Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν πρόκειται να ξεχάσω την καρδιά μου πώς χτυπούσε όταν περίμενα τηλ από το έμβρυο λογικό.. έλεγα αν έχω κάποια έμβρυα σίγουρα θα πιάσει ένα!

      Σου εύχομαι δύο βλαστοκύστες🥰🙏🏻

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλη χρονια κορίτσια με υγεια και αυτή η χρονια να φέρει πολλα μωρακια!!!

Μαίρη μου έκανες το καλύτερο ποδαρικό!!! Να σου ζήσει το αντρακι σου, ναναι γερό, ευτυχισμένο και να τον καμαρωνετε!!! Μην στεναχωριεσαι, ειναι κάτι περαστικό, το ξερω ειναι δύσκολο να αποχωριζεσαι το μωρακι σου αλλα σε πολυ λίγο ο μπεμπης θα έρθει στο σπιτάκι σας! Δες το χρόνο αυτό σαν ανάρρωση της καισαρικης. Φιλακια φρεσκομανουλα!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη χρονια κορίτσια με υγεια και αυτή η χρονια να φέρει πολλα μωρακια!!!

Μαίρη μου έκανες το καλύτερο ποδαρικό!!! Να σου ζήσει το αντρακι σου, ναναι γερό, ευτυχισμένο και να τον καμαρωνετε!!! Μην στεναχωριεσαι, ειναι κάτι περαστικό, το ξερω ειναι δύσκολο να αποχωριζεσαι το μωρακι σου αλλα σε πολυ λίγο ο μπεμπης θα έρθει στο σπιτάκι σας! Δες το χρόνο αυτό σαν ανάρρωση της καισαρικης. Φιλακια φρεσκομανουλα!

Καλή χρονιά και σε σένα! Μακάρι το 2013 να μας βγει γουρλίδικο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύεις? Γιατί στη Θεσ/νίκη οι μισοί είμαστε άνεργοι.

οχι ...απολυθηκα τον ιουνιο μετα απο 8.5 χρονια....:(


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χριστιανη ναι οκ ....πιστευω ...αλλα πιστευω επισης οτι .....συν αθηνα και χειρα κινει...και ολα απο μονα τους δεν ερχονται ...

Εγω θα σου πω οτι κάναμε οτι εξέταση υπάρχει κσι δεν υπάρχει στον πλανήτη, επισκεφτήκαμε όλους τους κορυφαίους υποτίθεται γιατρούς είτε ανδρολογους ουρολόγος εξωσωματικούς. Κάναμε υστεροσκόπηση καρυοτυπο χρωμόσωμα Υ, κάποια ενζυμα σε μοριακό έλεγχο DNA, βιοψια ορχεων καμπυλη σακχάρου οτι εξέταση αίματος υπάρχει και δεν ξέρω κι εγω τι αλλο τα έχω διαγράψει απο τη μνήμη μου γιατι τρέχαμε σε εξετάσεις και γιατρόυς δυο ολόκληρα χρονια!!

Λυπάμαι που θα σε απογοήτευσω αλλα επιστημονική εξήγηση δεν υπήρξε ποτε απο κανέναν!! Μονο ίσως οτι το σπερμα του άντρα ειναι μια κατάσταση η οποία αλλάζει!για κάποιους παίζει ρόλο η διατροφη το κάπνισμα κλπ κλπ! Και ναι σε εμάς είχαν βρεθεί κάποια εκατομμύρια μετα αλλα η κινητικότητα και η μορφολογία ηταν άθλια κσι πάλι πηγαίναμε για εξωσωματική. Έλα ομως που ένα και μονο ένα σπερματοζωαριο αρκεί!!!! Εγω το αποδίδω σε θαύμα στη βοήθεια του Θεού κσι οχι δεν ήμουν καμία υπερβολικά θρησκα, ομως επειδη συνέβη σε εμένα δεν θα πάψω ποτε να το βροντοφωνάζω!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωάννα μου χρονια πολλα για τη γιορτη σου κοριτσάκι μου, του χρόνου να γιορτάζεις μαζι με το μωράκι σου!

Μοριτσάκι ροξαν adnihor μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας!!! Ο μικρούλης μου ειναι ακόμα στη ΜΕΝΝ και θα παραμείνει για λίγες ημέρες ακόμα καθώς δεν ξέρουμε απο τι προήλθε η λοιμωξη και ειναι με αντιβίωση το μανάρι μου!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πεσ μασ κατι ..πωσ μετα απο 0 σπερμα επιασεσ φυσιολογικα ..που το αποδιδουν ...ιατρικα παντα μιλαω ..επιστημονικα και οχι ...εκ θαυματος...

Επίσης οταν μια κοπέλα αναφέρει οτι μόλις γέννησε, γράφει σπο το μαιευτήριο παρα τους πόνους της και το άγχος της για το μωρο της που ειναι στην εντατική μονάδα, μονο και μονο για να δώσει κουράγιο σε ζευγάρια σαν κι εσάς με τη δική της ιστορία, της εύχονται Αμ μη τι αλλο να της ζήσει το μωρο, δεν την πιάνουν απ τα μούτρα...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν μπορω να γράψω πολλα. Να σας πω ομως οτι το Γενάρη του 2011 μας ήρθε η κεραμίδα της αζωοσπερμιας στο κεφάλι. Μηδέν σπερματοζωαρια για 4 μήνες τουλάχιστον που κάναμε σπερμοδιαγραμματα. Ακολουθεί βιοψια ορχεων βρίσκονται ελάχιστα σπερματοζωαρια, κατόπιν δυο αποτυχημένες εξωσωματικες. Την Πέμπτη, έφερα το γιόκα μου στον κόσμο του οποίου η σύλληψη έγινε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!! Ναι λοιπον, έχετε πίστη γιατι θαύματα γίνονται!!!!! Αν το διάβαζα όλο αυτο κάπου πριν δυο χρονια θα γελουσα, να ομως που το θαύμα έγινε σε εμένα το μηνα που θα ξεκινούσα την τριτη εξωσωματικη!!!!

Maryy να σου ζήσει ο γιος σου κοριτσάκι μου, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τον πάρετε σύντομα στο ΣΠΙΤΙ. Είχαμε μιλήσει πέρυσι ,αν θυμάσαι, όταν έκανα μια αποτυχημένη πλέον προσπάθεια εμβρυομεταφορας με κατεψυγμένα. Σε παρακολουθούσα όλο τον καιρό με αγωνία. Να σαι καλά και καλό σαραντισμο. Τα ωραία αλλά και δύσκολα τώρα ξεκινούν.


http://lilypie.com]IaRgp2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν μπορω να γράψω πολλα. Να σας πω ομως οτι το Γενάρη του 2011 μας ήρθε η κεραμίδα της αζωοσπερμιας στο κεφάλι. Μηδέν σπερματοζωαρια για 4 μήνες τουλάχιστον που κάναμε σπερμοδιαγραμματα. Ακολουθεί βιοψια ορχεων βρίσκονται ελάχιστα σπερματοζωαρια, κατόπιν δυο αποτυχημένες εξωσωματικες. Την Πέμπτη, έφερα το γιόκα μου στον κόσμο του οποίου η σύλληψη έγινε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!! Ναι λοιπον, έχετε πίστη γιατι θαύματα γίνονται!!!!! Αν το διάβαζα όλο αυτο κάπου πριν δυο χρονια θα γελουσα, να ομως που το θαύμα έγινε σε εμένα το μηνα που θα ξεκινούσα την τριτη εξωσωματικη!!!!

Καλημέρα maryy, είμαι καινούρια στο forum όπως βλέπεις εξάλλου, στο καφέ εξωσωματικής.

Θέλω να σου δώσω τις πιο θερμές μου ευχές, να σου ζήσει ο μπέμπης, να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς, να είναι πάντα γερός, δυνατός πλημμυρισμένος με αγάπη και με μπόλικη τύχη σε όλη του την ζωή!!!

Με το καλό να τον πάρετε στο σπίτι σας !!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης οταν μια κοπέλα αναφέρει οτι μόλις γέννησε, γράφει σπο το μαιευτήριο παρα τους πόνους της και το άγχος της για το μωρο της που ειναι στην εντατική μονάδα, μονο και μονο για να δώσει κουράγιο σε ζευγάρια σαν κι εσάς με τη δική της ιστορία, της εύχονται Αμ μη τι αλλο να της ζήσει το μωρο, δεν την πιάνουν απ τα μούτρα...

να σας ζησει!!! δεν ηξερα οτι γεννησες !ειμαι εκτος τοπου !!! μ εχει βαρεσει η ανεργια


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι ...απολυθηκα τον ιουνιο μετα απο 8.5 χρονια....:(

Εγώ απολύθηκα πέρσι το Σεπτέμβρη μετά από 10 χρόνια.....

Εγω θα σου πω οτι κάναμε οτι εξέταση υπάρχει κσι δεν υπάρχει στον πλανήτη, επισκεφτήκαμε όλους τους κορυφαίους υποτίθεται γιατρούς είτε ανδρολογους ουρολόγος εξωσωματικούς. Κάναμε υστεροσκόπηση καρυοτυπο χρωμόσωμα Υ, κάποια ενζυμα σε μοριακό έλεγχο DNA, βιοψια ορχεων καμπυλη σακχάρου οτι εξέταση αίματος υπάρχει και δεν ξέρω κι εγω τι αλλο τα έχω διαγράψει απο τη μνήμη μου γιατι τρέχαμε σε εξετάσεις και γιατρόυς δυο ολόκληρα χρονια!!

Λυπάμαι που θα σε απογοήτευσω αλλα επιστημονική εξήγηση δεν υπήρξε ποτε απο κανέναν!! Μονο ίσως οτι το σπερμα του άντρα ειναι μια κατάσταση η οποία αλλάζει!για κάποιους παίζει ρόλο η διατροφη το κάπνισμα κλπ κλπ! Και ναι σε εμάς είχαν βρεθεί κάποια εκατομμύρια μετα αλλα η κινητικότητα και η μορφολογία ηταν άθλια κσι πάλι πηγαίναμε για εξωσωματική. Έλα ομως που ένα και μονο ένα σπερματοζωαριο αρκεί!!!! Εγω το αποδίδω σε θαύμα στη βοήθεια του Θεού κσι οχι δεν ήμουν καμία υπερβολικά θρησκα, ομως επειδη συνέβη σε εμένα δεν θα πάψω ποτε να το βροντοφωνάζω!!

Καλά κάνεις και το φωνάζεις γιατί ίσως ο Θεός και γι'αυτό σου το έστειλε. Πρώτον για να ζήσεις εσύ τη χαρά της μητρότητας και ο άντρας σου της πατρότητας γιατί το αξίζετε και δεύτερον μέσω εσάς να πάρουν δύναμη και άλλα ζευγάρια!!!!

Άντε με το καλό να έρθει στο σπιτάκι το μωράκι σας! Ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολα τώρα (γιατί όπως σου έγραψα προχθές τα πέρασα και με την αδερφή μου) αλλά πίστεψέ με μόλις το πάρεις θα τα ξεχάσεις όλα. Τίποτα δεν είναι αυτό που έχει! Και εφόσον στο έστειλε το μωράκι αυτό η Αγ. Ειρήνη μην ξεχνάς ότι είναι ευλογημένο αγοράκι και η Αγ. Ειρήνη θα το έχει πάντα υπό την προστασία της.

Ιωάννα μου χρονια πολλα για τη γιορτη σου κοριτσάκι μου, του χρόνου να γιορτάζεις μαζι με το μωράκι σου!

Μοριτσάκι ροξαν adnihor μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας!!! Ο μικρούλης μου ειναι ακόμα στη ΜΕΝΝ και θα παραμείνει για λίγες ημέρες ακόμα καθώς δεν ξέρουμε απο τι προήλθε η λοιμωξη και ειναι με αντιβίωση το μανάρι μου!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου και μόλις βρεις χρόνο να μας περιγράψεις στο περίπου πώς είναι ο παίδαρός σου και σε ποιον μοιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης οταν μια κοπέλα αναφέρει οτι μόλις γέννησε, γράφει σπο το μαιευτήριο παρα τους πόνους της και το άγχος της για το μωρο της που ειναι στην εντατική μονάδα, μονο και μονο για να δώσει κουράγιο σε ζευγάρια σαν κι εσάς με τη δική της ιστορία, της εύχονται Αμ μη τι αλλο να της ζήσει το μωρο, δεν την πιάνουν απ τα μούτρα...

Δεν ηξερα οτι εισαι στο μαιευτηριο και ποσο μαλλον οτι γραφεις σε ενα λαπtοπ ή κινητο !

Σ ευχαριστουμε για το κουραγιο και μπραβο σου ,αλλα μην με κατηγορεις οτι δεν ευχηθηκα....αν μη τι αλλο ...εδω μεσα χαιρομαι που ακουω ευχαριστα απο ολες τις κοπελες και λεω καποαι στιγμη θα ερθει και η σειρα μου ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι εισαι στο μαιευτηριο και ποσο μαλλον οτι γραφεις σε ενα λαπtοπ ή κινητο !

Σ ευχαριστουμε για το κουραγιο και μπραβο σου ,αλλα μην με κατηγορεις οτι δεν ευχηθηκα....αν μη τι αλλο ...εδω μεσα χαιρομαι που ακουω ευχαριστα απο ολες τις κοπελες και λεω καποαι στιγμη θα ερθει και η σειρα μου ...

Φυσικα κσι θα έρθει η σειρά σας οπως ήρθε και η δική μου και δεν το πιστεύω!!! Απλα σου γράφω αν δεις το μήνυμα μου παρακάτω οτι την Πέμπτη έφερα στο κόσμο το γιο μου του οποίου η σύλληψη έγινε φυσιολογικα ως εκ θαύματος και μου απαντάς και για πες μας που το αποδίδουν οι γιατροί επιστημονικά και οχι σαν θαύμα!!

Εεε ηταν κάπως!!

Φυσικα ομως και χαιρόμαστε όλες με τη χαρά της άλλης, γιατι κι εγω οταν είχα τις μαύρες μου και τις αποτύχιες μου και τη κατάθλιψη μου, αν διαβάσεις απο την αρχη το τόπικ θα καταλάβεις... Αλλα έπαιρνα κουράγιο απο τις κοπέλες που τα κατάφερναν ώσπου 2 χρονια μετά έχω κι εγω το δικο μου θαυματάκι!!! Αυριο ευελπιστώ να τον πάρω και Σπιτι!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κσι θα έρθει η σειρά σας οπως ήρθε και η δική μου και δεν το πιστεύω!!! Απλα σου γράφω αν δεις το μήνυμα μου παρακάτω οτι την Πέμπτη έφερα στο κόσμο το γιο μου του οποίου η σύλληψη έγινε φυσιολογικα ως εκ θαύματος και μου απαντάς και για πες μας που το αποδίδουν οι γιατροί επιστημονικά και οχι σαν θαύμα!!

Εεε ηταν κάπως!!

Φυσικα ομως και χαιρόμαστε όλες με τη χαρά της άλλης, γιατι κι εγω οταν είχα τις μαύρες μου και τις αποτύχιες μου και τη κατάθλιψη μου, αν διαβάσεις απο την αρχη το τόπικ θα καταλάβεις... Αλλα έπαιρνα κουράγιο απο τις κοπέλες που τα κατάφερναν ώσπου 2 χρονια μετά έχω κι εγω το δικο μου θαυματάκι!!! Αυριο ευελπιστώ να τον πάρω και Σπιτι!!

καλησπερα..να υποθεσω πωσ θηλαζεισ και εισαι ξυπνια? εισαι σπιτι σου η μαιευτ.?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Για σας κορίτσια! Μαίρη να σου ζήσει το παιδάκι σου!!! Απλά ήθελα να σας πώ και εγώ ότι μετά από 3 εξωσωματικές με μηδαμινό σπέρμα έμεινα έγκυος και αφότου γέννησα σε 9 μήνες έμεινα έγκυος φυσιολογικά. Τώρα έχω 2 κοριτσάκια! Και εγώ το λέω συνεχώς ότι μόνο θαύμα μπορεί να είναι!! Έχετε πίστη και υπομονή και όλα θα έρθουν στην ώρα τους!!


DnNdp3.png

SYD6p3.png

BsVEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...