Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

καλησπερα..να υποθεσω πωσ θηλαζεισ και εισαι ξυπνια? εισαι σπιτι σου η μαιευτ.?

Δεν έχω το μωράκι μου μαΖι μου εχει μείνει στο νοσοκομείο. Ευελπιστώ σύντομα να τον παρω..


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για σας κορίτσια! Μαίρη να σου ζήσει το παιδάκι σου!!! Απλά ήθελα να σας πώ και εγώ ότι μετά από 3 εξωσωματικές με μηδαμινό σπέρμα έμεινα έγκυος και αφότου γέννησα σε 9 μήνες έμεινα έγκυος φυσιολογικά. Τώρα έχω 2 κοριτσάκια! Και εγώ το λέω συνεχώς ότι μόνο θαύμα μπορεί να είναι!! Έχετε πίστη και υπομονή και όλα θα έρθουν στην ώρα τους!!

Και τα θαύματα συνεχίζονται οπως βλέπετε!!! Να σκέφτεστε γιατι οχι και σε εσάς!!! Μαρίνα μου σε ευχαριστω πολυ που κατεθεσες την εμπειρία σου να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!

Και να ευχαριστήσω και ολα τα κορίτσια για τις ευχές!!! Σύντομα όλες με υγιη μωράκια στην αγκαλια!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τα θαύματα συνεχίζονται οπως βλέπετε!!! Να σκέφτεστε γιατι οχι και σε εσάς!!! Μαρίνα μου σε ευχαριστω πολυ που κατεθεσες την εμπειρία σου να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!

Και να ευχαριστήσω και ολα τα κορίτσια για τις ευχές!!! Σύντομα όλες με υγιη μωράκια στην αγκαλια!!!

Καλημέρα!!! :D

Εγώ πάντως από χθες είμαι καλά! Είμαι πολύ αισιόδοξη!

Maryy σύντομα να το πάρεις σπίτι σου το αγοράκι σου! Μη στενοχωριέσαι, είναι για καλό! Λίγη υπομονή και θα είστε αχώριστοι!:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το μωράκι μου μαΖι μου εχει μείνει στο νοσοκομείο. Ευελπιστώ σύντομα να τον παρω..

καλημερα....και γιατι παρεμεινε???


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

μαιρουλα μουυυυ!!!!!

να σας ζησει το αντρακι σας!!!!!ζουζουνα κανε υπομονη κ σε λιγες μερες θα τον εχεις αγκαλιτσα!!!!αρχισαν οι δοκιμασιες της μητροτητας κοριτσακι μου...αλλα να σκεφτεσαι πως για καλο ειναι στη μενν.ειχατε κανενα νεοτερο??εσυ πως εισαι με την τομη??με τις ορμονες??με το θηλασμο??χρησιμοποιεις θηλαστρο??ξεκουρασου οσο γινεται οσο δεν τον εχεις σπιτι, γιατι ο μπεμπουλης σε θελει γερη!!!

πολλα πολλα φιλακια!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρονια πολλα κ καλως ηρθατε στις νεες τις παρεας!!!

με την πρωτη ευκαιρια θα σας γραψω κ γω την ιστορια μας !!

μην απελπιζεστε κ να πιστευετε στο ονειρο σας εχω να πω αρχικα!!!

ειμαι στη δουλεια κ δεν εχω πολυ ανεση!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για σας κορίτσια! Μαίρη να σου ζήσει το παιδάκι σου!!! Απλά ήθελα να σας πώ και εγώ ότι μετά από 3 εξωσωματικές με μηδαμινό σπέρμα έμεινα έγκυος και αφότου γέννησα σε 9 μήνες έμεινα έγκυος φυσιολογικά. Τώρα έχω 2 κοριτσάκια! Και εγώ το λέω συνεχώς ότι μόνο θαύμα μπορεί να είναι!! Έχετε πίστη και υπομονή και όλα θα έρθουν στην ώρα τους!!

Ευχαριστούμε που κατέθεσες την εμπειρία σου και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!

Αυριο ευελπιστώ να τον πάρω και Σπιτι!!

Αλήθεια? Καταπληκτικά νέα! Άντε καλώς να τον δεχτείς τον πρίγκηπά σου!!!!!

χρονια πολλα κ καλως ηρθατε στις νεες τις παρεας!!!

με την πρωτη ευκαιρια θα σας γραψω κ γω την ιστορια μας !!

μην απελπιζεστε κ να πιστευετε στο ονειρο σας εχω να πω αρχικα!!!

ειμαι στη δουλεια κ δεν εχω πολυ ανεση!!!

Καλώς σε βρήκαμε ανυπομονούμε να μας γράψεις την ιστορία σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια?

MARYY τον πήρες το μπεμπούλη σπίτι? Πώς είστε?

Ιωάννα μου γυρίσαμε σπιτάκι μας και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε!!! Και στα δικα σας όλες!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου γυρίσαμε σπιτάκι μας και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε!!! Και στα δικα σας όλες!!!

Αχ μπράβο! Πολύ χάρηκα! Άντε να σας ζήσει και επισήμως! Να το χαίρεστε και να τον καμαρώνετε κάθε μέρα και αυτός εσάς. Αλήθεια πώς είναι τα συναισθήματα όταν γυρνάς σπίτι με το μωρό? Είναι εύκολη η προσαρμογή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ μπράβο! Πολύ χάρηκα! Άντε να σας ζήσει και επισήμως! Να το χαίρεστε και να τον καμαρώνετε κάθε μέρα και αυτός εσάς. Αλήθεια πώς είναι τα συναισθήματα όταν γυρνάς σπίτι με το μωρό? Είναι εύκολη η προσαρμογή?

Εύκολη οχι, αντιθέτως αλλα μεσα σου έχεις ευτυχία κι αυτό σου δίνει δύναμη να ξεπερνας τα εμπόδια!!! Σύντομα θα βιωσετε ολα αυτα τα συναισθήματα όλες είμαι σίγουρη.


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εύκολη οχι, αντιθέτως αλλα μεσα σου έχεις ευτυχία κι αυτό σου δίνει δύναμη να ξεπερνας τα εμπόδια!!! Σύντομα θα βιωσετε ολα αυτα τα συναισθήματα όλες είμαι σίγουρη.

Περισσοτερο δε θα μπορουσα να συμφωνησω!!οπως τα λες ακριβως μαιρουλιτα!!!να χαιρεστε το μπομπιρακι σας κ να στε παντα ευτυχισμενοι!!φιλια πολλα πολλα στα πατουσακια!!και ποιος ξερει...??μπορει σε λιγο καιρο να πιουμε αυτον το χυμο που λεγαμε ...σε καποιον παιδοτοπο!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περισσοτερο δε θα μπορουσα να συμφωνησω!!οπως τα λες ακριβως μαιρουλιτα!!!να χαιρεστε το μπομπιρακι σας κ να στε παντα ευτυχισμενοι!!φιλια πολλα πολλα στα πατουσακια!!και ποιος ξερει...??μπορει σε λιγο καιρο να πιουμε αυτον το χυμο που λεγαμε ...σε καποιον παιδοτοπο!!

Αμήν Ευχουλα μου!!! Αν και για να συγχρονιστουν οι ηλικίες των μικρών μας για να παίζουν παρέα πρέπει να περάσουν 1-2 χρονια!! Για την ωρα εμείς είμαστε μονο μαμ κακά και Νάνι!!! Οταν άκουγα αυτη την έκφραση νόμιζα οτι ηταν γενικής φύσεως για τα μωρα!!! Τωρα καταλαβαίνω ακριβώς τι και πως το εννοεί και ποιος Αγιος ανθρωπος την ειπε!! Φιλάκια στις διδυμούλες σου!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! ευχομαι και ελπιζω να ειστε ολοι καλα!!

Μαιρη σε σκεφτομουν, πολυ χαρηκα που ειστε πλεον σπιτακι σας!! Καλη προσαρμογη και απολαυσε το (μαμ-κακα-νανι). Πολλες φορες αναρωτιεμαι ποσο γρηγορα περαασαμε αυτο το σταδιο..

Χαθηκα γιατι περασε μια ιωση ο μπεμπης και ειχαμε απιστευτη γκρινια και αυπνια!Ευτυχως το ξεπερασε και το αρχιζει να μπαινει παλι στο προγραμμα. Βεβαια κολλησε η μικρη αλλα σε πιο ηπια κατασταση. Το παθημα εγινε μαθημα και αλλη φορα με τα μωρα δεν παω πουθενα!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου γυρίσαμε σπιτάκι μας και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε!!! Και στα δικα σας όλες!!!

να σας ζησει !!! να ειναι καλοτυχο και υγιες!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...