Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν πρόκειται να ξεχάσω την καρδιά μου πώς χτυπούσε όταν περίμενα τηλ από το έμβρυο λογικό.. έλεγα αν έχω κάποια έμβρυα σίγουρα θα πιάσει ένα!

      Σου εύχομαι δύο βλαστοκύστες🥰🙏🏻

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Να ευχηθω σε όλους η χρονιά που θα μπει να πάρει όλες τις πίκρες και τις στενοχωριες των προηγούμενων ετών και να τις αντικαταστήσει με γέλια και χαρές και παιδικές φωνούλες!!! Το 2013 να αξιώσει ολα τα ζευγάρια που προσπαθούν να βιώσουν το θαύμα της μητρότητας και γρήγορα το φόρουμ μας να γεμίσει με φουσκωμένες κοιλίτσες και ζωηρά μωράκια!!! Το πρόβλημα μας ειναι δύσκολο αλλα οχι αξεπεραστο!! Ολα θα πανε καλα για όλους!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη χρονια σε ολες και ολους!

Να εχουμε υγεια και να βρισκουμε τα πραγματα που μας κανουν ευτυχισμενους πραγματικα!

Ευχομαι ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν για μωρακι να τα καταφερουν και να αποκτησουν γερα παιδακια, τα μωρα μας να εχουν υγεια και τυχη στη ζωη τους και να κρατησουμε τις σχεσεις μας αληθινα ζωντανες!:P:p

Μαιρη μου με το καλο να γινεις μανουλα και να αλλαξει η ζωη σου!!

Να ειναι το αγορακι σου γερο!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D

Καλη Χρονια με υγεια κ πολλες πολλες λερωμενες πανες σε ολους ευχομαι!!!

Ολα τα ονειρα σας να γινουν πραγματικοτητα κ η αγαπη να ζει μεσα στα σπιτια σας!!!

Κ τωρα στο ποδαρικο της χρονιας!!!!!

Μαιρουλα μου εφτασε η ωρα που περιμενατε!!ειμαι σιγουρη πως ειναι το καλυτερο δωρο που θα σας εχει κανει ποτε ο αγιος βασιλης!!!μετα απο τοσο πονο κ κοπο τελικα το ονειρο σας γινεται πραγματικοτητα κ αποτελειτε εμπνευση κ δυναμη για την παρεα μας!!!μας δειξατε πως ακομα γινονται θαυματα κ σας ευχαριστουμε πολυ γι αυτο!!Γλυκια μου σας ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να πανε ολα πολυ καλα,να κρατησεις σε μερικες ωρες το θαυματακι σας αγκαλιτσα κ να σας συμβουν κ αλλα τετοια ομορφα στη ζωης σας!!

Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα κ ξερω πως θα γινεις μια πολυ γλυκια μανουλα!!!

με το καλο μαιρουλα !!!!

πολλα πολλα φιλια προκαταβολικα στα πατουσακια!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Maryy να σου ευχηθω και παλι με το καλο για αυριο!

Ζησε την εμπειρια στο φουλ και μην εχεις καθολου αγχος!

Σε λιγες ωρες αλλαζει η ζωη σας και ολα θα γινουν πιο γλυκα, παιχνιδιαρικα και μελωδικα!

Θα σε σκεφτομαστε και περιμενουμε νεα το συντομοτερο!:P:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες και καλη χρονια!! ειμαι απο διπλανο τοπικ αλλα εχω γραψει και παλιοτερα εδω....

αντιμετωπιζουμε θεμα με σπερμα ..αν σας γραψω καποιες τιμες ,,μπορειτε να μου πειτε αν ειναι τοσο χαλια η οχι ?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-)Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Κι εγώ είμαι από διπλανό τόπικ και αντιμετωπίζουμε και εμείς πρόβλημα με το σπέρμα και βρήκαμε ότι το πρόβλημα είναι χρόνια προστατίτιδα και είμαστε σε φάση αντιβίωσης.

Είχε καμιά παρόμοια εμπειρία?

Πριν μερικούς μήνες είχα μιλήσε με τη MARYY και από ότι διάβασα λογικά θα έχει τώρα αγκαλιά το μπεμπούλη της. Μου είχε περιγράψει την ιστορία της και πραγματικά τώρα που τη φαντάζομαι με το μπεμπούλη της αγκαλιά, αν και δεν την ξέρω καθόλου την κοπέλα, συγκινούμαι.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ, ΔΕΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! Θεωρώ ότι δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να σου μπει το νέο έτος!!!!!!!!!!!!! :-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες και καλη χρονια!! ειμαι απο διπλανο τοπικ αλλα εχω γραψει και παλιοτερα εδω....

αντιμετωπιζουμε θεμα με σπερμα ..αν σας γραψω καποιες τιμες ,,μπορειτε να μου πειτε αν ειναι τοσο χαλια η οχι ?

Καλή χρονιά. Εύχομαι ότι καλύτερο.

Ποιο είναι λοιπόν το θέμα σου με το σπέρμα? Είναι το πρώτο σπερμοδιάγραμμα που κάνατε? Και αν επιτρέπεται πόσο καιρό προσπαθείτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Σας ευχαριστω πολυ όλες για τις ευχές!!! Σύντομα όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν μωράκια και να τα κρατήσετε στην αγκαλια σας!! Με τη βοήθεια του Θεού, της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντω, του Αγίου Ευφραιμ και της Παναγίας μας, έγινα μανούλα ενός πανέμορφου γιου την Πέμπτη το πρωι!! Ήμασταν πανευτυχείς και ενθουσιασμένοι αλλα τη χαρά μας επισκιασε ένα γεγονός. Ο μικρούλης μας παρουσίασε μια λοιμωξη κι απο χτες ειναι στη ΜΕΝΝ για παρακοκουθηση κσι ίσως χρειαστεί να μείνει μέρες. ελπίζω σύντομα να τον έχω κοντα μου γιατι αυτός ο αποχωρισμος μου εχει στοιχίσει πολυ....


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου να σου ζησει ο μπεμπης να ναι γερος κ καλοτυχος.οσο για την λοιμωξουλα θα την ξεπερασετε κ συντομα θα στε παλι αγκαλιτσα κ μεις το περασαμε αυτο αιμα στα κακα (βακτηριακη εντεροκολιτιδα )κ μολις το ξεπερασε κολησε αιμολυτικο σταφυλοκκοκο μεσα στην μοναδα δυστηχως το ριο αν κ εχει την καλητερη μοναδα εχει κ πολλα πολλα μικροβιατωρα ειμαστε μια χαρα αγκαλιτσα

το ιδιο ειχα παθει κ με την μεγαλη μου μου την πηραν οταν γεννηθηκε μεσα 8 μερες χωρις να εχει τπτ αλλα εμενα κ τις δυο γεννες μου μου τις χαλασανε τεσπα σημασια εχει οτι τα μωρακια μου ειναι μια χαρα αυτο να σκεφτεσε οτι ειναι εκει για το καλο του κ θα περασουν συντομα οι μερες κ θα στε μετα αχωριστοι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Σας ευχαριστω πολυ όλες για τις ευχές!!! Σύντομα όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν μωράκια και να τα κρατήσετε στην αγκαλια σας!! Με τη βοήθεια του Θεού, της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντω, του Αγίου Ευφραιμ και της Παναγίας μας, έγινα μανούλα ενός πανέμορφου γιου την Πέμπτη το πρωι!! Ήμασταν πανευτυχείς και ενθουσιασμένοι αλλα τη χαρά μας επισκιασε ένα γεγονός. Ο μικρούλης μας παρουσίασε μια λοιμωξη κι απο χτες ειναι στη ΜΕΝΝ για παρακοκουθηση κσι ίσως χρειαστεί να μείνει μέρες. ελπίζω σύντομα να τον έχω κοντα μου γιατι αυτός ο αποχωρισμος μου εχει στοιχίσει πολυ....

Μην ανησυχείς η αδερφή μου με το που γέννησε είχε 8 μέρες το μικρό στη θερμοκοιτίδα και μόλις γύρισε σπίτι τις μέρες που δεν τον είχε έκλαιγε στο κρεβάτι από το πρωί μέχρι το βράδυ. Όταν όμως τον πήρε σπίτι απευθείας τα ξέχασε όλα!!!!!! Συμβαίνει σε πάρα πολλές μανούλες να μην πάρουν αμέσως τα μωράκια τους αλλά είναι για καλό!!!!!!! Έτσι θα το ζήσεις ακόμη περισσότερο μόλις έρθει ο επίτιμος καλεσμένος στο σπίτι!!!!!!!!! Μην ξεχάσεις να στρώσεις και κόκκινα χαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά. Εύχομαι ότι καλύτερο.

Ποιο είναι λοιπόν το θέμα σου με το σπέρμα? Είναι το πρώτο σπερμοδιάγραμμα που κάνατε? Και αν επιτρέπεται πόσο καιρό προσπαθείτε?

χρονος ρευστοποιησης...17 λεπτα.

πυοσφαιρια 2-3

ερυθρα σπερματος 1-3

αριθ.σπερματοζ.(εκατομυρια/ ml).. 4,0(φ.τ. >20 εκατομυρια/ml)

ολικος αριθ. σπερματοζ. στο δειγμα (εκατομυρια/δειγμα)....24,0 (φ.τ.>40 εκατομ.)

ζωτικοτητα-βιοσιμοτητα 50%

κινητικοτητα...

ταχεια 20%

καλη μετακινηση 20%

χωρισ μετακιν 60%


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πρωτον ..δεν εχουμε πολλα περιθωρια γιατι εγω ειμια ηδη 35 και ο δικος μου 34 ...

και σιγουρα θελω να αποκλεισω ολες τις πιθανοτητες φυσιολογ. συλληψης ..

δλδ η εξωσωματικη μου φαινεται ...πολυ μεγαλο θεμα ..προτιμω να την αποφυγω...ισωσ συμφωνησετε ισωσ και οχι ...αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ μπουκωθω με φαρμακα ...ξερω ,εχουν απλουστευσει τα πραγματα αλλα οπωσ και ναναι ...εχει μεταγενεστρεσ παρενεργειες.!

οσο για σπερματεγχυση ...επειδη εχω κανει κουβεντα με γιατρο μου ,μου ειπε οτι εινια σαν να φορασ ενα χαρτινο ...πουκαμισο που μολισ το βαζεισ σκιζεται ...κοινωσ--> δεν πιανει ..αν πιασει ,πιανει σ αυτουσ που εχουν ανεξηγητη υπογονιμοτητα (οταν δλδ και οι 2 ειναι οκ και απλα δεν πιανουν )

και οχι οταν εχει ενασ θεμα ....(οπωσ στην δικη μασ περιπτωση ...)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πρωτον ..δεν εχουμε πολλα περιθωρια γιατι εγω ειμια ηδη 35 και ο δικος μου 34 ...

και σιγουρα θελω να αποκλεισω ολες τις πιθανοτητες φυσιολογ. συλληψης ..

δλδ η εξωσωματικη μου φαινεται ...πολυ μεγαλο θεμα ..προτιμω να την αποφυγω...ισωσ συμφωνησετε ισωσ και οχι ...αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ μπουκωθω με φαρμακα ...ξερω ,εχουν απλουστευσει τα πραγματα αλλα οπωσ και ναναι ...εχει μεταγενεστρεσ παρενεργειες.!

οσο για σπερματεγχυση ...επειδη εχω κανει κουβεντα με γιατρο μου ,μου ειπε οτι εινια σαν να φορασ ενα χαρτινο ...πουκαμισο που μολισ το βαζεισ σκιζεται ...κοινωσ--> δεν πιανει ..αν πιασει ,πιανει σ αυτουσ που εχουν ανεξηγητη υπογονιμοτητα (οταν δλδ και οι 2 ειναι οκ και απλα δεν πιανουν )

και οχι οταν εχει ενασ θεμα ....(οπωσ στην δικη μασ περιπτωση ...)

Καλησπέρα. Καταρχήν μην αγχώνεσαι με την ηλικία σου έχω πάρα πολλές γνωστές που στα 37-42 όριο ηλικίας κάνανε παιδάκια και μάλιστα με φυσιολογική σύλληψη.

Συμφωνώ μαζί σου ότι για να φτάσεις στην εξωσωματική πρέπει να εξαντλήσεις όλα τα περιθώρια γιατί δεν είναι καθόλου εύκολη σωματικά & ψυχικά διαδικασία και τα φάρμακα που σου δίνουν κανείς δεν ξέρει τι επιπλοκές ενδεχομένως φέρνουν στην υγεία. Δεν την αποκλείω όμως κιόλας γιατί πάρα πολλά ζευγάρια που ιατρικά δεν είχαν πιθανότητες για φυσιολογική σύλληψη απέκτησαν παιδάκι μέσω αυτού του τρόπου. Σε αυτές τις περιπτώσεις την επικροτώ και είμαι απόλυτα σύμφωνη και φυσικά αν φτάσω σε αυτό το σημείο θα έκανα σίγουρα κι εγώ.

Σε σχέση με το σπερμοδιάγραμμα κι εμείς με το σύζυγο είχαμε θεματάκι αλλά αν είναι το πρώτο του σίγουρα θα σου πουν να το επαναλάβετε σε κάνα μήνα για να είναι σίγουρες οι τιμές και μάλιστα αν γίνεται σε άλλο εργαστήριο.

Το SOS στο σπερμοδιάγραμμά σας είναι τα πυοσφαίρια. Αν υπάρχει θέμα μπορεί να οφείλεται σε αυτό. Εμένα ο σύζυγος στα πυοσφαίρια είχε 1 (εκατ/ml φαντάζομαι και σε σας το 2-3 είναι εκατ/ml) και μάς συμβούλεψαν να πάμε σε ουρολόγο-ανδρολόγο. Εκεί βρήκαμε μετά από εξετάσεις ότι πάσχουμε από χρόνια προστατίτιδα, η οποία δημιουργεί μικρόβια στον προστάτη με αποτέλεσμα να "μολύνουν" το σπέρμα και να το κάνουν ανίκανο για σύλληψη.

Υποβληθήκαμε και οι δύο σε αντιβίωση και μόλις τελειώσει θα ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες. Είναι κάτι πολύ απλό αλλά έχει λίγη ταλαιπωρία με τις αντιβιώσεις.

Μακάρι σε εσάς να μην είναι απολύτως τίποτα. Αλήθεια σε ανδρολόγο απευθυνθήκατε? Πόσο καιρό προσπαθείτε? Εσύ έκανες εξετάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Καταρχήν μην αγχώνεσαι με την ηλικία σου έχω πάρα πολλές γνωστές που στα 37-42 όριο ηλικίας κάνανε παιδάκια και μάλιστα με φυσιολογική σύλληψη.

Συμφωνώ μαζί σου ότι για να φτάσεις στην εξωσωματική πρέπει να εξαντλήσεις όλα τα περιθώρια γιατί δεν είναι καθόλου εύκολη σωματικά & ψυχικά διαδικασία και τα φάρμακα που σου δίνουν κανείς δεν ξέρει τι επιπλοκές ενδεχομένως φέρνουν στην υγεία. Δεν την αποκλείω όμως κιόλας γιατί πάρα πολλά ζευγάρια που ιατρικά δεν είχαν πιθανότητες για φυσιολογική σύλληψη απέκτησαν παιδάκι μέσω αυτού του τρόπου. Σε αυτές τις περιπτώσεις την επικροτώ και είμαι απόλυτα σύμφωνη και φυσικά αν φτάσω σε αυτό το σημείο θα έκανα σίγουρα κι εγώ.

Σε σχέση με το σπερμοδιάγραμμα κι εμείς με το σύζυγο είχαμε θεματάκι αλλά αν είναι το πρώτο του σίγουρα θα σου πουν να το επαναλάβετε σε κάνα μήνα για να είναι σίγουρες οι τιμές και μάλιστα αν γίνεται σε άλλο εργαστήριο.

Το SOS στο σπερμοδιάγραμμά σας είναι τα πυοσφαίρια. Αν υπάρχει θέμα μπορεί να οφείλεται σε αυτό. Εμένα ο σύζυγος στα πυοσφαίρια είχε 1 (εκατ/ml φαντάζομαι και σε σας το 2-3 είναι εκατ/ml) και μάς συμβούλεψαν να πάμε σε ουρολόγο-ανδρολόγο. Εκεί βρήκαμε μετά από εξετάσεις ότι πάσχουμε από χρόνια προστατίτιδα, η οποία δημιουργεί μικρόβια στον προστάτη με αποτέλεσμα να "μολύνουν" το σπέρμα και να το κάνουν ανίκανο για σύλληψη.

Υποβληθήκαμε και οι δύο σε αντιβίωση και μόλις τελειώσει θα ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες. Είναι κάτι πολύ απλό αλλά έχει λίγη ταλαιπωρία με τις αντιβιώσεις.

Μακάρι σε εσάς να μην είναι απολύτως τίποτα. Αλήθεια σε ανδρολόγο απευθυνθήκατε? Πόσο καιρό προσπαθείτε? Εσύ έκανες εξετάσεις?

καλησπερα εισαι εδω? μην γραψω τζαμπα!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...........Αλήθεια σε ανδρολόγο απευθυνθήκατε? Πόσο καιρό προσπαθείτε? Εσύ έκανες εξετάσεις?

Λοιπον! επειδη ειναι μεγαλη ιστορια ...θα στα πω με δυο λογια τσακ μπαμ !

το 2010 εκανα αφαιρεση ινομυωματος 11εακτοστα ...(καισαρικη) .

απο οκτωβρη του 2010 που το εκανα ..ελευθερα ξανακαναμε απο μαιο του 2011 ..(μεχρι τοτε δεν επρεπε να μεινω ..εγκυοσ λογω καισαρικησ!)

απο μαιο 2011 λοιπον ...free to go !

επειδη δεν πιαναμε (απο μαιο του 2011 μεχρι και μαρτιο του 2012..,ενα χρονο περιπου) ειπα να κανω σαλπιγγογραφια...

ειπαμε ομωσ να κανει και ενα σπερμοδ ..ο δικος μου ..."ετσι για να υπαρχει" !!!!

αποτελεσματα??? συνολο σπερματοσ ....100.000 και στο δειγμα...6.500 ΜΟΝΟ!

Τετοια απογοητευση και βεβεια εστιασαμε το προβλημα εκει ..(σαλπιγγ δεν εκανα ποτε!)

απο τοτε απο μαρτιο του 2012 κανουμε ...ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ σπερμοδιαγραμμα σε ενα μικροβιολογικο ...αν και δεν πρεπιε ...αλλα να δουμε διαφορα...

καθε μηνα λοιοπον ...ανεβαινε χωρισ χαπια ...χωρισ διακπη τσιγαρου χωρισ διατροφη ..

επισκεφτηκαμε ανδρολογο ...---> κιρσοκυλη --->ιουλιοσ 2012 χειρουργειο!

εξακολουθουμε ν ακανουμε σπερμοδ. σχεδον καθε μηνα ..αλλα επειδη τωρα κλεινει 6μηνο απ το χειρουργειο...θα δειξει καθαρα πιστευουμε αν .."πετυχε" η εγχειρηση ή οχι ...

οσο για πυοσφαιρα κλπ που ειπες ...μασ ειπε οκ ο γιατροσ ..φυσιολογικο εινια ..

εκανε ορμονικεσ,θυρεοειδη ..και ο,τι αλλο χρειαζεται ..

και ειναι οκ ..

ελπιζουμε να ευθυνεται μονο η κιρσοκηλη και να διορθωθηκε πλεον ..

θα δειξει ...

σορρυ για τ μεγαλο μηνυμα !

ξερω οτιειμαστε 3 χρονια μαζι ..και εκατσε και οι δυο να αντιμετωπισουμε προβλημα με γονιμοτητα...(ινομυωμα+κιρσοκηλη)

καναμε και οι 2 εγχειρηση...λεμε καποια στιγμη θα εχουν αποτελεσμα ολα αυτα....:)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...