Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μαίρη με το καλο!!!!!!!!!!!!!!! Άντε βρε παιδί μου και φέτος ο Αγ Βασίλης σου κλείνει το μάτι!

Μανούλες τι κάνετε? Εγώ στολίζω μόνη μου και χαίρομαι σαν χαζή. Ανάβω τα λαμπάκια κάθε βράδυ μόνο για να τα βλέπουμε! Φαντάζομαι ότι για τα παιδια θα πρέπει να είναι ονειρικά να βλέπουν δέντρο & λαμπάκια πρώτη φορά!

Προς το παρών μαζεύω τα φάρμακα-τα γράφω σαν πρόκληση ωορυξιας για να αποφύγω την επιτροπή οπότε πηγαίνω κάθε 10 μέρες στο ικα για τα altermon. Περιμένω περίοδο όπου να ναι και θα ήταν τέλεια να αρχίσω τώρα τις ενέσεις μιας και Χριστούγεννα θα έχω άδεια και θα είμαι πιο χαλαρή. Δυστηχώς το σπέρμα ακόμα δεν είναι καλό. Πήραμε πάλι αντιβίωση εγώ για 1 μήνα ο άντρας μου 11/2 και αυριο πάμε για σπερμοδιάγραμμα -καλλιέργεια κτλ. Ας ελπίσουμε να είναι καλύτερα τα αποτελέσματα.

Αν είμαστε τυχεροί και συνδυάσουμε αποτελέσματα και αρχή της πρόκλησης μέσα στην εβδομάδα θα είναι καλά. Ο γιατρός μου περιμένει τηλέφωνο για να δούμε αν προλαβαίνουμε μέσα στις γιορτές. Αλλιώς τον άλλον μήνα πια θα ξεκινήσουμε και ο Θεός βοηθός!

Σας φιλω γλυκά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολινάκι μου πολυ πολυ καλη επιτυχία μεσα απο τη καρδια μου! Ας ελπίσουμε ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!!! Να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολινα μου μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα μα ολα καλα και τα επομενα χριστουγεννα να εχει μεγαλωσει η οικογενεια σας!!!

Μαρινα με το καλο η αυχενικη! να κανω μια προβλεψη?? νομιζω μπεμπης ;)

Μαιρη που θα γεννησεις? πες του μην βγει τωρα και φορτωθει τη χρονια ;) να περιμενει να σας κανει ποδαρικο!

Ροξαν εχετε καταψυξη ή απο την αρχη? οπως και να εχει Ευχομαι να ερθει το δευτερο παιδακι με το νεο ετος!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Moritsa δυστυχως φτου και απο την αρχη αλλα ευχομαι να ειμαστε οσο τυχεροι ημασταν την πρωτη φορα.

Με τα απειροελαχιστα σπερματοζωαρια που ειχαμε ειναι αστειο να μιλαμε για καταψυξη.;) τα ζουζουνια σου τι κανουν;

Ολινα σου ευχομαι να πανε ολα καλα και το 2013 να στολιζεις δεντρο μαζι με το μωρακι σου!

Μαιρη κρατησου! Καλα λεει η Moritsa μη φορτωθει τζαμπα ολοκληρο χρονο!:tongue: με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα!

Μαρινα τι λεει το ενστικτο της μανας;; :P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας.ειμαι καινουρια στην παρεα σας.θα ηθελα να σας πω ενα προβλημα που εχει ο συζυγος, ωστε να με διαφωτισει καποια κοπελα που ισως να αντιμετωπισε παρομοιο προβλημα.ντρεπομαι βεβαια λιγακι αλλα θα το πω.οταν λοιπον ο συζυγος μου πηγαινει για να ουρησει, αφου τελειωνει παντα φευγουν 2-3 σταγονες μετα.εχω αγχωθει λοιπον και φοβαμαι μηπως εχει καποιο προβλημα που εχει επηρεασει και το σπερμα.:(:(:(


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια γεια σας.ειμαι καινουρια στην παρεα σας.θα ηθελα να σας πω ενα προβλημα που εχει ο συζυγος, ωστε να με διαφωτισει καποια κοπελα που ισως να αντιμετωπισε παρομοιο προβλημα.ντρεπομαι βεβαια λιγακι αλλα θα το πω.οταν λοιπον ο συζυγος μου πηγαινει για να ουρησει, αφου τελειωνει παντα φευγουν 2-3 σταγονες μετα.εχω αγχωθει λοιπον και φοβαμαι μηπως εχει καποιο προβλημα που εχει επηρεασει και το σπερμα.:(:(:(

καλησπερα ιουλια!!!

δε μου ακουγεται σαν προβλημα!!!!ποσο καιρο προσπαθειτε για μωρακι???αν εχει περασει ενας χρονος προσπαθειων, ενα σπερμοδιαγραμμα θα σας δωσει απαντησεις!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!

χαθηκα αλλα εκτος απο τις κουκλες μου εχω κ πολυ δουλεια κ τρεχω σαν την τρελη!!!διαβαζω ομως τα νεα σας κ σας σκεφτομαι!!!

μαιρουλα μουυυυ!!!!!με το καλο γλυκια μου!!!!!ειστε το φως σ αυτο το τοπικ!!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια κ να χεις μια ευκολη γεννα!!!

ολινακι ευχουχομαι να χετε το καλυτερο δωρο με τον καινουριο χρονο!!!

ροξανακι!?!?!?!?μπουσουλατε κ σεις!!!?!?!?!σκεψου επι 2!!!!σηκωνονται κιολασ κ πανε γυρω γυρω στους καναπεδες κ στα επιπλα!!!

η μια σημερα ετρεχε για τις γλαστρες κ η αλλη εβαζε το συρτη στην πορτα!!!τον τιραμολα για νταντα χρειαζομαι!!!!

μοριτσακι τι κανουν τα μπομπιρακια!?!?!??!

μαρινα με το καλο η αυχενικη!!!!

πολλα φιλια σε ολες κ σε ολους!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ιουλια!!!

δε μου ακουγεται σαν προβλημα!!!!ποσο καιρο προσπαθειτε για μωρακι???αν εχει περασει ενας χρονος προσπαθειων, ενα σπερμοδιαγραμμα θα σας δωσει απαντησεις!!!!

3μηνες προσπαθουμε αλλα το σκεφτομαι πολυ σοβαρα για σπερμοδιαγρα:rolleyes:μμα ωστε να μας φυγει η ιδεα


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια μεσημεριανη καλημερα!! Τι κανετε?

Εγω χαζευω με τα ζουζουνια μου και δεν τα χορταινω! Περυσι τετοια μερα ειχαμε το αγχος της μικρογονιμοποιησης και φετος τα εχω στην αγκαλια μου! Μου φαινεται σαν ονειρο!!!

Ευχουλα οι κουκλες σου βγηκαν ζορικες? Αυτο το τρεξιμο ειναι ευχαριστο ;)

Ιουλια αν ειναι να αγχωνεστε καντε ενα σπερμ/μα να σας φυγει η ιδεα. Γιατι και το αγχος δεν βοηθαει.

φιλακια


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου ομορφα!!!!!!!!!!χαθηκα τι να κανω;ειχα πολλους εμετους κ δεν ερχομουν στη δουλεια οποτε δεν ειχα ιντερνετ!!!δεν σας ξεχασα ομως σας σκεφτομαι καθε μερα!!!!εμεις μπηκαμε στον 4ο μηνα κ προς το παρον ολα ειναι καλα!!!καναμε κ αυχενικη κ βγηκε πολυ καλη!!!φυλα δεν ειδαμε ακομα...δεν καθοντουσαν τα μπεμπε πολυ υπερκινητικα ειναι!!!!επειδη εχω χασει επεισοδια μπορειτε να μου πειτε νεα;;;;;;;;;;;;;;;;ελπιζω ολες ναστε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!σας φιλω γλυκα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ομορφα!!!!!!!!!!χαθηκα τι να κανω;ειχα πολλους εμετους κ δεν ερχομουν στη δουλεια οποτε δεν ειχα ιντερνετ!!!δεν σας ξεχασα ομως σας σκεφτομαι καθε μερα!!!!εμεις μπηκαμε στον 4ο μηνα κ προς το παρον ολα ειναι καλα!!!καναμε κ αυχενικη κ βγηκε πολυ καλη!!!φυλα δεν ειδαμε ακομα...δεν καθοντουσαν τα μπεμπε πολυ υπερκινητικα ειναι!!!!επειδη εχω χασει επεισοδια μπορειτε να μου πειτε νεα;;;;;;;;;;;;;;;;ελπιζω ολες ναστε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!σας φιλω γλυκα

Γεια σου εγκυουλα!!! Ζωηρα τα μωρα σου απο τωρα ε;;

Ελπιζω να νιωθεις καλυτερα σιγα σιγα!:P

Link to comment
Share on other sites

Ευχουλα γινεται χαμος ε; Φανταζομαι! Εδω με ενα και δεν προλαβαινω.

Παντως και ο δικος μου ειναι αρκετα ζωηρος και ολη την ωρα κατι θελει να κανει. Δεν καθεται σε μια μερια! Και οταν παει να κανει διαολια που ξερει οτι θα του φωναξω, με κοιταει πρωτα και χαμογελαει πονηρα.

Ειναι γλυκουλης και μου ερχεται να το φαω!!!:tongue:

(Χαζομανα με τα ολα μου ε;;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γιατι κάτι μου λέει πως η Μαίρη γέννησε?:confused: μάλλον επειδή δεν έχει εμφανιστεί αυτές τις μερες.

Ποια μάνα δν ειναι χαζομανα?? είμαστε και το χαιρόμαστε!!!:D

Τελικά τα αγόρια ειναι ζορικα γιατι και ο δικός μου θέλει να ασχολούμαι μονο με αυτόν!

Ρινουλα τέλεια! Μολις βγουν θα ηρεμησουν, θα ειναι τα καλυτερα παιδια :tongue::D Και στον 5 θα δείτε και το φυλο των παιδιών!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδω είμαι εδω είμαι δεν γέννησα!!! Περίμενα να παω στο γιατρο για να σας πω νεάκια!!!! Λοιπον εμείς αργουμε πολυ ακόμα και πρώτα ο Θεός θα τον πάρουμε όλο το μηνα!! Οπότε κατα τα μεσα Γενάρη μας βλεπω!! Ο μπεμπούλης ειναι σε λάθος θεση ακόμα, ελπίζω να πάρει τη σωστή σύντομα!!! Επίσης είμαστε μεγάλα μωράκια, κι ο γιατρός συνέστησε στη μαμα αυστηρή δίαιτα για να μην μας βγει κανένα θηριάκι 4 κιλα!! Εεε ανεβασα και λιγο σακχαράκι οπότε καταλαβαίνετε... Πανω που έλεγα να φτιάξω μέλομακάρονα μάλλον με το κυαλι θα τα κοιτάζω!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...