Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν πρόκειται να ξεχάσω την καρδιά μου πώς χτυπούσε όταν περίμενα τηλ από το έμβρυο λογικό.. έλεγα αν έχω κάποια έμβρυα σίγουρα θα πιάσει ένα!

      Σου εύχομαι δύο βλαστοκύστες🥰🙏🏻

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Εδω είμαι εδω είμαι δεν γέννησα!!! Περίμενα να παω στο γιατρο για να σας πω νεάκια!!!! Λοιπον εμείς αργουμε πολυ ακόμα και πρώτα ο Θεός θα τον πάρουμε όλο το μηνα!! Οπότε κατα τα μεσα Γενάρη μας βλεπω!! Ο μπεμπούλης ειναι σε λάθος θεση ακόμα, ελπίζω να πάρει τη σωστή σύντομα!!! Επίσης είμαστε μεγάλα μωράκια, κι ο γιατρός συνέστησε στη μαμα αυστηρή δίαιτα για να μην μας βγει κανένα θηριάκι 4 κιλα!! Εεε ανεβασα και λιγο σακχαράκι οπότε καταλαβαίνετε... Πανω που έλεγα να φτιάξω μέλομακάρονα μάλλον με το κυαλι θα τα κοιτάζω!!!!

Είπα και γω...!! Εφαγες τον γάιδαρο στα μελομακαρονα θα κολλησεις;; Θηριακι ο μπεμπακος μπράβο!!!

Ολινα που είσαι;;;


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε μανούλες, μέλλουσες μανούλες, διδυμάκια, κοιλίτσες και μωράκια;; Εμείς εδω στην αναμονή!! Μάλλον ο μπέμπης μαζεύει τα εργαλεία του οπως λέγανε οι παλιοί και θελει να τον πάρει όλο το μηνα!! Εκτος απροόπτου έχουμε ραντεβου σε μια εβδομαδα στο γιατρο να δούμε που βρισκόμαστε! Να έχουμε όλοι ένα όμορφο ΣΚ!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε μανούλες, μέλλουσες μανούλες, διδυμάκια, κοιλίτσες και μωράκια;; Εμείς εδω στην αναμονή!! Μάλλον ο μπέμπης μαζεύει τα εργαλεία του οπως λέγανε οι παλιοί και θελει να τον πάρει όλο το μηνα!! Εκτος απροόπτου έχουμε ραντεβου σε μια εβδομαδα στο γιατρο να δούμε που βρισκόμαστε! Να έχουμε όλοι ένα όμορφο ΣΚ!!!

Κρατησου Μαιρη!!! Να φυγει ειπαμε ο χρονος!

Αν και ετσι και αλλιως το μπεμπη σου τον βλεπω πολυ χαλαρο! Με το πασο του θα βγει το παιδι!:tongue:;)

Link to comment
Share on other sites

Κρατησου Μαιρη!!! Να φυγει ειπαμε ο χρονος!

Αν και ετσι και αλλιως το μπεμπη σου τον βλεπω πολυ χαλαρο! Με το πασο του θα βγει το παιδι!:tongue:;)

Μωρέ γερο να ναι κι ας βγει οπότε θελει!!! Αλλα κι εγω χαλαρό τον βλεπω!! Μακάρι να βγει πρωτοχρονιάτικο τι καλύτερο να ξεκινήσει η χρόνια με μια νεα ζωη!!! Εμείς είμαστε και θα είμαστε εδω και θα τον περιμένουμε με λαχτάρα!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια χρόνια πολλα !!! Εύχομαι πολλές χαρές για τα Χριστούγεννα κ ένα νέο όμορφο χρόνο !!! Μαίρη με το καλό !!! Και βέβαια σε όλες τις μανουλες να χαίρεστε τα μωρά σας ! Ρινουλα καλή συνέχεια με μια εύκολη εγκυμοσύνη !

Εμείς καλα . Δεν ξεκινάμε ακόμη . Το σπερμα αυξήθηκε στο 1.000.000 αλλα όλα ακίνητα κ 100% ανώμαλα . Να περιμένουμε λίγο ακόμη είπε ο Ουρολογος μήπως επειδή τώρα τελιωσε η αντιβιωση φτιάξει ποιότητα .

Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια χρόνια πολλα !!! Εύχομαι πολλές χαρές για τα Χριστούγεννα κ ένα νέο όμορφο χρόνο !!! Μαίρη με το καλό !!! Και βέβαια σε όλες τις μανουλες να χαίρεστε τα μωρά σας ! Ρινουλα καλή συνέχεια με μια εύκολη εγκυμοσύνη !

Εμείς καλα . Δεν ξεκινάμε ακόμη . Το σπερμα αυξήθηκε στο 1.000.000 αλλα όλα ακίνητα κ 100% ανώμαλα . Να περιμένουμε λίγο ακόμη είπε ο Ουρολογος μήπως επειδή τώρα τελιωσε η αντιβιωση φτιάξει ποιότητα .

Φιλια

Ολινάκι μου εύχομαι ολόψυχα να φτιάξει η ποιοτητα και Αμήν να ξεκινήσετε!!! Μη ξεχνάς οτι κι εμείς είχαμε 98% ανωμαλες μορφές και 2% κινητικότητα τη πρώτη ωρα!!! Ολα γίνονται!!! Με το καλο να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Χρονια πολλα κ καλα σε ολες κ σε ολους!!!

Μαιρουλα με το καλο ζουζουνα να παρεις το μωρουλι σου αγκαλιτσα γερο κ δυνατο!!!

Ολινακι?!!?!?κ μεις εκει κυμαινομασταν παντα σε μορφολογια οταν βρισκαμε!!! ευχομαι μεσα απ την καρδια μου το 2013 να σας εκπληρωσει τα ονειρα σας!!!

αγκαλιες κ φιλια σε ολες σας!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Χρονια πολλα και Καλα Χριστουγεννα με υγεια,αγαπη και ευτυχια!!!

Μαιρη ο μπεμπακος σας θα σας κανει το καλυτερο ποδαρικο ;) Με το καλο να ερθει!!

Να περασετε ομορφα! φιλακια


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα διδυμομανουλίτσες!!! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και όλες οι κοπέλες να γίνουν μανούλες το 2013!!! Καλα Χριστούγεννα σε όλους!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι κι εγω καλα χριστουγεννα σε ολους σας με υγεια, αισιοδοξια, ευτυχια ! Ολες οι μαμαδες να περασετε τελεια με τα μωρακια σας και τις οικογενειες σας , οι μελλουσες μαμαδες να απολαυσετε τις γιορτες με τους συζυγους σας και .. καλη λευτερια!! Για ολους εμας που βρισκομαστε ακομη στην προσπαθεια ευχομαι η νεα χρονια να σβησει τη θλιψη,τα δακρυα ,την απογοητευση και να μας χαρισει το πολυποθητο αυτο ονειρο της αποκτησης ενος παιδιου! Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλα!

Τελικα εμείς τη Πέμπτη πάμε για καισαρικη.. Στενοχωρηθηκα πολυ η αληθεια ειναι αλλα έλα που δεν γινεται διαφορετικά μιας και η θεση του ειναι τελείως λάθος...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλααα!!!!με το καλο!!!!εφτασε η ωρα να παρετε το θαυματακι σας αγκαλιτσα!!!!μη στεναχωριεσαι για την καισαρικη!!φυσιολογικο ειναι το καλυτερο κ το ασφαλεστερο για τη μαμα κ το μωρο!!!και ποτε δεν ξερεις!!!μπορει ο μπομπιρακος σας να αποφασισει αλλα μεχρι την πεμπτη!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλα!

Τελικα εμείς τη Πέμπτη πάμε για καισαρικη.. Στενοχωρηθηκα πολυ η αληθεια ειναι αλλα έλα που δεν γινεται διαφορετικά μιας και η θεση του ειναι τελείως λάθος...

Με το καλο!!!! Εφτασε η ωρα να γινεις μανουλα!

Μην κολλας σε λεπτομερειες και στεναχωριεσαι. Δεν εχει σημασια ο τροπος αλλα το γεγονος οτι την Πεμπτη θα εχεις αγκαλια το μπεμπουλη σου!!:P:p:p

Δεν υπαρχει καλυτερος και πιο γλυκος τροπος να ξεκινησετε τη νεα χρονια!;)

Ολα θα πανε θαυμασια!

Και μην εχεις αγχος, δεν ειναι απολυτως τιποτα. Θα το δεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλα!

Τελικα εμείς τη Πέμπτη πάμε για καισαρικη.. Στενοχωρηθηκα πολυ η αληθεια ειναι αλλα έλα που δεν γινεται διαφορετικά μιας και η θεση του ειναι τελείως λάθος...

Μαιρουλα με το καλο!!!:D δεν χορανε στεναχωριες τωρα και μην το σκεφτεσαι καν, δεν ειναι τπτ η καισαρικη ολα θα πανε μια χαρα! Εφτασε ο καιρος να αγκαλιασεις το αντρακι σου,να δεις την γλυκια του φατσουλα και να ακουσεις το καλυτερο ηχο, το κλαμα του!!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!! Ναι σε πέντε μέρες θα έχουμε πρώτα ο Θεός αγκαλια τον μπεμπούλη μας!!!! Το θαύμα μας!!!! Να βγει ένα γερο και υγιές παιδάκι με νοιάζει μονάχα!!! Αμήν Παναγιά μου να μας αξιώσεις!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...