα οσο μπορουμε..ειναι κ η αποσταση,το οικονομικο μιας κ εγω ανεργη 2χρονια τωρα... ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!!!mary η ιστορια σου ειναι πραγματικο θαυμα!!παιρνει βασιλικο πολτο κ γυρη ο αντρουλης μου κ ελπιζουμε!!!μπορεις ν μ στειλεις κ εσυ σε ποιο κεντρο πηγες;σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Πριν λιγο γυρισαμε απ' τον γιατρό... Ολα καλα δόξα τω Θεω :P

Σάκος-μωρακι-καρδουλα :-P:razz:

Εύχομαι ολόψυχα μια ευχάριστη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Βασιλική συγχαρητήρια!! Να έχεις μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ευχουλα να χαίρεσαι τις κοράκλες σου!

Ιωάννα μου μπράβο!! Να δεις που σύντομα θα συμβεί το θαυματάκι!!

Lollipop καλώς ήρθες! Η βιοψια πλέον ειναι επέμβαση ρουτίνας για αυτο και σε ολα τα μεγάλα κέντρα εξωσωματικής τα κάνει ο γυναίκολόγος! Σε μικρά κέντρα σε παραπέμπουν σε ιδιωτική κλινική και ουρολόγο!

Τι κάνεις? Πώς είναι τώρα η ζωή με το μπεμπάκι σου? Ευτυχισμένη? Βρήκατε τους ρυθμούς σας?

Άντε και σιγά - σιγά θα ετοιμάζεστε και για τη βάφτιση. Τι ωραία!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!κ για τις συμβουλες κ για ολα!!θα βγουμε πιο δυνατοι απο αυτη την δοκιμασια.μας βοηθησε πολυ οταν μαθαμε για την αζωοσπερμια το γεγονος οτι βρηκαμε εσας κ τις ιστοριες σας...μας ανεβασε το ηθικο κ δυναμη να το ψαξουμε γρηγορα οσο μπορουμε..ειναι κ η αποσταση' date='το οικονομικο μιας κ εγω ανεργη 2χρονια τωρα... ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!!!mary η ιστορια σου ειναι πραγματικο θαυμα!!παιρνει βασιλικο πολτο κ γυρη ο αντρουλης μου κ ελπιζουμε!!!μπορεις ν μ στειλεις κ εσυ σε ποιο κεντρο πηγες;σε ευχαριστω πολυ![/quote']

Όλα καλά θα πάνε αρκεί να το πιστεύεις. Όπως βλέπεις και από τις υπόλοιπες περιπτώσεις ούτε οι πρώτοι είστε ούτε οι τελευταίοι και είναι και κάτι που βρίσκεται λύση.

Όσο για την ανεργία όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε.

Θέλει αισιοδοξία, πίστη , προσευχή και όλα θα έρθουν κατ'ευχήν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vasiliki συγχαρητηρια!!!

Φανταζομαι εχει φωτογενεια το σπορακι σας!

Με το καλο!!!!!

Ευχουλα να σου ζησουν οι κορουλες σου!

Να ειναι καλοτυχες!!

Ετοιμαζομαστε και εμεις σιγα σιγα για το πρωτο μας κερακι!

Πως περναει ο καιρος....

Lollipop με το καλο να αρχισεις. Ολες νιωθαμε χαμενες στην αρχη.

Αν διαβασεις και στο parents το θεμα μας θα δεις οτι περασαμε απο ολα τα συναισθηματα αγχους, λυπης, αγωνιας κτλ αλλα στο τελος αποζημιωθηκαμε με το παραπανω.

Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ ευχομαι ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ να πάνε όλα καλα :P

roxanne- το σπορακι ειναι μια οπτασια το πιο ομορφο σπορακι του κοσμου (τρελη μανα χαχα)

Περιττό να σας πω ότι θελω συνεχεια να κοιμαμαι... αν εξεραίσεις και λιγα μικρα πονακια χαμηλα κ ενα ανεπεσθητο πρηξιμο στο στηθος σε γενικές γραμμές καλα ειμαι εως τωρα...Δεν παω στην δουλειά , δεν κανω δουλειές δεν κανω τπτ εκτος απ' το μιλαω στο μπεμπε μου χαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ ευχομαι ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ να πάνε όλα καλα :P

roxanne- το σπορακι ειναι μια οπτασια το πιο ομορφο σπορακι του κοσμου (τρελη μανα χαχα)

Περιττό να σας πω ότι θελω συνεχεια να κοιμαμαι... αν εξεραίσεις και λιγα μικρα πονακια χαμηλα κ ενα ανεπεσθητο πρηξιμο στο στηθος σε γενικές γραμμές καλα ειμαι εως τωρα...Δεν παω στην δουλειά , δεν κανω δουλειές δεν κανω τπτ εκτος απ' το μιλαω στο μπεμπε μου χαχα

Καλα κανεις! Εγω απο την αγωνια μου το πρωτο τριμηνο δεν εκανα τιποτα! Κατσαριδες και αραχνες που λεει και το ασμα!:shock::oops:

Σε εχω για αγορακι. Τι λες και εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις! Εγω απο την αγωνια μου το πρωτο τριμηνο δεν εκανα τιποτα! Κατσαριδες και αραχνες που λεει και το ασμα!:shock::oops:

Σε εχω για αγορακι. Τι λες και εσυ;

Τι να σου πω...και εγω αγορακι σκεφτομαι...ο δε αντρας μου μεχρι κ στον γιατρο ειπε το κορυφαίο : το προγραμμα λεει κοριτσι!

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!

ροξανακι με το καλο το πρωτο σας κερακι!!!:D

βασιλικη καλα κανεις κ δεν κανεις τπτ!!!!αραξε!!!!ειναι τα τελευταια σου αραγματα!!!τα επομενα μετα απο 18 χρονια!!!!αχχααχαχαχαχαχαχ!!!!απολαυσετο οσο δεν παει!!!

μαιρουλααααα!?!!?!?!?!?τι κανει το ο μπομπιρακος???εσυ πως εισαι???

φιλια σε ολες σας,στις κοιλιτσες κ στα πατουσακια!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βασιλική απόλαυσε το και πίστεψε το!!!! Κι εγω δεν το πιστεύω πως πριν ένα μηνα ΓΈΝΝΗΣΑ!!!!!!!!!!!

Κορίτσια μου εμείς παιδευομαστε με γκρινίτσα και μάλλον κολικους, είμαστε νυχτα μέρα πανω στην αγκαλια της μαμάς και του μπαμπα και κοιμόμαστε στον ώμο τους! Έτσι κσι τον βάλω στο λίκνο σπαράζει!! Και μας εχει πιάσει και θηλαζουμε πέντε λεπτα άνα μια ωρα!!!! Οπως καταλαβαίνετε δεν περισσεύει και πολυ χρόνος!! Χαλάλι του!!! Λιγο ύπνο να είχα και θα ήμουν πανευτυχης οπότε όσες μπορείτε κοιμήθητε!!!! Εγω είχα αυπνιες στην εγκυμοσύνη! Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτη! Χάχα!

Ευχουλα πως ηταν τα πρώτα σας γενέθλια;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! εδω ειμαι κ εγω..μπαινω στον 6ο κ περιμενω αγορακι τελικα!!!

ολα καλα απ οτι διαβαζω..τελικα ολες οι ιστοριες εχουν αισιο τελος!!!!!!!!!! μονο υπομονη κ πιστη χρειαζεται!!!

συγχαρητηρια Vasiliki...με το καλο το μπεμπακι σου! τι σου ειχαν πει μετα την 1η χοριακη? ηταν ευχαριστημενος ο γιατρος με το νουμερο? γιατι φιλη μου πηρε σημερα αποτελεσματα, 62 χοριακη κ ανησυχει οτι ειναι χαμηλο! δεν θυμαμαι το νουμερο της δικης μου...ειναι καλο βρε κοριτσια?εσεις τα εχετε πιο προσφατα?

να σου ζησει marvy!!!! εσυ εισαι το πιο φωτεινο παραδειγμα οτι γινονται τελικα κ θαυματα!!!!

σας φιλω....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! εδω ειμαι κ εγω..μπαινω στον 6ο κ περιμενω αγορακι τελικα!!!

ολα καλα απ οτι διαβαζω..τελικα ολες οι ιστοριες εχουν αισιο τελος!!!!!!!!!! μονο υπομονη κ πιστη χρειαζεται!!!

συγχαρητηρια Vasiliki...με το καλο το μπεμπακι σου! τι σου ειχαν πει μετα την 1η χοριακη? ηταν ευχαριστημενος ο γιατρος με το νουμερο? γιατι φιλη μου πηρε σημερα αποτελεσματα, 62 χοριακη κ ανησυχει οτι ειναι χαμηλο! δεν θυμαμαι το νουμερο της δικης μου...ειναι καλο βρε κοριτσια?εσεις τα εχετε πιο προσφατα?

να σου ζησει marvy!!!! εσυ εισαι το πιο φωτεινο παραδειγμα οτι γινονται τελικα κ θαυματα!!!!

σας φιλω....

Μαρινα μου με το καλο να υποδεχθεις το αγορακι σου... :P:p:p

Η 1η χοριακή μου ηταν 76,58 και ηθελε να κανω ακόμα μία μετά από 2 ημέρες κ να εχει διπλασιαστει... Δευτερα λοιπόν εκανα την 1η... την 2η την εκανα Τεταρτη κ ηταν 177,58 κ μου ειπε οκ...οδηγίες κ ορισαμε τον 1ο υπέρηχο...

Νομιζω οτι δεν εχει λογους να ανησυχεί η φιλη σου :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...